Moriah Fisher

Moriah Fisher

1642620540

Смарт-контракти в блокчейні та як це працює | Просто Пояснено

У цій публікації ви дізнаєтеся про смарт-контракти в блокчейні та як це працює. Просте пояснення для початківців

Що таке смарт-контракт?

Смарт-контракти — це, по суті, автоматизовані угоди між автором контракту та одержувачем. Написана в коді, ця угода вписана в блокчейн, що робить її незмінною, а також незворотною. Зазвичай вони використовуються для автоматизації виконання угоди, щоб усі сторони могли бути впевнені в укладенні відразу, без потреби в будь-яких посередниках. Вони також можуть автоматизувати робочий процес, починаючи з певних обставин.

Отже, що таке виконаний договір? Підписаний договір, який встановлює договірний зв'язок між двома або більше сторонами, відомий як виконаний контракт. Кожна сторона обіцяє виконувати юридичні обов’язки, на які вони погодилися в письмовій угоді після належного підписання контракту. Популярні другим за популярністю блокчейном у світі, Ethereum (ETH), смарт-контракти привели до створення низки децентралізованих додатків (DApps) та інших випадків використання мережі. 

Однією з ключових переваг мереж блокчейн є автоматизація завдань, які традиційно вимагають стороннього посередника. Наприклад, замість того, щоб банк затверджував переказ коштів від клієнта до фрілансера, процес може відбуватися автоматично, завдяки смарт-контракту. Все, що потрібно, це щоб дві сторони домовилися про одну концепцію.

Іншим прикладом може бути регуляторна група та громадяни, яких вона представляє, обговорюють закон. Якщо ці дві сторони дійдуть згоди в системі на основі блокчейну, закон буде введено в дію через укладену угоду. Можливо, користувачі зможуть прочитати про новий закон через юридичний DApp або взаємодіяти з ним іншим способом на основі блокчейну.

Ця стаття розповість читачам про історію смарт-контрактів, як працюють смарт-контракти та чому смарт-контракти важливі.

Як працюють розумні контракти?

Думайте про розумні контракти як про цифрові заяви «якщо-то» між двома (або більше) сторонами. Якщо потреби однієї групи задовольняються, угода може бути виконана, а контракт вважається завершеним. 


Скажімо, ринок просить у фермера 100 колосків. Перший закріпить кошти в смарт-контракті, який потім можна буде схвалити, коли другий доставить. Коли фермер виконає свої зобов’язання, кошти будуть негайно вивільнені (тобто після виконання юридичного контракту). Однак контракт анулюється, а кошти повертаються клієнту, якщо фермер пропустив термін.

Звичайно, вищевказане є невеликим варіантом використання. Смарт-контракти можна запрограмувати, щоб вони працювали для мас, замінюючи урядові повноваження та системи роздрібної торгівлі, серед інших переваг. Більше того, смарт-контракти потенційно позбавлять від необхідності подавати певні розбіжності до суду, заощаджуючи сторони як час, так і гроші.

Ця безпека значною мірою пояснюється базовим кодом смарт-контракту. На Ethereum, наприклад, контракти написані на мові програмування Solidity, яка є повною за Тьюрингом. Це означає, що правила та обмеження смарт-контрактів вбудовані в код мережі, і жоден поганий актор не може маніпулювати такими правилами. В ідеалі ці обмеження пом’якшують шахрайство або приховані зміни в контрактах. Крипто-розумні контракти можуть вступити в дію лише в тому випадку, якщо всі учасники погодяться та підпишуть це питання. Тоді він налаштований на все життя.

Більш технічно, ідею смарт-контракту можна розбити на кілька кроків. По-перше, для смарт-контракту потрібна угода між двома або більше сторонами. Після встановлення вони можуть домовитися про умови, за яких розумний контракт вважатиметься завершеним. Рішення буде записано в смарт-контракті, який потім шифрується і зберігається в мережі блокчейн.

Після завершення контракту транзакція записується в блокчейн так само, як і будь-яка інша. Потім усі вузли оновлять свою копію блокчейну за допомогою цієї транзакції, оновлюючи новий «стан» мережі.

Тепер вам може бути цікаво, чи можуть біткойн (BTC) та інші мережі використовувати розумні контракти. До певної міри, так. Кожна транзакція BTC є технічно спрощеною версією смарт-контракту, а рішення другого рівня, такі як мережа Lightning, були розроблені для розширення функціональних можливостей мережі. Тим не менш, використання смарт-контрактів Ethereum є окремим випадком.

На відміну від більшості мереж блокчейн, які описуються як розподілений реєстр, Ethereum — це те, що вважається розподіленим кінцевим автоматом, що містить так звану віртуальну машину Ethereum (EVM). Цей стан машини, копію якого погоджуються зберігати всі вузли Ethereum, зберігає код смарт-контракту та правила, яким ці контракти повинні відповідати. Оскільки кожен вузол має правила, запечені за допомогою коду, усі смарт-контракти Ethereum мають однакові обмеження.

На додаток до вищезазначеного, у вересні 2021 року в провіднику блокчейн Cardano (ADA) було перераховано понад 200 смарт-контрактів. Смарт-контракти ADA розгортаються за допомогою мов програмування під назвою Marlowe, Plutus і Glow.

Також важливо зазначити, що смарт-контракти багато в чому відрізняються від письмових контрактів, як показано в таблиці нижче:

Історична довідка смарт-контрактів

Вірте чи ні, але розумні контракти задовго до технології блокчейн. Хоча Ethereum, представлений у 2014 році, є найпопулярнішою реалізацією протоколу, криптограф Нік Сабо створив цю ідею в 1990-х роках.

Тоді Сабо задумав цифрову валюту під назвою Bit Gold. Хоча актив так і не був запущений, цей попередник біткойн підкреслив випадок використання смарт-контракту — бездовірливі транзакції в Інтернеті. Якщо Web 1.0 був самим Інтернетом, а Web 2.0 — наявністю централізованих платформ, то Web 3.0 — це ненадійна, автоматизована версія цифрового простору, що керується користувачами.

Багато, включаючи сам веб-сайт Ethereum, порівнюють смарт-контракти з торговим автоматом. Торговельні автомати призначені для того, щоб продавець надав користувачеві продукт, без необхідності фактичної особи брати гроші та передавати товар. Смарт-контракти служать цій же цілі, але є набагато більш універсальними.

Розумні контракти з часом значно розвинулися. Вони починалися як прості оператори if-then, які може створити та реалізувати програміст. Однак ті, хто володіє знаннями програмування, обмежені, централізуючи ці «недовірені» контракти. На щастя, ті самі розробники працюють над вирішенням проблем доступності.

З моменту заснування розробники зробили так, щоб розумні контракти можна було створювати без знання кодування. Вони підвищують безпеку за допомогою різних мов програмування, створюючи альтернативи, такі як секретні контракти, і розробляючи способи автоматичного зберігання історії смарт-контрактів у форматі, зрозумілому людині — набагато простіше, ніж використовувати блокчейн для читання.

Переваги смарт-контрактів

Блокчейни Smart Contract надають різні переваги, включаючи швидкість, ефективність, точність, довіру, прозорість, безпеку, економію, як обговорюється в розділах нижче.

Смарт-контракти використовують комп’ютерні протоколи для автоматизації дій, економії годин у різних комерційних процесах. Автоматизовані угоди зменшують можливість сторонніх маніпуляцій, усуваючи вимогу до брокерів чи інших посередників ратифікувати вже підписані юридичні контракти. 

Крім того, відсутність посередника в смарт-контрактах економить гроші. Крім того, усі відповідні сторони мають повну видимість і доступ до умов цих контрактів. Тому після підписання договору відмовитися від нього неможливо. Це гарантує, що транзакція є повністю прозорою для всіх залучених сторін.

Крім того, всі документи, які зберігаються в блокчейні, багаторазово дублюються, що дозволяє відновити оригінали у разі втрати даних. Розумні контракти зашифровані, а криптографія захищає всі документи від підробок. Нарешті, смарт-контракти також усувають помилки, які виникають через ручне заповнення кількох форм.

Де застосовуються розумні контракти?

Окрім вищезгаданого прикладу платежів, існують різні потенційні реалізації смарт-контрактів, які можуть автоматизувати світ і зробити його легшим для життя. Ось кілька яскравих прикладів використання смарт-контрактів.

Цифрова ідентичність

В Інтернеті інформація є валютою. Компанії отримують вигоду, знаючи інтереси кожного, і люди не завжди контролюють, як ці дані отримуються, і не отримують від цього прибутку. За допомогою розумних контрактів люди контролюють.

У майбутньому на основі блокчейну ідентифікаційні дані будуть токенізовані. В ідеалі це означало б, що особистість кожної людини існує на децентралізованому блокчейні, безпечному та захищеному від будь-яких поганих акторів. Тепер, якщо користувач хоче брати участь у соціальних мережах або подати документи в банк для отримання позики, він може отримати вигоду від першого та контролювати процес транзакції в другому.

У соціальних мережах жоден посередник не контролює мережу. Натомість користувачі самі вибирають, яку інформацію оприлюднити, а яку зберегти приватною. Якщо вони хочуть брати участь в обміні інформацією, як-от індосамент, вони можуть створити смарт-контракт і вибрати, які дані передаватимуться, а не просто брати все про користувача. Третя сторона не може взяти частину коштів або таємно зберігати та продавати ці дані — лише користувач отримує прибуток.

Те ж саме стосується роботи з банками та іншими фінансовими установами. Спілкування передбачає лише надсилання необхідних документів та важливої ​​інформації. Немає ризику, що група позик збереже вашу адресу електронної пошти та продасть її іншим кредитним компаніям. Ця інформація повністю знаходиться під контролем користувача.

Нерухомість

У традиційному світі посередники нерухомості є необхідним злом. Враховуючи, що процес продажу будинку – це не що інше, як довгий і заплутаний, власники наймуть брокера, щоб керувати заплутаними частинами для них, такими як оформлення документів та пошук покупця. Хоча це звучить ідеально для продавця, пам’ятайте, що брокери беруть значну комісію з ціни продажу будинку.

Розумний контракт може замінити брокера, спрощуючи процес передачі житла, забезпечуючи такий самий захист, як і посередник. Ось тут і вступає в гру «ненадійний» псевдонім.

Уявіть, що право власності на ваш будинок токенізовано на блокчейні Ethereum. Якщо ви готові продати його, ви повинні створити смарт-контракт з покупцем. Цей контракт тримає угоду на депонуванні до тих пір, поки кошти покупця не будуть належним чином представлені. Тоді, і тільки тоді, він буде випущений.

Виграють усі. Продавець економить гроші, оскільки їм не потрібно платити посередника, а покупець отримує будинок набагато швидше, ніж він отримав би інакше.

Страхування

Страхові поліси можуть легко отримати користь від смарт-контрактів. По суті, підписка на політику уклала б користувача смарт-контракт з постачальником. Усі вимоги політики будуть записані в смарт-контракт, який користувач прочитає та підпише, якщо погодиться.

Цей договір буде діяти до тих пір, поки він не знадобиться відповідальній стороні. Потім вони просто завантажують необхідні форми, які підтверджують потребу в страховій виплаті, і кошти будуть вивільнені. Цей тип договору усуває необхідність спілкування зі страховими групами та фізичними особами. Хоча користувачеві все одно знадобляться документи, щоб підтвердити свої вимоги, подальший процес подання та фінансування буде майже миттєвим.

Що стосується ідентичності речей, то варто пам’ятати, що всі водії також матимуть запис звітів про аварії та іншу важливу страхову інформацію. Така доступність може вплинути на більш низькі тарифи для хороших водіїв, які не враховують їхню історію водіння.

Ланцюг поставок

Можливо, одна з найпопулярніших реалізацій технології блокчейн і розумних контрактів, зокрема, знаходиться в ланцюжку поставок.

Продуктові магазини, офісні склади, фермери тощо мають своє особливе місце в ланцюжку поставок. Але з огляду на те, наскільки складними стають ці мережі, компаніям стає все важче відстежувати зберігання продуктів і стежити за платежами, серед іншого. Розумні контракти можуть автоматизувати та стимулювати всі частини ланцюга поставок до підвищення їхньої відповідальності.

Наприклад, припустимо, що продуктовий магазин чекає на доставку яблук з іншого континенту. Він заплатив за певну кількість яблук і очікує, що ця точна кількість або обсяг після отримання. Однак людська помилка може мати місце. Десь по дорозі працівники могли загубити кілька яблук, вкрасти їх з лінії або просто збрехати про те, що всі вони добираються до місця призначення. Одна сторона, роблячи це, зіпсує решту ланцюга, і до того часу, коли продуктовий магазин отримає їхнє відправлення, хто знає, де це пішло не так.

Завдяки смарт-контрактам продуктовий магазин може налаштувати автоматичну реєстрацію на кожному кроці процесу. Хоча ці перевірки вже існують у звичайному ланцюжку поставок, їх потрібно виконувати вручну. Людині, можливо, доведеться порахувати предмети і подати те, що надійшло. Вони могли збрехати і взяти частину продукту, стверджуючи, що частина загубилася по дорозі. Крадіжка ланцюга поставок є величезною проблемою, яка коштує американцям 35 мільярдів доларів на рік. 

Що відрізняється від смарт-контрактів, так це бездовірливий аспект. Магазин може налаштувати так, щоб оплата не відпускалася, доки не будуть враховані всі яблука. Цю систему неможливо ввести в оману, тому сторони будуть набагато уважнішими, коли справа доходить до поставок. Крім того, платіж буде миттєво передано стороні-одержувачу, що само по собі є чудовим стимулом.

Крім того, магазин міг відстежити, які смарт-контракти не виконуються, і вирішити не працювати з цими сторонами. Зрештою, може виникнути ціла рейтингова мережа клієнтів, з якими найкраще працювати, і тих, хто ні, що заощадить кожен час і гроші в довгостроковій перспективі.

З якими основними проблемами стикаються смарт-контракти?

Хоча розумні контракти чудові за концепцією, вони, безумовно, не ідеальні. По-перше, варто пам’ятати, що смарт-контракти та мережі блокчейн програмуються вручну. Людська помилка завжди можлива, і ця помилка може призвести до подвигів. Саме це сталося з атакою на децентралізовану автономну організацію Ethereum (DAO) у 2016 році. Хакери скористалися вразливістю в смарт-контракті DAO зі збору коштів і використали його для секретування коштів від проекту.

Не кажучи вже про відсутність нормативної чіткості, коли справа доходить до цих автономних угод. Хоча ідея безпечного, спрощеного процесу грошових переказів звучить чудово на папері, все ще потрібно розглянути питання оподаткування та інших держав. Користувачі можуть захотіти мати повний контроль над своїми даними, але як урядові сторони отримати те, що їм потрібно?

Крім того, розумні контракти не можуть витягувати інформацію за межі мережі, в якій вони існують. Принаймні, не в їхньому нинішньому стані. Іншими словами, ви не можете завантажувати дані з існуючого веб-сайту в смарт-контракт на Ethereum. Тим не менш, в оракулах є обхідний шлях — вузли поза ланцюгом, які витягують інформацію з Інтернету і роблять її сумісною з мережами блокчейн. Згодом, коли бази даних переходять на блокчейн, оракули потенційно можуть зіграти роль у цьому.

Крім того, існує давня проблема масштабованості. З моменту заснування блокчейн-мережі, як правило, мають проблеми з масштабами, тобто транзакції можуть займати хвилини, якщо не години, залежно від активності. Хоча спочатку це може бути проблемою, це те, що намагаються вирішити такі проекти, як Ethereum 2.0. Крім того, транзакція, що займає кілька годин, все ще набагато швидше, ніж дні, необхідні для переміщення традиційних коштів.

Майбутнє смарт-контрактів

Розумні контракти на основі вимог, безсумнівно, є шляхом вперед для відносно базових контрактів, які можуть бути написані та виконані автоматично, коли будуть виконані попередні умови, наприклад, при перевезенні житла, де гроші на завершення можуть бути надані відразу після підписання контрактів. 

Різні платформи смарт-контрактів заощадять час і гроші компаній у всьому світі, а також змінять їх взаємодію в ланцюжку поставок і зі своїми клієнтами. Як наслідок, мінімальна людська участь звільнить окремих осіб і осіб, які приймають важливі рішення, від повсякденного управління та бюрократії, дозволяючи їм зосередитися на своїй повсякденній роботі. Це тому, що розумний контракт бере на себе слабість.

Смарт-контракти вже використовують багато банків і страхових організацій у своїй повсякденній діяльності. Як наслідок, смарт-контракти вже тут і тестуються в реальних сценаріях, і незабаром вони стануть частиною нашого повсякденного життя та рутини. Незалежно від попереднього аргументу, попереду ще довгий шлях до того, як усе буде регулюватися розумним контрактом, якщо він взагалі станеться.

What is GEEK

Buddha Community

Moriah Fisher

Moriah Fisher

1642620540

Смарт-контракти в блокчейні та як це працює | Просто Пояснено

У цій публікації ви дізнаєтеся про смарт-контракти в блокчейні та як це працює. Просте пояснення для початківців

Що таке смарт-контракт?

Смарт-контракти — це, по суті, автоматизовані угоди між автором контракту та одержувачем. Написана в коді, ця угода вписана в блокчейн, що робить її незмінною, а також незворотною. Зазвичай вони використовуються для автоматизації виконання угоди, щоб усі сторони могли бути впевнені в укладенні відразу, без потреби в будь-яких посередниках. Вони також можуть автоматизувати робочий процес, починаючи з певних обставин.

Отже, що таке виконаний договір? Підписаний договір, який встановлює договірний зв'язок між двома або більше сторонами, відомий як виконаний контракт. Кожна сторона обіцяє виконувати юридичні обов’язки, на які вони погодилися в письмовій угоді після належного підписання контракту. Популярні другим за популярністю блокчейном у світі, Ethereum (ETH), смарт-контракти привели до створення низки децентралізованих додатків (DApps) та інших випадків використання мережі. 

Однією з ключових переваг мереж блокчейн є автоматизація завдань, які традиційно вимагають стороннього посередника. Наприклад, замість того, щоб банк затверджував переказ коштів від клієнта до фрілансера, процес може відбуватися автоматично, завдяки смарт-контракту. Все, що потрібно, це щоб дві сторони домовилися про одну концепцію.

Іншим прикладом може бути регуляторна група та громадяни, яких вона представляє, обговорюють закон. Якщо ці дві сторони дійдуть згоди в системі на основі блокчейну, закон буде введено в дію через укладену угоду. Можливо, користувачі зможуть прочитати про новий закон через юридичний DApp або взаємодіяти з ним іншим способом на основі блокчейну.

Ця стаття розповість читачам про історію смарт-контрактів, як працюють смарт-контракти та чому смарт-контракти важливі.

Як працюють розумні контракти?

Думайте про розумні контракти як про цифрові заяви «якщо-то» між двома (або більше) сторонами. Якщо потреби однієї групи задовольняються, угода може бути виконана, а контракт вважається завершеним. 


Скажімо, ринок просить у фермера 100 колосків. Перший закріпить кошти в смарт-контракті, який потім можна буде схвалити, коли другий доставить. Коли фермер виконає свої зобов’язання, кошти будуть негайно вивільнені (тобто після виконання юридичного контракту). Однак контракт анулюється, а кошти повертаються клієнту, якщо фермер пропустив термін.

Звичайно, вищевказане є невеликим варіантом використання. Смарт-контракти можна запрограмувати, щоб вони працювали для мас, замінюючи урядові повноваження та системи роздрібної торгівлі, серед інших переваг. Більше того, смарт-контракти потенційно позбавлять від необхідності подавати певні розбіжності до суду, заощаджуючи сторони як час, так і гроші.

Ця безпека значною мірою пояснюється базовим кодом смарт-контракту. На Ethereum, наприклад, контракти написані на мові програмування Solidity, яка є повною за Тьюрингом. Це означає, що правила та обмеження смарт-контрактів вбудовані в код мережі, і жоден поганий актор не може маніпулювати такими правилами. В ідеалі ці обмеження пом’якшують шахрайство або приховані зміни в контрактах. Крипто-розумні контракти можуть вступити в дію лише в тому випадку, якщо всі учасники погодяться та підпишуть це питання. Тоді він налаштований на все життя.

Більш технічно, ідею смарт-контракту можна розбити на кілька кроків. По-перше, для смарт-контракту потрібна угода між двома або більше сторонами. Після встановлення вони можуть домовитися про умови, за яких розумний контракт вважатиметься завершеним. Рішення буде записано в смарт-контракті, який потім шифрується і зберігається в мережі блокчейн.

Після завершення контракту транзакція записується в блокчейн так само, як і будь-яка інша. Потім усі вузли оновлять свою копію блокчейну за допомогою цієї транзакції, оновлюючи новий «стан» мережі.

Тепер вам може бути цікаво, чи можуть біткойн (BTC) та інші мережі використовувати розумні контракти. До певної міри, так. Кожна транзакція BTC є технічно спрощеною версією смарт-контракту, а рішення другого рівня, такі як мережа Lightning, були розроблені для розширення функціональних можливостей мережі. Тим не менш, використання смарт-контрактів Ethereum є окремим випадком.

На відміну від більшості мереж блокчейн, які описуються як розподілений реєстр, Ethereum — це те, що вважається розподіленим кінцевим автоматом, що містить так звану віртуальну машину Ethereum (EVM). Цей стан машини, копію якого погоджуються зберігати всі вузли Ethereum, зберігає код смарт-контракту та правила, яким ці контракти повинні відповідати. Оскільки кожен вузол має правила, запечені за допомогою коду, усі смарт-контракти Ethereum мають однакові обмеження.

На додаток до вищезазначеного, у вересні 2021 року в провіднику блокчейн Cardano (ADA) було перераховано понад 200 смарт-контрактів. Смарт-контракти ADA розгортаються за допомогою мов програмування під назвою Marlowe, Plutus і Glow.

Також важливо зазначити, що смарт-контракти багато в чому відрізняються від письмових контрактів, як показано в таблиці нижче:

Історична довідка смарт-контрактів

Вірте чи ні, але розумні контракти задовго до технології блокчейн. Хоча Ethereum, представлений у 2014 році, є найпопулярнішою реалізацією протоколу, криптограф Нік Сабо створив цю ідею в 1990-х роках.

Тоді Сабо задумав цифрову валюту під назвою Bit Gold. Хоча актив так і не був запущений, цей попередник біткойн підкреслив випадок використання смарт-контракту — бездовірливі транзакції в Інтернеті. Якщо Web 1.0 був самим Інтернетом, а Web 2.0 — наявністю централізованих платформ, то Web 3.0 — це ненадійна, автоматизована версія цифрового простору, що керується користувачами.

Багато, включаючи сам веб-сайт Ethereum, порівнюють смарт-контракти з торговим автоматом. Торговельні автомати призначені для того, щоб продавець надав користувачеві продукт, без необхідності фактичної особи брати гроші та передавати товар. Смарт-контракти служать цій же цілі, але є набагато більш універсальними.

Розумні контракти з часом значно розвинулися. Вони починалися як прості оператори if-then, які може створити та реалізувати програміст. Однак ті, хто володіє знаннями програмування, обмежені, централізуючи ці «недовірені» контракти. На щастя, ті самі розробники працюють над вирішенням проблем доступності.

З моменту заснування розробники зробили так, щоб розумні контракти можна було створювати без знання кодування. Вони підвищують безпеку за допомогою різних мов програмування, створюючи альтернативи, такі як секретні контракти, і розробляючи способи автоматичного зберігання історії смарт-контрактів у форматі, зрозумілому людині — набагато простіше, ніж використовувати блокчейн для читання.

Переваги смарт-контрактів

Блокчейни Smart Contract надають різні переваги, включаючи швидкість, ефективність, точність, довіру, прозорість, безпеку, економію, як обговорюється в розділах нижче.

Смарт-контракти використовують комп’ютерні протоколи для автоматизації дій, економії годин у різних комерційних процесах. Автоматизовані угоди зменшують можливість сторонніх маніпуляцій, усуваючи вимогу до брокерів чи інших посередників ратифікувати вже підписані юридичні контракти. 

Крім того, відсутність посередника в смарт-контрактах економить гроші. Крім того, усі відповідні сторони мають повну видимість і доступ до умов цих контрактів. Тому після підписання договору відмовитися від нього неможливо. Це гарантує, що транзакція є повністю прозорою для всіх залучених сторін.

Крім того, всі документи, які зберігаються в блокчейні, багаторазово дублюються, що дозволяє відновити оригінали у разі втрати даних. Розумні контракти зашифровані, а криптографія захищає всі документи від підробок. Нарешті, смарт-контракти також усувають помилки, які виникають через ручне заповнення кількох форм.

Де застосовуються розумні контракти?

Окрім вищезгаданого прикладу платежів, існують різні потенційні реалізації смарт-контрактів, які можуть автоматизувати світ і зробити його легшим для життя. Ось кілька яскравих прикладів використання смарт-контрактів.

Цифрова ідентичність

В Інтернеті інформація є валютою. Компанії отримують вигоду, знаючи інтереси кожного, і люди не завжди контролюють, як ці дані отримуються, і не отримують від цього прибутку. За допомогою розумних контрактів люди контролюють.

У майбутньому на основі блокчейну ідентифікаційні дані будуть токенізовані. В ідеалі це означало б, що особистість кожної людини існує на децентралізованому блокчейні, безпечному та захищеному від будь-яких поганих акторів. Тепер, якщо користувач хоче брати участь у соціальних мережах або подати документи в банк для отримання позики, він може отримати вигоду від першого та контролювати процес транзакції в другому.

У соціальних мережах жоден посередник не контролює мережу. Натомість користувачі самі вибирають, яку інформацію оприлюднити, а яку зберегти приватною. Якщо вони хочуть брати участь в обміні інформацією, як-от індосамент, вони можуть створити смарт-контракт і вибрати, які дані передаватимуться, а не просто брати все про користувача. Третя сторона не може взяти частину коштів або таємно зберігати та продавати ці дані — лише користувач отримує прибуток.

Те ж саме стосується роботи з банками та іншими фінансовими установами. Спілкування передбачає лише надсилання необхідних документів та важливої ​​інформації. Немає ризику, що група позик збереже вашу адресу електронної пошти та продасть її іншим кредитним компаніям. Ця інформація повністю знаходиться під контролем користувача.

Нерухомість

У традиційному світі посередники нерухомості є необхідним злом. Враховуючи, що процес продажу будинку – це не що інше, як довгий і заплутаний, власники наймуть брокера, щоб керувати заплутаними частинами для них, такими як оформлення документів та пошук покупця. Хоча це звучить ідеально для продавця, пам’ятайте, що брокери беруть значну комісію з ціни продажу будинку.

Розумний контракт може замінити брокера, спрощуючи процес передачі житла, забезпечуючи такий самий захист, як і посередник. Ось тут і вступає в гру «ненадійний» псевдонім.

Уявіть, що право власності на ваш будинок токенізовано на блокчейні Ethereum. Якщо ви готові продати його, ви повинні створити смарт-контракт з покупцем. Цей контракт тримає угоду на депонуванні до тих пір, поки кошти покупця не будуть належним чином представлені. Тоді, і тільки тоді, він буде випущений.

Виграють усі. Продавець економить гроші, оскільки їм не потрібно платити посередника, а покупець отримує будинок набагато швидше, ніж він отримав би інакше.

Страхування

Страхові поліси можуть легко отримати користь від смарт-контрактів. По суті, підписка на політику уклала б користувача смарт-контракт з постачальником. Усі вимоги політики будуть записані в смарт-контракт, який користувач прочитає та підпише, якщо погодиться.

Цей договір буде діяти до тих пір, поки він не знадобиться відповідальній стороні. Потім вони просто завантажують необхідні форми, які підтверджують потребу в страховій виплаті, і кошти будуть вивільнені. Цей тип договору усуває необхідність спілкування зі страховими групами та фізичними особами. Хоча користувачеві все одно знадобляться документи, щоб підтвердити свої вимоги, подальший процес подання та фінансування буде майже миттєвим.

Що стосується ідентичності речей, то варто пам’ятати, що всі водії також матимуть запис звітів про аварії та іншу важливу страхову інформацію. Така доступність може вплинути на більш низькі тарифи для хороших водіїв, які не враховують їхню історію водіння.

Ланцюг поставок

Можливо, одна з найпопулярніших реалізацій технології блокчейн і розумних контрактів, зокрема, знаходиться в ланцюжку поставок.

Продуктові магазини, офісні склади, фермери тощо мають своє особливе місце в ланцюжку поставок. Але з огляду на те, наскільки складними стають ці мережі, компаніям стає все важче відстежувати зберігання продуктів і стежити за платежами, серед іншого. Розумні контракти можуть автоматизувати та стимулювати всі частини ланцюга поставок до підвищення їхньої відповідальності.

Наприклад, припустимо, що продуктовий магазин чекає на доставку яблук з іншого континенту. Він заплатив за певну кількість яблук і очікує, що ця точна кількість або обсяг після отримання. Однак людська помилка може мати місце. Десь по дорозі працівники могли загубити кілька яблук, вкрасти їх з лінії або просто збрехати про те, що всі вони добираються до місця призначення. Одна сторона, роблячи це, зіпсує решту ланцюга, і до того часу, коли продуктовий магазин отримає їхнє відправлення, хто знає, де це пішло не так.

Завдяки смарт-контрактам продуктовий магазин може налаштувати автоматичну реєстрацію на кожному кроці процесу. Хоча ці перевірки вже існують у звичайному ланцюжку поставок, їх потрібно виконувати вручну. Людині, можливо, доведеться порахувати предмети і подати те, що надійшло. Вони могли збрехати і взяти частину продукту, стверджуючи, що частина загубилася по дорозі. Крадіжка ланцюга поставок є величезною проблемою, яка коштує американцям 35 мільярдів доларів на рік. 

Що відрізняється від смарт-контрактів, так це бездовірливий аспект. Магазин може налаштувати так, щоб оплата не відпускалася, доки не будуть враховані всі яблука. Цю систему неможливо ввести в оману, тому сторони будуть набагато уважнішими, коли справа доходить до поставок. Крім того, платіж буде миттєво передано стороні-одержувачу, що само по собі є чудовим стимулом.

Крім того, магазин міг відстежити, які смарт-контракти не виконуються, і вирішити не працювати з цими сторонами. Зрештою, може виникнути ціла рейтингова мережа клієнтів, з якими найкраще працювати, і тих, хто ні, що заощадить кожен час і гроші в довгостроковій перспективі.

З якими основними проблемами стикаються смарт-контракти?

Хоча розумні контракти чудові за концепцією, вони, безумовно, не ідеальні. По-перше, варто пам’ятати, що смарт-контракти та мережі блокчейн програмуються вручну. Людська помилка завжди можлива, і ця помилка може призвести до подвигів. Саме це сталося з атакою на децентралізовану автономну організацію Ethereum (DAO) у 2016 році. Хакери скористалися вразливістю в смарт-контракті DAO зі збору коштів і використали його для секретування коштів від проекту.

Не кажучи вже про відсутність нормативної чіткості, коли справа доходить до цих автономних угод. Хоча ідея безпечного, спрощеного процесу грошових переказів звучить чудово на папері, все ще потрібно розглянути питання оподаткування та інших держав. Користувачі можуть захотіти мати повний контроль над своїми даними, але як урядові сторони отримати те, що їм потрібно?

Крім того, розумні контракти не можуть витягувати інформацію за межі мережі, в якій вони існують. Принаймні, не в їхньому нинішньому стані. Іншими словами, ви не можете завантажувати дані з існуючого веб-сайту в смарт-контракт на Ethereum. Тим не менш, в оракулах є обхідний шлях — вузли поза ланцюгом, які витягують інформацію з Інтернету і роблять її сумісною з мережами блокчейн. Згодом, коли бази даних переходять на блокчейн, оракули потенційно можуть зіграти роль у цьому.

Крім того, існує давня проблема масштабованості. З моменту заснування блокчейн-мережі, як правило, мають проблеми з масштабами, тобто транзакції можуть займати хвилини, якщо не години, залежно від активності. Хоча спочатку це може бути проблемою, це те, що намагаються вирішити такі проекти, як Ethereum 2.0. Крім того, транзакція, що займає кілька годин, все ще набагато швидше, ніж дні, необхідні для переміщення традиційних коштів.

Майбутнє смарт-контрактів

Розумні контракти на основі вимог, безсумнівно, є шляхом вперед для відносно базових контрактів, які можуть бути написані та виконані автоматично, коли будуть виконані попередні умови, наприклад, при перевезенні житла, де гроші на завершення можуть бути надані відразу після підписання контрактів. 

Різні платформи смарт-контрактів заощадять час і гроші компаній у всьому світі, а також змінять їх взаємодію в ланцюжку поставок і зі своїми клієнтами. Як наслідок, мінімальна людська участь звільнить окремих осіб і осіб, які приймають важливі рішення, від повсякденного управління та бюрократії, дозволяючи їм зосередитися на своїй повсякденній роботі. Це тому, що розумний контракт бере на себе слабість.

Смарт-контракти вже використовують багато банків і страхових організацій у своїй повсякденній діяльності. Як наслідок, смарт-контракти вже тут і тестуються в реальних сценаріях, і незабаром вони стануть частиною нашого повсякденного життя та рутини. Незалежно від попереднього аргументу, попереду ще довгий шлях до того, як усе буде регулюватися розумним контрактом, якщо він взагалі станеться.

joe biden

1615787193

Kонвертер MBOX в PST - Бесплатный MBOX в PST для конвертации файла MBOX в файл PST

Descargue el MBOX al convertidor PST y convierta los archivos MBOX al formato PST. Con esta aplicación, los archivos se convierten a gran velocidad sin ningún problema. Para conocer la aplicación el usuario puede instalar la versión demo de esta aplicación y así conocer la aplicación y su funcionamiento. Con una alta velocidad de compatibilidad, la aplicación convierte todos los archivos MBOX en formato PST.

Conozca el funcionamiento de la aplicación.

Esta aplicación avanzada funciona en un orden específico para convertir los archivos MBOX a formato PST. Por lo tanto, a continuación se muestran algunos de los puntos que hablan sobre la aplicación y ver si la aplicación cumple con todas las expectativas del usuario.

 • Los usuarios pueden convertir archivos MBOX a granel y sin problemas.
 • Con la ubicación especificada por el usuario, los datos se convierten rápidamente.
 • La aplicación proporciona una conversión directa.
 • De forma avanzada, se realiza el proceso de conversión.
 • La aplicación proporciona una conversión rápida con solo un clic.
 • La aplicación funciona en cualquier aplicación de Windows, incluidos XP o Vista.
 • Cualquier archivo MBOX de correo electrónico se convierte en este convertidor inteligente.
 • La aplicación guarda el archivo localmente.

Por lo tanto, la aplicación ofrece estas funciones avanzadas que permiten que el software funcione de manera avanzada.

¿Cómo convertir archivos MBOX a PST?

Los usuarios pueden convertir el archivo en unos pocos pasos sin asistencia técnica. Siga estos pasos para convertir su archivo MBOX al formato PST de Outlook:

Paso 1: descargue el convertidor MBOX a PST
Paso 2- Inicie el convertidor
Paso 3- Seleccione los archivos MBOX que desea convertir
Paso 4- Ahora, elija el tipo que desea exportar los archivos.
Paso 5- Elija la ubicación donde desea guardar el archivo
Paso 6- Finalmente, haga clic derecho en el botón “Convertir ahora”.

Estos pasos pueden ser realizados por cualquier usuario novato.

Algunos de los atributos de este convertidor inteligente

Analicemos las funciones inteligentes de este convertidor que se indican a continuación:

 1. Convierta cualquier archivo MBOX

Esta herramienta convierte archivos MBOX de cualquier tipo desde Thunderbird a Apple Mail. Este es un convertidor avanzado.

 1. Conversión masiva de archivos MBOX

Los usuarios pueden convertir cualquier cantidad de archivos de datos sin ningún obstáculo. No importa cuál sea el tamaño del archivo MBOX, la conversión procede.

 1. Solo se convierten los archivos seleccionados

Los archivos que selecciona el usuario se convierten de archivos MBOX al formato PST de Outlook. Los resultados convertidos son los deseados por los usuarios.

 1. Ubicación personalizada

El usuario puede guardar el archivo en cualquier ubicación donde el usuario quiera guardarlo. En una ubicación adecuada, se guardan los datos convertidos.

 1. Buena compatibilidad

El usuario proporciona una interfaz fácil de usar que ayuda al usuario a convertir los archivos sin problemas y sin ningún obstáculo.

 1. Excelente precisión

El resultado proporcionado por la aplicación es 100% exacto. La calidad del resultado sigue siendo impecable.

Conclusión

La aplicación da todos los resultados adecuados después de la conversión. Con una alta velocidad de compatibilidad, la tarea de conversión es procesada por la aplicación sin ningún error. Descargue la versión de demostración gratuita del convertidor MBOX a PST para ver si funciona.

Más información:- https://www.datavare.com/ru/конвертер-mbox-в-pst.html

#конвертер mbox в pst #mbox в импортер pst #преобразование mbox в pst #mbox в экспортер pst #конвертировать mbox в pst #импортировать mbox в pst

joe biden

1617084471

Бесплатный Kонвертер EML в PST - EML файл в PST для Конвертировать EML в файл PST

Попробуйте конвертер EML в Outlook PST, чтобы быстро преобразовать файлы EML в формат Outlook PST без каких-либо проблем. Приложение выполняет свою задачу преобразования надежно, без каких-либо ошибок или внесения каких-либо изменений в файлы EML, которые вы выберете для преобразования. С помощью этого приложения пользователи могут выбирать несколько файлов EML без каких-либо ошибок. Приложение обеспечивает отличный результат конвертации для своих пользователей. Он обладает высокой скоростью вычислений и бесперебойно работает в любой версии приложения Windows, пользователям не нужно использовать специальную систему для преобразования своих файлов EML в формат Outlook в этом удивительном приложении.

О конвертере EML в Outlook

Приложение представляет собой простой удобный интерфейс, который предоставляет пользователям хорошо упрощенную платформу для легкого выполнения задачи преобразования. Более того, приложение может быть привлечено к суду любыми нетехническими или техническими пользователями без каких-либо проблем из-за его дружественного пользовательского интерфейса. Приложение может конвертировать несколько файлов EML за один раз, поскольку приложение способно конвертировать файлы EML в большом количестве. Приложение также может создать файл Outlook PST большого размера, преобразовав файлы EML в группу.

Это хорошо продуманное приложение, которое подходит для любой версии Windows и поддерживает любую версию файлов Outlook. Кроме того, он переносит файлы EML в поддерживающий почтовый клиент. Для использования приложения техническая помощь не требуется. Кроме того, вы можете сохранить преобразованные данные в любом месте по вашему выбору без каких-либо обязательств. Это быстрый и хорошо поддерживаемый инструмент преобразования EML в Outlook PST, который оправдывает все ожидания пользователей.

Вы можете попробовать демо-версию приложения и попробовать конвертировать несколько файлов EML.

Привлекательные ключевые особенности приложения

Приложение состоит из ключевых атрибутов, которые используются для упрощения работы преобразования. Эти функции приведены ниже, давайте рассмотрим эти функции:

Конвертируются только файлы EML
Только файлы EML конвертируются приложением в формат Outlook PST без каких-либо препятствий. Приложение представляет собой простое и упорядоченное приложение, которое напрямую конвертирует файлы EML в формат Outlook. Независимо от размера файлов EML приложение преобразует данные в упрощенном виде.

Массовое преобразование файлов
Приложение выполняет массовое преобразование данных без каких-либо препятствий. Пользователи могут конвертировать не один или два, а множество файлов EML с помощью этого удивительного приложения без потери данных. Приложение подходит для использования и обеспечивает полную конфиденциальность ваших данных.

Желаемый результат конвертации
Приложение поддерживает выборочное преобразование файлов, поэтому пользователям предоставляется желаемый результат. В одном процессе преобразования приложение предоставляет пользователям точный и желаемый результат.

Сохранение в желаемое место
Преобразованные файлы сохраняются в том месте, которое требуется пользователям. Таким образом, приложение без проблем управляет вашими данными.

Сохранение данных вручную
Приложение поддерживает ручное сохранение данных, преобразованных приложением. Пользователи могут сохранять преобразованные файлы где угодно. Преобразованные данные могут быть сохранены в любом месте в локальной системе пользователя.

Легко организовать
Приложение систематизирует ваши данные и поддерживает их в иерархическом порядке. Для запуска приложения не требуется никакой технической помощи. Пользователи с любым опытом могут легко использовать приложение без каких-либо препятствий.

Шаги, которым необходимо следовать

Есть шаги, которые пользователь должен выполнить, чтобы выполнить свою задачу преобразования. Эти базовые шаги может выполнить любой начинающий пользователь. Давайте посмотрим на эти шаги;

Шаг 1 - Установите приложение в вашу систему Windows.
Шаг 2 - Запустите приложение
Шаг 3 - Выберите файлы EML, которые необходимо преобразовать.
Шаг 4 - Выберите режим, в котором вы хотите преобразовать файлы EML в
Шаг 5 - Теперь выберите место для сохранения преобразованных файлов EML.
Шаг 6 - Наконец, нажмите кнопку конвертировать, чтобы завершить задачу конвертации.

Это несколько основных и простых шагов, которые может выполнить любой начинающий пользователь.

Заключительное заявление

Это расширенное приложение разработано таким образом, чтобы пользователи не сталкивались с какими-либо проблемами при выполнении задачи преобразования. Приложfwение представляет собой очень упрощенное приложение.

Попробуйте демо-версию приложения, эта демо-версия доступна бесплатно любому пользователю. Хотя демо-версия позволяет конвертировать только несколько файлов. Для неограниченной конвертации пользователям необходимо купить лицензионную версию приложения.

Больше информации:- https://www.datavare.com/ru/конвертер-eml-в-pst.html

#конвертер eml в pst #конвертировать eml в pst #конвертировать живую почту windows в pst #экспортировать живую почту windows в pst #импортировать живую почту windows в pst

joe biden

1622034879

Конвертировать файлы MBOX в формат Outlook с помощью конвертера MBOX в PST?

Выберите разумный способ конвертировать файлы MBOX в формат Outlook, загрузив Datavare Конвертер MBOX в PST. Конвертер подходит для преобразования всех ваших задач только что. Это приложение имеет несколько удивительных функций и преимуществ, которые могут упростить процесс конвертации. Программное обеспечение хорошо продвинуто, чтобы выполнять все ваши задачи преобразования без ошибок и без каких-либо препятствий. Кроме того, нет необходимости устанавливать какую-либо конкретную Windows для установки этого приложения, приложение хорошо подходит для работы с любой версией Windows, от самой новой до самой старой.

Более того, любой пользователь может использовать приложение независимо от своего опыта. Даже новичок может использовать приложение с удобством благодаря удобному графическому интерфейсу. Приложение имеет тенденцию конвертировать все ваши файлы MBOX сразу за несколько кликов без каких-либо перерывов. Приложение работает без сбоев в любой из версий Windows. Он просто сканирует введенные вами файлы MBOX, чтобы проверить, безопасно ли их преобразовать или нет. Он просто выполняет все свои задачи плавно и эффективно.

Вы можете использовать пробную версию приложения, которая доступна всем пользователям бесплатно.

Шаги преобразования

Чтобы выполнить задачу преобразования, пользователь должен выполнить некоторые из шагов. Эти действия может легко выполнить любой начинающий пользователь. Выполним следующие действия:

Шаг 1 - Загрузите приложение
Шаг 2 - Запустите приложение в вашей операционной системе Windows.
Шаг 3. Теперь выберите файлы MBOX, которые вы хотите преобразовать.
Шаг 4. Затем выберите формат, в который вы хотите преобразовать файлы MBOX.
Шаг 5- Наконец, выберите место назначения, в котором вы хотите сохранить преобразованные файлы MBOX.
Шаг 6. Наконец, нажмите кнопку «конвертировать сейчас», чтобы завершить преобразование.

Благодаря этим нескольким простым пяти-шести шагам ваша задача преобразования будет выполнена без проблем, и преобразование произойдет без усилий.

Особенности конвертера

Конвертер имеет несколько функций, которые позволяют использовать его всем пользователям. Мы узнаем о некоторых из этих функций.

Конвертировать только файлы MBOX
Приложение преобразует только ваши файлы MBOX в формат Outlook PST. Он сканирует только файлы MBOX, сохраненные в Thunderbird или Mac.

Массовое преобразование
Теперь у пользователей есть выбор: конвертировать один файл MBOX или несколько файлов MBOX на высокой скорости. Приложение полностью поддерживает массовое преобразование данных. Даже если пользователь помещает несколько файлов MBOX для преобразования, приложение плавно преобразует их данные.

Выборочное преобразование файлов MBOX
Только файлы MBOX, выбранные пользователями, конвертируются только приложением. Пользователи могут конвертировать один файл MBOX или несколько файлов MBOX. Приложение всегда будет поддерживать выборочное преобразование файлов. Кроме того, у пользователей есть возможность искать файлы, которые они хотели преобразовать.

Индивидуальное сохранение
Пользователи могут сохранять свои преобразованные файлы MBOX в любом месте, которое они хотят сохранить в своей локальной системе. Приложение предоставляет вам все права для сохранения преобразованных данных. Пользователи могут сохранить преобразованные файлы MBOX в сохраненную папку или создать новую папку.

Высокая скорость совместимости
Приложение работает без сбоев в любой из ваших операционных систем Windows и, следовательно, обеспечивает высокую скорость совместимости. Он поддерживает любую версию файла Outlook от версии 2019 до 2003. Пользователи могут сохранять имя папки по своему выбору.

Хорошая точность
Благодаря массовому преобразованию файлов MBOX приложение обеспечивает хорошую точность преобразованных файлов MBOX. Приложение безупречно конвертирует все файлы MBOX со 100% точностью. Все компоненты приложения восстанавливаются приложением.

Заключительные слова

Загрузите бесплатную пробную версию приложения и узнайте больше о приложении. Он предоставляет пользователям отличный графический интерфейс, так что любой пользователь может использовать приложение без каких-либо препятствий.
Демо-версия приложения позволяет конвертировать несколько файлов MBOX, но для неограниченного конвертирования вы можете купить лицензионную версию приложения.

Больше информации;- https://www.datavare.com/ru/конвертер-mbox-в-pst.html

#mbox #конвертер mbox в pst #mbox в экспортер pst #mbox в импортер pst #экспортировать mbox в pst #конвертировать mbox в pst

joe biden

1615959408

Конвертируйте электронные письма EML в Adobe PDF с помощью конвертера EML в PDF

Datavare - лучшее подходящее приложение для преобразования файлов EML в формат PDF. Приложение предоставляет множество преимуществ, так что пользователи могут легко конвертировать файлы. Это помогает осуществить прямую конверсию. Приложение лучше всего подходит для каждого пользователя и поэтому преобразует файлы EML точным и безошибочным способом. Любой пользователь может выполнить преобразование файлов EML в формат PDF, так как с приложением очень легко работать. Пользователи без технического образования также могут использовать это замечательное приложение без каких-либо проблем.

Хотя приложение очень продвинутое, но с его дружественным графическим интерфейсом легко конвертировать файлы EML в формат PDF. Для этого не требуется какой-либо технической помощи. Задачу конвертации легко и просто выполнить с помощью этого стороннего приложения. Это приложение с высокой степенью совместимости, которое без проблем работает с любой версией Windows. Для использования приложения не обязательно, чтобы версия Windows была самой последней или самой старой.

Более того, использование этого замечательного приложения дает множество преимуществ. Давайте поговорим о некоторых из этих преимуществ:

 • Предоставляет прямую конверсию.
 • Передает файлы на высокой скорости.
 • Без ограничений по размеру.
 • Самостоятельное приложение.
 • Безошибочная конвертация.

Эти преимущества делают приложение более удобным для использования. Использование этого приложения для преобразования файлов EML в формат PDF стоит денег. Загрузите пробную версию прямо сейчас.

Шаги для преобразования

Чтобы выполнить задачу преобразования, необходимо выполнить несколько шагов. Процесс преобразования происходит поэтапно. Эти шаги очень легко выполнить любой пользователь. Для выполнения этих шагов нет необходимости в каких-либо технических рекомендациях.

Теперь давайте просто посмотрим на эти простые шаги после загрузки и запуска приложения.

Шаг 1. Откройте приложение и выберите файлы EML, которые вы просто хотите преобразовать.
Шаг 2. Выберите место, где вы хотите сохранить преобразованные файлы.
Шаг 3 - Нажмите кнопку конвертировать сейчас.
С помощью этих 3 простых шагов вы можете преобразовать файлы EML в формат PDF.

Эти шаги очень просты, также приложение предоставляет правильные снимки данных шагов для правильной помощи пользователю. Кроме того, приложение предоставляет простой графический интерфейс для поддержки своих пользователей. Во-первых, воспользуйтесь демо-версией приложения.

Ключевая особенность
Обладая множеством преимуществ, приложение также предоставляет пользователям некоторые ключевые функции для лучшего преобразования файлов EML. Давайте посмотрим на некоторые из этих функций:

Безупречное преобразование
При высокой скорости необходимо, чтобы ваши файлы безупречно конвертировались без каких-либо изменений данных. Это приложение подходит для безупречного преобразования ваших данных.

Селективное преобразование
Необходимо, чтобы выбранные вами файлы были только конвертируемыми. Таким образом, это интеллектуальное приложение преобразует только те файлы, которые вы выбрали для преобразования. Нет, другие файлы EML конвертируются в формат PSF.

Пакетное преобразование
Выбранные данные конвертируются партиями. Это означает, что вы можете выбрать файлы, которые хотите преобразовать, или выбрать папку. Кроме того, предусмотрена фильтрация файлов в файловом режиме.

Сохраните данные соответствующим образом
Вы можете выбрать файлы для преобразования, а также местоположение. Приложение поддерживает настройку сохранения данных. Это означает, что вы можете легко и удобно сохранить свои данные без каких-либо обязательств. Эти функции обеспечивают полезный результат для пользователей.

Заключительное заявление

Пользователи могут загрузить конвертер EML в PDF для преобразования своих файлов EML в формат PD. Приложение простое и удобное в использовании в любой из версий Windows. Пользователь может конвертировать столько файлов, сколько хочет конвертировать, без каких-либо обязательств, как только он купит лицензионную версию приложения.

Такие функции, как высокоскоростное преобразование, отличная точность и отличная совместимость, делают приложение более полезным. Это независимое приложение выполняет задачу преобразования напрямую без каких-либо проблем. Таким образом, попробуйте бесплатную демонстрационную версию приложения прямо сейчас и проверьте ее, преобразовав несколько файлов EML в формат PDF.

Если вы столкнулись с какой-либо проблемой, вы также можете позвонить по номеру службы поддержки, предоставленному приложением своему пользователю. Эта служба поддержки клиентов доступна 24 * 7 часов.

Больше информации:- https://www.datavare.com/software/eml-to-pdf-converter-expert.html

#конвертер eml в pdf #eml в pdf импортер #импортировать eml в pdf #конвертировать eml в pdf #экспортировать eml в pdf