Криптовенчурний капітал: 100 найкращих фондів венчурного капіталу

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке криптовенчурний капітал, як інвестувати та 100 найкращих криптовенчурних капіталів, які вам потрібно знати

Що таке фонди венчурного капіталу?

Фірми венчурного капіталу (VC) — це компанії з управління інвестиціями, які займаються фінансуванням перспективних бізнес-можливостей за певну суму власного капіталу. Маючи досвід у виявленні талановитих підприємців і розвитку бізнес-інфраструктури, венчурні капіталісти збирають непомірні гроші, найчастіше через приватних інвесторів.

Фірми венчурного капіталу відіграють важливу роль як двигуни для поєднання ідей і бізнес-моделей із фінансуванням, необхідним для розробки нових продуктів і послуг і охоплення нової аудиторії чи спільнот.

Види венчурного фінансування

Незважаючи на певні відмінності в термінології, більшість підприємців і венчурних капіталовкладачів визнають наступний розподіл типів і цілей фінансування.

 • Pre-Seed: Початкове фінансування від неінституційних інвесторів.
 • Початковий : перший етап фінансування, на якому венчурний капітал отримує частку в капіталі.
 • Серія A : розширене фінансування розвитку для зміцнення бізнес-моделі компанії.
 • Серія B : додаткове фінансування для розширення бізнес-інфраструктури та охоплення ринку.
 • Серія C : підтверджена репутація виправдовує додаткове фінансування для подальшого зростання.
 • Серії D і E : менш часті та стратегічні у вирішенні траєкторії зростання бізнесу.

Венчурний капітал проти приватного капіталу

У той час як більшість громадян, робітників і пенсіонерів володіють певною часткою публічного фондового ринку, приватний капітал стосується інвестицій приватних осіб і приватних інвестиційних компаній. Прямий капітал управляє всім життєвим циклом приватних активів, від венчурного капіталу та капіталу зростання до керованого викупу та викупу за рахунок кредитних коштів.

Венчурний капітал — це форма приватного капіталу, що зосереджується на можливостях раннього інвестування; тим часом такі відомі приватні інвестиційні компанії, як Blackstone, KKR і Thoma Bravo, відомі своїми придбаннями після IPO.

Як працюють венчурні компанії?

Фірми венчурного капіталу часто є товариствами з обмеженою відповідальністю (LP), очолюваними генеральними партнерами (GP) і складаються з персоналу, який керує фондом венчурного капіталу. Через існуючу або нову мережу інвесторів, відомих як обмежені партнери (LP), фонди венчурного капіталу можуть залучати капітал для інвестування в загальний або доменний портфель компаній.

 • Відкриття дверей для зовнішнього впливу

Хоча фінансування звучить добре, на думку спадає багато кошмарів для стартапів. Приймаючи фінансування венчурного капіталу, підприємці відмовляються від певного рівня контролю над сьогоденням або майбутнім своєї компанії. Власний капітал є найбільш очевидною витратою. Тим не менш, дрібний шрифт угод про венчурний капітал також може означати додатковий контроль над потенційною радою директорів, менеджментом, бізнес-моделлю тощо.

Власники венчурного капіталу несуть повну відповідальність перед побажаннями своїх лікарів загальної практики та загальної практики та не бояться приймати рішення на їхню користь. 

Існує широкий спектр того, наскільки активні партнери спрямовують або управляють своїми інвестиціями. Оскільки венчурні капіталовкладачі хочуть, щоб їхні інвестиції були успішними, практичні партнери можуть запитувати багато про свої інвестовані компанії. Засновники та лідери стартапів часто відчувають підвищення температури та тиску.

Як отримати раунд фінансування

Залучення раунду фінансування – непросте завдання, на його досягнення можуть піти місяці, якщо не роки.

Бізнес-модель:

Бізнес-моделі вже давно є наріжним каменем для комерційного профілювання компанії. Перераховуючи базові компоненти бізнесу, як-от основні види діяльності, продукти та послуги, фінансування та джерела доходу, лідери стартапів можуть повідомити про свій стратегічний план щодо запуску та розвитку бізнесу в одному документі чи презентації.

Бізнес-дані:

Дані – це головне, а венчурним капіталовкладачам залишається лише слово підприємця, якому вони без них довіряють. Завдяки даним, що дають уявлення про продажі, KPI та темпи зростання, лідери стартапів можуть виправдати своє фінансування надійними даними. З високим відсотком невдач, стартапи з наявними бізнес-метриками, які потрібно цитувати, мають вищу позицію для отримання фінансування.

Мережа:

Хоча виняткова бізнес-модель і дані не можуть зашкодити, вони мало що значать без доступу до потенційного фінансування. Можливості місцевого фінансування та акселераторські програми є зручними методами початкового фінансування для стартапів. У той же час, охоплення фірм, подібних до вищезазначених, означатиме наявність зв’язків або наполегливість на додачу до залізного бізнес-плану.

Оскільки присутність венчурного капіталу розподілена між Силіконовою долиною та Нью-Йорком, не дивно, що підприємці починають свій бізнес у цих місцях. Завдяки близькості до кількох фінансових партнерів можливості охоплення та отримання фінансування стають більш доступними.

Час:

Час має вирішальне значення для успіху на ринку в конкурентному середовищі, особливо в ІТ-екосистемі, що постійно розвивається. Стратегії виходу на ринок є суттєвим показником інвестиційного потенціалу, і час пропозиції щодо фінансування або запуску бізнесу може мати значення. Венчурні капіталовкладачі шукають найбільш інноваційні та нові можливості з рідкісною можливістю унікального використання традиційних рішень.

Найкращі біржі для торгівлі токенами. Дотримуйтесь інструкцій і заробляйте необмежені гроші

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.io


100 найкращих криптовенчурних фондів

Тепер давайте перевіримо деякі з відомих фондів венчурного капіталу в індустрії криптовалют, які інвестують у майбутнє: 

 Ім'яописПосилання
1Coinbase VenturesCoinbase Ventures — це американська компанія венчурного капіталу, яка була заснована в 2018 році і зараз базується в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Будучи інвестиційним підрозділом біржі цифрових активів Coinbase, не дивно, що компанія дуже активна як крипто-стартап VC. 

Coinbase Ventures здійснила загалом 130 інвестицій у нові блокчейн-стартапи та криптовалюти.
Веб-сайт
2Binance Labs
Binance Labs належить Binance, ще одній відомій централізованій біржі. 

Binance Labs використовує Binance DEX для інвестування в нові криптопроекти, а її портфель включає частки в Terra, Moonbeam і Coin98, серед інших.
Веб-сайт
3Huobi CapitalHuobi Capital є інвестиційним підрозділом Huobi Group, який зосереджується виключно на підприємствах і проектах, пов’язаних із технологією блокчейн, цифровою валютою та криптоактивами. Блокчейн — це не лише інноваційна технологія, а й руйнівний інструмент для соціальної трансформації.Веб-сайт
4Jump CryptoJump Crypto є інвестиційним підрозділом Jump Trading, ще одного криптотрейдерського фонду з офісами в Європі, Азії та Північній Америці. Jump Crypto має частки в Solana, Terra, Wormhole, Fantom та багатьох інших проектах.Веб-сайт
5a16ZAndreessen Horowitz (a16z) — це американський венчурний капітал, заснований у 2009 році двома співзасновниками, Марком Андріссеном і Беном Горовіцем, які взяли фонд за своїм іменем. На початку a16z рішуче інвестував у стартапи на ранніх стадіях зі сміливими технологічними ідеями.

Крім інвестицій у криптовалюту за останні кілька років, інвестиції a16z включають ігри, соціальні мережі, освіту, ІТ тощо. У серпні 2021 року повідомлялося, що a16z управляє активами на суму 18,8 мільярда доларів (не лише криптовалютними активами).
 
Веб-сайт
6Alameda ResearchAlameda Research — криптохедж-фонд, заснований засновником FTX Семом Бенкманом-Фрідом, який зараз очолює Сем Трабукко. Він також має частки у більшості важливих блокчейнів і компаній, що базуються на блокчейні. Веб-сайт
7Genblock CapitalGenblock Capital бере участь у сфері блокчейну з початку 2017 року і є фондом венчурного капіталу, який зосереджується на децентралізованому фінансуванні та метавсесвіті. Деякі з основних інвестицій, орієнтованих на ігри, включають Aurory, Efinity та Bloktopia.
 
Веб-сайт
8Animoca BrandsAnimoca Brands є одним із лідерів у сфері венчурного капіталу в метавсесвіті. У 2021 році вона ввійшла до списку компаній, що швидко розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні за версією Financial Times. 

Вона інвестувала в кілька значущих проектів, пов’язаних з метавсесвітом і NFT, як-от The Sandbox, Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs і деякі інші.
Веб-сайт
93AC - Three Arrows CapitalThree Arrows Capital, заснований у 2012 році Су Чжу та Кайлом Девісом, вважається одним із найкращих хедж-фондів та маркет-мейкерів у світі. 3AC має частки в кількох великих блокчейнах, таких як Ethereum, Avalanche, Bitcoin, Polkadot, Terra, Solana та багатьох інших.

Він також має інвестиції в кілька проектів DeFi та GameFi, таких як Axie Infinity, Aave та незліченну кількість інших. 3AC також інвестує в блокчейн-проекти, засновані на капіталі. Наприклад, фонд має частки в BlockFi, Deribit і Starkware.
Веб-сайт
10Galaxy Capital FundGalaxy Digital — інноватор у сфері диверсифікованих фінансових послуг та управління інвестиціями в секторі цифрових активів, криптовалюти та технології блокчейнВеб-сайт
11MetapurseMetapurse — це інвестиційний фонд і продакшн-студія NFT, яка спеціалізується на виявленні проектів на ранніх стадіях у сфері блокчейн-інфраструктури, фінансів, мистецтва, унікальних предметів колекціонування та віртуальної власності. Він має інвестиції в Decentraland і Nifty Gateway.
 
Веб-сайт
12ConsenSys VenturesПочинаючи з десятого місця, ми маємо ConsenSys Ventures у Сан-Франциско, Каліфорнія. Заснована в 2016 році компанія ConsenSys Ventures є інвестиційним підрозділом компанії ConsenSys, що розробляє програмне забезпечення для блокчейнів, тієї ж компанії, яка розробила популярний гаманець MetaMask на основі Ethereum.

ConsenSys робить 32 інвестиції в блокчейн-стартапи. 
Веб-сайт
13MulticoinMulticoin — це «інвестиційна фірма, яка інвестує в криптовалюти, токени та блокчейн-компанії». Це крипто-нативний фонд, який бере участь у стейкінгу, ліквідації та інших криптовалютних операціях. Його портфель включає частки в Audius, Arweave і Near Protocol.Веб-сайт
14Solidity VenturesSolidity Ventures – це інвестиційна компанія, яка інвестує у відкриту та децентралізовану технологічну платформу.Веб-сайт
15Coingecko VenturesCoinGecko Ventures — це венчурне відділення CoinGecko, де ми інвестуємо в новаторські блокчейн-компанії з великими амбіціями щодо розробки майбутнього фінансів.Веб-сайт
16Polychain CapitalPolychain інвестує в протоколи та компанії в просторі блокчейнів, сприяючи глобальному впровадженню криптовалют.
 
Веб-сайт
17Winklevoss CapitalМожливо, одна з найстаріших у грі, Winklevoss Capital — це американська компанія венчурного капіталу, заснована братами Вінклвоссами в 2012 році. Хоча фірма в основному працює зі свого офісу в Нью-Йорку в США, вона надає початкове фінансування та інфраструктуру стартапам на ранніх стадіях.

Вінклвосс зробив загалом 123 інвестиції в нові підприємства. У торговій історії компанії вона відмовилася від 23 із цих позицій. '
Веб-сайт
18Dragonfly CapitalТранскордонна інвестиційна компанія з використанням криптоактивів. Dragonfly Capital Partners інвестує та підтримує багатообіцяючі можливості в класі криптоактивів.Веб-сайт
19122 West122WEST – це компанія венчурного капіталу, яка зосереджена на початкових інвестиціях в Інтернет і програмне забезпечення в районі затоки Сан-Франциско.
 
Веб-сайт
20Pantera CapitalPantera Capital була спочатку заснована в 2003 році як компанія з управління активами в Менло-Парк, Каліфорнія. Проте згодом у 2013 році він запустив перший інвестиційний фонд, який, як він стверджував, зосередився на біткойнах. 

Pantera Capital керувала принаймні п’ятьма інвестиційними фондами, інвестуючи 145 стартапів, 15 з яких вийшла з компанії.
Веб-сайт
21Pluto Digital VenturesPluto Digital PLC (Pluto) – це компанія з криптотехнологій та операцій, яка робить децентралізовані фінанси Web 3.0 (DeFi) доступнішими для всіх.

Pluto робить DeFi доступним для всіх за допомогою продуктів і послуг, створених підрозділом Pluto Labs розробки програмного забезпечення, нових стратегій урожайності через підрозділ Pluto Yield і співпраці з новими проектами DeFi і метавсесвітом NFT через підрозділ Pluto's Ventures.
Веб-сайт
22RRE VenturesRRE Ventures, заснована Джимом Робінсоном і Стюартом Еллманом у 1994 році, задовго до запуску Bitcoin (першої основної криптовалюти), є американською венчурною фірмою зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. 

До свого набігу на класи криптоактивів і фінансування стартапів американська фірма венчурного капіталу була відома тим, що інвестувала в широкий спектр компаній, що працюють у різних секторах, що розвиваються, включаючи програмне забезпечення, Інтернет, зв’язок, аерокосмічну техніку, робототехніку, 3D-друк та фінансові послуги, серед іншого. .

Крім того, будучи лідером у сфері венчурного капіталу, RRE інвестує на початковій стадії, у раундах серії A та серії B. Нещодавно фірма зробила значні інвестиції в криптопростір, що класифікує її як венчурний капітал для криптостартапів.

З моменту заснування RRE Ventures керувала загалом дев’ятьма інвестиційними фондами та підтримала загалом 567 проектів на різних етапах. Наразі компанія венчурного капіталу, яка існує майже три десятиліття, успішно завершила загалом 111 проектів.
Веб-сайт
23Boost VCBoost VC — це американська компанія венчурного капіталу, яка має досвід роботи з криптовалютними стартапами. Компанію було засновано в 2012 році і зараз її штаб-квартира знаходиться в Сан-Матео, Каліфорнія, США. Компанія двічі на рік інвестує в нові стартапи та надає іншу допомогу, наприклад наставництво та офісне приміщення, щоб допомогти цим підприємствам розвиватися.

З моменту заснування 10 років тому компанія VC управляла низкою інвестиційних фондів, що дозволило їй здійснити 253 інвестиції за цей час. З цих інвестицій компанія наразі вийшла з 25 цих інвестицій.
Веб-сайт
24Republic Labs CapitalRepublic Capital було засновано в січні 2019 року. Це інвестиційний консалтинг на етапі зростання, зосереджений на прибутковості та стійкості. Republic Labs працює з багатими особами та сімейними офісами, щоб об’єднати інвестиційні можливості.Веб-сайт
251 ConfirmationЗаснований Ніком Томаїно та підтриманий такими особами, як Пітер Тіль, Марк Андріссен і Марк Кубан, а також установами, такими як Horsley Bridge і Runa Capital, 1confirmation є венчурним фондом, який підтримує видатних засновників, які сприяють децентралізації Інтернету та суспільства.Веб-сайт
26MetaStable CapitalMetaStable Capital — це американська інвестиційна компанія, яка була заснована в 2014 році і зараз базується в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія управляє фондами криптоактивів і прагне далі розвивати цінність і репутацію блокчейну як концепції в усьому світі.

З моменту заснування компанії сім років тому вона керувала єдиним інвестиційним фондом і використала гроші з цього фонду, щоб зробити 21 інвестицію в блокчейн і криптовалютні стартапи. На даний момент компанія не вийшла з жодних своїх інвестицій.
 
Веб-сайт
27Longhash VenturesLongHash Ventures — це глобальний блокчейн-акселератор і фонд венчурного капіталу. Ми прагнемо фінансової прибутковості шляхом створення венчурного підприємства та інвестування в блокчейн-стартапи на початковій стадії, з місією створити власну економіку блокчейну Web 3.0.Веб-сайт
28KR1KR1 – це компанія венчурного капіталу, яка була заснована в 2016 році і зараз розташована в Дугласі на острові Мен. Компанія має помітну присутність у Європі, коли йдеться про надання інвестицій у цифрові активи та мережі блокчейнів. Компанія була відома своїми тенденціями інвестувати в криптовалютні стартапи.

З моменту заснування бізнесу в 2016 році він здійснив загалом 29 інвестицій у нові стартапи. На даний момент компанія не вийшла з жодної з цих інвестицій.
Веб-сайт
29Craft VenturesCraft Ventures — це американська компанія венчурного капіталу, заснована чотири роки тому і наразі розташована в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія надає фінансування венчурного капіталу на ранніх стадіях різноманітним технологічним стартапам, зокрема надає венчурний капітал крипто-стартапам. Ці кошти дозволили компанії здійснити 158 інвестицій у стартапи, що розвиваються. Веб-сайт
30Amentum CapitalФонд Amentum — це гібридне підприємство хеджування/венчурного капіталу, яке складається з цифрових активів на основі блокчейну та асоційованих компаній в екосистемі. на додаток до стандартних інвестицій, команда amentum доступна для проектних консультацій для певних команд, маючи чудовий досвід успішного консультування через генеральних партнерів.Веб-сайт
31Arrington CapitalArrington XRP Capital — це багатостратегічний хедж-фонд, який спеціалізується на венчурних і публічних ринках на ранніх стадіях. Arrington Algorand Growth Fund — це екосистемний фонд, який інвестує та інкубує проекти в екосистемі Algorand. Arrington Moonbeam Growth Fund — це екосистемний фонд, який інвестує та інкубує проекти в екосистемі Moonbeam.Веб-сайт
32Digital Currency GroupDigital Currency Group — це американська компанія венчурного капіталу, заснована в 2011 році та наразі розташована в Нью-Йорку, США. Немає сумнівів щодо статусу компанії як крипто-стартапу венчурного капіталу, оскільки вона інвестує та надає підтримку компаніям у сферах криптовалют та блокчейну. Компанії можуть скористатися його розгалуженою мережею та доступом до галузевої підтримки. Загалом 235 інвестицій, а також придбав ще два підприємства. Веб-сайт
33AstratumAstratum — це міждисциплінарна універсальна компанія, що спеціалізується на бізнес-моделях, заснованих на блокчейні, і зареєстрована як GmbH (еквівалент LLC) у Баарі, Швейцарія (Cryptovalley).

З 2014 року проводить власні дослідження в галузі блокчейну та криптоекономіки, які допомогли отримати глибоке розуміння блокчейн-проектів у всьому світі. 
Веб-сайт
34Fenbushi CapitalFenbushi Capital є першою та найактивнішою венчурною компанією в Азії, орієнтованою на блокчейн. Заснована в Шанхаї в 2015 році ветеранами як блокчейн-технологій, так і традиційних фінансових індустрій, вона на сьогоднішній день підтримала понад 60 провідних проектів на 4 континентах, використовуючи технологію блокчейн для переформатування безлічі галузей, таких як фінанси, охорона здоров’я, ланцюг поставок і споживчі товари. Веб-сайт
358 Decimal Capital8 Decimal Capital – це американська компанія венчурного капіталу, яка була заснована чотири роки тому і зараз знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія надає венчурний капітал для крипто-стартапів на різних етапах і методах фінансування, включаючи ICO, а їх експертна підтримка гарантує, що їхні стартапи матимуть найкращі шанси на успіх.

З моменту заснування компанії чотири роки тому вона управляє єдиним інвестиційним фондом. Використання цього фонду дозволило компанії здійснити загалом 43 інвестиції. 
Веб-сайт
36Dekrypt CapitalDekrypt Capital — це американська компанія венчурного капіталу, заснована в 2017 році та наразі розташована в Берклі, Каліфорнія, США. Компанія зосереджує свої інвестиційні зусилля на криптовалютних стартапах і надає фінансування на ранніх стадіях, щоб допомогти цим компаніям розвиватися та повністю розкрити свій потенціал.

Цей фонд дав компанії можливість зробити серію з 12 інвестицій у блокчейн-стартапи. 
Веб-сайт
37Polychain CapitalPolychain — це венчурний капітал, який зосереджується на цифрових активах на основі блокчейну. 

Його найбільш помітні інвестиції в Acala, Celo та dYdX.
Веб-сайт
38AU21 CapitalAU21 Capital, заснована в 2017 році, є венчурною компанією в Сан-Франциско, Каліфорнія. Фірма прагне інвестувати в компанії, що працюють у секторах блокчейну та штучного інтелекту.
 
Веб-сайт
39Ascensive AssetsAscensive Assets — це венчурна фірма на початковій стадії, яка інвестує в компанії з підтримкою блокчейнів у всьому спектрі web3.Веб-сайт
40A195 CaptialA195 — це перспективна фірма, яка надає капітал у всьому світі для блокчейну, криптовалюти та токенізованих цифрових активів на початковій стадії.Веб-сайт
41Alphabit FundAlphabit Fund — це активно керований фонд інвестицій у криптовалюту та цифрові активи. Його мета полягає в тому, щоб перевершити ефективність біткойна з поправкою на ризик.
 
Веб-сайт
42Blockchain CapitalBlockchain Capital є провідною венчурною компанією в індустрії блокчейнів. Здійснив понад 125 інвестицій у компанії та протоколи в секторі на різних етапах, у різних регіонах і за типами активів.Веб-сайт
43Blockwall CapitalBlockwall Capital – це незалежна інвестиційна фірма блокчейну, орієнтована на дисертацію, орієнтована на сектор, яка фінансує розробку Web 3.0 і децентралізованих технологій.Веб-сайт
44X21 DigitalX21 Digital — це консультаційна та інвестиційна фірма з питань блокчейну, яка займається наданням допомоги головним чином блокчейн-стартапам у прискоренні їхнього зростання та впливу на галузь. Веб-сайт
45BonFire VCBonfire Ventures проводить початкові раунди для талановитих засновників, які створюють наступне покоління програмних гігантів.Веб-сайт
46White Star CapitalWhite Star Capital — це глобальна багатоступенева інвестиційна платформа, створена командою засновників, інвесторів та операторів із досвідом виходу на криптовалютні ринки.Веб-сайт
47BlocktowerBlockTower — це інституційна інвестиційна компанія, яка застосовує професійну торгівлю, венчурне інвестування, кредитний андеррайтинг і управління портфелем цифрових і традиційних активів.
 
Веб-сайт
48Vandetta CapitalVendetta Capital об’єднала міждисциплінарну команду, яка має величезний досвід, починаючи від інвестування, управління портфелем і ринками капіталу до маркетингу та технології блокчейн. 

Vendetta інвестує, очолює та допомагає проектам прискорити розробку нових рішень для вирішення основних проблем масштабованості, конфіденційності та сумісності для децентралізованих протоколів і програм.
Веб-сайт
49Variant VCVariant — це фонд на ранній стадії, який інвестує в web3.Веб-сайт
50Bitscale CapitalBitscale Capital, заснована в 2018 році, є фірмою венчурного капіталу, що базується в Швейцарії. Фірма прагне інвестувати в компанії початкової, ранньої та наступної стадій. Фірма вважає за краще інвестувати у великі дані, криптовалюту, кібербезпеку, Інтернет речей, фінансові технології та технологічні сектори.
 
Веб-сайт
51CoinfundCoinFund, заснований у 2015 році зі штаб-квартирою в Нью-Йорку та Маямі, розробив комбіновану венчурну, ліквідну та криптографічну стратегію для зростання в екосистемі, що постійно змінюється. 

Цей мультистратегічний підхід означає, що CoinFund інвестує в тенденції на ранніх етапах і на ключових стиках, оскільки технологія блокчейну зближується з основним світом.
Веб-сайт
52Union Square VenturesUnion Square Ventures — це фірма венчурного капіталу, яка базується на тезах. З 2003 року інвестував у понад 100 компаній, які використовують можливості Інтернету для зміни ринків.Веб-сайт
53Bixin VenturesBixin Ventures інвестує в інфраструктурні проекти на ранніх стадіях, які культивують і сприяють масовому впровадженню відкритого фінансування через децентралізовані мережі без дозволу.Веб-сайт
54CoinixCoinIX управляє портфелем криптовалют і активів. Інвестиційний фокус для венчурних інвестицій — Європа, з великим акцентом на компаніях, які використовують технології розподіленої книги.Веб-сайт
55TRGCTRGC — це фонд цифрових активів, який зосереджений на інвестиціях у цифрові активи, Web 3.0 та інфраструктуру блокчейну. Здатність оцінити екосистему блокчейн-протоколів і рівнів додатків, що розвивається, відкриває експоненціальну інвестиційну можливість, яка з’являється нечасто. Веб-сайт
56Continue CapitalContinue Capital вирізняється інвестуванням у стартапи цифрової валюти, фонди прямих інвестицій і HFT, зосереджені на стратегічних секторах, включаючи індустрію блокчейнів, інноваційну науку та технології. Ми продовжуємо інвестувати в проривні технології. Веб-сайт
57Collider VCCollider Ventures — це блокчейн і криптовалютний фонд венчурного капіталу на ранній стадії розвиткуВеб-сайт
58TVP FundФірма венчурного капіталу з Остіна, штат Техас, заснована в 2016 році. Це фірма венчурного капіталу в Остіні, яка зосереджена на інвестуванні у високотехнічні стартапи та початкові стартапи на ранніх стадіях у трьох основних технологічних сферах: власні технології біткойнів, прикладний штучний інтелект, безпека та Технології конфіденційності.Веб-сайт
59Coinstone CapitalCoinstone Capital — це фірма, що займається консультуванням з інвестицій у цифрові активи.Веб-сайт
60Signum CapitalSignum Capital – сінгапурська фірма, яка надає виключно консультації компаніям, які працюють на блокчейні.Веб-сайт
61Tally CapitalІнвестиції в мости, дороги та тунелі екосистеми блокчейн.Веб-сайт
62Chainfund CapitalChainfund Capital — це глобальний фінтехнічний фонд, який інвестує у фінансові технології нового покоління. Він здійснив 30 інвестицій у дослідників, які вирішують проблеми масштабованості, конфіденційності та формальної перевірки. Chainfund підтримує свої портфельні компанії програмою прискорення, щоб розширити їх технологію до мільйонів користувачів.

Базується в Сан-Франциско, Каліфорнія.
Веб-сайт
63SequoiaSequoia Capital — американська компанія венчурного капіталу. Штаб-квартира фірми розташована в Менло-Парк, штат Каліфорнія, і спеціалізується на інвестиціях на початковому, ранньому етапі та етапі зростання в приватні компанії в різних технологічних секторах.Веб-сайт
64Castle Island VCЦе фірма венчурного капіталу, яка зосереджена виключно на публічних блокчейнах. Вони інвестують в компанії-розробники інфраструктури та додатків, які дозволять цим трансформаційним протоколам надавати послуги наступному мільярду користувачів.Веб-сайт
65Dalma CapitalDalma Capital — це відзначена нагородами глобальна альтернативна інвестиційна платформа, менеджер фондів і прискорювач для альфа-генерації з властивою перевагою в нових інвестиційних стратегіях і ринках.Веб-сайт
66LD CapitalLD Capital — одна з перших організацій в Азії, яка зосереджується на інвестуванні в блокчейн. Завдяки перевагам промислових ресурсів і професійним інвестиційним дослідницьким командам LD Capital послідовно відкривав і інвестував у такі проекти, як Qtum, Vechain і Eos, які досягли понад 100-кратної прибутковості.Веб-сайт
67Sino Global CapitalSino Global Capital — це міжнародна венчурна фірма, заснована в 2015 році. Sino надає стратегічні інвестиції найкращим у своєму класі компаніям, які просувають блокчейн і екосистеми цифрових активів, а потім допомагає їм процвітати на ринку Азії.Веб-сайт
68DHVCDHVC – це компанія венчурного капіталу, розташована в Пало-Альто, Каліфорнія. DHVC інвестує в AI, Bio, Crypto та Consumer сектори. Веб-сайт
69Slow VenturesSlow Ventures — це фірма венчурного капіталу на початковій стадії розвитку від соціальних мереж до споживчих брендів до SaaS і Crypto. Базується в Сан-Франциско та Бостоні.Веб-сайт
70DTC CapitalDTC Capital — це фундаментальний криптоінвестиційний фонд.Веб-сайт
71DeFi CapitalDeFi Capital – це інвестиційний фонд децентралізованого фінансування.Веб-сайт
72SW CapitalSW Capital Pvt. Ltd – компанія з надання фінансових послуг, заснована в 1995 році.Веб-сайт
73Signia VenturesSignia Venture Partners – це фонд на ранній стадії розвитку, який покликаний допомагати захопленим підприємцям реалізувати своє бачення та створювати ефективні підприємства, які швидко розвиваються. 

Інвестуйте від 500 тис. до 3 млн. доларів США для початкових інвестицій у широкий спектр технологічних бізнесів, у тому числі в ринки, електронну комерцію, ігри, споживчі мобільні пристрої, віртуальну реальність, корпоративні технології, великі дані та безпеку.
Веб-сайт
74Delphi DigitalДослідницька фірма, яка займається вдосконаленням розуміння та розвитку зростаючого ринку цифрових активів.Веб-сайт
75Divergence VCDivergence VC – фонд Crypto Operator.Веб-сайт
76Electric CapitalElectric Capital — компанія з управління криптоактивами. Компанія інвестує в токени, які є програмованими грошима, і інвестує як у ліквідні, так і в неліквідні токени, які є новими джерелами цінності та ґрунтуються на новій технології. Electric Capital створено технологічними підприємцями, інженерами та успішними інвесторами. 

Вони особисто інвестували в криптовалюти з 2013 року і були першими прихильниками Bitcoin, Ethereum і Monero. До Електрика
Веб-сайт
77EdenblockEden Block — це приватний, незалежний інвестиційний механізм, орієнтований на дослідження, спрямований на збагачення середовищ, які складають нову ітерацію Інтернету: web3.0. Зосереджуючись на блокчейні, штучному інтелекті та кібербезпеці,

Eden Block продовжує підтримувати найпотужніші команди світу, очолюючи конкретні розробки та базові бізнес-додатки.
Веб-сайт
78eFounderseFounders — це стартап-студія. З 2011 року запустили 28 компаній і надихнули на нові способи роботи. 

Разом з підприємцями ми перетворюємо унікальні ідеї в успішні компанії. Наш девіз? Ми будуємо майбутнє роботи!
Веб-сайт
79Signature VenturesSignature Ventures, заснований у 2019 році, є фондом венчурного капіталу в Берліні та Мюнхені, Німеччина. Фірма зосереджена на інвестиціях в капітал на ранніх стадіях стартапів. Фірма дотримується підходу, орієнтованого на дослідження, і має доступ до розгалуженої екосистеми, що об’єднує ключових гравців індустрії блокчейнів, венчурних капіталовкладачів, корпорацій та науковців.
 
Веб-сайт
80Scalar CapitalScalar Capital — хедж-фонд, що спеціалізується на криптоактивах. Заснована в 2017 році, штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.Веб-сайт
81Fabric VenturesFabric — це венчурний учасник, який створює та підтримує найсміливіші ідеї в Web 3 щодо створення більш справедливої, продуктивної та сталої економіки — відкритої економіки.Веб-сайт
82Framework VenturesЦе команда технологів, дослідників та інвесторів, які купують активи відкритих криптомереж, створюють для них і беруть участь у них. 

За своєю суттю Framework є технологічною компанією, яка створює продукти та послуги для підтримки відкритих блокчейн-мереж, у які вони інвестують. Framework було розпочато в 2019 році.
Веб-сайт
83Greenfield OneGreenfield One — це компанія венчурного капіталу на ранній стадії розвитку криптовалюти та блокчейну. Довгострокові ставки на перші команди розробників, які створюють відкриту, децентралізовану та надійнішу архітектуру Інтернету майбутнього.Веб-сайт
84Robot VenturesRobot Ventures є (перед)початковим інвестором у виняткові фінансово-технологічні та блокчейн-компанії, очолювані засновниками з великими амбіціямиВеб-сайт
85GBICGBIC (Global Blockchain Innovative Capital) — багатостратегічний криптофонд. Глобальний фонд, який сприяє розвитку, прискоренню та запуску блокчейн-проектів.Веб-сайт
86Hack VCHack VC — це компанія венчурного капіталу на ранній стадії розвитку, яка інвестує в сектори криптовалют, фінансових технологій і ринків. Компанію було засновано в 2017 році, її штаб-квартира розташована в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.Веб-сайт
87Hashkey CapitalHashkey пропонує інвестиційні можливості та рішення для установ, сімейних офісів, фондів і професійних акредитованих інвесторів у цифрових активах та екосистемі блокчейнів.Веб-сайт
88Petrock CapitalPetrock Capital – це венчурна компанія, яка інвестує в революційні технології блокчейну, починаючи від новаторської інфраструктури Web 3.0 і закінчуючи дегенеративно неортодоксальними концепціями.Веб-сайт
89Ideo CoLabIDEO CoLab Ventures інвестує в розподілені веб-стартапи на ранній стадії та спільно з ними створює нові продукти та протоколи.Веб-сайт
90Interchain VenturesInterchain Ventures працює в галузі бізнесу та інвестицій. Вони складаються з підприємців, інвесторів і впливових осіб, які інвестують у перспективні технології блокчейну. ​Вони постійно шукають амбітних і далекоглядних партнерів, які мають прагнення та гнучкість, щоб вивести свою компанію на новий рівень. Інвестиції в проекти, де токен має функціональні утиліти в межах своєї мережі.Веб-сайт
91Jump TradingJump Crypto будує наступний рубіж у криптоінфраструктурі.Веб-сайт
92LemniscapLemniscap — це інвестиційна компанія на ранній стадії, яка спеціалізується на інвестиціях у криптоактиви, що розвиваються.Веб-сайт
93Prota VenturesМи є венчурними будівельниками та інвесторами. Наші команди досвідчених операторів, створені десятиліттями бізнес-ідей, перевірок і реалізації, інвестують час і капітал у нові підприємства.Веб-сайт
94M31 CapitalM31 Capital – це приватна інвестиційна компанія, яка інвестує в державний і приватний сектори нерухомості.Веб-сайт
95Monday CapitalMonday Capital – фонд, створений інженерами. Для амбітних засновників, які люблять понеділки, тому що вони люблять те, що вони роблять. Венчурний капітал із фокусом на блокчейні, штучному інтелекті та віртуальній реальностіВеб-сайт
96Mosaic VenturesMosaic Ventures — це венчурна фірма в стилі Кремнієвої долини, що базується в Лондоні та зосереджується на серії A. Вони інвестують 150 мільйонів доларів у створення команд, які фундаментально змінюють великі ринки.Веб-сайт
97Placeholder VCPlaceholder – це компанія венчурного капіталу, яка інвестує у відкриті блокчейн-мережі та сервіси Web3.Веб-сайт
98Mythos CapitalMythos Capital – це інвестиційна компанія, яка володіє криптоактивами та обслуговує криптомережі.Веб-сайт
99Metacartel VentureMetaCartel — це екосистема розробників і операторів, які створюють децентралізовані програми (DApps)Веб-сайт
100Moonrock CapitalMoonrock Capital – це консультаційне та інвестиційне партнерство з питань блокчейну, що базується в Лондоні та Гамбурзі. Веб-сайт
101Outlier VenturesМи прискорюємо Open Metaverse з 2014 року. Ми інвестуємо в творців, які створюють «The Open Metaverse», дисертацію та посібник, у якому описується майбутнє свободи та справедливої ​​економіки в цифровому середовищі.Веб-сайт
102Master VenturesMaster Ventures — це венчурна студія, орієнтована на блокчейн, яка створює наступне покоління інфраструктурних компаній для впровадження блокчейну.Веб-сайт
103Nil FoundationNEO Global Capital є стратегічним інвестиційним інструментом NEO Foundation та одним із найбільших інституційних власників криптовалют. Він був заснований у 2017 році та базується в Сінгапурі.Веб-сайт
104Oyster VCOyster Ventures — це компанія венчурного капіталу, яка інвестує у виняткові передові технологічні компанії. Вони націлені на компанії, які приносять ліквідність і ефективність застарілим галузям, компанії, які сприяють глобалізації, маючи важелі для масштабного масштабування. Він також спеціалізується на ранніх інвестиціях у стартапи у сфері фінансових технологій, зосереджуючись на блокчейні, криптографії, електронній комерції, ринку, штучному інтелекті, фінансових техніках, медіатехнологіях і SaaS.

Oyster Ventures було засновано в 2016 році зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США.
Веб-сайт

Резюме

Протягом останніх кількох років, коли криптовалюта набула широкого поширення, інвестиції венчурного капіталу в цей сектор також продовжували зростати на новий рівень: у 2022 році 7% усього світового венчурного фінансування було спрямовано на криптовалюту.

Докладніше: Як заробити гроші за допомогою партнерських програм криптобірж

Сподіваюся, ця стаття вам допоможе. Не забувайте ставити лайк, коментувати та ділитися цим з іншими. Дякую!

What is GEEK

Buddha Community

Криптовенчурний капітал: 100 найкращих фондів венчурного капіталу

Криптовенчурний капітал: 100 найкращих фондів венчурного капіталу

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке криптовенчурний капітал, як інвестувати та 100 найкращих криптовенчурних капіталів, які вам потрібно знати

Що таке фонди венчурного капіталу?

Фірми венчурного капіталу (VC) — це компанії з управління інвестиціями, які займаються фінансуванням перспективних бізнес-можливостей за певну суму власного капіталу. Маючи досвід у виявленні талановитих підприємців і розвитку бізнес-інфраструктури, венчурні капіталісти збирають непомірні гроші, найчастіше через приватних інвесторів.

Фірми венчурного капіталу відіграють важливу роль як двигуни для поєднання ідей і бізнес-моделей із фінансуванням, необхідним для розробки нових продуктів і послуг і охоплення нової аудиторії чи спільнот.

Види венчурного фінансування

Незважаючи на певні відмінності в термінології, більшість підприємців і венчурних капіталовкладачів визнають наступний розподіл типів і цілей фінансування.

 • Pre-Seed: Початкове фінансування від неінституційних інвесторів.
 • Початковий : перший етап фінансування, на якому венчурний капітал отримує частку в капіталі.
 • Серія A : розширене фінансування розвитку для зміцнення бізнес-моделі компанії.
 • Серія B : додаткове фінансування для розширення бізнес-інфраструктури та охоплення ринку.
 • Серія C : підтверджена репутація виправдовує додаткове фінансування для подальшого зростання.
 • Серії D і E : менш часті та стратегічні у вирішенні траєкторії зростання бізнесу.

Венчурний капітал проти приватного капіталу

У той час як більшість громадян, робітників і пенсіонерів володіють певною часткою публічного фондового ринку, приватний капітал стосується інвестицій приватних осіб і приватних інвестиційних компаній. Прямий капітал управляє всім життєвим циклом приватних активів, від венчурного капіталу та капіталу зростання до керованого викупу та викупу за рахунок кредитних коштів.

Венчурний капітал — це форма приватного капіталу, що зосереджується на можливостях раннього інвестування; тим часом такі відомі приватні інвестиційні компанії, як Blackstone, KKR і Thoma Bravo, відомі своїми придбаннями після IPO.

Як працюють венчурні компанії?

Фірми венчурного капіталу часто є товариствами з обмеженою відповідальністю (LP), очолюваними генеральними партнерами (GP) і складаються з персоналу, який керує фондом венчурного капіталу. Через існуючу або нову мережу інвесторів, відомих як обмежені партнери (LP), фонди венчурного капіталу можуть залучати капітал для інвестування в загальний або доменний портфель компаній.

 • Відкриття дверей для зовнішнього впливу

Хоча фінансування звучить добре, на думку спадає багато кошмарів для стартапів. Приймаючи фінансування венчурного капіталу, підприємці відмовляються від певного рівня контролю над сьогоденням або майбутнім своєї компанії. Власний капітал є найбільш очевидною витратою. Тим не менш, дрібний шрифт угод про венчурний капітал також може означати додатковий контроль над потенційною радою директорів, менеджментом, бізнес-моделлю тощо.

Власники венчурного капіталу несуть повну відповідальність перед побажаннями своїх лікарів загальної практики та загальної практики та не бояться приймати рішення на їхню користь. 

Існує широкий спектр того, наскільки активні партнери спрямовують або управляють своїми інвестиціями. Оскільки венчурні капіталовкладачі хочуть, щоб їхні інвестиції були успішними, практичні партнери можуть запитувати багато про свої інвестовані компанії. Засновники та лідери стартапів часто відчувають підвищення температури та тиску.

Як отримати раунд фінансування

Залучення раунду фінансування – непросте завдання, на його досягнення можуть піти місяці, якщо не роки.

Бізнес-модель:

Бізнес-моделі вже давно є наріжним каменем для комерційного профілювання компанії. Перераховуючи базові компоненти бізнесу, як-от основні види діяльності, продукти та послуги, фінансування та джерела доходу, лідери стартапів можуть повідомити про свій стратегічний план щодо запуску та розвитку бізнесу в одному документі чи презентації.

Бізнес-дані:

Дані – це головне, а венчурним капіталовкладачам залишається лише слово підприємця, якому вони без них довіряють. Завдяки даним, що дають уявлення про продажі, KPI та темпи зростання, лідери стартапів можуть виправдати своє фінансування надійними даними. З високим відсотком невдач, стартапи з наявними бізнес-метриками, які потрібно цитувати, мають вищу позицію для отримання фінансування.

Мережа:

Хоча виняткова бізнес-модель і дані не можуть зашкодити, вони мало що значать без доступу до потенційного фінансування. Можливості місцевого фінансування та акселераторські програми є зручними методами початкового фінансування для стартапів. У той же час, охоплення фірм, подібних до вищезазначених, означатиме наявність зв’язків або наполегливість на додачу до залізного бізнес-плану.

Оскільки присутність венчурного капіталу розподілена між Силіконовою долиною та Нью-Йорком, не дивно, що підприємці починають свій бізнес у цих місцях. Завдяки близькості до кількох фінансових партнерів можливості охоплення та отримання фінансування стають більш доступними.

Час:

Час має вирішальне значення для успіху на ринку в конкурентному середовищі, особливо в ІТ-екосистемі, що постійно розвивається. Стратегії виходу на ринок є суттєвим показником інвестиційного потенціалу, і час пропозиції щодо фінансування або запуску бізнесу може мати значення. Венчурні капіталовкладачі шукають найбільш інноваційні та нові можливості з рідкісною можливістю унікального використання традиційних рішень.

Найкращі біржі для торгівлі токенами. Дотримуйтесь інструкцій і заробляйте необмежені гроші

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.io


100 найкращих криптовенчурних фондів

Тепер давайте перевіримо деякі з відомих фондів венчурного капіталу в індустрії криптовалют, які інвестують у майбутнє: 

 Ім'яописПосилання
1Coinbase VenturesCoinbase Ventures — це американська компанія венчурного капіталу, яка була заснована в 2018 році і зараз базується в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Будучи інвестиційним підрозділом біржі цифрових активів Coinbase, не дивно, що компанія дуже активна як крипто-стартап VC. 

Coinbase Ventures здійснила загалом 130 інвестицій у нові блокчейн-стартапи та криптовалюти.
Веб-сайт
2Binance Labs
Binance Labs належить Binance, ще одній відомій централізованій біржі. 

Binance Labs використовує Binance DEX для інвестування в нові криптопроекти, а її портфель включає частки в Terra, Moonbeam і Coin98, серед інших.
Веб-сайт
3Huobi CapitalHuobi Capital є інвестиційним підрозділом Huobi Group, який зосереджується виключно на підприємствах і проектах, пов’язаних із технологією блокчейн, цифровою валютою та криптоактивами. Блокчейн — це не лише інноваційна технологія, а й руйнівний інструмент для соціальної трансформації.Веб-сайт
4Jump CryptoJump Crypto є інвестиційним підрозділом Jump Trading, ще одного криптотрейдерського фонду з офісами в Європі, Азії та Північній Америці. Jump Crypto має частки в Solana, Terra, Wormhole, Fantom та багатьох інших проектах.Веб-сайт
5a16ZAndreessen Horowitz (a16z) — це американський венчурний капітал, заснований у 2009 році двома співзасновниками, Марком Андріссеном і Беном Горовіцем, які взяли фонд за своїм іменем. На початку a16z рішуче інвестував у стартапи на ранніх стадіях зі сміливими технологічними ідеями.

Крім інвестицій у криптовалюту за останні кілька років, інвестиції a16z включають ігри, соціальні мережі, освіту, ІТ тощо. У серпні 2021 року повідомлялося, що a16z управляє активами на суму 18,8 мільярда доларів (не лише криптовалютними активами).
 
Веб-сайт
6Alameda ResearchAlameda Research — криптохедж-фонд, заснований засновником FTX Семом Бенкманом-Фрідом, який зараз очолює Сем Трабукко. Він також має частки у більшості важливих блокчейнів і компаній, що базуються на блокчейні. Веб-сайт
7Genblock CapitalGenblock Capital бере участь у сфері блокчейну з початку 2017 року і є фондом венчурного капіталу, який зосереджується на децентралізованому фінансуванні та метавсесвіті. Деякі з основних інвестицій, орієнтованих на ігри, включають Aurory, Efinity та Bloktopia.
 
Веб-сайт
8Animoca BrandsAnimoca Brands є одним із лідерів у сфері венчурного капіталу в метавсесвіті. У 2021 році вона ввійшла до списку компаній, що швидко розвиваються в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні за версією Financial Times. 

Вона інвестувала в кілька значущих проектів, пов’язаних з метавсесвітом і NFT, як-от The Sandbox, Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs і деякі інші.
Веб-сайт
93AC - Three Arrows CapitalThree Arrows Capital, заснований у 2012 році Су Чжу та Кайлом Девісом, вважається одним із найкращих хедж-фондів та маркет-мейкерів у світі. 3AC має частки в кількох великих блокчейнах, таких як Ethereum, Avalanche, Bitcoin, Polkadot, Terra, Solana та багатьох інших.

Він також має інвестиції в кілька проектів DeFi та GameFi, таких як Axie Infinity, Aave та незліченну кількість інших. 3AC також інвестує в блокчейн-проекти, засновані на капіталі. Наприклад, фонд має частки в BlockFi, Deribit і Starkware.
Веб-сайт
10Galaxy Capital FundGalaxy Digital — інноватор у сфері диверсифікованих фінансових послуг та управління інвестиціями в секторі цифрових активів, криптовалюти та технології блокчейнВеб-сайт
11MetapurseMetapurse — це інвестиційний фонд і продакшн-студія NFT, яка спеціалізується на виявленні проектів на ранніх стадіях у сфері блокчейн-інфраструктури, фінансів, мистецтва, унікальних предметів колекціонування та віртуальної власності. Він має інвестиції в Decentraland і Nifty Gateway.
 
Веб-сайт
12ConsenSys VenturesПочинаючи з десятого місця, ми маємо ConsenSys Ventures у Сан-Франциско, Каліфорнія. Заснована в 2016 році компанія ConsenSys Ventures є інвестиційним підрозділом компанії ConsenSys, що розробляє програмне забезпечення для блокчейнів, тієї ж компанії, яка розробила популярний гаманець MetaMask на основі Ethereum.

ConsenSys робить 32 інвестиції в блокчейн-стартапи. 
Веб-сайт
13MulticoinMulticoin — це «інвестиційна фірма, яка інвестує в криптовалюти, токени та блокчейн-компанії». Це крипто-нативний фонд, який бере участь у стейкінгу, ліквідації та інших криптовалютних операціях. Його портфель включає частки в Audius, Arweave і Near Protocol.Веб-сайт
14Solidity VenturesSolidity Ventures – це інвестиційна компанія, яка інвестує у відкриту та децентралізовану технологічну платформу.Веб-сайт
15Coingecko VenturesCoinGecko Ventures — це венчурне відділення CoinGecko, де ми інвестуємо в новаторські блокчейн-компанії з великими амбіціями щодо розробки майбутнього фінансів.Веб-сайт
16Polychain CapitalPolychain інвестує в протоколи та компанії в просторі блокчейнів, сприяючи глобальному впровадженню криптовалют.
 
Веб-сайт
17Winklevoss CapitalМожливо, одна з найстаріших у грі, Winklevoss Capital — це американська компанія венчурного капіталу, заснована братами Вінклвоссами в 2012 році. Хоча фірма в основному працює зі свого офісу в Нью-Йорку в США, вона надає початкове фінансування та інфраструктуру стартапам на ранніх стадіях.

Вінклвосс зробив загалом 123 інвестиції в нові підприємства. У торговій історії компанії вона відмовилася від 23 із цих позицій. '
Веб-сайт
18Dragonfly CapitalТранскордонна інвестиційна компанія з використанням криптоактивів. Dragonfly Capital Partners інвестує та підтримує багатообіцяючі можливості в класі криптоактивів.Веб-сайт
19122 West122WEST – це компанія венчурного капіталу, яка зосереджена на початкових інвестиціях в Інтернет і програмне забезпечення в районі затоки Сан-Франциско.
 
Веб-сайт
20Pantera CapitalPantera Capital була спочатку заснована в 2003 році як компанія з управління активами в Менло-Парк, Каліфорнія. Проте згодом у 2013 році він запустив перший інвестиційний фонд, який, як він стверджував, зосередився на біткойнах. 

Pantera Capital керувала принаймні п’ятьма інвестиційними фондами, інвестуючи 145 стартапів, 15 з яких вийшла з компанії.
Веб-сайт
21Pluto Digital VenturesPluto Digital PLC (Pluto) – це компанія з криптотехнологій та операцій, яка робить децентралізовані фінанси Web 3.0 (DeFi) доступнішими для всіх.

Pluto робить DeFi доступним для всіх за допомогою продуктів і послуг, створених підрозділом Pluto Labs розробки програмного забезпечення, нових стратегій урожайності через підрозділ Pluto Yield і співпраці з новими проектами DeFi і метавсесвітом NFT через підрозділ Pluto's Ventures.
Веб-сайт
22RRE VenturesRRE Ventures, заснована Джимом Робінсоном і Стюартом Еллманом у 1994 році, задовго до запуску Bitcoin (першої основної криптовалюти), є американською венчурною фірмою зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. 

До свого набігу на класи криптоактивів і фінансування стартапів американська фірма венчурного капіталу була відома тим, що інвестувала в широкий спектр компаній, що працюють у різних секторах, що розвиваються, включаючи програмне забезпечення, Інтернет, зв’язок, аерокосмічну техніку, робототехніку, 3D-друк та фінансові послуги, серед іншого. .

Крім того, будучи лідером у сфері венчурного капіталу, RRE інвестує на початковій стадії, у раундах серії A та серії B. Нещодавно фірма зробила значні інвестиції в криптопростір, що класифікує її як венчурний капітал для криптостартапів.

З моменту заснування RRE Ventures керувала загалом дев’ятьма інвестиційними фондами та підтримала загалом 567 проектів на різних етапах. Наразі компанія венчурного капіталу, яка існує майже три десятиліття, успішно завершила загалом 111 проектів.
Веб-сайт
23Boost VCBoost VC — це американська компанія венчурного капіталу, яка має досвід роботи з криптовалютними стартапами. Компанію було засновано в 2012 році і зараз її штаб-квартира знаходиться в Сан-Матео, Каліфорнія, США. Компанія двічі на рік інвестує в нові стартапи та надає іншу допомогу, наприклад наставництво та офісне приміщення, щоб допомогти цим підприємствам розвиватися.

З моменту заснування 10 років тому компанія VC управляла низкою інвестиційних фондів, що дозволило їй здійснити 253 інвестиції за цей час. З цих інвестицій компанія наразі вийшла з 25 цих інвестицій.
Веб-сайт
24Republic Labs CapitalRepublic Capital було засновано в січні 2019 року. Це інвестиційний консалтинг на етапі зростання, зосереджений на прибутковості та стійкості. Republic Labs працює з багатими особами та сімейними офісами, щоб об’єднати інвестиційні можливості.Веб-сайт
251 ConfirmationЗаснований Ніком Томаїно та підтриманий такими особами, як Пітер Тіль, Марк Андріссен і Марк Кубан, а також установами, такими як Horsley Bridge і Runa Capital, 1confirmation є венчурним фондом, який підтримує видатних засновників, які сприяють децентралізації Інтернету та суспільства.Веб-сайт
26MetaStable CapitalMetaStable Capital — це американська інвестиційна компанія, яка була заснована в 2014 році і зараз базується в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія управляє фондами криптоактивів і прагне далі розвивати цінність і репутацію блокчейну як концепції в усьому світі.

З моменту заснування компанії сім років тому вона керувала єдиним інвестиційним фондом і використала гроші з цього фонду, щоб зробити 21 інвестицію в блокчейн і криптовалютні стартапи. На даний момент компанія не вийшла з жодних своїх інвестицій.
 
Веб-сайт
27Longhash VenturesLongHash Ventures — це глобальний блокчейн-акселератор і фонд венчурного капіталу. Ми прагнемо фінансової прибутковості шляхом створення венчурного підприємства та інвестування в блокчейн-стартапи на початковій стадії, з місією створити власну економіку блокчейну Web 3.0.Веб-сайт
28KR1KR1 – це компанія венчурного капіталу, яка була заснована в 2016 році і зараз розташована в Дугласі на острові Мен. Компанія має помітну присутність у Європі, коли йдеться про надання інвестицій у цифрові активи та мережі блокчейнів. Компанія була відома своїми тенденціями інвестувати в криптовалютні стартапи.

З моменту заснування бізнесу в 2016 році він здійснив загалом 29 інвестицій у нові стартапи. На даний момент компанія не вийшла з жодної з цих інвестицій.
Веб-сайт
29Craft VenturesCraft Ventures — це американська компанія венчурного капіталу, заснована чотири роки тому і наразі розташована в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія надає фінансування венчурного капіталу на ранніх стадіях різноманітним технологічним стартапам, зокрема надає венчурний капітал крипто-стартапам. Ці кошти дозволили компанії здійснити 158 інвестицій у стартапи, що розвиваються. Веб-сайт
30Amentum CapitalФонд Amentum — це гібридне підприємство хеджування/венчурного капіталу, яке складається з цифрових активів на основі блокчейну та асоційованих компаній в екосистемі. на додаток до стандартних інвестицій, команда amentum доступна для проектних консультацій для певних команд, маючи чудовий досвід успішного консультування через генеральних партнерів.Веб-сайт
31Arrington CapitalArrington XRP Capital — це багатостратегічний хедж-фонд, який спеціалізується на венчурних і публічних ринках на ранніх стадіях. Arrington Algorand Growth Fund — це екосистемний фонд, який інвестує та інкубує проекти в екосистемі Algorand. Arrington Moonbeam Growth Fund — це екосистемний фонд, який інвестує та інкубує проекти в екосистемі Moonbeam.Веб-сайт
32Digital Currency GroupDigital Currency Group — це американська компанія венчурного капіталу, заснована в 2011 році та наразі розташована в Нью-Йорку, США. Немає сумнівів щодо статусу компанії як крипто-стартапу венчурного капіталу, оскільки вона інвестує та надає підтримку компаніям у сферах криптовалют та блокчейну. Компанії можуть скористатися його розгалуженою мережею та доступом до галузевої підтримки. Загалом 235 інвестицій, а також придбав ще два підприємства. Веб-сайт
33AstratumAstratum — це міждисциплінарна універсальна компанія, що спеціалізується на бізнес-моделях, заснованих на блокчейні, і зареєстрована як GmbH (еквівалент LLC) у Баарі, Швейцарія (Cryptovalley).

З 2014 року проводить власні дослідження в галузі блокчейну та криптоекономіки, які допомогли отримати глибоке розуміння блокчейн-проектів у всьому світі. 
Веб-сайт
34Fenbushi CapitalFenbushi Capital є першою та найактивнішою венчурною компанією в Азії, орієнтованою на блокчейн. Заснована в Шанхаї в 2015 році ветеранами як блокчейн-технологій, так і традиційних фінансових індустрій, вона на сьогоднішній день підтримала понад 60 провідних проектів на 4 континентах, використовуючи технологію блокчейн для переформатування безлічі галузей, таких як фінанси, охорона здоров’я, ланцюг поставок і споживчі товари. Веб-сайт
358 Decimal Capital8 Decimal Capital – це американська компанія венчурного капіталу, яка була заснована чотири роки тому і зараз знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, США. Компанія надає венчурний капітал для крипто-стартапів на різних етапах і методах фінансування, включаючи ICO, а їх експертна підтримка гарантує, що їхні стартапи матимуть найкращі шанси на успіх.

З моменту заснування компанії чотири роки тому вона управляє єдиним інвестиційним фондом. Використання цього фонду дозволило компанії здійснити загалом 43 інвестиції. 
Веб-сайт
36Dekrypt CapitalDekrypt Capital — це американська компанія венчурного капіталу, заснована в 2017 році та наразі розташована в Берклі, Каліфорнія, США. Компанія зосереджує свої інвестиційні зусилля на криптовалютних стартапах і надає фінансування на ранніх стадіях, щоб допомогти цим компаніям розвиватися та повністю розкрити свій потенціал.

Цей фонд дав компанії можливість зробити серію з 12 інвестицій у блокчейн-стартапи. 
Веб-сайт
37Polychain CapitalPolychain — це венчурний капітал, який зосереджується на цифрових активах на основі блокчейну. 

Його найбільш помітні інвестиції в Acala, Celo та dYdX.
Веб-сайт
38AU21 CapitalAU21 Capital, заснована в 2017 році, є венчурною компанією в Сан-Франциско, Каліфорнія. Фірма прагне інвестувати в компанії, що працюють у секторах блокчейну та штучного інтелекту.
 
Веб-сайт
39Ascensive AssetsAscensive Assets — це венчурна фірма на початковій стадії, яка інвестує в компанії з підтримкою блокчейнів у всьому спектрі web3.Веб-сайт
40A195 CaptialA195 — це перспективна фірма, яка надає капітал у всьому світі для блокчейну, криптовалюти та токенізованих цифрових активів на початковій стадії.Веб-сайт
41Alphabit FundAlphabit Fund — це активно керований фонд інвестицій у криптовалюту та цифрові активи. Його мета полягає в тому, щоб перевершити ефективність біткойна з поправкою на ризик.
 
Веб-сайт
42Blockchain CapitalBlockchain Capital є провідною венчурною компанією в індустрії блокчейнів. Здійснив понад 125 інвестицій у компанії та протоколи в секторі на різних етапах, у різних регіонах і за типами активів.Веб-сайт
43Blockwall CapitalBlockwall Capital – це незалежна інвестиційна фірма блокчейну, орієнтована на дисертацію, орієнтована на сектор, яка фінансує розробку Web 3.0 і децентралізованих технологій.Веб-сайт
44X21 DigitalX21 Digital — це консультаційна та інвестиційна фірма з питань блокчейну, яка займається наданням допомоги головним чином блокчейн-стартапам у прискоренні їхнього зростання та впливу на галузь. Веб-сайт
45BonFire VCBonfire Ventures проводить початкові раунди для талановитих засновників, які створюють наступне покоління програмних гігантів.Веб-сайт
46White Star CapitalWhite Star Capital — це глобальна багатоступенева інвестиційна платформа, створена командою засновників, інвесторів та операторів із досвідом виходу на криптовалютні ринки.Веб-сайт
47BlocktowerBlockTower — це інституційна інвестиційна компанія, яка застосовує професійну торгівлю, венчурне інвестування, кредитний андеррайтинг і управління портфелем цифрових і традиційних активів.
 
Веб-сайт
48Vandetta CapitalVendetta Capital об’єднала міждисциплінарну команду, яка має величезний досвід, починаючи від інвестування, управління портфелем і ринками капіталу до маркетингу та технології блокчейн. 

Vendetta інвестує, очолює та допомагає проектам прискорити розробку нових рішень для вирішення основних проблем масштабованості, конфіденційності та сумісності для децентралізованих протоколів і програм.
Веб-сайт
49Variant VCVariant — це фонд на ранній стадії, який інвестує в web3.Веб-сайт
50Bitscale CapitalBitscale Capital, заснована в 2018 році, є фірмою венчурного капіталу, що базується в Швейцарії. Фірма прагне інвестувати в компанії початкової, ранньої та наступної стадій. Фірма вважає за краще інвестувати у великі дані, криптовалюту, кібербезпеку, Інтернет речей, фінансові технології та технологічні сектори.
 
Веб-сайт
51CoinfundCoinFund, заснований у 2015 році зі штаб-квартирою в Нью-Йорку та Маямі, розробив комбіновану венчурну, ліквідну та криптографічну стратегію для зростання в екосистемі, що постійно змінюється. 

Цей мультистратегічний підхід означає, що CoinFund інвестує в тенденції на ранніх етапах і на ключових стиках, оскільки технологія блокчейну зближується з основним світом.
Веб-сайт
52Union Square VenturesUnion Square Ventures — це фірма венчурного капіталу, яка базується на тезах. З 2003 року інвестував у понад 100 компаній, які використовують можливості Інтернету для зміни ринків.Веб-сайт
53Bixin VenturesBixin Ventures інвестує в інфраструктурні проекти на ранніх стадіях, які культивують і сприяють масовому впровадженню відкритого фінансування через децентралізовані мережі без дозволу.Веб-сайт
54CoinixCoinIX управляє портфелем криптовалют і активів. Інвестиційний фокус для венчурних інвестицій — Європа, з великим акцентом на компаніях, які використовують технології розподіленої книги.Веб-сайт
55TRGCTRGC — це фонд цифрових активів, який зосереджений на інвестиціях у цифрові активи, Web 3.0 та інфраструктуру блокчейну. Здатність оцінити екосистему блокчейн-протоколів і рівнів додатків, що розвивається, відкриває експоненціальну інвестиційну можливість, яка з’являється нечасто. Веб-сайт
56Continue CapitalContinue Capital вирізняється інвестуванням у стартапи цифрової валюти, фонди прямих інвестицій і HFT, зосереджені на стратегічних секторах, включаючи індустрію блокчейнів, інноваційну науку та технології. Ми продовжуємо інвестувати в проривні технології. Веб-сайт
57Collider VCCollider Ventures — це блокчейн і криптовалютний фонд венчурного капіталу на ранній стадії розвиткуВеб-сайт
58TVP FundФірма венчурного капіталу з Остіна, штат Техас, заснована в 2016 році. Це фірма венчурного капіталу в Остіні, яка зосереджена на інвестуванні у високотехнічні стартапи та початкові стартапи на ранніх стадіях у трьох основних технологічних сферах: власні технології біткойнів, прикладний штучний інтелект, безпека та Технології конфіденційності.Веб-сайт
59Coinstone CapitalCoinstone Capital — це фірма, що займається консультуванням з інвестицій у цифрові активи.Веб-сайт
60Signum CapitalSignum Capital – сінгапурська фірма, яка надає виключно консультації компаніям, які працюють на блокчейні.Веб-сайт
61Tally CapitalІнвестиції в мости, дороги та тунелі екосистеми блокчейн.Веб-сайт
62Chainfund CapitalChainfund Capital — це глобальний фінтехнічний фонд, який інвестує у фінансові технології нового покоління. Він здійснив 30 інвестицій у дослідників, які вирішують проблеми масштабованості, конфіденційності та формальної перевірки. Chainfund підтримує свої портфельні компанії програмою прискорення, щоб розширити їх технологію до мільйонів користувачів.

Базується в Сан-Франциско, Каліфорнія.
Веб-сайт
63SequoiaSequoia Capital — американська компанія венчурного капіталу. Штаб-квартира фірми розташована в Менло-Парк, штат Каліфорнія, і спеціалізується на інвестиціях на початковому, ранньому етапі та етапі зростання в приватні компанії в різних технологічних секторах.Веб-сайт
64Castle Island VCЦе фірма венчурного капіталу, яка зосереджена виключно на публічних блокчейнах. Вони інвестують в компанії-розробники інфраструктури та додатків, які дозволять цим трансформаційним протоколам надавати послуги наступному мільярду користувачів.Веб-сайт
65Dalma CapitalDalma Capital — це відзначена нагородами глобальна альтернативна інвестиційна платформа, менеджер фондів і прискорювач для альфа-генерації з властивою перевагою в нових інвестиційних стратегіях і ринках.Веб-сайт
66LD CapitalLD Capital — одна з перших організацій в Азії, яка зосереджується на інвестуванні в блокчейн. Завдяки перевагам промислових ресурсів і професійним інвестиційним дослідницьким командам LD Capital послідовно відкривав і інвестував у такі проекти, як Qtum, Vechain і Eos, які досягли понад 100-кратної прибутковості.Веб-сайт
67Sino Global CapitalSino Global Capital — це міжнародна венчурна фірма, заснована в 2015 році. Sino надає стратегічні інвестиції найкращим у своєму класі компаніям, які просувають блокчейн і екосистеми цифрових активів, а потім допомагає їм процвітати на ринку Азії.Веб-сайт
68DHVCDHVC – це компанія венчурного капіталу, розташована в Пало-Альто, Каліфорнія. DHVC інвестує в AI, Bio, Crypto та Consumer сектори. Веб-сайт
69Slow VenturesSlow Ventures — це фірма венчурного капіталу на початковій стадії розвитку від соціальних мереж до споживчих брендів до SaaS і Crypto. Базується в Сан-Франциско та Бостоні.Веб-сайт
70DTC CapitalDTC Capital — це фундаментальний криптоінвестиційний фонд.Веб-сайт
71DeFi CapitalDeFi Capital – це інвестиційний фонд децентралізованого фінансування.Веб-сайт
72SW CapitalSW Capital Pvt. Ltd – компанія з надання фінансових послуг, заснована в 1995 році.Веб-сайт
73Signia VenturesSignia Venture Partners – це фонд на ранній стадії розвитку, який покликаний допомагати захопленим підприємцям реалізувати своє бачення та створювати ефективні підприємства, які швидко розвиваються. 

Інвестуйте від 500 тис. до 3 млн. доларів США для початкових інвестицій у широкий спектр технологічних бізнесів, у тому числі в ринки, електронну комерцію, ігри, споживчі мобільні пристрої, віртуальну реальність, корпоративні технології, великі дані та безпеку.
Веб-сайт
74Delphi DigitalДослідницька фірма, яка займається вдосконаленням розуміння та розвитку зростаючого ринку цифрових активів.Веб-сайт
75Divergence VCDivergence VC – фонд Crypto Operator.Веб-сайт
76Electric CapitalElectric Capital — компанія з управління криптоактивами. Компанія інвестує в токени, які є програмованими грошима, і інвестує як у ліквідні, так і в неліквідні токени, які є новими джерелами цінності та ґрунтуються на новій технології. Electric Capital створено технологічними підприємцями, інженерами та успішними інвесторами. 

Вони особисто інвестували в криптовалюти з 2013 року і були першими прихильниками Bitcoin, Ethereum і Monero. До Електрика
Веб-сайт
77EdenblockEden Block — це приватний, незалежний інвестиційний механізм, орієнтований на дослідження, спрямований на збагачення середовищ, які складають нову ітерацію Інтернету: web3.0. Зосереджуючись на блокчейні, штучному інтелекті та кібербезпеці,

Eden Block продовжує підтримувати найпотужніші команди світу, очолюючи конкретні розробки та базові бізнес-додатки.
Веб-сайт
78eFounderseFounders — це стартап-студія. З 2011 року запустили 28 компаній і надихнули на нові способи роботи. 

Разом з підприємцями ми перетворюємо унікальні ідеї в успішні компанії. Наш девіз? Ми будуємо майбутнє роботи!
Веб-сайт
79Signature VenturesSignature Ventures, заснований у 2019 році, є фондом венчурного капіталу в Берліні та Мюнхені, Німеччина. Фірма зосереджена на інвестиціях в капітал на ранніх стадіях стартапів. Фірма дотримується підходу, орієнтованого на дослідження, і має доступ до розгалуженої екосистеми, що об’єднує ключових гравців індустрії блокчейнів, венчурних капіталовкладачів, корпорацій та науковців.
 
Веб-сайт
80Scalar CapitalScalar Capital — хедж-фонд, що спеціалізується на криптоактивах. Заснована в 2017 році, штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.Веб-сайт
81Fabric VenturesFabric — це венчурний учасник, який створює та підтримує найсміливіші ідеї в Web 3 щодо створення більш справедливої, продуктивної та сталої економіки — відкритої економіки.Веб-сайт
82Framework VenturesЦе команда технологів, дослідників та інвесторів, які купують активи відкритих криптомереж, створюють для них і беруть участь у них. 

За своєю суттю Framework є технологічною компанією, яка створює продукти та послуги для підтримки відкритих блокчейн-мереж, у які вони інвестують. Framework було розпочато в 2019 році.
Веб-сайт
83Greenfield OneGreenfield One — це компанія венчурного капіталу на ранній стадії розвитку криптовалюти та блокчейну. Довгострокові ставки на перші команди розробників, які створюють відкриту, децентралізовану та надійнішу архітектуру Інтернету майбутнього.Веб-сайт
84Robot VenturesRobot Ventures є (перед)початковим інвестором у виняткові фінансово-технологічні та блокчейн-компанії, очолювані засновниками з великими амбіціямиВеб-сайт
85GBICGBIC (Global Blockchain Innovative Capital) — багатостратегічний криптофонд. Глобальний фонд, який сприяє розвитку, прискоренню та запуску блокчейн-проектів.Веб-сайт
86Hack VCHack VC — це компанія венчурного капіталу на ранній стадії розвитку, яка інвестує в сектори криптовалют, фінансових технологій і ринків. Компанію було засновано в 2017 році, її штаб-квартира розташована в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.Веб-сайт
87Hashkey CapitalHashkey пропонує інвестиційні можливості та рішення для установ, сімейних офісів, фондів і професійних акредитованих інвесторів у цифрових активах та екосистемі блокчейнів.Веб-сайт
88Petrock CapitalPetrock Capital – це венчурна компанія, яка інвестує в революційні технології блокчейну, починаючи від новаторської інфраструктури Web 3.0 і закінчуючи дегенеративно неортодоксальними концепціями.Веб-сайт
89Ideo CoLabIDEO CoLab Ventures інвестує в розподілені веб-стартапи на ранній стадії та спільно з ними створює нові продукти та протоколи.Веб-сайт
90Interchain VenturesInterchain Ventures працює в галузі бізнесу та інвестицій. Вони складаються з підприємців, інвесторів і впливових осіб, які інвестують у перспективні технології блокчейну. ​Вони постійно шукають амбітних і далекоглядних партнерів, які мають прагнення та гнучкість, щоб вивести свою компанію на новий рівень. Інвестиції в проекти, де токен має функціональні утиліти в межах своєї мережі.Веб-сайт
91Jump TradingJump Crypto будує наступний рубіж у криптоінфраструктурі.Веб-сайт
92LemniscapLemniscap — це інвестиційна компанія на ранній стадії, яка спеціалізується на інвестиціях у криптоактиви, що розвиваються.Веб-сайт
93Prota VenturesМи є венчурними будівельниками та інвесторами. Наші команди досвідчених операторів, створені десятиліттями бізнес-ідей, перевірок і реалізації, інвестують час і капітал у нові підприємства.Веб-сайт
94M31 CapitalM31 Capital – це приватна інвестиційна компанія, яка інвестує в державний і приватний сектори нерухомості.Веб-сайт
95Monday CapitalMonday Capital – фонд, створений інженерами. Для амбітних засновників, які люблять понеділки, тому що вони люблять те, що вони роблять. Венчурний капітал із фокусом на блокчейні, штучному інтелекті та віртуальній реальностіВеб-сайт
96Mosaic VenturesMosaic Ventures — це венчурна фірма в стилі Кремнієвої долини, що базується в Лондоні та зосереджується на серії A. Вони інвестують 150 мільйонів доларів у створення команд, які фундаментально змінюють великі ринки.Веб-сайт
97Placeholder VCPlaceholder – це компанія венчурного капіталу, яка інвестує у відкриті блокчейн-мережі та сервіси Web3.Веб-сайт
98Mythos CapitalMythos Capital – це інвестиційна компанія, яка володіє криптоактивами та обслуговує криптомережі.Веб-сайт
99Metacartel VentureMetaCartel — це екосистема розробників і операторів, які створюють децентралізовані програми (DApps)Веб-сайт
100Moonrock CapitalMoonrock Capital – це консультаційне та інвестиційне партнерство з питань блокчейну, що базується в Лондоні та Гамбурзі. Веб-сайт
101Outlier VenturesМи прискорюємо Open Metaverse з 2014 року. Ми інвестуємо в творців, які створюють «The Open Metaverse», дисертацію та посібник, у якому описується майбутнє свободи та справедливої ​​економіки в цифровому середовищі.Веб-сайт
102Master VenturesMaster Ventures — це венчурна студія, орієнтована на блокчейн, яка створює наступне покоління інфраструктурних компаній для впровадження блокчейну.Веб-сайт
103Nil FoundationNEO Global Capital є стратегічним інвестиційним інструментом NEO Foundation та одним із найбільших інституційних власників криптовалют. Він був заснований у 2017 році та базується в Сінгапурі.Веб-сайт
104Oyster VCOyster Ventures — це компанія венчурного капіталу, яка інвестує у виняткові передові технологічні компанії. Вони націлені на компанії, які приносять ліквідність і ефективність застарілим галузям, компанії, які сприяють глобалізації, маючи важелі для масштабного масштабування. Він також спеціалізується на ранніх інвестиціях у стартапи у сфері фінансових технологій, зосереджуючись на блокчейні, криптографії, електронній комерції, ринку, штучному інтелекті, фінансових техніках, медіатехнологіях і SaaS.

Oyster Ventures було засновано в 2016 році зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США.
Веб-сайт

Резюме

Протягом останніх кількох років, коли криптовалюта набула широкого поширення, інвестиції венчурного капіталу в цей сектор також продовжували зростати на новий рівень: у 2022 році 7% усього світового венчурного фінансування було спрямовано на криптовалюту.

Докладніше: Як заробити гроші за допомогою партнерських програм криптобірж

Сподіваюся, ця стаття вам допоможе. Не забувайте ставити лайк, коментувати та ділитися цим з іншими. Дякую!

Mike doctor

Mike doctor

1624568400

How to Make $100/Day Using Instagram Reels!

In this video, I’m showing you how I make thousands of dollars per month on Instagram Reels and how you can do the same. IG Reels is Instagram’s newest feature, and mimics TikTok. You don’t need to be famous to make money using Reels, so stay tuned and I’ll show you the many different ways to do it.

First of all, why Instagram Reels? It’s the easiest ways to get views in my opinion, and getting over 100k views is infinitely easier than on other platforms like YouTube. Also, the time it takes to make on Reels video is much shorter, and you can easily make multiple videos per day in just a couple hours.

There are so many best ways to make money on Instagram. I’ll go through the following ways you can monetize IG Reels and make money from your phone or computer:

1. Ultimate personal brand funnel

2. Sponsored posts

3. Utilize your multiple platforms to get higher rates

4. Sell your own products on Reels

5. Be a manager for other creators on IG Reels

6. Affiliate marketing

If you’re not utilizing Reels right now, then i HIGHLY ENCOURAGE you to start doing so. It really is the best ROI for your time right now, especially if you are trying to create an audience. I used IG reels to grow my Instagram account from 5,000 followers to 45,000 in under half a year, and by using these techniques it has created a new source of income for myself.

One of the big goals of IG reels is to also push people to go to your more monetizable platforms like YouTube. In the last year, I’ve built up my YouTube channel to making $300,000+ per year profit!

#how to make $100/day using instagram reels! #bitcoin #blockchain #make $100/day #instagram reels #instagram

Joseph Murray

Joseph Murray

1621589340

Prime Numbers From 1 To 100 in Java: Display 1 to 100 in Java

Introduction

First of all, let’s get started with the prime number definition. A number is said to be a prime number if it is divisible by only 1 and itself. If we were asked to say prime numbers from 1 to 100 then it would be a tedious task to check each number on paper and say whether it is a prime number or not. Never mind we can write a code to do that and java makes things easy.

Java is a popular and one of the most used languages, and the reason for its sunny day spotlight is providing features like object-oriented programming, platform independency, predefined libraries, etc.

Let’s build a code for printing prime numbers from 1 to 100 and walk through it. Let’s start!

#full stack development #java prime numbers #prime numbers from 1 to 100 in java #prime numbers in java

LAVERNE CROOKS

LAVERNE CROOKS

1624562100

HOW TO MAKE $100+ FROM AIRDROPS

HOW TO MAKE $100+ FROM AIRDROPS

📺 The video in this post was made by LEARN EVERYTHING FOR FREE EFF DONVIP
️ The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=E_JqY86Krj8

🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
⭐ ⭐ ⭐ Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)! ☞ https://geekcash.org⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#from airdrops #make $100 #bitcoin #blockchain

LAVERNE CROOKS

LAVERNE CROOKS

1624235400

CLAIM 100 TNC THAT CAN BE WITHDRAWN INSTANTLY

CLAIM 100 TNC THAT CAN BE WITHDRAWN INSTANTLY

📺 The video in this post was made by LEARN EVERYTHING FOR FREE EFF DONVIP
️ The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=a1K9no7JI3c

🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
⭐ ⭐ ⭐ Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)! ☞ https://geekcash.org⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#bitcoin #blockchain #claim 100 #tnc #withdrawn instantly