Ken Mueller

Ken Mueller

1643409420

Mis on krüptoploki tasu | Bitcoini blokeerimise preemia

Selles postituses käsitleme teemat, mis on krüptoplokipreemia, Bitcoin Block Reward, piirangud ja selle väljakutsed.

Raskusaste on töötõendite kaevandamise üks olulisemaid aspekte. See tuletatakse võrgu hashrate'i abil ja määrab kiiruse, millega kaevurid suudavad krüptitud plokki kinnitada. Bitcoini kaevandamise kontekstis kohandatakse raskusi iga 2016. aasta plokiga ja eesmärk on säilitada keskmine blokeerimisaeg 10 minutit.

Selle preemia eesmärk on tagada järgmine:

 1. Pakkuda vajalikku majanduslikku stiimulit kaevurite töö hoidmiseks kaevandusplokid ja võrgu turvamine.
 2. See toob majandussüsteemi uusi valuutasid, võimaldades selle dünaamilisust ja massilisust.

Sellest tuleneb plokipreemiate tähtsus plokiahela võrkude toimimise säilitamiseks ja säilitamiseks. Kuid see lihtne ülesanne pole nii lihtne, kui tundub. Plokipreemia peab vastama süsteemile, mis kontrollib müntide kontrollimatut genereerimist, et vältida kahjustavat inflatsiooni. Selle kõige keskel on mitu elulise tähtsusega tahku.

Sel põhjusel on käesolev artikkel pühendatud lihtsal viisil selgitamisele, kuidas plokipreemiaid üldjoontes arvutatakse ning selle tähtsust ja mõju krüptovaluutadele.

Mis on Bitcoini blokipreemia?

Bitcoini ploki preemia koosneb kahest komponendist: äsja genereeritud müntidest ja tehingutasudest. Äsja genereeritud müntide arv näitab uute bitcoinide pakkumist ja seda reguleerib iga 4 aasta tagant toimuv poole võrra. See poole võrra vähendav sündmus vähendab äsja loodud bitcoinide pakkumist poole võrra ja selle eesmärk on karmistada tarnete väljastamist, kuni kõik 21 miljonit bitcoini on kaevandatud.

Praegune bitcoini ploki preemia koosneb lisaks tehingutasudele 6,25 vastloodud mündist. Tehingutasude osas võivad need kõikuda mitme teguri tõttu. Enne tehingutasude kõikumist põhjustavatesse põhjustesse sukeldumist on aga oluline mõista, mis juhtub tehingu algatamisel.

Iga kord, kui kasutaja algatab tehingu, edastatakse tehing võrku ja asetatakse seejärel enne plokki lisamist mälukogumisse (tuntud ka kui mempool; tehingute ooteala). Seejärel uurivad kaevandajad kõiki mempoolis olevaid tehinguid ja filtreerivad need tehingutasude järgi ning otsustavad kaasata võimalikult palju, eelistades samal ajal kõrgema tasuga tehinguid.

Kuidas arvutatakse ploki tasu?

Ploki tasu sisaldab mitmeid elemente või tahke, mida tuleb selle arvutamisel arvesse võtta. Nende tahkude hulgas võime mainida:

Tea krüptovaluutade koguemissiooni

Plokipreemia arvutamine toimub, vastates kõigepealt küsimusele, mitu münti plokiahelas täielikult genereeritakse?. Bitcoini puhul jõuavad kõik mündid umbes 21 miljoni BTC-ni. See ei pruugi tunduda väga suur arv, kuid tõde on see, et see nii on. Kui arvestada, et minimaalne kasutatav BTC kogus on 8 kohta pärast koma, siis kasutusvõimalus kasvab.

Kuid nad küsivad kindlasti: Miks on iga ploki tasu arvutamiseks oluline teada emiteeritavate krüptovaluutade kogust? Vastus on lihtne: kui tahame preemiaid jagada, peame teadma, kui palju me emiteerime ja kuidas me seda emissiooni jagame.

Pea meeles, et krüptovaluutade eesmärk on olla täielikult detsentraliseeritud süsteem. Seda mitte ainult juhtimises ja kontrollis, vaid ka majanduslikult. Mõttetu on omada krüptoraha, mille mündid on mõne inimese käes. See kaotaks tema olemasolu mõtte. Seetõttu on kõige parem genereeritud krüptovaluutasid maksimaalselt jagada ja laiendada. Üks viis selle saavutamiseks on jagada hüved maksimaalse laienemise nimel, püüdes panna rohkem inimesi neist kasu saama. Selle mehhanismi eesmärk on levitada selle kasutamist ja vältida seda, et vähesed inimesed saavad ökosüsteemi kontrollida, vältides tsentraliseerimist.

Siinkohal on väga oluline teada, kui palju münte plokiahel käib, kuna piiratud olemasoluga objekt on väga väärtuslik objekt. Nüüd saate aru, miks saab kollektsionäär piiratud olemasoluga objektide eest nii palju raha maksta. Ja saate kindlasti aru, miks Bitcoin saavutab sellise väärtuse.

Määrake krüptovaluuta genereerimise aeg

Teine oluline punkt plokipreemia väärtuse määramisel on teada, kui kaua kogu saade kestab? . Siinkohal on see sama lihtne ja võtame näiteks Bitcoini. Kui anname välja ploki iga 10 minuti järel ja tahame emiteerida 21 miljonit münti vähem kui 1 aasta jooksul, peab tasu ploki kohta olema väga kõrge (~ 400 BTC ploki kohta). See on aga väga kõrge inflatsioon ja igal juhul kahjulik. Pidage meeles, et krüptovaluutade suurema pakkumise korral väheneb selle väärtus ja igal juhul soovime vastupidist efekti. Bitcoini idee on luua turvaline ja väärtuslik ülemaailmne maksesüsteem, mille jaoks tuleb inflatsiooni kontrollida.

Seetõttu võetakse arvesse aega, mille jooksul krüptoraha emissioon kestab. Bitcoini puhul lõpeb selle emiteerimine aastal 2144 ehk 135 aastat pärast kaevandamise algust. Sel viisil juhitakse uute müntide genereerimist BTC-s ja suunatakse selle väärtust suurendama nõudluse ja pakkumise seaduse osana.

On ka teisi juhtumeid, näiteks kui müntide emissioon on lõputu. Sellised juhtumid nagu Ethereum ja Monero on kaks väga hästi tuntud. Kuid esialgu on neil süsteemidel põhimõtteliselt ka ajutiselt kontrollitud emissioon, mida siis väiksemate hüvedega pikendatakse lõpmatuseni.

Krüptovaluuta majandusprogrammeerimine

Ülejäänud etappide rühmitamine toimub siin ja selles, et tasu arvutamine kui selline langeb plokiahela tarkvara lähtekoodile. Just selles punktis saab kõik kokku ja tarkvara näitab kõikidele sõlmedele plokipreemia tegelikku väärtust sel hetkel. Bitcoini puhul jaguneb preemia väärtust arvutav programmeerimine kaheks osaks:

 1. Mündibaasi tehingute arvutamine. Siinkohal võetakse arvesse koguheide, emissiooniaeg ja poolitamine. Need kolm väärtust näitavad arendajatele, kui palju mündibaasi tehing väärt on. Selle analüüsi tulemus kirjutatakse lähtekoodi, kus keegi ei saa seda lihtsalt muuta. See on plokipreemia kõige olulisem osa. Bitcoinis hakkas mündibaasi tehing preemiana genereerima 50 BTC ploki kohta.Ajakavas on ka kirjas, et iga 210 000 ploki (~ 4 aasta) järel vähendatakse mündibaasi preemiat poole võrra. Praegu genereerib mündibaas iga ploki eest preemiaks 12,5 BTC ja seda vähendatakse 0-ni aastal 2144. Selleks ajaks on Bitcoin arenenud või saab jätkata oma teed, kasutades komisjonitasude kogumist osana selle ergutussüsteem. majanduslik.
 2. Komisjonitasude arvutamine. Komisjonitasude arvutamine on plokipreemiate kõige keerulisem osa. See on vahend, mis on loodud esialgse plokipreemia täiendamiseks. Tegelikult võib komisjonitasu süsteem olla ainus asi, mis hoiab Bitcoini elus pärast kõigi selle müntide väljalaskmist. Komisjonitasud arvutatakse dünaamiliselt, võttes arvesse võrgu kasutust, saadaolevat kaevandamisvõimsust ja Bitcoini väärtust sel ajal.

Plokipreemial ei saa olla väärtust. Selle põhjuseks on asjaolu, et selle tasu väärtus on see, mis võimaldab krüptovaluutamajandusel tervislikult tõusta ja säilitada.

Loe lähemalt: Mis on Bitcoini poolitamine | Kuidas see töötab ja miks see oluline on?

Plokipreemia tähtsus

Nagu me varem mainisime, on ploki tasu tähtsus uute müntide genereerimisel. Tegelikult on see ainus viis plokiahelas uute müntide loomiseks. Lisaks võimaldab selle loomine ja juhtimine luua detsentraliseeritud majandussüsteemi. Selline, kus kaevurid investeerivad raha, et lisada bitcoinide kaevandamisele rohkem arvutusvõimsust. Oma rahaliste ja tehnoloogiliste investeeringutega detsentraliseerivad kaevurid ja kindlustavad võrgu rünnakute vältimiseks. Ja samal ajal genereerivad nad münte, mida teised saavad oma vahetusteks kasutada.

Bitcoini plokiahela piirangud

Iga bitcoini plokiahela plokk võib sisaldada ainult 1 MB andmeid, mis piirab kaevandajate tehingute arvu, mida nad saavad kaasata.

See loob kasutajate vahel konkurentsitunde.

Mida kõrgemad on nende tehinguga seotud tasud, seda kiiremini nende tehingut töödeldakse. Teatud päästikud põhjustavad võrgu aeglustumist, sundides kasutajaid oma tehingute töötlemise kiirendamiseks ärevusega tehingutasusid tõstma.

Mõned neist käivitajatest hõlmavad järgmist:

 • Võrgu ummikud suure helitugevuse tõttu: see juhtub helitugevuse suurenemise tõttu. Suurem maht tähendab lihtsalt rohkem töödeldavaid tehinguid ja bitcoini ploki suuruse mälupiirangute tõttu peavad kasutajad suurendama oma tehingutasu, et tagada nende tehingute mempoolist eelnimekirja ja plokki kaasamine.
 • Keskmise blokeerimisaja varieeruvus: kuigi keskmine blokeerimisaeg peaks olema ligikaudu 10 minutit, võib reaalajas võrgu räsisageduse erinevus oluliselt mõjutada võrgu jõudlust, põhjustades selle aeglustumist või kiirendamist.

Nagu varem mainitud, kohandub kaevandamisraskus iga 2016. aasta plokkide järel ja kasutab keskmist võrgu räsiraati eelmiste 2016. aasta plokkide jaoks, et arvutada raskused, mis on vajalikud järgmiste 2016. aasta plokkide keskmise blokeerimisaja säilitamiseks 10 minutit. Kui aga võrgu reaalajas räsimäär on palju suurem või madalam kui raskuste reguleerimiseks kasutatav võrgu räsimäär, mõjutab see võrgu jõudlust, mistõttu see kaldub kõrvale sihitud 10-minutilisest keskmisest blokeerimisajast. See mõjutab tehingute töötlemise kiirust ja põhjustab madalamaid või kõrgemaid tehingutasusid olenevalt sellest, kas võrk toimib halvasti või töötab liiga palju.

Põhimõtteliselt, kui võrgu reaalajas räsi ja raskuste kohandamiseks kasutatava võrgu räsi erinevus on positiivne , on räsi rohkem, kui raskustes prognoositakse. See võimaldab plokke kinnitada kiiremini kui sihitud 10-minutiline keskmine blokeerimisaeg ja kasutajad ei pea konkureerima, et nende tehing plokki kaasata.

Samamoodi, kui reaalajas võrgu räsi ja raskuste reguleerimiseks kasutatava võrgu räsi erinevus on negatiivne , on raskuse prognoositust väiksem räsi ja seega kinnitatakse plokke aeglasemalt kui sihitud 10-minutiline keskmine blokeerimisaeg. See põhjustab kiiret konkurentsi kasutajate vahel, kuna nad suurendavad tehingutasusid, et tagada nende tehingu lisamine plokki.

Allolev diagramm kujutab korrelatsiooni ΔHashrate (%) (parem-y) (erinevus reaalajas võrgu räsi ja võrgu räsi, mida kasutatakse raskuste kohandamiseks) ja keskmise tehingutasu (vasakul-y) vahel . Selle seose korrelatsioonikordaja on – 0,5 ja kujutab endast mõõdukalt negatiivset korrelatsiooni.

Kui äsja genereeritud müntide osa bitcoini ploki preemias on väga etteaimatav, siis tehingutasudest koosnev osa kõigub üsna oluliselt ja võib olla väga ettearvamatu.

Väga hea näide, et keskmine blokeerimisaeg pikenes hashrate’i olulise languse tõttu 30%, on juhtum, mis leidis aset 2021. aasta aprilli lõpus, kuna bitcoinide kaevandamine keelustati Sise-Mongoolias. Selle sündmuse tõttu langes 10% bitcoini hashratest ja keskmine bitcoini blokeerimisaeg pikenes 14 minutini. Seetõttu pidid kasutajad oma tehingutasusid tõstma keskmiselt 30%, et tagada nende tehingute õigeaegne töötlemine.

Siit saate teada, mis võib juhtuda pärast seda, kui Bitcoini varud otsa saavad

13. detsembril 2021 saavutas krüptovaluuta Bitcoin 90 protsendi oma maksimaalsest pakkumisest. Ajalehe blockchain.com uuring näitas, et 21 miljonist Bitcoinist on 18,89 miljonit juba kaevandatud ja need ringlevad turul. Verstapost saabub peaaegu 12 aastat pärast seda, kui 9. jaanuaril 2009 kaevandati esimene plokk, mis koosnes 50 Bitcoinist.

Asjatundmatute jaoks on Bitcoin üks väheseid piiratud pakkumisega krüptovaluutasid. Bitcoini leiutaja Satoshi Nakamoto piiras Bitcoini arvu 21 miljonini, et muuta krüptovaluuta väheks ja kontrollida inflatsiooni, mis võib tuleneda piiramatust pakkumisest. Bitcoini "kaevandavad" kaevurid, kes lahendavad matemaatilisi mõistatusi, et kontrollida ja kinnitada selle võrgus toimuvate tehingute plokke. See on uute Bitcoinide ringlusse lisamise protsess. Pärast tehingute komplekti edukat sooritamist antakse kaevandajale Bitcoinide plokk.

Enne Bitcoini 21-miljonilise ülempiiri mõju uurimist võib olla huvitav mõelda, kas see kunagi selle arvuni jõuab.

Kui olete algaja. Usun, et allolev artikkel on teile kasulik ☞  Mida peaksite teadma enne krüptovaluutasse investeerimist – algajatele

Tuleb märkida, et iga nelja aasta järel vähendatakse Bitcoini kaevandamise tasu poole võrra. Niisiis, kui Nakamoto lõi 2008. aastal Bitcoini, oli tehinguploki kinnitamise tasu 50 Bitcoini. 2012. aastal vähenes see poole võrra 25 Bitcoinini ja 2016. aastal 12,5-ni. 2020. aasta mais teenisid kaevurid iga uue ploki eest 6,25 Bitcoini ja 2024. aasta lõpuks teenivad kaevurid eeldatavasti vaid 1,56 Bitcoini tehinguploki kontrollimiseks. Seda protsessi nimetatakse poolitamiseks ja see jätkub kuni viimase Bitcoini kaevandamiseni.

Võib tunduda, et maailma populaarseim krüptovaluuta on peaaegu ammendunud, kuid Bitcoini poole võrra vähendamise graafikud ennustavad, et ülejäänud 10 protsenti pakkumist jätkub 2140. aasta veebruarini, nagu näitab blockchain.com.

Lisaks pole Bitcoinide koguarv avatud turul levitamiseks saadaval. Analüütikafirma Chainalysis paljastas, et juba umbes 3,7 miljonit Bitcoini on erinevatel põhjustel, sealhulgas privaatvõtmele juurdepääsu kaotamisel, surmal ja muul põhjusel, kadunud.

Kuna Bitcoini pakkumine on lähenemas oma piirile, on siin mõned märkimisväärsed tagajärjed, mis sellel on investoritele ja plokiahela võrgustikule.

Mõju kaevandamisele

Pärast ringluses oleva 21 miljonilise pakkumise saavutamist muutub Bitcoin üha napimaks ja kaevurid sõltuvad plokipreemiate asemel tehingutasudest. Kaevurid hakkavad nendes plokiahelates toimuvatest tehingutest rohkem teenima kui kaevandamisest endast.

Tasub teada, et Bitcoin ei ole lihtsalt krüptovaluuta, vaid plokiahela võrk, mis töötleb tehinguid hajutatud pearaamatu raamistikus. Seega on tehnoloogial palju rohkem kasutusjuhtumeid kui lihtsalt krüptovaraks olemine.

Sõltumata tulevastest jõupingutustest Bitcoini aluseks olevat tehnoloogiat muuta, jätkavad eksperdid spekuleerimist tuleviku üle, kui maksimaalne piir on saavutatud. Mõned analüütikud väidavad, et uued tehnoloogiad aitavad tõenäoliselt kaevandamise kulusid vähendada (Bitcoini kaevandamiseks on vaja suure võimsusega arvuteid, mis kasutavad intensiivselt elektrit), mis toob lõpuks kaevurite kasumit.

Teised viitavad sellele, et Bitcoini platvorme kasutatakse ainult suurte ja väga kõrge väärtusega tehingute jaoks, mis pakuvad sidusrühmade rahulolu tagamiseks piisavat tulu.

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

What is GEEK

Buddha Community

Ken Mueller

Ken Mueller

1643409420

Mis on krüptoploki tasu | Bitcoini blokeerimise preemia

Selles postituses käsitleme teemat, mis on krüptoplokipreemia, Bitcoin Block Reward, piirangud ja selle väljakutsed.

Raskusaste on töötõendite kaevandamise üks olulisemaid aspekte. See tuletatakse võrgu hashrate'i abil ja määrab kiiruse, millega kaevurid suudavad krüptitud plokki kinnitada. Bitcoini kaevandamise kontekstis kohandatakse raskusi iga 2016. aasta plokiga ja eesmärk on säilitada keskmine blokeerimisaeg 10 minutit.

Selle preemia eesmärk on tagada järgmine:

 1. Pakkuda vajalikku majanduslikku stiimulit kaevurite töö hoidmiseks kaevandusplokid ja võrgu turvamine.
 2. See toob majandussüsteemi uusi valuutasid, võimaldades selle dünaamilisust ja massilisust.

Sellest tuleneb plokipreemiate tähtsus plokiahela võrkude toimimise säilitamiseks ja säilitamiseks. Kuid see lihtne ülesanne pole nii lihtne, kui tundub. Plokipreemia peab vastama süsteemile, mis kontrollib müntide kontrollimatut genereerimist, et vältida kahjustavat inflatsiooni. Selle kõige keskel on mitu elulise tähtsusega tahku.

Sel põhjusel on käesolev artikkel pühendatud lihtsal viisil selgitamisele, kuidas plokipreemiaid üldjoontes arvutatakse ning selle tähtsust ja mõju krüptovaluutadele.

Mis on Bitcoini blokipreemia?

Bitcoini ploki preemia koosneb kahest komponendist: äsja genereeritud müntidest ja tehingutasudest. Äsja genereeritud müntide arv näitab uute bitcoinide pakkumist ja seda reguleerib iga 4 aasta tagant toimuv poole võrra. See poole võrra vähendav sündmus vähendab äsja loodud bitcoinide pakkumist poole võrra ja selle eesmärk on karmistada tarnete väljastamist, kuni kõik 21 miljonit bitcoini on kaevandatud.

Praegune bitcoini ploki preemia koosneb lisaks tehingutasudele 6,25 vastloodud mündist. Tehingutasude osas võivad need kõikuda mitme teguri tõttu. Enne tehingutasude kõikumist põhjustavatesse põhjustesse sukeldumist on aga oluline mõista, mis juhtub tehingu algatamisel.

Iga kord, kui kasutaja algatab tehingu, edastatakse tehing võrku ja asetatakse seejärel enne plokki lisamist mälukogumisse (tuntud ka kui mempool; tehingute ooteala). Seejärel uurivad kaevandajad kõiki mempoolis olevaid tehinguid ja filtreerivad need tehingutasude järgi ning otsustavad kaasata võimalikult palju, eelistades samal ajal kõrgema tasuga tehinguid.

Kuidas arvutatakse ploki tasu?

Ploki tasu sisaldab mitmeid elemente või tahke, mida tuleb selle arvutamisel arvesse võtta. Nende tahkude hulgas võime mainida:

Tea krüptovaluutade koguemissiooni

Plokipreemia arvutamine toimub, vastates kõigepealt küsimusele, mitu münti plokiahelas täielikult genereeritakse?. Bitcoini puhul jõuavad kõik mündid umbes 21 miljoni BTC-ni. See ei pruugi tunduda väga suur arv, kuid tõde on see, et see nii on. Kui arvestada, et minimaalne kasutatav BTC kogus on 8 kohta pärast koma, siis kasutusvõimalus kasvab.

Kuid nad küsivad kindlasti: Miks on iga ploki tasu arvutamiseks oluline teada emiteeritavate krüptovaluutade kogust? Vastus on lihtne: kui tahame preemiaid jagada, peame teadma, kui palju me emiteerime ja kuidas me seda emissiooni jagame.

Pea meeles, et krüptovaluutade eesmärk on olla täielikult detsentraliseeritud süsteem. Seda mitte ainult juhtimises ja kontrollis, vaid ka majanduslikult. Mõttetu on omada krüptoraha, mille mündid on mõne inimese käes. See kaotaks tema olemasolu mõtte. Seetõttu on kõige parem genereeritud krüptovaluutasid maksimaalselt jagada ja laiendada. Üks viis selle saavutamiseks on jagada hüved maksimaalse laienemise nimel, püüdes panna rohkem inimesi neist kasu saama. Selle mehhanismi eesmärk on levitada selle kasutamist ja vältida seda, et vähesed inimesed saavad ökosüsteemi kontrollida, vältides tsentraliseerimist.

Siinkohal on väga oluline teada, kui palju münte plokiahel käib, kuna piiratud olemasoluga objekt on väga väärtuslik objekt. Nüüd saate aru, miks saab kollektsionäär piiratud olemasoluga objektide eest nii palju raha maksta. Ja saate kindlasti aru, miks Bitcoin saavutab sellise väärtuse.

Määrake krüptovaluuta genereerimise aeg

Teine oluline punkt plokipreemia väärtuse määramisel on teada, kui kaua kogu saade kestab? . Siinkohal on see sama lihtne ja võtame näiteks Bitcoini. Kui anname välja ploki iga 10 minuti järel ja tahame emiteerida 21 miljonit münti vähem kui 1 aasta jooksul, peab tasu ploki kohta olema väga kõrge (~ 400 BTC ploki kohta). See on aga väga kõrge inflatsioon ja igal juhul kahjulik. Pidage meeles, et krüptovaluutade suurema pakkumise korral väheneb selle väärtus ja igal juhul soovime vastupidist efekti. Bitcoini idee on luua turvaline ja väärtuslik ülemaailmne maksesüsteem, mille jaoks tuleb inflatsiooni kontrollida.

Seetõttu võetakse arvesse aega, mille jooksul krüptoraha emissioon kestab. Bitcoini puhul lõpeb selle emiteerimine aastal 2144 ehk 135 aastat pärast kaevandamise algust. Sel viisil juhitakse uute müntide genereerimist BTC-s ja suunatakse selle väärtust suurendama nõudluse ja pakkumise seaduse osana.

On ka teisi juhtumeid, näiteks kui müntide emissioon on lõputu. Sellised juhtumid nagu Ethereum ja Monero on kaks väga hästi tuntud. Kuid esialgu on neil süsteemidel põhimõtteliselt ka ajutiselt kontrollitud emissioon, mida siis väiksemate hüvedega pikendatakse lõpmatuseni.

Krüptovaluuta majandusprogrammeerimine

Ülejäänud etappide rühmitamine toimub siin ja selles, et tasu arvutamine kui selline langeb plokiahela tarkvara lähtekoodile. Just selles punktis saab kõik kokku ja tarkvara näitab kõikidele sõlmedele plokipreemia tegelikku väärtust sel hetkel. Bitcoini puhul jaguneb preemia väärtust arvutav programmeerimine kaheks osaks:

 1. Mündibaasi tehingute arvutamine. Siinkohal võetakse arvesse koguheide, emissiooniaeg ja poolitamine. Need kolm väärtust näitavad arendajatele, kui palju mündibaasi tehing väärt on. Selle analüüsi tulemus kirjutatakse lähtekoodi, kus keegi ei saa seda lihtsalt muuta. See on plokipreemia kõige olulisem osa. Bitcoinis hakkas mündibaasi tehing preemiana genereerima 50 BTC ploki kohta.Ajakavas on ka kirjas, et iga 210 000 ploki (~ 4 aasta) järel vähendatakse mündibaasi preemiat poole võrra. Praegu genereerib mündibaas iga ploki eest preemiaks 12,5 BTC ja seda vähendatakse 0-ni aastal 2144. Selleks ajaks on Bitcoin arenenud või saab jätkata oma teed, kasutades komisjonitasude kogumist osana selle ergutussüsteem. majanduslik.
 2. Komisjonitasude arvutamine. Komisjonitasude arvutamine on plokipreemiate kõige keerulisem osa. See on vahend, mis on loodud esialgse plokipreemia täiendamiseks. Tegelikult võib komisjonitasu süsteem olla ainus asi, mis hoiab Bitcoini elus pärast kõigi selle müntide väljalaskmist. Komisjonitasud arvutatakse dünaamiliselt, võttes arvesse võrgu kasutust, saadaolevat kaevandamisvõimsust ja Bitcoini väärtust sel ajal.

Plokipreemial ei saa olla väärtust. Selle põhjuseks on asjaolu, et selle tasu väärtus on see, mis võimaldab krüptovaluutamajandusel tervislikult tõusta ja säilitada.

Loe lähemalt: Mis on Bitcoini poolitamine | Kuidas see töötab ja miks see oluline on?

Plokipreemia tähtsus

Nagu me varem mainisime, on ploki tasu tähtsus uute müntide genereerimisel. Tegelikult on see ainus viis plokiahelas uute müntide loomiseks. Lisaks võimaldab selle loomine ja juhtimine luua detsentraliseeritud majandussüsteemi. Selline, kus kaevurid investeerivad raha, et lisada bitcoinide kaevandamisele rohkem arvutusvõimsust. Oma rahaliste ja tehnoloogiliste investeeringutega detsentraliseerivad kaevurid ja kindlustavad võrgu rünnakute vältimiseks. Ja samal ajal genereerivad nad münte, mida teised saavad oma vahetusteks kasutada.

Bitcoini plokiahela piirangud

Iga bitcoini plokiahela plokk võib sisaldada ainult 1 MB andmeid, mis piirab kaevandajate tehingute arvu, mida nad saavad kaasata.

See loob kasutajate vahel konkurentsitunde.

Mida kõrgemad on nende tehinguga seotud tasud, seda kiiremini nende tehingut töödeldakse. Teatud päästikud põhjustavad võrgu aeglustumist, sundides kasutajaid oma tehingute töötlemise kiirendamiseks ärevusega tehingutasusid tõstma.

Mõned neist käivitajatest hõlmavad järgmist:

 • Võrgu ummikud suure helitugevuse tõttu: see juhtub helitugevuse suurenemise tõttu. Suurem maht tähendab lihtsalt rohkem töödeldavaid tehinguid ja bitcoini ploki suuruse mälupiirangute tõttu peavad kasutajad suurendama oma tehingutasu, et tagada nende tehingute mempoolist eelnimekirja ja plokki kaasamine.
 • Keskmise blokeerimisaja varieeruvus: kuigi keskmine blokeerimisaeg peaks olema ligikaudu 10 minutit, võib reaalajas võrgu räsisageduse erinevus oluliselt mõjutada võrgu jõudlust, põhjustades selle aeglustumist või kiirendamist.

Nagu varem mainitud, kohandub kaevandamisraskus iga 2016. aasta plokkide järel ja kasutab keskmist võrgu räsiraati eelmiste 2016. aasta plokkide jaoks, et arvutada raskused, mis on vajalikud järgmiste 2016. aasta plokkide keskmise blokeerimisaja säilitamiseks 10 minutit. Kui aga võrgu reaalajas räsimäär on palju suurem või madalam kui raskuste reguleerimiseks kasutatav võrgu räsimäär, mõjutab see võrgu jõudlust, mistõttu see kaldub kõrvale sihitud 10-minutilisest keskmisest blokeerimisajast. See mõjutab tehingute töötlemise kiirust ja põhjustab madalamaid või kõrgemaid tehingutasusid olenevalt sellest, kas võrk toimib halvasti või töötab liiga palju.

Põhimõtteliselt, kui võrgu reaalajas räsi ja raskuste kohandamiseks kasutatava võrgu räsi erinevus on positiivne , on räsi rohkem, kui raskustes prognoositakse. See võimaldab plokke kinnitada kiiremini kui sihitud 10-minutiline keskmine blokeerimisaeg ja kasutajad ei pea konkureerima, et nende tehing plokki kaasata.

Samamoodi, kui reaalajas võrgu räsi ja raskuste reguleerimiseks kasutatava võrgu räsi erinevus on negatiivne , on raskuse prognoositust väiksem räsi ja seega kinnitatakse plokke aeglasemalt kui sihitud 10-minutiline keskmine blokeerimisaeg. See põhjustab kiiret konkurentsi kasutajate vahel, kuna nad suurendavad tehingutasusid, et tagada nende tehingu lisamine plokki.

Allolev diagramm kujutab korrelatsiooni ΔHashrate (%) (parem-y) (erinevus reaalajas võrgu räsi ja võrgu räsi, mida kasutatakse raskuste kohandamiseks) ja keskmise tehingutasu (vasakul-y) vahel . Selle seose korrelatsioonikordaja on – 0,5 ja kujutab endast mõõdukalt negatiivset korrelatsiooni.

Kui äsja genereeritud müntide osa bitcoini ploki preemias on väga etteaimatav, siis tehingutasudest koosnev osa kõigub üsna oluliselt ja võib olla väga ettearvamatu.

Väga hea näide, et keskmine blokeerimisaeg pikenes hashrate’i olulise languse tõttu 30%, on juhtum, mis leidis aset 2021. aasta aprilli lõpus, kuna bitcoinide kaevandamine keelustati Sise-Mongoolias. Selle sündmuse tõttu langes 10% bitcoini hashratest ja keskmine bitcoini blokeerimisaeg pikenes 14 minutini. Seetõttu pidid kasutajad oma tehingutasusid tõstma keskmiselt 30%, et tagada nende tehingute õigeaegne töötlemine.

Siit saate teada, mis võib juhtuda pärast seda, kui Bitcoini varud otsa saavad

13. detsembril 2021 saavutas krüptovaluuta Bitcoin 90 protsendi oma maksimaalsest pakkumisest. Ajalehe blockchain.com uuring näitas, et 21 miljonist Bitcoinist on 18,89 miljonit juba kaevandatud ja need ringlevad turul. Verstapost saabub peaaegu 12 aastat pärast seda, kui 9. jaanuaril 2009 kaevandati esimene plokk, mis koosnes 50 Bitcoinist.

Asjatundmatute jaoks on Bitcoin üks väheseid piiratud pakkumisega krüptovaluutasid. Bitcoini leiutaja Satoshi Nakamoto piiras Bitcoini arvu 21 miljonini, et muuta krüptovaluuta väheks ja kontrollida inflatsiooni, mis võib tuleneda piiramatust pakkumisest. Bitcoini "kaevandavad" kaevurid, kes lahendavad matemaatilisi mõistatusi, et kontrollida ja kinnitada selle võrgus toimuvate tehingute plokke. See on uute Bitcoinide ringlusse lisamise protsess. Pärast tehingute komplekti edukat sooritamist antakse kaevandajale Bitcoinide plokk.

Enne Bitcoini 21-miljonilise ülempiiri mõju uurimist võib olla huvitav mõelda, kas see kunagi selle arvuni jõuab.

Kui olete algaja. Usun, et allolev artikkel on teile kasulik ☞  Mida peaksite teadma enne krüptovaluutasse investeerimist – algajatele

Tuleb märkida, et iga nelja aasta järel vähendatakse Bitcoini kaevandamise tasu poole võrra. Niisiis, kui Nakamoto lõi 2008. aastal Bitcoini, oli tehinguploki kinnitamise tasu 50 Bitcoini. 2012. aastal vähenes see poole võrra 25 Bitcoinini ja 2016. aastal 12,5-ni. 2020. aasta mais teenisid kaevurid iga uue ploki eest 6,25 Bitcoini ja 2024. aasta lõpuks teenivad kaevurid eeldatavasti vaid 1,56 Bitcoini tehinguploki kontrollimiseks. Seda protsessi nimetatakse poolitamiseks ja see jätkub kuni viimase Bitcoini kaevandamiseni.

Võib tunduda, et maailma populaarseim krüptovaluuta on peaaegu ammendunud, kuid Bitcoini poole võrra vähendamise graafikud ennustavad, et ülejäänud 10 protsenti pakkumist jätkub 2140. aasta veebruarini, nagu näitab blockchain.com.

Lisaks pole Bitcoinide koguarv avatud turul levitamiseks saadaval. Analüütikafirma Chainalysis paljastas, et juba umbes 3,7 miljonit Bitcoini on erinevatel põhjustel, sealhulgas privaatvõtmele juurdepääsu kaotamisel, surmal ja muul põhjusel, kadunud.

Kuna Bitcoini pakkumine on lähenemas oma piirile, on siin mõned märkimisväärsed tagajärjed, mis sellel on investoritele ja plokiahela võrgustikule.

Mõju kaevandamisele

Pärast ringluses oleva 21 miljonilise pakkumise saavutamist muutub Bitcoin üha napimaks ja kaevurid sõltuvad plokipreemiate asemel tehingutasudest. Kaevurid hakkavad nendes plokiahelates toimuvatest tehingutest rohkem teenima kui kaevandamisest endast.

Tasub teada, et Bitcoin ei ole lihtsalt krüptovaluuta, vaid plokiahela võrk, mis töötleb tehinguid hajutatud pearaamatu raamistikus. Seega on tehnoloogial palju rohkem kasutusjuhtumeid kui lihtsalt krüptovaraks olemine.

Sõltumata tulevastest jõupingutustest Bitcoini aluseks olevat tehnoloogiat muuta, jätkavad eksperdid spekuleerimist tuleviku üle, kui maksimaalne piir on saavutatud. Mõned analüütikud väidavad, et uued tehnoloogiad aitavad tõenäoliselt kaevandamise kulusid vähendada (Bitcoini kaevandamiseks on vaja suure võimsusega arvuteid, mis kasutavad intensiivselt elektrit), mis toob lõpuks kaevurite kasumit.

Teised viitavad sellele, et Bitcoini platvorme kasutatakse ainult suurte ja väga kõrge väärtusega tehingute jaoks, mis pakuvad sidusrühmade rahulolu tagamiseks piisavat tulu.

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

Crypto Like

Crypto Like

1609143305

What is Themis (MIS) | What is Themis token | What is MIS token

Themis Protocol?

Themis provides a whole set of technical solutions, which mainly focuses on random number oracle, in-chain asset price oracle, computational oracle and other application scenes, including mortgage assets becoming the provider of data, identification verification, preventing attack algorithm, verifiable random function VRF, arbitration protocol and other modules, which constitute a set of complete Themis-Protocol.

Data provider

 • Data providers need to ledge Themis native token to acquire the qualification for participation. They are mainly responsible for providing various data, such as verifiable random number and in-chain asset price. If untrustworthy data are provided, token will be confiscated as the rewards for verifiers and arbitration nodes. For correct data, data providers will acquire mining rewards. The more pledge, the more rewards.

Data verifier

 • Data verifiers need to pledge Themis native token to acquire the qualification for participation. They are mainly responsible for providing various data to data providers for verification and questioning, and providing new data. Such process can be conducted repeatedly that the data provided by data verifiers can be verified and questioned again and again. For correct data, data verifiers will also acquire mining rewards.

Arbitration node

 • Arbitration nodes conduct arbitration and form final results for the question proposed by data verifiers. If the data provided by data provider in any round are untrustworthy, the native token pledged by such provider shall be eliminated and confiscated as the reward for verifiers and arbitration nodes.

Random number oracle

 • Random numbers are mostly applied in social public service, lottery
 • activities, gambling products, decentralized games etc. Just, fair and
 • effective random number mechanism of Themis can ensure the
 • randomness of products, avoid attack, and allow users to participate in
 • fair and transparent environment.

Offer for assets

 • Themis supports the offer for multi-asset price, and can be
 • applied to various Defi products, such as decentralized
 • transaction, self-settled mortgage loan, and products of futures
 • and options.

Verifiable hashrate

 • With computations exceeding the upper limit of in-chain service fee,
 • consuming a lot of computation time, and limited in-chain storage
 • capacity, Themis may put the computation and the computational data
 • out of the chain, and conduct checking computation and recall by recall
 • mechanism by verifiable mechanism, so as to solve these problems.

MIS Pledge quotation

Notes on Pledge Mining:

1. Please first download the metamask browser plug-in and backup the private key, mnemonic words and other information.

2. After installing the metamask plug-in, when users enter this page, metamask will be automatically started. Users need to log in and authorize DAPP and metamask to link

3. Users shall ensure enough MIS and eth in the metamask account (mainly used as service charge) before pledge4. Before the pledge, users shall ensure that the token authorization of the pledge contract has been carried out on the metamask account before pledge mining

5. Users click the pledge mining button to input the pledge quantity and other relevant information. Click confirm to carry out pledge mining

6. The extraction of the pledge mining needs to wait for 9600 blocks. The extraction will return both the users pledged MIS and mined MIS to the metamask account at the same time

7. Before the extraction of pledge mining, the user cannot carry out the next mining. If users want to pledge mining for many times, they can establish multiple accounts through metamask and use multiple accounts for pledge operation

How and Where to Buy Themis (MIS)?

MIS has been listed on a number of crypto exchanges, unlike other main cryptocurrencies, it cannot be directly purchased with fiats money. However, You can still easily buy this coin by first buying Bitcoin, ETH, USDT from any large exchanges and then transfer to the exchange that offers to trade this coin, in this guide article we will walk you through in detail the steps to buy MIS

You will have to first buy one of the major cryptocurrencies, usually either Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT)…

We will use Binance Exchange here as it is one of the largest crypto exchanges that accept fiat deposits.

Binance is a popular cryptocurrency exchange which was started in China but then moved their headquarters to the crypto-friendly Island of Malta in the EU. Binance is popular for its crypto to crypto exchange services. Binance exploded onto the scene in the mania of 2017 and has since gone on to become the top crypto exchange in the world.

Once you finished the KYC process. You will be asked to add a payment method. Here you can either choose to provide a credit/debit card or use a bank transfer, and buy one of the major cryptocurrencies, usually either Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT)

SIGN UP ON BINANCE

Step by Step Guide : What is Binance | How to Create an account on Binance (Updated 2021)

Next step - Transfer your cryptos to an Altcoin Exchange

Since MIS is an altcoin we need to transfer our coins to an exchange that MIS can be traded. Below is a list of exchanges that offers to trade MIS in various market pairs, head to their websites and register for an account.

Once finished you will then need to make a BTC/ETH/USDT deposit to the exchange from Binance depending on the available market pairs. After the deposit is confirmed you may then purchase MIS from the exchange.

Exchange: Uniswap (V2), HBTC, CoinTiger, and Hotbit

Apart from the exchange(s) above, there are a few popular crypto exchanges where they have decent daily trading volumes and a huge user base. This will ensure you will be able to sell your coins at any time and the fees will usually be lower. It is suggested that you also register on these exchanges since once MIS gets listed there it will attract a large amount of trading volumes from the users there, that means you will be having some great trading opportunities!

Top exchanges for token-coin trading. Follow instructions and make unlimited money

BinanceBittrexPoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.ioCoinbase

Would you like to earn MIS right now! ☞ CLICK HERE

Looking for more information…

☞ Website
☞ Announcement
☞ Explorer
☞ Source Code
☞ Social Channel
Message Board
☞ Documentation
☞ Coinmarketcap

Thank for visiting and reading this article! I’m highly appreciate your actions! Please share if you liked it!

#bitcoin #themis #mis

saks gupta

1621414260

Best MIS Training institute in Delhi | MIS Training Course in Delhi

Are you looking for the best mis training institute in Delhi?/NCR? KVCH Noida is one of the best mis training institute in noida with 100% placement support. Accredited curriculum, top faculty, network with domain experts.You will get deep knowledge in this course.Well-Equipped & 24*7 Library, Highly Qualified Experts.
Apply for Training. Enroll For Demo Class.:-

For more query please visit: -
Phone number: - +91-9510860860
Email: training@kvch.in
Visit Us:- https://kvch.in/best-mis-data-analysis-in-excel-training

#mis

best-mis-training-institute-in-delhi-with-expert-trainers

Management information system courses in Delhi are one of the most important business operations which any Corporation regardless of their size needs to perform effectively. For that reason, various management information system and data analysis tools are used. However, it is equally important to hire a candidate with relevant skills in data analysis and MIS who can perform data computation and Management in an efficient manner. If you also want to become a professional and successful data analyst, then join MIS and data analyst training in Delhi from KVCH DELHI-NCR.
Call Now -+91-9510860860
Email: training@kvch.in

#mis and data analyst training in Delhi, mis training in Delhi, best mis training course in Delhi, Best mis training institute in Delhi, management information system courses in Delhi

Best MIS training institute in Delhi with Expert Trainers

Management information system courses in Delhi are one of the most important business operations which any Corporation regardless of their size needs to perform effectively. For that reason, various management information system and data analysis tools are used. However, it is equally important to hire a candidate with relevant skills in data analysis and MIS who can perform data computation and Management in an efficient manner. If you also want to become a professional and successful data analyst, then join MIS and data analyst training in Delhi from KVCH DELHI-NCR.
Call Now -+91-9510860860
Email: training@kvch.in

#mis and data analyst training in Delhi, mis training in Delhi, best mis training course in Delhi, Best mis training institute in Delhi, management information system courses in Delhi