LunarCrush چیست | نحوه استفاده از LunarCrush برای تجارت رمزنگاری

در این پست، خواهید آموخت که LunarCrush چیست؟ چگونه از LunarCrush استفاده کنیم؟ از قدرت رسانه های اجتماعی برای تجارت رمزنگاری استفاده کنید

1. LunarCrush چیست؟

Lunarcrush در 12 ژوئن 2018 توسط Joe Vezzani و Jon Fargo تاسیس شد. در ابتدا در کاستا مسا، کالیفرنیا راه اندازی شد، اکنون دفتر مرکزی آن در منطقه بزرگ لس آنجلس، ساحل غربی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. با تجزیه و تحلیل داده‌ها از پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف کار می‌کند تا قسمت‌های بالا، پایین، پمپ‌ها، چرخش‌ها و تخلیه‌های احتمالی را قبل از وقوع آشکار کند.

 • داده های تحلیلی دقیقی را برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری منطقی تجارت ارائه می دهد.
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اجتماعی آن از بهترین ها در دنیای رمزنگاری هستند.
 • برای تحلیل بهتر معیارهای منحصر به فردی دارد.
 • برای تعامل با پلتفرم به شکل امتیازهایی که می‌توانید به توکن‌های LUNR قابل معامله تبدیل کنید، پاداش‌هایی ارائه می‌کند.
 • دارای یک اپلیکیشن موبایل کارآمد است که بر روی سیستم های اندروید و iOS اجرا می شود.
 • دارای سیستم های هشدار کارآمدی است که خارج از برنامه کار می کنند.
 • رابط وب سایت تمیز و مبتدی پسند است.

طرفداران

 • داده های تحلیلی دقیقی را برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری منطقی تجارت ارائه می دهد.
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اجتماعی آن از بهترین ها در دنیای رمزنگاری هستند.
 • برای تحلیل بهتر معیارهای منحصر به فردی دارد.
 • برای تعامل با پلتفرم به شکل امتیازهایی که می‌توانید به توکن‌های LUNR قابل معامله تبدیل کنید، پاداش‌هایی ارائه می‌کند.
 • دارای یک اپلیکیشن موبایل کارآمد است که بر روی سیستم های اندروید و iOS اجرا می شود.
 • دارای سیستم های هشدار کارآمدی است که خارج از برنامه کار می کنند.
 • رابط وب سایت تمیز و مبتدی پسند است.

منفی

 • به کاربران اجازه ویرایش نمودارها را نمی دهد.
 • قبل از دسترسی به پلتفرم، رمز عبور یا احراز هویت دو مرحله ای را نمی خواهد. این موضوع امنیت پلتفرم را مورد تردید قرار می دهد.
 • حتی اگر امتیاز رایگان برای تعامل با پلتفرم می دهد، تا زمانی که حداقل 30 LUNR جمع نکرده باشید نمی توانید آن را پس بگیرید (برای دریافت این مقدار LUNR به بیش از 2000 امتیاز نیاز دارید).

LUNARCRUSH چگونه کار می کند؟

حساب کاربری خود را تنظیم کنید: این فرآیند با کلیک کردن روی دکمه ورود/ثبت در وب سایت شروع می شود، جایی که از شما خواسته می شود آدرس ایمیل خود را وارد کرده و تأیید کپچا را تکمیل کنید. پس از آن، یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیل ارائه شده شما ارسال می شود. هنگامی که ایمیل شما تأیید شد، وارد داشبورد خود می شوید. یعنی حساب شما ایجاد شده است.

یک نمونه کار بسازید و سکه هایی را که می خواهید دنبال کنید اضافه کنید: این مرحله بعدی است و فرصتی برای کسب امتیاز در پلتفرم Lunarcrush به شما ارائه می دهد. برای ایجاد پورتفولیو، روی «افزودن ذخایر ارزهای دیجیتال» در داشبورد خود ضربه بزنید. سپس سکه ای را که می خواهید اضافه کنید جستجو کنید و مقداری که دارید و قیمتی که آن را خریده اید وارد کنید. به طور خودکار ارزش فعلی نمونه کارها را همراه با سایر معیارها نشان می دهد. همچنین با پنج امتیاز به شما پاداش می دهد. 

اولین هشدار خود را برای سکه مورد علاقه خود ایجاد کنید: این فرآیند نیز آسان است. برگه را در نمونه کار خود انتخاب می‌کنید و پنجره‌ای باز می‌شود که در آن سکه‌ای را که می‌خواهید تماشا کنید و روش هشدار (که شامل هشدارهای برنامه، ایمیل‌ها، پیامک‌ها و تلگرام می‌شود) را وارد می‌کنید. همچنین می‌توانید یک هشدار پیش‌فرض را انتخاب کنید یا آن را از ابتدا پیکربندی کنید. پس از انجام همه این کارها، پنج امتیاز به شما تعلق می گیرد. 

اینفلوئنسرهای برتر برای سکه مورد علاقه خود را بیابید: در صفحه اصلی حساب Lunarcrush خود، روی «اینفلوئنسرها» کلیک کنید و سپس سکه مورد نظر خود را جستجو کنید. فهرستی از اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی را به نمایش می‌گذارد که بر اساس تأثیرگذارترین، بیشترین تعامل، بیشترین فالوور و بیشتر پست‌ها فیلتر شده‌اند. به این ترتیب، می توانید بدانید که فضای اجتماعی پورتفولیوی خود چگونه به نظر می رسد.

حساب توییتر خود را متصل کنید: این برگه را در داشبورد خود خواهید دید. شما را به یک کلیک روی تنظیمات حساب کاربری Lunarcrush خود می برد که توییتر شما را به نمایه Lunarcrush شما متصل می کند. شما همچنین با پنج امتیاز پاداش می گیرید.

جنبه های gamify را به نفع خود کار کنید: این نیز یکی دیگر از جنبه های مهم تجربه Lunarcrush شما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تحلیل شما است. همانطور که با پلتفرم ارتباط برقرار می کنید و وظایف را کامل می کنید، امتیازهایی به دست می آورید که می توانید آنها را به LUNR، نشانه اصلی Lunarcrush تبدیل کنید.

ویژگی های LUNARCRUSH

داشبورد جامع

این اولین بخش از صفحه حساب شما است. این نمونه کارها شما را ارزیابی می کند و بیشتر یک تابلوی نمایش برای تمام معیارهای ضروری است. حجم اجتماعی، تعامل اجتماعی، تسلط بیت کوین، ده سکه برتر، صرافی ها، و اینفلوئنسرها و غیره را نمایش می دهد. همچنین سکه ها و سکه های مورد علاقه شما را که اخیراً به پلتفرم اضافه شده اند را نشان می دهد.

هشدارها

این تضمین می کند که شما مجبور نیستید در تمام طول روز نمودارها و معیارهای اجتماعی را تماشا کنید. با وجود هشدارها، می توانید زندگی خود را ادامه دهید و در عین حال با پیشرفت در سکه انتخابی خود در ارتباط باشید.

صفحه نمایش

این ویژگی تمام اطلاعات مورد نیاز شما در مورد یک سکه مورد علاقه را در یک صفحه قرار می دهد تا با یک کلیک، دیدی هم از بازار و هم از فعالیت های اجتماعی یک سکه داشته باشید. بنابراین، می‌توانید سکه‌ها را با استفاده از معیارهایی مانند ارزش بازار، حجم اجتماعی، مشارکت اجتماعی و غیره مقایسه کنید.

معیارهای کلیدی

Lunarcrush از معیارهای استانداردی مانند نوسانات، حجم اجتماعی، تعامل اجتماعی، تسلط BTC و Altcoins، حجم هرزنامه، لینک های مشترک و غیره برای تجزیه و تحلیل عملکرد یک سکه استفاده می کند. همچنین از معیارهای منحصر به فرد منحصر به فرد برای اکوسیستم Lunarcrush استفاده می کند. برخی از این معیارها عبارتند از:

 • LUNARCRUSH GALAXY SCORE: این از معیارهای جامعه استخراج شده از رسانه های اجتماعی برای اندازه گیری عملکرد یک سکه در طول زمان استفاده می کند.
 • امتیاز همبستگی: این معیار، قابلیت حیات خود Lunarcrush را با مقایسه داده‌های آن با داده‌های موجود در سراسر جهان رمزنگاری می‌سنجید.
 • LUNARCRUSH ALTRANK: با این معیار، عملکرد یک سکه را با کل فضای ارزهای دیجیتال مقایسه می کنید.

نمونه کارها

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که سکه ها را به دارایی های خود اضافه کنید و سود خود را در طول زمان پیگیری کنید. جدا از آن، می توانید آنها را در نمودارهای دقیق مشاهده کنید و عملکرد آنها را دنبال کنید. این فقط به شما اجازه یک ورود به هر سکه را می دهد.

تغذیه

با استفاده از این ویژگی، می توانید وضعیت اجتماعی فعلی سکه ها را در سراسر صفحه مشاهده کنید. این به شما کمک می کند تا از روند اجتماعی پیشی بگیرید و تصمیمات عاقلانه ای بگیرید که بازار را شکست دهد

تأثیرگذارها

اگر مدتی است که با ارزهای دیجیتال معامله می‌کنید، می‌پذیرید که اینفلوئنسرها بر حوزه کریپتو تأثیر می‌گذارند. اگر می‌خواهید از بازارها پیشی بگیرید، باید تأثیرگذاران اصلی را روی سکه مورد علاقه خود در دست بگیرید. ممکن است فقط یک توییت طول بکشد تا به هر استراتژی تجاری که ساخته اید آسیب برساند. Lunarcrush از همه اینها برای شما مراقبت می کند.

سکه ها را مقایسه کنید

برای مقایسه معیارهای دو سکه، نیازی به جابجایی بین زبانه ها نیست. Lunarcrush با تقسیم صفحه نمایش شما به دو قسمت، هر کدام برای هر سکه، این کار را برای شما انجام می دهد تا این روند آسان شود.

صرافی های برتر برای تجارت توکن-کوین. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به طور نامحدود درآمد کسب کنید

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.ioCoinbase

2. چگونه LunarCRUSH به شما در درک معیارهای اجتماعی در بازارهای ارزهای دیجیتال کمک می کند؟

LunarCRUSH + یادگیری ماشینی = احساسات عمیق

LunarCRUSH الگوریتم‌های یادگیری ماشین را برای جمع‌آوری و دسترسی به داده‌ها آموزش می‌دهد تا احساسات مربوط به آن داده‌ها را بازگرداند. سپس ماشین‌ها را در یک چرخه بی‌پایان آموزش می‌دهیم که امکان بازگشت دقیق‌ترین داده‌ها را در گسترده‌ترین مجموعه داده‌های موجود فراهم می‌کند.

ما یادگیری ماشین خود را بر اساس داده های رمزنگاری خاص آموزش می دهیم. ما از الگوریتم‌های استاندارد احساسات پردازش زبان طبیعی استفاده نمی‌کنیم، زیرا معتقدیم که آنها به درستی به زبان مورد استفاده در جامعه ارزهای دیجیتال برای بیان احساسات دسترسی ندارند.

رتبه بندی احساسات - احساسات چگونه رتبه بندی می شوند؟

این امتیاز در مقیاس 1 تا 5 نشان دهنده میانگین احساسات همه انسان هایی است که در مورد یک سکه به صورت آنلاین صحبت می کنند تا نشان دهنده احساسات عمومی در مورد یک سکه باشد.

 • 5 = بسیار صعودی
 • 4 = صعودی
 • 3 = خنثی
 • 2 = نزولی
 • 1 = بسیار نزولی

زبان مورد استفاده در بازار ارزهای دیجیتال گاهی اوقات می تواند کاملاً با بازارهای سهام سنتی متفاوت باشد.

به عنوان مثال: "مونرو در حال حاضر در حال مهتاب است." یک بیانیه صعودی است. احتمالاً نمی‌شنوید که یک تحلیلگر در CNBC می‌گوید: «دوک انرژی در حال مهتاب کردن است!»

توییت احساسات صعودی توسط بیت کوین@ در توییتر

در LunarCRUSH، ما از یادگیری ماشینی برای آموزش محتوا برای صعودی یا نزولی آن استفاده می‌کنیم. این ما را از رقبایمان متمایز می‌کند که از کتابخانه‌های احساساتی استفاده می‌کنند که در زبان رمزنگاری خاص آموزش ندیده‌اند.

محاسبه مشارکت اجتماعی - مشارکت اجتماعی چگونه محاسبه می شود؟

تعامل اجتماعی عمق تعامل جامعه را در پست های اجتماعی اندازه گیری می کند. این معیار مهمی است که هنگام تلاش برای تعیین میزان مشارکت جامعه در مورد یک سکه خاص باید به آن توجه کرد. همه تعاملات اجتماعی به ازای هر سکه در چندین منبع اجتماعی محاسبه می‌شود و هرزنامه را حذف نمی‌کند.

شش عنصر وجود دارد که در نحوه محاسبه مشارکت اجتماعی مؤثر است:

 • 1. موارد دلخواه و لایک - تعداد لایک ها در یک پست اجتماعی فردی که حاوی یک عبارت مرتبط است. لایک ها باید از حساب های کاربری فردی باشد.
 • 2. نظرات و پاسخ ها - تعداد نظرات از حساب های اجتماعی جداگانه در یک پست که حاوی یک عبارت مرتبط است.
 • 3. بازتوییت‌ها، نقل قول‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها - اشتراک‌گذاری پست‌های اجتماعی منحصربه‌فرد که حاوی عبارات مرتبط هستند.
 • 4. فالوورها - تعداد فالوورهای پستی که حاوی عبارات مرتبطی است که تعامل از آنها انجام می شود.
 • 5. URL های اشتراک گذاری شده - هر بار که یک URL مرتبط شناسایی شده در پست های اجتماعی مرتبط که حاوی اصطلاحات مرتبط هستند به اشتراک گذاشته می شود.
 • 6. کارما - امتیاز Reddit Karma در پست های فردی.

LunarCRUSH Galaxy Score™ - امتیاز Galaxy چیست؟

LunarCRUSH Galaxy Score™ یک امتیاز اختصاصی است که به طور مداوم یک ارز دیجیتال را با خود با توجه به معیارهای جامعه که ما از سراسر وب دریافت می کنیم، اندازه گیری می کند.

هدف امتیاز ارائه یک شاخص پیشرو است که امکان تجارت الگوریتمی را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم می کند.

محاسبه امتیاز گلکسی LunarCRUSH™ - امتیاز Galaxy چگونه محاسبه می شود؟

گلکسی اسکور یک معیار ترکیبی از شاخص‌های ارز دیجیتال است که برای ارتباط و درک سلامت کلی، کیفیت و عملکرد یک پروژه خاص استفاده می‌شود. به طور خلاصه، نشان می دهد که یک سکه چقدر خوب عمل می کند. امتیاز Galaxy همچنین می تواند به عنوان یک سیگنال در هنگام ورود یک پروژه به یک منطقه جدید، از بسیار نزولی تا بسیار صعودی استفاده شود.

امتیاز کلی ترکیبی از امتیاز کل چهار شاخص عملکرد کلیدی زیر است:

 • 1. امتیاز قیمت - امتیازی که ما از میانگین متحرک به دست می آوریم که به سکه نشانه ای از روند صعودی یا نزولی صرفاً بر اساس ارزش بازار می دهد.
 • 2. احساسات اجتماعی - درصد/امتیاز از صعودی یا نزولی کلی آنچه که مردم آنلاین می گویند
 • 3. تأثیر اجتماعی - امتیازی از حجم/تعامل/تاثیر اجتماعی برای ایجاد حسی از اندازه بازار یا آگاهی از سکه
 • 4. رتبه همبستگی - الگوریتمی که همبستگی داده های اجتماعی ما را با قیمت/حجم سکه تعیین می کند.

محاسبه تأثیر اجتماعی - تأثیر اجتماعی چگونه محاسبه می شود؟

LunarCRUSH در حال ضبط همه چیزهایی است که در شبکه های رسانه های اجتماعی در حوزه های عمومی و خصوصی (پرداختی) اتفاق می افتد. ما این داده‌ها را می‌گیریم و به عنوان معیارهای ساده و قابل درک به شما برمی‌گردانیم. برخی از این داده‌ها به سادگی جمع‌آوری می‌شوند تا تصوری از حجم به شما بدهند، در حالی که سایر داده‌ها توسط الگوریتم‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ما گوش داده می‌شوند. ما داده ها را بر اساس هزاران ساعت آموزش ماشینی آموزش داده شده برای یافتن الگوهای احساسات به شما برمی گردانیم.

 

ارزیابی تأثیر اجتماعی - چگونه LunarCRUSH تأثیر اجتماعی را محاسبه می کند؟

این مجموعه با توییت‌های مخصوص رمزارزها بر اساس معیارهای جستجو و فیلتر تنظیم شده آغاز می‌شود. اینفلوئنسرهای اجتماعی با حداقل 500 فالوور و حداقل مشارکت در توییت های آنها برای دوره زمانی انتخاب شده در نظر گرفته می شوند. علاوه بر این، فیلتر هرزنامه نیز برای کاهش هرزنامه‌ها و ربات‌ها از رتبه‌بندی اینفلوئنسرها انجام می‌شود.

رتبه‌بندی‌ها بر اساس تعداد دنبال‌کنندگان، مشارکت در توییت‌ها (بازتوییت/نقل قول، لایک‌ها، پاسخ‌ها) و همچنین بر اساس حجم (تعداد توییت‌ها) سازمان‌دهی می‌شوند. سپس این رتبه‌بندی‌ها را می‌توان در کل بازار کریپتو (همه سکه‌ها) یا با هر کوینی (یعنی فقط بیت‌کوین) مشاهده کرد. تعداد فالوورها، تعامل‌ها و توییت‌ها همگی میانگین هستند و رتبه به یک حساب اجتماعی فردی داده می‌شود. این منطق شباهت زیادی به محاسبات AltRank ما دارد. ما به نظارت و اصلاح الگوریتم‌هایمان برای بهبود نتایج خود در طول زمان ادامه خواهیم داد.

کمی کردن رتبه های همبستگی - رتبه همبستگی چگونه محاسبه می شود؟

به سادگی اندازه گیری قدرت همبستگی بین داده های ما و قیمت سکه در طول زمان.

اگر همه شاخص‌های ما در یک زمان در یک جهت حرکت می‌کنند، می‌خواستیم روی امتیازدهی تأکید کنیم. به عنوان مثال، در Galaxy Score، اگر امتیاز قیمت، امتیاز احساسات و امتیاز مشارکت اجتماعی ما همگی به طور همزمان افزایش پیدا کنند، امتیاز همبستگی نیز شروع به افزایش خواهد کرد. اگر نمرات در حال کاهش باشد دقیقاً همینطور است.

اگر هیچ یک از مکانیسم های امتیازدهی ما با هم در جهتی حرکت نکند، امتیاز همبستگی به سمت مرکز یا 2.5 خواهد بود.

تنظیم هرزنامه اجتماعی - چگونه LunarCRUSH تعیین می کند که چه محتوای اجتماعی هرزنامه است؟

هرزنامه با تجزیه و تحلیل قطعه محتوا برای پارامترهای تنظیم شده از طریق آموزش الگوریتم یادگیری ماشین تعیین می شود. این دستگاه ابتدا توسط یک انسان آموزش داده می شود، که به راحتی می تواند توییتی را که اسپم است تشخیص دهد. و سپس دستگاه با سرعتی که هرگز توسط انسان قابل دستیابی نیست، تکرار می کند.

ارزیابی امتیاز قیمت - امتیاز قیمت چگونه محاسبه می شود؟

با امتیاز قیمت، تکنیکال را از تحلیل فنی خارج می کنیم. امتیاز قیمت ما به طور خودکار بر اساس آزمایش برگشتی تنظیم می‌شود و سودآورترین استراتژی معاملاتی با ترکیب RSI، باندهای بولینگر، میانگین‌های متحرک نمایی و استفاده از آن در امتیاز کلی به دست می‌آید.

سپس امتیاز قیمت بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

 • 1 = بسیار نزولی
  2 = نزولی
  3 = خنثی
  4 = صعودی
  5 = بسیار صعودی

نمونه کارها ارز دیجیتال من را در LunarCRUSH دنبال کنید

شما می توانید دارایی های ارز دیجیتال خود را در داشبورد LunarCRUSH وارد کنید. توصیه می‌کنیم در اولین بازدید، دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را به سبد سهام خود اضافه کنید. LunarCRUSH در مورد دارایی های شما می آموزد و زمانی که ما کمی بیشتر در مورد سبک معاملاتی شما بدانیم، داده های مرتبط بیشتری را برمی گرداند.

در حال حاضر، ما فکر می کنیم که ساده ترین کار است که به صورت دستی دارایی های خود را وارد کنید. اگر غیر از این فکر می‌کنید و می‌خواهید یکپارچگی تبادل ایجاد کنیم، به ما اطلاع دهید. چت یا contact@lunarcrush.com

تجزیه و تحلیل حجم اخبار در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین مقاله اخبار را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. حجم اخبار برای انتشارات یا داستان های نوشته شده در مورد سکه انتخاب شده در بازه زمانی انتخاب شده.

تجزیه و تحلیل محتوای YouTube در LunarCRUSH

LunarCRUSH جدیدترین ویدیوهای YouTube را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات ویدیو از YouTube برداشته می‌شود و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست می‌شود.

تجزیه و تحلیل حجم پست متوسط ​​در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین مقالات متوسط ​​را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات پست متوسط ​​از Medium.com استخراج می شود و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست می شود.

تجزیه و تحلیل حجم پست Reddit در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین پست های Reddit را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات محتوای Reddit از Reddit.com استخراج شده و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست شده است.

تجزیه و تحلیل پیوندهای مشترک در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین پیوندهای مشترک را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات محتوای پیوند مشترک بسته به دوره زمانی انتخاب شده، خراشیده شده و در LunarCRUSH فهرست می شود.

این مقاله از برخی مطالب از منبع: medium.com استفاده می کند

بیشتر بخوانید:  بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | برترین صرافی های رمزنگاری

از بازدید و خواندن این مقاله متشکرم! لطفا اگر آن را دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

What is GEEK

Buddha Community

LunarCrush چیست | نحوه استفاده از LunarCrush برای تجارت رمزنگاری

در این پست، خواهید آموخت که LunarCrush چیست؟ چگونه از LunarCrush استفاده کنیم؟ از قدرت رسانه های اجتماعی برای تجارت رمزنگاری استفاده کنید

1. LunarCrush چیست؟

Lunarcrush در 12 ژوئن 2018 توسط Joe Vezzani و Jon Fargo تاسیس شد. در ابتدا در کاستا مسا، کالیفرنیا راه اندازی شد، اکنون دفتر مرکزی آن در منطقه بزرگ لس آنجلس، ساحل غربی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. با تجزیه و تحلیل داده‌ها از پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف کار می‌کند تا قسمت‌های بالا، پایین، پمپ‌ها، چرخش‌ها و تخلیه‌های احتمالی را قبل از وقوع آشکار کند.

 • داده های تحلیلی دقیقی را برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری منطقی تجارت ارائه می دهد.
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اجتماعی آن از بهترین ها در دنیای رمزنگاری هستند.
 • برای تحلیل بهتر معیارهای منحصر به فردی دارد.
 • برای تعامل با پلتفرم به شکل امتیازهایی که می‌توانید به توکن‌های LUNR قابل معامله تبدیل کنید، پاداش‌هایی ارائه می‌کند.
 • دارای یک اپلیکیشن موبایل کارآمد است که بر روی سیستم های اندروید و iOS اجرا می شود.
 • دارای سیستم های هشدار کارآمدی است که خارج از برنامه کار می کنند.
 • رابط وب سایت تمیز و مبتدی پسند است.

طرفداران

 • داده های تحلیلی دقیقی را برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری منطقی تجارت ارائه می دهد.
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اجتماعی آن از بهترین ها در دنیای رمزنگاری هستند.
 • برای تحلیل بهتر معیارهای منحصر به فردی دارد.
 • برای تعامل با پلتفرم به شکل امتیازهایی که می‌توانید به توکن‌های LUNR قابل معامله تبدیل کنید، پاداش‌هایی ارائه می‌کند.
 • دارای یک اپلیکیشن موبایل کارآمد است که بر روی سیستم های اندروید و iOS اجرا می شود.
 • دارای سیستم های هشدار کارآمدی است که خارج از برنامه کار می کنند.
 • رابط وب سایت تمیز و مبتدی پسند است.

منفی

 • به کاربران اجازه ویرایش نمودارها را نمی دهد.
 • قبل از دسترسی به پلتفرم، رمز عبور یا احراز هویت دو مرحله ای را نمی خواهد. این موضوع امنیت پلتفرم را مورد تردید قرار می دهد.
 • حتی اگر امتیاز رایگان برای تعامل با پلتفرم می دهد، تا زمانی که حداقل 30 LUNR جمع نکرده باشید نمی توانید آن را پس بگیرید (برای دریافت این مقدار LUNR به بیش از 2000 امتیاز نیاز دارید).

LUNARCRUSH چگونه کار می کند؟

حساب کاربری خود را تنظیم کنید: این فرآیند با کلیک کردن روی دکمه ورود/ثبت در وب سایت شروع می شود، جایی که از شما خواسته می شود آدرس ایمیل خود را وارد کرده و تأیید کپچا را تکمیل کنید. پس از آن، یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیل ارائه شده شما ارسال می شود. هنگامی که ایمیل شما تأیید شد، وارد داشبورد خود می شوید. یعنی حساب شما ایجاد شده است.

یک نمونه کار بسازید و سکه هایی را که می خواهید دنبال کنید اضافه کنید: این مرحله بعدی است و فرصتی برای کسب امتیاز در پلتفرم Lunarcrush به شما ارائه می دهد. برای ایجاد پورتفولیو، روی «افزودن ذخایر ارزهای دیجیتال» در داشبورد خود ضربه بزنید. سپس سکه ای را که می خواهید اضافه کنید جستجو کنید و مقداری که دارید و قیمتی که آن را خریده اید وارد کنید. به طور خودکار ارزش فعلی نمونه کارها را همراه با سایر معیارها نشان می دهد. همچنین با پنج امتیاز به شما پاداش می دهد. 

اولین هشدار خود را برای سکه مورد علاقه خود ایجاد کنید: این فرآیند نیز آسان است. برگه را در نمونه کار خود انتخاب می‌کنید و پنجره‌ای باز می‌شود که در آن سکه‌ای را که می‌خواهید تماشا کنید و روش هشدار (که شامل هشدارهای برنامه، ایمیل‌ها، پیامک‌ها و تلگرام می‌شود) را وارد می‌کنید. همچنین می‌توانید یک هشدار پیش‌فرض را انتخاب کنید یا آن را از ابتدا پیکربندی کنید. پس از انجام همه این کارها، پنج امتیاز به شما تعلق می گیرد. 

اینفلوئنسرهای برتر برای سکه مورد علاقه خود را بیابید: در صفحه اصلی حساب Lunarcrush خود، روی «اینفلوئنسرها» کلیک کنید و سپس سکه مورد نظر خود را جستجو کنید. فهرستی از اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی را به نمایش می‌گذارد که بر اساس تأثیرگذارترین، بیشترین تعامل، بیشترین فالوور و بیشتر پست‌ها فیلتر شده‌اند. به این ترتیب، می توانید بدانید که فضای اجتماعی پورتفولیوی خود چگونه به نظر می رسد.

حساب توییتر خود را متصل کنید: این برگه را در داشبورد خود خواهید دید. شما را به یک کلیک روی تنظیمات حساب کاربری Lunarcrush خود می برد که توییتر شما را به نمایه Lunarcrush شما متصل می کند. شما همچنین با پنج امتیاز پاداش می گیرید.

جنبه های gamify را به نفع خود کار کنید: این نیز یکی دیگر از جنبه های مهم تجربه Lunarcrush شما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تحلیل شما است. همانطور که با پلتفرم ارتباط برقرار می کنید و وظایف را کامل می کنید، امتیازهایی به دست می آورید که می توانید آنها را به LUNR، نشانه اصلی Lunarcrush تبدیل کنید.

ویژگی های LUNARCRUSH

داشبورد جامع

این اولین بخش از صفحه حساب شما است. این نمونه کارها شما را ارزیابی می کند و بیشتر یک تابلوی نمایش برای تمام معیارهای ضروری است. حجم اجتماعی، تعامل اجتماعی، تسلط بیت کوین، ده سکه برتر، صرافی ها، و اینفلوئنسرها و غیره را نمایش می دهد. همچنین سکه ها و سکه های مورد علاقه شما را که اخیراً به پلتفرم اضافه شده اند را نشان می دهد.

هشدارها

این تضمین می کند که شما مجبور نیستید در تمام طول روز نمودارها و معیارهای اجتماعی را تماشا کنید. با وجود هشدارها، می توانید زندگی خود را ادامه دهید و در عین حال با پیشرفت در سکه انتخابی خود در ارتباط باشید.

صفحه نمایش

این ویژگی تمام اطلاعات مورد نیاز شما در مورد یک سکه مورد علاقه را در یک صفحه قرار می دهد تا با یک کلیک، دیدی هم از بازار و هم از فعالیت های اجتماعی یک سکه داشته باشید. بنابراین، می‌توانید سکه‌ها را با استفاده از معیارهایی مانند ارزش بازار، حجم اجتماعی، مشارکت اجتماعی و غیره مقایسه کنید.

معیارهای کلیدی

Lunarcrush از معیارهای استانداردی مانند نوسانات، حجم اجتماعی، تعامل اجتماعی، تسلط BTC و Altcoins، حجم هرزنامه، لینک های مشترک و غیره برای تجزیه و تحلیل عملکرد یک سکه استفاده می کند. همچنین از معیارهای منحصر به فرد منحصر به فرد برای اکوسیستم Lunarcrush استفاده می کند. برخی از این معیارها عبارتند از:

 • LUNARCRUSH GALAXY SCORE: این از معیارهای جامعه استخراج شده از رسانه های اجتماعی برای اندازه گیری عملکرد یک سکه در طول زمان استفاده می کند.
 • امتیاز همبستگی: این معیار، قابلیت حیات خود Lunarcrush را با مقایسه داده‌های آن با داده‌های موجود در سراسر جهان رمزنگاری می‌سنجید.
 • LUNARCRUSH ALTRANK: با این معیار، عملکرد یک سکه را با کل فضای ارزهای دیجیتال مقایسه می کنید.

نمونه کارها

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که سکه ها را به دارایی های خود اضافه کنید و سود خود را در طول زمان پیگیری کنید. جدا از آن، می توانید آنها را در نمودارهای دقیق مشاهده کنید و عملکرد آنها را دنبال کنید. این فقط به شما اجازه یک ورود به هر سکه را می دهد.

تغذیه

با استفاده از این ویژگی، می توانید وضعیت اجتماعی فعلی سکه ها را در سراسر صفحه مشاهده کنید. این به شما کمک می کند تا از روند اجتماعی پیشی بگیرید و تصمیمات عاقلانه ای بگیرید که بازار را شکست دهد

تأثیرگذارها

اگر مدتی است که با ارزهای دیجیتال معامله می‌کنید، می‌پذیرید که اینفلوئنسرها بر حوزه کریپتو تأثیر می‌گذارند. اگر می‌خواهید از بازارها پیشی بگیرید، باید تأثیرگذاران اصلی را روی سکه مورد علاقه خود در دست بگیرید. ممکن است فقط یک توییت طول بکشد تا به هر استراتژی تجاری که ساخته اید آسیب برساند. Lunarcrush از همه اینها برای شما مراقبت می کند.

سکه ها را مقایسه کنید

برای مقایسه معیارهای دو سکه، نیازی به جابجایی بین زبانه ها نیست. Lunarcrush با تقسیم صفحه نمایش شما به دو قسمت، هر کدام برای هر سکه، این کار را برای شما انجام می دهد تا این روند آسان شود.

صرافی های برتر برای تجارت توکن-کوین. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به طور نامحدود درآمد کسب کنید

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.ioCoinbase

2. چگونه LunarCRUSH به شما در درک معیارهای اجتماعی در بازارهای ارزهای دیجیتال کمک می کند؟

LunarCRUSH + یادگیری ماشینی = احساسات عمیق

LunarCRUSH الگوریتم‌های یادگیری ماشین را برای جمع‌آوری و دسترسی به داده‌ها آموزش می‌دهد تا احساسات مربوط به آن داده‌ها را بازگرداند. سپس ماشین‌ها را در یک چرخه بی‌پایان آموزش می‌دهیم که امکان بازگشت دقیق‌ترین داده‌ها را در گسترده‌ترین مجموعه داده‌های موجود فراهم می‌کند.

ما یادگیری ماشین خود را بر اساس داده های رمزنگاری خاص آموزش می دهیم. ما از الگوریتم‌های استاندارد احساسات پردازش زبان طبیعی استفاده نمی‌کنیم، زیرا معتقدیم که آنها به درستی به زبان مورد استفاده در جامعه ارزهای دیجیتال برای بیان احساسات دسترسی ندارند.

رتبه بندی احساسات - احساسات چگونه رتبه بندی می شوند؟

این امتیاز در مقیاس 1 تا 5 نشان دهنده میانگین احساسات همه انسان هایی است که در مورد یک سکه به صورت آنلاین صحبت می کنند تا نشان دهنده احساسات عمومی در مورد یک سکه باشد.

 • 5 = بسیار صعودی
 • 4 = صعودی
 • 3 = خنثی
 • 2 = نزولی
 • 1 = بسیار نزولی

زبان مورد استفاده در بازار ارزهای دیجیتال گاهی اوقات می تواند کاملاً با بازارهای سهام سنتی متفاوت باشد.

به عنوان مثال: "مونرو در حال حاضر در حال مهتاب است." یک بیانیه صعودی است. احتمالاً نمی‌شنوید که یک تحلیلگر در CNBC می‌گوید: «دوک انرژی در حال مهتاب کردن است!»

توییت احساسات صعودی توسط بیت کوین@ در توییتر

در LunarCRUSH، ما از یادگیری ماشینی برای آموزش محتوا برای صعودی یا نزولی آن استفاده می‌کنیم. این ما را از رقبایمان متمایز می‌کند که از کتابخانه‌های احساساتی استفاده می‌کنند که در زبان رمزنگاری خاص آموزش ندیده‌اند.

محاسبه مشارکت اجتماعی - مشارکت اجتماعی چگونه محاسبه می شود؟

تعامل اجتماعی عمق تعامل جامعه را در پست های اجتماعی اندازه گیری می کند. این معیار مهمی است که هنگام تلاش برای تعیین میزان مشارکت جامعه در مورد یک سکه خاص باید به آن توجه کرد. همه تعاملات اجتماعی به ازای هر سکه در چندین منبع اجتماعی محاسبه می‌شود و هرزنامه را حذف نمی‌کند.

شش عنصر وجود دارد که در نحوه محاسبه مشارکت اجتماعی مؤثر است:

 • 1. موارد دلخواه و لایک - تعداد لایک ها در یک پست اجتماعی فردی که حاوی یک عبارت مرتبط است. لایک ها باید از حساب های کاربری فردی باشد.
 • 2. نظرات و پاسخ ها - تعداد نظرات از حساب های اجتماعی جداگانه در یک پست که حاوی یک عبارت مرتبط است.
 • 3. بازتوییت‌ها، نقل قول‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها - اشتراک‌گذاری پست‌های اجتماعی منحصربه‌فرد که حاوی عبارات مرتبط هستند.
 • 4. فالوورها - تعداد فالوورهای پستی که حاوی عبارات مرتبطی است که تعامل از آنها انجام می شود.
 • 5. URL های اشتراک گذاری شده - هر بار که یک URL مرتبط شناسایی شده در پست های اجتماعی مرتبط که حاوی اصطلاحات مرتبط هستند به اشتراک گذاشته می شود.
 • 6. کارما - امتیاز Reddit Karma در پست های فردی.

LunarCRUSH Galaxy Score™ - امتیاز Galaxy چیست؟

LunarCRUSH Galaxy Score™ یک امتیاز اختصاصی است که به طور مداوم یک ارز دیجیتال را با خود با توجه به معیارهای جامعه که ما از سراسر وب دریافت می کنیم، اندازه گیری می کند.

هدف امتیاز ارائه یک شاخص پیشرو است که امکان تجارت الگوریتمی را برای سرمایه گذاران نهادی فراهم می کند.

محاسبه امتیاز گلکسی LunarCRUSH™ - امتیاز Galaxy چگونه محاسبه می شود؟

گلکسی اسکور یک معیار ترکیبی از شاخص‌های ارز دیجیتال است که برای ارتباط و درک سلامت کلی، کیفیت و عملکرد یک پروژه خاص استفاده می‌شود. به طور خلاصه، نشان می دهد که یک سکه چقدر خوب عمل می کند. امتیاز Galaxy همچنین می تواند به عنوان یک سیگنال در هنگام ورود یک پروژه به یک منطقه جدید، از بسیار نزولی تا بسیار صعودی استفاده شود.

امتیاز کلی ترکیبی از امتیاز کل چهار شاخص عملکرد کلیدی زیر است:

 • 1. امتیاز قیمت - امتیازی که ما از میانگین متحرک به دست می آوریم که به سکه نشانه ای از روند صعودی یا نزولی صرفاً بر اساس ارزش بازار می دهد.
 • 2. احساسات اجتماعی - درصد/امتیاز از صعودی یا نزولی کلی آنچه که مردم آنلاین می گویند
 • 3. تأثیر اجتماعی - امتیازی از حجم/تعامل/تاثیر اجتماعی برای ایجاد حسی از اندازه بازار یا آگاهی از سکه
 • 4. رتبه همبستگی - الگوریتمی که همبستگی داده های اجتماعی ما را با قیمت/حجم سکه تعیین می کند.

محاسبه تأثیر اجتماعی - تأثیر اجتماعی چگونه محاسبه می شود؟

LunarCRUSH در حال ضبط همه چیزهایی است که در شبکه های رسانه های اجتماعی در حوزه های عمومی و خصوصی (پرداختی) اتفاق می افتد. ما این داده‌ها را می‌گیریم و به عنوان معیارهای ساده و قابل درک به شما برمی‌گردانیم. برخی از این داده‌ها به سادگی جمع‌آوری می‌شوند تا تصوری از حجم به شما بدهند، در حالی که سایر داده‌ها توسط الگوریتم‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ما گوش داده می‌شوند. ما داده ها را بر اساس هزاران ساعت آموزش ماشینی آموزش داده شده برای یافتن الگوهای احساسات به شما برمی گردانیم.

 

ارزیابی تأثیر اجتماعی - چگونه LunarCRUSH تأثیر اجتماعی را محاسبه می کند؟

این مجموعه با توییت‌های مخصوص رمزارزها بر اساس معیارهای جستجو و فیلتر تنظیم شده آغاز می‌شود. اینفلوئنسرهای اجتماعی با حداقل 500 فالوور و حداقل مشارکت در توییت های آنها برای دوره زمانی انتخاب شده در نظر گرفته می شوند. علاوه بر این، فیلتر هرزنامه نیز برای کاهش هرزنامه‌ها و ربات‌ها از رتبه‌بندی اینفلوئنسرها انجام می‌شود.

رتبه‌بندی‌ها بر اساس تعداد دنبال‌کنندگان، مشارکت در توییت‌ها (بازتوییت/نقل قول، لایک‌ها، پاسخ‌ها) و همچنین بر اساس حجم (تعداد توییت‌ها) سازمان‌دهی می‌شوند. سپس این رتبه‌بندی‌ها را می‌توان در کل بازار کریپتو (همه سکه‌ها) یا با هر کوینی (یعنی فقط بیت‌کوین) مشاهده کرد. تعداد فالوورها، تعامل‌ها و توییت‌ها همگی میانگین هستند و رتبه به یک حساب اجتماعی فردی داده می‌شود. این منطق شباهت زیادی به محاسبات AltRank ما دارد. ما به نظارت و اصلاح الگوریتم‌هایمان برای بهبود نتایج خود در طول زمان ادامه خواهیم داد.

کمی کردن رتبه های همبستگی - رتبه همبستگی چگونه محاسبه می شود؟

به سادگی اندازه گیری قدرت همبستگی بین داده های ما و قیمت سکه در طول زمان.

اگر همه شاخص‌های ما در یک زمان در یک جهت حرکت می‌کنند، می‌خواستیم روی امتیازدهی تأکید کنیم. به عنوان مثال، در Galaxy Score، اگر امتیاز قیمت، امتیاز احساسات و امتیاز مشارکت اجتماعی ما همگی به طور همزمان افزایش پیدا کنند، امتیاز همبستگی نیز شروع به افزایش خواهد کرد. اگر نمرات در حال کاهش باشد دقیقاً همینطور است.

اگر هیچ یک از مکانیسم های امتیازدهی ما با هم در جهتی حرکت نکند، امتیاز همبستگی به سمت مرکز یا 2.5 خواهد بود.

تنظیم هرزنامه اجتماعی - چگونه LunarCRUSH تعیین می کند که چه محتوای اجتماعی هرزنامه است؟

هرزنامه با تجزیه و تحلیل قطعه محتوا برای پارامترهای تنظیم شده از طریق آموزش الگوریتم یادگیری ماشین تعیین می شود. این دستگاه ابتدا توسط یک انسان آموزش داده می شود، که به راحتی می تواند توییتی را که اسپم است تشخیص دهد. و سپس دستگاه با سرعتی که هرگز توسط انسان قابل دستیابی نیست، تکرار می کند.

ارزیابی امتیاز قیمت - امتیاز قیمت چگونه محاسبه می شود؟

با امتیاز قیمت، تکنیکال را از تحلیل فنی خارج می کنیم. امتیاز قیمت ما به طور خودکار بر اساس آزمایش برگشتی تنظیم می‌شود و سودآورترین استراتژی معاملاتی با ترکیب RSI، باندهای بولینگر، میانگین‌های متحرک نمایی و استفاده از آن در امتیاز کلی به دست می‌آید.

سپس امتیاز قیمت بر اساس موارد زیر محاسبه می شود:

 • 1 = بسیار نزولی
  2 = نزولی
  3 = خنثی
  4 = صعودی
  5 = بسیار صعودی

نمونه کارها ارز دیجیتال من را در LunarCRUSH دنبال کنید

شما می توانید دارایی های ارز دیجیتال خود را در داشبورد LunarCRUSH وارد کنید. توصیه می‌کنیم در اولین بازدید، دارایی‌ها و ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را به سبد سهام خود اضافه کنید. LunarCRUSH در مورد دارایی های شما می آموزد و زمانی که ما کمی بیشتر در مورد سبک معاملاتی شما بدانیم، داده های مرتبط بیشتری را برمی گرداند.

در حال حاضر، ما فکر می کنیم که ساده ترین کار است که به صورت دستی دارایی های خود را وارد کنید. اگر غیر از این فکر می‌کنید و می‌خواهید یکپارچگی تبادل ایجاد کنیم، به ما اطلاع دهید. چت یا contact@lunarcrush.com

تجزیه و تحلیل حجم اخبار در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین مقاله اخبار را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. حجم اخبار برای انتشارات یا داستان های نوشته شده در مورد سکه انتخاب شده در بازه زمانی انتخاب شده.

تجزیه و تحلیل محتوای YouTube در LunarCRUSH

LunarCRUSH جدیدترین ویدیوهای YouTube را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات ویدیو از YouTube برداشته می‌شود و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست می‌شود.

تجزیه و تحلیل حجم پست متوسط ​​در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین مقالات متوسط ​​را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات پست متوسط ​​از Medium.com استخراج می شود و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست می شود.

تجزیه و تحلیل حجم پست Reddit در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین پست های Reddit را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات محتوای Reddit از Reddit.com استخراج شده و بسته به دوره زمانی انتخاب شده در LunarCRUSH فهرست شده است.

تجزیه و تحلیل پیوندهای مشترک در LunarCRUSH

LunarCRUSH آخرین پیوندهای مشترک را برای سکه های پشتیبانی شده جمع آوری می کند. اطلاعات محتوای پیوند مشترک بسته به دوره زمانی انتخاب شده، خراشیده شده و در LunarCRUSH فهرست می شود.

این مقاله از برخی مطالب از منبع: medium.com استفاده می کند

بیشتر بخوانید:  بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | برترین صرافی های رمزنگاری

از بازدید و خواندن این مقاله متشکرم! لطفا اگر آن را دوست داشتید به اشتراک بگذارید!

YouHodler چیست | نحوه استفاده از YouHodler | وام رمزنگاری

در این پست، YouHodler چیست | نحوه استفاده از YouHodler

1. YouHodler چیست؟

YouHodler یک صرافی آنلاین است که برای پشتیبانی از تجارت ارزهای دیجیتال و موارد دیگر طراحی شده است. YouHodler که به عنوان یک پلت فرم هیبریدی CeDeFi توصیف می شود، محصولات نوآورانه DeFi را ارائه می دهد که از چارچوب های تبادل سنتی تر فاصله می گیرد.

YouHodler که در سال 2018 تأسیس شد، با دفتر مرکزی در سوئیس و قبرس، از تجارت بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار پشتیبانی می کند. YouHodler همچنین از رمزارزهای زیر پشتیبانی می کند:

Tether، USDC، Pax Dollar، TrueUSD، DAI، HUSD، EURS، Uniswap، Compound، Maker، SushiSwap، yearn.finance، Synthetix، OmiseGo، Paxos Gold، Stellar، 0x، Bancor، Dash، Tron، EOS، Polygon، Aave، توکن Huobi، Tezos، Basic Attention Token و Augur. این پلتفرم به طور مداوم سکه های جدیدی را به سبد خود اضافه می کند، با این حال، برای افزایش پوشش بازار کریپتو خود.

در حالی که YouHodler از تجارت کریپتوها پشتیبانی می کند، چندین محصول کلیدی دیگر نیز دارد. اینها شامل وام های رمزنگاری، بهره، مولتی HODL و توربوشارژ می شود.

به عنوان یک پلتفرم چند محصولی، YouHodler ایمن و تحت نظارت است. مقررات شامل

 • مجوز پیمانکار #LEAE-PGG-EV-2020-0001 (سوئیس)
 • SRO Polyreg
 • وابسته به بازرس خدمات مالی FINSOM.
 • مجوز قبرس (Cypress) - درخواست در حال انجام است.

YouHodler یک پلت فرم جهانی است که از همه کشورها به استثنای موارد زیر پشتیبانی می کند:

افغانستان، بنگلادش، چین، کوبا، آلمان، ایران، عراق، کره شمالی، پاکستان، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ایالات متحده آمریکا، جزایر کوچک دورافتاده ایالات متحده، جزایر ویرجین ایالات متحده.

ویژگی های پلتفرم YouHodler

ویژگی های کلیدی پلت فرم YouHodler عبارتند از:

 • از سپرده ها و برداشت های ارز دیجیتال و فیات پشتیبانی می کند.
 • وام های رمزنگاری: 90٪ وام به ارزش.
 • برای استیبل کوین ها تا 12.3 درصد و برای سایر ارزهای دیجیتال تا 8 درصد سود دریافت کنید.
 • Multi HODL: پس انداز را افزایش دهید و علاقه روزانه را حفظ کنید.
 • توربوشارژ: شبیه سازی وثیقه رمزنگاری برای افزایش درآمد
 • تیم پشتیبانی مشتری بسیار پاسخگو
 • جامعه جهانی، با مشتریانی از بیش از 100 کشور.
 • اپلیکیشن YouHodler Crypto Wallet به کاربران امکان ذخیره، مبادله و خرج کردن 7 سکه پایدار و 30 رمز ارز را می دهد.
 • به عنوان یک صرافی تنظیم شده، YouHodler تاکید زیادی بر امنیت دارد.

امتیازات برتر

 • در رمز ارز خود سود کسب کنید

اگر ارز دیجیتال را برای بلندمدت نگه می دارید، منطقی است که به دنبال راه هایی برای کسب سود در دارایی های خود باشید. YouHodler بسته به واحد پولی، حدود 5 درصد سود روی سکه های جایگزین و حدود 12 درصد روی استیبل کوین ها دارد. سود به صورت هفتگی ترکیب می شود و با همان ارز پرداخت می شود - نمی توانید بیت کوین را سپرده گذاری کنید و به دلار سود دریافت کنید. هر زمان که بخواهید می توانید وجوه خود را برداشت کنید.

این نرخ‌ها به خوبی با سایر وام‌دهنده‌های ارز دیجیتال موجود در بازار مقایسه می‌شوند، اما مهم است که در اطراف خرید کنید و گزینه‌های خود را ارزیابی کنید. به عنوان مثال، می‌توانید روی برخی از ارزهای رمزنگاری‌شده با قرار دادن آن‌ها (مرتبط کردن آن‌ها برای پایدارتر کردن شبکه) یا تأمین نقدینگی (تعهد کردن سکه‌های خود بر روی یک پلتفرم معاملاتی برای روان‌تر کردن معاملات) درآمد کسب کنید. هر گزینه مزایا و معایب خود را دارد.

 • در برابر رمزنگاری خود وام بگیرید

اگر ارز دیجیتال دارید و به پول نقد نیاز دارید، YouHodler به شما این امکان را می دهد که از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه استفاده کنید. نسبت وام به ارزش (LTV) بالا را ارائه می دهد. LTV درصد وثیقه موجود برای استقراض است. (به عنوان مثال، اگر شخصی 1000 دلار ارز دیجیتال داشته باشد و LTV 90٪ باشد، می تواند 900 دلار وام بگیرد.)

از آنجایی که این یک وام تضمین شده است، نیازی به بررسی اعتبار نیست و معمولاً فوراً تأیید می شود. با این حال، قبل از گرفتن وام به دقت فکر کنید -- اگر صبر کنید تا بتوانید هزینه ها را از قبل پرداخت کنید، در بهره صرفه جویی می کنید.

 • ابزارهای معاملاتی پیشرفته

YouHodler به مشتریان این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال را با اهرم خریداری کنند و از سایر ابزارهای پیشرفته معاملاتی استفاده کنند. به عنوان مثال، می‌توانید روی افزایش یا کاهش قیمت یک ارز دیجیتال شرط‌بندی کنید («بلند» یا «کوتاه»). همچنین می‌توانید با استفاده از پول قرض‌گرفته شده، سرمایه‌گذاری‌های خود را توربوشارژ کنید، که در زیر به جزئیات بیشتری می‌پردازیم.

 • فرآیندهای مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) خود را دقیق بشناسید

بسته به دیدگاه شما، این می تواند یک طرفدار یا مخالف باشد. اگر می‌خواهید ارز دیجیتال را به صورت ناشناس معامله کنید، YouHodler برای شما مناسب نیست. از سوی دیگر، اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که در حال سرمایه‌گذاری با شرکتی هستید که می‌خواهد از پول‌شویی جلوگیری کند، این موضوعی است که YouHodler آن را جدی می‌گیرد.

 • خدمات مشتری خوب

YouHodler در TrustPilot امتیاز 4.4 از 5 را کسب می کند. بازبینان خدمات سریع به مشتریان و نرخ بهره بالا را تحسین می کنند. یک نکته هشدار: برخی از مشتریان نظرات ضعیفی را به YouHodler ارائه کردند، عمدتاً برای گزینه های برداشت آن. قبل از انتقال مقادیر زیادی پول به هر صرافی ارز دیجیتال، مطمئن شوید که چگونه دوباره آن را خارج کنید.

نکات مثبت و منفی

طرفداران

 • CeDeFi: یکپارچه‌سازی فیدهای قیمت زنجیره‌ای برای افزایش قابلیت اطمینان عملکردهای کلیدی از جمله صدور وام و انحلال وام‌های بدون وثیقه.
 • سازگار و شفاف: YouHodler یک ساختار نظارتی و شفاف است.
 • سپرده‌ها و برداشت‌های رمزنگاری و فیات: کاربران می‌توانند ارزهای رمزنگاری شده و فیات را واریز و برداشت کنند.
 • پشتیبانی مشتری: کاربران می توانند از طریق چت با تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو تماس بگیرند.
 • ارائه چند محصول: کاربران می توانند سود کسب کنند و همچنین برای افزایش درآمد، وام های دارای وثیقه کریپتو دریافت کنند.
 • امن و تنظیم شده: دارای مجوزهای متعدد، با تاکید زیاد بر امنیت.
 • Cryptos پشتیبانی شده: 20 رمزارز برتر و بیشتر.
 • تأیید: ورود آسان و کاربر پسند بودن.

سایر نکات مثبت عبارتند از

 • برنامه وابسته: جوایز جذاب با پرداخت پول در فیات، کریپتو، یا استیبل کوین.
 • NFTs: YouHodler همچنین به کاربران امکان دسترسی به NFT ها را می دهد.

منفی

 • تعداد محدودی از رمزارزهای پشتیبانی شده با این حال، بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس بازار و محبوب‌ترین آنها در دسترس هستند. با افزایش پوشش رمزنگاری پلتفرم، این موضوع به مرور زمان کمتر مشکل خواهد شد.
 • بدون حساب آزمایشی با این حال، این پلت فرم آسان است، و یک تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو و بخش راهنمای جامع برای کمک به کاربران وجود دارد.

YouHodler چگونه کار می کند

YouHodler یک اپلیکیشن موبایل و رابط وب دارد. می توانید ارزهای دیجیتال را در سایت مبادله کنید، سود کسب کنید و پول قرض کنید.

برای شروع، حداقل 100 دلار را به یک کیف پول نگهبانی واریز کنید و مراحل شناخت مشتری خود (KYC) را تکمیل کنید. برای واریز پول فیات (سنتی)، کاربران باید شناسه عکس و مدرک نشانی ارائه دهند.

به عنوان یک پس انداز یا معامله گر

YouHodler به مشتریان غیرآمریکایی این امکان را می دهد که درآمد غیرفعالی از دارایی های رمزنگاری خود کسب کنند. پس انداز کنندگان می توانند برخی از بالاترین نرخ ها را در صنعت هم در ارزهای دیجیتال و هم در استیبل کوین ها کسب کنند. ترکیبات سود هفتگی ایده این است که YouHodler برای HODLing (عامیانه رمزنگاری برای Holding On for Dear Life) به شما پاداش می‌دهد.

در همان زمان، YouHodler توصیه می کند که 10٪ تا 20٪ از سرمایه گذاری های خود را در ابزار پرخطر MultiHODL خود قرار دهید. شما از این ابزار برای قرض گرفتن پول و شرط بندی روی افزایش یا کاهش ارزش ارزهای دیجیتال خاص استفاده می کنید. و شما می توانید سرمایه گذاری خود را تا 30 برابر افزایش دهید و سود بالقوه خود را افزایش دهید - و سطح ریسک خود را افزایش دهید.

YouHodler راه‌های مختلفی را برای کاهش ریسک پیشنهاد می‌کند، اما مشتریان باید بدانند که اینها ابزارهای معاملاتی هستند که سرمایه‌گذاران حرفه‌ای را هدف قرار می‌دهند.

به عنوان وام گیرنده

وام گیرندگان می توانند ارزهای دیجیتال را به عنوان وثیقه برای دریافت وام به دلار، یورو، پوند، فرانک سوئیس، بیت کوین یا استیبل کوین قرار دهند. این پول را می توان به یک حساب بانکی واریز کرد، به کارت اعتباری برداشت یا در صرافی برای خرید رمزارز استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که ممکن است هزینه برداشت وجود داشته باشد (که در زیر پوشش داده شده است).

YouHodler سه وام استاندارد ارائه می دهد که هر کدام با مدت و نسبت وام به ارزش متفاوت (LTV) هستند. همچنین یک «محدودیت کاهش قیمت» تعیین می‌کند، یعنی تا چه اندازه ارزش وثیقه ارز دیجیتال می‌تواند کاهش یابد قبل از اینکه YouHodler وثیقه را بفروشد و وام را ببندد. همانطور که در جدول زیر می بینید، آزادی عمل زیادی برای وام 30 روزه با 90٪ LTV وجود ندارد. با این حال، YouHodler به وام گیرندگان این فرصت را می دهد که در صورت نیاز وثیقه بیشتری اضافه کنند.

در اینجا نحوه عملکرد سه نوع وام در وام 5000 دلاری که از بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده می شود، آمده است:

مدت وام30 روز61 روز180 روز
نسبت LTV90%70%50%
محدودیت قیمت پایین5%25%40%
ارزش وثیقه رمزنگاری5555.56 دلار7,142.85 دلار10000 دلار
کل کارمزد و بهره105 دلار160 دلار400 دلار
آوریل25.55٪19.14٪16.22٪

منبع داده: YouHodler. APR توسط نویسنده محاسبه شده است.

برخی از ویژگی های اضافی که باید مراقب آنها باشید:

 • وام گیرندگان می توانند از همان ابتدا قیمت بسته را تعیین کنند - نقطه ای که می خواهند سود ببرند. اگر ارزش وثیقه رمزنگاری آنها به این قیمت برسد، YouHodler به طور خودکار وثیقه را می فروشد، وام را بازپرداخت می کند و باقی مانده وجوه را به حساب کاربر واریز می کند.
 • وام ها را می توان با استفاده از کارت اعتباری، ارز رمزنگاری شده یا پول فیات ذخیره شده در پلت فرم یا با انتقال بانکی بازپرداخت کرد. وام گیرندگان همچنین می توانند با فروش وثیقه کریپتو وام را بازپرداخت کنند.
 • وام گیرندگان می توانند مدت وام را با پرداخت هزینه های بهره موجود و یک درصد کارمزد خدمات تمدید کنند.
 • تابع "اکنون ببند" به وام گیرندگان این امکان را می دهد که وام را با استفاده از وثیقه خود زودتر بازپرداخت کنند. این نیز با هزینه 1٪ همراه است.

توربوشارژ و وام گرفتن برای خرید ارز دیجیتال

YouHodler فعالانه کاربران را تشویق می کند تا با استفاده از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه قرض کنند و ارزهای دیجیتال بیشتری بخرند. وسوسه انگیز است. اما وام گرفتن برای خرید هر سرمایه گذاری پرخطر ایده خوبی نیست، زیرا اگر ارزش آن را از دست بدهد، ممکن است پول خود را از دست بدهید.

فرض کنید 0.2 بیت کوین را در وام 30 روزه با 90 درصد LTV کم کرده اید. شما 0.18 بیت کوین دریافت می کنید که در مجموع 0.38 بیت کوین به شما می دهد. قیمت بیت کوین 5 درصد کاهش می یابد و باعث کاهش قیمت می شود. بیت کوین اصلی شما برای پوشش بدهی شما فروخته می شود و 0.18 بیت کوین برای شما باقی می ماند. شما فقط 10 درصد از بیت کوین اصلی خود را از دست دادید.

تابع Turbocharge YouHodler زنجیره ای از وام ها را ایجاد می کند. به طور خودکار از ارز سنتی که قرض می‌گیرید برای خرید کریپتو بیشتر استفاده می‌کند و از آن ارز دیجیتال به عنوان وثیقه در مقابل وام دیگری استفاده می‌کند. می توانید وام خود را بین سه تا 10 بار توربوشارژ کنید. شما هیچ یک از این پول نقد را دریافت نمی کنید، زیرا هر وام اضافی برای چند برابر کردن ارز دیجیتال شما استفاده می شود. اگر ارزش بالا رفت، برنده می شوید. اگر کاهش یابد، ممکن است وثیقه اصلی و هر کارمزدی را از دست بدهید و باقی مانده از وام نهایی خود باقی می ماند.

چیزی که بیشتر نگران کننده در مورد YouHodler است این است که استراتژی های سرمایه گذاری پرخطر را بدون اطلاعات زیادی در مورد خطرات موجود، یا آموزش برای کمک به کاربران در مدیریت این ریسک ها ارائه می دهد. نام شرکت نشان می‌دهد که اینجا مکانی امن برای نگهداری رمزارز شماست، اما توابع Turbocharge و MultiHODL شما را تشویق می‌کنند که با آن ریسک کنید.

نمای کلی هزینه ها

هزینه های مبادله در YouHodler مطابق با سایر صرافی های ارزهای دیجیتال است. با این حال به هزینه های واریز و برداشت پول خود توجه کنید. قبل از واریز وجه نقد خود، میزان سودی را که برای پوشش هزینه برداشت 70 دلاری نیاز دارید، محاسبه کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. ما از نرخ‌های کیف پول آن استفاده کرده‌ایم که همیشه با ارقام موجود در صفحه هزینه‌های آن مطابقت ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. این اعداد از صفحات تراکنش کیف پول Youhodler.com می آیند.

سپرده

معاملههزینه ها
سیم بانک سوئیفت25 دلار یا 25 یورو
کارت اعتباری4.5٪
حساب AdvCashاولین٪
کریپتو و استیبل کوینبدون هزینه

منبع داده: گزینه سپرده در کیف پول YouHodler.com، ژوئیه 2021.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. این اعداد از صفحات تراکنش کیف پول Youhodler.com می آیند.

برداشت از حساب

معاملهکمترینهزینه ها
سیم بانک سوئیفت به دلار70 دلار1.5٪ یا 70 دلار هر کدام بیشتر باشد
سیم بانک سوئیفت به یورو500 یورو55 یورو
سیم بانک SEPA به یورو50 یورو5 یورو
سیم بانک GBP500 پوند55 پوند
کارت اعتباری
(در حال حاضر در دسترس نیست)
5 دلار یا 5 یورو در صورت موجود بودن3.5% در صورت موجود بودن *
رمزگذاریبسته به رمزارز متفاوت استبسته به رمزارز متفاوت است

* می تواند بر اساس کشور تغییر کند. منبع داده: گزینه برداشت در کیف پول YouHodler.com، جولای 2021.

کارمزد مبادله

کارمزد تبدیل فیات به ارز دیجیتال یا تجارت ارز دیجیتال بسته به تراکنش متفاوت است. به عنوان مثال، برای تبدیل 100 دلار به بیت کوین یک دلار کارمزد (1٪) وجود دارد. برای تبدیل 0.02 بیت کوین به اتریوم (0.2 درصد) کارمزد 0.000040 BTC وجود دارد.

نرخ ها با سایر صرافی ها قابل مقایسه است. با این حال، پردازش معامله ممکن است بین 5 تا 30 دقیقه طول بکشد و نرخ ممکن است در این مدت تغییر کند.

اگر از ویژگی MultiHodl استفاده می کنید، در صورت کسب درآمد، هزینه مبدا، کارمزد ساعتی و 10 درصد سهم سود می پردازید.

2. ثبت نام

برای باز کردن یک حساب کاربری، به صفحه اصلی YouHodler بروید و مطابق شکل زیر بر روی نماد "شروع به کار" کلیک کنید:

اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. این شامل کشور محل اقامت، ایمیل و رمز عبور است.

با دریافت به‌روزرسانی‌های پلتفرم YouHodler موافقت کنید و تصدیق کنید که اعلامیه حریم خصوصی، Ts و Cs، ضمیمه پردازش داده، خط‌مشی AML/KYC، شرایط خدمات تبدیل، و فرآیند شکایات را خوانده‌اید و با آن موافقت کرده‌اید و سپس روی «ثبت‌نام» کلیک کنید.

تایید

برای باز کردن قفل Multi HODL، Turbocharge، وام، پس‌انداز و تبدیل، باید ایمیل و شماره تلفن خود را تأیید کنید.

به منظور تکمیل فرآیند تأیید اولیه، با کلیک بر روی نماد «نمایه» واقع در سمت چپ صفحه YouHodler خود، به صفحه نمایه خود بروید.

 • روی نماد ایمیل "تأیید" کلیک کنید. کد تاییدی که به آدرس ایمیل شما ارسال می شود را وارد کنید.
 • روی نماد "تأیید" تلفن کلیک کنید.
 • شماره تلفن خود را وارد کرده و روی "ادامه" کلیک کنید.
 • سپس یک کد تایید از طریق پیامک دریافت خواهید کرد. کد 6 رقمی را وارد کنید تا تأیید تلفن خود را تکمیل کنید.

پس از تکمیل تأیید اولیه، کاربران باید فرآیند تأیید حساب را تکمیل کنند تا به پیشنهادات چند محصولی دسترسی داشته باشند.

برای تکمیل فرآیند تأیید حساب، به سادگی به صفحه سود خود بروید:

مرحله 1: امضای قرارداد

 • روی نماد تأیید در قسمت تأیید حساب کلیک کنید.
 • سپس باید قراردادی را امضا کنید. روی نماد "شروع" کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی "بله" یا "خیر" مشخص کنید که آیا شما یک فرد آمریکایی هستید یا خیر.
 • اطلاعات شخصی درخواست شده را وارد کنید که شامل نام و نام خانوادگی، DoB و ملیت است. سپس روی "ادامه" کلیک کنید.
 • آدرس منزل خود را وارد کنید و سپس روی «ادامه» کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی "بله" یا "خیر" مشخص کنید که آیا تنها مالک ذینفع دارایی های حساب آینده خود هستید یا خیر.
 • اطلاعات موجود در فرم اعلامیه هویت مالک ذی نفع را بررسی کنید و سپس روی "می پذیرم و امضا می کنم" کلیک کنید.

مرحله 2: تایید هویت

برای تکمیل تایید هویت خود، روی نماد "شروع" کلیک کنید.

 • کشور صادرکننده و نوع سند را انتخاب کنید.
 • سپس همانطور که از شما خواسته شد، قسمت جلو و پشت سند را آپلود یا ضبط کنید.
 • پس از آپلود، روی "ادامه" کلیک کنید.
 • سپس باید با در دست داشتن مدرک هویت، یک سلفی بگیرید. می توانید آپلود کنید یا عکس بگیرید.
 • سپس روی "ارسال برنامه" کلیک کنید.

مرحله 3: آدرس را تأیید کنید

روی نماد "شروع" کلیک کنید تا تأیید آدرس خود را تکمیل کنید.

 • نوع سند را انتخاب کنید و سند خود را آپلود کنید و "ادامه" را فشار دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که سند باید در 3 ماه گذشته صادر شود و باید حاوی تاریخ صدور باشد.

پس از تکمیل و تأیید مرحله 3، کاربران به مجموعه کامل محصولات YouHodler از جمله عملیات فیات دسترسی خواهند داشت.

واریز ثبت نام

پس از تکمیل فرآیند تأیید، اکنون باید برای شروع تجارت و استفاده کامل از پیشنهادات محصول YouHodler، سپرده گذاری کنید.

کاربران ممکن است یا:

 • با انجام یک انتقال ساده کیف پول به کیف پول، رمزهای رمزنگاری شده را پشتیبانی YouHodler سپرده گذاری کنید.
 • کریپتو را با کارت اعتباری/دبیت خریداری کنید.
 • ارزهای فیات را از طریق حواله بانکی سپرده گذاری کنید.

به منظور واریز ارز دیجیتال، به صفحه "کیف پول" بروید.

 • رمز ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب کنید و روی نماد "سپرده" کلیک کنید.
 • از طرف دیگر، اگر کیف پول نشان داده نمی‌شود، می‌توانید با کلیک کردن روی نماد «افزودن کیف پول‌ها» یک کیف پول رمزنگاری پشتیبانی شده اضافه کنید.
 • کد QR را اسکن کنید یا آدرس کیف پول YouHodler را کپی کرده و در کیف پول خارجی خود جایگذاری کنید.
 • مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید به کیف پول YouHodler خود منتقل کنید وارد کنید و انتقال را تکمیل کنید.

هنگامی که وجوه شما به کیف پول YouHodler شما رسید، YouHodler از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع می دهد و سپس می توانید از مجموعه کامل محصولات YouHodler لذت ببرید.

کاربران همچنین می توانند پول فیات را از طریق حواله بانکی واریز کنند و رمزهای پشتیبانی شده را با کارت اعتباری/دبیت خریداری کنند. لطفاً برای جزئیات بیشتر به بخش سپرده ارز فیات در زیر مراجعه کنید.

رمزارزهای پشتیبانی شده

YouHodler به سرمایه گذاران و معامله گران امکان دسترسی به محبوب ترین رمزارزهای موجود در بازار و همچنین برخی از ارزهای دیجیتال کمتر شناخته شده را می دهد.

رمزارزهای پشتیبانی شده شامل اما محدود به موارد زیر نیست:

Tether، USDC، Pax Dollar، TrueUSD، DAI، Binance USD، HUSD، Bitcoin، EURS، Ethereum، Chainlink، Uniswap، Compound، Maker، SushiSwap، yearn.finance، Synthetix، OmiseGo، Paxos Gold، Dogecoin، Litecoin، Ripple، Stellar ، 0x، Bancor، Binance Coin، Cardano، Dash، Tron، EOS، Polygon، Bitcoin Cash، Aave، Polkadot، Huobi Token، Tezos، Basic Attention Token و Augur.

به منظور مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیجیتال دیگر یا فیات، به صفحه کیف پول بروید.

 • رمز ارزی را که می خواهید مبادله کنید انتخاب کنید.
 • بر روی نماد "Exchange" کلیک کنید.
 • مقداری را که می خواهید مبادله کنید وارد کنید و ارز مورد نظر را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 • تصدیق کنید که نحوه عملکرد تبدیل و شرایط خدمات تبدیل را خوانده اید و با آن موافق هستید.
 • سپس روی نماد Convert کلیک کنید.

3. جزئیات

YouHodler از خرید و فروش کریپتوهای پشتیبانی شده با ارزهای دیجیتال و فیات از طریق پلتفرم صرافی پشتیبانی می کند.

YouHodler علاوه بر ارائه یک پلتفرم مبادله به معامله‌گران، وام، بهره و راه‌هایی برای افزایش بازدهی مبتنی بر بازار کریپتو به کاربران ارائه می‌دهد.

تبادل

 • از طریق صفحه کیف پول‌های YouHodler، کاربران می‌توانند دارایی‌هایی را که از قبل در اختیار دارند را با کریپتو یا فیات مبادله کنند.
 • از طریق صفحه کیف پول، کاربران همچنین می توانند درآمد خود را از طریق ویژگی Multi HODL افزایش دهند. در اینجا، کاربران ممکن است جفت‌ها و جهت را برای افزایش درآمد انتخاب کنند.
 • علاوه بر گزینه افزایش درآمد از طریق ویژگی Multi HODL، YouHodler همچنین به کاربران وام و درآمد بهره ارائه می دهد. همچنین یک ویژگی Turbocharge برای افزایش درآمد کریپتو وجود دارد.

وام

 • YouHodler به کاربران وام هایی ارائه می دهد تا نیازهای ارز فیات معمولی را برآورده کنند. دارندگان کریپتو ممکن است برای به دست آوردن پول فیات یا استیبل کوین، کریپتوهای موجود را به عنوان وثیقه قرار دهند. پس از بازپرداخت وام، YouHodler رمزنگاری نگهداری شده را به وام گیرنده برمی گرداند.

توربوشارژ

 • بر اساس مجموعه ای از اصل وام، دارندگان کریپتو ممکن است از کریپتو به عنوان وثیقه استفاده کنند تا در صورت رشد بیشتر قیمت، ارزهای دیجیتال بیشتری دریافت کنند و سود ببرند. این یک محصول ایده آل برای دارندگان کریپتو است که رشد قیمت بیشتری را پیش بینی می کنند.

نمودار

 • پلتفرم YouHodler دسترسی کاربران به نمودارها را از طریق صفحه کیف پول فراهم می کند. در اینجا، کاربران می توانند نمودارهای خطی یا کندل استیک را انتخاب کنند. فواصل زمانی پیشنهادی شامل 1 دقیقه، 5 دقیقه، 30 دقیقه، 1 ساعت و 4 ساعت است که در زیر نشان داده شده است.

تاریخ

 • پلتفرم YouHodler دارای یک صفحه اختصاصی "تاریخچه تراکنش" است که به کاربران امکان می دهد تمام تراکنش ها را در سراسر پلتفرم مشاهده کنند.
 • در اینجا، کاربران همچنین گزینه ای برای فیلتر کردن بر اساس دارایی برای جستجوهای محدود دارند.
 • علاوه بر این، کاربران ممکن است با مشاهده هر کیف پول جداگانه، تراکنش ها را در سطح دارایی مشاهده کنند.

موازنه

 • از طریق صفحه کیف پول، کاربران به موجودی کیف پول فردی به یورو یا دلار و همچنین به ارز پایه دارایی دسترسی دارند. در صفحه کیف پول، ارزش کل به یورو یا دلار و درصد جابجایی ارزش کل به کاربران نیز ارائه می شود.

4. کیف پول

YouHodler یک صفحه کیف پول اختصاصی برای پشتیبانی از تبدیل ارزهای دیجیتال و فیات و همچنین واریز و برداشت دارد. علاوه بر این، کاربران تأیید شده نیز این گزینه را دارند که با کلیک بر روی نماد «تقویت»، نوردهی‌ها را افزایش دهند.

کاربران ممکن است به راحتی رمزهای پشتیبانی شده YouHodler را بین کیف پول خارجی و YouHodler انتقال دهند.

کاربران ممکن است به راحتی رمزهای پشتیبانی شده YouHodler را بین کیف پول خارجی و YouHodler انتقال دهند.

از طریق صفحه "کیف پول":

 • کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده و فیات را واریز و برداشت کنند.
 • فیات یا کریپتوهای از قبل نگهداری شده را تبدیل کنید.
 • موجودی کیف پول فردی و موجودی کل را مشاهده کنید.
 • حرکات روزانه قیمت یک دارایی را ببینید و نمودارهای اساسی را مشاهده کنید.
 • کریپتوهای موجود یا فیات را با کلیک کردن روی نماد «تقویت» تقویت کنید. این یک تابع ضریب با استفاده از بخشی از موجودی کیف پول YouHodler شما است. این یک دسترسی سریع به عملکرد Multi HODL است.

توجه داشته باشید که برای هر کیف پول، YouHodler موجودی فیات کریپتو جداگانه و همچنین موجودی به دلار USD را ارائه می دهد. موجودی کل نیز به یورو یا دلار موجود است.

 

5. گزینه های سپرده و برداشت

YouHodler سپرده گذاری و برداشت ارزهای رمزنگاری شده و فیات را امکان پذیر می کند.

برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال واریز یا برداشت فیات یا خرید رمزارز با کارت اعتباری/دبیت هستند، باید فرآیند تأیید حساب را تکمیل کنید.

5.1. ارزهای رمزنگاری شده

کاربران می توانند ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده YouHodler را واریز و برداشت کنند.

به منظور واریز و برداشت ارزهای دیجیتال، مطابق شکل زیر به صفحه «کیف پول» بروید:

 • سپرده ها

کیف پول رمزنگاری لیست شده در صفحه "کیف پول" را انتخاب کنید و روی گزینه سپرده کلیک کنید. برای اهداف نمایشی، ما بیت کوین ("BTC") را انتخاب کرده ایم.

پس از انتخاب گزینه واریز، آدرس کیف پول را در کیف پول خارجی خود کپی کنید یا کد QR را اسکن کرده و انتقال را تکمیل کنید.

هنگامی که بیت کوین شما به کیف پول YouHodler شما رسید، یک پیامک و یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

(به منظور جلوگیری از خطا در وارد کردن جزئیات آدرس، توصیه می شود کد QR را برای انتقال از کیف پول خارجی به کیف پول YouHodler خود اسکن کنید).

 • برداشت ها

برای برداشت، کاربران می توانند با انتقال از کیف پول YouHodler به کیف پول های سازگار خارجی، ارزهای دیجیتال را برداشت کنند.

برای برداشت ارز رمزنگاری شده خود، کیف پولی را که می خواهید ارز دیجیتال خود را از آن برداشت کنید، انتخاب کنید و روی نماد «برداشتن» کلیک کنید.

 • آدرس کیف پول خارجی خود را کپی و جایگذاری کنید و تأیید کنید که آدرس را دوباره چک کرده اید.
 • برای تایید انصراف با ایمیل، روی نماد "دریافت کد ایمیل" کلیک کنید.
 • کد را وارد کنید و سپس بر روی "برداشت" کلیک کنید.

5.2. ارزهای فیات

 • سپرده ها

برای واریز ارزهای فیات، به صفحه کیف پول بروید و ارز فیات را که می خواهید واریز کنید انتخاب کنید.

می‌توانید با کلیک کردن روی نماد «+ Add Wallets» کیف‌پول‌های ارز فیات اضافی اضافه کنید.

 • روی نماد واریز کلیک کنید.
 • سپس روی:
  • نماد "سیم بانک" برای نقل و انتقالات بانکی بدون واریز کارمزد. نقل و انتقالات ممکن است تا 3 روز کاری طول بکشد.
  • نماد Advcash (شامل کارت های بانکی) برای پرداخت های فوری. برای سپرده های Advcash 1% کارمزد وجود دارد.
 • برای پرداخت های Advcash، مبلغی را که می خواهید واریز کنید وارد کنید و روی «ادامه» کلیک کنید.
 • سپس به صفحه Advcash.com هدایت می شوید تا اطلاعات خود را تکمیل کنید تا واریز وجه تکمیل شود.
 • علاوه بر این، استفاده ها ممکن است با هر کارت اعتباری دیگری سپرده گذاری کنند، هزینه واریز 4.5٪ وجود دارد.
 • برداشت ها

برای برداشت فیات، به صفحه کیف پول خود بروید و کیف پول فیات را که می خواهید از آن برداشت کنید، انتخاب کنید.

 • روی نماد برداشت کلیک کنید.
 • گزینه برداشت را انتخاب کنید
  • کارت اعتباری - فوری با کارمزد بین 3٪ تا 3.5٪ یا 1 تا 5 دلار.
  • سیم بانکی - تقریباً 24 ساعت، با کارمزد 1.5٪. حداقل 70 دلار برداشت وجود دارد.
 • در صورت برداشت سیم بانکی، IBAN و شماره حساب را به همراه مشخصات بانکی خود وارد کرده و تراکنش را انجام دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که زمان‌ها و کارمزدهای پردازش بانکی بسته به روش سیم بانکی متفاوت است. بسته به ارز، حداقل برداشت نیز وجود دارد. زیر را ببینید:

 • USD (SWIFT) - تا 5 روز، با کارمزد 1.5٪ و حداقل برداشت 70 دلار.
 • یورو (SEPA) – حداکثر 2 روز کاری، با کارمزد 5 یورو و حداقل برداشت 50 یورو.
 • یورو (SWIFT) – تا 5 روز، با کارمزد 55 یورو و حداقل برداشت 500 یورو.
 • GBP/CHF: حداکثر 3 روز، با کارمزد 0.15٪ و حداقل برداشت 55 پوند / CHF55.

6. پلت فرم معاملاتی

همانطور که قبلاً بحث شد، کاربران ممکن است از ویژگی تبادل و همچنین Turbocharge و Multi HODL برای قرار گرفتن در معرض بازارهای فیات و کریپتو استفاده کنند.

تبادل

YouHodler به کاربران امکان دسترسی به بازارهای رمزنگاری را از طریق صرافی YouHodler می دهد.

در اینجا، کاربران ممکن است فیات را با کریپتو، کریپتو با کریپتو یا کریپتو با فیات مبادله کنند.

به سادگی به صفحه کیف پول بروید و با کلیک بر روی نماد Exchange، ارز دیجیتال یا فیات مورد نظر خود را برای مبادله انتخاب کنید.

 • مقدار کریپتو یا فیات را که می خواهید تبدیل کنید وارد کنید.
 • کارمزد، مقدار تبدیل، و نرخ را بررسی کنید و سپس روی «تبدیل» کلیک کنید.

پس از ثبت سفارش، تراکنش در تاریخچه کیف پول شما و همچنین در صفحه سابقه تراکنش ظاهر می شود.

توربوشارژ

به صفحه Turbocharge بروید و سپس روی "+ Create New Turbo" کلیک کنید.

 • علامت وثیقه خود را انتخاب کنید و مقدار وثیقه را وارد کنید و سپس علامت قرض گرفته شده خود را انتخاب کنید.
 • سپس، طرح خود را انتخاب کنید. یا 90٪/30 روز یا 70٪/61 روز.
 • تعداد وام ها را انتخاب کنید و جزئیات معامله را بررسی کنید.
 • اگر می خواهید سود برداشت را تعیین کنید، قیمت بسته را وارد کنید.
 • با شرایط و ضوابط موافقت کنید و تصدیق کنید که نحوه عملکرد Turbocharge را می‌دانید و سپس روی «Turbocharge» کلیک کنید.

مولتی HODL

Multi HODL YouHodler ابزاری برای چند برابر کردن دارایی های رمزنگاری شده با استفاده از بخشی از موجودی کیف پول YouHodler است.

در اینجا، مزیت این است که کاربران می‌توانند اکثریت وجوه را با خیال راحت در یک کیف پول نگه دارند، در حالی که سود کسب می‌کنند و از مقداری برای شرکت در فعالیت‌های تجاری با پتانسیل سود بالا استفاده می‌کنند.

این پلتفرم از دارایی های Multi HODL شما برای باز کردن اولین وام در زنجیره خودکار وام ها استفاده می کند. با وجوه قرض‌گرفته‌شده از وام اول، پلتفرم ارز دیجیتال بیشتری می‌خرد و از آن به عنوان وثیقه برای وام دوم در زنجیره استفاده می‌کند. این فرآیند بسته به سطح ضریب کاربر از 2 تا 50 برابر تکرار می شود.

برای استفاده از قابلیت Multi HODL:

 • به صفحه Multi HODL بروید و جفتی را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید. (همچنین می توانید به صفحه کیف پول ها بروید و روی نماد «تقویت» کلیک کنید) .
 • جهتی را که می خواهید معامله کنید، بالا یا پایین انتخاب کنید.
 • وثیقه منبع خود را انتخاب کرده و مبلغ را وارد کنید.
 • سپس Multiplier Level را انتخاب کنید.
 • با شرایط و ضوابط موافقت کنید و تصدیق کنید که می دانید چند HODL چگونه کار می کند و افشای ریسک را مطالعه کرده اید.
 • سپس روی Start کلیک کنید.
 • همچنین گزینه هایی برای کسب سود و / یا توقف ضرر برای مدیریت ریسک وجود دارد.

YouHodler برای شما مناسب است اگر:

 • شما یک مشتری غیرآمریکایی هستید که می خواهید از ارز دیجیتال خود سود کسب کنید.
 • با ابزارهای معاملاتی با ریسک بالاتر راحت هستید.
 • شما می خواهید از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه وام استفاده کنید.

YouHodler یک گزینه هیجان انگیز برای کاربرانی است که به دنبال کسب سود در سکه های خود و کسب سود 12٪ در سال هستند. مزیت اصلی YouHodler این است که سکه های شما طبق شرایط و ضوابط YouHodler متعلق به شما باقی می ماند. این پلتفرم نرخ های رقابتی را ارائه می دهد، که یکی از دلایل اصلی است که باید YouHolder را هنگام کسب سود در سکه های خود در نظر بگیرید.

اگر به دنبال یک پلتفرم قابل اعتماد برای کسب علاقه به ارز دیجیتال خود هستید، YouHodler یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است.

بیشتر بخوانید: Coin360 چیست، با استفاده از Coin360 | نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال

با تشکر از شما برای خواندن!

BitinfoCharts چیست | نحوه استفاده از BitinfoCharts برای بررسی کریپتو

در این پست، BitinfoCharts چیست، نحوه استفاده از BitinfoCharts برای بررسی و سرمایه گذاری کریپتو را یاد خواهید گرفت.

BitInfoCharts به عنوان "قیمت، پاداش، سختی، هش، ارزش بازار، زمان بلاک، تعداد بلاک ها برای همه ارزهای دیجیتال" توصیف می شود و یک وب سایت در دسته بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. 

بنابراین، BitinfoCharts چیست؟

مراجعه کنید: https://bitinfocharts.com/

این روزها وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهند، اما حقیقت را بگوییم - همه آنها معتبر نیستند. ردیابی تغییرات در بازار برای سهامداران مختلف بسیار دشوار است. خوشبختانه BitInfoCharts یکی از سایت های قابل اعتمادی است که آماری از ارزهای دیجیتال مختلف در بازار ارائه می دهد. این سایت مقایسه ای از پرکاربردترین و متحرک ترین ارزهای دیجیتال، از جمله قیمت بازار و هر چیز دیگری را ارائه می دهد.

Bitinfocharts یک منبع رایگان و غنی از آمار ارزهای دیجیتال است که به شما این امکان را می دهد تا ده ها سکه دیجیتال را با شاخص های متعدد مقایسه کنید. با BitInfoCharts، اطلاعات به روزی از عملکرد ارزهای دیجیتال برتر در بازار به دست می آورید و تصمیم گیری آگاهانه را برای شما آسان می کند. 

بیایید BitInfoCharts را عمیق‌تر بررسی کنیم و دریابیم که چه نوع مقایسه‌ها و اطلاعاتی را ارائه می‌کند.

BitInfoCharts دسترسی به انباری از حقایق و ارقام مهم را برای میزبانی از ارزهای دیجیتال پیشرو فراهم می کند. اگر می خواهید تعداد تراکنش های یک سکه در 24 ساعت گذشته، مبلغ ارسال شده در 24 ساعت گذشته، میانگین ارزش تراکنش، میانگین کارمزد تراکنش، سختی استخراج و موارد دیگر را بیابید، این سایت ارزش بررسی را دارد. سایر جزئیات ضروری مانند قیمت ها، نمودار قیمت، ارزش بازار و عرضه سکه نیز گنجانده شده است. نرخ ارز در 24 صرافی ارز دیجیتال، 12711 جفت تجارت آنلاین.

ویژگی های مهم BitinfoCharts 

1. قیمت ارزهای دیجیتال

این سایت مقایسه های بی شماری را ارائه می دهد که برای هر فرد علاقه مند به صنعت ارزهای دیجیتال مفید است.

در اینجا برخی از مقایسه هایی که در BitInfoCharts.com دریافت خواهید کرد آورده شده است:

 • قیمت ارزهای دیجیتال در 24 صرافی
 • تعداد معاملات در روز
 • اندازه بلوک متوسط
 • تعداد آدرس های استثنایی در روز
 • میانگین سختی هر روز
 • هش/ها در هر روز
 • گره های همتا
 • توییت های مربوط به هر سکه در روز
 • آدرس‌های فعال در روز، معمولاً به عنوان شماره روز آخر ارائه می‌شوند

این سایت اطلاعات فعلی را به صورت خلاصه برای هر سکه ای که برجسته می شود ارائه می دهد.

 • کل رمزارز: ارزش بازار، قیمت
 • تراکنش ها 24 ساعت طول می کشد (تعداد تراکنش ها در بلاک چین در روز)
 • میانگین ارسال کریپتو در ساعت (24 ساعت گذشته): میانگین ارزش تراکنش، میانه ارزش تراکنش، میانگین. کارمزد تراکنش، میانه کارمزد تراکنش، زمان بلوک
 • تعداد بلوک ها: اندازه بلوک، بلوک ها 24 ساعت دوام می آورند
 • میانگین بلوک در ساعت (24 ساعت گذشته)
 • پاداش در هر بلوک
 • پاداش (24 ساعت گذشته)
 • هزینه در پاداش ((متوسط ​​درصد کارمزد در کل پاداش بلوک))
 • دشواری
 • هاشرت کنید
 • سودآوری استخراج کریپتو
 • 100 ثروتمند برتر
 • توزیع ثروت
 • آدرس‌های فعال 24 ساعت طول می‌کشد
 • 100 بزرگترین معامله
 • بلوک اول ((تاریخ ایجاد بیت کوین))
 • اندازه بلاک چین
 • مشترکین Reddit
 • توییت در روز
 • انتشار Github، ستاره های Github، آخرین commit Github
 • روزهای نابود شده در 24 ساعت گذشته / کل رمزارز

اطلاعاتی از Github برای سکه ها اضافه شد. این اطلاعات در مورد آخرین تاریخ commit، تعداد ستاره ها و همچنین آخرین نسخه ارائه می دهد

مثال: اطلاعات BTC

صفحه اصلی Bitinfocharts قابل تنظیم است و می توانید دارایی های دیجیتالی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید. این پلتفرم اطلاعاتی را در مورد هر ارز دیجیتالی که برجسته کرده اید نمایش می دهد. قیمت‌ها را از منابع مختلف، از جمله بازارهای P2P می‌گیرد و قیمت متوسط ​​را محاسبه می‌کند.

2. فهرست غنی ارزهای دیجیتال

این ویژگی اطلاعاتی در مورد آدرس های کیف پولی که بیشترین ارزهای رمزنگاری شده را در خود دارند ارائه می دهد. 

منبع دیگری از داده های آماری قابل اعتماد برای بیت کوین (BTC). این اطلاعات حتی بیشتر از صنعت و اطلاعات مفیدی در مورد بازار بیت کوین، فعالیت آن و همچنین سایر شاخص های اقتصادی و جزئیات فنی مانند نرخ تورم و حجم تولید در اختیار شما قرار می دهد.

درک کیف پول نهنگ (فهرست غنی بیت کوین):

 • آمار بالا همچنین نشان می دهد که کیف پول هایی با 100 بیت کوین یا بیشتر تنها 0.04 درصد از کل کیف پول ها را تشکیل می دهند، اما 62.14 درصد از کل ارزش فعلی بیت کوین را تشکیل می دهند. یا اگر کیف پول هایی با 10 بیت کوین یا بیشتر را در نظر بگیریم، تنها 0.35 درصد از کل آدرس های کیف پول را در نظر بگیریم اما 84.53 درصد از ارزش کل بیت کوین را در بازار در اختیار دارند.
 • می بینیم که مقدار زیادی BTC در مقدار کمی BTC متمرکز شده است. درست مانند اقتصاد جهان امروز، تعداد انگشت شماری از ثروتمندترین افراد، بیشتر ثروت جهان را در اختیار دارند. بر اساس آمار سپتامبر 2017 فدرال رزرو، 1 درصد ثروتمندترین افراد سال 38.5 درصد از کل دارایی های کشور را در اختیار داشتند. بنابراین در بازارهای مالی، ثروت هنوز در افراد معدودی متمرکز است. بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • با این حال، هنگام نگاه کردن به داده‌های مربوط به آدرس‌های کیف پول بیت کوین، باید بدانیم که آدرس کیف پول می‌تواند به یک شخص یا گروهی از افراد یا سازمان‌ها تعلق داشته باشد و بالعکس، یک شخص نیز می‌تواند یک شخص باشد. دارای بسیاری از آدرس های کیف پول مختلف است. به عنوان مثال، بزرگترین آدرس کیف پول فعلی، کیف پول سرد صرافی بایننس است. این کیف پول صرافی است که بیت کوین مشتریان خود و مقدار بیت کوین متعلق به افراد مختلف را ذخیره می کند.

داده های BitInfoCharts نشان می دهد که 1 میلیون آدرس بیت کوین حاوی بیش از 10000 دلار بیت کوین است.

 • توجه به این نکته ضروری است که این اعداد لزوماً به این معنی نیست که بیش از یک میلیون نفر بیت کوین به ارزش بیش از 10000 دلار دارند، زیرا یک فرد می تواند چندین آدرس بیت کوین داشته باشد.
 • اما از سوی دیگر، بسیاری از بیت‌کوین‌ها در بزرگترین آدرس‌های متعلق به بسیاری از دارندگان صندوق در صرافی‌ها نگهداری می‌شوند. با این حال، با توجه به اینکه ارزش بیت کوین در ماه های اخیر به شدت افزایش یافته است، این یک رقم کلیدی است که عمدتا به دلیل افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین بوده است.

همچنین می‌توانید فهرستی از 100 آدرس برتر، تعداد آدرس‌های فعال در یک دوره 24 ساعته و 100 تراکنش بزرگ را پیدا کنید. یک بلاک کاوشگر نیز وجود دارد.

بیایید آن را امتحان کنیم: https://bitinfocharts.com/top-100-richest-bitcoin-addresses.html

3. ماشین حساب و کاوشگر

با استفاده از این ویژگی می توانید ماشین حساب استخراج را بررسی کنید، فقط باید اطلاعات را وارد کنید:

 • هاشرت شما (KH/s)
 • مصرف برق (وات)
 • هزینه برق ($/kWh)
 • هزینه استخر ٪

کاوشگر: 100 شلوغ ترین آدرس ها بر اساس مجموع آدرس ها (24 ساعت گذشته)

مزایا و معایب BitInfoCharts

طرفداران

 • استفاده ساده و سرراست
 • داده های بیش از 2000 سکه
 • قیمت ارزهای دیجیتال را در بیش از 100 ارز فیات دنبال کنید

منفی

 • سطح جزئیات مشابه برخی از پلتفرم های دیگر را ارائه نمی دهد

مراجعه کنید: https://bitinfocharts.com/

نتیجه

آمار برای هر کسی در صنعت ارزهای دیجیتال مهم است. به شما این امکان را می دهد که از یک نقطه اطلاعات و حقایق تصمیم بگیرید. با این حال، این اطلاعات باید درست باشد.

خود سایت کاملا کاربرپسند است و در مسیریابی مشکلی نخواهید داشت. برای آمار، داده‌ها و اطلاعات معتبر و قابل تأیید تقریباً در همه موارد ارز دیجیتال.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن با دیگران را فراموش نکنید. متشکرم!

بیشتر بخوانید: بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | برترین صرافی های رمزنگاری

Coindar چیست | نحوه استفاده از Coindar | مدیریت تقویم رمزنگاری

تقویم کریپتو چیست؟

که یک تقویم رمزنگاری در آن تخصص دارد، باید با ارائه پیشرفت‌ها، اخبار، ICOها و رویدادهایی که برای آن‌ها حیاتی هستند، به نیازهای کاربران اجازه دهد تا تقویم خود را شخصی‌سازی کنند.

با توجه به تمام نکات مطرح شده، می‌توانیم تقویم ارزهای دیجیتال را به‌عنوان پلتفرمی تعریف کنیم که در آن شرکت‌کنندگان رمزارز می‌توانند به تمام اطلاعات مربوط به رویدادهای آینده و حال در فضای کریپتو دسترسی داشته باشند.

در حالی که این تعریف کارکردهای گسترده تری از یک تقویم رمزنگاری معمولی را در بر می گیرد، با این حال، دلایل مختلفی را که چرا مردم این ابزارها را انتخاب می کنند مشخص نمی کند.

در این مقاله، Coindar چیست، نحوه استفاده از Coindar (پلتفرم مدیریت تقویم رمزنگاری)

1. Coindar چیست؟

Coindar یک تقویم رویدادهای مبتنی بر وب است که به کاربران امکان می دهد رویدادهای ارزهای دیجیتال را ردیابی و مدیریت کنند. این وب سایت اطلاعات مربوط به رویدادهای رمزنگاری را از منابع مختلف از جمله رسانه های اجتماعی جمع آوری می کند و یک خط مستقیم برای توسعه دهندگان و پروفایل های اجتماعی پروژه های مختلف بلاک چین ایجاد می کند.

تقویم مبتنی بر دسکتاپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا جلسات را به راحتی نشان دهند، به‌روزرسانی‌های فنی را اضافه کنند و نقاط عطف را گزارش دهند، از جمله وظایفی که عمدتاً از منابع رسمی منتشر می‌شوند.

سرمایه‌گذاران باهوش ارزهای دیجیتال می‌دانند که گوش دادن اجتماعی و درگیر شدن فعالانه و مصرف اطلاعات صحیح مرتبط با رمزنگاری برای تصمیم‌گیری بهتر سرمایه‌گذاری بسیار مهم است. با Coindar، سرمایه‌گذاران می‌توانند خود را جلوتر از رویدادهایی قرار دهند که معمولاً بر ارزش کریپتوها تأثیر می‌گذارند، مانند هالوینگ، هارد فورک و ایردراپ.

در نهایت، Coindar تضمین می‌کند که فالوورهای رمزنگاری هرگز بخشی از اخبار و رویدادهای دنیای ارزهای دیجیتال را از دست ندهند. 

ویژه

 • تقویم: تمام رویدادهای جاری ارزهای دیجیتال و جستجو در آنها
 • افزودن رویداد: به توسعه سرویس کمک کنید
 • موارد دلخواه: رویدادها و نرخ سکه های مورد علاقه
 • Notifier: ارسال اعلان ها در مورد رویدادهای جدید سکه های شما با استفاده از ایمیل، تلگرام، وب پوش
 • نظارت بر فهرست: فهرست‌بندی سکه‌های جدید و جفت‌های معاملاتی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال

2. نحوه ثبت نام در Coindar

برای لذت بردن از تمام ویژگی های Coindar در 8 مرحله به راحتی باید یک حساب کاربری ایجاد کنید

 1. به https://coindar.org/ بروید
 2. روی Sign in در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید
 • این پنج گزینه ورود به سیستم را نشان می دهد: Twitter، Facebook، Google، VK و Coindar
 1. Coindar را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا صفحه بارگیری شود
 2. در صفحه بعد روی Sign up در نوار ناوبری بالا کلیک کنید
 3. فرم را با نام، آدرس ایمیل و رمز عبور خود تکمیل کنید
 4. تأیید کپچا را کامل کنید
 5. شرایط استفاده و اطلاعات حریم خصوصی را بخوانید
 6. روی join now کلیک کنید .
 7. ثبت نام را با لینک تایید ارسال شده به ایمیل شما تکمیل کنید.

3. تقویم آنلاین تحولات مربوط به سکه را دنبال می کند

برخی رویدادها ممکن است به طور قابل توجهی بر قیمت ارزهای رمزنگاری شده تأثیر بگذارند و فرصت‌هایی را برای معامله‌گران در حلقه ایجاد سود یا حتی ادعای پول نقد الکترونیکی ایجاد کنند. اینها شامل دوره هایی با نصف شدن، هارد فورک و ایردراپ است.

Coindar چندین گزینه فیلتر و مرتب سازی را ارائه می دهد. رویدادها را می‌توان بر اساس تاریخ یا دوره زمانی مرتب کرد، اما کاربران همچنین می‌توانند فقط مواردی را که اخیراً اضافه شده‌اند یا فقط محبوب‌ترین آنها را نمایش دهند. وب سایت در حال حاضر تقریباً 53443 رویداد را نشان می دهد که 65 مورد از آنها در 24 ساعت گذشته اضافه شده است.

رویدادها را می توان با برچسب هایی مانند اعلام، به روز رسانی، ملاقات و نام تجاری فیلتر کرد. همچنین می‌توانید مواردی را که اضافه شده‌اند از منابعی که به‌عنوان یک منبع قابل اعتماد تعیین شده‌اند انتخاب کنید، منابعی که پلتفرم آن‌ها را مهم می‌داند یا موارد دلخواه خودتان.

3.1. نحوه اضافه کردن رویدادها در Coindar.org

 • به coindar بروید
 • روی Calendar در نوار پیمایش در بالای صفحه اصلی کلیک کنید
 • روی افزودن رویداد کلیک کنید
 • فرم را با مشخصات زیر تکمیل کنید
 • نام رویداد،
 • نام سکه نشان داده شده
 • لینک رسمی برای پیوستن به این رویداد
 • شرح و شرح رویداد
 • برچسب های مربوطه را اضافه کنید
 • تاریخ و زمان رویداد را تنظیم کنید
 • تأیید کپچا را کامل کنید
 • اطلاعات را مرور کنید و روی افزودن رویداد کلیک کنید

3.2. Coindar Cashback و پاداش

Coindar به برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت کریپتو وابسته است، از جمله Binance ، Bybit …. بنابراین، در صورت ثبت نام و واریز در این سایت‌های رمزنگاری از طریق پیوند وابسته کویندار، بازگشت نقدی، پاداش واریزی و تخفیف دریافت خواهید کرد. برای کسب درآمد با Coindar مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به Coindar بروید
 • به پاورقی وب سایت بروید
 • در بخش با عنوان مشارکت ، بازگشت نقدی را انتخاب کنید
 • فهرست سایت‌های رمزنگاری وابسته را در صفحه Cashback مرور کنید
 • سایت مورد نظر خود را انتخاب کرده و در سایت ثبت نام کنید تا از تخفیف و پاداش برخوردار شوید

صرافی های برتر برای تجارت توکن-کوین. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به طور نامحدود درآمد کسب کنید

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.ioPhemex

لطفاً توجه داشته باشید که ارزش پاداش ها و تخفیف ها از یک سایت وابسته به سایت دیگر متفاوت است. بایننس 10 درصد تخفیف در کارمزد به شما می دهد.

4. مزایا و معایب Coindar

طرفداران

UX رنگارنگ:

 • یک تجربه کاربری عالی برای هر وب سایتی که به طور جدی می خواهد کاربران را با اطلاعات ارزشمند و قابل اعتماد درگیر کند، ضروری است. اما رسیدن به این هدف برای وب سایت هایی مانند Coindar دشوار است زیرا رابط آنها از نمودارها، نمودارها و تجزیه و تحلیل ها تشکیل شده است.
 • با این حال، رابط کاربری ساده، تعاملی و رنگارنگ Coindar، پیگیری رویدادهای رمزنگاری، هضم نمودارها و تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال را برای کاربران آسان می کند. یکی از ویژگی‌های برجسته، پس‌زمینه سفید دائمی است که وضوح را اضافه می‌کند و موانع بصری و درهم‌کاری را از بین می‌برد. همراه با ترکیبی از متن ها و شکل های قرمز و سبز چشمک زن، کاربران از تاکید بصری بر جزئیات ضروری در وب سایت، مانند روندها، تجزیه و تحلیل ها و داده ها لذت می برند.

تقویم رمزنگاری:

 • تقویم Coindar به شما کمک می کند تا بدون دردسر رویدادهای رمزنگاری را شروع کنید، حتی اگر هرگز از نرم افزار مدیریت رویداد استفاده نکرده باشید. در اینجا یک نمونه از وب سایت است
 • "345 رویداد در آینده رخ خواهد داد، 65 رویداد در 24 ساعت گذشته اضافه شده است، در مجموع 53443 رویداد برای همه زمان ها اضافه شده است."
 • به این ترتیب، تقویم خلاصه‌ای از رویدادهای گذشته را در اختیار شما قرار می‌دهد و اطلاعات مربوط به رویدادهای ارز دیجیتال آتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از آنجا، می توانید به صفحه اصلی بروید تا همه رویدادهای آینده را ببینید و برنامه را در تقویم خود علامت بزنید.
 • اگر از مشارکت در مکالمات مربوط به رمزنگاری در فضاهای توییتر لذت می برید، رویدادهای مشابه بسیاری را در تقویم Coindar خواهید دید.

بدون تغییر مسیر یا تبلیغات وب سایت:

 • مرور رویدادهای ارزهای دیجیتال در Coindar عاری از تبلیغات مزاحم و تغییر مسیرهای بی پایان است. این نشان می دهد که وب سایت قابل اعتماد است زیرا آنها درآمدی از تبلیغات ایجاد نمی کنند.

حالت تاریک:

 • حالت تاریک بدون شک رایج ترین تم بصری در تمام دستگاه های تلفن همراه امروزی است. در Coindar، کاربرانی که با حالت تاریک به دلیل ظاهر مناسب در شب، محافظت از چشم یا حالت مدرن آن راحت‌تر هستند، می‌توانند با کلیک بر روی نماد لامپ در گوشه سمت راست بالا، آن را روشن کنند.

مشخصات بالا و پایین 24 ساعته:

 • اگر به ارز دیجیتال خاصی توجه دارید، می توانید تغییرات آن را در Coindar.org دنبال کنید. علاوه بر داده‌های مربوط به سقف و حجم تخمینی، می‌توانید نحوه تغییر قیمت سکه را در عرض ۱ ساعت، ۲۴ ساعت یا ۷ روز مشاهده کنید.

نشان تأیید:

 • Coindar تشخیص اینکه کدام منبع اطلاعاتی در میان بسیاری از وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با رمزنگاری واقعی است، آسان می‌کند. برای نشان دادن اینکه یک منبع قابل اعتماد یک رویداد رمزنگاری را فهرست کرده است، Coindar یک نشان تأیید را در کنار سکه نشان می دهد. به این ترتیب می توانید برای شرکت در یک رویداد یا حتی ثبت نام در یک ایردراپ برنامه ریزی کنید، مطمئن باشید که این یک کلاهبرداری نیست.

گزینه فیلتر پیشرفته:

برای وب‌سایتی که بیش از 500 ارز رمزنگاری شده را نمایه می‌کند، یافتن داده‌های خاص در مورد یک سکه در Coindar ساده است. در صفحه اصلی، سه گزینه اساسی را برای فیلتر کردن نتایج بر اساس داده‌های اخیراً اضافه شده، محبوب و رویداد پیدا خواهید کرد. اما این همه ماجرا نیست.

همچنین می توانید از گزینه های فیلتر در نوار سمت چپ برای نمایش داده های رویداد و تجزیه و تحلیل برای یک سکه خاص استفاده کنید. این شامل

 • تاریخ رویداد سفارشی
 • برچسب های برجسته مانند اطلاعیه ها، ICO، پاداش، نام تجاری، مسابقه، کنفرانس و غیره.
 • رویدادهای مورد علاقه، رویدادهای انتخاب شده یا رویدادها را فقط از منابع معتبر نشان دهید
 • گزینه ای برای تولید داده برای یک سکه خاص

کانال های انجمن:

 • Coindar یک کانال اجتماعی بزرگ در تلگرام، توییتر و فیسبوک دارد. در تلگرام سه گروه دارند: گروه عمومی تلگرام، چت رسمی و کانال وبلاگ. بنابراین، گیج نشوید.

همایش ها:

 • کنفرانس‌های رمزنگاری مکان‌های خوبی هستند که در آن کارشناسان و رهبران صنعت رویدادهای کریپتو را پیش‌بینی می‌کنند و ایده‌های رهبری فکری را به اشتراک می‌گذارند. Coindar این امکان را برای کاربران فراهم می کند که مستقیماً از وب سایت به کنفرانس های رمزنگاری فعال و آتی بپیوندند.

ویجت وب سایت برای دسکتاپ:

 • ویجت وب سایت Coindar به شما امکان می دهد Coindar را به وب سایت خود بیاورید. اگر صاحب یا مدیریت یک وب‌سایت مرتبط با رمزنگاری هستید و می‌خواهید با داده‌های بی‌درنگ با مخاطبان خود رفتار کنید، نیازی به نوشتن هیچ خط کد یا پرداختی به توسعه‌دهنده ندارید. کافی است به صفحه ویجت وب سایت Coindar بروید و کد یک سکه خاص مانند بیت کوین را ایجاد کنید. کد را در وب سایت خود قرار دهید تا شروع به تولید داده در وب سایت خود کنید.

امنیت:

 • Coindar توسط گواهینامه SSL محافظت می شود، که اعتبار ورود کاربر و اطلاعات بانکی را رمزگذاری می کند تا از خواندن یا استفاده از کاربران غیرمجاز جلوگیری کند.
 • تا جایی که می توانیم در مورد امنیت سایت بگوییم. اما با توجه به اینکه کاربران ملزم به وارد کردن مشخصات کارت یا سایر مشخصات حساس نیستند. Coindar یک وب سایت امن و مطمئن در نظر گرفته می شود.

دسترسی چندگانه به دستگاه:

 • Coindar برای عملکرد پاسخگو در چندین صفحه و دستگاه مانند iOS، Android، Windows، Mac و Linux بهینه شده است.

دسترسی:

 • شما می توانید بدون VPN یا سرور اختصاصی از هر کجای دنیا به Coindar.org دسترسی داشته باشید.

منفی

فقط از دو زبان پشتیبانی می کند:

 • Coindar فقط به زبان های انگلیسی و روسی موجود است. اگرچه 52.48 درصد از بازدیدکنندگان Coindar از روسیه، برزیل، ونزوئلا، قزاقستان و اوکراین هستند، اما بقیه کاربران غیرانگلیسی یا روسی زبان ممکن است برای استفاده از این وب سایت مشکل پیدا کنند.

به وب سایت مراجعه کنید: https://coindar.org/

نتیجه

Coindar یک پلت فرم رایگان برای مدیریت رویداد و تقویم است که در آن سرمایه گذاران رمزارز آنچه را که در صنعت کریپتو اتفاق می افتد دنبال می کنند. 

اگر می‌خواهید همیشه در رویداد ارز دیجیتال مناسب در زمان مناسب حاضر شوید و در نهایت تصمیمات سرمایه‌گذاری بهتری بگیرید، Coindar برای شما مناسب است.

بیشتر بخوانید: استفاده از CoinMarketCap مانند یک حرفه ای | راهنمای Coinmarketcap

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن با دیگران را فراموش نکنید. متشکرم!

TokenView چیست | نحوه استفاده از TokenView | پلتفرم داده های رمزنگاری

در این مقاله، TokenView چیست، نحوه استفاده از TokenView (یک پلت فرم داده بلاک چین چند رمزنگاری) را خواهید آموخت.

Tokenview به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو خدمات بلاک چین، زیرساخت بلاک چین را از طریق مزایای فنی و قدرت عملیاتی خود ایجاد می‌کند و خدمات بلاک چین یک مرحله‌ای را برای ارتقای توسعه و کاربرد فناوری بلاک چین ارائه می‌کند.

از وب سایت دیدن کنید: https://tokenview.com/en/

بزرگترین پلتفرم داده بلاک چین چند رمزنگاری

Tokenview به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو خدمات بلاک چین، زیرساخت بلاک چین را از طریق مزایای فنی و قدرت عملیاتی خود ایجاد می‌کند و خدمات بلاک چین یک مرحله‌ای را برای ارتقای توسعه و کاربرد فناوری بلاک چین ارائه می‌کند.

استفاده از آن نیز بسیار راحت است. این در واقع یک فروشگاه برای تمام اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال است. اگرچه کاوشگران زیادی در بازار موجود است، اما هیچ‌کس نمی‌تواند با Tokenview رقابت کند.

1. استعلام داده های بلاک چین

Tokenview.com یک پلتفرم داده بلاک چین است که بیش از 120 جستجوی هش بلاک چین و جزئیات قرارداد هوشمند را ارائه می کند و در عین حال تمام داده های زنجیره ای را در زمینه زنجیره بلاک فعلی پوشش می دهد. Tokenview در حال حاضر کاوشگر بلوک BTC، ETH، USDT، TRON، BCH، BSV، DOGE، NEO، LTC، IOST و غیره را ادغام می کند.

2. ثروتمند | ردیابی نهنگ | جریان سکه | پیش بینی بازار

بر اساس تجزیه و تحلیل عمیق داده های بلاک چین، Tokenview آدرس های نهنگ ها را برچسب گذاری می کند و آدرس صرافی ها را واریز و برداشت می کند تا جریان سکه این آدرس ها را در زمان واقعی نظارت کند.

 • لیست غنی اطلاعاتی در مورد توزیع سکه در اختیار شما قرار می دهد
 • ردیابی نهنگ می‌تواند جریان سکه آدرس‌های نهنگ را نظارت کند.
 • جریان سکه می تواند یک آدرس را هدف قرار دهد و جزئیات معامله را دریافت کند در حالی که پیش بینی بازار می تواند به قضاوت در مورد روندهای بازار کمک کند.

3. API | Node Services for Developer

TokenView API زنجیره بلوکی و سرویس گره را برای بیش از 100 شرکت ارائه می دهد. دسترسی هم‌زمان به داده‌های بلاک چین از طریق یک API پایدار و سریع می‌تواند از هزینه‌ها و هزینه‌های همگام‌سازی و بهره‌برداری و نگهداری گره جلوگیری کند، که راه مناسبی را برای کدنویسان در صنعت بلاک چین فراهم می‌کند. Tokenview داده های تاریخی بسیاری از بلاک چین ها و WalletService را برای مبادلات، موسسات و پروژه ها ارائه می دهد.

TokenView سفارشی سازی API داده های بلاک چین و خدمات ساخت گره را برای بیش از 10000 شرکت ارائه کرده است. از طریق رابط داده پایدار و سریع، دسترسی بلادرنگ به داده‌های بلاک چین، می‌توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا در هزینه راه‌اندازی گره، همگام‌سازی بلوک‌ها، اشغال ذخیره‌سازی، بهره‌برداری و نگهداری صرفه‌جویی کنند.

این تسهیلات را برای توسعه برنامه های بلاک چین مرتبط فراهم می کند. برای مشتریان ممتاز، Tokenview خدمات سفارشی‌سازی شده‌ای مانند بازیابی داده‌های تاریخی زنجیره‌های عمومی، هشدارهای نقل و انتقالات مشکوک برای مؤسسات مالی، و خدمات کیف پول و غیره را ارائه می‌کند.

APIهای داده Blochchain:

APIهای داده بلاک چین چند کریپتو، رابط های API داده بلاک چین هستند که توسط Tokenview راه اندازی شده اند، که داده های زنجیره ساختار یافته، خدمات کیف پول، هشدار انتقال بزرگ، نظارت بر آدرس و غیره را ارائه می دهد.

کیف پول غیرمتمرکز

 • بازیابی موجودی و تراکنش های یک آدرس
 • امضای معامله، و پخش به شبکه
 • اطلاعات جزئیات تراکنش را پرس و جو کنید، بررسی کنید که آیا در زنجیره تایید شده است

کیف پول غیرمتمرکز

 • بازیابی موجودی و تراکنش های یک آدرس
 • امضای معامله، و پخش به شبکه
 • اطلاعات جزئیات تراکنش را پرس و جو کنید، بررسی کنید که آیا در زنجیره تایید شده است

اینفورا :

Blockchain Infura Services یک سرویس گره بلاک چین است که توسط Tokenview برای توسعه دهندگان بلاک چین و توسعه دهندگان Dapp ارائه شده است. برای توسعه‌دهندگان، برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند اطلاعات را در شبکه بلاک چین بدون اجرا پردازش کنند و گره را حفظ کنند. 

Blockchain Infura Services یک سرویس گره بلاک چین است که توسط Tokenview برای توسعه دهندگان بلاک چین و توسعه دهندگان Dapp ارائه شده است. برای توسعه‌دهندگان، برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند اطلاعات را در شبکه بلاک چین بدون اجرا پردازش کنند و گره را حفظ کنند.

این سرویس مبتنی بر یک خوشه گره API متعادل با بار است که می تواند درخواست های پردازش با عملکرد بالا و همزمانی بالا را برآورده کند. توسعه دهندگان می توانند 3 پروژه را به صورت رایگان راه اندازی کنند و با استفاده از سرویس API Infura روزانه 1 میلیون درخواست ارسال کنند. پشتیبانی دسترسی API برای شبکه اصلی Conflux و شبکه آزمایشی اکنون از قبل باز شده است.

توسعه Dapp

 • برای تکمیل استقرار، آزمایش و راه‌اندازی قراردادهای هوشمند، دسترسی پایدار و سریع HTTPS و WEBSOCKET به توسعه‌دهندگان را به گره‌های شبکه آزمایشی و گره‌های شبکه اصلی ارائه دهید. ارائه درخواست های با کارایی بالا و همزمانی بالا برای کاربران نهایی.

APIهای سکه پایدار

APIهای استیبل کوین رابط داده ضرب، تخریب، صدور، بازخرید، انجماد و بازگشایی سکه‌های پایدار مانند USDT، USDC، HUSD، sUSD، TUSD، PAX، GUSD است که توسط Tokenview در زنجیره‌های عمومی مختلف Omni، Ethereum و Tron ارائه می‌شود.

هشدار ضرب

 • از طریق اشتراک آدرس، اعلان برش را در زمان واقعی دریافت کنید

تجزیه و تحلیل شاخص

 • از طریق داده های تاریخی ضرب و انتشار سکه های پایدار، به دست آوردن شاخص کل گردش پایدار سکه.

ردیابی آدرس

API های ردیابی آدرس برای نظارت بر تراکنش های بلادرنگ کاربران دارنده رمزارز استفاده می شود. با ارائه نام زنجیره عمومی، هش آدرس و توکن مورد نظارت، می توانید اطلاعات مربوط به انتقال و انتقال را دریافت کنید.

API های ردیابی آدرس برای نظارت بر تراکنش های بلادرنگ کاربران دارنده رمزارز استفاده می شود. با ارائه نام زنجیره عمومی، هش آدرس و توکن مورد نظارت، می توانید اطلاعات مربوط به انتقال و انتقال را دریافت کنید، به جریان سرمایه کاربران توجه کنید و به درک روند سرمایه گذاری کاربران ثروتمند کمک کنید.

4. کیف پول

ایمن، پایدار و آسان برای استفاده. ViewToken ویژگی کیف پول شامل توکن های BTC، ETH، USDT، TRON، BCH، BSV، ETH، LTC، DOGE، DASH، NEO و ERC20&NEP5 را ادغام می کند. فناوری امنیتی در سطح بانک با تأیید چندگانه و چند امضایی برای اطمینان از امنیت تراکنش‌ها به‌علاوه ویژگی‌های محبوب مانند پیش‌بینی بازار و اخبار رسانه‌ها.

 • داده ها به سرعت به روز می شوند و ابعاد جامع هستند
 • پیش‌بینی تاریخی، روند صعودی و نزولی، K Line، پیش‌بینی‌های بازار برای 19 ارز دیجیتال رایج برای کمک به کنترل بازار.
 • پشتیبانی از بیش از 1000 نوع دارایی رمزنگاری مانند BTC، ETH، USDT، TRX، UGAS و توکن ERC20 و غیره.
 • فناوری امنیتی در سطح بانک با تأیید چندگانه و چند امضا برای ایمنی.

5. پلتفرم DApp

با یک فروشگاه جامع DApp، Tokenview داده های ETH، TRON، EOS، ONT و NAS DApp را با یک بررسی دستی ادغام می کند. 

در اینجا می توانید هم DApp های محبوب را پیدا کنید و هم داده های هر DApp را بررسی کنید.

قیمت گذاری

 • قیمت اولیه: 99 دلار به ازای هر 300 درخواست
 • آزمایشی رایگان: آزمایشی رایگان در دسترس است.

زبان ها

وب سایت Tokenview به 02 زبان مختلف به صورت بومی موجود است که شامل موارد زیر است: انگلیسی و چینی.

نتیجه

با Tokenview نیازی به جابجایی مکرر پرس و جوها بین مرورگرهای مختلف نیست. Tokenview مطمئن خواهد شد که آخرین داده‌های مربوط به کرایتوورنسی به‌روزرسانی می‌شوند. بنابراین، باید tokenview را برای تجربه کاربری قوی‌تر امتحان کنید.

مراجعه کنید: https://tokenview.com/en/

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن را با دیگران فراموش نکنید. متشکرم!

بیشتر بخوانید: Coincheckup چیست | پیش بینی قیمت Cypto، قیمت های زنده و نمودارها