Glassnode چیست، با استفاده از Glassnode | هوش بازار روی زنجیره

تحلیل روی زنجیره چیست؟

این مطالعه جریان سرمایه روی بلاک چین و مطالعه معیارهای شبکه بلاک چین است. به طور معمول در بازارهای سهام سنتی فقط داده های قیمت و حجم در دسترس ما است. در یک بلاک چین همه چیز را می‌توان ردیابی کرد، بنابراین معیارهای روی زنجیره می‌توانند به ما این امکان را بدهند که بفهمیم وجوه چند بار وارد یا خارج شده‌اند و چه مقدار از یک سکه خاص متعلق به یک آدرس خاص است.

1. Glassnode چیست؟

گلس‌نود یک پلتفرم تحلیل رمزنگاری است که داده‌های هوشمندی را با مشاهده شاخص‌های روی زنجیره تولید می‌کند، یعنی اطلاعاتی که از خود زنجیره‌های بلوکی به دست می‌آید. این شرکت در سال 2018 در آلمان تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در زوگ، سوئیس بود.

می توان از آن برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر استفاده کرد که به طور کلی نمی توان از نمودارهای معمولی در coinmarketcap یا نمای معاملاتی به دست آورد.

گلس‌نود یک ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای جامع برای هر دو دارایی با روش‌های اعتبارسنجی اثبات سهام یا اثبات کار است.

در اینجا مزایا و معایب Glassnode آورده شده است.

طرفداران.

 • تعداد بسیار زیادی از معیارها.
 • داده های زنجیره ای دقیق
 • از بسیاری از دارایی ها پشتیبانی می کند.

منفی

 • فهرست پیگیری ندارد
 • هشدار ندارد

2. ویژگی های GLASSNODE

2.1. آکادمی گلاسنود

آکادمی Glassnode یک پلتفرم آموزشی است هم برای پذیرندگان اولیه و هم برای تازه کارها تا با اتفاقات دنیای رمزنگاری آشنا شوند. این یک توضیح کیفی از معیارهای مختلف زنجیره ای و همچنین عملکردهای مختلف و موارد استفاده آنها را ارائه می دهد.

در این محیط کاربران می توانند به راحتی به شاخص هایی مانند نسبت سود و زیان، آدرس ها و موجودی ها، معاملات فرابورس، داده های مربوط به ماینرها، داده های صرافی ها و ... دسترسی داشته باشند و از آنها برای تحلیل خود استفاده کنند.

یک آموزش در وب سایت آنها در مورد نحوه استفاده و درک نمودارهای مختلف موجود است و می توانید آن را در بخش آکادمی بیابید . استفاده از همه نمودارهای موجود رایگان نیست و جزئیات مربوط به قیمت ها را می توان در بخش قیمت گذاری یافت . اما برای سرمایه گذاران متوسط ​​ابزارهای موجود به اندازه کافی خوب هستند. مواردی که به رنگ خاکستری هستند برای استفاده رایگان هستند، آنهایی که به رنگ آبی هستند با تاخیر به روز می شوند و قرمزها برای کاربر رایگان قابل دسترسی نیستند.

2.2. Glassnode Studio

Glassnode Studio به عنوان قلب تپنده این پایگاه داده قدرتمند عمل می کند. در این محیط کاربران می توانند به راحتی به شاخص هایی مانند نسبت سود و زیان، آدرس ها و موجودی ها، معاملات فرابورس، داده های مربوط به ماینرها، داده های صرافی ها و ... دسترسی داشته باشند و از آنها برای تحلیل خود استفاده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم Glassnode Studio دسترسی به معیارهای مربوط به معیارهای والد است. به عنوان مثال، اگر کاربر متریک آدرس را انتخاب کند، بیش از 30 معیار جدید مربوط به گزینه آدرس مانند آدرس هایی با موجودی بیش از 100000 دلار نمایش داده می شود.

در قسمت نمودارها در بالا سمت چپ، یک منوی کشویی دارید که می توانید دارایی مورد تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید. هنگامی که دارایی را انتخاب کردید، می توانید معیارهای مورد تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید : آدرس ها، شاخص ها، مبادلات، بازارها، نهادها، منابع، UTXO، هزینه ها، استخراج، بلوک ها و توزیع . هر دسته دارای تعداد زیادی نمودار است که می توان از آنها برای به دست آوردن اطلاعات معنی دار استفاده کرد.

رده آدرس

 1. تعداد آدرس‌های جدید ایجاد شده
 2. چه تعداد از آدرس های موجود واقعاً فعال هستند.
 3. تعداد آدرس‌هایی که دریافت می‌کنند، بیت‌کوین‌های ارسالی روی بلاک چین و تعداد کل آدرس‌های شبکه بلاک چین.
 4. آمار مربوط به تعداد آدرس‌هایی که دارای چند کسر یا تعداد کامل بیت کوین هستند را بررسی کنید.

رده شاخص

با 41 شاخص برای بررسی، ابزارهای جهنمی زیادی در دسترس شما هستند و من مطمئن هستم که بیت کوین را به این شکل تجزیه و تحلیل نمی کردید. چیزهای زیادی برای بازی کردن برای کسب دانش وجود دارد.

دسته بر اساس حساب

همه نشانگرهای این دسته در دسته پرمیوم قرار می گیرند و کاربر رایگان نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. من فکر می کنم این اطلاعات مربوط به حساب های خاص است، بنابراین من احساس می کنم شما می توانید حساب خود را تجزیه و تحلیل کنید.

رده مبادلات

در این دسته اطلاعات مربوط به جریان بیت کوین به داخل و خارج از مبادلات ارزهای دیجیتال مانند کوین بیس، بایننس، کراکن و غیره در حال ردیابی است. موجودی در صرافی ها و مبلغی که در داخل و خارج از همه صرافی ها واریز و برداشت می شود.

رده معاملات

تمام اطلاعات مربوط به تراکنش هایی که روی بلاک چین بیت کوین اتفاق می افتد قابل نظارت است. تعداد تراکنش ها و نرخی که تراکنش ها با آن انجام می شوند را می توان اندازه گیری کرد.

رده بازار

داده های مربوط به بازار فعلی را می توان مانند ارزش بازار، قیمت و ارزش مشاهده کرد.

دسته بندی نهادها

همه نشانگرهای این دسته در دسته پرمیوم قرار می گیرند و کاربر رایگان نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. فکر می‌کنم به حساب‌های نهادهای بزرگ (سازمان‌ها، نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی) مربوط می‌شود. 

 1. تعداد کل موجودیت های جدید/موجود و آنهایی که فعال هستند.
 2. نهادهایی که در حال ارسال و دریافت بیت کوین هستند.
 3. رشد یک موجود خاص و تعداد کل نهنگ ها.

رده عرضه

تمامی اطلاعات مربوط به عرضه بیت کوین در گردش، میزان سکه های تازه ضرب شده، نرخ تورم بیت کوین، سود/زیان عرضه موجود بیت کوین و اطلاعات hodl موجود است.

رده UTXO

UTXO چیزی نیست جز مبلغ خرج نشده در تراکنش بیت کوین. تمام اطلاعات مربوط به تراکنش های خرج نشده را می توان در این دسته یافت. درصد، سود، حجم، زیان و شمارش قابل تجزیه و تحلیل است.

رده هزینه ها

هزینه ای که توسط کاربران برای قرار دادن تراکنش در بلوک به ماینرها پرداخت می شود چیزی جز کارمزد تراکنش نیست. کل هزینه هایی که پرداخت می شود قابل تجزیه و تحلیل است. در مورد اتریوم از گاز برای معاملات استفاده می شود.

طبقه بندی معدن

 1. نرخ دشواری پازلی که ماینرها برای اضافه کردن تراکنش‌ها به بلوک حل می‌کنند.
 2. نرخ هش فعلی شبکه بیت کوین.
 3. درآمد ماینرها فقط از کارمزد تراکنش و در مجموع با پاداش.

BLOCK CATEGORY

 1. ارتفاع بلوک فعلی که در حال استخراج است.
 2. تعداد کل بلوک هایی که به بلاک چین اصلی اضافه شده اند.
 3. میانگین و میانه زمان بین ایجاد دو بلوک.

رده توزیع

دسته توزیع فقط حاوی اطلاعاتی در مورد توکن های ERC-20 است. درصد عرضه ای که در قراردادهای هوشمند قفل شده است، 1 درصد برتر فهرست ثروتمند، توزیع توکن ERC-20 و میزان غیرمتمرکز بودن یک توکن قابل تجسم است.

2.3. بینش Glassnode

مقالات و گزارشات تخصصی و فنی از بازار ارزهای دیجیتال توسط تیم گلس‌نود تهیه و منتشر شده است. این یک منبع عالی برای حرفه ای ها در بازار ارزهای دیجیتال است تا دیدگاه ها و دیدگاه های وب سایت گلاسنود را در مورد موضوعات مختلف مطالعه کنند. تمامی مطالب به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی و ژاپنی نیز منتشر شده است.

این ویژگی شامل بخش های مختلفی است که عبارتند از:

 • خبرنامه – مقالات را در بازه های زمانی مشخص به ایمیل کاربران متقاضی ارسال می کند.
 • Insights – نظرات و دیدگاه‌ها در وب‌سایت GlassNode درباره رویدادها و موضوعات مختلف در بازار ارزهای دیجیتال در آن موجود است.
 • تحلیل ها – گزارش های تحلیلی تیم گلس نود به صورت حرفه ای و با کمترین اشتباه برای کاربران منتشر می شود.
 • گزارش‌ها – مقالات تکمیلی رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال توسط وب‌سایت Glassnode تجزیه و تحلیل شده و نتایج آن‌ها در قالب یک گزارش در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
 • محصولات – تمامی مقالات، گزارش ها و دیدگاه های وب سایت گلاسنود در یک صفحه برای کاربران جمع آوری شده است.
 • دیفای – محتوای مرتبط با صنعت مالی غیرمتمرکز توسط تیم تحلیلی و آموزشی وب سایت گلاسنود تهیه و در اختیار کاربران قرار گرفته است.


2.4. کاتالوگ متریک

پایگاه داده Galssnode شامل تعداد زیادی معیار است که برای تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای توسعه یافته است. برای برخی از کاربرانی که به دنبال یک معیار خاص هستند، جستجو در استودیو گلاس‌نود ممکن است زمان‌بر و دشوار باشد. به همین دلیل کاتالوگ متریک گلاسنود توسعه یافته است تا بتوانید در کمترین زمان به متریک مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

معیارها به سه سطح تقسیم می شوند که با بالا رفتن از سطوح، اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار می گیرد. نمونه هایی از معیارهای زیر هر ردیف عبارتند از:

 • ردیف 1 : آدرس های فعال، ارتفاع بلوک، آدرس های ارسال، اندازه بلوک، بلوک های استخراج شده، خروجی های تراکنش مصرف نشده (UTXO)، سپرده های جدید و غیره.
 • ردیف 2: آدرس هایی با موجودی های بومی خاص (مثلاً بیش از 1 بیت کوین و غیره)، ارزش کل قفل شده DeFi (TVL)، سود باز آتی، حجم معاملات آتی، موجودی مبادله، سال های سکه از بین رفته، سرزندگی و غیره.
 • ردیف 3: آدرس هایی با موجودی دلاری خاص (مثلاً بیش از 10 هزار دلار و غیره)، عرضه نگهداری شده، آدرس های برداشت، موجودی ماینر، موجودیت های جدید، عرضه ماینر مصرف نشده، SOPR (نسبت سود خروجی مصرف شده) و غیره.

2.5. نمودارهای متعدد

با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند نمودارها و معیارهای مورد نیاز خود را به طور همزمان در یک داشبورد شخصی مشاهده و مطالعه کنند. این امر دسترسی هر کاربری را به داده های ضروری آسان تر می کند و همچنین می تواند داده ها را به صورت حرفه ای و در یک نگاه مقایسه کند که برای برخی از کاربران یکی از ویژگی های بزرگ Glassnode Studio است.


2.6. یکپارچه سازی TradingView

این یک برنامه بتا است که در آن می‌توانید ویرایشگر نمودار حرفه‌ای TradingView خود را با استودیوی thee Glassnode ادغام کنید و درها را برای ابزارها و معیارهای ویرایش بیشتر باز کنید.

2.7. قیمت گذاری

دو طرح پولی در Glassnode وجود دارد. اولی 39 دلار ماهانه (یا 29 دلار در صورت پرداخت سالانه)، در حالی که دومین و پیشرفته ترین آن 799 دلار ماهانه (یا 699 دلار در صورت پرداخت سالانه) است.

2.8. مقایسه سکه ها

در اینجا، می توانید معیارهای دو یا چند دارایی کریپتو را ترکیب کنید و یک نمودار بیش از حد برای آنها ایجاد کنید.

با توجه به اینکه چه تعداد دارایی پشتیبانی می شود و چه تعداد معیار برای هر یک از آنها در دسترس است، Glassnode همچنین به شما این امکان را می دهد که معیارهای مختلف را برای سکه های مختلف مقایسه کنید تا نموداری همپوشانی داشته باشید که حاوی هر دو معیار است.

مقایسه نمودارها به شما کمک می کند تا سکه ها را مبادله کنید زیرا تصمیم شما بر اساس دانش مقایسه هر دو سکه با معیارهای دقیق است.

3. نشانگرهای روی زنجیره بالا در گلاسنود

 • نسبت MVRV

نسبت MVRV نسبتی از ارزش بازار یک سکه به ارزش تحقق یافته آن است. این ابزار ارزشمندی است که وقتی با معیارهای دیگر ترکیب می‌شود، می‌تواند بالا و پایین‌های بازار را به دقت پیش‌بینی کند. 

به عنوان مثال، زمانی که این ارزش بالا باشد، این نشانه ای است که سکه بیش از حد خرید شده است، که نشان دهنده بالا بودن بالقوه بازار است. از سوی دیگر، زمانی که قیمت پایین است، ممکن است به این معنی باشد که یک سکه بیش از حد فروخته شده است و پایین بودن احتمالی بازار را نشان می دهد.

 • روز سکه نابود شد

این معیار، فعالیت سرمایه‌گذاران مسن‌تری را اندازه‌گیری می‌کند که سکه‌هایشان برای مدتی غیرفعال بوده است. با ضرب سکه هایی که از کیف پول خارج شده اند در تعداد روزهایی که در کیف پول ثابت مانده است به دست می آید. تجزیه و تحلیل این معیار می تواند نشان دهد که نهنگ ها چه زمانی در شرف فروش هستند و در نتیجه یک دوره سودآوری را القا می کند.

 • نسبت LTH/STH

این نسبت دارندگان بلندمدت سکه به دارندگان کوتاه مدت آن است. این معیار به ما کمک می کند تا بدانیم دقیقاً چه کسی می فروشد و آیا دلیلی برای وحشت وجود دارد یا خیر.

 • سود/زیان تحقق یافته

این معیار برای تعیین اینکه آیا یک سکه هنوز مقداری بخار پس از یک حرکت رو به بالا اخیر در آن باقی مانده است یا اینکه ممکن است زمان خروج از بازار و کسب سود فرا رسیده باشد استفاده می شود.

 • SOPR (نسبت سود خروجی مصرف شده)

این یکی دیگر از شاخص های بازار است که نسبت سود / زیان سکه های منتقل شده از آدرس های آنها را نشان می دهد

 • نسبت سهام به جریان

نسبت موجودی به جریان یک سکه، نسبت عرضه جدید به عرضه موجود است. معمولاً برای پیش بینی قیمت ارز استفاده می شود و ثابت شده است که یکی از دقیق ترین روش ها برای انجام آن است.

 • نسبت های نوسانات

شاخص نوسانات بیت کوین فقط برای کسانی در دسترس است که در یک طرح پیشرفته مشترک شده اند. این نوسانات بیت کوین را برای تعیین قیمت های تسویه برای معاملات آتی نوسانات بیت کوین اندازه گیری می کند.

 • NVT (نسبت ارزش شبکه به تراکنش)

این شاخصی است که نسبت بین حجم انتقال یک سکه و ارزش بازار آن را تعیین می کند. این کمک می کند تا تعیین کنید که آیا یک ارز بیش از حد ارزش گذاری شده است یا کمتر از قیمت.

 • روبان

نوار سختی بیت کوین نموداری است که دشواری استخراج بیت کوین را نشان می دهد. برای دانستن اینکه چه زمانی بهتر است بیت کوین بخرید استفاده می شود

 • تامین استیبل کوین

این شاخص همچنین مهم است زیرا نشان می دهد که آیا مردم آماده خرید ارز دیجیتال با استیبل کوین هستند یا خیر.

نتیجه

شکی وجود ندارد که Glassnode یکی از جامع ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل داده برای ارزهای دیجیتال موجود است. این تقریباً همه چیزهایی را دارد که برای تصمیم گیری منطقی تجارت باید بدانید. امیدواریم این مقاله به شما نشان داده باشد که آیا برای شما مناسب است یا خیر. 

در نهایت، مایلیم در نظرات با شما چت کنیم، بنابراین نظر خود را در مورد این بررسی Glassnode به ما بگویید؟

بیشتر بخوانید:  نحوه استفاده از Cryptoquant | تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای

متشکرم!

What is GEEK

Buddha Community

Glassnode چیست، با استفاده از Glassnode | هوش بازار روی زنجیره

تحلیل روی زنجیره چیست؟

این مطالعه جریان سرمایه روی بلاک چین و مطالعه معیارهای شبکه بلاک چین است. به طور معمول در بازارهای سهام سنتی فقط داده های قیمت و حجم در دسترس ما است. در یک بلاک چین همه چیز را می‌توان ردیابی کرد، بنابراین معیارهای روی زنجیره می‌توانند به ما این امکان را بدهند که بفهمیم وجوه چند بار وارد یا خارج شده‌اند و چه مقدار از یک سکه خاص متعلق به یک آدرس خاص است.

1. Glassnode چیست؟

گلس‌نود یک پلتفرم تحلیل رمزنگاری است که داده‌های هوشمندی را با مشاهده شاخص‌های روی زنجیره تولید می‌کند، یعنی اطلاعاتی که از خود زنجیره‌های بلوکی به دست می‌آید. این شرکت در سال 2018 در آلمان تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در زوگ، سوئیس بود.

می توان از آن برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر استفاده کرد که به طور کلی نمی توان از نمودارهای معمولی در coinmarketcap یا نمای معاملاتی به دست آورد.

گلس‌نود یک ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای جامع برای هر دو دارایی با روش‌های اعتبارسنجی اثبات سهام یا اثبات کار است.

در اینجا مزایا و معایب Glassnode آورده شده است.

طرفداران.

 • تعداد بسیار زیادی از معیارها.
 • داده های زنجیره ای دقیق
 • از بسیاری از دارایی ها پشتیبانی می کند.

منفی

 • فهرست پیگیری ندارد
 • هشدار ندارد

2. ویژگی های GLASSNODE

2.1. آکادمی گلاسنود

آکادمی Glassnode یک پلتفرم آموزشی است هم برای پذیرندگان اولیه و هم برای تازه کارها تا با اتفاقات دنیای رمزنگاری آشنا شوند. این یک توضیح کیفی از معیارهای مختلف زنجیره ای و همچنین عملکردهای مختلف و موارد استفاده آنها را ارائه می دهد.

در این محیط کاربران می توانند به راحتی به شاخص هایی مانند نسبت سود و زیان، آدرس ها و موجودی ها، معاملات فرابورس، داده های مربوط به ماینرها، داده های صرافی ها و ... دسترسی داشته باشند و از آنها برای تحلیل خود استفاده کنند.

یک آموزش در وب سایت آنها در مورد نحوه استفاده و درک نمودارهای مختلف موجود است و می توانید آن را در بخش آکادمی بیابید . استفاده از همه نمودارهای موجود رایگان نیست و جزئیات مربوط به قیمت ها را می توان در بخش قیمت گذاری یافت . اما برای سرمایه گذاران متوسط ​​ابزارهای موجود به اندازه کافی خوب هستند. مواردی که به رنگ خاکستری هستند برای استفاده رایگان هستند، آنهایی که به رنگ آبی هستند با تاخیر به روز می شوند و قرمزها برای کاربر رایگان قابل دسترسی نیستند.

2.2. Glassnode Studio

Glassnode Studio به عنوان قلب تپنده این پایگاه داده قدرتمند عمل می کند. در این محیط کاربران می توانند به راحتی به شاخص هایی مانند نسبت سود و زیان، آدرس ها و موجودی ها، معاملات فرابورس، داده های مربوط به ماینرها، داده های صرافی ها و ... دسترسی داشته باشند و از آنها برای تحلیل خود استفاده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم Glassnode Studio دسترسی به معیارهای مربوط به معیارهای والد است. به عنوان مثال، اگر کاربر متریک آدرس را انتخاب کند، بیش از 30 معیار جدید مربوط به گزینه آدرس مانند آدرس هایی با موجودی بیش از 100000 دلار نمایش داده می شود.

در قسمت نمودارها در بالا سمت چپ، یک منوی کشویی دارید که می توانید دارایی مورد تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید. هنگامی که دارایی را انتخاب کردید، می توانید معیارهای مورد تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید : آدرس ها، شاخص ها، مبادلات، بازارها، نهادها، منابع، UTXO، هزینه ها، استخراج، بلوک ها و توزیع . هر دسته دارای تعداد زیادی نمودار است که می توان از آنها برای به دست آوردن اطلاعات معنی دار استفاده کرد.

رده آدرس

 1. تعداد آدرس‌های جدید ایجاد شده
 2. چه تعداد از آدرس های موجود واقعاً فعال هستند.
 3. تعداد آدرس‌هایی که دریافت می‌کنند، بیت‌کوین‌های ارسالی روی بلاک چین و تعداد کل آدرس‌های شبکه بلاک چین.
 4. آمار مربوط به تعداد آدرس‌هایی که دارای چند کسر یا تعداد کامل بیت کوین هستند را بررسی کنید.

رده شاخص

با 41 شاخص برای بررسی، ابزارهای جهنمی زیادی در دسترس شما هستند و من مطمئن هستم که بیت کوین را به این شکل تجزیه و تحلیل نمی کردید. چیزهای زیادی برای بازی کردن برای کسب دانش وجود دارد.

دسته بر اساس حساب

همه نشانگرهای این دسته در دسته پرمیوم قرار می گیرند و کاربر رایگان نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. من فکر می کنم این اطلاعات مربوط به حساب های خاص است، بنابراین من احساس می کنم شما می توانید حساب خود را تجزیه و تحلیل کنید.

رده مبادلات

در این دسته اطلاعات مربوط به جریان بیت کوین به داخل و خارج از مبادلات ارزهای دیجیتال مانند کوین بیس، بایننس، کراکن و غیره در حال ردیابی است. موجودی در صرافی ها و مبلغی که در داخل و خارج از همه صرافی ها واریز و برداشت می شود.

رده معاملات

تمام اطلاعات مربوط به تراکنش هایی که روی بلاک چین بیت کوین اتفاق می افتد قابل نظارت است. تعداد تراکنش ها و نرخی که تراکنش ها با آن انجام می شوند را می توان اندازه گیری کرد.

رده بازار

داده های مربوط به بازار فعلی را می توان مانند ارزش بازار، قیمت و ارزش مشاهده کرد.

دسته بندی نهادها

همه نشانگرهای این دسته در دسته پرمیوم قرار می گیرند و کاربر رایگان نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. فکر می‌کنم به حساب‌های نهادهای بزرگ (سازمان‌ها، نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی) مربوط می‌شود. 

 1. تعداد کل موجودیت های جدید/موجود و آنهایی که فعال هستند.
 2. نهادهایی که در حال ارسال و دریافت بیت کوین هستند.
 3. رشد یک موجود خاص و تعداد کل نهنگ ها.

رده عرضه

تمامی اطلاعات مربوط به عرضه بیت کوین در گردش، میزان سکه های تازه ضرب شده، نرخ تورم بیت کوین، سود/زیان عرضه موجود بیت کوین و اطلاعات hodl موجود است.

رده UTXO

UTXO چیزی نیست جز مبلغ خرج نشده در تراکنش بیت کوین. تمام اطلاعات مربوط به تراکنش های خرج نشده را می توان در این دسته یافت. درصد، سود، حجم، زیان و شمارش قابل تجزیه و تحلیل است.

رده هزینه ها

هزینه ای که توسط کاربران برای قرار دادن تراکنش در بلوک به ماینرها پرداخت می شود چیزی جز کارمزد تراکنش نیست. کل هزینه هایی که پرداخت می شود قابل تجزیه و تحلیل است. در مورد اتریوم از گاز برای معاملات استفاده می شود.

طبقه بندی معدن

 1. نرخ دشواری پازلی که ماینرها برای اضافه کردن تراکنش‌ها به بلوک حل می‌کنند.
 2. نرخ هش فعلی شبکه بیت کوین.
 3. درآمد ماینرها فقط از کارمزد تراکنش و در مجموع با پاداش.

BLOCK CATEGORY

 1. ارتفاع بلوک فعلی که در حال استخراج است.
 2. تعداد کل بلوک هایی که به بلاک چین اصلی اضافه شده اند.
 3. میانگین و میانه زمان بین ایجاد دو بلوک.

رده توزیع

دسته توزیع فقط حاوی اطلاعاتی در مورد توکن های ERC-20 است. درصد عرضه ای که در قراردادهای هوشمند قفل شده است، 1 درصد برتر فهرست ثروتمند، توزیع توکن ERC-20 و میزان غیرمتمرکز بودن یک توکن قابل تجسم است.

2.3. بینش Glassnode

مقالات و گزارشات تخصصی و فنی از بازار ارزهای دیجیتال توسط تیم گلس‌نود تهیه و منتشر شده است. این یک منبع عالی برای حرفه ای ها در بازار ارزهای دیجیتال است تا دیدگاه ها و دیدگاه های وب سایت گلاسنود را در مورد موضوعات مختلف مطالعه کنند. تمامی مطالب به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی و ژاپنی نیز منتشر شده است.

این ویژگی شامل بخش های مختلفی است که عبارتند از:

 • خبرنامه – مقالات را در بازه های زمانی مشخص به ایمیل کاربران متقاضی ارسال می کند.
 • Insights – نظرات و دیدگاه‌ها در وب‌سایت GlassNode درباره رویدادها و موضوعات مختلف در بازار ارزهای دیجیتال در آن موجود است.
 • تحلیل ها – گزارش های تحلیلی تیم گلس نود به صورت حرفه ای و با کمترین اشتباه برای کاربران منتشر می شود.
 • گزارش‌ها – مقالات تکمیلی رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال توسط وب‌سایت Glassnode تجزیه و تحلیل شده و نتایج آن‌ها در قالب یک گزارش در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
 • محصولات – تمامی مقالات، گزارش ها و دیدگاه های وب سایت گلاسنود در یک صفحه برای کاربران جمع آوری شده است.
 • دیفای – محتوای مرتبط با صنعت مالی غیرمتمرکز توسط تیم تحلیلی و آموزشی وب سایت گلاسنود تهیه و در اختیار کاربران قرار گرفته است.


2.4. کاتالوگ متریک

پایگاه داده Galssnode شامل تعداد زیادی معیار است که برای تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای توسعه یافته است. برای برخی از کاربرانی که به دنبال یک معیار خاص هستند، جستجو در استودیو گلاس‌نود ممکن است زمان‌بر و دشوار باشد. به همین دلیل کاتالوگ متریک گلاسنود توسعه یافته است تا بتوانید در کمترین زمان به متریک مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

معیارها به سه سطح تقسیم می شوند که با بالا رفتن از سطوح، اطلاعات دقیق تری در اختیار شما قرار می گیرد. نمونه هایی از معیارهای زیر هر ردیف عبارتند از:

 • ردیف 1 : آدرس های فعال، ارتفاع بلوک، آدرس های ارسال، اندازه بلوک، بلوک های استخراج شده، خروجی های تراکنش مصرف نشده (UTXO)، سپرده های جدید و غیره.
 • ردیف 2: آدرس هایی با موجودی های بومی خاص (مثلاً بیش از 1 بیت کوین و غیره)، ارزش کل قفل شده DeFi (TVL)، سود باز آتی، حجم معاملات آتی، موجودی مبادله، سال های سکه از بین رفته، سرزندگی و غیره.
 • ردیف 3: آدرس هایی با موجودی دلاری خاص (مثلاً بیش از 10 هزار دلار و غیره)، عرضه نگهداری شده، آدرس های برداشت، موجودی ماینر، موجودیت های جدید، عرضه ماینر مصرف نشده، SOPR (نسبت سود خروجی مصرف شده) و غیره.

2.5. نمودارهای متعدد

با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند نمودارها و معیارهای مورد نیاز خود را به طور همزمان در یک داشبورد شخصی مشاهده و مطالعه کنند. این امر دسترسی هر کاربری را به داده های ضروری آسان تر می کند و همچنین می تواند داده ها را به صورت حرفه ای و در یک نگاه مقایسه کند که برای برخی از کاربران یکی از ویژگی های بزرگ Glassnode Studio است.


2.6. یکپارچه سازی TradingView

این یک برنامه بتا است که در آن می‌توانید ویرایشگر نمودار حرفه‌ای TradingView خود را با استودیوی thee Glassnode ادغام کنید و درها را برای ابزارها و معیارهای ویرایش بیشتر باز کنید.

2.7. قیمت گذاری

دو طرح پولی در Glassnode وجود دارد. اولی 39 دلار ماهانه (یا 29 دلار در صورت پرداخت سالانه)، در حالی که دومین و پیشرفته ترین آن 799 دلار ماهانه (یا 699 دلار در صورت پرداخت سالانه) است.

2.8. مقایسه سکه ها

در اینجا، می توانید معیارهای دو یا چند دارایی کریپتو را ترکیب کنید و یک نمودار بیش از حد برای آنها ایجاد کنید.

با توجه به اینکه چه تعداد دارایی پشتیبانی می شود و چه تعداد معیار برای هر یک از آنها در دسترس است، Glassnode همچنین به شما این امکان را می دهد که معیارهای مختلف را برای سکه های مختلف مقایسه کنید تا نموداری همپوشانی داشته باشید که حاوی هر دو معیار است.

مقایسه نمودارها به شما کمک می کند تا سکه ها را مبادله کنید زیرا تصمیم شما بر اساس دانش مقایسه هر دو سکه با معیارهای دقیق است.

3. نشانگرهای روی زنجیره بالا در گلاسنود

 • نسبت MVRV

نسبت MVRV نسبتی از ارزش بازار یک سکه به ارزش تحقق یافته آن است. این ابزار ارزشمندی است که وقتی با معیارهای دیگر ترکیب می‌شود، می‌تواند بالا و پایین‌های بازار را به دقت پیش‌بینی کند. 

به عنوان مثال، زمانی که این ارزش بالا باشد، این نشانه ای است که سکه بیش از حد خرید شده است، که نشان دهنده بالا بودن بالقوه بازار است. از سوی دیگر، زمانی که قیمت پایین است، ممکن است به این معنی باشد که یک سکه بیش از حد فروخته شده است و پایین بودن احتمالی بازار را نشان می دهد.

 • روز سکه نابود شد

این معیار، فعالیت سرمایه‌گذاران مسن‌تری را اندازه‌گیری می‌کند که سکه‌هایشان برای مدتی غیرفعال بوده است. با ضرب سکه هایی که از کیف پول خارج شده اند در تعداد روزهایی که در کیف پول ثابت مانده است به دست می آید. تجزیه و تحلیل این معیار می تواند نشان دهد که نهنگ ها چه زمانی در شرف فروش هستند و در نتیجه یک دوره سودآوری را القا می کند.

 • نسبت LTH/STH

این نسبت دارندگان بلندمدت سکه به دارندگان کوتاه مدت آن است. این معیار به ما کمک می کند تا بدانیم دقیقاً چه کسی می فروشد و آیا دلیلی برای وحشت وجود دارد یا خیر.

 • سود/زیان تحقق یافته

این معیار برای تعیین اینکه آیا یک سکه هنوز مقداری بخار پس از یک حرکت رو به بالا اخیر در آن باقی مانده است یا اینکه ممکن است زمان خروج از بازار و کسب سود فرا رسیده باشد استفاده می شود.

 • SOPR (نسبت سود خروجی مصرف شده)

این یکی دیگر از شاخص های بازار است که نسبت سود / زیان سکه های منتقل شده از آدرس های آنها را نشان می دهد

 • نسبت سهام به جریان

نسبت موجودی به جریان یک سکه، نسبت عرضه جدید به عرضه موجود است. معمولاً برای پیش بینی قیمت ارز استفاده می شود و ثابت شده است که یکی از دقیق ترین روش ها برای انجام آن است.

 • نسبت های نوسانات

شاخص نوسانات بیت کوین فقط برای کسانی در دسترس است که در یک طرح پیشرفته مشترک شده اند. این نوسانات بیت کوین را برای تعیین قیمت های تسویه برای معاملات آتی نوسانات بیت کوین اندازه گیری می کند.

 • NVT (نسبت ارزش شبکه به تراکنش)

این شاخصی است که نسبت بین حجم انتقال یک سکه و ارزش بازار آن را تعیین می کند. این کمک می کند تا تعیین کنید که آیا یک ارز بیش از حد ارزش گذاری شده است یا کمتر از قیمت.

 • روبان

نوار سختی بیت کوین نموداری است که دشواری استخراج بیت کوین را نشان می دهد. برای دانستن اینکه چه زمانی بهتر است بیت کوین بخرید استفاده می شود

 • تامین استیبل کوین

این شاخص همچنین مهم است زیرا نشان می دهد که آیا مردم آماده خرید ارز دیجیتال با استیبل کوین هستند یا خیر.

نتیجه

شکی وجود ندارد که Glassnode یکی از جامع ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل داده برای ارزهای دیجیتال موجود است. این تقریباً همه چیزهایی را دارد که برای تصمیم گیری منطقی تجارت باید بدانید. امیدواریم این مقاله به شما نشان داده باشد که آیا برای شما مناسب است یا خیر. 

در نهایت، مایلیم در نظرات با شما چت کنیم، بنابراین نظر خود را در مورد این بررسی Glassnode به ما بگویید؟

بیشتر بخوانید:  نحوه استفاده از Cryptoquant | تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای

متشکرم!

Cointracker چیست | با استفاده از Cointracker | ردیاب پورتفولیو کریپتو

Crypto Portfolio Trackers چیست؟

ردیاب‌های پورتفولیو کریپتو ابزارهای شخص ثالثی هستند که به کیف پول‌های رمزنگاری شما پیوند می‌دهند و تصویر بزرگی از دارایی‌های رمزنگاری شما ارائه می‌دهند. به جای پیگیری دستی هر تراکنش، کاربران می‌توانند سبد رمزنگاری خود را با ردیاب پورتفولیوی خود همگام‌سازی کنند و همه داده‌ها را به‌صورت کلی جمع‌آوری کنند، از جمله کل سود و/یا زیان برای سال مالیاتی مربوطه.

هم برای تازه واردان کریپتو و هم برای معامله گران باتجربه، دانستن موقعیت مالیاتی خود قبل از ثبت پرونده برای پرداخت دقیق مالیات بر سود سرمایه احتمالی - یا گزارش زیان بسیار مهم است. بر اساس مطالعه‌ای که توسط شرکت کریپتو Grayscale Investments انجام شده است، این امسال بسیار مهم است، با توجه به اینکه گزارش شده است که 55 درصد از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین در سال 2021 سرمایه‌گذاری را آغاز کرده‌اند.

ردیاب پورتفولیو کریپتو چگونه کار می کند؟

هر برنامه به طور متفاوتی کار می کند، اما بهترین ردیاب های سبد رمزنگاری تغییرات قیمت دارایی های رمزنگاری شما را نظارت می کنند، ارزش کل نمونه کارها را به شما نشان می دهند و هر بار که تراکنش انجام می دهید قیمت ها را مشخص می کنند. 

بسته به اینکه کدام یک را انتخاب می کنید، ردیاب ممکن است ویژگی ها و ادغام های مختلفی را ارائه دهد. به عنوان مثال، یک ردیاب ممکن است تراکنش‌های شما را در چندین شبکه رمزنگاری و بلاک چین همگام‌سازی کند، به این معنی که می‌تواند مبادلات رمزنگاری بیشتری را نسبت به برنامه‌هایی که در یک زمان تنها بر روی یک بلاک چین تمرکز می‌کنند، جذب کند. همچنین ممکن است با صرافی‌های محبوب (مثلاً جمینی) و چندین نوع کیف پول رمزنگاری همگام شود تا تصویری بزرگ از فعالیت رمزنگاری شما دریافت کند.

درست مانند سهام فردی یا فروش دارایی‌های فیزیکی، سرمایه‌گذاران کریپتو باید انتظار داشته باشند که وقتی از فروش ارز مجازی سود می‌برند، مالیات بر عایدی سرمایه بپردازند. چیزی که کریپتو را متفاوت می کند، عدم گزارش دهی مداوم توسط صرافی ها به IRS است – اگرچه در سال گذشته نشانه هایی وجود داشته است که قوانین بیشتری می تواند به روشن شدن این موضوع در آینده کمک کند.

یک چیزی که واضح است این است که هرچه فعالیت تجاری بیشتری داشته باشید، گزارش مالیاتی می تواند پیچیده تر باشد، به خصوص اگر به صورت دستی فعالیت خود را ردیابی کنید. ردیاب‌های پورتفولیو می‌توانند به سرمایه‌گذاران کمک کنند تا سوابق دقیقی داشته باشند که به شما اطمینان می‌دهد که نرخ مالیات مناسب را بر اساس فعالیت خود پرداخت می‌کنید.

لیزا گرین لوئیس، حسابدار رسمی رسمی و کارشناس مالیات TurboTax توضیح می دهد: «اگر شما [کریپتو] را برای کمتر از یک سال در اختیار داشتید، سود کوتاه مدتی خواهید داشت و با نرخ مالیات معمولی خود مشمول مالیات می شوید. "اگر بیش از یک سال آن را داشته باشید، نرخ های مالیات بر عایدی سرمایه بلندمدت را می پردازید که برای بیشتر افراد سودمندتر است."

نرم افزار مالیات رمزنگاری مانند CoinTracker می تواند این فرآیند را خودکار کند و اسناد کاملاً آماده را به شما ارائه دهد. در این مقاله، Cointracker چیست، نحوه استفاده از Cointracker (Crypto Portfolio و Tax Manager) را یاد خواهید گرفت.

Cointracker چیست؟

CoinTracker یک پورتفولیو و مدیر مالیات ارز دیجیتال برای حسابداران و سرمایه گذارانی است که به دنبال راه حل مالیاتی هستند. این تراکنش‌های شما را به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌کند، پیشرفت شما را در داشبورد یکنواخت نمایش می‌دهد و فرآیند ثبت مالیات‌های رمزنگاری شما را ساده می‌کند.

ارزش بازار را در زمان واقعی نشان می دهد، حسابداری بر اساس هزینه را بهینه می کند و از برداشت زیان مالیاتی پشتیبانی می کند. نمودارهای عملکرد بر اساس تاریخ و ارزهای دیجیتال را با مزایای اضافه شده از به روز رسانی روزانه نمونه کارها دریافت می کنید.

با پشتیبانی CoinTracker از بیش از 300 صرافی و بیش از 10 هزار ارز دیجیتال، می‌توانید مطمئن باشید که هر سرمایه‌گذاری را دنبال می‌کنید. بر اساس تبادل، واردات تراکنش با کلید API یا قابلیت آپلود فایل‌های CSV با پشتیبانی همگام‌سازی خودکار پشتیبانی می‌شود.

نکته مهم در مورد CoinTracker این است که شما نیازی به وارد کردن دستی تراکنش های خود ندارید. به طور خودکار همه چیز را ردیابی می کند و آن را سازماندهی می کند تا بتوانید مالیات خود را به شیوه ای مناسب ثبت کنید.

Cointracker چگونه کار می کند؟

CoinTracker یک راه آسان برای ایجاد فرم های مالیاتی ارائه می دهد. با اتصال به صرافی ها و کیف پول های رمزنگاری خود به CoinTracker شروع کنید. مزیت اصلی CoinTracker نسبت به سایر خدمات این است که بیش از 300 صرافی را پشتیبانی می کند. در داشبورد خود، صرافی را که می‌خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید.

اگر کیف پول‌های ارز دیجیتال خارج از بورس دارید، می‌توانید از «برگه افزودن کیف پول» استفاده کنید و آدرس کیف پول خود را وارد کنید. پس از اتمام، دارایی دیجیتالی را که کیف پول ذخیره می کند، مشخص کنید. این سرویس از بیش از 300 صرافی و بیش از 10000 ارز دیجیتال از جمله ADA، BCH، BTC، DASH، DOT، EOS، و غیره پشتیبانی می‌کند.

ارزش بازار، عملکرد سرمایه گذاری، و تخصیص پورتفولیو خود را به صورت بلادرنگ و برای اهداف مالیاتی مشاهده کنید.

هنگامی که CoinTracker را با داده های کیف پول مورد نیاز تغذیه کردید، آن را به طور خودکار همگام سازی می کند. بسته به نیاز خود، می توانید روش حسابداری خود را انتخاب کرده و منبع درآمد ارز دیجیتال خود را مشخص کنید. برخی از منابع رایج عبارتند از Airdrops، Payments، پاداش استخراج یا بلاک چین.

نحوه ثبت نام در CoinTracker

برای لذت بردن از تمام ویژگی های Coindar در 8 مرحله به راحتی باید یک حساب کاربری ایجاد کنید

 1. به https://www.cointracker.io/ بروید
 2. روی «امتحان رایگان » در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید (شما به کوین بیس هدایت خواهید شد تا به CoinTracker دسترسی فقط خواندنی یا با استفاده از Google، ایمیل بدهید)
 3. CryptoRank را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا صفحه بارگذاری شود
 4. تمام کیف پول ها و صرافی های خود را به هم متصل کنید تا CoinTracker بتواند مالیات ارزهای دیجیتال شما را محاسبه کند و فرم های مالیاتی شما را ایجاد کند.

من از بایننس استفاده خواهم کرد

چگونه حساب Binance خود را اضافه کنید :

 1. صفحه Binance API را باز کنید
 2. با وارد کردن یک برچسب، مانند «CoinTracker» و کلیک کردن بر روی دکمه ایجاد کلید جدید، یک کلید API جدید ایجاد کنید.
 3. در صورت وجود، کد احراز هویت دو مرحله ای خود را وارد کنید
 4. کلید و مخفی API را کپی کنید
 5. توصیه شده غیرفعال کردن دسترسی تجاری برای این کلید API:
  • روی دکمه Edit کلیک کنید
  • مجوز Enable Trading را غیرفعال کنید
  • روی ذخیره کلیک کنید
  • در صورت وجود، کد احراز هویت دو مرحله ای خود را وارد کنید

شرایط استفاده و اطلاعات حریم خصوصی را بخوانید، لطفاً.

اکنون می توانید ویژگی های متمایز CoinTracker را کشف کنید

ویژگی های Cointracker

 • ایجاد فرم مالیات: مشترکین CoinTracker می توانند گزارش سود سرمایه و فرم IRS 8949 را ایجاد کنند. این فرمی است که برای گزارش سود سرمایه برای مقاصد مالیاتی استفاده می شود.
 • روش‌های حسابداری چندگانه: همه مشترکین CoinTracker می‌توانند از پنج روش حسابداری مختلف برای تولید فرم‌های مالیاتی خود استفاده کنند: FIFO (اولین ورود، اولین خروج)، LIFO (آخرین ورود، اولین خروج)، HIFO (بالاترین ورودی، اولین خروج)، ACB (هزینه تعدیل‌شده). پایه) و ادغام اشتراک.
 • همگام سازی خودکار کیف پول: با بالا و پایین رفتن قیمت ها، ارزش نمونه کارها را به طور خودکار تنظیم می کند. Auto Wallet Sync یک ویژگی انقلابی است که برای همه کاربران پلت فرم باز است. این ویژگی برای تنظیم ارزش دارایی های دیجیتالی شما با نوسانات خودکار است. این برنامه همچنین با TaxAct و TurboTax سازگار است.

سایر ویژگی های مهم coinTracker عبارتند از:

امنیت بالایی دارد

 • CoinTracker از امنیت بالایی برخوردار است زیرا از دو عامل احراز هویت برای ایمنی بیشتر استفاده می کند و همچنین داده های ذخیره شده در آن را رمزگذاری می کند.
 • سکه ها و صرافی های مختلفی را می توان توسط coinTacker کمک کرد، برخی از این صرافی ها عبارتند از Binance، Coinbase، Poloniex.

تجارت واردات و صادرات

 • CointTacker به واردات و صادرات آسان داده های تجاری برای تجزیه و تحلیل کمک می کند. واردات به دو صورت CSV و انتقال API انجام می شود.
 • انتقال CSV به صورت دستی انجام می شود، این یک روش رایگان است.
 • سپس انتقال API نیز خودکار می‌شود، coinTracker به‌روزرسانی‌های روزانه را با داده‌های صرافی در پایان روز دریافت می‌کند.
 • برای افرادی که به غیر از تجارت در فعالیت‌های ارزهای دیجیتال مختلف شرکت دارند، می‌توانند از ویژگی حاشیه‌نویسی coinTracker برای نشان دادن انواع/فعالیت‌های تراکنش‌ها استفاده کنند.
 • حاشیه نویسی حتی با استفاده از گزینه فیلتر موجود بر روی آن آسان تر می شود، به کاربر کمک می کند تا فعالیت هایی را که ارزش حاشیه نویسی دارند را شناسایی کند و سپس این تراکنش ها به عنوان مناسب برچسب گذاری می شوند.
قیمترایگان: 0 دلار
علاقه مند: 59 دلار
حق بیمه: 199 دلار
نامحدود: قیمت تکی
ادغام تبادل300+
پشتیبانی از دیفایطرح حق بیمه یا بالاتر
تشکیل پرونده مالیاتیآره
ادغام نرم افزارهای مالیاتیTurboTax
TaxAct
روش های مبتنی بر هزینهFIFO
LIFO
HIFO
ACB (کانادا)
شیرپول (بریتانیا)
گزارش مسیر حسابرسیخیر
گزارش تجدید نظرهانامحدود
برداشت از دست دادن مالیاتآره
پشتیبانی حاشیهطرح حق بیمه یا بالاتر
سیاست بازپرداختبا ضمانت برگشت 30 روزه پول
ویژگی های امنیتیAPIهای فقط خواندنی
جمع آوری امن اطلاعات پرداخت
گزینه های خدمات مشتریایمیل، مرکز راهنمایی
در دسترس بودن برنامه موبایلiOS و اندروید
دسترسی به حساب وب / دسکتاپآره
تبلیغاتهیچ یک

قیمت گذاری

CoinTracker به شما این امکان را می دهد تا با همگام سازی خودکار تمام تراکنش های ارز دیجیتال خود در Coinbase، Coinbase Pro و بیش از 300 صرافی در یک نقطه، سود و زیان مالی خود را به طور ایمن و صحیح ارزیابی کنید. این تراکنش‌های شما را به‌طور خودکار همگام‌سازی می‌کند، پیشرفت شما را در داشبورد یکنواخت نمایش می‌دهد و فرآیند ثبت مالیات‌های رمزنگاری شما را ساده می‌کند.

CoinTracker توسط کارشناسان بسیار توصیه می شود و توانایی همگام سازی مناسب با فرم های IRS و همچنین TurboTax و TaxAct را ارائه می دهد. اما برای ویژگی های پیشرفته تر باید هزینه پرداخت کنید.

CoinTracker یک طرح رایگان و سه طرح پولی دارد که می‌توانید در زیر فهرست کنید:

 • رایگان: طرح رایگان امکان ردیابی 25 تراکنش، دسترسی به مبنای هزینه و سود سرمایه، تطبیق خطا، و پشتیبانی انجمن را فراهم می کند. مقدار تراکنش در اینجا محدود است و بنابراین، این فقط باید به عنوان آزمایشی برای کیفیت خدمات ارائه شده توسط CoinTracker مورد استفاده قرار گیرد.
 • Hobbyist: طرح Hobbyist همان ویژگی‌های رایگان را دارد، اما به شما امکان می‌دهد پرداخت مالیات و همچنین ردیابی 100 تراکنش را انجام دهید. این طرح ممکن است برای کسی که ارزهای دیجیتال زیادی معامله می کند کافی نباشد، برای کسی که چند سکه را به عنوان بخشی از یک سبد بزرگتر در اختیار دارد، عالی است. این طرح برای یک سال مالیاتی 59 دلار هزینه دارد.
 • Premium: طرح Premium از تبلیغات مارجین، قابلیت Defi پشتیبانی می کند و برخلاف انجمن، پشتیبانی از چت را ارائه می دهد. همچنین خلاصه مالیات فردی را برای هر کیف پولی که دارید ارائه می دهد. حداکثر تعداد تراکنش 1000 می باشد. طرح Premium معمولاً برای یک سال مالیاتی 199 دلار هزینه دارد.
 • نامحدود: طرح نامحدود برای نیازهای شما سفارشی شده است. این تراکنش های نامحدود، مشاوره CPA، پشتیبانی دربان، و ویژگی های سفارشی متعدد را به شما ارائه می دهد. هیچ قیمتی برای طرح نامحدود وجود ندارد. در عوض، کارکنان CoinTracker بر اساس ویژگی‌هایی که شما نیاز دارید، به شما پیشنهاد می‌دهند.

ضروری ترین ویژگی های Cointracker

1. کیف پول:

این ویژگی به شما امکان می دهد آدرس کیف پول اضافه کنید، فایل CRV را دانلود کنید، اطلاعات تراکنش را بررسی کنید.

 

2. نمونه کارها

پورتفولیوی خود را بررسی و مدیریت مالیات کنید.

می‌توانید با ستاره‌دار کردن آنها از صفحه اطلاعات ارز با بیش از 10 هزار ارز دیجیتال، ارزهای دیجیتال را به فهرست تماشای خود اضافه کنید.

دستیار پورتفولیوی رمزنگاری شخصی شما. به طور یکپارچه سبد ارزهای دیجیتال خود را در تمام کیف پول ها و مبادلات خود با طرح رایگان و سه طرح پولی ردیابی کنید

3. برنامه موبایل Cointracker

CoinTracker برنامه های تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهد. استفاده از برنامه ها معمولاً آسان است و دارای رابط های کاملاً شهودی هستند. با این حال، برنامه‌ها برخی از ویژگی‌های کلیدی مانند امکان دسترسی به ابزارهای مشخص نمودار و حالت تاریک را ندارند.

همچنین فاقد تنظیم دوره زمانی برای تاریخچه تراکنش شما است. با این حال، برنامه های تلفن همراه در پشتیبانی از ویژگی هایی کافی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا نمونه کارها خود را در حال حرکت پیگیری کنید.

مزایا و معایب Cointracker

طرفداران

 • امکان صادرات تراکنش های خود به صفحه گسترده CSV
 • فرم‌های مالیاتی، صادرات به نرم‌افزار آماده‌سازی مالیات و ارجاع مشاور مالیاتی را ارائه می‌دهد (هزینه‌های اضافی اعمال می‌شود)
 • فرم 8949 IRS را ایجاد می کند.
 • نیازهای اصلی ردیابی شما را بدون هیچ هزینه ای پوشش می دهد.
 • به طور خودکار با صرافی های اصلی رمزنگاری هماهنگ می شود.
 • مبنای هزینه و سود سرمایه را محاسبه می کند
 • پشتیبانی انجمن همراه با نسخه رایگان
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

منفی

 • طرح های اشتراک در مقایسه با سایرین هزینه بالایی دارند
 • برای پشتیبانی از ایمیل یا دربان باید بیشتر بپردازید
 • از معاملات مارجین، سوآپ یا معاملات آتی پشتیبانی نمی کند.

نتیجه

در مقایسه با رقابت در بازار، تولید فرم های مالیاتی از CoinTracker گران است. با این حال، CoinTracker ارزش پیشنهادی بهتری را با طیف گسترده ای از ویژگی های محاسبه مالیات ارائه می دهد. این برنامه ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که یافتن آنها در هر جای دیگری دشوار است.

مشاهده کنید: https://www.cointracker.io/

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن با دیگران را فراموش نکنید. متشکرم!

بیشتر بخوانید: بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | برترین صرافی های رمزنگاری

وستلب چیست | جمع‌آوری زمان‌بندی انتشار توکن | با استفاده از Vestlab

در این پست، Vestlab چیست، نحوه استفاده از Vestlab (جمع کننده زمان انتشار توکن) را یاد خواهید گرفت. 

برای کسانی از شما که به طور منظم در دوره های ICO، IDO، IEO شرکت می کنید، قطعاً باید زمان واگذاری پروژه ها را به دقت بررسی کنیم. زمان پرداخت توکن نه تنها به شما در محاسبه سود کمک می کند، بلکه به نظارت بر فشار فروش توکن گهگاه کمک می کند.

بنابراین آیا ابزاری وجود دارد که تمام این اطلاعات را جمع آوری کند؟ 

برای کمک به شما در انجام سریع آن، وب سایتی به نام Vestlab.io را معرفی می کنم. مخصوصا این پست زیر رو بخونیم!!!

1. Vestlab چیست؟

VestLab .io - سرویس تجزیه و تحلیل، که مجموعه ای از اطلاعات در مورد توکنومیکس، معیارها، تاریخ ها و زمان های دقیق رویدادهای آینده در مورد اولین فهرست بندی و واگذاری توکن های رمزنگاری است.

Vestlab.io ابزاری است که از پیروی از تقویم واگذاری پروژه ها در بازار کریپتو پشتیبانی می کند. تا به حال، Vestlab.io به پروژه های زیادی در پلتفرم هایی مانند Coinlist، Huobi، DaoMarker و غیره کمک کرده است.

در حال حاضر تعداد پروژه های پشتیبانی شده در وستلب محدود است. با این حال، وب سایت هنوز در مرحله بتا و در حال توسعه است، بنابراین تعداد پروژه ها قطعا از بسیاری از پلتفرم های دیگر در آینده به روز خواهند شد.

2. راهنمای کاربر Vestlab

برای استفاده از Vestlab، لطفا به وب سایت: https://vestlab.io مراجعه کنید

مرحله 1: روی Sign in در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید.

مرحله 2: روی Log in with Telegram کلیک کنید.

مرحله 3: شماره تلفن مرتبط با اکانت تلگرام خود را وارد کنید و سپس روی Next کلیک کنید .

مرحله 4: پیام را از تلگرام باز کنید، منبع صحیح پیام، دستگاه و همچنین آدرس IP را بررسی کنید و روی تأیید کلیک کنید .

پس از ورود موفقیت آمیز به سایت، به صفحه اصلی Vestlab باز خواهید گشت. صفحه اصلی تمام پروژه هایی را که در شرف پرداخت توکن هستند، با تایمر شمارش معکوس نشان می دهد. با این حال، Vestlab بیش از ردیابی زمان پرداخت رمز انجام می دهد، بلکه بسیار بیشتر است. 

برای مشاهده جزئیات هر پروژه، روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

همچنین یک تایمر شمارش معکوس در کنار لیست می بینید.

پس از آن، می توانید روی پروژه ها به صورت تصادفی کلیک کنید. وب سایت یک کاغذ سفید و پیوند به رسانه های اجتماعی پروژه را نمایش می دهد.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید بسیاری از اطلاعات مختلف در مورد پروژه را مشاهده کنید. به طور خاص، به عنوان مثال، KingdomX (KT)، ما می توانیم ببینیم:

 • تخصیص

 • خلاصه TGE

 • برنامه زمانبندی لباس پوشیدن


 

 • جدول زمانی توزیع


علاوه بر این، اگر می‌خواهید پروژه‌ای را سریع پیدا کنید، می‌توانید روی نوار ابزار کلیک کرده و دسته‌بندی‌ها را انتخاب کنید.

روند روی نوار ابزار لیستی از پروژه هایی را به شما نشان می دهد که بیشترین سرمایه گذاران را جذب می کنند.

مانند CoinmarketCap، شما به راحتی می توانید لیست تماشای خود را برای پیگیری پروژه های خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: استفاده از CoinMarketCap Like A Pro | راهنمای Coinmarketcap (CMC)

چرا باید از برنامه انتشار توکن پیروی کنیم؟

برای دریافت و قضاوت در مورد اطلاعات مهم، باید برنامه زمان‌بندی انتشار توکن را دنبال کنید. به ویژه، شما می دانید:

 • تورم یا کاهش تورم پروژه ها.
 • سطح توسعه پروژه.
 • فشار فروش
 • سطح اعتبار پروژه.

چرا برنامه انتشار توکن مهم است؟

پیگیری برنامه پرداخت توکن نه تنها به شما کمک می‌کند تا زمان خاص دریافت توکن‌ها را برای کسب سود درک کنید. ما همچنین می‌توانیم تورم را ردیابی کنیم و برای پروژه‌هایی که واقعاً به آنها علاقه‌مندیم، نقاط ورودی معقول پیدا کنیم. یعنی چگونه؟

سطح و نرخ تورم

 • همانطور که می‌دانید، در بازار کریپتو، تورم زمانی اتفاق می‌افتد که مقدار توکن‌هایی که پرداخت می‌شوند در یک زمان معین بسیار زیاد باشد.
 • اگر تقاضا برای توکن‌ها زیاد نباشد، اما برنامه زمان‌بندی سرمایه‌گذاری نشان دهد که پروژه در حال آماده شدن برای باز کردن حجم زیادی از توکن‌ها برای سرمایه‌گذاران است، تورم رخ می‌دهد و البته قیمت توکن به شدت کاهش می‌یابد. این امر بر توسعه پروژه تأثیر منفی خواهد گذاشت زیرا سود نمی تواند تورم را جبران کند.
 • برعکس، اگر پروژه عملکرد خوبی داشته باشد و تقاضا برای توکن را افزایش دهد، فشار فروش خیلی زیاد نخواهد بود. در آن زمان، قیمت توکن نه تنها ثابت است، بلکه حتی افزایش یافته است، و به پروژه برای کسب سود برای ادامه توسعه کمک می کند.

فشار فروش توکن - یک نقطه ورود معقول پیدا کنید

 • روانشناسی رایج بسیاری از سرمایه گذاران در بازار این است که وقتی توکن به آنها پرداخت می شود، آنها را آزاد می کنند تا سود ببرند و سرمایه خود را پس بگیرند. بنابراین، زمان پروژه باز کردن قفل توکن ها زمانی است که فشار فروش افزایش می یابد و باعث کاهش قیمت بسیاری از توکن ها می شود. اگر در این زمان توکن بخریم، «تاب به بالا» برای ما بسیار آسان خواهد بود.
 • وقتی زمان باز شدن قفل پروژه ها را بدانید، می توانید فشار فروش توکن ها را کنترل کنید، که از آن می توانید مشاهده کنید که فشار فروش کاهش می یابد تا مناسب ترین قیمت خرید را به دست آورید. این یک استراتژی خرید و نگهداری است که به بهینه سازی سرمایه و سود شما کمک می کند و از زیان های غیر ضروری جلوگیری می کند.

سطح شهرت پروژه

 • علاوه بر ارزیابی امکان توسعه، زمان‌بندی انتشار توکن نیز بینشی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا اعتبار هر پروژه را در نظر بگیرید.
 • بسیاری از پروژه های معتبر موجود در بازار مانند Avalanche، UniSwap، Flow، Curve و... همگی 2 تا 4 سال فرصت دارند تا توکن ها را باز کنند. به طور خاص، دوره واگذاری معمولا طولانی ترین خواهد بود، تا 4 یا حتی 6 سال برای نشانه های دور دانه، مشاوران، تیم و ...
 • هر پروژه ای که توکن ها را برای مدت طولانی باز می کند، پروژه خوبی نیست، اما این یکی از عواملی است که به شما در ارزیابی چشم انداز پروژه کمک می کند. فرآیند بازگشایی توکن تا ۴ سال طول می‌کشد تا اطمینان حاصل شود که تیم و صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه را همراهی می‌کنند و به توسعه درازمدت کمک می‌کنند و از کشیدن قفل، ساخت برای آزاد کردن یا چرخاندن توکن‌ها اجتناب می‌کنند.
 • جدول انتشار توکن یک عنصر کلیدی در یک Tokenomics کامل است.

برای آشنایی بیشتر با توکنومیکس و نحوه ارزیابی پروژه ها می توانید مقاله:  بهترین صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال | برترین صرافی های رمزنگاری

نتیجه

Vestlab یک ابزار بسیار ساده، آسان برای استفاده و به همان اندازه مفید است. این قطعاً یک پلت فرم پشتیبانی مؤثر در مدیریت دارایی است و اطلاعاتی را برای نظارت دقیق بر بازار جمع آوری می کند که نباید نادیده بگیرید.

Vestlab یک وب سایت جدید است. اگرچه این وب سایت هنوز در نسخه بتا است، اما می تواند اطلاعات کاملی را نیز در اختیار ما قرار دهد.

امیدوارم این پست به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن با دیگران را فراموش نکنید. متشکرم!

Coin360 چیست، با استفاده از Coin360 | نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال

COIN360 یک جمع‌آوری داده زنده ارزهای دیجیتال و تبادل ارز دیجیتال است. در این پست یاد خواهید گرفت که Coin360 چیست؟ چگونه از Coin360 استفاده کنیم؟ 

1. Coin360 چیست؟

COIN360 یک جمع‌آوری داده زنده ارزهای دیجیتال و تبادل ارز دیجیتال است. هدف ما ارائه داده های حیاتی بازار به شیوه ای بصری جذاب است. چه یک معامله گر حرفه ای یا مبتدی، یک رسانه، یا فقط کنجکاو در حوزه ارزهای دیجیتال باشید، COIN360 ابزارهای ضروری را برای به روز ماندن در کوچکترین تحرکات بازار ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

این سرویس در سال 2017 توسط منبع Cointelegraph.com راه اندازی شد.

یک جمع‌آوری کننده و اینفوگرافیک تعاملی برای 3336 ارز و توکن ارزهای دیجیتال مجزا. Coin360 همچنین اطلاعات 225 صرافی از جمله محبوب ترین آنها را جمع آوری می کند.

در ابتدا، امکان انتخاب بین دسته‌های «ارزها» (بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، NEM، آیوتا، کاردانو و غیره) یا «توکن‌ها» (Eos، Qtum، Tether Usd، Golem، Enigma و غیره وجود دارد. .). همچنین امکان انتخاب فضای زمانی برای نمایش داده ها وجود دارد (1 ساعت، 1 روز، 7 روز، 1 ماه یا یک دوره از پیش تعریف شده که تاریخ انتخاب شده توسط کاربر را تعیین می کند).

طرفداران: 

 • استفاده از آن کاملا رایگان است
 • نمودارها هر ثانیه به روز می شوند
 • تعداد زیادی ارز و مبدل های مختلف
 • کتاب نقدینگی

معایب: 

 • معیارهای اندازه گیری مختلف پشتیبانی نمی شوند.
 • هیچ هشداری برای تغییر بازار وجود ندارد.

بازار کریپتو در یک نگاه

صفحه اصلی یک نقشه حرارتی رنگارنگ را نشان می دهد که از بلوک های تعاملی تشکیل شده است. رنگ ها حرکت بازار یک ارز دیجیتال خاص را نشان می دهند: سبز به معنای افزایش قیمت است، قرمز نشان دهنده کاهش قیمت است و خاکستری به معنای عدم تغییر قیمت است. اندازه بلاک با سهم بازار مطابقت دارد: هر چه ارزش بازار ارز دیجیتال بزرگتر باشد، بلوک بزرگتر خواهد بود. هر بلوک ارز دیجیتال داده‌های ضروری بازار را منعکس می‌کند: قیمت، حجم، ارزش بازار، نمودار و نرخ مبادله یک دارایی دیجیتال.

همین منطق برای بلوک‌های تبادل کریپتو که رنگ‌ها و اندازه‌ها به حجم معاملات صرافی‌های مربوطه بستگی دارد، کار می‌کند. تمام داده های بازار را می توان در نمای جدول نیز نمایش داد.

2. امکانات و ابزار. چگونه از Coin360 استفاده کنیم؟

برای استفاده از Coin360 ، لطفاً به وب سایت مراجعه کنید: https://coin360.com/

2.1. نقشه حرارت: 

کل بازار کریپتو در یک نگاه

 • در نقشه حرارتی COIN360، به همه ارزهای دیجیتال بلوک اختصاص داده شده است. اندازه بلوک ها به ارزش بازار یک سکه یا توکن خاص بستگی دارد. بیت کوین (BTC) به عنوان ارز دیجیتال با بیشترین ارزش بازار، بزرگترین بلوک را در نقشه حرارتی دارد.
 • کاربران COIN360 می‌توانند ارزهای دیجیتال را بر اساس ارزش بازار و حجم مرتب کنند، اندازه بلوک‌ها را در نقشه حرارتی با استفاده از فیلترها تغییر دهند، و قیمت‌ها را از طریق ویجت‌های قابل تنظیم ردیابی کنند.
 • سرمایه‌گذاری در بازار یک ارز دیجیتال عامل مهمی در ارزیابی جذابیت ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری است.

هر چه "سقف" سکه بالاتر باشد، نوسانات آن کمتر است. به عنوان مثال، برای دستکاری نرخ بیت کوین، باید میلیاردها خرید در صرافی ها انجام شود.

2.2. لیست های پیگیری: 

ارزهای رمزپایه مورد علاقه خود را ردیابی کنید

شما می توانید سکه های مورد علاقه خود را به لیست پیگیری خود اضافه کنید و تسلط آنها بر بازار و ارزش بازار را به همان روشی که در صفحه سکه انجام دادید بررسی کنید.

2.3. کتاب نقدینگی: 

برای کسانی که به دنبال بهترین نقدینگی بازار هستند

کتاب نقدینگی در Coin360 به شما کمک می کند تا بهترین گزینه های فروش و خرید را با قرار دادن صرافی هایی با بیشترین نقدینگی پیدا کنید.

2.4. نمودارهای جهانی: 

نمای کنونی و تاریخی از بازار کریپتو

در صفحه نمودار، نمودار به روز شده ای از ارزش بازار ارزهای دیجیتال و تسلط بر بازار را مشاهده خواهید کرد. 

می توانید داده ها را از زمان پیدایش بیت کوین بررسی کنید یا یک بازه زمانی برای گرافیک انتخاب کنید. علاوه بر این، Coin360 به شما امکان می دهد نمودار را به صورت JPEG یا PNG در هر دو حالت روشن و تاریک صادر کنید.
 

2.5. ابزارک ها: 

Heatmap و cryptos برای وب سایت شما

2.6. اخبار: 

مروری روزانه و هفتگی رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال

بیشتر بخوانید: مساری چیست | نحوه استفاده از Messari | Crypto Data Aggregator

نحوه نمایش داده های Coin360

همچنین گزینه نمایش داده ها مطابق با ارزش بازار وجود دارد (در این مورد، می توان با مکان نما یک محدودیت ارزش بازار برای به دست آوردن اطلاعات ارز/توکن با ارزش های خاص تعیین کرد) یا با توجه به گردش مالی 24 ساعت گذشته.
هنگامی که گزینه های اولیه را تنظیم کردید، می توانید یک شبکه با نشانه های سکه ها و نمادها مشاهده کنید و با حرکت مکان نما روی جعبه ها، پنجره ای حاوی اطلاعات زیر باز می شود:

 • نام ها و نمادهای کریتوکارنسی ها / توکن ها.
 • نقل قول از ارزهای دیجیتال / توکن ها با توجه به دلار ایالات متحده و بیت کوین؛
 • درصد تغییر قیمت در 24 ساعت (تا زمانی که گزینه عملکرد روز انتخاب شده باشد)؛
 • ارزش بازار ارزهای دیجیتال؛
 • حجم معاملات ارزهای دیجیتال در 24 ساعت؛
 • نوع پروتکل (فناوری مورد استفاده توسط کریتوکارنسی ها

Coin360 ° بدون هیچ شکی نشان دهنده یک ابزار مفید برای نظارت و تجزیه و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال است که استفاده آسان، واضح و ساده است.

نتیجه:

Coin360 چنین تجربه ای را برای یک وب سایت رایگان ارائه می دهد. شکی نیست که Coin360 باید در پلتفرم های ابزار تحلیل روزانه شما گنجانده شود.

امیدوارم این پست به شما کمک کند. لایک، کامنت و اشتراک گذاری آن با دیگران را فراموش نکنید. متشکرم!

صرافی های برتر برای تجارت توکن-کوین. دستورالعمل ها را دنبال کنید و به طور نامحدود درآمد کسب کنید

BinancePoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.io

YouHodler چیست | نحوه استفاده از YouHodler | وام رمزنگاری

در این پست، YouHodler چیست | نحوه استفاده از YouHodler

1. YouHodler چیست؟

YouHodler یک صرافی آنلاین است که برای پشتیبانی از تجارت ارزهای دیجیتال و موارد دیگر طراحی شده است. YouHodler که به عنوان یک پلت فرم هیبریدی CeDeFi توصیف می شود، محصولات نوآورانه DeFi را ارائه می دهد که از چارچوب های تبادل سنتی تر فاصله می گیرد.

YouHodler که در سال 2018 تأسیس شد، با دفتر مرکزی در سوئیس و قبرس، از تجارت بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار پشتیبانی می کند. YouHodler همچنین از رمزارزهای زیر پشتیبانی می کند:

Tether، USDC، Pax Dollar، TrueUSD، DAI، HUSD، EURS، Uniswap، Compound، Maker، SushiSwap، yearn.finance، Synthetix، OmiseGo، Paxos Gold، Stellar، 0x، Bancor، Dash، Tron، EOS، Polygon، Aave، توکن Huobi، Tezos، Basic Attention Token و Augur. این پلتفرم به طور مداوم سکه های جدیدی را به سبد خود اضافه می کند، با این حال، برای افزایش پوشش بازار کریپتو خود.

در حالی که YouHodler از تجارت کریپتوها پشتیبانی می کند، چندین محصول کلیدی دیگر نیز دارد. اینها شامل وام های رمزنگاری، بهره، مولتی HODL و توربوشارژ می شود.

به عنوان یک پلتفرم چند محصولی، YouHodler ایمن و تحت نظارت است. مقررات شامل

 • مجوز پیمانکار #LEAE-PGG-EV-2020-0001 (سوئیس)
 • SRO Polyreg
 • وابسته به بازرس خدمات مالی FINSOM.
 • مجوز قبرس (Cypress) - درخواست در حال انجام است.

YouHodler یک پلت فرم جهانی است که از همه کشورها به استثنای موارد زیر پشتیبانی می کند:

افغانستان، بنگلادش، چین، کوبا، آلمان، ایران، عراق، کره شمالی، پاکستان، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ایالات متحده آمریکا، جزایر کوچک دورافتاده ایالات متحده، جزایر ویرجین ایالات متحده.

ویژگی های پلتفرم YouHodler

ویژگی های کلیدی پلت فرم YouHodler عبارتند از:

 • از سپرده ها و برداشت های ارز دیجیتال و فیات پشتیبانی می کند.
 • وام های رمزنگاری: 90٪ وام به ارزش.
 • برای استیبل کوین ها تا 12.3 درصد و برای سایر ارزهای دیجیتال تا 8 درصد سود دریافت کنید.
 • Multi HODL: پس انداز را افزایش دهید و علاقه روزانه را حفظ کنید.
 • توربوشارژ: شبیه سازی وثیقه رمزنگاری برای افزایش درآمد
 • تیم پشتیبانی مشتری بسیار پاسخگو
 • جامعه جهانی، با مشتریانی از بیش از 100 کشور.
 • اپلیکیشن YouHodler Crypto Wallet به کاربران امکان ذخیره، مبادله و خرج کردن 7 سکه پایدار و 30 رمز ارز را می دهد.
 • به عنوان یک صرافی تنظیم شده، YouHodler تاکید زیادی بر امنیت دارد.

امتیازات برتر

 • در رمز ارز خود سود کسب کنید

اگر ارز دیجیتال را برای بلندمدت نگه می دارید، منطقی است که به دنبال راه هایی برای کسب سود در دارایی های خود باشید. YouHodler بسته به واحد پولی، حدود 5 درصد سود روی سکه های جایگزین و حدود 12 درصد روی استیبل کوین ها دارد. سود به صورت هفتگی ترکیب می شود و با همان ارز پرداخت می شود - نمی توانید بیت کوین را سپرده گذاری کنید و به دلار سود دریافت کنید. هر زمان که بخواهید می توانید وجوه خود را برداشت کنید.

این نرخ‌ها به خوبی با سایر وام‌دهنده‌های ارز دیجیتال موجود در بازار مقایسه می‌شوند، اما مهم است که در اطراف خرید کنید و گزینه‌های خود را ارزیابی کنید. به عنوان مثال، می‌توانید روی برخی از ارزهای رمزنگاری‌شده با قرار دادن آن‌ها (مرتبط کردن آن‌ها برای پایدارتر کردن شبکه) یا تأمین نقدینگی (تعهد کردن سکه‌های خود بر روی یک پلتفرم معاملاتی برای روان‌تر کردن معاملات) درآمد کسب کنید. هر گزینه مزایا و معایب خود را دارد.

 • در برابر رمزنگاری خود وام بگیرید

اگر ارز دیجیتال دارید و به پول نقد نیاز دارید، YouHodler به شما این امکان را می دهد که از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه استفاده کنید. نسبت وام به ارزش (LTV) بالا را ارائه می دهد. LTV درصد وثیقه موجود برای استقراض است. (به عنوان مثال، اگر شخصی 1000 دلار ارز دیجیتال داشته باشد و LTV 90٪ باشد، می تواند 900 دلار وام بگیرد.)

از آنجایی که این یک وام تضمین شده است، نیازی به بررسی اعتبار نیست و معمولاً فوراً تأیید می شود. با این حال، قبل از گرفتن وام به دقت فکر کنید -- اگر صبر کنید تا بتوانید هزینه ها را از قبل پرداخت کنید، در بهره صرفه جویی می کنید.

 • ابزارهای معاملاتی پیشرفته

YouHodler به مشتریان این امکان را می دهد که ارزهای دیجیتال را با اهرم خریداری کنند و از سایر ابزارهای پیشرفته معاملاتی استفاده کنند. به عنوان مثال، می‌توانید روی افزایش یا کاهش قیمت یک ارز دیجیتال شرط‌بندی کنید («بلند» یا «کوتاه»). همچنین می‌توانید با استفاده از پول قرض‌گرفته شده، سرمایه‌گذاری‌های خود را توربوشارژ کنید، که در زیر به جزئیات بیشتری می‌پردازیم.

 • فرآیندهای مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) خود را دقیق بشناسید

بسته به دیدگاه شما، این می تواند یک طرفدار یا مخالف باشد. اگر می‌خواهید ارز دیجیتال را به صورت ناشناس معامله کنید، YouHodler برای شما مناسب نیست. از سوی دیگر، اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که در حال سرمایه‌گذاری با شرکتی هستید که می‌خواهد از پول‌شویی جلوگیری کند، این موضوعی است که YouHodler آن را جدی می‌گیرد.

 • خدمات مشتری خوب

YouHodler در TrustPilot امتیاز 4.4 از 5 را کسب می کند. بازبینان خدمات سریع به مشتریان و نرخ بهره بالا را تحسین می کنند. یک نکته هشدار: برخی از مشتریان نظرات ضعیفی را به YouHodler ارائه کردند، عمدتاً برای گزینه های برداشت آن. قبل از انتقال مقادیر زیادی پول به هر صرافی ارز دیجیتال، مطمئن شوید که چگونه دوباره آن را خارج کنید.

نکات مثبت و منفی

طرفداران

 • CeDeFi: یکپارچه‌سازی فیدهای قیمت زنجیره‌ای برای افزایش قابلیت اطمینان عملکردهای کلیدی از جمله صدور وام و انحلال وام‌های بدون وثیقه.
 • سازگار و شفاف: YouHodler یک ساختار نظارتی و شفاف است.
 • سپرده‌ها و برداشت‌های رمزنگاری و فیات: کاربران می‌توانند ارزهای رمزنگاری شده و فیات را واریز و برداشت کنند.
 • پشتیبانی مشتری: کاربران می توانند از طریق چت با تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو تماس بگیرند.
 • ارائه چند محصول: کاربران می توانند سود کسب کنند و همچنین برای افزایش درآمد، وام های دارای وثیقه کریپتو دریافت کنند.
 • امن و تنظیم شده: دارای مجوزهای متعدد، با تاکید زیاد بر امنیت.
 • Cryptos پشتیبانی شده: 20 رمزارز برتر و بیشتر.
 • تأیید: ورود آسان و کاربر پسند بودن.

سایر نکات مثبت عبارتند از

 • برنامه وابسته: جوایز جذاب با پرداخت پول در فیات، کریپتو، یا استیبل کوین.
 • NFTs: YouHodler همچنین به کاربران امکان دسترسی به NFT ها را می دهد.

منفی

 • تعداد محدودی از رمزارزهای پشتیبانی شده با این حال، بزرگترین ارزهای دیجیتال بر اساس بازار و محبوب‌ترین آنها در دسترس هستند. با افزایش پوشش رمزنگاری پلتفرم، این موضوع به مرور زمان کمتر مشکل خواهد شد.
 • بدون حساب آزمایشی با این حال، این پلت فرم آسان است، و یک تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو و بخش راهنمای جامع برای کمک به کاربران وجود دارد.

YouHodler چگونه کار می کند

YouHodler یک اپلیکیشن موبایل و رابط وب دارد. می توانید ارزهای دیجیتال را در سایت مبادله کنید، سود کسب کنید و پول قرض کنید.

برای شروع، حداقل 100 دلار را به یک کیف پول نگهبانی واریز کنید و مراحل شناخت مشتری خود (KYC) را تکمیل کنید. برای واریز پول فیات (سنتی)، کاربران باید شناسه عکس و مدرک نشانی ارائه دهند.

به عنوان یک پس انداز یا معامله گر

YouHodler به مشتریان غیرآمریکایی این امکان را می دهد که درآمد غیرفعالی از دارایی های رمزنگاری خود کسب کنند. پس انداز کنندگان می توانند برخی از بالاترین نرخ ها را در صنعت هم در ارزهای دیجیتال و هم در استیبل کوین ها کسب کنند. ترکیبات سود هفتگی ایده این است که YouHodler برای HODLing (عامیانه رمزنگاری برای Holding On for Dear Life) به شما پاداش می‌دهد.

در همان زمان، YouHodler توصیه می کند که 10٪ تا 20٪ از سرمایه گذاری های خود را در ابزار پرخطر MultiHODL خود قرار دهید. شما از این ابزار برای قرض گرفتن پول و شرط بندی روی افزایش یا کاهش ارزش ارزهای دیجیتال خاص استفاده می کنید. و شما می توانید سرمایه گذاری خود را تا 30 برابر افزایش دهید و سود بالقوه خود را افزایش دهید - و سطح ریسک خود را افزایش دهید.

YouHodler راه‌های مختلفی را برای کاهش ریسک پیشنهاد می‌کند، اما مشتریان باید بدانند که اینها ابزارهای معاملاتی هستند که سرمایه‌گذاران حرفه‌ای را هدف قرار می‌دهند.

به عنوان وام گیرنده

وام گیرندگان می توانند ارزهای دیجیتال را به عنوان وثیقه برای دریافت وام به دلار، یورو، پوند، فرانک سوئیس، بیت کوین یا استیبل کوین قرار دهند. این پول را می توان به یک حساب بانکی واریز کرد، به کارت اعتباری برداشت یا در صرافی برای خرید رمزارز استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که ممکن است هزینه برداشت وجود داشته باشد (که در زیر پوشش داده شده است).

YouHodler سه وام استاندارد ارائه می دهد که هر کدام با مدت و نسبت وام به ارزش متفاوت (LTV) هستند. همچنین یک «محدودیت کاهش قیمت» تعیین می‌کند، یعنی تا چه اندازه ارزش وثیقه ارز دیجیتال می‌تواند کاهش یابد قبل از اینکه YouHodler وثیقه را بفروشد و وام را ببندد. همانطور که در جدول زیر می بینید، آزادی عمل زیادی برای وام 30 روزه با 90٪ LTV وجود ندارد. با این حال، YouHodler به وام گیرندگان این فرصت را می دهد که در صورت نیاز وثیقه بیشتری اضافه کنند.

در اینجا نحوه عملکرد سه نوع وام در وام 5000 دلاری که از بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده می شود، آمده است:

مدت وام30 روز61 روز180 روز
نسبت LTV90%70%50%
محدودیت قیمت پایین5%25%40%
ارزش وثیقه رمزنگاری5555.56 دلار7,142.85 دلار10000 دلار
کل کارمزد و بهره105 دلار160 دلار400 دلار
آوریل25.55٪19.14٪16.22٪

منبع داده: YouHodler. APR توسط نویسنده محاسبه شده است.

برخی از ویژگی های اضافی که باید مراقب آنها باشید:

 • وام گیرندگان می توانند از همان ابتدا قیمت بسته را تعیین کنند - نقطه ای که می خواهند سود ببرند. اگر ارزش وثیقه رمزنگاری آنها به این قیمت برسد، YouHodler به طور خودکار وثیقه را می فروشد، وام را بازپرداخت می کند و باقی مانده وجوه را به حساب کاربر واریز می کند.
 • وام ها را می توان با استفاده از کارت اعتباری، ارز رمزنگاری شده یا پول فیات ذخیره شده در پلت فرم یا با انتقال بانکی بازپرداخت کرد. وام گیرندگان همچنین می توانند با فروش وثیقه کریپتو وام را بازپرداخت کنند.
 • وام گیرندگان می توانند مدت وام را با پرداخت هزینه های بهره موجود و یک درصد کارمزد خدمات تمدید کنند.
 • تابع "اکنون ببند" به وام گیرندگان این امکان را می دهد که وام را با استفاده از وثیقه خود زودتر بازپرداخت کنند. این نیز با هزینه 1٪ همراه است.

توربوشارژ و وام گرفتن برای خرید ارز دیجیتال

YouHodler فعالانه کاربران را تشویق می کند تا با استفاده از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه قرض کنند و ارزهای دیجیتال بیشتری بخرند. وسوسه انگیز است. اما وام گرفتن برای خرید هر سرمایه گذاری پرخطر ایده خوبی نیست، زیرا اگر ارزش آن را از دست بدهد، ممکن است پول خود را از دست بدهید.

فرض کنید 0.2 بیت کوین را در وام 30 روزه با 90 درصد LTV کم کرده اید. شما 0.18 بیت کوین دریافت می کنید که در مجموع 0.38 بیت کوین به شما می دهد. قیمت بیت کوین 5 درصد کاهش می یابد و باعث کاهش قیمت می شود. بیت کوین اصلی شما برای پوشش بدهی شما فروخته می شود و 0.18 بیت کوین برای شما باقی می ماند. شما فقط 10 درصد از بیت کوین اصلی خود را از دست دادید.

تابع Turbocharge YouHodler زنجیره ای از وام ها را ایجاد می کند. به طور خودکار از ارز سنتی که قرض می‌گیرید برای خرید کریپتو بیشتر استفاده می‌کند و از آن ارز دیجیتال به عنوان وثیقه در مقابل وام دیگری استفاده می‌کند. می توانید وام خود را بین سه تا 10 بار توربوشارژ کنید. شما هیچ یک از این پول نقد را دریافت نمی کنید، زیرا هر وام اضافی برای چند برابر کردن ارز دیجیتال شما استفاده می شود. اگر ارزش بالا رفت، برنده می شوید. اگر کاهش یابد، ممکن است وثیقه اصلی و هر کارمزدی را از دست بدهید و باقی مانده از وام نهایی خود باقی می ماند.

چیزی که بیشتر نگران کننده در مورد YouHodler است این است که استراتژی های سرمایه گذاری پرخطر را بدون اطلاعات زیادی در مورد خطرات موجود، یا آموزش برای کمک به کاربران در مدیریت این ریسک ها ارائه می دهد. نام شرکت نشان می‌دهد که اینجا مکانی امن برای نگهداری رمزارز شماست، اما توابع Turbocharge و MultiHODL شما را تشویق می‌کنند که با آن ریسک کنید.

نمای کلی هزینه ها

هزینه های مبادله در YouHodler مطابق با سایر صرافی های ارزهای دیجیتال است. با این حال به هزینه های واریز و برداشت پول خود توجه کنید. قبل از واریز وجه نقد خود، میزان سودی را که برای پوشش هزینه برداشت 70 دلاری نیاز دارید، محاسبه کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. ما از نرخ‌های کیف پول آن استفاده کرده‌ایم که همیشه با ارقام موجود در صفحه هزینه‌های آن مطابقت ندارد.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. این اعداد از صفحات تراکنش کیف پول Youhodler.com می آیند.

سپرده

معاملههزینه ها
سیم بانک سوئیفت25 دلار یا 25 یورو
کارت اعتباری4.5٪
حساب AdvCashاولین٪
کریپتو و استیبل کوینبدون هزینه

منبع داده: گزینه سپرده در کیف پول YouHodler.com، ژوئیه 2021.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در وب سایت YouHodler همیشه سازگار نیست. این اعداد از صفحات تراکنش کیف پول Youhodler.com می آیند.

برداشت از حساب

معاملهکمترینهزینه ها
سیم بانک سوئیفت به دلار70 دلار1.5٪ یا 70 دلار هر کدام بیشتر باشد
سیم بانک سوئیفت به یورو500 یورو55 یورو
سیم بانک SEPA به یورو50 یورو5 یورو
سیم بانک GBP500 پوند55 پوند
کارت اعتباری
(در حال حاضر در دسترس نیست)
5 دلار یا 5 یورو در صورت موجود بودن3.5% در صورت موجود بودن *
رمزگذاریبسته به رمزارز متفاوت استبسته به رمزارز متفاوت است

* می تواند بر اساس کشور تغییر کند. منبع داده: گزینه برداشت در کیف پول YouHodler.com، جولای 2021.

کارمزد مبادله

کارمزد تبدیل فیات به ارز دیجیتال یا تجارت ارز دیجیتال بسته به تراکنش متفاوت است. به عنوان مثال، برای تبدیل 100 دلار به بیت کوین یک دلار کارمزد (1٪) وجود دارد. برای تبدیل 0.02 بیت کوین به اتریوم (0.2 درصد) کارمزد 0.000040 BTC وجود دارد.

نرخ ها با سایر صرافی ها قابل مقایسه است. با این حال، پردازش معامله ممکن است بین 5 تا 30 دقیقه طول بکشد و نرخ ممکن است در این مدت تغییر کند.

اگر از ویژگی MultiHodl استفاده می کنید، در صورت کسب درآمد، هزینه مبدا، کارمزد ساعتی و 10 درصد سهم سود می پردازید.

2. ثبت نام

برای باز کردن یک حساب کاربری، به صفحه اصلی YouHodler بروید و مطابق شکل زیر بر روی نماد "شروع به کار" کلیک کنید:

اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. این شامل کشور محل اقامت، ایمیل و رمز عبور است.

با دریافت به‌روزرسانی‌های پلتفرم YouHodler موافقت کنید و تصدیق کنید که اعلامیه حریم خصوصی، Ts و Cs، ضمیمه پردازش داده، خط‌مشی AML/KYC، شرایط خدمات تبدیل، و فرآیند شکایات را خوانده‌اید و با آن موافقت کرده‌اید و سپس روی «ثبت‌نام» کلیک کنید.

تایید

برای باز کردن قفل Multi HODL، Turbocharge، وام، پس‌انداز و تبدیل، باید ایمیل و شماره تلفن خود را تأیید کنید.

به منظور تکمیل فرآیند تأیید اولیه، با کلیک بر روی نماد «نمایه» واقع در سمت چپ صفحه YouHodler خود، به صفحه نمایه خود بروید.

 • روی نماد ایمیل "تأیید" کلیک کنید. کد تاییدی که به آدرس ایمیل شما ارسال می شود را وارد کنید.
 • روی نماد "تأیید" تلفن کلیک کنید.
 • شماره تلفن خود را وارد کرده و روی "ادامه" کلیک کنید.
 • سپس یک کد تایید از طریق پیامک دریافت خواهید کرد. کد 6 رقمی را وارد کنید تا تأیید تلفن خود را تکمیل کنید.

پس از تکمیل تأیید اولیه، کاربران باید فرآیند تأیید حساب را تکمیل کنند تا به پیشنهادات چند محصولی دسترسی داشته باشند.

برای تکمیل فرآیند تأیید حساب، به سادگی به صفحه سود خود بروید:

مرحله 1: امضای قرارداد

 • روی نماد تأیید در قسمت تأیید حساب کلیک کنید.
 • سپس باید قراردادی را امضا کنید. روی نماد "شروع" کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی "بله" یا "خیر" مشخص کنید که آیا شما یک فرد آمریکایی هستید یا خیر.
 • اطلاعات شخصی درخواست شده را وارد کنید که شامل نام و نام خانوادگی، DoB و ملیت است. سپس روی "ادامه" کلیک کنید.
 • آدرس منزل خود را وارد کنید و سپس روی «ادامه» کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی "بله" یا "خیر" مشخص کنید که آیا تنها مالک ذینفع دارایی های حساب آینده خود هستید یا خیر.
 • اطلاعات موجود در فرم اعلامیه هویت مالک ذی نفع را بررسی کنید و سپس روی "می پذیرم و امضا می کنم" کلیک کنید.

مرحله 2: تایید هویت

برای تکمیل تایید هویت خود، روی نماد "شروع" کلیک کنید.

 • کشور صادرکننده و نوع سند را انتخاب کنید.
 • سپس همانطور که از شما خواسته شد، قسمت جلو و پشت سند را آپلود یا ضبط کنید.
 • پس از آپلود، روی "ادامه" کلیک کنید.
 • سپس باید با در دست داشتن مدرک هویت، یک سلفی بگیرید. می توانید آپلود کنید یا عکس بگیرید.
 • سپس روی "ارسال برنامه" کلیک کنید.

مرحله 3: آدرس را تأیید کنید

روی نماد "شروع" کلیک کنید تا تأیید آدرس خود را تکمیل کنید.

 • نوع سند را انتخاب کنید و سند خود را آپلود کنید و "ادامه" را فشار دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که سند باید در 3 ماه گذشته صادر شود و باید حاوی تاریخ صدور باشد.

پس از تکمیل و تأیید مرحله 3، کاربران به مجموعه کامل محصولات YouHodler از جمله عملیات فیات دسترسی خواهند داشت.

واریز ثبت نام

پس از تکمیل فرآیند تأیید، اکنون باید برای شروع تجارت و استفاده کامل از پیشنهادات محصول YouHodler، سپرده گذاری کنید.

کاربران ممکن است یا:

 • با انجام یک انتقال ساده کیف پول به کیف پول، رمزهای رمزنگاری شده را پشتیبانی YouHodler سپرده گذاری کنید.
 • کریپتو را با کارت اعتباری/دبیت خریداری کنید.
 • ارزهای فیات را از طریق حواله بانکی سپرده گذاری کنید.

به منظور واریز ارز دیجیتال، به صفحه "کیف پول" بروید.

 • رمز ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب کنید و روی نماد "سپرده" کلیک کنید.
 • از طرف دیگر، اگر کیف پول نشان داده نمی‌شود، می‌توانید با کلیک کردن روی نماد «افزودن کیف پول‌ها» یک کیف پول رمزنگاری پشتیبانی شده اضافه کنید.
 • کد QR را اسکن کنید یا آدرس کیف پول YouHodler را کپی کرده و در کیف پول خارجی خود جایگذاری کنید.
 • مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید به کیف پول YouHodler خود منتقل کنید وارد کنید و انتقال را تکمیل کنید.

هنگامی که وجوه شما به کیف پول YouHodler شما رسید، YouHodler از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع می دهد و سپس می توانید از مجموعه کامل محصولات YouHodler لذت ببرید.

کاربران همچنین می توانند پول فیات را از طریق حواله بانکی واریز کنند و رمزهای پشتیبانی شده را با کارت اعتباری/دبیت خریداری کنند. لطفاً برای جزئیات بیشتر به بخش سپرده ارز فیات در زیر مراجعه کنید.

رمزارزهای پشتیبانی شده

YouHodler به سرمایه گذاران و معامله گران امکان دسترسی به محبوب ترین رمزارزهای موجود در بازار و همچنین برخی از ارزهای دیجیتال کمتر شناخته شده را می دهد.

رمزارزهای پشتیبانی شده شامل اما محدود به موارد زیر نیست:

Tether، USDC، Pax Dollar، TrueUSD، DAI، Binance USD، HUSD، Bitcoin، EURS، Ethereum، Chainlink، Uniswap، Compound، Maker، SushiSwap، yearn.finance، Synthetix، OmiseGo، Paxos Gold، Dogecoin، Litecoin، Ripple، Stellar ، 0x، Bancor، Binance Coin، Cardano، Dash، Tron، EOS، Polygon، Bitcoin Cash، Aave، Polkadot، Huobi Token، Tezos، Basic Attention Token و Augur.

به منظور مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیجیتال دیگر یا فیات، به صفحه کیف پول بروید.

 • رمز ارزی را که می خواهید مبادله کنید انتخاب کنید.
 • بر روی نماد "Exchange" کلیک کنید.
 • مقداری را که می خواهید مبادله کنید وارد کنید و ارز مورد نظر را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 • تصدیق کنید که نحوه عملکرد تبدیل و شرایط خدمات تبدیل را خوانده اید و با آن موافق هستید.
 • سپس روی نماد Convert کلیک کنید.

3. جزئیات

YouHodler از خرید و فروش کریپتوهای پشتیبانی شده با ارزهای دیجیتال و فیات از طریق پلتفرم صرافی پشتیبانی می کند.

YouHodler علاوه بر ارائه یک پلتفرم مبادله به معامله‌گران، وام، بهره و راه‌هایی برای افزایش بازدهی مبتنی بر بازار کریپتو به کاربران ارائه می‌دهد.

تبادل

 • از طریق صفحه کیف پول‌های YouHodler، کاربران می‌توانند دارایی‌هایی را که از قبل در اختیار دارند را با کریپتو یا فیات مبادله کنند.
 • از طریق صفحه کیف پول، کاربران همچنین می توانند درآمد خود را از طریق ویژگی Multi HODL افزایش دهند. در اینجا، کاربران ممکن است جفت‌ها و جهت را برای افزایش درآمد انتخاب کنند.
 • علاوه بر گزینه افزایش درآمد از طریق ویژگی Multi HODL، YouHodler همچنین به کاربران وام و درآمد بهره ارائه می دهد. همچنین یک ویژگی Turbocharge برای افزایش درآمد کریپتو وجود دارد.

وام

 • YouHodler به کاربران وام هایی ارائه می دهد تا نیازهای ارز فیات معمولی را برآورده کنند. دارندگان کریپتو ممکن است برای به دست آوردن پول فیات یا استیبل کوین، کریپتوهای موجود را به عنوان وثیقه قرار دهند. پس از بازپرداخت وام، YouHodler رمزنگاری نگهداری شده را به وام گیرنده برمی گرداند.

توربوشارژ

 • بر اساس مجموعه ای از اصل وام، دارندگان کریپتو ممکن است از کریپتو به عنوان وثیقه استفاده کنند تا در صورت رشد بیشتر قیمت، ارزهای دیجیتال بیشتری دریافت کنند و سود ببرند. این یک محصول ایده آل برای دارندگان کریپتو است که رشد قیمت بیشتری را پیش بینی می کنند.

نمودار

 • پلتفرم YouHodler دسترسی کاربران به نمودارها را از طریق صفحه کیف پول فراهم می کند. در اینجا، کاربران می توانند نمودارهای خطی یا کندل استیک را انتخاب کنند. فواصل زمانی پیشنهادی شامل 1 دقیقه، 5 دقیقه، 30 دقیقه، 1 ساعت و 4 ساعت است که در زیر نشان داده شده است.

تاریخ

 • پلتفرم YouHodler دارای یک صفحه اختصاصی "تاریخچه تراکنش" است که به کاربران امکان می دهد تمام تراکنش ها را در سراسر پلتفرم مشاهده کنند.
 • در اینجا، کاربران همچنین گزینه ای برای فیلتر کردن بر اساس دارایی برای جستجوهای محدود دارند.
 • علاوه بر این، کاربران ممکن است با مشاهده هر کیف پول جداگانه، تراکنش ها را در سطح دارایی مشاهده کنند.

موازنه

 • از طریق صفحه کیف پول، کاربران به موجودی کیف پول فردی به یورو یا دلار و همچنین به ارز پایه دارایی دسترسی دارند. در صفحه کیف پول، ارزش کل به یورو یا دلار و درصد جابجایی ارزش کل به کاربران نیز ارائه می شود.

4. کیف پول

YouHodler یک صفحه کیف پول اختصاصی برای پشتیبانی از تبدیل ارزهای دیجیتال و فیات و همچنین واریز و برداشت دارد. علاوه بر این، کاربران تأیید شده نیز این گزینه را دارند که با کلیک بر روی نماد «تقویت»، نوردهی‌ها را افزایش دهند.

کاربران ممکن است به راحتی رمزهای پشتیبانی شده YouHodler را بین کیف پول خارجی و YouHodler انتقال دهند.

کاربران ممکن است به راحتی رمزهای پشتیبانی شده YouHodler را بین کیف پول خارجی و YouHodler انتقال دهند.

از طریق صفحه "کیف پول":

 • کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده و فیات را واریز و برداشت کنند.
 • فیات یا کریپتوهای از قبل نگهداری شده را تبدیل کنید.
 • موجودی کیف پول فردی و موجودی کل را مشاهده کنید.
 • حرکات روزانه قیمت یک دارایی را ببینید و نمودارهای اساسی را مشاهده کنید.
 • کریپتوهای موجود یا فیات را با کلیک کردن روی نماد «تقویت» تقویت کنید. این یک تابع ضریب با استفاده از بخشی از موجودی کیف پول YouHodler شما است. این یک دسترسی سریع به عملکرد Multi HODL است.

توجه داشته باشید که برای هر کیف پول، YouHodler موجودی فیات کریپتو جداگانه و همچنین موجودی به دلار USD را ارائه می دهد. موجودی کل نیز به یورو یا دلار موجود است.

 

5. گزینه های سپرده و برداشت

YouHodler سپرده گذاری و برداشت ارزهای رمزنگاری شده و فیات را امکان پذیر می کند.

برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال واریز یا برداشت فیات یا خرید رمزارز با کارت اعتباری/دبیت هستند، باید فرآیند تأیید حساب را تکمیل کنید.

5.1. ارزهای رمزنگاری شده

کاربران می توانند ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده YouHodler را واریز و برداشت کنند.

به منظور واریز و برداشت ارزهای دیجیتال، مطابق شکل زیر به صفحه «کیف پول» بروید:

 • سپرده ها

کیف پول رمزنگاری لیست شده در صفحه "کیف پول" را انتخاب کنید و روی گزینه سپرده کلیک کنید. برای اهداف نمایشی، ما بیت کوین ("BTC") را انتخاب کرده ایم.

پس از انتخاب گزینه واریز، آدرس کیف پول را در کیف پول خارجی خود کپی کنید یا کد QR را اسکن کرده و انتقال را تکمیل کنید.

هنگامی که بیت کوین شما به کیف پول YouHodler شما رسید، یک پیامک و یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.

(به منظور جلوگیری از خطا در وارد کردن جزئیات آدرس، توصیه می شود کد QR را برای انتقال از کیف پول خارجی به کیف پول YouHodler خود اسکن کنید).

 • برداشت ها

برای برداشت، کاربران می توانند با انتقال از کیف پول YouHodler به کیف پول های سازگار خارجی، ارزهای دیجیتال را برداشت کنند.

برای برداشت ارز رمزنگاری شده خود، کیف پولی را که می خواهید ارز دیجیتال خود را از آن برداشت کنید، انتخاب کنید و روی نماد «برداشتن» کلیک کنید.

 • آدرس کیف پول خارجی خود را کپی و جایگذاری کنید و تأیید کنید که آدرس را دوباره چک کرده اید.
 • برای تایید انصراف با ایمیل، روی نماد "دریافت کد ایمیل" کلیک کنید.
 • کد را وارد کنید و سپس بر روی "برداشت" کلیک کنید.

5.2. ارزهای فیات

 • سپرده ها

برای واریز ارزهای فیات، به صفحه کیف پول بروید و ارز فیات را که می خواهید واریز کنید انتخاب کنید.

می‌توانید با کلیک کردن روی نماد «+ Add Wallets» کیف‌پول‌های ارز فیات اضافی اضافه کنید.

 • روی نماد واریز کلیک کنید.
 • سپس روی:
  • نماد "سیم بانک" برای نقل و انتقالات بانکی بدون واریز کارمزد. نقل و انتقالات ممکن است تا 3 روز کاری طول بکشد.
  • نماد Advcash (شامل کارت های بانکی) برای پرداخت های فوری. برای سپرده های Advcash 1% کارمزد وجود دارد.
 • برای پرداخت های Advcash، مبلغی را که می خواهید واریز کنید وارد کنید و روی «ادامه» کلیک کنید.
 • سپس به صفحه Advcash.com هدایت می شوید تا اطلاعات خود را تکمیل کنید تا واریز وجه تکمیل شود.
 • علاوه بر این، استفاده ها ممکن است با هر کارت اعتباری دیگری سپرده گذاری کنند، هزینه واریز 4.5٪ وجود دارد.
 • برداشت ها

برای برداشت فیات، به صفحه کیف پول خود بروید و کیف پول فیات را که می خواهید از آن برداشت کنید، انتخاب کنید.

 • روی نماد برداشت کلیک کنید.
 • گزینه برداشت را انتخاب کنید
  • کارت اعتباری - فوری با کارمزد بین 3٪ تا 3.5٪ یا 1 تا 5 دلار.
  • سیم بانکی - تقریباً 24 ساعت، با کارمزد 1.5٪. حداقل 70 دلار برداشت وجود دارد.
 • در صورت برداشت سیم بانکی، IBAN و شماره حساب را به همراه مشخصات بانکی خود وارد کرده و تراکنش را انجام دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که زمان‌ها و کارمزدهای پردازش بانکی بسته به روش سیم بانکی متفاوت است. بسته به ارز، حداقل برداشت نیز وجود دارد. زیر را ببینید:

 • USD (SWIFT) - تا 5 روز، با کارمزد 1.5٪ و حداقل برداشت 70 دلار.
 • یورو (SEPA) – حداکثر 2 روز کاری، با کارمزد 5 یورو و حداقل برداشت 50 یورو.
 • یورو (SWIFT) – تا 5 روز، با کارمزد 55 یورو و حداقل برداشت 500 یورو.
 • GBP/CHF: حداکثر 3 روز، با کارمزد 0.15٪ و حداقل برداشت 55 پوند / CHF55.

6. پلت فرم معاملاتی

همانطور که قبلاً بحث شد، کاربران ممکن است از ویژگی تبادل و همچنین Turbocharge و Multi HODL برای قرار گرفتن در معرض بازارهای فیات و کریپتو استفاده کنند.

تبادل

YouHodler به کاربران امکان دسترسی به بازارهای رمزنگاری را از طریق صرافی YouHodler می دهد.

در اینجا، کاربران ممکن است فیات را با کریپتو، کریپتو با کریپتو یا کریپتو با فیات مبادله کنند.

به سادگی به صفحه کیف پول بروید و با کلیک بر روی نماد Exchange، ارز دیجیتال یا فیات مورد نظر خود را برای مبادله انتخاب کنید.

 • مقدار کریپتو یا فیات را که می خواهید تبدیل کنید وارد کنید.
 • کارمزد، مقدار تبدیل، و نرخ را بررسی کنید و سپس روی «تبدیل» کلیک کنید.

پس از ثبت سفارش، تراکنش در تاریخچه کیف پول شما و همچنین در صفحه سابقه تراکنش ظاهر می شود.

توربوشارژ

به صفحه Turbocharge بروید و سپس روی "+ Create New Turbo" کلیک کنید.

 • علامت وثیقه خود را انتخاب کنید و مقدار وثیقه را وارد کنید و سپس علامت قرض گرفته شده خود را انتخاب کنید.
 • سپس، طرح خود را انتخاب کنید. یا 90٪/30 روز یا 70٪/61 روز.
 • تعداد وام ها را انتخاب کنید و جزئیات معامله را بررسی کنید.
 • اگر می خواهید سود برداشت را تعیین کنید، قیمت بسته را وارد کنید.
 • با شرایط و ضوابط موافقت کنید و تصدیق کنید که نحوه عملکرد Turbocharge را می‌دانید و سپس روی «Turbocharge» کلیک کنید.

مولتی HODL

Multi HODL YouHodler ابزاری برای چند برابر کردن دارایی های رمزنگاری شده با استفاده از بخشی از موجودی کیف پول YouHodler است.

در اینجا، مزیت این است که کاربران می‌توانند اکثریت وجوه را با خیال راحت در یک کیف پول نگه دارند، در حالی که سود کسب می‌کنند و از مقداری برای شرکت در فعالیت‌های تجاری با پتانسیل سود بالا استفاده می‌کنند.

این پلتفرم از دارایی های Multi HODL شما برای باز کردن اولین وام در زنجیره خودکار وام ها استفاده می کند. با وجوه قرض‌گرفته‌شده از وام اول، پلتفرم ارز دیجیتال بیشتری می‌خرد و از آن به عنوان وثیقه برای وام دوم در زنجیره استفاده می‌کند. این فرآیند بسته به سطح ضریب کاربر از 2 تا 50 برابر تکرار می شود.

برای استفاده از قابلیت Multi HODL:

 • به صفحه Multi HODL بروید و جفتی را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید. (همچنین می توانید به صفحه کیف پول ها بروید و روی نماد «تقویت» کلیک کنید) .
 • جهتی را که می خواهید معامله کنید، بالا یا پایین انتخاب کنید.
 • وثیقه منبع خود را انتخاب کرده و مبلغ را وارد کنید.
 • سپس Multiplier Level را انتخاب کنید.
 • با شرایط و ضوابط موافقت کنید و تصدیق کنید که می دانید چند HODL چگونه کار می کند و افشای ریسک را مطالعه کرده اید.
 • سپس روی Start کلیک کنید.
 • همچنین گزینه هایی برای کسب سود و / یا توقف ضرر برای مدیریت ریسک وجود دارد.

YouHodler برای شما مناسب است اگر:

 • شما یک مشتری غیرآمریکایی هستید که می خواهید از ارز دیجیتال خود سود کسب کنید.
 • با ابزارهای معاملاتی با ریسک بالاتر راحت هستید.
 • شما می خواهید از رمزنگاری خود به عنوان وثیقه وام استفاده کنید.

YouHodler یک گزینه هیجان انگیز برای کاربرانی است که به دنبال کسب سود در سکه های خود و کسب سود 12٪ در سال هستند. مزیت اصلی YouHodler این است که سکه های شما طبق شرایط و ضوابط YouHodler متعلق به شما باقی می ماند. این پلتفرم نرخ های رقابتی را ارائه می دهد، که یکی از دلایل اصلی است که باید YouHolder را هنگام کسب سود در سکه های خود در نظر بگیرید.

اگر به دنبال یک پلتفرم قابل اعتماد برای کسب علاقه به ارز دیجیتال خود هستید، YouHodler یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است.

بیشتر بخوانید: Coin360 چیست، با استفاده از Coin360 | نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال

با تشکر از شما برای خواندن!