Moriah Fisher

Moriah Fisher

1643283000

Спотова торгівля проти ф’ючерсної торгівлі в криптовалютах

Спотова торгівля проти ф'ючерсної торгівлі в криптовалютах. Чи знаєте ви основні відмінності між торгівлею на цих двох ринках? Дізнайтеся більше в цій статті.

Традиційно на спотовому ринку торгуються товарами, валютами, акціями та облігаціями з миттєвою доставкою. На відміну від цього, ф’ючерсний ринок розраховує поставку своїх базових активів і ф’ючерсних контрактів на заздалегідь визначену дату в майбутньому.

Спотовий і ф’ючерсний ринки є важливою екосистемою для традиційних фінансових активів, і ці ринки відіграють не менш важливу роль для криптовалют.

Що таке крипто-спотова торгівля?

Спотова торгівля криптовалютою — це процес купівлі та продажу цифрових активів, таких як Bitcoin та Ethereum, для негайної доставки. Іншими словами, криптовалюти безпосередньо передаються між учасниками ринку (покупцями і продавцями). На спотовому ринку ви безпосередньо володієте криптовалютами і маєте право на економічні вигоди, такі як участь у ставках.

Такі біржі, як Binance, сприяють спотовій торгівлі, дозволяючи користувачам здійснювати трансакції між криптовалютою та криптовалютою. Спотові біржі діють як посередники для покупців і продавців, які пропонують ставки та просять криптоактив. Коли ставка або пропозиція збігаються, обмін полегшить торгівлю. Спотові біржі працюють 24 години на добу / 7 днів на тиждень, що означає, що ви можете купувати та продавати криптовалюту в будь-який час і в будь-який день. 

Давайте розглянемо приклад.

Припустимо, ви хочете купити біткойн за фіат (USD) на спотовому ринку. У цьому сценарії ви можете відправитися на спотовий ринок криптовалют, щоб знайти торгову пару BTC/USD і розмістити ордер на покупку за бажаною ціною та кількістю для виконання. Після завершення транзакції ваші біткойни будуть зберігатися в спотовому гаманці, де ви зможете зберігати їх, доки їх вартість не зросте. Крім того, ви можете конвертувати його, щоб купити інші альткойни, вартість яких, на вашу думку, може зрости. 

Утримуючи криптовалюти на спотовому ринку, ви потенційно можете отримати вигоду від зростання капіталу, оскільки вартість вашої криптовалюти з часом зростає.

Які переваги спотової торгівлі?

Одним із позитивних аспектів торгівлі на спотових ринках є те, що інвестори торгують реальними активами, а не майбутніми контрактами. Крім того, інвестори мають пряму власність на монети. Ці два аспекти, зокрема, дають трейдерам більше відчуття безпеки та більш простий спосіб інвестування.

У чому недолік спотової торгівлі?

Що стосується торгівлі, то спотові ринки вимагають більш високої комісії за використання кредитного плеча , а оскільки вони мають обмежену кількість монет у своїх кредитних пулах, вони пропонують нижчі рівні кредитного плеча.

З операційної точки зору одним із потенційних недоліків спотової торгівлі криптовалютами є те, що інвестори повинні спочатку створити цифровий гаманець з онлайн-платформами та біржами. Цей процес може бути складним для тих, хто не знайомий з криптовалютою. По-друге, деякі веб-біржі більш сприйнятливі до технічних помилок, зависання додатків та проблем із безпекою. Таким чином, потенційно ризиковано залишати криптовалюту у вашому біржовому спот-гаманці, оскільки ви можете не мати доступу до них, коли ринки надзвичайно активні.

Що таке торгівля крипто-ф'ючерсами?

На ф’ючерсному ринку ви купуєте або продаєте контракти, які представляють вартість певної криптовалюти. Коли ви купуєте ф’ючерсний контракт, ви не володієте базовою криптовалютою. Натомість у вас є контракт із угодою про покупку або продаж певної криптовалюти в майбутньому. Таким чином, володіння ф’ючерсним контрактом не винагороджує вас будь-якими економічними вигодами, такими як голосування та ставки.

Крипто-ф'ючерсні контракти забезпечують захист від волатильності та несприятливого руху цін на їх базовий актив. Крім того, це інструмент проксі для трейдерів, щоб спекулювати щодо майбутніх цін на певну криптовалюту.

За допомогою ф’ючерсних контрактів ви можете скористатися перевагами волатильності ціни та отримати прибуток від руху цін. Незалежно від того, зростають чи падають ціни, ф’ючерсні контракти дозволяють вам легко брати участь у рухах криптовалюти. Іншими словами, ви можете спекулювати на ціні криптовалюти, а не купувати сам базовий актив.

Якщо ви очікуєте, що вартість активу зросте, ви купите ф’ючерсний контракт на довгий термін, а якщо ви очікуєте, що він впаде, ви продасте його, щоб отримати короткий. Ваш прибуток або збиток залежатиме від результату вашого прогнозу.

Біржі деривативів, такі як Binance Futures, полегшують торгівлю деривативами, такими як ф'ючерси на криптовалюту. Як і спот-біржі, біржі похідних інструментів працюють цілодобово. Основна відмінність між біржами спот і деривативами полягає в тому, що біржі деривативів мають гарантії та механізми управління ризиками, такі як страхові фонди, через складність своїх продуктів. 

Яка користь від торгівлі на ф’ючерсному ринку?

Під час торгівлі ф’ючерсами на криптовалюту, особливо з кредитним плечем, виграш є більш істотним, ніж на спотових ринках. Крім того, ф’ючерси дають інвесторам можливість використовувати більш гнучкі торгові стратегії, як-от короткі або довгі, диверсифікація та хеджування від інших змін цін. Таким чином, ви можете робити більше, ніж просто купувати та продавати криптовалюту.

У чому негативна сторона торгівлі на ф’ючерсному ринку?

Одним з основних недоліків ф’ючерсної торгівлі є те, що інвестори не володіють базовими активами, і другий, трейдери, які мають високе кредитне плече, ризикують бути ліквідованими і втратити великі збитки від неправильних спекуляцій.

Ключові відмінності

1. Кредитне плече – трейдери залучаються на ф'ючерсний ринок через кредитне плече. Кредитне плече робить торгівлю ф’ючерсами надзвичайно економічно ефективною. Наприклад, щоб придбати 1 BTC на спотовому ринку, вам знадобляться тисячі доларів — 50 000 доларів США за ринковим курсом. За допомогою ф’ючерсного контракту ви можете відкрити ф’ючерсну позицію в BTC за незначну частину вартості. Це можливо лише з використанням кредитного плеча. Чим вище кредитне плече, тим менше потрібно витрачати на позицію. На відміну від цього, спотова торгівля не пропонує кредитне плече. Припустимо, у вас є лише 5000 доларів США. У цьому випадку ви можете дозволити собі придбати біткойн на суму 5000 доларів США.

2. Гнучкість щодо довгого або короткого заробітку. Купуючи біткойн на спотових ринках, ви отримуєте прибуток, лише якщо ціни зростають. Однак на ведмежому ринку гроші не заробиш. Ф'ючерсні контракти дозволяють отримувати прибуток від короткострокового руху ціни незалежно від напрямку. Навіть коли ціна біткойна падає, ви можете брати участь у низхідному русі та торгувати разом із імпульсом. За допомогою ф’ючерсних контрактів трейдери можуть розробляти складні торгові стратегії, такі як короткі продажі, арбітраж, торгівля парами тощо. Крім того, ф’ючерсні контракти також використовуються для хеджування від ризику зниження та захисту портфеля від надзвичайної волатильності цін. Майнери та довгострокові власники часто використовують ф'ючерсні контракти, щоб захистити свої портфелі від несподіваних ризиків.

3. Ліквідність. Ф'ючерсні ринки пропонують глибоку ліквідність із трильйонами щомісячного обсягу. Наприклад, на ф’ючерсному ринку біткойн спостерігається середній місячний оборот у 2 трильйони доларів, що набагато перевищує обсяги торгівлі на спотових ринках біткойн. Його надійна ліквідність підтримує процес визначення ціни та дозволяє трейдерам здійснювати операції на ринку швидко й ефективно. Ліквідний ринок, як правило, пов’язаний з меншим ризиком, тому що завжди є хтось, хто бажає зайняти іншу сторону даної позиції, і трейдери зазнають менше ковзання. 

4. Ф'ючерси проти спотових цін. Ціна криптовалюти на спотовому ринку є основною ціною для всіх спотових операцій, і вона відома як ціна спот. Покупці та продавці визначають спотові ціни на криптовалюту через економічний процес попиту та пропозиції. На відміну від цього, ф’ючерсна ціна заснована на його переважній спотовій ціні плюс вартість переносу протягом проміжного періоду до доставки. База являє собою вартість переносу ф'ючерсного контракту. Основою може бути додатне чи від’ємне число. Позитивний базовий зв'язок означає, що ф'ючерсна ціна торгується вище, ніж спотова ціна; навпаки. База може коливатися через зміни попиту та пропозиції, але через силу арбітражу вона в кінцевому підсумку зійде до нуля в день закінчення терміну дії. 

Торгуйте ф'ючерсами на криптовалюту на Binance

Спочатку вам доведеться придбати одну з основних криптовалют, як правило, біткойн (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance (BNB)…

Тут ми будемо використовувати  Binance Exchange  , оскільки це одна з найбільших криптобірж, які приймають фіатні депозити.

Після завершення процесу KYC. Вам буде запропоновано додати спосіб оплати. Тут ви можете надати кредитну/дебетову картку або скористатися банківським переказом і купити одну з основних криптовалют, як правило, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance (BNB)…

☞  ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА BINANCE

Покроковий посібник:  що таке Binance | Як створити обліковий запис на Binance (оновлено в 2022 році)

Binance Futures пропонує широкий спектр інструментів криптовалютних ф'ючерсів, забезпечуючи трейдерам та інвесторам різноманітні способи виходу на ринок.

Користувачі можуть отримати доступ до двох майбутніх ліній продуктів:

Ф'ючерсні контракти з маржою в доларах США - підтримують безстрокові контракти та контракти на поставку та розраховуються в USDT і BUSD. Дізнайтеся більше про специфікації контрактів з маржою в доларах США.

Ф’ючерсні контракти з маркою монет – підтримують безстрокові контракти та контракти на поставку, а також розрахунки в криптовалюті. Дізнайтеся більше про специфікації контракту з маркою монет.

Контракти з маржою в доларах США і монетами задовольняють конкретні потреби користувачів. Ці контракти пропонують гнучкість і різноманітність, дозволяючи користувачам торгувати ф’ючерсними контрактами, які фінансуються за рахунок широкого вибору маржинальних активів. Ці контракти також пропонують стратегічні переваги в різних ринкових умовах, дозволяючи користувачам максимізувати прибуток. 

Якщо ви розглядаєте торгівлю ф’ючерсами, важливо розуміти плюси та мінуси різних типів доступних ф’ючерсних контрактів. Щоб отримати максимальну віддачу від торгівлі ф’ючерсами, ми рекомендуємо:

Знайдіть потрібну біржу для вас – Binance Futures пропонує широкий асортимент криптовалютних деривативів, таких як безстрокові ф’ючерси, опціони, токени з кредитним плечем і наше останнє доповнення — квартальні ф’ючерси.

Диверсифікація контрактів. Розгляньте можливість використання двох типів ф’ючерсних контрактів. Для трейдерів з довгостроковими позиціями торгуйте щоквартальними контрактами з монетною маркою, оскільки вони не мають комісії за фінансування і максимізують прибуток на бичачих ринках. Активним трейдерам контракти з маржою в доларах США забезпечують гнучкість торгівлі з єдиною розрахунковою валютою для всіх ф’ючерсних контрактів з маржою в доларах США, усуваючи необхідність конвертувати в інші криптовалюти.

Спотова торгівля проста для розуміння та інтуїтивно зрозуміла для більшості новачків. Таким чином, це найкраще місце для користувачів, які початківці в криптоторгівлі. Однак ф’ючерсна торгівля дає стратегічні переваги і дозволяє максимізувати прибуток. Ф’ючерсна торгівля може бути прибутковою, якщо у вас є відповідні знання та методи управління ризиками, щоб уникнути великих збитків. Таким чином, перед торгівлею ф’ючерсами ви повинні розробити стратегію та провести належну обачність, а також зрозуміти як їх переваги, так і ризики.

Дякую, що читаєте!

What is GEEK

Buddha Community

joe biden

1615787193

Kонвертер MBOX в PST - Бесплатный MBOX в PST для конвертации файла MBOX в файл PST

Descargue el MBOX al convertidor PST y convierta los archivos MBOX al formato PST. Con esta aplicación, los archivos se convierten a gran velocidad sin ningún problema. Para conocer la aplicación el usuario puede instalar la versión demo de esta aplicación y así conocer la aplicación y su funcionamiento. Con una alta velocidad de compatibilidad, la aplicación convierte todos los archivos MBOX en formato PST.

Conozca el funcionamiento de la aplicación.

Esta aplicación avanzada funciona en un orden específico para convertir los archivos MBOX a formato PST. Por lo tanto, a continuación se muestran algunos de los puntos que hablan sobre la aplicación y ver si la aplicación cumple con todas las expectativas del usuario.

 • Los usuarios pueden convertir archivos MBOX a granel y sin problemas.
 • Con la ubicación especificada por el usuario, los datos se convierten rápidamente.
 • La aplicación proporciona una conversión directa.
 • De forma avanzada, se realiza el proceso de conversión.
 • La aplicación proporciona una conversión rápida con solo un clic.
 • La aplicación funciona en cualquier aplicación de Windows, incluidos XP o Vista.
 • Cualquier archivo MBOX de correo electrónico se convierte en este convertidor inteligente.
 • La aplicación guarda el archivo localmente.

Por lo tanto, la aplicación ofrece estas funciones avanzadas que permiten que el software funcione de manera avanzada.

¿Cómo convertir archivos MBOX a PST?

Los usuarios pueden convertir el archivo en unos pocos pasos sin asistencia técnica. Siga estos pasos para convertir su archivo MBOX al formato PST de Outlook:

Paso 1: descargue el convertidor MBOX a PST
Paso 2- Inicie el convertidor
Paso 3- Seleccione los archivos MBOX que desea convertir
Paso 4- Ahora, elija el tipo que desea exportar los archivos.
Paso 5- Elija la ubicación donde desea guardar el archivo
Paso 6- Finalmente, haga clic derecho en el botón “Convertir ahora”.

Estos pasos pueden ser realizados por cualquier usuario novato.

Algunos de los atributos de este convertidor inteligente

Analicemos las funciones inteligentes de este convertidor que se indican a continuación:

 1. Convierta cualquier archivo MBOX

Esta herramienta convierte archivos MBOX de cualquier tipo desde Thunderbird a Apple Mail. Este es un convertidor avanzado.

 1. Conversión masiva de archivos MBOX

Los usuarios pueden convertir cualquier cantidad de archivos de datos sin ningún obstáculo. No importa cuál sea el tamaño del archivo MBOX, la conversión procede.

 1. Solo se convierten los archivos seleccionados

Los archivos que selecciona el usuario se convierten de archivos MBOX al formato PST de Outlook. Los resultados convertidos son los deseados por los usuarios.

 1. Ubicación personalizada

El usuario puede guardar el archivo en cualquier ubicación donde el usuario quiera guardarlo. En una ubicación adecuada, se guardan los datos convertidos.

 1. Buena compatibilidad

El usuario proporciona una interfaz fácil de usar que ayuda al usuario a convertir los archivos sin problemas y sin ningún obstáculo.

 1. Excelente precisión

El resultado proporcionado por la aplicación es 100% exacto. La calidad del resultado sigue siendo impecable.

Conclusión

La aplicación da todos los resultados adecuados después de la conversión. Con una alta velocidad de compatibilidad, la tarea de conversión es procesada por la aplicación sin ningún error. Descargue la versión de demostración gratuita del convertidor MBOX a PST para ver si funciona.

Más información:- https://www.datavare.com/ru/конвертер-mbox-в-pst.html

#конвертер mbox в pst #mbox в импортер pst #преобразование mbox в pst #mbox в экспортер pst #конвертировать mbox в pst #импортировать mbox в pst

Moriah Fisher

Moriah Fisher

1643283000

Спотова торгівля проти ф’ючерсної торгівлі в криптовалютах

Спотова торгівля проти ф'ючерсної торгівлі в криптовалютах. Чи знаєте ви основні відмінності між торгівлею на цих двох ринках? Дізнайтеся більше в цій статті.

Традиційно на спотовому ринку торгуються товарами, валютами, акціями та облігаціями з миттєвою доставкою. На відміну від цього, ф’ючерсний ринок розраховує поставку своїх базових активів і ф’ючерсних контрактів на заздалегідь визначену дату в майбутньому.

Спотовий і ф’ючерсний ринки є важливою екосистемою для традиційних фінансових активів, і ці ринки відіграють не менш важливу роль для криптовалют.

Що таке крипто-спотова торгівля?

Спотова торгівля криптовалютою — це процес купівлі та продажу цифрових активів, таких як Bitcoin та Ethereum, для негайної доставки. Іншими словами, криптовалюти безпосередньо передаються між учасниками ринку (покупцями і продавцями). На спотовому ринку ви безпосередньо володієте криптовалютами і маєте право на економічні вигоди, такі як участь у ставках.

Такі біржі, як Binance, сприяють спотовій торгівлі, дозволяючи користувачам здійснювати трансакції між криптовалютою та криптовалютою. Спотові біржі діють як посередники для покупців і продавців, які пропонують ставки та просять криптоактив. Коли ставка або пропозиція збігаються, обмін полегшить торгівлю. Спотові біржі працюють 24 години на добу / 7 днів на тиждень, що означає, що ви можете купувати та продавати криптовалюту в будь-який час і в будь-який день. 

Давайте розглянемо приклад.

Припустимо, ви хочете купити біткойн за фіат (USD) на спотовому ринку. У цьому сценарії ви можете відправитися на спотовий ринок криптовалют, щоб знайти торгову пару BTC/USD і розмістити ордер на покупку за бажаною ціною та кількістю для виконання. Після завершення транзакції ваші біткойни будуть зберігатися в спотовому гаманці, де ви зможете зберігати їх, доки їх вартість не зросте. Крім того, ви можете конвертувати його, щоб купити інші альткойни, вартість яких, на вашу думку, може зрости. 

Утримуючи криптовалюти на спотовому ринку, ви потенційно можете отримати вигоду від зростання капіталу, оскільки вартість вашої криптовалюти з часом зростає.

Які переваги спотової торгівлі?

Одним із позитивних аспектів торгівлі на спотових ринках є те, що інвестори торгують реальними активами, а не майбутніми контрактами. Крім того, інвестори мають пряму власність на монети. Ці два аспекти, зокрема, дають трейдерам більше відчуття безпеки та більш простий спосіб інвестування.

У чому недолік спотової торгівлі?

Що стосується торгівлі, то спотові ринки вимагають більш високої комісії за використання кредитного плеча , а оскільки вони мають обмежену кількість монет у своїх кредитних пулах, вони пропонують нижчі рівні кредитного плеча.

З операційної точки зору одним із потенційних недоліків спотової торгівлі криптовалютами є те, що інвестори повинні спочатку створити цифровий гаманець з онлайн-платформами та біржами. Цей процес може бути складним для тих, хто не знайомий з криптовалютою. По-друге, деякі веб-біржі більш сприйнятливі до технічних помилок, зависання додатків та проблем із безпекою. Таким чином, потенційно ризиковано залишати криптовалюту у вашому біржовому спот-гаманці, оскільки ви можете не мати доступу до них, коли ринки надзвичайно активні.

Що таке торгівля крипто-ф'ючерсами?

На ф’ючерсному ринку ви купуєте або продаєте контракти, які представляють вартість певної криптовалюти. Коли ви купуєте ф’ючерсний контракт, ви не володієте базовою криптовалютою. Натомість у вас є контракт із угодою про покупку або продаж певної криптовалюти в майбутньому. Таким чином, володіння ф’ючерсним контрактом не винагороджує вас будь-якими економічними вигодами, такими як голосування та ставки.

Крипто-ф'ючерсні контракти забезпечують захист від волатильності та несприятливого руху цін на їх базовий актив. Крім того, це інструмент проксі для трейдерів, щоб спекулювати щодо майбутніх цін на певну криптовалюту.

За допомогою ф’ючерсних контрактів ви можете скористатися перевагами волатильності ціни та отримати прибуток від руху цін. Незалежно від того, зростають чи падають ціни, ф’ючерсні контракти дозволяють вам легко брати участь у рухах криптовалюти. Іншими словами, ви можете спекулювати на ціні криптовалюти, а не купувати сам базовий актив.

Якщо ви очікуєте, що вартість активу зросте, ви купите ф’ючерсний контракт на довгий термін, а якщо ви очікуєте, що він впаде, ви продасте його, щоб отримати короткий. Ваш прибуток або збиток залежатиме від результату вашого прогнозу.

Біржі деривативів, такі як Binance Futures, полегшують торгівлю деривативами, такими як ф'ючерси на криптовалюту. Як і спот-біржі, біржі похідних інструментів працюють цілодобово. Основна відмінність між біржами спот і деривативами полягає в тому, що біржі деривативів мають гарантії та механізми управління ризиками, такі як страхові фонди, через складність своїх продуктів. 

Яка користь від торгівлі на ф’ючерсному ринку?

Під час торгівлі ф’ючерсами на криптовалюту, особливо з кредитним плечем, виграш є більш істотним, ніж на спотових ринках. Крім того, ф’ючерси дають інвесторам можливість використовувати більш гнучкі торгові стратегії, як-от короткі або довгі, диверсифікація та хеджування від інших змін цін. Таким чином, ви можете робити більше, ніж просто купувати та продавати криптовалюту.

У чому негативна сторона торгівлі на ф’ючерсному ринку?

Одним з основних недоліків ф’ючерсної торгівлі є те, що інвестори не володіють базовими активами, і другий, трейдери, які мають високе кредитне плече, ризикують бути ліквідованими і втратити великі збитки від неправильних спекуляцій.

Ключові відмінності

1. Кредитне плече – трейдери залучаються на ф'ючерсний ринок через кредитне плече. Кредитне плече робить торгівлю ф’ючерсами надзвичайно економічно ефективною. Наприклад, щоб придбати 1 BTC на спотовому ринку, вам знадобляться тисячі доларів — 50 000 доларів США за ринковим курсом. За допомогою ф’ючерсного контракту ви можете відкрити ф’ючерсну позицію в BTC за незначну частину вартості. Це можливо лише з використанням кредитного плеча. Чим вище кредитне плече, тим менше потрібно витрачати на позицію. На відміну від цього, спотова торгівля не пропонує кредитне плече. Припустимо, у вас є лише 5000 доларів США. У цьому випадку ви можете дозволити собі придбати біткойн на суму 5000 доларів США.

2. Гнучкість щодо довгого або короткого заробітку. Купуючи біткойн на спотових ринках, ви отримуєте прибуток, лише якщо ціни зростають. Однак на ведмежому ринку гроші не заробиш. Ф'ючерсні контракти дозволяють отримувати прибуток від короткострокового руху ціни незалежно від напрямку. Навіть коли ціна біткойна падає, ви можете брати участь у низхідному русі та торгувати разом із імпульсом. За допомогою ф’ючерсних контрактів трейдери можуть розробляти складні торгові стратегії, такі як короткі продажі, арбітраж, торгівля парами тощо. Крім того, ф’ючерсні контракти також використовуються для хеджування від ризику зниження та захисту портфеля від надзвичайної волатильності цін. Майнери та довгострокові власники часто використовують ф'ючерсні контракти, щоб захистити свої портфелі від несподіваних ризиків.

3. Ліквідність. Ф'ючерсні ринки пропонують глибоку ліквідність із трильйонами щомісячного обсягу. Наприклад, на ф’ючерсному ринку біткойн спостерігається середній місячний оборот у 2 трильйони доларів, що набагато перевищує обсяги торгівлі на спотових ринках біткойн. Його надійна ліквідність підтримує процес визначення ціни та дозволяє трейдерам здійснювати операції на ринку швидко й ефективно. Ліквідний ринок, як правило, пов’язаний з меншим ризиком, тому що завжди є хтось, хто бажає зайняти іншу сторону даної позиції, і трейдери зазнають менше ковзання. 

4. Ф'ючерси проти спотових цін. Ціна криптовалюти на спотовому ринку є основною ціною для всіх спотових операцій, і вона відома як ціна спот. Покупці та продавці визначають спотові ціни на криптовалюту через економічний процес попиту та пропозиції. На відміну від цього, ф’ючерсна ціна заснована на його переважній спотовій ціні плюс вартість переносу протягом проміжного періоду до доставки. База являє собою вартість переносу ф'ючерсного контракту. Основою може бути додатне чи від’ємне число. Позитивний базовий зв'язок означає, що ф'ючерсна ціна торгується вище, ніж спотова ціна; навпаки. База може коливатися через зміни попиту та пропозиції, але через силу арбітражу вона в кінцевому підсумку зійде до нуля в день закінчення терміну дії. 

Торгуйте ф'ючерсами на криптовалюту на Binance

Спочатку вам доведеться придбати одну з основних криптовалют, як правило, біткойн (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance (BNB)…

Тут ми будемо використовувати  Binance Exchange  , оскільки це одна з найбільших криптобірж, які приймають фіатні депозити.

Після завершення процесу KYC. Вам буде запропоновано додати спосіб оплати. Тут ви можете надати кредитну/дебетову картку або скористатися банківським переказом і купити одну з основних криптовалют, як правило, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance (BNB)…

☞  ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА BINANCE

Покроковий посібник:  що таке Binance | Як створити обліковий запис на Binance (оновлено в 2022 році)

Binance Futures пропонує широкий спектр інструментів криптовалютних ф'ючерсів, забезпечуючи трейдерам та інвесторам різноманітні способи виходу на ринок.

Користувачі можуть отримати доступ до двох майбутніх ліній продуктів:

Ф'ючерсні контракти з маржою в доларах США - підтримують безстрокові контракти та контракти на поставку та розраховуються в USDT і BUSD. Дізнайтеся більше про специфікації контрактів з маржою в доларах США.

Ф’ючерсні контракти з маркою монет – підтримують безстрокові контракти та контракти на поставку, а також розрахунки в криптовалюті. Дізнайтеся більше про специфікації контракту з маркою монет.

Контракти з маржою в доларах США і монетами задовольняють конкретні потреби користувачів. Ці контракти пропонують гнучкість і різноманітність, дозволяючи користувачам торгувати ф’ючерсними контрактами, які фінансуються за рахунок широкого вибору маржинальних активів. Ці контракти також пропонують стратегічні переваги в різних ринкових умовах, дозволяючи користувачам максимізувати прибуток. 

Якщо ви розглядаєте торгівлю ф’ючерсами, важливо розуміти плюси та мінуси різних типів доступних ф’ючерсних контрактів. Щоб отримати максимальну віддачу від торгівлі ф’ючерсами, ми рекомендуємо:

Знайдіть потрібну біржу для вас – Binance Futures пропонує широкий асортимент криптовалютних деривативів, таких як безстрокові ф’ючерси, опціони, токени з кредитним плечем і наше останнє доповнення — квартальні ф’ючерси.

Диверсифікація контрактів. Розгляньте можливість використання двох типів ф’ючерсних контрактів. Для трейдерів з довгостроковими позиціями торгуйте щоквартальними контрактами з монетною маркою, оскільки вони не мають комісії за фінансування і максимізують прибуток на бичачих ринках. Активним трейдерам контракти з маржою в доларах США забезпечують гнучкість торгівлі з єдиною розрахунковою валютою для всіх ф’ючерсних контрактів з маржою в доларах США, усуваючи необхідність конвертувати в інші криптовалюти.

Спотова торгівля проста для розуміння та інтуїтивно зрозуміла для більшості новачків. Таким чином, це найкраще місце для користувачів, які початківці в криптоторгівлі. Однак ф’ючерсна торгівля дає стратегічні переваги і дозволяє максимізувати прибуток. Ф’ючерсна торгівля може бути прибутковою, якщо у вас є відповідні знання та методи управління ризиками, щоб уникнути великих збитків. Таким чином, перед торгівлею ф’ючерсами ви повинні розробити стратегію та провести належну обачність, а також зрозуміти як їх переваги, так і ризики.

Дякую, що читаєте!

joe biden

1617084471

Бесплатный Kонвертер EML в PST - EML файл в PST для Конвертировать EML в файл PST

Попробуйте конвертер EML в Outlook PST, чтобы быстро преобразовать файлы EML в формат Outlook PST без каких-либо проблем. Приложение выполняет свою задачу преобразования надежно, без каких-либо ошибок или внесения каких-либо изменений в файлы EML, которые вы выберете для преобразования. С помощью этого приложения пользователи могут выбирать несколько файлов EML без каких-либо ошибок. Приложение обеспечивает отличный результат конвертации для своих пользователей. Он обладает высокой скоростью вычислений и бесперебойно работает в любой версии приложения Windows, пользователям не нужно использовать специальную систему для преобразования своих файлов EML в формат Outlook в этом удивительном приложении.

О конвертере EML в Outlook

Приложение представляет собой простой удобный интерфейс, который предоставляет пользователям хорошо упрощенную платформу для легкого выполнения задачи преобразования. Более того, приложение может быть привлечено к суду любыми нетехническими или техническими пользователями без каких-либо проблем из-за его дружественного пользовательского интерфейса. Приложение может конвертировать несколько файлов EML за один раз, поскольку приложение способно конвертировать файлы EML в большом количестве. Приложение также может создать файл Outlook PST большого размера, преобразовав файлы EML в группу.

Это хорошо продуманное приложение, которое подходит для любой версии Windows и поддерживает любую версию файлов Outlook. Кроме того, он переносит файлы EML в поддерживающий почтовый клиент. Для использования приложения техническая помощь не требуется. Кроме того, вы можете сохранить преобразованные данные в любом месте по вашему выбору без каких-либо обязательств. Это быстрый и хорошо поддерживаемый инструмент преобразования EML в Outlook PST, который оправдывает все ожидания пользователей.

Вы можете попробовать демо-версию приложения и попробовать конвертировать несколько файлов EML.

Привлекательные ключевые особенности приложения

Приложение состоит из ключевых атрибутов, которые используются для упрощения работы преобразования. Эти функции приведены ниже, давайте рассмотрим эти функции:

Конвертируются только файлы EML
Только файлы EML конвертируются приложением в формат Outlook PST без каких-либо препятствий. Приложение представляет собой простое и упорядоченное приложение, которое напрямую конвертирует файлы EML в формат Outlook. Независимо от размера файлов EML приложение преобразует данные в упрощенном виде.

Массовое преобразование файлов
Приложение выполняет массовое преобразование данных без каких-либо препятствий. Пользователи могут конвертировать не один или два, а множество файлов EML с помощью этого удивительного приложения без потери данных. Приложение подходит для использования и обеспечивает полную конфиденциальность ваших данных.

Желаемый результат конвертации
Приложение поддерживает выборочное преобразование файлов, поэтому пользователям предоставляется желаемый результат. В одном процессе преобразования приложение предоставляет пользователям точный и желаемый результат.

Сохранение в желаемое место
Преобразованные файлы сохраняются в том месте, которое требуется пользователям. Таким образом, приложение без проблем управляет вашими данными.

Сохранение данных вручную
Приложение поддерживает ручное сохранение данных, преобразованных приложением. Пользователи могут сохранять преобразованные файлы где угодно. Преобразованные данные могут быть сохранены в любом месте в локальной системе пользователя.

Легко организовать
Приложение систематизирует ваши данные и поддерживает их в иерархическом порядке. Для запуска приложения не требуется никакой технической помощи. Пользователи с любым опытом могут легко использовать приложение без каких-либо препятствий.

Шаги, которым необходимо следовать

Есть шаги, которые пользователь должен выполнить, чтобы выполнить свою задачу преобразования. Эти базовые шаги может выполнить любой начинающий пользователь. Давайте посмотрим на эти шаги;

Шаг 1 - Установите приложение в вашу систему Windows.
Шаг 2 - Запустите приложение
Шаг 3 - Выберите файлы EML, которые необходимо преобразовать.
Шаг 4 - Выберите режим, в котором вы хотите преобразовать файлы EML в
Шаг 5 - Теперь выберите место для сохранения преобразованных файлов EML.
Шаг 6 - Наконец, нажмите кнопку конвертировать, чтобы завершить задачу конвертации.

Это несколько основных и простых шагов, которые может выполнить любой начинающий пользователь.

Заключительное заявление

Это расширенное приложение разработано таким образом, чтобы пользователи не сталкивались с какими-либо проблемами при выполнении задачи преобразования. Приложfwение представляет собой очень упрощенное приложение.

Попробуйте демо-версию приложения, эта демо-версия доступна бесплатно любому пользователю. Хотя демо-версия позволяет конвертировать только несколько файлов. Для неограниченной конвертации пользователям необходимо купить лицензионную версию приложения.

Больше информации:- https://www.datavare.com/ru/конвертер-eml-в-pst.html

#конвертер eml в pst #конвертировать eml в pst #конвертировать живую почту windows в pst #экспортировать живую почту windows в pst #импортировать живую почту windows в pst

joe biden

1622034879

Конвертировать файлы MBOX в формат Outlook с помощью конвертера MBOX в PST?

Выберите разумный способ конвертировать файлы MBOX в формат Outlook, загрузив Datavare Конвертер MBOX в PST. Конвертер подходит для преобразования всех ваших задач только что. Это приложение имеет несколько удивительных функций и преимуществ, которые могут упростить процесс конвертации. Программное обеспечение хорошо продвинуто, чтобы выполнять все ваши задачи преобразования без ошибок и без каких-либо препятствий. Кроме того, нет необходимости устанавливать какую-либо конкретную Windows для установки этого приложения, приложение хорошо подходит для работы с любой версией Windows, от самой новой до самой старой.

Более того, любой пользователь может использовать приложение независимо от своего опыта. Даже новичок может использовать приложение с удобством благодаря удобному графическому интерфейсу. Приложение имеет тенденцию конвертировать все ваши файлы MBOX сразу за несколько кликов без каких-либо перерывов. Приложение работает без сбоев в любой из версий Windows. Он просто сканирует введенные вами файлы MBOX, чтобы проверить, безопасно ли их преобразовать или нет. Он просто выполняет все свои задачи плавно и эффективно.

Вы можете использовать пробную версию приложения, которая доступна всем пользователям бесплатно.

Шаги преобразования

Чтобы выполнить задачу преобразования, пользователь должен выполнить некоторые из шагов. Эти действия может легко выполнить любой начинающий пользователь. Выполним следующие действия:

Шаг 1 - Загрузите приложение
Шаг 2 - Запустите приложение в вашей операционной системе Windows.
Шаг 3. Теперь выберите файлы MBOX, которые вы хотите преобразовать.
Шаг 4. Затем выберите формат, в который вы хотите преобразовать файлы MBOX.
Шаг 5- Наконец, выберите место назначения, в котором вы хотите сохранить преобразованные файлы MBOX.
Шаг 6. Наконец, нажмите кнопку «конвертировать сейчас», чтобы завершить преобразование.

Благодаря этим нескольким простым пяти-шести шагам ваша задача преобразования будет выполнена без проблем, и преобразование произойдет без усилий.

Особенности конвертера

Конвертер имеет несколько функций, которые позволяют использовать его всем пользователям. Мы узнаем о некоторых из этих функций.

Конвертировать только файлы MBOX
Приложение преобразует только ваши файлы MBOX в формат Outlook PST. Он сканирует только файлы MBOX, сохраненные в Thunderbird или Mac.

Массовое преобразование
Теперь у пользователей есть выбор: конвертировать один файл MBOX или несколько файлов MBOX на высокой скорости. Приложение полностью поддерживает массовое преобразование данных. Даже если пользователь помещает несколько файлов MBOX для преобразования, приложение плавно преобразует их данные.

Выборочное преобразование файлов MBOX
Только файлы MBOX, выбранные пользователями, конвертируются только приложением. Пользователи могут конвертировать один файл MBOX или несколько файлов MBOX. Приложение всегда будет поддерживать выборочное преобразование файлов. Кроме того, у пользователей есть возможность искать файлы, которые они хотели преобразовать.

Индивидуальное сохранение
Пользователи могут сохранять свои преобразованные файлы MBOX в любом месте, которое они хотят сохранить в своей локальной системе. Приложение предоставляет вам все права для сохранения преобразованных данных. Пользователи могут сохранить преобразованные файлы MBOX в сохраненную папку или создать новую папку.

Высокая скорость совместимости
Приложение работает без сбоев в любой из ваших операционных систем Windows и, следовательно, обеспечивает высокую скорость совместимости. Он поддерживает любую версию файла Outlook от версии 2019 до 2003. Пользователи могут сохранять имя папки по своему выбору.

Хорошая точность
Благодаря массовому преобразованию файлов MBOX приложение обеспечивает хорошую точность преобразованных файлов MBOX. Приложение безупречно конвертирует все файлы MBOX со 100% точностью. Все компоненты приложения восстанавливаются приложением.

Заключительные слова

Загрузите бесплатную пробную версию приложения и узнайте больше о приложении. Он предоставляет пользователям отличный графический интерфейс, так что любой пользователь может использовать приложение без каких-либо препятствий.
Демо-версия приложения позволяет конвертировать несколько файлов MBOX, но для неограниченного конвертирования вы можете купить лицензионную версию приложения.

Больше информации;- https://www.datavare.com/ru/конвертер-mbox-в-pst.html

#mbox #конвертер mbox в pst #mbox в экспортер pst #mbox в импортер pst #экспортировать mbox в pst #конвертировать mbox в pst

joe biden

1615959408

Конвертируйте электронные письма EML в Adobe PDF с помощью конвертера EML в PDF

Datavare - лучшее подходящее приложение для преобразования файлов EML в формат PDF. Приложение предоставляет множество преимуществ, так что пользователи могут легко конвертировать файлы. Это помогает осуществить прямую конверсию. Приложение лучше всего подходит для каждого пользователя и поэтому преобразует файлы EML точным и безошибочным способом. Любой пользователь может выполнить преобразование файлов EML в формат PDF, так как с приложением очень легко работать. Пользователи без технического образования также могут использовать это замечательное приложение без каких-либо проблем.

Хотя приложение очень продвинутое, но с его дружественным графическим интерфейсом легко конвертировать файлы EML в формат PDF. Для этого не требуется какой-либо технической помощи. Задачу конвертации легко и просто выполнить с помощью этого стороннего приложения. Это приложение с высокой степенью совместимости, которое без проблем работает с любой версией Windows. Для использования приложения не обязательно, чтобы версия Windows была самой последней или самой старой.

Более того, использование этого замечательного приложения дает множество преимуществ. Давайте поговорим о некоторых из этих преимуществ:

 • Предоставляет прямую конверсию.
 • Передает файлы на высокой скорости.
 • Без ограничений по размеру.
 • Самостоятельное приложение.
 • Безошибочная конвертация.

Эти преимущества делают приложение более удобным для использования. Использование этого приложения для преобразования файлов EML в формат PDF стоит денег. Загрузите пробную версию прямо сейчас.

Шаги для преобразования

Чтобы выполнить задачу преобразования, необходимо выполнить несколько шагов. Процесс преобразования происходит поэтапно. Эти шаги очень легко выполнить любой пользователь. Для выполнения этих шагов нет необходимости в каких-либо технических рекомендациях.

Теперь давайте просто посмотрим на эти простые шаги после загрузки и запуска приложения.

Шаг 1. Откройте приложение и выберите файлы EML, которые вы просто хотите преобразовать.
Шаг 2. Выберите место, где вы хотите сохранить преобразованные файлы.
Шаг 3 - Нажмите кнопку конвертировать сейчас.
С помощью этих 3 простых шагов вы можете преобразовать файлы EML в формат PDF.

Эти шаги очень просты, также приложение предоставляет правильные снимки данных шагов для правильной помощи пользователю. Кроме того, приложение предоставляет простой графический интерфейс для поддержки своих пользователей. Во-первых, воспользуйтесь демо-версией приложения.

Ключевая особенность
Обладая множеством преимуществ, приложение также предоставляет пользователям некоторые ключевые функции для лучшего преобразования файлов EML. Давайте посмотрим на некоторые из этих функций:

Безупречное преобразование
При высокой скорости необходимо, чтобы ваши файлы безупречно конвертировались без каких-либо изменений данных. Это приложение подходит для безупречного преобразования ваших данных.

Селективное преобразование
Необходимо, чтобы выбранные вами файлы были только конвертируемыми. Таким образом, это интеллектуальное приложение преобразует только те файлы, которые вы выбрали для преобразования. Нет, другие файлы EML конвертируются в формат PSF.

Пакетное преобразование
Выбранные данные конвертируются партиями. Это означает, что вы можете выбрать файлы, которые хотите преобразовать, или выбрать папку. Кроме того, предусмотрена фильтрация файлов в файловом режиме.

Сохраните данные соответствующим образом
Вы можете выбрать файлы для преобразования, а также местоположение. Приложение поддерживает настройку сохранения данных. Это означает, что вы можете легко и удобно сохранить свои данные без каких-либо обязательств. Эти функции обеспечивают полезный результат для пользователей.

Заключительное заявление

Пользователи могут загрузить конвертер EML в PDF для преобразования своих файлов EML в формат PD. Приложение простое и удобное в использовании в любой из версий Windows. Пользователь может конвертировать столько файлов, сколько хочет конвертировать, без каких-либо обязательств, как только он купит лицензионную версию приложения.

Такие функции, как высокоскоростное преобразование, отличная точность и отличная совместимость, делают приложение более полезным. Это независимое приложение выполняет задачу преобразования напрямую без каких-либо проблем. Таким образом, попробуйте бесплатную демонстрационную версию приложения прямо сейчас и проверьте ее, преобразовав несколько файлов EML в формат PDF.

Если вы столкнулись с какой-либо проблемой, вы также можете позвонить по номеру службы поддержки, предоставленному приложением своему пользователю. Эта служба поддержки клиентов доступна 24 * 7 часов.

Больше информации:- https://www.datavare.com/software/eml-to-pdf-converter-expert.html

#конвертер eml в pdf #eml в pdf импортер #импортировать eml в pdf #конвертировать eml в pdf #экспортировать eml в pdf