Moriah  Fisher

Moriah Fisher

1643593260

Зберігаючі проти некастодіальних NFT в блокчейні | Яка різниця

У цій публікації ми обговоримо, в чому різниця між зберіганням і некастодіальними NFT в Blockchain і Defi.

Незамінні токени (NFT) користуються великим попитом у всіх екосистемах блокчейну та DeFi. Вже є багато інформації на тему NFT, але ми не часто обговорюємо питання опіки. Хто насправді має повний контроль над NFT, який ви щойно створили або придбали? Можливо, ви маєте менше опіки над своїм NFT, ніж ви думаєте.

Ця концепція може бути знайома, якщо ви вже вивчали гаманці та криптовалюти. Насправді, мати опіку над вашим NFT або дозволити комусь іншому тримати його є дійсними варіантами. Все залежить від того, чого ви шукаєте, і від того, яку відповідальність ви хочете нести.

Основні способи, якими ви зіткнетеся зі зберіганням і нерозпорядженням NFT, — це під час вибору гаманця та платформ, які ви використовуєте для торгівлі чи створення NFT.

Що таке крипто-гаманець?

Крипто-гаманець є важливим інструментом для зберігання криптовалют і взаємодії з блокчейнами. Якщо ви хочете здійснювати транзакції та використовувати децентралізовані програми (DApps) , вам знадобиться гаманець. Будь-який гаманець має два основних аспекти: відкритий ключ і закритий ключ. 

Відкритий ключ вашого гаманця використовується для генерування адрес, на які ви або інші можете надсилати криптовалюту. Ваш закритий ключ, який ви повинні розглядати як конфіденційний пароль, підписує транзакції та надає доступ до ваших коштів. Вибираючи криптовалютний гаманець, можна вибрати з різних варіантів. Ключі можна роздрукувати на аркуші паперу, отримати доступ за допомогою програмного забезпечення настільного гаманця або містити в апаратних пристроях гаманця.

Крипто-гаманці також повинні зберігати не тільки криптовалюти. Залежно від вашого гаманця ви також можете зберігати NFT. Ймовірно, ви використовували крипто-гаманець для надсилання або отримання цифрових активів, таких як біткойн (BTC), ефір (ETH) або стейблкоіни. Але деякі крипто-гаманці також можуть зберігати та передавати NFT, які є токенами, випущеними на блокчейні.

Що таке криптовалютний гаманець?

Криптогаманець, що зберігається, не дає вам повного контролю над вашими приватними ключами. Третя сторона (наприклад, постачальник послуг обміну чи кастодіального гаманця) зберігатиме ваші активи для вас. Ви не зможете отримати доступ до свого приватного ключа самостійно, але це не обов’язково погано. Все залежить від ваших потреб.

Через децентралізацію технології блокчейн ви можете назавжди втратити доступ до свого гаманця, якщо втратите свій закритий ключ. Маючи зберігача вашого приватного ключа, ви можете перекласти відповідальність на нього. Навіть якщо ви забудете свій пароль обміну, ви, швидше за все, зможете повернутися до свого облікового запису за допомогою служби підтримки.

Однак не забувайте, що в цьому випадку опіку над вашими коштами має третя сторона. Ваша криптовалюта буде безпечною лише настільки, наскільки її зберігає зберігач. Тому важливо вибрати надійного обмінника або постачальника послуг.

Що таке крипто-гаманець без зберігання?

Крипто-гаманець без зберігання — це гаманець, де лише власник володіє та контролює приватні ключі. Для користувачів, які хочуть більше контролю над своїми коштами, найкращим варіантом є гаманці без зберігання.

Але, як згадувалося раніше, відповідальність за збереження ключа лежить у руках власника гаманця. Якщо вони втратять ключі і не можуть запам’ятати свою резервну початкову фразу, гаманець і його кошти будуть втрачені. Існує кілька незалежних гаманців, доступних у вигляді програм, виконуваних файлів і розширень для браузера. Популярні приклади включають Trust Wallet і MetaMask . Ви також можете знайти служби гаманців, такі як Tor.us, які дозволяють користувачам використовувати соціальні логіни для захисту своїх ключів, що робить процес більш безпечним і зручним.

Які гаманці я можу використовувати з NFT?

Ви можете використовувати як кастодіальні, так і не зберігаючі гаманці для зберігання криптографії або інших NFT. Однак переконайтеся, що гаманець, який ви використовуєте, підтримує тип NFT, який ви хочете зберегти. NFT можуть існувати на різних блокчейнах, і навіть на окремому блокчейні можуть існувати різні типи стандартів токенів. Кожен стандарт має різні характеристики та правила, які визначають, як створюються та використовуються маркери.

Найпоширенішими стандартами маркерів є:

Ethereum: ERC-721, ERC-1155

Розумна мережа Binance: BEP-721, BEP-1155

Якщо ви плануєте зберігати NFT у кастодіальному гаманці (наприклад, на біржі криптовалют) або в гаманці без зберігання, спершу перевірте стандарт токенів NFT. Маючи цю інформацію, переконайтеся, що ваш гаманець підтримує стандарт блокчейну та токенів вашого цифрового мистецтва.

MetaMask, Trust Wallet і MathWallet – це гаманці без зберігання, які приймають найпоширеніші NFT, з якими ви можете зіткнутися. Але під час взаємодії з централізованою біржею ви будете використовувати кастодіальний гаманець. Найкращий варіант — переглянути поширені запитання або веб-сайт вашої біржі, щоб отримати більш детальну інформацію про NFT, які вони приймають.

Як купити NFT за допомогою гаманця?

Як ви купуєте предмети колекціонування NFT, залежатиме від двох речей: типу гаманця та ринку, який ви хочете використовувати. Якщо ви хочете повністю контролювати свою покупку NFT і хочете зберігати її в гаманці, не пов’язаному з зберіганням, вам доведеться використовувати децентралізовану платформу, таку як Featured by Binance.

Децентралізовані платформи (без зберігання)

Якщо ви раніше використовували Binance DEX або іншу децентралізовану біржу, можливо, ви вже знайомі з системою без зберігання. Децентралізована біржа не вимагає створення облікового запису або реєстрації. Ви також зазвичай маєте справу з торгівлею безпосередньо між гаманцями кожної сторони.

NFT маркетплейси (зберігання)

Торговий майданчик NFT виступає в якості зберігача під час процесу покупки. Якщо ви хочете зробити ставку на аукціоні, вам потрібно буде надіслати свої кошти на платформу, щоб тримати їх на умовному депонуванні. Після того, як ви придбали свій NFT, ви можете або зберігати його в їхньому гаманці, або перевести його в інший гаманець.

Binance NFT Marketplace також вимагає від вас переказувати кошти в їхній спотовий гаманець зберігання, щоб купувати та робити ставки на NFT. Ваш обліковий запис Binance має бути «завантажений» криптовалютою, оскільки веб-сайт не буде безпосередньо взаємодіяти із зовнішніми гаманцями.

Як мені карбувати або продати NFT за допомогою свого гаманця?

Децентралізовані платформи (без зберігання)

Процес створення NFT називається карбуванням. Щоб карбувати NFT, вам потрібно підключити свій гаманець і завантажити свої цифрові активи на платформу NFT, як-от Featured by Binance. Там ви можете завантажувати зображення, аудіо- або відеофайли разом із деякими метаданими (щоб описати ваші NFT). Ви можете створити окремі NFT або колекцію, яка складається з групи NFT.

Після карбування ваші активи будуть зберігатися в ланцюжку і не можуть бути змінені. За бажанням ви можете виставити свої NFT на продаж. Представлений Binance наразі підтримує два методи продажу для свого вторинного ринку: продаж з фіксованою ціною та англійський аукціон.

Щойно продажі будуть завершені, ваші NFT будуть розповсюджені покупцям. Кошти від продажу будуть переведені з гаманців покупців у ваші. Процес автоматизований і захищений правилами смарт-контрактів.

NFT маркетплейси (зберігання)

Щоб продати свій NFT на кастодіальному ринку, вам потрібно буде внести його на платформу, яку ви використовуєте. Переконайтеся, що платформа підтримує тип NFT, який ви хочете продати. Якщо ви не будете обережні тут, ви можете легко втратити свої NFT, відправивши їх на несумісну платформу. Кожен ринок матиме різні варіанти продажу, наприклад продажі з фіксованою ціною або аукціони.

Після того, як ви успішно продасте свій NFT, маркетплейс автоматично передасть його новому власнику. Ваші кошти будуть відправлені безпосередньо на ваш зовнішній гаманець або залишені на платформі для виведення.

Плюси та мінуси служби зберігання NFT

Служба зберігання надає простий спосіб знайти відповідність покупцям і продавцям NFT, який легко використовувати новачкам. Немає необхідності турбуватися про втрату ключа, що є полегшенням навіть для більш досвідчених користувачів. Інтерфейси, як правило, зручні для користувачів, і весь процес є більш простим, коли справа доходить до помилок. Якщо виникає проблема, платформа повинна мати підтримку, щоб допомогти.

Але для багатьох крипто-ентузіастів, які цінують децентралізацію, неконтролювати свої активи безпосередньо є величезним недоліком. Перевірки KYC також є стандартними для деяких служб NFT, які потребують вашого імені, адреси та ідентифікатора. Після того, як ваші дані зберігаються, завжди є ризик, що вони можуть бути вкрадені або зламані. Також невідомо, що існують хаки служб зберігання.

Плюси та мінуси послуги NFT, не пов’язаної з зберіганням

Платформи NFT, які не є кастодіальними, забезпечують набагато більший контроль протягом усього процесу транзакції. Торгівля NFT безпосередньо з вашого гаманця без посередника забезпечує дешевші комісії та більше конфіденційності. Однак ці фактори більше залежать від мережі, яку ви використовуєте. Якщо ви цінуєте конфіденційність, вам не потрібні перевірки KYC, щоб ви могли торгувати анонімно. Все, що вам потрібно, це гаманець, щоб почати.

Існує кілька недоліків контролю, не пов’язаного з позбавленням волі. Для нових користувачів, які не дуже знайомі з гаманцями, варіанти, що не є зберіганням, можуть бути менш зручними та зручними, ніж опції зберігання. На щастя, однак, такі постачальники послуг, як Tor.us, значно спрощують використання dapps.

Станом на червень 2021 року біржі без зберігання, як правило, мають нижчу ліквідність та обсяг, ніж кастодіальні, за винятком таких великих гравців, як Uniswap. Але коли справа доходить до NFT, галузь все ще знаходиться на дуже ранній стадії, тому її важко виміряти. Тим не менш, ліквідність залежить від бази користувачів та обсягу торгівлі, і є велика ймовірність, що послуги, не пов’язані з зберіганням, в найближчому майбутньому переростуть кастодіальні. Існують також проекти, що працюють на кросплатформних ринках без зберігання, які, ймовірно, запобігатимуть проблемам з ліквідністю.

Короткий погляд на опікувальні та не утримання під варту

 Послуга зберігання NFTПослуга NFT без зберігання
Приватний ключПраво власності третіх осібВласність власника гаманця
ДоступністьЗареєстровані облікові записиДоступний кожному
Трансакційні витратиЗазвичай вищеЗазвичай нижче
БезпекаЗазвичай нижчеЗазвичай вище
ПідтримкаЗазвичай вищеЗазвичай нижче
ключТакНемає

Залежно від того, що ви шукаєте, і опціональні, і не утримання мають свої переваги. Платформа NFT без зберігання, як-от Featured By Binance , є чудовим вибором для тих, хто цінує автономію та безпеку.

☞  ЗАРЕЄСТРУЙСЯ НА BINANCE

Для менш досвідчених користувачів, можливо, було б доцільніше використовувати ринок зберігання NFT та гаманець. Служби зберігання дозволять вам витрачати більше часу на взаємодію і менше на навчання орієнтації в гаманці. У цьому випадку Binance NFT Marketplace є відмінним варіантом для розгляду.

Дякую, що читаєте!

What is GEEK

Buddha Community

samir G

1627843083

Start Your Gaming Action with peerless NFT Game Development Services

NFTs are becoming more popular in the gaming sector as the demand for unique in-game development increases. Professional NFT Game Development Services deliver a thrilling experience with crypto collectibles. As a professional NFT development company, TokyoTechie is the backbone behind various NFT projects. For more details visit us at TokyoTechie - https://bit.ly/3yglPQG

 

#NFT game development services #NFT gaming development solution #NFT Gaming Platform Solutions #NFT game development company

#NFT gaming software development #NFT gaming platform development services

NFT Marketplace Software Development Services 2021

NFT marketplace development

The NFT marketplace development is the current scenerio or trendsetter in the digital world. The value of Non Fungible Tokens (NFTs) has not dropped and is still significant and stable in the marketplace. The masssive increase in NFT token value has gained lot of users attraction to adopt this marketplace platform for its efficient features. It’s perfect and best time for investors to consider this blockchain based investment platform since the crypto market for NFT marketplaces is trending in recent times.

An Opensea and rarible similar platform with all technical features and functionalities is developed and given by professional experts. Connect with a leading blockchain company to raise the business standards and compete with others in the marketplace.

Development steps of NFT Marketplace Platform like OpenSea

NFT Marketplace like OpenSea are highly considered to be best for buy, sell and trade across the world in recent times. This OpenSea Clone Script offers a lot of unique digital items for users to trade and benefit from it.

  • The crypto users are attracted to this marketplace since they can tokenize their art, games, and real-world assets to Non Fungible Tokens (NFTs) and get more income in less time.
  • The main reason to select a marketplace like OpenSea is that it acts easily and quickly in transactions with less time and has more crypto value in the trade market.
  • The NFT marketplace platform like OpenSea provides different digital collectibles like domain names, art, games, etc.
  • An NFT marketplace like OpenSea always permits anyone to buy/sell NFTs.
  • The built quality of this marketplace platform is highly scalable , flexible and comes customizable according to crypto users requirements.
  • Opensea clone enables a multi-wallet payment gateway for the purchase of different NFTs & crypto digital tokens.

Creation of NFT Marketplace like Rarible

NFT Marketplace like Rarible are highly considered to be best NFT marketplace across the world in recent times. This OpenSea Clone Script offers a lot of unique digital items for users to trade and advantage from it. The NFT marketplace platform like Rarible has legal compliance in their whole functioning process and attractive crypto user interface (UI) to attract users towards this NFT marketplace platform.
NFT marketplace platform offers comprehensive service to buyers & sellers for developing this NFT marketplace well known worldwide.

An NFT marketplace platform like Rarible provides high-level security, fast transactions , immutability and fewer crypto transaction fees.
The creation of a marketplace platform or website like Rarible built using the latest blockchain technology stack software & highly skilled professional expert’s assistance.

The NFT marketplace website like Rarible is then tested under certain stages and made ready to start or launch for investors to skyrocket their desired business.
Investment towards a marketplace like Rarible has highly potential in cryptocurrency trading and a lot to provide cryptocurrency users since the token value is high volume for competing with others in the crypto based market.

Why BlockchainAppsdeveloper For NFT Marketplace Development?

BlockchainAppsDeveloper is the top leading NFT Marketplace Development Company, We offer ready-to-launch or start NFT Marketplace Development Services that help to build your own NFT Marketplace like Rarible, Opensea, Ghost market, etc.

GhostMarket Clone Script - GhostMarket Like NFT marketplace Development

OpenSea Clone Script - OpenSea Like NFT marketplace Development

Rarible Clone Script - Rarible LIke NFT marketplace Development

Top trending NFT game Clone scripts

Axie infinity clone script

zed run clone script

cryptokitties clone script

decentraland clone script

Binemon Clone Script

Polkawar clone script

Sorare clone script

gods unchained clone script

Tinyhero clone script

Splinterland clone script

#nft marketplace software development #nft marketplace development #nft marketplace like rarible #nft marketplace platform like opensea #nft

Daisy pearl

Daisy pearl

1654232359

Here Is What The Best NFT Investors Do To Grow Their Money

The popularity of NFTs has reached across the country like a forest fire! There are fewer possibilities that a person is not aware of NFTs. 

NFT - The Future Of The Digital World!

The NFT industry is one of the most successful industries in this digital world. Nobody can predict the market volatility and investment in profitable tokens. However, there are a few tips that might help you to reduce the losses. Simultaneously, you can grow your profits like a pro!

Tip 1: Less is more

Instead of investing in many of them, it is good to invest in a few promising ones. Before investing, understand and study the market. You can also double-spend on the high-profit NFTs. 

Tip 2: Prevent before cure

Make sure you have a small capital aside. So, even if you have zero profit, it will not affect your daily lifestyle.

Tip 3: Re-invest

One of the best practices to grow your profits is to re-invest them in stable coins. Thus, you will gain returns due to the less volatile nature of the coins. 

Tip 4: Pre-Plan

Plan your investment strategy before taking a step further. Based on your investment capital, choose whether you’re going to invest in low-caps, mid-chips, or blue-chips.

Tip 5: Choose quality over quantity

It is good to invest in one quality project rather than investing in a bunch of projects. So, analyze the market and find the best yielding project to invest in.

Tip 6: Maintain liquidity

NFT markets will be volatile, so you have to ensure that the marketplace offers liquidity.

Tip 7: Take the risk

“If you are not willing to risk the usual, you will have to settle for the ordinary.” - Jim Rohn.

As Jim said, you should be able to take up risks to sustain the fluctuating market. Even if you lost some of your holdings, at least you will gain some knowledge about the market fluctuations.

Also Read : Top Reasons — Why NFT Projects Fail
 

Signing Off

NFT investment seems to carry a considerable weightage in the future. As futuristic projects like Metaverse are booming, the importance of NFT will grow gradually. 

To be a part of the NFT world, you might need the help of a good NFT marketplace development company. Blockchain Firm is a leading blockchain consulting services company with more than ample years of experience. Get in touch with us for your NFT development project!

Tags

                                                                                         Join us : Kryptonest

#blockchaintechnology #NFT #metaverse #NFT Marketplace #NFT development #NFT services #nftartist #nftcollectors

                 nft token development services and company, ERC721 token, NFT Wallet Development, NFT Platform development company 

aviana farren

aviana farren

1621238981

NFT Development Platform | NFT Development Solutions & Services | NFT Development Experts

Infinite Block Tech is a pioneer in the development of NFT related projects. Our NFT Development Experts would provide multifarious alternatives and solutions to make you unique in the market. They continuously monitor the market and get updated with up-to-the-minute concepts so as to assist you in the best possible path.

#nft development platform #nft #nft development solutions #nft development experts #nft development solutions & services

jack browny

jack browny

1622545399

How to create an NFT marketplace ?

If you are a business visionary or a startup, why should you begin a NFT marketplace for business? At that point this is the primary inquiry that would strike a chord - “How to make a NFT marketplace?”

1.To begin with, you will have to think about the lawful strategies prior to starting your NFT marketplace creation:

2.First you have to create a corporate organization and provide clear and valuable information about your organization and must need a legal licence.

3.Then you have to create terms and conditions for your company.

4.Make sure that you have to create your privacy policy and other policies clearly.

5.Next you have to allocate the IP allocation, content consideration, authenticity, and security laws in place.

Now let us look over how to create NFT marketplace:

1.Install metamask browser as it just has a safe pixura browser settings that is based on ethereum.

2.Make a valid smart contract for your marketplace.

3.Go to the administrator board and add a few collectibles to your NFT marketplace. This should be possible by adding tokens made on the ERC721 token norm.

4.You can alter your collectibles by altering them on the marketplace by topping off about creation, standard picture and collection icon.

5.Subsequent to saving, revive your marketplace, at that point you can see your collectible in your marketplace.

6.You can set the cost of the token in ETH by utilizing the Metamask exchange.

7.Empower the marketplace usefulness to incite deals. You can likewise permit the vendors to list their token in your marketplace.

If you are looking to develop your own NFT marketplace with experts?
WeAlwin Technologies is a highly recommended NFT marketplace development company to provide highly qualified NFT marketplace software to launch your NFT marketplace within 7-10 business days.

Get the best and error-free NFT marketplace software from WeAlwin Technologies now to instantly launch your marketplace like rarible.

Get a free demo of NFT marketplace !!

Reach our experts via,

Whatsapp/Telegram: 9994044929
Skype:live: info_945986
Mail-id: sales@alwin.io

#nft marketplace #create nft token #how to create nft #nft marketplace development #nft marketplace platform #nft marketplace script