Ambert Lency

Ambert Lency

1657143360

Nejlepší krypto influenceři na YouTube, které musíte sledovat

V tomto příspěvku uvidíte 23 nejlepších krypto influencerů na YouTube, které musíte sledovat

Konečně jste se rozhodli zahájit svou kariéru v obchodování s kryptoměnami a už přemýšlíte o tom, jak utratíte své miliony. Není pochyb o tom, že kryptoměna je pro investory vzrušujícím trhem, ale bohužel k úspěchu nedochází tak snadno.

Mnoho investorů rádo obchoduje s kryptoměnami, protože jde o extrémně volatilní aktiva. Pokud dokážete správně načasovat trh, obchodování s kryptoměnami vám může přinést mnohem vyšší výnosy než tradiční investice.

Ve vší vážnosti může být obchodování s kryptoměnami riskantní. Ano, je to pravda – někteří lidé vydělali spoustu peněz. Někteří lidé však také přišli o spoustu peněz.

Pro ty z vás, kteří mají zájem dozvědět se něco o obchodování s kryptoměnami, jsem tu, abych vám pomohl začít. Tento průvodce pro začátečníky vám ukáže vše, co potřebujete vědět.

Kryptoinfluenceři jsou lidé, kteří mají velkou sledovanost na sociálních sítích a jejichž obsah se zaměřuje na propagaci kryptoměn, nezaměnitelných tokenů (NFT) nebo jiných blockchainových projektů. Existují tisíce kryptoinfluencerů, ale jen několik z nich je legitimních a důvěryhodných. Abyste se ochránili, měli byste si před investováním do jakéhokoli kryptoinfluencera udělat průzkum.

obrázek: státník

Jedním ze způsobů, jak provést průzkum, je podívat se na záznamy influencerů, které zahrnují počet sledujících, které mají, počet měsíců, kdy sledovali trendy v kryptoměnách, a úroveň jejich přesnosti, pokud jde o obchodování. Dalším způsobem, jak zjistit, zda je někdo dobrý kryptoinfluencer, je čtení toho, co píše na skupinách sociálních sítí souvisejících s kryptoměnami.

Kanály YouTube týkající se kryptoměny jsou skvělými způsoby, jak se o tomto podniku dozvědět, a jsou dobrými způsoby, jak zůstat v obraze o trendech blockchainu. Crypto-YouTubeři nyní vytvářejí různorodý obsah, od obchodních strategií až po rozhovory s lídry v blockchainovém odvětví. Kryptoinfluenceři byli také skvělými partnery pro obchodníky při propagaci jejich měn, NFT, aplikací a dalších obchodů s kryptoměnami.

V tomto seznamu jsme vybrali 23 nejlepších krypto-YouTuberů podle počtu odběratelů po celém světě. Tito influenceři se v oblasti kryptoměn osvědčili jako důvěryhodní. Můžete si vybrat, zda se od nich budete učit, nebo s nimi pracovat ve svém podnikání souvisejícím s kryptoměnami. Pojďme se podívat.

Zjistěte více: ☞  Prozkoumejte kryptoměnu před investováním v 5 základních krocích

1. Kancelářský koutek

Předplatitelé : 2 060 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Coin Bureau vytváří obsah, který se ponoří hlouběji než vaše tradiční analýza kryptoinvestic. Jeho videa jdou hluboko do historie společnosti, aplikace produktů a skutečných důsledků altcoinů a spojují to s lekcemi o investování do kryptoměn.

Mike Jenkins je osobou za Coin Bureau. Na svém kanálu poskytuje svému publiku vzdělávací a informační blockchainová videa. Coin Bureau poskytuje informace o mnoha druzích kryptoměn, jako je Cardano, Polkadot, Solana, Ethereum a mnoho dalších.

Díky jeho dobře obeznámenému vysvětlení a kompletnímu seznamu vybraných kryptoměn se tento kanál stal nejočekávanějším krypto YouTube kanály v roce 2022.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CoinBureau/featured

2. BitBoy Crypto

Předplatitelé : 1 450 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

BitBoy Crypto AKA Ben Armstrong je největší krypto kanál na YouTube. Zveřejňuje nejnovější zprávy a názory na kryptotrh a také obchodní triky, které můžete implementovat, abyste dosáhli vysokých výnosů a omezili značné ztráty. Existuje od roku 2012.

Ben Armstrong se rozhodl přejít na kryptoměnu na plný úvazek a soustředit veškerý svůj čas a energii na rozšíření dosahu krypto komunity v roce 2018, poté vytvořil kanál BitBoy Crypto YouTube Channel.

BitBoy Crypto se stal jedním z nejuznávanějších zdrojů zpráv pro nejnovější aktualizace o bitcoinu a dalších kryptoměnách. BitBoy Crypto je místo, kde mohou lidé získat nejnovější zprávy o kryptoměnách, recenze projektů a rady ohledně obchodování s kryptoměnami. Lidé se také mohou dozvědět o různých altcoinech, historických bitcoinových cyklech a získat nejnovější zprávy o Ethereu na jeho kanálu.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/channel/UCjemQfjaXAzA-95RKoy9n_g/videos

3. Altcoin denně

Předplatitelé : 1 230 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Altcoin Daily provozují bratři Aaron a Austin Arnoldovi. Kanál AltCoin Daily je vytvořen jako zdroj zpráv, analýzy trhu, vzdělávání, perspektivy a názorů. Aaron a Austin Arnold jsou jasnými bitcoinovými fundamentalisty a obchodování s altcoiny využívají jako způsob, jak vybudovat svůj bitcoinový stack.

Na svém kanálu YouTube denně zveřejňují nejnovější zprávy z kryptoverze a občasné rozhovory s prominentními členy krypto komunity.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/AltcoinDaily/videos

4. Brian Jung

Předplatitelé : 1 171 000

Témata : Kryptoměna, NFT, altcoiny, obchodování 

Brian Jung se v roce 2015 zapsal do prostoru finančních influencerů tím, že učil mladé investory o podnikání, úvěrech a správě osobního majetku. Je úspěšným podnikatelem, který úspěšně otevřel společnosti jako The Credit Society.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/BrianJungy/videos

5. JRNY Crypto

Předplatitelé : 661 000

Témata : Kryptoměna, NFT, altcoiny, obchodování 

JRNY Crypto zahájil svůj kanál v roce 2017 a rychle se prosadil jako důvěryhodný zdroj nových altcoinových investic. Přinesl popularitu coinům jako Sparkpoint a Uniswap

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/JRNYCrypto/videos

6. CryptosRU 

Předplatitelé : 641 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Zprávy o kryptoměnáchCryptosRUs, také známý jako George, je v krypto-prostoru od roku 2013. Nejprve začal sdílet své znalosti tím, že odpovídal na otázky v Quora, ale později se rozhodl v roce 2017 vytvořit vlastní videa na YouTube vysvětlující know-how v kryptoverse. Na svém účtu často diskutuje o nejnovějších zprávách týkajících se kryptoměn a analyzuje grafy.

Nedávno vydal svůj vlastní NFT s názvem I am George , uvolňující 1000 unikátních kousků, které jsou nyní k dispozici.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptosRUs/videos

7. Ellio obchoduje s kryptoměnami

Předplatitelé : 587 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Dobře prezentovaná videa a podrobná analýza altcoinů společnosti Ellio Trades Crypto byly klíčovými motory rychlého růstu jeho kanálu. Ellio má tendenci se zaměřovat na kryptoměny s malou kapitalizací s vyšším profilem rizika a odměny. Prostřednictvím svého kanálu Ellio představuje svá dobře prozkoumaná videa, která na trhu přinášejí solidní hry.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

8. Data Dash

Předplatitelé : 587 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Data Dash lze nejlépe popsat jako jednotné kontaktní místo pro začátečníky, kteří chtějí investovat do kryptoměny. Jeho informativní obsah zahrnuje analýzu dat o trendech na trhu a také vyprávění o nových společnostech. Jeho poselství o ignorování humbuku a holistické hodnocení společností usnadňují obchodování pro nováčky.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/DataDash/videos

9. Crypto Banter

Předplatitelé : 572 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Crypto Banter je kanál YouTube, který svému publiku často poskytuje živé vysílání, zprávy, vzdělávací bitcoiny, Defi, NFT, blockchain a další obsah související s kryptoměnami. Tým Crypto Banter vyzpovídal největší hosty z oboru, miliardáře, myšlenkové vůdce a profesionální obchodníky.

Cílem tohoto kanálu je zajistit, aby jejich publikum mělo prsty, aby se učili. Chtějí, aby jejich diváci dělali ty nejlepší obchody a investiční rozhodnutí a aby se stali součástí této rychle rostoucí komunity.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoBanterGroup/videos

10. Měsíc

Předplatitelé : 560 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Carl Eric Martin stojí za kanálem The Moon na YouTube. Carl Martin je známý YouTuber, obhájce bitcoinů a analytik kryptoměn. Jeho kanál je považován za jeden z nejlepších kanálů YouTube o bitcoinech a kryptoměnách. Díky svému kanálu se také stal známým v kryptoměnovém prostoru, online i offline.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/TheMoonCarl/videos

11. Ivan na Tech

Předplatitelé : 494 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Osoba za tímto kanálem je Ivan Liljeqvist – švédský vývojář softwaru a veřejná osobnost v oblasti technologií YouTube. Ivan se zabývá makro tématy týkajícími se krypto a blockchainu.

Ivanův kanál dosáhl na YouTube více než 494 tisíc odběratelů. Bitcoin našel poté, co ho kamarád upozornil na digitální měnu. V té době byl bitcoin na býčím trhu a dostal se od 30 do 1 000 USD.

Poté, co se jeho video Ethereum stalo virálním, začal vytvářet další obsahy, ale stále je tvoří pouze ve volném čase. Na konci roku 2017 vzal Ivan tvorbu obsahu vážně, aby mohl vybudovat firmu. Od té doby byl pozván, aby promluvil na několika přednáškách o krypto projektech.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

12. Lark Davis

Předplatitelé : 488 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain


Lark Davis, hostitel a zakladatel jednoho z těchto senzačních krypto kanálů na YouTube, úspěšně představil svá videa s odlehčenou chutí. Larkův zábavný styl využívá humor, aby vložil život do jeho artikulovaných analýz do technologického chaosu a blockchainových řešení.

Lark Davis je krypto senzací z Nového Zélandu a jeho kanál YouTube nabízí dobrou kombinaci znalostí a doporučení. Pomáhá svým divákům naučit se obchodovat, vytvářet pasivní příjem a dostávat výplaty v bitcoinech. Lark také nabízí hloubkové otázky a odpovědi s předními veřejnými osobnostmi v oblasti kryptoměn, politické příspěvky týkající se tržních trendů a zprávy o kryptoměnách.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/TheCryptoLark/videos

13. Anthony Pompliano

Předplatitelé : 385 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů


Anthony Pompliano, nebo běžněji známý jako Pomp, je americký podnikatel, investor a hostitel The Pomp Podcast. Na svém kanálu YouTube nejčastěji zveřejňuje své rozhovory s největšími jmény v kryptoprostoru. Vytváří také videa o svých osobních názorech na nejnovější zprávy a trendy, zejména se zaměřením na finance a technologie.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/AnthonyPompliano/videos

14. Crypto Capital Venture

Předplatitelé : 326 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Dan Gambardello je zakladatelem Crypto Capital Venture. Dan je investor a technický náborář v startupovém světě blockchainu a kryptoměn. Věří, že bitcoin je jeho oblíbenou kryptoměnou. Bitcoin je inovace za tím vším a je to skutečně inovace sama o sobě.

Na svém kanálu YouTube Crypto Capital Venture sleduje hlavně cenu bitcoinu, ale dívá se také na zprávy o BTC. Jeho kanál se skládá z analýzy ceny bitcoinů. Zabývá se také bitcoinovými a kryptografickými zprávami. Mnoho jeho diváků přichází na jeho kanál, aby tyto trhy sledovalo.

Gambardello zmínil, že díky úspěchu jeho kanálu YouTube a fondu sázek Cardano, spolu s jejich delegáty, úspěch CCV spojil toto vše do jedné mise: Milovat a sloužit.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoCapitalVenture/featured

15. Andreas Antonopolous

Předplatitelé : 314 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Andreas M. Antonopoulos, osoba za tímto kanálem YouTube, je jedním z nejpopulárnějších jmen v kryptosvětě. Andreasův kanál okouzlí diváky klíčovými poznámkami a přednáškami, které rozvinou jeho pohled na všechny aspekty tohoto odvětví, od trendů po tokeny.

Andreas ve své analýze dokáže zůstat velmi neutrální. Tento kanál YouTube také nabízí několik vynikajících diskuzí a debat s dalšími zakladateli a vizionáři, nejčastěji o Ethereu a bitcoinu.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/aantonop/videos

16. Chico Crypto

Předplatitelé : 311 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Tyler Swope z Chico Crypto je především zarytý investor do kryptoměn. Jeho obsah je rozmanitý s videi, články a zvukovými epizodami zaměřenými na to, jak diverzifikovat a rozšířit své krypto portfolio. Tyler, který poprvé investoval na konci roku 2013, je prvním uživatelem se zkušenostmi a technikou. Nahrává denně, takže zůstaňte naladěni!

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/ChicoCrypto/videos

17. Box

Předplatitelé : 268 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, BlockchainBox Mining je kanál YouTube související s kryptoměnami, který poskytuje proud týdenních dotazů, který zahrnuje všechny nejnovější zprávy z blockchainového průmyslu. Michael Gu, osoba za tímto kanálem YouTube, se snaží reformovat kryptoprůmysl.

Různý obsah Michaela Gua přiměl Box Mining získat velký počet odběratelů, kteří si naladili sledování jeho videí. Gu má tendenci se zaměřovat na předvádění toho, jak blockchainová řešení mohou utvářet budoucí svět, pomocí široké řady rozhovorů.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/Boxmining/videos

18. CryptoLove

Předplatitelé : 268 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Jsem Randall, nadšenec do bitcoinů a kryptoměn od roku 2017, přibližně ve stejnou dobu, kdy jsem založil tento kanál. Na tomto kanálu budu sdílet své názory na bitcoiny, altcoiny a obecný krypto trh s cílem šířit ziskové znalosti. Doufejme, že se cestou zasmějeme, protože jak se říká: „Pokud to není legrace, k čemu to je.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoLove/videos

19. CryptoBusy

Předplatitelé : 211 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Pokud rádi hrajete na trhu, musíte se podívat na CryptoBusy. CryptoBusy je na vzestupu, začal v roce 2017. Během krátké doby explodoval díky své riskantní, ale vysoce ziskové analýze altcoinů. Často nakupují poklesy a prodávají při prudkém nárůstu se zaměřením na ziskovost a dlouhodobé zisky.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoBusy/videos

20. Hašóši

Předplatitelé : 168 000

Témata : obchodování s kryptoměnami, analýza grafů, bitcoiny, altcoiny

Hashoshiho kanál je o bezplatném vzdělávání a pomoci veřejnosti přijmout blockchain. Jeho informace pokrývají kybernetickou bezpečnost, ochranu zařízení a také nejlepší výběr altcoinů pro ty, kteří chtějí investovat. Jeho obsah pokrývá velké množství témat i technik, jak si čas v kryptoměně co nejvíce zpříjemnit.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/Hashoshi4/videos

21. CryptoRevolution

Předplatitelé : 138 000

Témata : obchodování s kryptoměnami, bitcoiny, altcoiny

CryptoRevolution je hráč v oblasti krypto influencerů zaměřený na denní obchodování a krátkodobé zisky. Uskutečňuje cenové akce brzy a často jde proti proudu se svým nekonvenčním obchodním stylem. Zkušení obchodníci se budou bavit učením se od zkušeného obchodníka se sklonem k riziku.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoRevolutionChannel/videos

22. Tone Vays

Předplatitelé : 121 000

Streamer: obchodování s kryptoměnami, analýza grafů

Tone Vays je jedním z prvních kryptoinfluencerů na YouTube. Tone začal svou kariéru v Bear Stearns a JP Morgan, ale v roce 2014 se přeorientoval na kryptoměny a připojil se k Cointelegraphu jako výzkumník.

Tone je skutečný Bitcoin maximalista – věří v Bitcoin jako původní a nejlepší kryptoměnu. Tonyho kanál je užitečný při učení se o obchodování s kryptoměnami a analýze grafů.

Tone pracoval na Wall Street 10 let, než objevil Bitcoin. Od té doby vzdělává lidi na svém kanálu YouTube o důležitosti této jedinečné finanční technologie.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

23. Scott Melker

Předplatitelé : 120 000

Streamer: obchodování s kryptoměnami, grafová analýza, bitcoiny


Scott Melker je krypto-YouTuber a hostitel podcastů v pořadu s názvem „The Wolf of All Street“. Na svém kanálu mluví s největšími jmény ve světě bitcoinů a obchodování. Kromě zpráv a problémů souvisejících s kryptoměnami se ponoří také do prostoru financí, hudby a umění. Jeho videa jsou plná rad o bitcoinech pro začátečníky a hlubokých vysvětlení kryptoinvestic.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

ZÁVĚR

Je důležité si uvědomit, že ve světě kryptoměn je mnoho influencerů a lze je kategorizovat několika různými způsoby. Jak hodnotíme tyto Crypto Influencery

1.) Peer skórování. Ptáme se odborníků a provádíme průzkumy, v nichž se ptáme dalších influencerů, zakladatelů a investorů, kteří jsou na vrcholu jejich seznamu.

2.) Kvalitní obsah. Jak dobrý je obsah, který tito influenceři vytvářejí?

3.) Míra růstu odběratelů. Rychleji rostoucí sledovanost ukazuje větší vliv. Počet odběratelů není tak důležitý jako to, jak rychle influencer roste.

4.) Zapojení komunity. Náš vzorec vhodnosti zahrnuje metriky, jako je průměrný počet zhlédnutí, organické zmínky z jiných platforem a kanálů a udržení publika.

5.) Komentáře. Zaujaté sledování, které zveřejňuje skutečné komentáře, které nejsou generovány roboty nebo spamem, je způsob, jak rozpoznat dobrého influencera.

Tito influenceři se specializují na blockchain, analýzu grafů, zprávy o krypto a obchodování s kryptoměnami. Tyto krypto-YouTubery sledují mnozí jako zdroje důvěryhodných informací, vysoce kvalitního obsahu a bezúhonných tvůrců. Ať už teprve začínáte, nebo investujete do kryptoměn pro živobytí, je tu pro vás kanál.

Nejlepší burzy pro obchodování s tokeny a coiny. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Informace v příspěvku nejsou finančním poradenstvím, jsou určeny POUZE PRO OBECNÉ INFORMAČNÍ ÚČELY. Obchodování s kryptoměnami je VELMI riskantní. Ujistěte se, že rozumíte těmto rizikům a že jste odpovědní za to, co děláte se svými penězi.

Děkuji za přečtení! Nezapomeňte zanechat like, komentář a sdílet to s ostatními.

What is GEEK

Buddha Community

Ambert Lency

Ambert Lency

1657143360

Nejlepší krypto influenceři na YouTube, které musíte sledovat

V tomto příspěvku uvidíte 23 nejlepších krypto influencerů na YouTube, které musíte sledovat

Konečně jste se rozhodli zahájit svou kariéru v obchodování s kryptoměnami a už přemýšlíte o tom, jak utratíte své miliony. Není pochyb o tom, že kryptoměna je pro investory vzrušujícím trhem, ale bohužel k úspěchu nedochází tak snadno.

Mnoho investorů rádo obchoduje s kryptoměnami, protože jde o extrémně volatilní aktiva. Pokud dokážete správně načasovat trh, obchodování s kryptoměnami vám může přinést mnohem vyšší výnosy než tradiční investice.

Ve vší vážnosti může být obchodování s kryptoměnami riskantní. Ano, je to pravda – někteří lidé vydělali spoustu peněz. Někteří lidé však také přišli o spoustu peněz.

Pro ty z vás, kteří mají zájem dozvědět se něco o obchodování s kryptoměnami, jsem tu, abych vám pomohl začít. Tento průvodce pro začátečníky vám ukáže vše, co potřebujete vědět.

Kryptoinfluenceři jsou lidé, kteří mají velkou sledovanost na sociálních sítích a jejichž obsah se zaměřuje na propagaci kryptoměn, nezaměnitelných tokenů (NFT) nebo jiných blockchainových projektů. Existují tisíce kryptoinfluencerů, ale jen několik z nich je legitimních a důvěryhodných. Abyste se ochránili, měli byste si před investováním do jakéhokoli kryptoinfluencera udělat průzkum.

obrázek: státník

Jedním ze způsobů, jak provést průzkum, je podívat se na záznamy influencerů, které zahrnují počet sledujících, které mají, počet měsíců, kdy sledovali trendy v kryptoměnách, a úroveň jejich přesnosti, pokud jde o obchodování. Dalším způsobem, jak zjistit, zda je někdo dobrý kryptoinfluencer, je čtení toho, co píše na skupinách sociálních sítí souvisejících s kryptoměnami.

Kanály YouTube týkající se kryptoměny jsou skvělými způsoby, jak se o tomto podniku dozvědět, a jsou dobrými způsoby, jak zůstat v obraze o trendech blockchainu. Crypto-YouTubeři nyní vytvářejí různorodý obsah, od obchodních strategií až po rozhovory s lídry v blockchainovém odvětví. Kryptoinfluenceři byli také skvělými partnery pro obchodníky při propagaci jejich měn, NFT, aplikací a dalších obchodů s kryptoměnami.

V tomto seznamu jsme vybrali 23 nejlepších krypto-YouTuberů podle počtu odběratelů po celém světě. Tito influenceři se v oblasti kryptoměn osvědčili jako důvěryhodní. Můžete si vybrat, zda se od nich budete učit, nebo s nimi pracovat ve svém podnikání souvisejícím s kryptoměnami. Pojďme se podívat.

Zjistěte více: ☞  Prozkoumejte kryptoměnu před investováním v 5 základních krocích

1. Kancelářský koutek

Předplatitelé : 2 060 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Coin Bureau vytváří obsah, který se ponoří hlouběji než vaše tradiční analýza kryptoinvestic. Jeho videa jdou hluboko do historie společnosti, aplikace produktů a skutečných důsledků altcoinů a spojují to s lekcemi o investování do kryptoměn.

Mike Jenkins je osobou za Coin Bureau. Na svém kanálu poskytuje svému publiku vzdělávací a informační blockchainová videa. Coin Bureau poskytuje informace o mnoha druzích kryptoměn, jako je Cardano, Polkadot, Solana, Ethereum a mnoho dalších.

Díky jeho dobře obeznámenému vysvětlení a kompletnímu seznamu vybraných kryptoměn se tento kanál stal nejočekávanějším krypto YouTube kanály v roce 2022.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CoinBureau/featured

2. BitBoy Crypto

Předplatitelé : 1 450 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

BitBoy Crypto AKA Ben Armstrong je největší krypto kanál na YouTube. Zveřejňuje nejnovější zprávy a názory na kryptotrh a také obchodní triky, které můžete implementovat, abyste dosáhli vysokých výnosů a omezili značné ztráty. Existuje od roku 2012.

Ben Armstrong se rozhodl přejít na kryptoměnu na plný úvazek a soustředit veškerý svůj čas a energii na rozšíření dosahu krypto komunity v roce 2018, poté vytvořil kanál BitBoy Crypto YouTube Channel.

BitBoy Crypto se stal jedním z nejuznávanějších zdrojů zpráv pro nejnovější aktualizace o bitcoinu a dalších kryptoměnách. BitBoy Crypto je místo, kde mohou lidé získat nejnovější zprávy o kryptoměnách, recenze projektů a rady ohledně obchodování s kryptoměnami. Lidé se také mohou dozvědět o různých altcoinech, historických bitcoinových cyklech a získat nejnovější zprávy o Ethereu na jeho kanálu.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/channel/UCjemQfjaXAzA-95RKoy9n_g/videos

3. Altcoin denně

Předplatitelé : 1 230 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Altcoin Daily provozují bratři Aaron a Austin Arnoldovi. Kanál AltCoin Daily je vytvořen jako zdroj zpráv, analýzy trhu, vzdělávání, perspektivy a názorů. Aaron a Austin Arnold jsou jasnými bitcoinovými fundamentalisty a obchodování s altcoiny využívají jako způsob, jak vybudovat svůj bitcoinový stack.

Na svém kanálu YouTube denně zveřejňují nejnovější zprávy z kryptoverze a občasné rozhovory s prominentními členy krypto komunity.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/AltcoinDaily/videos

4. Brian Jung

Předplatitelé : 1 171 000

Témata : Kryptoměna, NFT, altcoiny, obchodování 

Brian Jung se v roce 2015 zapsal do prostoru finančních influencerů tím, že učil mladé investory o podnikání, úvěrech a správě osobního majetku. Je úspěšným podnikatelem, který úspěšně otevřel společnosti jako The Credit Society.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/BrianJungy/videos

5. JRNY Crypto

Předplatitelé : 661 000

Témata : Kryptoměna, NFT, altcoiny, obchodování 

JRNY Crypto zahájil svůj kanál v roce 2017 a rychle se prosadil jako důvěryhodný zdroj nových altcoinových investic. Přinesl popularitu coinům jako Sparkpoint a Uniswap

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/JRNYCrypto/videos

6. CryptosRU 

Předplatitelé : 641 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Zprávy o kryptoměnáchCryptosRUs, také známý jako George, je v krypto-prostoru od roku 2013. Nejprve začal sdílet své znalosti tím, že odpovídal na otázky v Quora, ale později se rozhodl v roce 2017 vytvořit vlastní videa na YouTube vysvětlující know-how v kryptoverse. Na svém účtu často diskutuje o nejnovějších zprávách týkajících se kryptoměn a analyzuje grafy.

Nedávno vydal svůj vlastní NFT s názvem I am George , uvolňující 1000 unikátních kousků, které jsou nyní k dispozici.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptosRUs/videos

7. Ellio obchoduje s kryptoměnami

Předplatitelé : 587 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Dobře prezentovaná videa a podrobná analýza altcoinů společnosti Ellio Trades Crypto byly klíčovými motory rychlého růstu jeho kanálu. Ellio má tendenci se zaměřovat na kryptoměny s malou kapitalizací s vyšším profilem rizika a odměny. Prostřednictvím svého kanálu Ellio představuje svá dobře prozkoumaná videa, která na trhu přinášejí solidní hry.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

8. Data Dash

Předplatitelé : 587 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Data Dash lze nejlépe popsat jako jednotné kontaktní místo pro začátečníky, kteří chtějí investovat do kryptoměny. Jeho informativní obsah zahrnuje analýzu dat o trendech na trhu a také vyprávění o nových společnostech. Jeho poselství o ignorování humbuku a holistické hodnocení společností usnadňují obchodování pro nováčky.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/DataDash/videos

9. Crypto Banter

Předplatitelé : 572 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Crypto Banter je kanál YouTube, který svému publiku často poskytuje živé vysílání, zprávy, vzdělávací bitcoiny, Defi, NFT, blockchain a další obsah související s kryptoměnami. Tým Crypto Banter vyzpovídal největší hosty z oboru, miliardáře, myšlenkové vůdce a profesionální obchodníky.

Cílem tohoto kanálu je zajistit, aby jejich publikum mělo prsty, aby se učili. Chtějí, aby jejich diváci dělali ty nejlepší obchody a investiční rozhodnutí a aby se stali součástí této rychle rostoucí komunity.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoBanterGroup/videos

10. Měsíc

Předplatitelé : 560 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Carl Eric Martin stojí za kanálem The Moon na YouTube. Carl Martin je známý YouTuber, obhájce bitcoinů a analytik kryptoměn. Jeho kanál je považován za jeden z nejlepších kanálů YouTube o bitcoinech a kryptoměnách. Díky svému kanálu se také stal známým v kryptoměnovém prostoru, online i offline.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/TheMoonCarl/videos

11. Ivan na Tech

Předplatitelé : 494 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Osoba za tímto kanálem je Ivan Liljeqvist – švédský vývojář softwaru a veřejná osobnost v oblasti technologií YouTube. Ivan se zabývá makro tématy týkajícími se krypto a blockchainu.

Ivanův kanál dosáhl na YouTube více než 494 tisíc odběratelů. Bitcoin našel poté, co ho kamarád upozornil na digitální měnu. V té době byl bitcoin na býčím trhu a dostal se od 30 do 1 000 USD.

Poté, co se jeho video Ethereum stalo virálním, začal vytvářet další obsahy, ale stále je tvoří pouze ve volném čase. Na konci roku 2017 vzal Ivan tvorbu obsahu vážně, aby mohl vybudovat firmu. Od té doby byl pozván, aby promluvil na několika přednáškách o krypto projektech.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

12. Lark Davis

Předplatitelé : 488 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain


Lark Davis, hostitel a zakladatel jednoho z těchto senzačních krypto kanálů na YouTube, úspěšně představil svá videa s odlehčenou chutí. Larkův zábavný styl využívá humor, aby vložil život do jeho artikulovaných analýz do technologického chaosu a blockchainových řešení.

Lark Davis je krypto senzací z Nového Zélandu a jeho kanál YouTube nabízí dobrou kombinaci znalostí a doporučení. Pomáhá svým divákům naučit se obchodovat, vytvářet pasivní příjem a dostávat výplaty v bitcoinech. Lark také nabízí hloubkové otázky a odpovědi s předními veřejnými osobnostmi v oblasti kryptoměn, politické příspěvky týkající se tržních trendů a zprávy o kryptoměnách.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/TheCryptoLark/videos

13. Anthony Pompliano

Předplatitelé : 385 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů


Anthony Pompliano, nebo běžněji známý jako Pomp, je americký podnikatel, investor a hostitel The Pomp Podcast. Na svém kanálu YouTube nejčastěji zveřejňuje své rozhovory s největšími jmény v kryptoprostoru. Vytváří také videa o svých osobních názorech na nejnovější zprávy a trendy, zejména se zaměřením na finance a technologie.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/AnthonyPompliano/videos

14. Crypto Capital Venture

Předplatitelé : 326 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Dan Gambardello je zakladatelem Crypto Capital Venture. Dan je investor a technický náborář v startupovém světě blockchainu a kryptoměn. Věří, že bitcoin je jeho oblíbenou kryptoměnou. Bitcoin je inovace za tím vším a je to skutečně inovace sama o sobě.

Na svém kanálu YouTube Crypto Capital Venture sleduje hlavně cenu bitcoinu, ale dívá se také na zprávy o BTC. Jeho kanál se skládá z analýzy ceny bitcoinů. Zabývá se také bitcoinovými a kryptografickými zprávami. Mnoho jeho diváků přichází na jeho kanál, aby tyto trhy sledovalo.

Gambardello zmínil, že díky úspěchu jeho kanálu YouTube a fondu sázek Cardano, spolu s jejich delegáty, úspěch CCV spojil toto vše do jedné mise: Milovat a sloužit.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoCapitalVenture/featured

15. Andreas Antonopolous

Předplatitelé : 314 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Andreas M. Antonopoulos, osoba za tímto kanálem YouTube, je jedním z nejpopulárnějších jmen v kryptosvětě. Andreasův kanál okouzlí diváky klíčovými poznámkami a přednáškami, které rozvinou jeho pohled na všechny aspekty tohoto odvětví, od trendů po tokeny.

Andreas ve své analýze dokáže zůstat velmi neutrální. Tento kanál YouTube také nabízí několik vynikajících diskuzí a debat s dalšími zakladateli a vizionáři, nejčastěji o Ethereu a bitcoinu.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/aantonop/videos

16. Chico Crypto

Předplatitelé : 311 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů

Tyler Swope z Chico Crypto je především zarytý investor do kryptoměn. Jeho obsah je rozmanitý s videi, články a zvukovými epizodami zaměřenými na to, jak diverzifikovat a rozšířit své krypto portfolio. Tyler, který poprvé investoval na konci roku 2013, je prvním uživatelem se zkušenostmi a technikou. Nahrává denně, takže zůstaňte naladěni!

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/ChicoCrypto/videos

17. Box

Předplatitelé : 268 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, BlockchainBox Mining je kanál YouTube související s kryptoměnami, který poskytuje proud týdenních dotazů, který zahrnuje všechny nejnovější zprávy z blockchainového průmyslu. Michael Gu, osoba za tímto kanálem YouTube, se snaží reformovat kryptoprůmysl.

Různý obsah Michaela Gua přiměl Box Mining získat velký počet odběratelů, kteří si naladili sledování jeho videí. Gu má tendenci se zaměřovat na předvádění toho, jak blockchainová řešení mohou utvářet budoucí svět, pomocí široké řady rozhovorů.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/Boxmining/videos

18. CryptoLove

Předplatitelé : 268 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Jsem Randall, nadšenec do bitcoinů a kryptoměn od roku 2017, přibližně ve stejnou dobu, kdy jsem založil tento kanál. Na tomto kanálu budu sdílet své názory na bitcoiny, altcoiny a obecný krypto trh s cílem šířit ziskové znalosti. Doufejme, že se cestou zasmějeme, protože jak se říká: „Pokud to není legrace, k čemu to je.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoLove/videos

19. CryptoBusy

Předplatitelé : 211 000

Témata : Obchodování s kryptoměnami, Analýza grafů, Blockchain

Pokud rádi hrajete na trhu, musíte se podívat na CryptoBusy. CryptoBusy je na vzestupu, začal v roce 2017. Během krátké doby explodoval díky své riskantní, ale vysoce ziskové analýze altcoinů. Často nakupují poklesy a prodávají při prudkém nárůstu se zaměřením na ziskovost a dlouhodobé zisky.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoBusy/videos

20. Hašóši

Předplatitelé : 168 000

Témata : obchodování s kryptoměnami, analýza grafů, bitcoiny, altcoiny

Hashoshiho kanál je o bezplatném vzdělávání a pomoci veřejnosti přijmout blockchain. Jeho informace pokrývají kybernetickou bezpečnost, ochranu zařízení a také nejlepší výběr altcoinů pro ty, kteří chtějí investovat. Jeho obsah pokrývá velké množství témat i technik, jak si čas v kryptoměně co nejvíce zpříjemnit.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/Hashoshi4/videos

21. CryptoRevolution

Předplatitelé : 138 000

Témata : obchodování s kryptoměnami, bitcoiny, altcoiny

CryptoRevolution je hráč v oblasti krypto influencerů zaměřený na denní obchodování a krátkodobé zisky. Uskutečňuje cenové akce brzy a často jde proti proudu se svým nekonvenčním obchodním stylem. Zkušení obchodníci se budou bavit učením se od zkušeného obchodníka se sklonem k riziku.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/CryptoRevolutionChannel/videos

22. Tone Vays

Předplatitelé : 121 000

Streamer: obchodování s kryptoměnami, analýza grafů

Tone Vays je jedním z prvních kryptoinfluencerů na YouTube. Tone začal svou kariéru v Bear Stearns a JP Morgan, ale v roce 2014 se přeorientoval na kryptoměny a připojil se k Cointelegraphu jako výzkumník.

Tone je skutečný Bitcoin maximalista – věří v Bitcoin jako původní a nejlepší kryptoměnu. Tonyho kanál je užitečný při učení se o obchodování s kryptoměnami a analýze grafů.

Tone pracoval na Wall Street 10 let, než objevil Bitcoin. Od té doby vzdělává lidi na svém kanálu YouTube o důležitosti této jedinečné finanční technologie.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

23. Scott Melker

Předplatitelé : 120 000

Streamer: obchodování s kryptoměnami, grafová analýza, bitcoiny


Scott Melker je krypto-YouTuber a hostitel podcastů v pořadu s názvem „The Wolf of All Street“. Na svém kanálu mluví s největšími jmény ve světě bitcoinů a obchodování. Kromě zpráv a problémů souvisejících s kryptoměnami se ponoří také do prostoru financí, hudby a umění. Jeho videa jsou plná rad o bitcoinech pro začátečníky a hlubokých vysvětlení kryptoinvestic.

Sledujte kanál: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

ZÁVĚR

Je důležité si uvědomit, že ve světě kryptoměn je mnoho influencerů a lze je kategorizovat několika různými způsoby. Jak hodnotíme tyto Crypto Influencery

1.) Peer skórování. Ptáme se odborníků a provádíme průzkumy, v nichž se ptáme dalších influencerů, zakladatelů a investorů, kteří jsou na vrcholu jejich seznamu.

2.) Kvalitní obsah. Jak dobrý je obsah, který tito influenceři vytvářejí?

3.) Míra růstu odběratelů. Rychleji rostoucí sledovanost ukazuje větší vliv. Počet odběratelů není tak důležitý jako to, jak rychle influencer roste.

4.) Zapojení komunity. Náš vzorec vhodnosti zahrnuje metriky, jako je průměrný počet zhlédnutí, organické zmínky z jiných platforem a kanálů a udržení publika.

5.) Komentáře. Zaujaté sledování, které zveřejňuje skutečné komentáře, které nejsou generovány roboty nebo spamem, je způsob, jak rozpoznat dobrého influencera.

Tito influenceři se specializují na blockchain, analýzu grafů, zprávy o krypto a obchodování s kryptoměnami. Tyto krypto-YouTubery sledují mnozí jako zdroje důvěryhodných informací, vysoce kvalitního obsahu a bezúhonných tvůrců. Ať už teprve začínáte, nebo investujete do kryptoměn pro živobytí, je tu pro vás kanál.

Nejlepší burzy pro obchodování s tokeny a coiny. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Informace v příspěvku nejsou finančním poradenstvím, jsou určeny POUZE PRO OBECNÉ INFORMAČNÍ ÚČELY. Obchodování s kryptoměnami je VELMI riskantní. Ujistěte se, že rozumíte těmto rizikům a že jste odpovědní za to, co děláte se svými penězi.

Děkuji za přečtení! Nezapomeňte zanechat like, komentář a sdílet to s ostatními.

Ambert Lency

Ambert Lency

1657258620

Nejlepší krypto influenceři na Twitteru, které musíte sledovat

V tomto příspěvku uvidíte Top 112 Crypto Influencers (odborníci, analytici, výzkumníci, investoři a nadšenci produkující poutavý obsah) na Twitteru – aktualizace k 6/2022.

Kryptoměna je ztělesněním decentralizovaných digitálních financí a aktiv. To okamžitě přesouvá moc z organizací a institucí na jednotlivce. Vůdci kryptografických myšlenek na Twitteru jsou globální hlasy, které si na webu vyřezávaly svůj prostor již po značnou dobu. Jsou to první investoři, kteří pečlivě analyzovali a sledovali trh. Tyto osobnosti chápou nuance aktiv mnohem lépe než většina ostatních. 

Vzhledem k tomu, že kryptoměnový prostor dozrává bezprecedentním tempem, investoři a nadšenci se těší na názory těch nejlepších ovlivňovatelů krypto Twitteru, aby využili příležitosti, kterou kryptotrh nabízí. Takže když někdo hledá krypto znalosti od twitterového influencera, hledá:

 • Hodnota
 • Transparentní komunikace
 • Interakce
 • Přehledy o chování na trhu

Vzpomeňte si, když v únoru 2021 tweet Elona Muska prohlásil, že Tesla má bitcoiny v hodnotě 1,5 miliardy a její cena okamžitě dosáhla nové výšky. O několik měsíců později v květnu Musk oznámil, že Tesla již nebude přijímat bitcoiny k placení kvůli její neudržitelné spotřebě energie. Brzy poté jeho cena klesla o 10 %.  

Podobné dopady Muskových tweetů byly také pozorovány u Dogecoinu, Shiba Inu, Floki a dalších altcoinů. Tato hrbolatá jízda podtrhuje ohromný vliv ovlivňovatelů krypto Twitteru na toto již tak nestabilní aktivum. 

Twitter je perfektní médium pro krypto komunikaci; je v reálném čase a vysoce interaktivní. Tyto dvě funkce jsou v souladu s proměnlivou povahou digitálních aktiv. Takže, když získáte kombinaci poutavých funkcí Twitteru a prediktivní analýzy od průmyslových guru, je těžké nevěnovat pozornost. Jak již bylo řečeno, podívejme se na přední jména ve hře influencer marketing, která mohou vašemu projektu přinést větší viditelnost.

Objevte 112 nejlepších krypto expertů, analytiků, výzkumníků, investorů a nadšenců produkujících poutavý obsah na Crypto Twitter.

Podívejte se na 112 nejlepších influencerů Crypto Twitter (experti, analytici, výzkumníci, investoři a nadšenci produkující poutavý obsah) a začněte je sledovat ještě dnes!

 • Jack@jack (6,4 milionu+ sledujících)

Jack Dorsey je spoluzakladatelem Twitteru a nyní se angažuje v kryptoprostoru, zejména s bitcoiny. Jeden z nejvýraznějších hlasů této generace.

CZ je zakladatelem a generálním ředitelem Binance, přední kryptoměnové burzy. Můžete očekávat denní obsah o bitcoinech, krypto trhu, BNB (Binance token) a všech věcech Binance. Pokud Binance zažívá neplánovanou údržbu, účet CZ je místo, kde se můžete ujistit, že vaše prostředky jsou SAFU.

Vitalik je jasnou volbou pro každého, kdo se zajímá o krypto a budoucnost peněz postavených na internetu. Jako zakladatel Etherea můžete očekávat obsáhlý obsah týkající se rozvojových aspektů Etherea a stavu krypto, finančních trhů a vývoje technologií.

 • Michael Saylor – @saylor (2,3 milionu+ sledujících)

Michael Saylor je zakladatelem a generálním ředitelem Microstrategy. Stal se jedním z největších bitcoinových investorů a obhájců na světě, čímž připravil cestu pro institucionální přijetí bitcoinu. Očekávejte spoustu hloubkových srovnání a úvah o vztahu mezi bitcoiny, digitálním zlatem, nedostatkem, devalvací amerického dolaru a digitálními investičními strategiemi.

PlanB je slavným tvůrcem modelu Stock-to-flow a jeho několika verzí, který očekává, že Bitcoin do roku 2024 dosáhne více než 288 000 $. Řadu svých analýz a grafů publikuje na Twitteru, ale můžete také najít podrobnější informace na jeho webové stránky .

 • Naval – @naval (1,8 milionu+ sledujících)

Hluboké odrazy námořnictva přitahují na jeho účet přes 1 milion lidí. Jeho rady ohledně podnikání, tvorby hodnot, života a dokonce i bitcoinu jsou nezbytné pro každého, kdo se pohybuje v tomto prostoru.

 • Anthony Pompliano aka Pomp – @APompliano (1,6 milionu+ sledujících)

Pomp je jedním z nejznámějších lidí v oblasti kryptoměn, který se rozvětvuje v různých formátech. Na jeho Twitteru najdete jeho cenovou analýzu vedle obchodního a inspirativního obsahu. Můžete také najít více z jeho hloubkových myšlenek v jeho každodenním dopise a podcastu.

 • Archiv bitcoinů – @BTC_Archive (1,01 milionu+ sledujících)

Archiv bitcoinů shromažďuje a zdůrazňuje veškerý významný pokrok ohledně přijetí bitcoinu po celém světě a zároveň poskytuje komentáře k jeho pohybům na trhu. Jisté následování.

 • Tyler Winklevoss@tyler (1M+ sledujících)

Tyler je jednou z nejznámějších osobností v kryptoprostoru jako spoluzakladatel přední burzy Gemini. Můžete očekávat časté zkoumání místa bitcoinů a kryptoměn na finančních trzích.

Willy woo je významný analytik a investor. Možná ho budete chtít sledovat na Twitteru kvůli jeho datovým poznatkům o cenovém chování a prognózách bitcoinu. Pokud jste ochotni zaplatit více za prémiové poradenství, má také zpravodaj s podrobnější analýzou na Substacku.

Zakladatel Litecoinu a bývalý ředitel inženýrství Coinbase Charlie Lee má na Twitteru milion sledujících, což z něj činí jednoho z nejpopulárnějších myšlenkových vůdců a autorit v oblasti kryptoměn. Na svém twitterovém účtu sdílí Lee nejnovější zprávy o Litecoinu a Litecoin Foundation a také nejnovější články týkající se kryptoměn. Občas sdílí memy a komiksy, které vykreslují kryptografické zprávy a problémy přístupnějším a vtipnějším způsobem. Lee, jeden z nejspolehlivějších zdrojů informací o kryptoměnách a jejich fungování, se nedávno připojil k BTCS Inc. jako jeden z jejích představenstev.  

 • Raoul Pal – @RaoulGMI (950,3 000+ sledujících)

Raoul je makro investor s obrovskou sledovaností na Twitteru. Můžete očekávat obsah týkající se kryptotrhů, bitcoinů, nových tokenů, pokroku na finančních trzích a obchodních příležitostí.

 • The Wolf Of All Streets – @scottmelker (842,5 000+ sledujících)

Scott je zkušený obchodník poskytující vzdělání v oblasti technické analýzy na Twitteru. Najděte podrobnější články v jeho zpravodaji a diskuse o dalších tématech v jeho podcastu se zaměřením na kryptoměny a obchodování.

Dokumentování bitcoinu se stává stěžejním kryptografickým účtem na Twitteru registrujícím klíčový moment ve vývoji bitcoinu jako transformačního aktiva.

Barry je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Digital Currency Group. Známá postava v kryptoprostoru, od které můžete očekávat obsah kolem institucionálního přijetí bitcoinu, zejména pokud jde o vzestup stupňů šedi.

Roger Ver, známý jako „Bitcoin Jesus“, byl jedním z prvních propagátorů bitcoinu již v roce 2011. Byl jedním z prvních osvojitelů technologie blockchain a investoval velké sumy peněz do startupů souvisejících s kryptoměnami, včetně bitcoinů, Ripple, Kraken a dalších. a Purse.io. Je také známý jako jeden z prvních podnikatelů, kteří začali přijímat kryptoměny jako způsob platby. Na Twitteru má přibližně 748 400 sledujících a jeho zdroj se stal cenným zdrojem nejnovějších zpráv a informací o bitcoinech a kryptoměnách, včetně problémů týkajících se bitcoinu a bitcoinové hotovosti, etických úvah a dokonce i občasných kousků světské moudrosti. Co jiného můžete očekávat od muže známého jako Bitcoin Jesus?

Crypto Dog je obchodník s kryptoměnami s oblíbeným účtem na Twitteru, který denně publikuje postřehy a komentáře o krypto trhu (např. Bitcoin, DeFi, Blockchain tech) se zábavným a neformálním přístupem.

 • Andreas@aantonop (734 000+ sledujících)

Andreas je jedním z prvních zastánců bitcoinu v tomto prostoru a vzdělává publikum o jeho hodnotě.

 • KING CO฿IE – @cobie (697,9 000+ sledujících)

Obsah King Cobie sahá od zábavných bitcoinů až po analýzu cen a trhu kryptoměn. Určitě zábavný účet, který můžete sledovat s cennými obchodními tipy.

 • SBF – @SBF_FTX (689,1 000+ sledujících)

Sam je zakladatelem a generálním ředitelem populární burzy krypto derivátů FTX. Stal se jednou z klíčových postav v krypto sektorech, protože přijetí FTX letos raketově vzrostlo. Můžete očekávat obsah o krypto trzích se speciálním zaměřením na nové produkty a DeFi.

Peter Brandt je obchodník a publikoval autor o technické analýze se zaměřením na komodity. Následujte ho, abyste se naučili, jak zacházet s technickými / grafovými lucernami, psychologii obchodování a cenné investiční rady pro tradiční trhy a bitcoiny.

 • Ben Horowitz – @bhorowitz (631 000+ sledujících)

Ben Horowitz, spoluzakladatel a partner společnosti Andreessen Horowitz, je venture kapitalista a autor, který je také známý jako kryptoanalytik. Na Twitteru, kde má více než 631 000 sledujících, mluví o podnikání, financích a technologiích a příležitostně se věnuje problematice kryptoměn a bitcoinů. 

 • Michaël van de Poppe@CryptoMichNL (606,9 000+ sledujících)

Michaël je obchodník s kryptoměnami na plný úvazek z Amsterdamu. Můžete očekávat každodenní technické a tržní analýzy bitcoinů a různých kryptoměn.

Eric je generálním ředitelem ShapeShift a velmi aktivní na Twitteru se svými úvahami o postavení bitcoinu na kryptotrhu, srovnáním Etherea a širšími úvahami o nových vznikajících tématech od DeFi po NFT.

 • Dan Held@danheld (595,4 000+ sledujících)

Dan Held je ředitelem růstového marketingu v Krakenu, jedné z největších krypto burz na světě. Očekávejte širokou škálu obsahu, od kryptografického vzdělávání po analýzu trhu.

 • Su Zhu – @zhusu (550 000+ sledujících)

Su Zhu je odkaz na krypto Twitter se svými předpovědi o vývoji bitcoinu a jeho místě v novém finančním prostředí. Očekávejte obsah kolem kryptoměn, základních technologií vytvářejících tento prostor a DeFi.

Kaleo je obchodník s kryptoměnami a opcemi, který denně zveřejňuje komentáře a postřehy o trzích bitcoinů a altcoinů.

Na Twitteru očekávejte od Petra tržní tipy a zábavné rady ohledně bitcoinů a kryptotrhů obecně. Jeho rozhovory s lídry v oblasti kryptoměn najdete také na jeho podcastu „Co udělal Bitcoin“.

 • Adam Back – @adam3us (476 000+ sledujících)

Adam je odkazem pro každého nadšence do kryptoměn, kteří se chtějí dozvědět více o technických aspektech kryptoměn, protože je zakladatelem a CEO společnosti Blockstream, lídra v sektoru blockchainu. Můžete také očekávat vhled do stavu bitcoinového trhu.

 • Mike Novogratz@novogratz (476 000+ sledujících)

Mike Novogratz je dalším z nejlepších krypto influencerů na Twitteru. Investor se sídlem v USA Novogratz je generálním ředitelem společnosti Galaxy Investment partners, která se výhradně zaměřuje na investice do kryptoprostoru. Má hodnotu téměř 700 milionů dolarů a téměř polovina bohatství Novogratzu pochází z krypto aktiv. S téměř půl milionem sledujících na Twitteru Novogratz tweetuje o tématech souvisejících s kryptoměnami.

Lyn Alden má velké množství fanoušků, kteří hledají své poznatky z výzkumu a investiční strategie. Kromě vzdělávání čtenářů ve svém blogu a newsletteru rozdává alfa na Crypto Twitter.

DonAlt denně zveřejňuje informace o bitcoinech a kryptoměnách, aby vzdělával publikum o trhu a investování.

 • Jameson Lopp@lopp (400,6 tisíc sledujících)

Jameson je jedním z původních krypto nadšenců, zatímco je zakladatelem CasaHODL a editorem v době BTC. Můžete očekávat širokou škálu obsahu o kryptoměnách, jejich místě ve společnosti a jejich technologickém vývoji.

Nick Szabo je průkopníkem kryptoměn a chytrých kontraktů. Je jednou z nejrespektovanějších osobností v tomto sektoru a poskytuje cenné poznatky o budoucnosti kryptoměn.

 • Ivan on Tech – @IvanOnTech (383,2 000+ sledujících)

Spoluzakladatel MoralisWeb3. Je švédský tvůrce obsahu, který se specializuje na technologii blockchain. Je aktivní na několika online platformách, jako je Instagram a Facebook. Na Twitteru má 383 tisíc sledujících, se kterými sdílí často vtipné pohledy na krypto a aktualizace o bitcoinech a ethereu. Má také YouTube kanál Ivan on Tech, kam nahrává videa o rozhovorech, analýzách, debatách a živých rozhovorech souvisejících s kryptoměnami. 

Nic je zakladatelem Coin Metrics. Pokud by to nestačilo, najdete jeho datové postřehy o bitcoinu a krypto na Twitteru ze vzdělané perspektivy mezi bitcoinovým nadšením.

WhalePanda se etabloval jako respektovaný hlas mezi ovlivňovateli krypto Twitteru a často sdílí své názory na problémy, jako je cena aktiv, podvody, obchodování s pákovým efektem atd. Tento kryptoguru učinil několik pozoruhodných předpovědí o bitcoinu a často v něj projevuje důvěru. 

Auntie poskytuje obsah napříč médii o pokroku bitcoinů, etherea a kryptoměn obecně na základě technické a fundamentální analýzy. Můžete také slyšet její myšlenky na populární: „The O Show“.

Joseph je jedním ze spoluzakladatelů Etherea a zakladatelem Consensys, přední blockchainové společnosti. Sledujte ho a získejte relevantní informace o stavu blockchainu a další.

 • Tone Vays – @ToneVays (280,2 000+ sledujících)

Tone Vays je blockchain a finanční poradce, který provozuje kanály na několika online platformách, včetně Instagramu, YouTube a své vlastní webové stránky ToneVays.com. Jako nezávislý tvůrce obsahu jeho stejnojmenný kanál YouTube obsahuje řadu videí, která se zabývají bitcoiny, včetně obchodování s bitcoiny, zákona o bitcoinech a zpráv o bitcoinech. Je aktivní na Twitteru a má přibližně 280 tisíc sledujících na platformě, kde dodává bitcoinové aktualizace, projekce a životní lekce v kontextu bitcoinů a kryptoměn. 

 • Loomdart – @loomdart  (278,2 000+ sledujících)

Loomdart je také spoluzakladatelem Metadropu, spouštěcí platformy pro inovativní kapky NFT. Mezi další zakladatele této platformy patří @phyopcop a @clorbus. Loomdart je jedním z nejinteraktivnějších krypto ovlivňovačů Twitteru a na tomto účtu můžete najít nějakou čerstvou perspektivu trhu. 

Ryan je zakladatelem jedné z nejlepších společností zabývajících se výzkumem kryptoměn, Messari. Očekávejte obsah od nejnovějších objevů Messari a myšlenek na pokroky v kryptoměnách. Jeho více než 134stránková zpráva o kryptografických tezích z roku 2021 je místem, kde začít.

 • Meltem Demirors – @Melt_Dem (246,4 000+ sledujících)

Meltem Demirors je ředitel pro strategii společnosti CoinShares, investiční společnosti pro digitální aktiva. Její cenné poznatky o krypto, investicích a rizikovém kapitálu najdete v hlavních publikacích o financích a krypto a na Twitteru.

Tuur rozšiřuje účel bitcoinů a digitálních aktiv v našem současném prostředí finančních trhů. Pokud rádi prozkoumáváte étos kryptoměn, už nehledejte. Můžete také očekávat cenovou analýzu spolu s širšími tržními reflexemi.

Layah je jedním z největších propagátorů kryptoměn. Je autorkou Undressing Bitcoin a hostitelkou populárního krypto podcastu.

 • Chris Burniske – @cburniske (230,5 000+ sledujících)

Chris je partnerem společnosti Placeholder VC a sází na rozvoj odvětví Web3 a otevřených blockchainů. Očekávejte obsah týkající se těchto předmětů s dobrým přehledem o bitcoinech a kryptoměnách.

Alex je zakladatelem fanouškovské platformy Socios a Chiliz Exchange. Očekávejte spoustu obsahu, který se točí kolem spuštění a rozvoje prostoru sportovních a zábavních tokenů spolu s dalšími odbočkami DeFi.

 • Tim Draper – @TimDraper (231,7 000+ sledujících)

Tim Draper, prominentní investor rizikového kapitálu a zakladatel společnosti rizikového kapitálu Draper Fisher Jurvetson a Draper University, investoval do společností Skype, Tesla, SpaceX, Twitter a Coinbase. Je také známý svými prognózami cen bitcoinů a také svou hlasitou podporou této konkrétní digitální měny. Na svém twitterovém účtu, který má přibližně 231 tisíc sledujících, sdílí Draper své postřehy o bitcoinech, kryptoměnách a příležitostech pro digitální měny. 

 • Laura Shin - @laurashin (213,1 tisíc sledujících)

Laura je hostitelkou jednoho z nejpopulárnějších krypto podcastů, podcastu Unchained, a autorkou The Cryptopians.

Girl Gone Crypto vzdělává lidi o kryptoměnách pomocí zábavného a poutavého obsahu na Twitteru, ať už v psaném, video nebo audio formátu. Sledujte ji a zapojte se do kryptoměn.

SushiChef je zakladatelem populární platformy DEX, SuhsiSwap. Můžete očekávat spoustu obsahu o decentralizovaných financích (DeFi). Pokud jste vášnivým uživatelem SushiSwap, zvažte sledování, zda budete na vrcholu všech jeho aktualizací a oznámení plánu

 • Thomas Lee – @fundstrat (220 000+ sledujících)

Thomas Lee je zakladatelem strategické a výzkumné firmy Fundstrat. Často je citován hlavními krypto a finančními obchody o vlastnostech bitcoinu a cenovém chování. Najděte na jeho účtu poznatky založené na důkazech spolu s dalšími analýzami finančních trhů.

Ari je významným investorem v oblasti kryptoměn. Obzvláště nás baví jeho krátká provokativní vlákna o krypto, investicích a trzích, která zdůrazňují nové pohledy na tato témata z jeho minulých investičních zkušeností.

Očekávejte nadšené tweety o tržní kapitalizaci bitcoinu, jeho ceně nebo o tom, jak zvládnout změny na trhu. Více o jeho myšlenkách můžete najít v jeho nedávné knize: „Bitcoin: Tvrdé peníze, se kterými se nedá šukat.“

 • Notsofast – @notsofast (187,1 000+ sledujících)

Notsofast pokrývá mnoho technického rozvoje krypto sektorů, kromě vztahů mezi bitcoiny a zavedenými společnostmi se zvláštní pozorností na DeFi a NFT.

 • Larry Cermak – @lawmaster (175,5 tisíc sledujících)

Larry je ředitelem výzkumu v The Block. Můžete očekávat častý obsah o krypto trzích podpořený vysoce kvalitním výzkumem a grafy z oddělení výzkumu Block. Nedávno Larry rozpoutal vlny zveřejněním testu krypto znalostí při hledání svého dalšího stážisty, stal se na Twitteru docela populární a přilákal mnoho odborníků, aby otestovali své krypto schopnosti.

 • Hasu – @hasufl (174,1 000+ sledujících)

Hasu je vášnivým uživatelem Twitteru, který pokrývá širokou škálu témat v rámci krypto sektorů s jedinečným a vzdělaným pohledem. Jeho názory můžete najít i na jiných médiích, včetně podcastu.

Joseph je plodný spisovatel a analytik v kryptoprostoru a přispívá do Forbes, Cointelegraph a dalších kryptografických prodejen. Nedávno spustil prémiový zpravodaj, kde si můžete přečíst více z jeho analýz, které doplňují širokou škálu témat, která na Twitteru zkoumá.

 • Linda Xie@ljxie (150,6 tisíc sledujících)

Linda je spoluzakladatelkou krypto investiční společnosti Scalar Capital. Publikuje vysoce kvalitní obsah o technologiích, které stojí za přijetím kryptoměn, NFT, DeFi, Ethereum, Smart Contracts a investičním prostoru.

 • Josh Olszewicz@CarpeNoctom (150,5 tisíc sledujících)

Tento kryptoguru se pomalu etabloval jako dominantní postava na Twitteru a sdílí své odborné znalosti o kryptoměnách prostřednictvím svých tweetů, videí na YouTube a také příspěvků na Instagramu. Olszewicz má na svém kanálu YouTube působivých 31 tisíc odběratelů. Je vedoucím výzkumu ve Valkyrie Funds, společnosti zabývající se správou digitálních aktiv. Josh Olszewicz také pravidelně publikuje ve webovém prohlížeči Brave a dalších digitálních platformách.

James je MD a partnerem v Greymatter Capital, ponoří se do DeFi, Web3, vývoje krypto a finančních trhů, s občasnými posuny do geopolitické role kryptoměn, medicíny a médií.

Arthur je krypto a DeFi investor v DeFiance Capital. Očekávejte častý obsah se zaměřením na nové projekty a tokeny vedoucí k přijetí DeFi.

Cory je generální ředitel společnosti SwanBitcoin a na svém twitterovém účtu prozkoumává všechny věci týkající se kryptoměn. Můžete očekávat obsah o místě bitcoinu na finančních trzích, komentáře k jeho ceně a metrikám přijetí a širší diskuse o penězích, financích a podnikání. 

 • Mike Doubts – @mdoubts (114,7 000+ sledujících)

Mike je investor, zakladatel společnosti The Block a viceprezident společnosti Paxos. Můžete očekávat častý obsah o NFT, DeFi, Web3/Metaverse a krypto trzích. 

Nicholas Merten má rozsáhlé více než osmileté zkušenosti v oblasti financí. Je také myšlenkovým vůdcem, mezinárodním řečníkem a kryptoanalytikem. Nicholas Merten je jedním z nejuznávanějších krypto influencerů. Je tvůrcem Datadash, jednoho z největších krypto kanálů na Youtube. DataDash má celkový počet odběratelů 516 000 odběratelů. 

Spencer je investorem fondu Variant. Na Twitteru zkoumá pokroky v decentralizovaném prostoru v krypto, bitcoinech a ethereu. Více z jeho hloubkové analýzy trhu najdete v jeho newsletteru.

Arianna je partnerem přední společnosti rizikového kapitálu a16z zaměřené na kryptoměny. Očekávejte zvýraznění společností, které utvářejí kryptoprostor, investice a obsah související s VC napříč médii.

 • Alex Svanevik@ASvanevik (107 tis. + sledujících)

Alex je generálním ředitelem společnosti Nansen, přední společnosti poskytující informace o krypto a NFT. Očekávejte informace o krypto trhu založené na datech z Alexových tweetů.

 • Eric Wall – @ercwl (89,9 000+ sledujících)

Eric je CIO ve společnosti Arcane aktiva. Očekávejte tweety o ceně bitcoinu, grafech a odrazech případů použití. Podrobnější myšlenky najdete v jeho měsíčním dopise.

Scoopy tweetuje o budoucích penězích, bitcoinech, ethereu, krypto trzích a vývoji Web3. Očekávejte srozumitelný denní obsah v poutavém stylu.

 • Camila Russo – @CamiRusso (84,9 000+ sledujících)

Camila je zakladatelkou a editorkou The Defiant, jednoho z hlavních zpravodajských kanálů zaměřených na DeFi, a autorkou knihy „The Infinite Machine“ o vzestupu Etherea. Jako jeden z hlavních novinářů v kryptoprostoru očekávejte hodnotný obsah o novinkách a pokrokech utvářejících kryptoměny.

Hailey je jedním z nejuznávanějších hlasů o regulaci všech věcí v kryptoprostoru. Sledujte, abyste měli přehled o změnách v pohledu regulátorů na kryptoměny a další.

Katherine Wu je zkušená krypto investorka s předchozími pozicemi v Coinbase Ventures a Messari, zatímco nyní zkoumá Web 3 a decentralizované krypto projekty ve společnosti Archetype VC.

Ryan je výzkumný pracovník ve společnosti Messari, který provádí obsah založený na datech kolem bitcoinů, kryptoměn a trhů DeFi. Nedávný užitečný obsah se liší od důležitosti IPO Coinbase, dopadu ETH2 nebo stavu bitcoinu v roce 2020.

Madelon je investor a mediální síla v kryptoprostoru. Můžete očekávat technickou analýzu a obsah související s trhem o bitcoinech a kryptoměnách.

 • Zeus Ω |3, 3| @ohmzeus (65 000+ sledujících)

Zeus je zakladatelem OlympusDAO, populárního rebasingového protokolu DAO, který otevírá nový věk v sektoru DeFi. Očekávejte analýzu ekonomiky kryptoměn, DeFi a financí.

 • Farmář Humble DeFi@PaikCapital (63,8 tisíc sledujících+)

Sledujte farmáře Humble DeFi pro každodenní kryptotechnickou analýzu a myšlenky o krypto a DeFi trzích.

Checkmatey je známý analytik v kryptoprostoru se spoustou studií o Decredu a Bitcoinu. Vytváří týdenní analýzu kryptotrhů s Glassnode a kromě toho, že vzdělává své následovníky na Twitteru, poskytuje informace o kryptoměnách založené na datech.

Crypto Sara je jednou z nejrespektovanějších žen ovlivňujících krypto Twitter. Jak naznačuje rukojeť, je velmi vzdělaná o různých alt coinech bzučících na trhu a poskytuje pravidelné informace o jejich chování. Je spolehlivým tvůrcem kryptografického obsahu a je CMO decentralizované fitness platformy DEFIT, kterou provozuje její token DEFIT. 

 • Zack Voell – @zackvoell (50,3 000+ sledujících)

Zach je bývalý novinář v CoinDesk. Očekávejte širokou škálu článků pokrývajících tato témata, stejně jako vaši denní dávku krypto cen a analýzu on-chain v poutavém stylu.

 • Jesse Walden – @jessewldn (49,8 000+ sledujících)

Jesse Walden je zakladatelem fondu Variant, který pomáhá zakladatelům a společnostem řešit majetkovou ekonomiku. Očekávejte podrobný obsah o základních technologiích a projektech, které otevírají nové dveře v blockchainu a krypto sektoru, se spoustou posunů do správy, krypto umění, NFT a DeFi.

 • Arjun Balaji@arjunblj (47,7 000+ sledujících)

Arjun je investorem společnosti Paradigm, krypto investiční společnosti. Můžete očekávat obsah o infrastruktuře kryptoměn s informacemi o bitcoinech, DeFi, DAO, chytrých smlouvách a dalších trendech na trhu.

 • CryptoBrekkie – @BVBTC (47,5 000+ sledujících)

CryptoBrekkie, známý také jako Brekkie von Bitcoin, je bitcoinový umělec, který je známý svými jedinečnými a experimentálními kryptografickými díly. Má také kanál YouTube, kde zveřejňuje videa svého bitcoinového umění. 

Katie je velmi aktivní na Twitteru s poutavým a vzdělávacím obsahem o krypto trzích, zejména o bitcoinu. Jisté pokračování na Crypto Twitteru

 • Leigh Cuen – @La__Cuen (40,9 000+ sledujících)

Leigh je spisovatel na volné noze zabývající se kryptoměnami, často s opačnými názory než většina. Rozděluje své dovednosti do dalších odvětví o tom, jak je může mainstreamová adopce kryptoměn ovlivnit.

Tom je zakladatelem přední výzkumné a analytické firmy Delphi Digital. Vzhledem k jeho finančnímu zázemí můžete očekávat tržní poznatky o bitcoinech a tokenech s občasným posunem v obsahu podnikání/budování pro tvůrce krypto/fintech.

 • Jamie Burke – @jamie247 (39,7 000+ sledujících)

Jamie je zakladatelem a generálním ředitelem Outlier Ventures, společnosti rizikového kapitálu sázející na tezi o otevřené ekonomice. Očekávejte časté tweety o vývoji prostorů DeFi, krypto umění a sběratelských předmětů.

José je jedním z partnerů přední výzkumné a investiční společnosti Delphi Digital. Najdete zde spoustu obsahu o DeFi, nových protokolech a vývoji přijetí na krypto trzích.

Tarun zkoumá finanční mechanismy za krypto, nové protokoly DeFi a měnovou politiku. Můžete očekávat obsah založený na výzkumu o finančních dokumentech, nových technologiích a o tom, jak se blockchain a kryptoměny mísí s finančními trhy.

 • Tyler Reynolds – @tbr90 (34,3 000+ sledujících)

Tyler publikuje širokou škálu zasvěcených a provokativních myšlenek o krypto trzích obecně se zvláštním zaměřením na nové tokeny a DeFi

Josie je průkopnická digitální umělkyně pracující na průniku kryptoměn, rozšířené reality a malby. Očekávejte inovativní obsah týkající se kryptoměn, umění a NFT napříč různými platformami. Josieinu práci můžete také najít na špičkových kryptokonferencích a výstavách.

Tim je redaktorem zpráv ve společnosti The Block, hlavní krypto zpravodajské společnosti. Pokud chcete být na vrcholu krypto zpráv, Tim odvádí skvělou práci, když zdůrazňuje nejlepší obsah od jiných osobností Twitteru a shrnuje podstatu krypto zpráv.

CryptotaxGirl poskytuje solidní daňové poradenství užitečné pro většinu krypto obchodníků a investorů. Díky tomu nashromáždila na Twitteru velkou sledovanost díky svým užitečným tipům v neustále se vyvíjejícím kryptodaňovém prostředí.

Mason je výzkumný analytik v předním krypto výzkumném domě Messari. Ve svých nejnovějších tweetech a výzkumu zkoumá Web 3, DeFi a NFT. Můžete očekávat tweety založené na výzkumu o vývoji kryptoprostoru a jeho klíčových metrikách.

Bitdealer se zaměřil na analýzu a výzkum kryptoměn. Je zakladatelem společnosti pro výzkum kryptoměn Markets Science a analytikem špičkové společnosti zabývající se analýzou trhu TheTie. Očekávejte spoustu nových výzkumů a grafů ukazujících vývoj bitcoinových a krypto trhů z hlediska dat a obsahu cenové/technické analýzy.

Frxresearch je jedním z nejaktivnějších účtů na krypto Twitteru s denním obsahem na trhu, vždy s jasným přehledem. Sledujte ho, abyste měli přehled o změnách na krypto trzích.

 • Joe Grech@JoeBGrech (23,4 tisíc sledujících)

Joe je vedoucím kryptoměn v populární fanouškovské burze tokenů Chiliz. Můžete očekávat tweety o vzniku DeFi, zejména o fanouškovských a sportovních tokenech a jejich vztahu ke kryptotrhům a populární kultuře.

 • Sanja Kon@SanjaKon (22,8 000+ sledujících)

Sanja je generální ředitelkou společnosti UTrust, přední společnosti propojující eCommerce a kryptoplatby. Očekávejte častý obsah o výhodách kryptoměn v platbách a elektronickém obchodování.

Ria je VC v Castle Island Ventures a bývalá ředitelka výzkumu pro digitální odnož jednoho z největších správců aktiv na světě, Fidelity Investments. Věnujte pozornost hloubkovým výzkumným zprávám o stavu bitcoinů, kryptoměn a trhů.

Tegan Kline byl součástí počátečního týmu v The Graph Protocol, jednom z nejpopulárnějších protokolů Web 3, a nyní je zakladatelem společnosti Edge & Node. Očekávejte poutavý obsah na krypto a další!

Nikhilesh je regulačním reportérem společnosti CoinDesk. Očekávejte spoustu hloubkových zpráv o neustále se měnících regulačních poznámkách o tak novém sektoru, jako je kryptoměna.

Joseph Todaro je partnerem společnosti Greymatter Capital, přední výzkumné publikace o kryptoměnách. Očekávejte obsah kolem analýzy kryptotrhů.

Tatiana je investorka a spisovatelka. Její analýzu budoucnosti peněz a kryptoměn najdete v jejím týdenním zpravodaji („Mýtus peněz“) a její příspěvky ve Forbes. Očekávejte každodenní obsah související s trhem a poutavý obsah o bitcoinových a krypto trzích.

CoinTracking je lídrem v oblasti kryptografického daňového softwaru. Naše platforma nabízí nejvíce funkcí pro obchodníky, investory a korporace, které hledají podporu nejnovějších kryptografických vylepšení, jako jsou DeFi a NFT.

Noelle je vedoucí oddělení Market Insights ve společnosti Genesis Trading. Očekávejte obsah založený na výzkumu a vzdělaný přehled novinek ovlivňujících kryptoměny.

 • Lisa JY Tan – @lisajytan (7,7 000+ sledujících)

Lisa poskytuje cenné a náročné výzkumné poznatky a nové poznatky o ekonomice tokenů, měnové politice, DeFi a trzích. Můžete očekávat častý obsah na více platformách (např. podcast a youtube).

Leslie je ředitelem komunikace Anchorage Digital, přední kryptobanky s mnoha zkušenostmi v oblasti kryptografických zpráv. Očekávejte širokou škálu obsahu, od analýzy kryptoměn až po aktualizace kryptobankovnictví.

Vishal je vedoucí burzy u Coinbase, předního světového krypto brokera. Očekávejte obsah o aktualizacích kryptoměn, vývoji trhu a dalších.

 • Min Teo@_MinTeo (5,2 000+ sledujících)

Min Teo je investorem v Ethereal Ventures, který produkuje obsah o krypto investování a trzích

Matteo vede Uniswap Labs Ventures, pobočku společnosti Uniswap, přední DEX na trhu. Očekávejte obsah o investování do kryptoměn a další.

Andrew je výkonným právníkem ve společnosti Gordon Law Group, která se specializuje na kryptoměny. Tweetuje o výzvách regulace kryptoměn a pomáhá obchodníkům a investorům najít v těchto tématech jasno.

 • Christina Lomazzo – @crlomazzo (2,1 tisíc sledujících)

Christina mise v UNICEF jako vedoucí Blockchain Projects ukazuje, jak blockchain a krypto mohou pomoci vyřešit rozdíly mezi společnostmi. Sledujte ji, abyste se dozvěděli více o tom, jak mohou mít sociální příčiny prospěch z kryptoměn.

Eva je COO v kryptofondu a výzkumné firmě Arcane. Pokud máte rádi analýzu bez šumu a výzkumné poznatky o kryptoměnách, nehledejte nic jiného než rozpisy prémiových týdenních zpráv o stavu trhu.

Jednou výhradou je, že MORIOH se rozhodl vyloučit z tohoto seznamu takové, jako jsou Elon Musk a Mark Cuban, protože kde jejich krypto vliv začíná a končí, je „těžko pochopitelné“.

Kolik z nich sledujete?

Influencer marketing pro kryptoprůmysl se stal důležitou součástí zajištění organického růstu a lepší viditelnosti. Ovlivňovači krypto Twitteru hrají hlavní roli při určování image značky kryptoměnového projektu. Pomáhají nejen vytvářet větší povědomí o ekosystému, ale také přirozeným způsobem prodávat projekty, aby přinesly co nejvíce výsledků.

Nicméně, krypto projekty by měly být velmi opatrní při partnerství s influencery, protože mohou vytvořit nebo narušit jejich image. Prostoru krypto a blockchainu dominuje reputace a i jediný nevhodný meme nebo komentář může snížit jeho hodnotu během několika sekund.

Tento seznam není vyčerpávající, protože existuje mnoho lidí, o kterých víme, že poskytují hodnotný obsah na Twitteru a které plánujeme zahrnout do dalších seznamů představujících to nejlepší, co kryptoměny mohou nabídnout. Zůstaňte naladěni na nadcházející aktualizace nejlepších účtů Crypto Twitter.

Nejlepší burzy pro obchodování s tokeny a coiny. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Děkuji!

Create an App like YouTube

Are you planning to build an app like YouTube? AppClues Infotech is the best custom video-sharing mobile app development company in the USA and offers excellent services worldwide. We deliver a feature-rich and user-engaging mobile app with the latest features & technology at an affordable price.

We have a highly-skilled developers team that will assist you in the success of your dream mobile app project.

Get in Touch with our Industry Experts Today! Connect with some of our top app developers to get a clear sense of what developing your app is going to take.

For more info:
Call: +1-978-309-9910
Email: info@appcluesinfotech.com

#create an app like youtube #cost to create an app like youtube #make an app like youtube #create video sharing app like youtube #make video streaming app like youtube

clemency beula

clemency beula

1604919632

Increase your user acquisition rate with Youtube clone script

Stretch your business verticals by launching a Youtube clone. Allure a wide range of users by implementing unique, and popular features into the app. To help you with this, at Appdupe, we build high standard clone scripts that will gain fame for your application. Let us go through the basic functioning, and intuitive features of the app.

Basic functioning of the application:

 • The user will download the application, and log into the app after completing the registration.
 • After this, the user can view any number of videos uploaded by other users.
 • The user can also create a channel, and upload videos in the app format.
 • The user can captivate viewers by streaming live videos.
 • Based on the user’s video content, viewers can like/dislike videos.
 • The application has many such inbuilt features to offer a world class quality.

Crucial features of the application that makes it unique from competitors:

Video resolution conversion- The app will convert any type of video into FLV for smooth video streaming. Through this feature, users don’t have to bother much about the quality of the video.

Live streaming- With this feature, users can stream live videos that will keep their users engaged to their channel.

Flag/Report- If users feel that the content of any channel is inappropriate, then users can report/flag that channel. The admin will verify the channel’s content, and will take necessary steps to remove that account.

Multilingual- The app is not restricted to any particular language. Instead, the app supports multiple languages to cover the global audience.

Conclusion
Our Youtube clone script is designed carefully to meet your business needs. We offer customizable, and scalable solutions that will fall under your budget. Schedule a call with our team to get a demo model.

#youtube clone #youtube clone app #youtube clone script #app like youtube #best live streaming app

Jamison Fisher

Jamison Fisher

1624093020

NaN, None and Experimental NA

In order to represent the missing values, we see two approaches that are commonly applied to the data in tables or dataframes. The first approach involves a mask to point out the missing values whereas the second uses a datatype-specific sentinel value to represent a missing value.
When masking, a mask could either be a global or a local one. A global mask consists of a separate boolean array for each data array (Figure 1) whereas a local mask utilises a single bit in the element’s bit-wise representation. For example, a signed integer also reserves a single bit to use as a local mask to indicate the positive/negative sign of an integer.

Figure 1: A global boolean mask approach. note that MV denotes missing value. Image by author, using diagrams.
On the other hand, in a sentinel approach, a datatype-specific sentinel value is defined. This could either be a typical value based on best practices or a uniquely defined bit-wise representation. For the missing values of floating-point types, libraries typically choose the standard IEEE 754 floating-point representation called NaN (Not a Number), for example, see Figure 2. Similarly, there are libraries that also define unique bit-wise patterns for other data types, for example R.

Figure 2: Illustrates a bit-wise IEEE 754 single precision (32-bit) NaN representation. Based on Wikipedia, IEEE 754 NaNs are encoded with the exponent field filled with ones (like in infinity value representations), and some non-zero number “x” in the significand field (“x” equals zero denotes infinities). This allows for multiple distinct NaN values, depending on which bits are set in the significand field, but also depending on the value of the leading sign bit “s”. It appears that the IEEE 754 standard defines 16,777,214 (²²⁴-2) floating point values as NaNs, or 0.4% of all possible values. The subtracted two values are positive and negative infinity. Also note that the first bit from x is used to determine the type of NaN: “quiet NaN” or “signaling NaN”. The remaining bits are used to encode a payload (most often ignored in applications). Image by author, made using diagrams.
Although the above masking and sentinel approaches are widely employed, they have their trade-offs. A separate global boolean mask adds extra burden in terms of storage and computation; whereas, a bit-style sentinel puts a limit on the range of valid values that could be missing entries. Besides that, type-specific bit-wise patterns for sentinels, also require additional logic to be implemented for performing bit-level operations.
As pandas is built on NumPy, it simply incorporates the IEEE standard NaN value as a sentinel value for floating-point data types. However, NumPy does not have built-in sentinels for non-floating-point data types. Hence, implying that pandas could either utilise a mask or a sentinel for the non-floating-point types. That is, pandas could either have a global boolean mask, or locally reserve one bit in the element’s bit-wise representation, or have unique type-specific bit-wise representations such as the IEEE’s NaN.
However, as mentioned earlier, each of the above-mentioned three possibilities [boolean mask, bit-level mask, and sentinels (bit-wise patterns)] do come at a price. When it comes to utilising global boolean masks, pandas could build upon the NumPy’s masked array (ma) module. But, the required upkeep of the code base, memory allocations, and computational effort, makes it less practical. Similarly, on a local level, pandas could also reserve a single bit in each of its element’s bit-wise representation. But then again, for smaller 8-bit data units, loosing a bit to use as a local mask will remarkably reduce the range of values it can store. Therefore, deeming, both, global and local masking as less favourable. That said, this brings us to the third option, which is type-specific sentinels. Although a possible solution, pandas’ dependence on NumPy makes type-specific sentinels unfeasible. For example, the package supports 14 different integer types accounting for precisions, endianness, and signedness. So, if unique IEEE-like standard bit-wise representations are to be specified and maintained for all the different data types NumPy supports, pandas will again end up with a mammoth development task at hand.

#artificial-intelligence #pandas #data-science #nan, none and experimental na #experimental na #na