Ambert Lency

Ambert Lency

1659831480

Co je CryptoCompare | Poskytovatel údajů o trhu kryptoměn

V tomto článku se dozvíte, co je CryptoCompare, jak používat CryptoCompare (poskytovatel údajů o trhu kryptoměn).

1. Co je CryptoCompare

CryptoCompare byla založena v roce 2014. Nabízí nákupní a prodejní ceny v reálném čase, mapuje a analyzuje trh ze 170 globálních krypto burz, 5 300+ coinů a 240 000+ měnových párů, aby uspokojila potřeby zákazníků.

Toto je renomované místo pro investory, kteří se mohou zapojit do diskuse a také sledovat analýzu nejnovějších trendů na všech trzích kryptoměn online v reálném čase. CryptoCompare se stále a neustále vyvíjí díky pozitivním ohlasům.

Abyste mohli využívat všechny funkce na CryptoCompare, musíte si vytvořit účet.

 • Přejděte na https://www.cryptocompare.com/
 • Klikněte na tlačítko Přihlásit se v pravém horním rohu
 • Vyplňte formulář se svým jménem, ​​e-mailovou adresou a heslem (nebo pomocí účtů google, facebook a twitter)
 • Dokončete registraci pomocí potvrzovacího odkazu, který vám byl zaslán na váš e-mail.

Po potvrzení vaší e-mailové adresy kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu budete požádáni o přihlášení, abyste získali přístup ke svému účtu.

Jak CryptoCompare funguje?

CryptoCompare získává informace agregováním a analýzou údajů o tickech z hlavních burz s kryptoměnami. Poté CryptoCompare integruje různé datové sady, aby vytvořil ceny kryptoměn. Výsledkem není jen cena bitcoinu, ale holistický přehled o trhu.

CryptoCompare také poskytuje data na granulární úrovni, včetně dat o obchodu s kryptoměnami, dat knihy objednávek, blockchainu a historických dat, sociálních dat, zpráv a sady indexů kryptoměn.

Nejlepší burzy pro obchodování tokenů a mincí. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.io


2. Funkce platformy a použití 

CryptoCompare poskytuje čtenářům komplexní objektivní pohled na analytické grafy a trendy coiny na předních světových burzách.

2.1. Trh:

Seznam kryptoměnových směnáren je rozsáhlý. Natolik, že se pravděpodobně budete nudit, než se posunete na konec seznamu. Budete moci najít všechny typické informace spojené s každou burzou, jako je umístění, poplatky a dostupné mince. 

Většina uživatelů si však prohlédne uživatelské recenze, aby získali představu o výhodách a nevýhodách, se kterými se jiní obchodníci v současnosti potýkají.

5 300+ coinů: CryptoCompare podporuje prakticky každou významnou minci v kryptosféře. CryptoCompare podporuje 5 300+ coinů včetně těch velkých, jako jsou bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoiny (LTC)…. 

240 000+ měnových párů: CryptoCompare sleduje více než 240 000 měnových párů na trzích po celém světě.

Podrobné informace spolu s grafy ukazujícími aktuální trendy v kryptoměnách, objemy směn, zprávy ICO a odkazy na nejnovější zprávy ze světa kryptoměn. Je možné procházet dostupné ceny kryptoměn, ale také jejich hodnocení na základě míry návratnosti, ATH... 

Úžasný filtr CryptoCompare vám může ukázat:

Seznam mincí: Kryptoměny , DeFi, NFT

Nejlepší seznamy: CryptoCompare má na svých webových stránkách několik „nejlepších seznamů“, kde obsahují to nejlepší z určité kategorie. Mají například seznam nejlepších coinů, směnáren, ICO, těžebních platforem, peněženek, karet a herních platforem.

 • Těžba: Pokud vás zajímá těžba kryptoměn, pak je tato sekce určena právě vám. Těžba kryptoměn je rozsáhlé pole a není pro slabé povahy. Už jen z tohoto důvodu se mnoho nových nadšenců obrátilo na cloudovou těžbu jako způsob, jak doplnit své příjmy. Zde můžete dohnat analýzy společností, smluvní opce, těžební fondy a další.
 • Peněženky: Sekce peněženek je víceméně stejná jako sekce výměn, i když se zdá, že doporučuje řešení, která tým osobně používá a/nebo kterým důvěřuje. Zde jsou uvedeny recenze stolních, mobilních a hardwarových peněženek se seznamem podporovaných mincí a různých bezpečnostních funkcí.

Výzkum: CryptoCompare pravidelně vydává vysoce kvalitní průzkumy, včetně recenzí na burzách, benchmarků a podrobných návodů ke konkrétním coinům. Interní tým analytiků a datových vědců společnosti nabízí objektivní vhled do všech různých aspektů odvětví digitálních aktiv.

 • Recenze na burze: CryptoCompare vydává recenze krypto burz každý měsíc. Tyto burzovní recenze pokrývají nejnovější aktualizace ze světa kryptoměnových směnáren, včetně měsíčního objemu obchodů, jedinečných pohybů měnových párů, rozpisů objemů jednotlivých burz a dalších. CryptoCompare kontroluje pouze důvěryhodné burzy, včetně burz, ze kterých CryptoCompare shromažďuje data.

ZPRÁVY: Exchange Review, Exchange Benchmark, Other Research

PRŮVODCE: Mince, směny, těžba, peněženky, hazardní hry

2.2. Data

Historická data a data digitálních aktiv v reálném čase: 

Základní službou CryptoCompare jsou její data. Společnost poskytuje institucím definitivní data o digitálních aktivech v reálném čase prostřednictvím svého API. Firemní řešení API a WebSocket nabízejí kryptodata na institucionální úrovni milionům zákazníků po celém světě.

Zakázková řešení digitálních aktiv datových služeb: 

CryptoCompare nabízí implementace šité na míru, včetně balíčků pro přístup k podnikovým datům a indexů digitálních aktiv, které uspokojí jedinečné potřeby organizací.

Historická data a data v reálném čase:

CryptoCompare poskytuje data o kryptoměnách na institucionální úrovni milionům zákazníků po celém světě, od špičkových řešení API a webových soketů až po důvěryhodnou sadu indexů digitálních aktiv.

CryptoCompare nabízí sadu standardně nastavených a vysoce přizpůsobitelných indexů digitálních aktiv, které poskytují komplexní měřítka tržního ocenění, na nichž mohou být založeny finanční investiční produkty.

2.3. Portfolio

Pokud jste v kryptoměnách nějakou dobu, možná jste si již vybrali aplikaci, která vám pomůže spravovat vaše portfolio. Pokud ne, tým odvedl skvělou práci a poskytl registrovaným uživatelům docela sexy sledovač portfolia. I když to může chvíli trvat, než se vám podaří dostat své Lambo na Měsíc!


2.4. CryptoCompare API a ceny

API:

Data API CryptoCompare jsou pravděpodobně jednou z jejich nejlepších funkcí. API je zkratka pro aplikační programovací rozhraní a umožňuje vývojářům získávat tržní data z firemního serveru někde online. To již můžete udělat u většiny burz s kryptoměnami, ale protože CryptoCompare shromažďuje data napříč širokou škálou burz a trhů, poskytuje to několik dalších zajímavých datových bodů.

Základní služba API je zdarma, což je skvělé pro každého, kdo chce získat nějaká data a zmačkat své vlastní aplikace. Rozhraní API jsou nad rámec tohoto článku a k jejich plnému využití budete potřebovat určité znalosti programování. Bez ohledu na to mějte oči na stopkách pro další generaci aplikací a uživatelských rozhraní, protože k jejich vytvoření budou použita podobná rozhraní API. Díky tomu bude pro nás, ne tak technicky nakloněný lid, mnohem snazší zůstat v kontaktu s nejnovějšími krypto trendy.

 • API DÁVÁ PŘÍSTUP K: API vrací aktuální cenu jakékoli kryptoměny a všechny obchodní informace (cena, objem, otevřená, vysoká, nízká atd.) pro požadované páry. Poskytujeme cenová data pro 5 300+ coinů a 240 000+ měnových párů.
 • Historická data: Získejte denní, hodinová a minutová historická data, denní data v libovolném daném časovém razítku, denní průměrnou cenu na základě hodinového vwapu a celkový denní a hodinový objem výměny.
 • Nejlepší seznamy: Nejlepší seznamy koncových bodů získávají údaje o objemu pro nejlepší burzy pro měnový pár, úplná data CryptoCompare Index (CCCAGG), nejlepší seznam coinů, nejlepší seznam obchodních párů a top coiny podle celkového objemu na všech trzích za posledních 24 hodin.
 • Streamování: Streamovací API vrací všechny kombinace předplatitelů a informací o cenách, abyste věděli, co je třeba streamovat a jak se připojit k streamerům. Můžete také získat všechny dostupné kanály předplatného streamerů pro požadované páry.
 • Novinky: Získejte zpravodajské kanály a články od všech hlavních poskytovatelů krypto zpráv, se kterými CryptoCompare integroval. Můžete také získat úplný seznam kategorií, což je skvělý způsob, jak filtrovat články se zprávami.
 • Další informace: S naším API můžete dělat mnohem víc a neustále přidáváme cenné koncové body. Čestná uznání: seznam všech burz a obchodních párů, základních burz pro CryptoCompare Index (CCCAGG) a všech coinů na webu CryptoCompare.

Ceny

CryptoCompare nabízí vrácení peněz do 30 dnů od obdržení platby. CryptoCompare také nabízí zásady spravedlivého využití: pokud jste využili méně než 10 % svého měsíčního limitu hovorů, můžete do 30 dnů od zaplacení zavolat týmu podpory CryptoCompare a společnost zkontroluje vaši aktivitu, aby určila, zda máte nárok na vrácení peněz.

CryptoCompare má čtyři různé cenové úrovně určené pro různé typy uživatelů, včetně všech následujících:

 • OSOBNÍ (ZDARMA): Volný klíč pro osobní/nekomerční projekty nebo komerční zkušební účely
 • KOMERČNÍ (79,99 USD ZA MĚSÍC PLACENO ROČNĚ / 95,99 USD ZA MĚSÍC PLACENÉ MĚSÍČNĚ): Pro malé komerční projekty, které potřebují základní řešení pro kryptodata
 • COMMERCIAL PRO (199,99 USD ZA MĚSÍC PLACENO ROČNĚ / 239,99 USD ZA MĚSÍC PLACENÉ MĚSÍČNĚ): Pro středně velké organizace a institucionální klienty, kteří potřebují pokročilá řešení kryptodat
 • ENTERPRISE (VLASTNÍ CENY PRO PODNIKOVÉ UŽIVATELE): Pro velké podnikové organizace a instituce, které potřebují plně přizpůsobitelné řešení kryptografických dat s neomezeným přístupem k datům

Výhody Crytocompare

 • Podělte se o spoustu znalostí o problematice těžby, těžebních zařízeních, nových konceptech, znalostech trhu atd.
 • Aktualizujte nejnovější zprávy, dohánějte trend na trhu.
 • Poskytuje přehled o předních světových digitálních peněženkách, peněženkách a burzách mincí.
 • Umožňuje uživatelům volně sdílet osobní názory na související problémy.
 • Umožňuje uživatelům integrovat data a zprávy, které jsou pro jejich web nejrelevantnější.
 • Existuje velké množství obchodních párů a mnoho různých krypto měn.

Výše uvedené výhody dělají z CryptoCompare komerční informační web pro každého, kdo miluje a chce se o tomto oboru dozvědět, nelze ignorovat.

Přečtěte si více: Co je to kryptopůjčování a jak funguje?

Děkujeme za návštěvu a přečtení tohoto článku! Prosím sdílejte, pokud se vám to líbilo!

What is GEEK

Buddha Community

Ambert Lency

Ambert Lency

1659831480

Co je CryptoCompare | Poskytovatel údajů o trhu kryptoměn

V tomto článku se dozvíte, co je CryptoCompare, jak používat CryptoCompare (poskytovatel údajů o trhu kryptoměn).

1. Co je CryptoCompare

CryptoCompare byla založena v roce 2014. Nabízí nákupní a prodejní ceny v reálném čase, mapuje a analyzuje trh ze 170 globálních krypto burz, 5 300+ coinů a 240 000+ měnových párů, aby uspokojila potřeby zákazníků.

Toto je renomované místo pro investory, kteří se mohou zapojit do diskuse a také sledovat analýzu nejnovějších trendů na všech trzích kryptoměn online v reálném čase. CryptoCompare se stále a neustále vyvíjí díky pozitivním ohlasům.

Abyste mohli využívat všechny funkce na CryptoCompare, musíte si vytvořit účet.

 • Přejděte na https://www.cryptocompare.com/
 • Klikněte na tlačítko Přihlásit se v pravém horním rohu
 • Vyplňte formulář se svým jménem, ​​e-mailovou adresou a heslem (nebo pomocí účtů google, facebook a twitter)
 • Dokončete registraci pomocí potvrzovacího odkazu, který vám byl zaslán na váš e-mail.

Po potvrzení vaší e-mailové adresy kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu budete požádáni o přihlášení, abyste získali přístup ke svému účtu.

Jak CryptoCompare funguje?

CryptoCompare získává informace agregováním a analýzou údajů o tickech z hlavních burz s kryptoměnami. Poté CryptoCompare integruje různé datové sady, aby vytvořil ceny kryptoměn. Výsledkem není jen cena bitcoinu, ale holistický přehled o trhu.

CryptoCompare také poskytuje data na granulární úrovni, včetně dat o obchodu s kryptoměnami, dat knihy objednávek, blockchainu a historických dat, sociálních dat, zpráv a sady indexů kryptoměn.

Nejlepší burzy pro obchodování tokenů a mincí. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.io


2. Funkce platformy a použití 

CryptoCompare poskytuje čtenářům komplexní objektivní pohled na analytické grafy a trendy coiny na předních světových burzách.

2.1. Trh:

Seznam kryptoměnových směnáren je rozsáhlý. Natolik, že se pravděpodobně budete nudit, než se posunete na konec seznamu. Budete moci najít všechny typické informace spojené s každou burzou, jako je umístění, poplatky a dostupné mince. 

Většina uživatelů si však prohlédne uživatelské recenze, aby získali představu o výhodách a nevýhodách, se kterými se jiní obchodníci v současnosti potýkají.

5 300+ coinů: CryptoCompare podporuje prakticky každou významnou minci v kryptosféře. CryptoCompare podporuje 5 300+ coinů včetně těch velkých, jako jsou bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoiny (LTC)…. 

240 000+ měnových párů: CryptoCompare sleduje více než 240 000 měnových párů na trzích po celém světě.

Podrobné informace spolu s grafy ukazujícími aktuální trendy v kryptoměnách, objemy směn, zprávy ICO a odkazy na nejnovější zprávy ze světa kryptoměn. Je možné procházet dostupné ceny kryptoměn, ale také jejich hodnocení na základě míry návratnosti, ATH... 

Úžasný filtr CryptoCompare vám může ukázat:

Seznam mincí: Kryptoměny , DeFi, NFT

Nejlepší seznamy: CryptoCompare má na svých webových stránkách několik „nejlepších seznamů“, kde obsahují to nejlepší z určité kategorie. Mají například seznam nejlepších coinů, směnáren, ICO, těžebních platforem, peněženek, karet a herních platforem.

 • Těžba: Pokud vás zajímá těžba kryptoměn, pak je tato sekce určena právě vám. Těžba kryptoměn je rozsáhlé pole a není pro slabé povahy. Už jen z tohoto důvodu se mnoho nových nadšenců obrátilo na cloudovou těžbu jako způsob, jak doplnit své příjmy. Zde můžete dohnat analýzy společností, smluvní opce, těžební fondy a další.
 • Peněženky: Sekce peněženek je víceméně stejná jako sekce výměn, i když se zdá, že doporučuje řešení, která tým osobně používá a/nebo kterým důvěřuje. Zde jsou uvedeny recenze stolních, mobilních a hardwarových peněženek se seznamem podporovaných mincí a různých bezpečnostních funkcí.

Výzkum: CryptoCompare pravidelně vydává vysoce kvalitní průzkumy, včetně recenzí na burzách, benchmarků a podrobných návodů ke konkrétním coinům. Interní tým analytiků a datových vědců společnosti nabízí objektivní vhled do všech různých aspektů odvětví digitálních aktiv.

 • Recenze na burze: CryptoCompare vydává recenze krypto burz každý měsíc. Tyto burzovní recenze pokrývají nejnovější aktualizace ze světa kryptoměnových směnáren, včetně měsíčního objemu obchodů, jedinečných pohybů měnových párů, rozpisů objemů jednotlivých burz a dalších. CryptoCompare kontroluje pouze důvěryhodné burzy, včetně burz, ze kterých CryptoCompare shromažďuje data.

ZPRÁVY: Exchange Review, Exchange Benchmark, Other Research

PRŮVODCE: Mince, směny, těžba, peněženky, hazardní hry

2.2. Data

Historická data a data digitálních aktiv v reálném čase: 

Základní službou CryptoCompare jsou její data. Společnost poskytuje institucím definitivní data o digitálních aktivech v reálném čase prostřednictvím svého API. Firemní řešení API a WebSocket nabízejí kryptodata na institucionální úrovni milionům zákazníků po celém světě.

Zakázková řešení digitálních aktiv datových služeb: 

CryptoCompare nabízí implementace šité na míru, včetně balíčků pro přístup k podnikovým datům a indexů digitálních aktiv, které uspokojí jedinečné potřeby organizací.

Historická data a data v reálném čase:

CryptoCompare poskytuje data o kryptoměnách na institucionální úrovni milionům zákazníků po celém světě, od špičkových řešení API a webových soketů až po důvěryhodnou sadu indexů digitálních aktiv.

CryptoCompare nabízí sadu standardně nastavených a vysoce přizpůsobitelných indexů digitálních aktiv, které poskytují komplexní měřítka tržního ocenění, na nichž mohou být založeny finanční investiční produkty.

2.3. Portfolio

Pokud jste v kryptoměnách nějakou dobu, možná jste si již vybrali aplikaci, která vám pomůže spravovat vaše portfolio. Pokud ne, tým odvedl skvělou práci a poskytl registrovaným uživatelům docela sexy sledovač portfolia. I když to může chvíli trvat, než se vám podaří dostat své Lambo na Měsíc!


2.4. CryptoCompare API a ceny

API:

Data API CryptoCompare jsou pravděpodobně jednou z jejich nejlepších funkcí. API je zkratka pro aplikační programovací rozhraní a umožňuje vývojářům získávat tržní data z firemního serveru někde online. To již můžete udělat u většiny burz s kryptoměnami, ale protože CryptoCompare shromažďuje data napříč širokou škálou burz a trhů, poskytuje to několik dalších zajímavých datových bodů.

Základní služba API je zdarma, což je skvělé pro každého, kdo chce získat nějaká data a zmačkat své vlastní aplikace. Rozhraní API jsou nad rámec tohoto článku a k jejich plnému využití budete potřebovat určité znalosti programování. Bez ohledu na to mějte oči na stopkách pro další generaci aplikací a uživatelských rozhraní, protože k jejich vytvoření budou použita podobná rozhraní API. Díky tomu bude pro nás, ne tak technicky nakloněný lid, mnohem snazší zůstat v kontaktu s nejnovějšími krypto trendy.

 • API DÁVÁ PŘÍSTUP K: API vrací aktuální cenu jakékoli kryptoměny a všechny obchodní informace (cena, objem, otevřená, vysoká, nízká atd.) pro požadované páry. Poskytujeme cenová data pro 5 300+ coinů a 240 000+ měnových párů.
 • Historická data: Získejte denní, hodinová a minutová historická data, denní data v libovolném daném časovém razítku, denní průměrnou cenu na základě hodinového vwapu a celkový denní a hodinový objem výměny.
 • Nejlepší seznamy: Nejlepší seznamy koncových bodů získávají údaje o objemu pro nejlepší burzy pro měnový pár, úplná data CryptoCompare Index (CCCAGG), nejlepší seznam coinů, nejlepší seznam obchodních párů a top coiny podle celkového objemu na všech trzích za posledních 24 hodin.
 • Streamování: Streamovací API vrací všechny kombinace předplatitelů a informací o cenách, abyste věděli, co je třeba streamovat a jak se připojit k streamerům. Můžete také získat všechny dostupné kanály předplatného streamerů pro požadované páry.
 • Novinky: Získejte zpravodajské kanály a články od všech hlavních poskytovatelů krypto zpráv, se kterými CryptoCompare integroval. Můžete také získat úplný seznam kategorií, což je skvělý způsob, jak filtrovat články se zprávami.
 • Další informace: S naším API můžete dělat mnohem víc a neustále přidáváme cenné koncové body. Čestná uznání: seznam všech burz a obchodních párů, základních burz pro CryptoCompare Index (CCCAGG) a všech coinů na webu CryptoCompare.

Ceny

CryptoCompare nabízí vrácení peněz do 30 dnů od obdržení platby. CryptoCompare také nabízí zásady spravedlivého využití: pokud jste využili méně než 10 % svého měsíčního limitu hovorů, můžete do 30 dnů od zaplacení zavolat týmu podpory CryptoCompare a společnost zkontroluje vaši aktivitu, aby určila, zda máte nárok na vrácení peněz.

CryptoCompare má čtyři různé cenové úrovně určené pro různé typy uživatelů, včetně všech následujících:

 • OSOBNÍ (ZDARMA): Volný klíč pro osobní/nekomerční projekty nebo komerční zkušební účely
 • KOMERČNÍ (79,99 USD ZA MĚSÍC PLACENO ROČNĚ / 95,99 USD ZA MĚSÍC PLACENÉ MĚSÍČNĚ): Pro malé komerční projekty, které potřebují základní řešení pro kryptodata
 • COMMERCIAL PRO (199,99 USD ZA MĚSÍC PLACENO ROČNĚ / 239,99 USD ZA MĚSÍC PLACENÉ MĚSÍČNĚ): Pro středně velké organizace a institucionální klienty, kteří potřebují pokročilá řešení kryptodat
 • ENTERPRISE (VLASTNÍ CENY PRO PODNIKOVÉ UŽIVATELE): Pro velké podnikové organizace a instituce, které potřebují plně přizpůsobitelné řešení kryptografických dat s neomezeným přístupem k datům

Výhody Crytocompare

 • Podělte se o spoustu znalostí o problematice těžby, těžebních zařízeních, nových konceptech, znalostech trhu atd.
 • Aktualizujte nejnovější zprávy, dohánějte trend na trhu.
 • Poskytuje přehled o předních světových digitálních peněženkách, peněženkách a burzách mincí.
 • Umožňuje uživatelům volně sdílet osobní názory na související problémy.
 • Umožňuje uživatelům integrovat data a zprávy, které jsou pro jejich web nejrelevantnější.
 • Existuje velké množství obchodních párů a mnoho různých krypto měn.

Výše uvedené výhody dělají z CryptoCompare komerční informační web pro každého, kdo miluje a chce se o tomto oboru dozvědět, nelze ignorovat.

Přečtěte si více: Co je to kryptopůjčování a jak funguje?

Děkujeme za návštěvu a přečtení tohoto článku! Prosím sdílejte, pokud se vám to líbilo!

Ambert Lency

Ambert Lency

1653971100

Co je Glassnode, pomocí Glassnode | Informace o trhu na řetězci

V tomto příspěvku se dozvíte, co je Glassnode, jak používat Glassnode (informace o trhu na řetězci) pro obchodování s kryptoměnami.

Co je to on-chain analýza?

Jedná se o studium toku kapitálu probíhajícího na blockchainu a studium síťových metrik blockchainu. Normálně máme na tradičních akciových trzích k dispozici pouze údaje o ceně a objemu. V blockchainu lze vše sledovat, takže metriky on-chain nám mohou umožnit zjistit, kolikrát byly finanční prostředky přesunuty dovnitř nebo ven a kolik určitého coinu konkrétní adresa vlastní.

1. Co je Glassnode?

Glassnode je kryptoanalytická platforma, která generuje inteligentní data sledováním on-chain indikátorů, tj. informací získaných ze samotných blockchainů. Byla založena v Německu v roce 2018 a měla sídlo ve švýcarském Zugu.

Lze jej použít pro získání více informací, které obecně nelze získat z běžných grafů v coinmarketcap nebo obchodním pohledu.

Glassnode je komplexní poskytovatel on-chain dat pro obě aktiva s metodami ověřování Proof of Stake nebo Proof of Work.

Zde jsou klady a zápory Glassnode.

Profesionálové.

 • Obrovské množství metrik.
 • Přesné údaje o řetězci.
 • Podporuje mnoho aktiv.

Nevýhody.

 • Nemá seznam sledovaných.
 • Nemá upozornění.

2. VLASTNOSTI GLASSNODE

2.1. Akademie Glassnode

Glassnode academy je vzdělávací platforma pro začátečníky i začátečníky, aby se seznámili s děním v kryptosvětě. Nabízí kvalitativní vysvětlení různých metrik on-chain a také jejich různých funkcí a případů použití.

V tomto prostředí mohou uživatelé snadno přistupovat k ukazatelům, jako je zisk a ztráta, adresy a zásoby, mimoburzovní obchody, data týkající se těžařů, data burz a tak dále, a používat je pro svou analýzu.

Na jejich webových stránkách je k dispozici návod, jak používat a porozumět různým dostupným grafům, a lze jej nalézt v sekci Akademie . Ne všechny dostupné grafy jsou zdarma k použití a podrobnosti o cenách naleznete v sekci Ceny . Ale pro průměrné investory jsou dostupné nástroje dost dobré. Ty, které jsou v šedé barvě, jsou zdarma k použití, ty v modré jsou aktualizovány se zpožděním a ty červené nejsou přístupné volnému uživateli.

2.2. Studio Glassnode

Glassnode Studio funguje jako tepající srdce této výkonné databáze. V tomto prostředí mohou uživatelé snadno přistupovat k ukazatelům, jako je zisk a ztráta, adresy a zásoby, mimoburzovní obchody, data týkající se těžařů, data burz a tak dále, a používat je pro svou analýzu.

Další důležitou funkcí Glassnode Studio je přístup k metrikám souvisejícím s nadřazenými metrikami. Pokud například uživatel vybere metriku adresy, zobrazí se více než 30 nových metrik souvisejících s možností adresy, jako jsou adresy se zůstatkem vyšším než 100 000 USD.

V sekci Grafy vlevo nahoře máte rozbalovací nabídku, kde můžete vybrat aktivum, které chcete analyzovat. Jakmile vyberete aktivum, můžete vybrat metriku, která má být analyzována Adresy, Ukazatele, Na základě účtu, Burzy, Transakce, Trhy, Entity, Dodávky, UTXO, Poplatky, Těžba, Bloky a Distribuce . Každá kategorie má spoustu grafů, které lze použít k získání smysluplných informací.

KATEGORIE ADRESY

 1. Počet nově vytvořených adres.
 2. Kolik z dostupných adres je skutečně aktivních.
 3. Kolik adres přijímá, odesílá bitcoiny na blockchainu a celkový počet adres na blockchainové síti.
 4. Zkontrolujte statistiky, kolik adres vlastní kolik zlomků nebo celých čísel bticoinu.

KATEGORIE INDIKÁTORU

Se 41 indikátory, na které se můžete podívat, máte k dispozici sakra mnoho nástrojů a jsem si jistý, že byste bitcoiny neanalyzovali takovým způsobem. Je toho hodně, co si můžete zahrát a získat znalosti.

KATEGORIE ZALOŽENÁ NA ÚČTU

Všechny ukazatele v této kategorii spadají do prémiové kategorie a nemohou být přístupné bezplatnému uživateli. Myslím, že jde o data týkající se konkrétních účtů, takže mám pocit, že můžete analyzovat svůj vlastní účet.

KATEGORIE BURZY

V této kategorii jsou sledovány informace týkající se toku bitcoinů do a z kryptoměnových burz, jako je Coinbase, Binance, Kraken atd. Zůstatek na směnárnách a částka, která se vkládá a vybírá ze všech směn dohromady az nich.

KATEGORIE TRANSAKCÍ

Všechny informace týkající se transakcí, které se dějí na bitcoinovém blockchainu, lze sledovat. Lze měřit počet transakcí a rychlost, s jakou transakce probíhají.

TRŽNÍ KATEGORIE

Údaje o aktuálním trhu lze vidět jako tržní kapitalizaci, cenu a hodnotu.

KATEGORIE SUBJEKTŮ

Všechny ukazatele v této kategorii spadají do prémiové kategorie a nemohou být přístupné bezplatnému uživateli. Myslím, že to souvisí s účty velkých subjektů (organizací, velryb a institucionálních investorů). 

 1. Celkový počet entit Nové/Existující a ty, které jsou aktivní.
 2. Entity, které odesílají a přijímají bitcoiny.
 3. Růst konkrétní entity a celkový počet velryb.

KATEGORIE DODÁVKY

K dispozici jsou veškeré informace týkající se oběžné zásoby bitcoinů, množství nově vyražených coinů, míra inflace bitcoinu, zisk/ztráta stávající zásoby bitcoinu a informace o hodl.

KATEGORIE UTXO

UTXO není nic jiného než neutracená částka v bitcoinové transakci. Veškeré informace o nevyčerpaných transakcích naleznete v této kategorii. Lze analyzovat procento, zisk, objem, ztrátu a počet.

KATEGORIE POPLATKŮ

Poplatek, který platí uživatelé těžařům za vložení transakce do bloku, není nic jiného než transakční poplatky. Lze analyzovat celkové poplatky, které jsou zaplaceny. V případě Etherea se pro transakce používá plyn.

KATEGORIE TĚŽBA

 1. Míra obtížnosti hádanky, kterou těžaři řeší při přidávání transakcí do bloku.
 2. Aktuální hash rate bitcoinové sítě.
 3. Výnosy těžařů jen z transakčních poplatků a celkem s odměnami.

KATEGORIE BLOKŮ

 1. Aktuální výška bloku, který se těží.
 2. Celkový počet bloků, které byly přidány do hlavního blockchainu.
 3. Střední a střední doba mezi vytvořením dvou bloků.

KATEGORIE DISTRIBUCE

Kategorie Distribuce obsahuje informace pouze o tokenech ERC-20. Procento dodávek, které jsou uzamčeny v chytrých smlouvách, horní 1 % z bohatého seznamu, distribuce tokenu ERC-20 a jak decentralizovaný token je, lze vizualizovat.

2.3. Statistiky Glassnode

Odborné a technické články a zprávy o trhu s kryptoměnami, připravené a publikované týmem Glassnode . Toto je skvělý zdroj pro profesionály na trhu s kryptoměnami, kde si mohou přečíst názory a postřehy na webu Glassnode na různá témata. Veškerý obsah je také publikován v angličtině, španělštině, italštině, čínštině a japonštině.

Tato funkce zahrnuje různé sekce, které jsou:

 • Newsletter – Zasílá články na e-maily žadatelů v určených intervalech.
 • Statistiky – Na webu GlassNode jsou k dispozici komentáře a názory na různé události a témata na trhu s kryptoměnami.
 • Analýzy – Analytické zprávy týmu Glassnode jsou publikovány profesionálně as nejmenšími chybami pro uživatele.
 • Reporty – Doplňkové články důležitých kryptoměnových událostí jsou analyzovány webem Glassnode a jejich výsledky jsou poskytovány uživatelům ve formě reportu.
 • Produkty – Všechny články, zprávy a postřehy z webu Glassnode jsou pro uživatele shromažďovány na jedné stránce.
 • DeFi – Obsah související s odvětvím decentralizovaného financování byl vyvinut analytickým a vzdělávacím týmem webu Glassnode a poskytnut uživatelům.


2.4. Metrický katalog

Databáze Galssnode obsahuje velké množství metrik vyvinutých pro analýzu dat v řetězci. Pro některé uživatele, kteří hledají konkrétní metriku, může být vyhledávání v Glassnode Studio časově náročné a obtížné. Z tohoto důvodu byl katalog metrik Glassnode vyvinut tak, abyste měli přístup k požadované metrice v co nejkratším čase.

Metriky jsou rozděleny do tří úrovní s podrobnějšími informacemi, jak postupujete do úrovní úrovní. Příklady metrik pod každou úrovní jsou:

 • Úroveň 1 : Aktivní adresy, výška bloku, odesílací adresy, velikost bloku, vytěžené bloky, nevyužité transakční výstupy (UTXO), nové vklady atd.
 • Úroveň 2: Adresy se specifickými nativními zůstatky (např. více než 1 BTC atd.), DeFi Total Value Locked (TVL), otevřený úrok z futures, objem futures, zůstatky směny, zničené roky mincí, živost atd.
 • Úroveň 3: Adresy se specifickými zůstatky v dolarech (např. více než 10 000 $ atd.), držená zásoba, stahovací adresy, zůstatek těžařů, nové entity, nevyužitá zásoba těžařů, SOPR (poměr zisku z utraceného výstupu) atd.

2.5. Více grafů

Pomocí této funkce mohou uživatelé zobrazovat a číst potřebné grafy a metriky současně na personalizovaném řídicím panelu. To usnadňuje každému uživateli přístup k základním datům a může také porovnávat data profesionálně a na první pohled , což je pro některé uživatele velká funkce Glassnode Studio .


2.6. Integrace TradingView

Jedná se o beta program, ve kterém můžete integrovat svůj editor grafů TradingView pro se studiem Glassnode a otevřít tak dveře dalším nástrojům pro úpravy a metrikám.

2.7. Ceny

Na Glassnode jsou dva placené plány. První je za 39 USD měsíčně (nebo 29 USD, pokud platíte ročně), zatímco druhý a nejpokročilejší je za 799 USD měsíčně (nebo 699 USD, pokud platíte ročně).

2.8. Porovnání mincí

Zde můžete kombinovat metriky pro dvě nebo více krypto aktiv a vytvořit pro ně převrstvený graf

Vzhledem k tomu, kolik aktiv je podporováno a kolik metrik je pro každou z nich k dispozici, Glassnode vám také umožňuje porovnávat různé metriky pro různé coiny a získat tak překryvný graf, který obsahuje obě metriky.

Porovnání grafů vám pomůže vyměnit coiny, protože vaše rozhodnutí bude založeno na znalostech z porovnání obou mincí s přesnými metrikami.

3. Top On-chain Indicators v Glassnode

 • Poměr MVRV

Poměr MVRV je poměr tržní hodnoty mince k její realizované hodnotě. Je to cenný nástroj, který v kombinaci s dalšími metrikami dokáže přesně předpovídat vrcholy a dna trhu. 

Například, když je tato hodnota vysoká, znamená to, že mince je překoupená, což naznačuje potenciální vrchol trhu. Na druhou stranu, když je nízká, může to znamenat, že je coin přeprodaný, což ukazuje možné dno trhu.

 • Mince dnů zničena

Tato metrika měří aktivitu starších investorů, jejichž coiny na nějakou dobu ležely ladem. Získává se vynásobením mincí, které se přesunuly z peněženky, počtem dní, kdy zůstaly v peněžence statické. Analýza této metriky může odhalit, kdy se velryby chystají prodat, a inspirovat tak období vybírání zisku.

 • Poměr LTH/STH

Jedná se o poměr dlouhodobých držitelů mince a jejích krátkodobých držitelů. Tato metrika nám pomáhá zjistit, kdo přesně prodává a zda je důvod k panice nebo ne.

 • Realizovaný zisk/ztráta

Tato metrika se používá k určení, zda je v minci po nedávném vzestupu ještě nějaká pára, nebo zda je čas opustit trh a získat zisk.

 • SOPR (utracený výstupní poměr zisku)

Je to další tržní ukazatel, který ukazuje poměr zisk/ztráta coinů přemístěných z jejich adres

 • Poměr zásob k toku

Poměr zásob k toku mince je poměr nové nabídky ke stávající nabídce. Obvykle se používá k předpovídání ceny měny a ukázalo se, že je to jedna z nejpřesnějších metod, jak toho dosáhnout.

 • Poměry volatility

Index volatility bitcoinů je k dispozici pouze těm, kteří si předplatili pokročilý plán. Měří volatilitu bitcoinu za účelem stanovení cen vypořádání pro futures na volatilitu bitcoinů.

 • NVT (poměr síťové hodnoty k transakci)

Je to ukazatel, který určuje poměr mezi objemem převodu mince a její tržní kapitalizací. Pomáhá určit, zda je měna nadhodnocená nebo podhodnocená.

 • Stuhy

Stužka obtížnosti bitcoinu je graf zobrazující obtížnost těžby bitcoinů. Používá se k tomu, abyste věděli, kdy je nejlepší koupit bitcoiny

 • Nabídka stabilních coinů

Tento indikátor je také důležitý, protože ukazuje, zda/kdy jsou lidé připraveni koupit kryptoměny pomocí stablecoinů.

Závěr

Není pochyb o tom, že Glassnode je jedním z nejkomplexnějších dostupných nástrojů pro analýzu dat pro kryptoměny. Má prakticky vše, co potřebujete vědět, abyste mohli dělat logická obchodní rozhodnutí. Doufám, že vám tento článek ukázal, zda je pro vás nebo ne. 

Nakonec bychom si s vámi rádi popovídali v komentářích, tak nám řekněte, co si myslíte o této recenzi Glassnode?

Přečtěte si více: Co je Messari | Jak používat Messari | Crypto Data Agregator

Děkuji!

alina yewagat

1616650736

Como carregar o arquivo PST para o Office 365 sem Outlook?

Os usuários tiveram que carregar arquivos PST para contas do Office 365 várias vezes quando não tinham o MS Outlook com eles, e está se tornando muito difícil para eles fazerem isso sem o Outlook. Os usuários acharão mais fácil migrar agora que fornecemos uma solução simples neste blog para importar arquivos PST para o Office 365 com ou sem download do MS Outlook.

Baixe Agora

Devido à ampla variedade de recursos e funções fornecidas pelas plataformas em nuvem, a migração do Outlook baseado em desktop para o OWA está se tornando mais popular.

O Office 365 é simples e fácil de usar. Ele permite que os usuários operem em uma rede baseada em nuvem. Vejamos as diferentes maneiras de carregar o Outlook PST para o Office 365 Importer.

Existem várias maneiras de importar arquivos PST para a nuvem do Office 365.

A importação de arquivos da área de trabalho do Outlook para o OWA pode ser feita de várias maneiras. Vamos conhecer cada um deles individualmente -

 1. Use o método de upload de rede
 2. Usando um utilitário técnico
 3. Usando o método de envio por unidade (sem Outlook)

Método 1: use o upload da rede para importar um arquivo PST para a metodologia do Office 365

 1. Abra a ferramenta Azure AzCopy e cole a URL do SAS nela.
 2. Agora, carregue o arquivo PST. 3. Visualize o arquivo PST usando o Azure Storage Explorer.
 3. Crie um arquivo CSV para fins de mapeamento.
 4. Faça uma tarefa de importação de PST.
 5. Isso iniciará o processo de importação do arquivo PST para o Office 365.

O segundo método é usar o envio de unidade. Metodologia

 1. Para obter uma chave de armazenamento, execute WAImportExport.exe.
 2. Usando este método, copie o arquivo PST para o seu disco rígido.
 3. Crie um arquivo de mapeamento para transferir seu arquivo PST para o armazenamento do Azure.
 4. Crie um trabalho de importação agora.
 5. Envie o disco rígido para a Microsoft para que o arquivo PST possa ser carregado no espaço de armazenamento do Azure.

Método 3: PST qualificado para solução de importação do Office 365

Para o upload direto de arquivos PST em uma conta do Office 365 sem usar o MS Outlook, pode-se usar uma ferramenta automatizada como o Softaken Mail Importer. O aplicativo leva apenas alguns minutos para importar emails PST e anexos para uma conta do Office 365.

As medidas para fazer upload de arquivos PST para a nuvem do Office 365 são as seguintes:

 1. Baixe e execute o aplicativo PST para importador do Office 365.
 2. Escolha um ou vários arquivos PST para importar.
 3. Tenha informações de login para o Office 365.
 4. Selecione uma pasta de importação PST.
 5. Clique no botão “Carregar agora”.

É assim que as medidas do aplicativo são amigáveis ​​ao usuário. A melhor coisa sobre este programa é que ele não precisa da instalação do Outlook para importar caixas de correio PST para a conta do Office 365.

Qual método é melhor para enviar PST para o O365: manual ou profissional?

Em comparação com os métodos manuais mencionados acima, é óbvio que usar um sistema profissional como o PST para importador do Office 365 é a melhor maneira de carregar emails PST em uma conta do Office 365. Existem muitas explicações para isso -

 1. As soluções manuais são frustrantes e complexas, enquanto as soluções profissionais são fáceis de usar.
 2. Usuários sem experiência tecnológica terão dificuldade em entender os métodos manuais, ao passo que entender as soluções profissionais é simples graças às suas medidas autoexpressivas.
 3. O upload manual de um único arquivo PST é possível, mas as soluções profissionais carregam vários arquivos PST de uma vez para a importação do Office 365.

Conclusão

Nesta postagem, mostramos como importar arquivos PST para o Office 365 com ou sem Outlook. Depois de analisar as deficiências dos métodos de carregamento de rede e envio de unidade, é recomendável usar uma solução profissional, como PST para Office Importer, para importar arquivos do Outlook diretamente, em massa e facilmente para a nuvem do Office 365. Examine a funcionalidade do software primeiro instalando uma versão demo gratuita antes de obter as chaves de licença.

#pst para o office 365 #outlook pst para o office 365 importer #pst para contas do office 365 #pst para a nuvem do office 365

Co je Crypto Custody | Co jsou řešení úschovy kryptoměn

V tomto příspěvku se dozvíte o Co je Crypto Custody, Co jsou Cryptocurrency Custody Solutions?

Digitální transformace je mostem, který nás spojuje s novým věkem budoucnosti. Bývaly doby, kdy lidé komunikovali prostřednictvím pošty dříve, než lidé měli chytré telefony. Během krátké doby digitální pokroky ovládly téměř všechny aspekty našich životů. Proto je docela rozumné přemýšlet o vyhlídkách reprezentace skutečných aktiv v digitálním prostředí. 

Jedno z nejpopulárnějších digitálních aktiv, které si v poslední době získalo značnou úroveň popularity, se týká kryptoměn. Rostoucí pozornost na kryptoměny také přitáhla pozornost k úschově kryptoměn a tomu, jak vykonáváte vlastnictví krypto aktiv. Pojďme se dozvědět více o úschově kryptoměn nebo řešení úschovy digitálních aktiv a jejich významu na moderních trzích.

Je kryptoměna hodnotná?

V srpnu 2021 byla celková kapitalizace kryptotrhu přes 2 biliony dolarů, což jasně ukazuje hodnotu krypto pro svět. Aplikace digitálních aktiv, jako jsou kryptoměny, ovlivňují konvenční finanční služby. Ve stejné době kryptoměny také podpořily šíření nových řešení DeFi a zcela změnily pohled na finance. 

Zatímco mnoho lidí se zajímá o hlavní výhody kryptoměn, jako je bezpečnost, transparentnost a nová forma financí, je důležité poznamenat, že je nehmotná. Proto je mnoho lidí zmatených ohledně úschovy kryptoměn, aniž by jim bylo jasné, kde mohou kryptoměnu, kterou mají, uložit. Pokud jste vlastníkem bitcoinů, máte coiny představující hodnotu bitcoinů, které můžete uložit ve své fyzické peněžence? 

Co je Crypto Custody?

Růst kryptoměny je v poslední době impozantním fenoménem, ​​zejména s dodatečným důrazem na důvěru a bezpečnost. Kromě toho se v kryptoekosystému také zvyšuje poptávka po předpisech a standardizovaných operacích. Centralizované a decentralizované burzy až do této chvíle zaujaly pozornost v diskusích o úschově a obchodování kryptoměn. 

Přístupy k ukládání a správě digitálních aktiv, jako jsou kryptoměny, se však v poslední době staly populárními. Zde byste narazili na moderní služby crypto custody, což jsou v podstatě nezávislé úložné a bezpečnostní systémy pro kryptoměny. 

Zkontrolujte také: Co je to kryptopeněženka | Vše, co potřebujete vědět

Význam úschovy kryptoměn

Dalším kritickým faktorem v jakékoli diskusi o řešení úschovy kryptoměn by se měl zaměřit na její význam. Předpokládá se, že velikost trhu s úschovou kryptoměn poroste o 21,5 % CAGR a do roku 2026 dosáhne 1,2 miliardy USD. Jak jsou řešení úschovy důležitým aspektem pro růst krypto ekosystému? Jedna z nejdůležitějších odpovědí na tuto otázku by poukazovala na rostoucí zájem finančních institucí, hedgeových fondů a jednotlivců s vysokým čistým jměním o kryptoměny.

Úschova kryptoměn může sloužit jako zásadní podpora pro rozšíření jejich držby kryptoměn. Přibližně 150 aktivních hedgeových fondů souvisejících s kryptoměnami již nashromáždilo téměř 1 miliardu dolarů v hodnotě aktiv pod jejich správou. Přibližně 52 % hedgeových fondů, finančních institucí a jednotlivců s vysokým čistým jměním však závisí na službách řešení nezávislé správy. Rostoucí zájem institucionálních investorů o kryptoprostor proto vytváří potřebu institucionálních řešení pro úschovu kryptoměn.

Úschova v případě krypto aktiv je široký pojem s dostupností mnoha řešení. Můžete objevit mnoho jedinečných možností pro ukládání krypto aktiv a zajistit si všestranný přístup ke svým krypto aktivům. Kromě toho byste si měli také všimnout hodnoty řešení pro úschovu kryptoměn a problémů s nimi spojených. 

Porozumění úschově kryptoměn

Abyste podrobně porozuměli tomu, „co je to úschova kryptoměn“, musíte se zaměřit na podrobný dojem z úschovy aktiv. V případě tradičních finančních trhů jsou depozitáři v podstatě instituce, které nabízejí různé finanční služby. Depozitáři na tradičních finančních trzích se však musí soustředit především na úschovu aktiv. 

Schovatelé mohou sloužit jako trezory, které uchovávají aktiva investorů v elektronické a fyzické variantě a berou poplatek za úschovu vašeho majetku. Kromě toho depozitáři také využívají své tržní zkušenosti pro efektivní a rychlejší vypořádání obchodů investorů. V případě úschovy kryptoměn byste našli podobnosti s úschovnou v tradičním finančním prostředí. Nicméně úschova kryptoměn má některé jedinečné detaily, které byste si měli pečlivě poznamenat. 

Institucionální řešení pro úschovu kryptoměn se podobají správcům tradičních finančních služeb, i když s výrazným rozdílem. Řešení úschovy kryptoměn se zaměřují především na převzetí odpovědnosti za digitální aktiva zákazníků a jejich zabezpečení. Tajemství efektivního ukládání a správy kryptoměn s řešením úschovy je jasně patrné v bezpečné správě klíčů. 

Fungování Crypto Custody

Dalším důležitým faktorem v jakékoli diskusi o službách úschovy kryptoměn by bylo zaměřit se na to, jak fungují. Crypto funguje na základech blockchainu a jak název napovídá, kryptografická bezpečnost je základním aspektem kryptoměn. Správa klíčů pomáhá při kryptografickém zabezpečení majetku a umožňuje správu digitálních peněženek prostřednictvím soukromých klíčů. Institucionální řešení pro úschovu kryptoměn však drží soukromé klíče k aktivům jménem vlastníka. Řešení úschovy kryptoměn zajišťuje, že žádná jiná strana nebude mít přístup k soukromým klíčům uživatele. 

Bezpečnost jakéhokoli aktiva je důležitým zájmem pro úschovu kryptoměn, protože investoři se zaměřují na bezpečnost před přidělením aktiv do úschovy. Na druhou stranu byste u kryptoměny našli mnoho základních funkcí pro získání jistoty bezpečnosti. Za prvé, na blockchainu můžete najít reprezentace krypto aktiv, které není možné upravit. Dalším kritickým aspektem při správě krypto aktiv se týká přístupu k krypto aktivům prostřednictvím veřejných a soukromých klíčů.       

Veřejné a soukromé klíče

Pokud se ponoříte hluboko do jakéhokoli typu populární kryptopeněženky, můžete zjistit, jak používají klíče. Ve skutečnosti žádné řešení, které vám nabízí úschovu krypto aktiv, jako je kryptopeněženka, neukládá vaše skutečné krypto. Naopak, řešení úschovy kryptoměn dle vašeho výběru by uložilo soukromé klíče za vás. Řešení úschovy, jako jsou peněženky, vám také mohou pomoci efektivně spravovat vaši kryptoměnu s přímým přístupem k vašim soukromým klíčům. 

 • Veřejné klíče jsou v podstatě dlouhý číselný kód spojený s konkrétní peněženkou nebo řešením úschovy. Slouží jako adresa custody řešení a měl by být spárován se správným soukromým klíčem pro provádění transakcí.
 • Soukromé klíče jsou na druhé straně náhodně generovaná binární čísla, která mohou pomoci při šifrování a dešifrování transakcí. Soukromý klíč pomáhá při odemykání a ověřování transakce.

Různé alternativy pro úschovu kryptoměn

S podrobným dojmem základů souvisejících s úschovou kryptoměn a velikostí trhu krypto úschovy je nyní rozumné zaměřit se na různé typy řešení. Jaké typy řešení úschovy můžete použít pro kryptoměny? Zde jsou tři běžné typy služeb úschovy kryptoměn, které můžete najít pro individuální i institucionální investory. 

Samospráva

Jedna z nejpřednějších možností pro individuální řešení úschovy kryptoměn by zjevně odkazovala na řešení vlastní úschovy. Převezměte kontrolu nad svými krypto aktivy pomocí hardwaru, softwaru nebo papírových peněženek podle svého pohodlí. Vlastní řešení pro kryptoměny vám pomohou používat hardware, software nebo papír pro ukládání soukromých klíčů k vašim kryptografickým aktivům. Mezi výhody self-custody řešení patří lepší zabezpečení a lepší kontrola nad vašimi aktivy. Musíte však převzít odpovědnost za svůj majetek spolu se zranitelností hackingu a ztrátou majetku. 

Výměna peněženek

Další společný vstup mezi řešení pro úschovu kryptoměn by do rovnice přinesl výměnné peněženky. Exchange peněženky jsou v podstatě řešení, ve kterých investor přiděluje kontrolu a správu soukromých a veřejných klíčů burzám. Investoři by však měli bezproblémový přístup ke svým veřejným a soukromým klíčům prostřednictvím online peněženky. 

Takové typy řešení jsou vhodné pro institucionální úschovu kryptoměn, kde burza přebírá odpovědnost za správu soukromých klíčů. Zatímco výměnné peněženky nabízejí značnou jednoduchost a snadný přístup pro správu úschovy kryptoaktiv, představují také určitá rizika protistrany. 

Depozitář třetí strany

Konečný typ vstupu mezi služby úschovy kryptoměn by odkazoval na správce třetích stran. Poskytovatelé služeb, kteří uchovávají digitální aktiva jménem zákazníků, se mohou snadno kvalifikovat jako správci třetích stran. Správci třetích stran však nabízejí možnost zahrnout vlastní definované funkce a ovládací prvky pro kontrolu správy aktiv.

Služby úschovy třetích stran jsou ideální pro institucionální úschovu kryptoměn s výjimečným zabezpečením na institucionální úrovni spolu s pojištěním. Slibnou hodnotu standardizace můžete najít s jasně definovanými pravidly a ovládacími prvky pro správu kryptoaktiv. Kromě toho depozitáři třetích stran také nabízejí lepší flexibilitu a zabezpečení, i když s vyššími náklady, které jsou vhodné pro instituce. 

Úložiště klíčů

Jak si můžete jasně všimnout, různé typy řešení úschovy kryptoměn ukládají soukromé klíče investorů. Řešení úschovy poskytují bezpečnost pro krypto aktiva prostřednictvím bezpečné údržby soukromých klíčů investorů. Správci si mohli pro ukládání soukromých klíčů vybrat horké úložiště, chladné úložiště nebo dokonce chytré smluvní peněženky a peněženky s více podpisy. 

 • Hot storage je metoda pro online ukládání krypto aktiv, která umožňuje online úschovu vašich kryptoměn. Hot peněženky vám mohou pomoci používat digitální soukromý klíč pro přístup ke konkrétnímu aktivu. Jsou však extrémně zranitelné vůči hackerům.
 • Další běžná forma mechanismu ukládání soukromých klíčů ve službách úschovy kryptoměn zahrnuje studené úložiště. Jak název napovídá, studené úložiště soukromých klíčů se zaměřuje na offline ukládání soukromých klíčů. Chlazení vyžaduje soukromý klíč pro přístup k offline digitální peněžence a snížení bezpečnostních slabin.
 • Peněženka s více podpisy je dalším příkladem mechanismu pro ukládání soukromých klíčů v řešeních pro úschovu kryptoměn. Peněženky s více podpisy vyžadují vícenásobné schválení transakcí a zároveň umožňují online správu kryptoaktiv. K decentralizované peněžence mohlo přistupovat více uživatelů, což naznačuje impozantní zlepšení řešení pro úschovu kryptoměn.
 • Chytrá smluvní peněženka by také poskytla zásadní informace o typech úložiště soukromých klíčů v řešeních úschovy kryptoměn. Chytrá smluvní peněženka nabízí úschovu tokenů inteligentních smluv spolu s prokazováním vlastnictví prostřednictvím online úschovy. Chytré smluvní peněženky mají také zajímavé detaily, jako je ovládání pomocí kódu, soukromý klíč a hlavní účet.

Základy úschovy kryptoměn ukazují, jak může transformovat konvenční precedenty pro správu vašich krypto aktiv. Institucionální investoři hledají nové cesty, jak rozšířit své držby kryptoměn, a řešení úschovy nabízejí požadovanou podporu. Nová řešení úschovy kryptoaktiv poskytují nové příležitosti pro snížení rizika a komplikací spojených se správou vašich vlastních kryptoaktiv. Řešení úschovy mohou také poskytnout další vrstvu zabezpečení pro vaše krypto aktiva. 

Ve skutečnosti jsou řešení úschovy kryptoměn vhodnou alternativou k burzám. Úschova kryptoměn by proto mohla být zásadním hnacím motorem pro přijetí kryptoměn, protože umožňuje jednoduché a efektivní ukládání a správu kryptoměn. Blockchain a kryptoměny nadále přetvářejí svět a řešení úschovy jsou zásadním vrcholem vznikajícího ekosystému. Zjistěte více o řešeních úschovy a hned teď najděte nejlepší volbu pro vaše kryptoměny. 

Nejlepší burzy pro obchodování s tokeny a coiny. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.ioCoinbase

🔺PROHLÁŠENÍ: Informace v příspěvku nejsou finančním poradenstvím, jsou určeny POUZE PRO OBECNÉ INFORMAČNÍ ÚČELY. Obchodování s kryptoměnami je VELMI riskantní. Ujistěte se, že rozumíte těmto rizikům a že jste odpovědní za to, co děláte se svými penězi.

Doufám, že vám tento příspěvek pomůže. Nezapomeňte zanechat like, komentář a sdílet to s ostatními. Děkuji!

Vern Greenholt

Vern Greenholt

1598508720

What Is Big O Notation?

As programmers, we often find ourselves asking the same two questions over and over again:

 1. How much time does this algorithm need to complete?
 2. How much space does this algorithm need for computing?

To put it in other words, in computer programming, there are often multiple ways to solve a problem, so

 1. How do we know which solution is the right one?
 2. How do we compare one algorithm against another?

The big picture is that we are trying to compare how quickly the runtime of algorithms grows with respect to the size of their input. We think of the runtime of an algorithm as a function of the size of the input, where the output is how much work is required to run the algorithm.

To answer those questions, we come up with a concept called Big O notation.

 • Big O describes how the time is taken, or memory is used, by a program scales with the amount of data it has to work on
 • Big O notation gives us an upper bound of the complexity in the worst case, helping us to quantify performance as the input size becomes arbitrarily large
 • In short, Big O notation helps us to measure the scalability of our code

Time and Space Complexity

When talking about Big O Notation it’s important that we understand the concepts of time and space complexity, mainly because_ Big O Notation_ is a way to indicate complexities.

Complexity is an approximate measurement of how efficient (or how fast) an algorithm is and it’s associated with every algorithm we develop. This is something all developers have to be aware of. There are 2 kinds of complexities: time complexity and space complexity. Time and space complexities are approximations of how much time and space an algorithm will take to process certain inputs respectively.

Typically, there are three tiers to solve for (best case scenario, average-case scenario, and worst-case scenario) which are known as asymptotic notations. These notations allow us to answer questions such as: Does the algorithm suddenly become incredibly slow when the input size grows? Does it mostly maintain its fast run time performance as the input size increases?

#performance #development #big o complexity #big o notation #big data