چگونه با برنامه های وابسته Crypto Exchange درآمد کسب کنیم

چگونه با برنامه های وابسته Crypto Exchange درآمد کسب کنیم

در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چه برنامه‌های وابسته در فضای ارزهای دیجیتال وجود دارند، چگونه کار می‌کنند، و همچنین با مقایسه میزان درآمدی که می‌توانید به‌عنوان وابسته در ارائه‌دهندگان مبادلات دارایی‌های دیجیتال مختلف داشته باشید و نحوه کسب درآمد با برنامه‌های وابسته Crypto Exchange را مقایسه می‌کنیم؟

1. برنامه های وابسته به ارزهای دیجیتال چیست؟

صنعت کریپتوکارنسی که در چند سال گذشته پر رونق بوده است، راهی عالی برای کسب دارایی های دیجیتال از طریق برنامه های وابسته ارائه می دهد.

شرکت در برنامه‌های وابسته به ارزهای دیجیتال نه تنها آسان است، بلکه به شما امکان می‌دهد تا برای معرفی دوستان خود به یک سرویس، درآمد منفعل عالی ایجاد کنید.

در یک برنامه وابسته به ارزهای دیجیتال، کاربران یک پیوند منحصر به فرد از پروژه رمزنگاری دریافت می کنند که از آن برای دعوت دوستان خود (و دوستانشان) استفاده می کنند. شرکت وابسته هم به پروژه ارز دیجیتال و هم به کاربران شرکت کننده در ردیابی تعداد مشتریان جدیدی که به دست آورده اند کمک می کند.

در صنعت کریپتو، پاداش‌های وابسته می‌تواند از تخفیف‌های ساده (مثلاً از کارمزد معاملات در صرافی‌ها) تا سود ماهانه بالا باشد که می‌تواند درآمد غیرفعال عالی را برای کاربران فراهم کند.

از آنجایی که کاربران مجبور نیستند پول (بلکه وقت خود را) در برنامه‌های وابسته سرمایه‌گذاری کنند، این روش ریسک‌های بسیار کمی را در بر می‌گیرد در حالی که بازدهی بالقوه بالایی را ارائه می‌کند.

همچنین، شروع کار با برنامه‌های وابسته بسیار آسان است، که در آن کاربران شرکت‌کننده می‌توانند از روش‌های متعددی - از پیام‌رسانی ساده به دوستان گرفته تا انتشار مقالات، وبلاگ‌ها و ویدیوها با پیوندهای وابسته - برای جذب مشتریان جدید استفاده کنند... 

انواع عمده برنامه های وابسته به کریپتو

همانطور که کریپتو به جریان اصلی تبدیل می شود، جایگاه های مرتبط بیشتری پیدا می شود که در آن افراد می توانند با ارزهای دیجیتال درآمد کسب کنند.

  طرفداران:معایب:
برنامه های وابسته به استخراج رمزارزشما به شرکت کمک می کنید تا شبکه ای از ماینرهای رمزنگاری بسازد. ماینرها به عنوان حسابرس کار می کنند - آنها قرار است تراکنش های موجود در بلاک چین را به عنوان قانونی تایید کنند. به عنوان یک شرکت وابسته، برای عملکرد هر ماینر یک جایزه دریافت می کنید.با تبلیغ شرکت‌های استخراج کریپتو، شما به‌طور غیرمستقیم در ایجاد سکه‌های دیجیتال جدید، انتشار آن‌ها در گردش و مشارکت در بلاک چین مشارکت می‌کنید. این نوع برنامه های وابسته برای باورمندان واقعی رمز ارز مناسب است.پیچیدگی نسبی فرآیند استخراج؛
کاهش محبوبیت ماینینگ به دلیل ظهور روش های دیگر برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال.
بسیاری از برنامه های کلاهبرداری در صنعت.
برنامه های وابسته صرافی کریپتوصرافی های رمزنگاری بازارهایی هستند که در آن افراد می توانند به صورت فیزیکی ارزهای رمزنگاری شده را بخرند و بفروشند.تبادل روشن ترین و ساده ترین راه برای تعامل با رمزارز است.رقابت بالا
برنامه های وابسته به تجارت کریپتواین نوع معاملات به یک واسطه یعنی کارگزار نیاز دارد. به عنوان یک شرکت وابسته، برای آوردن کاربران فعال جدید به پلتفرم کارگزار جوایزی دریافت خواهید کرد.محبوبیت زیاد تجارت در مقایسه با خرید و فروش کریپتو (تجار نیازی به خرید فیزیکی دارایی گران قیمت ندارند، بنابراین برای مخاطبان وسیع تری مقرون به صرفه تر است).رقابت بالا
انتخاب کارگزاران کریپتو نیز با این واقعیت پشتیبانی می شود که معامله گران می توانند هم در افزایش و هم با کاهش قیمت درآمد کسب کنند.
تنوع گسترده تر از مدل های پرداخت وابسته.

یافتن بهترین برنامه بازاریابی وابسته

هزاران برنامه بازاریابی وابسته برای سوله ها و زیرشاخه های مختلف وجود دارد. جایگاهی که در آن تخصص دارید احتمالاً قبلاً دارای یک برنامه پر رونق است و این به سادگی یافتن برنامه ای است که مناسب استراتژی محتوای شما باشد.

اگر قبلاً بازاریابی وابسته را امتحان نکرده‌اید یا به آن فکر نکرده‌اید، راهنمای جامع بازاریابی وابسته ما به شما نشان می‌دهد که چقدر آسان و مفید است. تنها چیزی که نیاز دارید برنامه مناسب، پایگاه فالوور فعال و تعهد به تبلیغ لینک های وابسته به مخاطبانتان است. برای پیدا کردن برنامه مناسب، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا با جایگاه شما هماهنگ است؟
 • آیا محصول یا خدمات چیزی است که شما شخصاً می توانید از آن استفاده کنید؟
 • آیا نرخ کمیسیون ارزش تلاشی را دارد که برای تبلیغ محصول صرف می کنید؟
 • آیا نرم افزار بازاریابی وابسته بصری است؟
 • آیا شرکای وابسته زیادی دارد؟

هنگام انتخاب یک برنامه بازاریابی وابسته، همیشه شهرت خود را به عنوان یک تأثیرگذار در نظر بگیرید. فقط به دلیل نرخ بالای کمیسیون به یکی از آنها ملحق نشوید. شما باید اعتقاد شخصی داشته باشید که محصول یا خدمات چیزی است که ارزش وقت و منابع مخاطب شما را دارد. 


مثال: لینک برنامه ارجاع Binance را دریافت کنید

1. وارد حساب Binance خود شوید .

2. به منوی کاربر در گوشه بالا سمت راست بروید و روی [ Referral ] کلیک کنید.

3. اگر پیوندی ندارید، روی [Generate your link] کلیک کنید.

4. نرخ ارجاع پیش فرض 20 درصد است، به این معنی که 20 درصد هزینه های پرداخت شده توسط دوستانی که معرفی می کنید، دریافت می کنید. با این حال، می توانید انتخاب کنید که 0٪، 5٪، 10٪، 15٪ یا 20٪ از پاداش ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای حساب‌هایی که میانگین روزانه موجودی BNB آنها 500 BNB یا بیشتر است، نرخ ارجاع پایه آنها به 40 درصد افزایش می‌یابد. این حساب‌ها می‌توانند 5، 10، 15 درصد یا 20 درصد را با دوستانی که دعوت می‌کنند به اشتراک بگذارند.

5. در این مثال، ما انتخاب کردیم که 5 درصد را به اشتراک بگذاریم. وقتی روی Generate your link کلیک کنید، تمام جزئیات را در بالای صفحه ارجاع خواهید دید.

لینک خود را ارجاع دهید: 103187265

6. اکنون شما آماده دعوت از دوستان برای ثبت نام و تجارت در Binance هستید.

7. برای شروع دعوت، روی [Invite Now] کلیک کنید. می توانید اندازه های مختلف تصویر را برای دانلود و اشتراک گذاری انتخاب کنید.

8. می توانید دوستان خود را با استفاده از پیوند ارجاع، شناسه ارجاع یا با اشتراک گذاری کد QR خود دعوت کنید.

9. هنگامی که دعوت‌شدگان با موفقیت در بایننس ثبت نام کردند و تجارت را شروع کردند، کمیسیون‌های ارجاع (هم آنهایی که دعوت‌کنندگان دریافت می‌کنند و هم آنهایی که با دوستان دعوت شده‌شان به اشتراک گذاشته می‌شوند) به‌صورت لحظه‌ای محاسبه می‌شوند و هر ساعت به حساب‌های Binance مربوطه منتقل می‌شوند.

10. می توانید با پیمایش در بخش های صفحه ارجاع، جزئیات ارجاعات خود را بررسی کنید. با استفاده از منوی بالا می توانید به سرعت به آنها دسترسی پیدا کنید.


چگونه با برنامه های وابسته Crypto Exchange درآمد کسب کنیم؟

اکثر برندهای برتر دنیا برنامه های بازاریابی وابسته را اجرا می کنند و به کاربران انگیزه هایی برای جذب مشتریان جدید ارائه می دهند. در بیشتر موارد، شرکت‌های وابسته به لینک‌ها مجهز هستند و آنها را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. هنگامی که شخصی با استفاده از این پیوندها می‌پیوندد یا خریدی انجام می‌دهد، شرکت وابسته به ازای پولی که خرج کرده است، پاداش دریافت می‌کند.

همین مدل در فضای کریپتو نیز وجود دارد. صرافی‌های ارزهای دیجیتال برنامه‌های وابسته را اجرا می‌کنند که در آن به شرکت‌های وابسته برای ارسال مشتریان پرداخت‌کننده پول پرداخت می‌کنند.

 • ابتدا ثبت نام کنید و هویت خود را تایید کنید
 • شما پیوند وابسته خود را در داشبورد خود دریافت می کنید
 • لینک خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • وقتی شخصی روی پیوند شما کلیک می کند، به صرافی هدایت می شود. آنها می توانند ثبت نام کنند و از آنجا شروع به تجارت کنند
 • به ازای هر ترافیکی که منجر به تراکنش موفقیت آمیز می شود، پاداش دریافت می کنید

چگونه شبکه وابسته خود را رشد دهید

واضح است که هر چه تعداد مراجعات بیشتر در سایت هایی که تبلیغ می کنید دریافت کنید، درآمد کمیسیون شما نیز بالاتر خواهد بود. یکی از ساده‌ترین و مؤثرترین راه‌ها برای رشد و ارتقای شبکه‌تان، ایجاد ترافیک در صفحات رسانه‌های اجتماعی و سایت‌هایی است که کدهای ارجاع و لینک‌ها در آن پست شده‌اند. اطمینان حاصل کنید که تمرکز شما بر روی هدف قرار دادن مخاطبان مناسب برای محتوا است.

افرادی که واقعاً آینده‌ای را در حوزه ارزهای دیجیتال در نظر می‌گیرند یا کسانی که علاقه‌مند به تجارت ارزهای دیجیتال هستند، اغلب بهترین مخاطبان هدف شما هستند، زیرا حتی اگر زمان‌ها از نظر قیمت در حوزه رمزنگاری بد پیش می‌آیند، احتمال بیشتری وجود دارد که در اطراف خود باقی بمانند. اینها ارجاعاتی هستند که اغلب می خواهید. آنهایی که آن را به شما می چسبانند، و همچنان حتی در بازارهای نزولی کمیسیون تولید می کنند.

برای ایجاد ترافیک بیشتر در صفحات اجتماعی، سایت ها و کمپین های خود، می توانید از کمپین های بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. برای اینکه این روش کار کند، باید تعداد قابل توجهی لیست ایمیل برای ارسال این کمپین ها داشته باشید.

چگونه پیشنهادات رمزنگاری را تبلیغ کنیم

از آنجایی که هر کسی که به ارز دیجیتال علاقه مند است به طور خودکار با فناوری آشنا است، بهترین راه برای ارائه تبلیغات رمزنگاری از طریق پلتفرم های آنلاین مانند رسانه های اجتماعی یا حتی کمپین های روابط عمومی است.

 • بازاریابی وابسته

یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ پیشنهادات رمزنگاری از طریق بازاریابی وابسته است. این به نفع شما و مراجعان شما و همچنین شرکت است. این یک وضعیت برد-برد-برد برای همه طرف ها است. از این رو، پرطرفدارترین روش برای تبلیغات است.

 • پیام رسانی مستقیم

اکثر اوقات، مردم ایمیل های تبلیغاتی را بررسی نمی کنند یا آنها را در سطل زباله خود در حساب های ایمیل خود ندارند.

 • رسانه های اجتماعی

هیچ دسترسی بزرگتر از رسانه های اجتماعی وجود ندارد. طیف گسترده ای از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام برای ایجاد صفحات اختصاصی برای تبلیغات شما وجود دارد. حتی می‌توانید حساب‌های تجاری و حرفه‌ای داشته باشید که می‌توانند مخاطبانتان را در مورد پیشنهادات ارزهای دیجیتال به‌روز نگه دارند.

 • بیانیه های مطبوعاتی

یکی دیگر از روش های محبوب برای تبلیغ پیشنهادات رمزنگاری، استفاده از وب سایت های انتشار مطبوعاتی است. حتی می‌توانید وب‌سایت‌های اختصاصی اعلامیه مطبوعاتی برای ارزهای دیجیتال را به صورت آنلاین پیدا کنید. آنها به کاربران اجازه می دهند اخبار و هر گونه به روز رسانی در مورد پلتفرم های مبادله ارزهای دیجیتال خود را منتشر کنند.

این وب سایت ها معمولاً پایگاه مخاطبان زیادی دارند، بنابراین راه بسیار خوبی برای تبلیغ لینک ها و صفحات شما هستند. اگر تلاش کنید، می‌توانید شبکه وسیعی از معامله‌گران علاقه‌مند و کاربران ارزهای دیجیتال برای سفارش‌های آینده ایجاد کنید.

 • بازاریابی ایمیلی

به عنوان یکی از متکی ترین شکل های بازاریابی، بازاریابی ایمیلی تاکتیکی است که می تواند نتایج عالی ایجاد کند. برای هر راه اندازی محصول یا خدمات، تخفیف ها، پیشنهادات و سایر پاداش ها، می توانید ایمیلی ارسال کنید که مشخص می کند تبلیغ چیست برای مخاطبان هدف شما.

اولین چیزی که قبل از اینکه این استراتژی بازاریابی خود را بسازید باید به آن توجه کنید، جمع آوری آدرس های ایمیل از مشتریان بالقوه است تا فهرستی جامع از افرادی که می توانید برایشان ایمیل ارسال کنید، داشته باشید.

 • تبلیغات پولی

بسیاری از کسب و کارهای موفق از تبلیغات پولی برای کمک به پیشرفت در صنعت بازاریابی استفاده می کنند. استفاده از تبلیغات پولی به شما کمک می کند تا مخاطبان و مخاطبان هدف قابل توجهی را جذب کنید. شما می توانید بسیاری از این خدمات را در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و حتی یوتیوب پیدا کنید.

این عمدتا شامل بنرها و ویدیوهای تبلیغاتی شما خواهد بود که در این پلتفرم ها نمایش داده می شوند تا برای شما ترافیک ایجاد کنند.

 • جوامع بیت کوین

چندین انجمن بیت کوین برای معامله گران کریپتو و بازاریابان برنامه های وابسته به بیت کوین به صورت آنلاین وجود دارد تا بتوانند به پیشنهادات جدید سکه بپیوندند و به روز کنند. تنها مانع واقعی یافتن جامعه مناسب برای پیوستن است. ممکن است کلاهبرداری یا جوامع غیرفعال وجود داشته باشد که در مورد تبلیغات هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

پس از تحقیق و پیوستن به یک جامعه فعال و پر جنب و جوش بیت کوین، می توانید قبل از شروع تبلیغات خود، با بحث در پلت فرم آنلاین شروع کنید. به این ترتیب می توانید قبل از شروع فعالیت های تبلیغاتی خود، مخاطبان بیشتری ایجاد کنید و مشتریان جدیدی را جمع آوری کنید.

این یک راه عالی برای معرفی تبلیغات شما است زیرا جامعه در حال حاضر مخاطبان هدف شما هستند. می‌توانید در مورد پیچیدگی‌های ارزهای دیجیتال صحبت کنید که کاربران مشتاق را جذب می‌کنند.

چگونه یک برنامه وابسته به بیت کوین را تبلیغ کنیم

با محبوبیت روزافزون رسانه های اجتماعی، بهترین راه برای ترویج یک برنامه تبادل ارز دیجیتال، رسانه های اجتماعی است. استراتژی درست ارتباط زیادی با میزان ارتقاء صرافی ارز دیجیتال شما یا میزان محبوبیت آن دارد. در اینجا چند مرحله وجود دارد که چگونه می توانید به طور موثر پلت فرم مبادله ارزهای دیجیتال خود را از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید:

 • اهداف روشنی تعیین کنید

مطمئن شوید که می دانید با پلتفرم خود به کجا می خواهید بروید. به عنوان یک بازاریاب وابسته، اولویت اصلی شما باید ایجاد سرنخ، افزایش تعامل با مخاطبان و ایجاد ترافیک بیشتر برای صفحه شما باشد.

اهداف خود را ساده و سرراست نگه دارید. داشتن اهداف زیاد هیچ مزیتی ندارد اما آنها را دست نیافتنی می کند.

 • پایگاه مشتری هدف را شناسایی کنید

تقریباً همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از ابزارهای تحلیلی خود برای کمک به شما در تجزیه و تحلیل این که کدام استراتژی برای هدف شما سودمندتر است، استفاده می‌کنند. این یک راه عالی برای تعیین بودجه، ضرب الاجل و هر حوزه ای است که ممکن است به تلاش خود نیاز داشته باشید.

به عنوان مثال، فرض کنید مخاطبان شما هزاره ها یا GenZ هستند. در این صورت، می‌توان به راحتی از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مشابه اینستاگرام به آن‌ها دسترسی پیدا کرد، زیرا از نظر آماری، پایگاه کاربران قابل توجهی را تشکیل می‌دهند.

یا اگر مخاطبان هدف شما زنان هستند، پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Pinterest به احتمال زیاد بهترین گزینه شما خواهند بود. برای کسانی که به دنبال مخاطبان تحصیلکرده هستند، لینکدین گزینه بهتری است. به همین ترتیب، بسیاری از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دیگر وجود دارند که می‌توانید لینک‌های ارجاع ارز دیجیتال خود را تبلیغ کنید.

 • محتوای جذاب رسانه های اجتماعی

بخش اساسی هر تبلیغ رسانه های اجتماعی محتوا است. محتوا باید اصلی و منحصر به فرد باشد و در عین حال به اندازه کافی ساده باشد تا به مخاطب شما اجازه دهد تمام اطلاعات لازم را درک کند. می توانید از اینفوگرافیک ها برای جذاب تر کردن پست های خود استفاده کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم این است که یک بخش یا فضای نظر اضافه کنید که در آن مخاطبان شما پاسخ دهند و به شما بازخورد بدهند. از هشتگ های مناسب برای ایجاد مخاطب گسترده تر و تجزیه و تحلیل تعامل استفاده کنید. این به محتوای سئو در صفحه شما کمک می کند.

 • با رقبا به روز باشید

یک کار مهم این است که همیشه خود را در جریان فعالیت های رقبای خود قرار دهید، خواه رقبای شرکت یا بازاریاب های وابسته. این به شما کمک می کند تا استراتژی های آنها را تجزیه و تحلیل کنید و به شما در برنامه ریزی بهتر و تصمیم گیری هوشمندانه کمک می کند.


10 صرافی برتر ارزهای دیجیتال با برنامه های وابسته جذاب

در نهایت، بهترین برنامه وابسته به ارزهای دیجیتال به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. با این حال، ما برخی از قابل توجه ترین انتخاب ها را جمع آوری کرده ایم تا به شما در شروع کار کمک کنیم:

1. Binance – به طور کلی بهترین برنامه وابسته به کریپتو

هر اینفلوئنسر مشتاق ارز دیجیتال نمی‌تواند بدون ذکر بایننس از صحبت در مورد ارزهای دیجیتال خلاص شود. این یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان است که در سال 2017 توسط Changpeng Zhao تأسیس شد. این صرافی از ارزهای دیجیتال اصلی و ارزهای فیات پشتیبانی می کند. همچنین سکه مخصوص به خود را دارد: بایننس کوین (BNB).

برنامه وابسته بایننس برای هر معامله واجد شرایط 40٪ -50٪ کمیسیون می دهد. این بستگی به تعداد ثبت نام های موفقی دارد که پیوند وابسته شما ایجاد می کند. بایننس همچنین دارای یک برنامه زیرمجموعه های آینده بایننس است که ماهانه 72000 USDT به اضافه کمیسیون پرداخت می کند. حداکثر سقف یا محدودیت زمانی برای کمیسیون وجود ندارد.

Binance از یک شبکه وابسته داخلی استفاده می کند و یک فرآیند تأیید دستی وجود دارد. اینفلوئنسرها برای واجد شرایط بودن باید حداقل 5000 دنبال کننده در یک یا چند پلتفرم رسانه اجتماعی (اینستاگرام، یوتیوب، توییتر، فیس بوک و غیره) داشته باشند. رهبران افکار با جوامع خود باید حداقل 500 عضو در یک یا چند گروه اجتماعی (ردیت، تلگرام، فیس بوک و غیره) داشته باشند تا در نظر گرفته شوند.

 • URL: برنامه وابسته بایننس
 • نرخ کمیسیون: تا 50٪
 • روش پرداخت وابسته: همه ارزهای رمزنگاری شده (هر ارجاعی که مبادله شود)

طرفداران

 • نرخ کمیسیون بالا
 • گزینه های ارزهای دیجیتال زیادی برای تبلیغ وجود دارد
 • پرداخت سریع و آسان

منفی

 • در ایالات متحده موجود نیست

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد عضو شوید: برنامه وابسته بایننس ⭐⭐⭐


2. Coinbase

برنامه وابسته کوین بیس به شما این امکان را می دهد که 50 درصد از کارمزدهای معاملاتی ارجاع خود را برای سه ماه اول دریافت کنید. می توانید از طریق PayPal یا بانک محلی خود به ارز محلی خود پرداخت کنید. همچنین از Impact استفاده می‌کند که یک نرم‌افزار بازاریابی وابسته است که به دلیل رابط بصری‌اش شناخته می‌شود و به شما امکان می‌دهد کمپین‌های خود را ردیابی کنید و عملکرد پیوند خود را نظارت کنید. 

 • URL: برنامه وابسته کوین بیس
 • کمیسیون: 50٪ از هزینه های معاملاتی ارجاع برای سه ماه اول
 • روش پرداخت وابسته: همه ارزهای رمزنگاری شده (هر ارجاعی که مبادله شود)

طرفداران

 • کمیسیون های هنگفت به ارز محلی پرداخت می شود
 • نرم افزار بازاریابی وابسته بصری
 • یک پلت فرم بسیار معتبر که بیمه رمزنگاری را ارائه می دهد

منفی

 • جدول زمانی محدود برای کمیسیون ارجاع

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد بپیوندید: برنامه وابسته Coinbase ⭐⭐⭐


3. Bitfinex

Bitfinex یکی دیگر از صرافی های برتر ارزهای دیجیتال است. به اندازه Binance و Coinbase نیست، اما در بالا وجود دارد. این سرویس در هنگ کنگ مستقر است و تجارت، نگهداری سرمایه گذاران نهادی و موارد دیگر را فراهم می کند.

Bitfinex احتمالاً سودآورترین برنامه وابسته به ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. صرافی برای هر ارجاعی که معامله می کند تا 55 درصد کارمزد ارائه می دهد، و همچنین می توانید بر اساس معیارهای خاصی که ارجاعات شما باید رعایت کنند، چند برابر کمیسیون دریافت کنید.

برنامه وابسته Bitfinex به شما این قدرت را می دهد که 18٪ در ارجاعات سطح اول، 6٪ در ارجاعات سطح دوم و 2٪ در ارجاعات سطح سوم کسب کنید. به همین دلیل، فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد از ارجاع یک کاربر تنها خواهید داشت، به خصوص اگر آنها در نهایت برنامه را برای دیگران نیز تبلیغ کنند.

در صورتی که ارجاع شما دارای توکن های UNUS SED LEO باشد، درآمد شما نیز افزایش می یابد - شرکت مادر Bitfinex، iFinex. به عنوان مثال، اگر مرجع 50000 سکه ذخیره کند، درآمد شما 1.5 برابر افزایش می یابد.

Bitfinex سطح درآمد تعیین شده برای هر ارجاع را هر 30 روز 0.5 درصد کاهش می دهد. هنگامی که نشانگر کاهش به صفر رسید، صرافی ارجاع را از پایگاه شما حذف کرد.

طرفداران

 • نقدینگی عالی
 • کمیسیون های مکرر

منفی

 • کانال های پشتیبانی مشتری محدود

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد بپیوندید: برنامه وابسته Bitfinex ⭐⭐⭐


4. Gate.io

Gate.Io یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال است که به معامله گران اجازه می دهد ارزهای دیجیتال مختلف را با یکدیگر و USD مبادله کنند. اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین تعدادی از ارزهای این پلتفرم هستند که می توانند با دلار مبادله شوند. با توجه به اینکه می توانید تا 59 درصد ارجاع کسب کنید، برنامه وابسته آن بسیار پرسود است.

طرفداران

 • صدها بازار
 • نزدیک به 200 ارز پشتیبانی می شود
 • اهرم 10 برابری با معامله حاشیه

منفی

 • صرافی غیرقانونی

به منظور ارتقای برنامه ارجاع Gate.io، کاربران می توانند لینک های معرفی تبلیغاتی خود را بسازند و دوستان خود را به سایت دعوت کنند. حداکثر 40٪ از کل کمیسیون ایجاد شده توسط ارجاعات را می توان با دعوت کنندگان به اشتراک گذاشت. با این حال، آنها باید انتخاب کنند که چه مقدار از آن 40٪ را با ارجاعات تقسیم می کنند.

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد عضو شوید: برنامه وابسته Gate.io ⭐⭐⭐


5. Huobi Global

برنامه وابسته Huobi Global به کاربران این امکان را می دهد که کمیسیون های سطح بالاتری را از هزینه های معاملاتی ارجاع دهنده خود دریافت کنند. پورسانت ها با کارت های USDT، HT و Point به حساب اکسچنج کاربر یا حساب آتی پرداخت می شود و روز بعد پرداخت می شود.

کاربران زمانی کمیسیون دریافت می‌کنند که ارجاع‌دهنده‌های آن‌ها کارمزد معاملاتی را برای معاملات نقطه‌ای، معاملات آتی حاشیه سکه، سوآپ حاشیه ارز، و سوآپ‌های معاملاتی حاشیه USDT بپردازند.

طرفداران

 • بیش از 230 دارایی قابل معامله
 • سه پلتفرم مبادلات/تجاری مختلف
 • معاملات اهرمی و حاشیه ای
 • سطح بالایی از امنیت سایبری

منفی

 • ثبت حساب شامل یک روند طولانی است

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد بپیوندید: برنامه وابسته Huobi ⭐⭐⭐


6. Bybit

بای بیت در حال حاضر بزرگترین و سریع‌ترین پلتفرم مبادلات مشتقات ارزهای دیجیتال است. بیش از پنج میلیون کاربر ثبت شده دارد و خود را به عنوان یک مقصد ارز دیجیتال یک مرحله ای معرفی می کند. جدا از تجارت ارزهای دیجیتال، بازار NFT را نیز ارائه می دهد که در آن هنرمندان و سازندگان می توانند NFT های خود را ضرب کنند. همچنین برای کمک به سرمایه گذاران رمزارز برای گسترش پرتفوی خود، قراردادهای اختیاری با حاشیه استیبل کوین ارائه می دهد. 

افزایش محبوبیت آن را می توان به برنامه بازاریابی وابسته رقابتی آن نسبت داد که یکی از بالاترین کمیسیون ها را در صنعت پرداخت می کند. شرکت های وابسته از هر ارجاع مستقیم، 30 درصد سهم کمیسیون معامله گر به دست می آورند. آنها همچنین از هر ارجاع وابسته مستقیم خود 10٪ پاداش کمیسیون زیرمجموعه دریافت می کنند. کمیسیون ها در زمان واقعی تعیین می شوند و در گزارش های چند بعدی شفاف نمایش داده می شوند.

 • URL: برنامه وابسته Bybit
 • کمیسیون: 30 درصد برای شرکت های وابسته مستقیم و 10 درصد برای شرکت های زیرمجموعه
 • روش های پرداخت وابسته: ارز دیجیتال

طرفداران

 • برنامه کمیسیون دو لایه
 • نرخ کمیسیون رقابتی
 • پشتیبانی وابسته: موارد تبلیغاتی، داشبورد، کمک یک به یک

منفی

 • پلتفرم نسبتا جدید
 • نرم افزار وابسته داخلی

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد عضو شوید: برنامه وابسته Bybit ⭐⭐⭐


7. PrimeXBT

PrimeXBT یکی از پلتفرم های معاملاتی محبوبی است که در آن می توانید بازارهای جهانی از جمله کریپتو، کالاها، شاخص ها و فارکس را معامله کنید. شرایط معاملاتی عالی و دسترسی به بیش از 30 دارایی با اهرم تا 1000 برابر را فراهم می کند.

شما می توانید تا 70٪ از تمام کارمزدهای معاملاتی پرداخت شده توسط کاربران ارجاع شده آنها را دریافت کنید. برای هر معامله گر واجد شرایطی که به پلتفرم PrimeXBT معرفی می کنید، بین 40 تا 1250 دلار دستمزد دریافت خواهید کرد.

 • URL: برنامه وابسته PrimeXBT
 • کمیسیون:: تا 70% کمیسیون
 • روش‌های پرداخت وابسته: پرداخت‌های ماهانه، تا سقف 1250 دلار CPA

طرفداران

 • هزینه های کم: هزینه های رقابتی پایین.
 • PrimeXBT از تجارت فیات و کریپتو، کالاها و شاخص ها پشتیبانی می کند.
 • معامله‌گران می‌توانند هم لانگ و هم کوتاه کنند و با اهرمی برای افزایش بازده معامله کنند.
 • Covesting: به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا یک استراتژی تنظیم و مدیریت کنند - مجموعه‌ای از دارایی‌های خودشان که برای عموم قابل مشاهده است و دیگران می‌توانند آن را دنبال کنند.

منفی

 • در حال حاضر هیچ حساب آزمایشی وجود ندارد. با این حال، با حداقل سپرده های 0.001 بیت کوین، کاربران می توانند خود را با این پلتفرم در یک محیط معاملاتی زنده آشنا کنند.
 • کاربران فقط می توانند رمزنگاری را واریز کنند. در حالی که این مورد است، PrimeXBT از خریدهای رمزنگاری شده از طریق کارت نقدی/اعتباری و انتقال بانکی SEPA پشتیبانی می کند.

⭐⭐⭐ برای کسب درآمد بپیوندید: برنامه وابسته PrimeXBT ⭐⭐⭐


نتیجه

برنامه های وابسته صرافی کریپتو راهی قابل اعتماد برای کسب درآمدهای مکرر برای بازاریابان فراهم می کند. این برنامه ها برای صاحبان مشاغل کوچک، وبلاگ نویسان، خانه های رسانه ای بزرگ و افرادی که حوصله کافی برای رشد شبکه های خود دارند مناسب است. اما هر صرافی مزایا و معایب خود را دارد. شما باید هر خط مشی را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای شرایط شما بهترین است. 

مبادلات ذکر شده در بالا در راهنمای به خوبی تحقیق شده ما، برخی از بزرگترین صرافی هایی هستند که بالاترین کمیسیون موجود را دارند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا درآمد خود را فراتر از فعالیت تجاری خود افزایش دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | صرافی های برتر کریپتو

از بازدید و خواندن این مقاله متشکرم! لطفا اگر دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

What is GEEK

Buddha Community

چگونه با برنامه های وابسته Crypto Exchange درآمد کسب کنیم
Eva Watson

Eva Watson

1615353436

Antier Solutions | The best crypto exchange software development company in the world

Antier Solutions is a leading crypto exchange software development company in the USA offering a comprehensive range of services to deliver the world’s best crypto exchange platform. Antier Solutions has a team of skilled blockchain developers who couple their expertise and knowledge to develop top-notch exchanges fortified with best-in-class features. At Antier Solutions, they deliver result-oriented services to deliver meaningful outcomes that help to increase investors’ interest and accomplish your business goals. For details, visit Antier Solutions.
Email: info@antiersolutions.com
For more information, call us: +91 98550 78699 (India), +1 (315) 825 4466 (US)

#crypto exchange software #crypto exchange development company #cryptocurrency exchange software #crypto exchange platform software #crypto exchange development #crypto exchange development company

Terry Tremblay

Terry Tremblay

1596645240

The Ultimate Guide to Listing at Crypto Exchanges | Hacker Noon

Introduction

According to CoinMarketCap, there are currently more than 2500 cryptocurrencies and more than 300 exchanges (not counting countless small exchanges) where they are traded. However, new projects continue to emerge every month, presenting their tokenized solutions for various different industries. In the past, projects often finished their public fundraising stage before going to exchanges to get listed. Nowadays, many new projects want to go to an exchange without holding a token sale.

So, how should crypto projects go about getting listed on exchanges? How can you choose the first exchange for listing and avoid scams and frauds? How can you capture the most possible attention of the community for your token, and why is it important to keep expanding the list of exchanges on which it trades in the future? We will provide answers to all of these questions in our ultimate guide about how to get listed at the crypto exchange, so keep reading!

Why do projects need listing?

First, let’s go through the main reasons why projects need to get listed on exchanges. Many projects do not fully understand what the listing should give, naming the main goal for themselves - just to have the token traded somewhere. Well, this is understandable, but a good quality listing includes several components:

Ability to trade, buy and sell a token

Yes, listing makes your token available for sale. People from the project community will be able to freely buy and sell the token, thereby giving the project and the token a chance to succeed.

Expansion into new markets and community growth

Each exchange is its own community, which is formed according to various principles, including geographical ones. Getting listed on a new exchange means, among other things, entering new markets. Some exchanges operate worldwide and have traders from around the world, but there are also exchanges that are more focused on local markets (e.g. Korea, Latin America, Eastern Europe). Listing on a new exchange is not only an opportunity to boost trade volume and liquidity, but also for the project to attract the attention of other exchange users and turn them into community members, establishing its presence in a particular region.

Token sales

Let’s be honest, project founders are most commonly the largest holders of the project’s native token at launch. Tokens often lack the liquidity necessary to expand and develop, but organizing an ICO/IEO round is not always necessary or even possible. In some cases, with a successful listing and sufficient liquidity of the token, the project’s founders can act as traders who sell and buy the token as needed for project development, so long as it doesn’t contradict the financial model of the project, its WP, and obligations to the holders.

Partnerships in new markets

As we already mentioned, a new listing is often an entry into a new market. Along with the listing, other integrations into these markets are also possible. For example, you can look to establish partnerships with other players in your industry from these regions that will only enhance the effect of your listing. This also works in the opposite direction - getting listed makes it easier to find and negotiate partnerships.

Social proof

This is an indirect factor, but I think it is clear to everyone that the community is more interested in projects that are listed on good, solid exchanges than projects that are not represented anywhere.

#cryptocurrency #exchange #crypto-exchange #blockchain #ethereum #how-to-list-on-crypto-exchange #list-on-crypto-exchange #get-listed-on-crypto-exchange

Eva Watson

Eva Watson

1621420849

How to get the best crypto Exchange Development Services?

Antier Solutions is a globalized dynamic blockchain development company, assisting the clients with the finest Crypto Exchange Development Services in the market. Being one of the pioneers in the cryptocurrency exchange software development, we also offer instant White label cryptocurrency exchange platform, scalable according to the customer’s requirements, and simultaneously ensuring that the vital factors such as flexibility, transparency, security, controllability, and accuracy are met. We also have cybersecurity experts to protect your assets in the most efficient way possible.

For more information, call us: +91 98550 78699 (India), +1 (315) 825 4466 (US)
Email: info@antiersolutions.com

#crypto exchange development services #crypto exchange development #best crypto exchange development services #crypto exchange development company #antier solutions #crypto exchange development software

Eva Watson

Eva Watson

1614930110

Cryptocurrency Exchange Development Company | Create Crypto Exchange | Antier Solutions

The cross-functional and cohesive team of Antier Solutions incorporates a technology-agnostic approach and modern agile methodology to deliver cryptocurrency exchange platform development services. The company emphasizes on diligent integration of world-class features in terms of security, UI/UX, functionality, and scalability on a single platform to deliver meaningful outcomes that provide an essential competitive edge. Our profound team of blockchain experts aligns forward-thinking solutions with a coherent roadmap to accelerate deployment. Antier fortifies crypto exchange development with its top-notch marketing techniques to nurture your venture and prepare it for long-term success.

For more information, call us: +91 98550 78699 (India), +1 (315) 825 4466 (US)

#cryptocurrency exchange development company #white label crypto exchange software #buy crypto exchange software #cryptocurrency exchange platform #cryptocurrency exchange software #starting a crypto exchange

Eva Watson

Eva Watson

1616501658

Get free crypto exchange demo | Start your own Crypto Exchange in Brazil

Kick start your own crypto exchange in Brazil like a Binance with Antier Solutions cryptocurrency exchange clone script. The company is a leading provider of crypto exchange scripts and has developed customized crypto exchange platforms in the market. The company mainly focuses on client satisfaction to influence grow-up their business. Antier Solutions offer a 24/7 hours customer service center with a friendly environment. If you want to build a Binance like an exchange, call their blockchain expert today.
For more information, call us: +91 98550 78699 (India), +1 (315) 825 4466 (US)
Email: info@antiersolutions.com

#get free crypto exchange #start your own crypto exchange #antier solutions #crypto exchange scripts #crypto exchange platforms