Ken Mueller

Ken Mueller

1654071480

Marginaalikaubanduse krüpto juhend

Krüptovaluutadega kauplemine on riskantne, kuid finantsvõimendusega kauplemine on veelgi ohtlikum.

Sellepärast peaksite enne krüptokaubandusse asumist kaks korda mõtlema ja kolm korda järele mõtlema, enne kui lubate krüptovaluutade marginaali või finantsvõimendusega kauplemist.

Paljud teist võidakse meelitada krüptokauplemisse tänu sõpradelt kuuldud lugudele ja selle kohta, kuidas nad mõne nädalaga 1000 dollarit 10 000 dollariks muutsid!

Kuid teiselt poolt unustavad nad teile öelda, kui palju riske nad on seda tüüpi tulude saavutamiseks võtnud ja millised on selle negatiivsed küljed…

Seetõttu proovime selles juhendis mõista krüptovaluutadega kauplemise võimendust, sellega kaasnevaid riske ja seda, kuidas see õige kasutamise korral võiks aidata teil saavutada investeerimiseesmärke.

1. Mis on marginaaliga kauplemise krüptovaluuta?

Krüpto marginaaliga kauplemine hõlmab börsilt raha laenamist ja selle kasutamist tehingu tegemiseks. Marginaaliga kauplemist nimetatakse ka finantsvõimendusega kauplemiseks, kuna see hõlmab kauplejaid, kes suurendavad oma tehinguid rohkem kui olemasoleva kapitaliga, millega nad peavad töötama.

Siin on näide: kujutage ette, et kaupleja avab Bitcoini pika positsiooni 100 dollari eest ja hind tõuseb 10%. Kaupleja teeniks 10 dollarit kasumit (tasudeta).

Kui sama kaupleja teeks sama tehingu, kasutades 5-kordset finantsvõimendust, oleks tema kasum 50 dollarit (10 x 5 = 50).

Mõned investorid, kes kasutavad krüptomarginaaliga kauplemist, kasutavad 10x, 50x või isegi 100x finantsvõimendust. See võib potentsiaalset kasu suurendada, kuid sellega kaasneb ka palju suurem risk.

2. Kuidas Margin Trading Crypto töötab?

Krüptomarginaaliga kauplemine hõlmab raha laenamist suuremate või rohkemate tehingute tegemiseks. Kuid oluline tegur, mida meeles pidada, on nn likvideerimishind. Kui turg jõuab likvideerimishinnani, sulgeb börs automaatselt positsiooni. Seda tehakse selleks, et kauplejad kaotaksid ainult oma raha, mitte aga raha, mis neile välja laenati.

Kui kaupletakse ainult omavahenditega, on vara pika positsiooni likvideerimishind null. Kuid finantsvõimenduse suurenemisega tõuseb likvideerimishind lähemale hinnale, millega kaupleja ostab.

Investorid saavad kasutada marginaalilaenu, et luua kas pikki või lühikesi positsioone (jah, Bitcoini on võimalik lühikeseks teha), võimaldades kasumit teenida olenemata sellest, millises suunas turg liigub.

Näiteks oletame, et ühe Bitcoini (BTC) hind on 10 000 dollarit. Kaupleja soovib teha Bitcoini marginaalkauplemist ja loob pika positsiooni, ostes ühe Bitcoini kahekordse võimendusega. See tähendab, et nad oleksid kulutanud 10 000 dollarit ja laenanud täiendavalt 10 000 dollarit positsiooni jaoks, mille väärtus on 20 000 dollarit enne tasusid ja intresse.

Sel juhul oleks likvideerimishind veidi üle 5000 dollari. Kui see tase on saavutatud, kaotaks kaupleja kogu oma investeeringu, millele lisanduvad intressid ja tasud.

Siin on põhjus: 10 000 dollari väärtuses BTC ostmine eeldab tavaliselt hinna langemist nulli, et kaupleja kaotaks kogu oma positsiooni. Kuid kahekordse võimendusega on panus kahekordistunud. Kaupleja on suurendanud oma potentsiaalset kasumit või kahjumit kahekordse esialgse investeeringu võrra. Seega, kui hind langeb 50%, kaotavad nad 100% sellest, mida nad investeerisid (50 x 2 = 100).

Täpne likvideerimishind selles näites oleks ostuhinnast veidi kõrgem kui 50% madalam, kuna osa positsiooni avamise kuludest sisaldab tasusid ja intresse.

Lisatagatise nõuete ja likvideerimise mõistmine

Kui laenate börsilt raha Bitcoini marginaaliga kauplemiseks, hoiab kapitali pakkuv börs oma riski vähendamiseks paigas mitmeid kontrolle. Kui avate tehingu ja turg liigub teie vastu, võib juhtuda, et börs küsib teie positsiooni kindlustamiseks lisatagatist või positsiooni sundsulgemiseks.

Kui see juhtub, tabab teie börs teid tõenäoliselt nn lisatagatise nõudega. Lisatagatise nõue toimub siis, kui vara väärtus marginaalikaubanduses langeb alla teatud punkti. Marginaalikaubandust rahastav börs küsib kauplejalt oma riski vähendamiseks rohkem raha. Enamik börse teavitab kauplejaid meili teel, kuid oluline on oma marginaalitaset aktiivselt jälgida.

Kui positsiooni marginaalitase muutub liiga ebakindlaks, sulgeb börs tõenäoliselt positsiooni – seda nimetatakse marginaali likvideerimistasemeks ehk likvideerimishinnaks. Likvideerimine toimub siis, kui börs sulgeb automaatselt positsiooni, tagamaks, et ainsaks kaotatud kapitaliks on positsiooni avanud kaupleja deponeeritud kapital.

Oletame, et kaupleja avab 2:1 pika positsiooni, kui Bitcoini hind on 10 000 dollarit. Positsiooni maksumus on 10 000 dollarit, kuid kaupleja on börsilt laenanud veel 10 000 dollarit. Positsiooni likvideerimishind on seega 5000 dollarit — selle hinnataseme juures on kaupleja kaotanud oma esialgse 10 000-dollarise tagatise ja on seega börsi poolt likvideeritud.

Näiteks 10-kordse võimendusega positsiooni likvideerimiseks on vaja vaid 10% liigutust (100 / 10 = 10). 10% liikumine võib krüptoturgudel toimuda tundide või isegi minutite jooksul.

Kus saate tagatisel krüptoga kaubelda?

On mitmeid krüptobörse, mis võimaldavad kauplejatel kaubelda marginaaliga, sealhulgas:

•   FTX

•   BitMEX

•   Binance Futures

•   Phemex

•   Huobi Futures

•   Bybit

•   KuCoini futuurid

Need börsid pakuvad finantsvõimendust 10x kuni 125x. Finantsvõimenduse kasutamisega kauplemine on riskantne igal turul ja mida rohkem finantsvõimendust kasutatakse, seda suurem on risk. Marginaaliga kauplemine krüptoturgudel on äärmise volatiilsuse tõttu veelgi riskantsem.

Millised on krüptomarginaaliga kauplemise tasud?

Krüptomarginaaliga kauplemisega kaasnevad kaks kulu:

1. Positsiooni avamise tasud

2. Müntide laenamise intress

Intressimäär, mida nimetatakse "rahastamismääraks", on võrdne ja sõltub paljudest teguritest, nagu praegune preemia vara hetke- ja futuurihinna vahel. Tavaliselt arvutatakse see määr iga tunni järel uuesti.

Kes laenab tagatisvaraga kauplejatele ja miks nad tegelevad krüptode marginaaliga kauplemisega?

Marginaaliga kauplejad tegelevad marginaalikaubandusega, et maksimeerida oma kasumit vähese raha/krüptorahaga.

Teisest küljest on enamik marginaalikauplejaid veterankauplejad, kes mõistavad turu dünaamikat ja toetavad oma tehnilist analüüsi. (Ma tean, et on ka algajaid, sellest lähemalt hiljem!!)

See muidugi ei tähenda, et nad ei saaks valesti minna, ja nad teevad seda ka!!

Maaklerid või inimesed, kes soovivad oma krüptovaluuta või Bitcoini osalusega teenida lisatulu, laenavad tavaliselt nendele marginaalikauplejatele kindla tasu või intressimäära eest.

Nii et kui tagatiskaupleja portfell toimib hästi, saavad need laenuandjad oma laenude eest lubatud tasu või intressimäära.

Teisest küljest, kui portfell toimib halvasti, suletakse positsioon automaatselt ja ülejäänud vahendid koos intressiga tagastatakse laenuandjale.

Nüüd tean, et mõned teist võivad küsida, kuidas see automaatselt juhtub ja kes sulgeb positsiooni, et vähendada laenuandja edasisi kahjusid?

Noh, siin on spetsiaalsed marginaaliga kauplemise krüptovaluutabörsid, mille olin eespool loetletud.

3. Krüptovaluutaga kauplemise plussid ja miinused

Nagu iga investeerimisstrateegiaga, on ka krüptomarginaaliga kauplemisel positiivseid ja negatiivseid külgi. See diagramm kaardistab need.

Plussid

Miinused

Võimalus saada lühikese aja jooksul suurt kasumitÄärmiselt kõrge risk – ja igasugune volatiilsuse tõus suurendab riski veelgi
Võimaldab kauplejatel luua suuremaid positsioone väiksema kapitaligaKauplejatel on võimalik väga kiiresti kaotada suuri summasid. Volatiilsuse korral võidakse tehingud likvideerida kahjumiga, enne kui kauplejad jõuavad reageerida
Võib pakkuda võimalust väikeste turukäikude ajal võitvate tehingute tegemiseksNõuab turu peaaegu ideaalset ajastust
Võimaldab kauplejatel hoida börsil vähem krüptorahaKaupleja peab positsioonilt väljuma, kui see on kasumlik, kuna turu liikumised võimenduvad finantsvõimendusega. Kogenematud kauplejad võtavad finantsvõimendusega kaubeldes tõenäoliselt suuri kahjusid.

Riskijuhtimine ja krüptovaluuta marginaaliga kauplemine

Marginaaliga kauplemine on väga kõrge riskiga. Mida suurem on volatiilsus ja mida rohkem finantsvõimendust kasutatakse, seda suurem on risk, kuna suureneb tõenäosus, et kaupleja saab oma positsioonist "välja puhuda" (likvideerimishinna saavutamisel).

See muudab krüptomarginaaliga kauplemise üheks riskantsemaks ettevõtmiseks, mida investor võib ette võtta.

Püüdes seda riski maandada, maandavad paljud kauplejad oma panuseid, avades vastandlikke positsioone. See on levinud viis investeerimisriski juhtimiseks.

Näiteks kui kellelgi on palju Bitcoini, peetakse seda pikaks positsiooniks. Üks võimalus hinnalanguse volatiilsuse vastu maandamiseks võib olla finantsvõimendusega lühike positsioon. Nii tõuseb Bitcoini hinna languse korral lühikese positsiooni väärtus ja investor võib osa oma kahjudest tagasi saada.

KKK

Kas krüptomarginaaliga kauplemine on kasumlik?

Kui see toimib, võib krüpto marginaaliga kauplemine olla väga tulus. Kui pikk positsioon algatatakse vahetult enne hinnatõusu, võivad kauplejad teha oma esialgse investeeringu mitu korda. Muidugi, kui krüptovaluutaturud on väga kõikuvad, võib sama lihtsalt juhtuda ka vastupidine. Lühikese ajaga saab realiseerida suuri kahjusid.

Milline münt on marginaaliga kauplemiseks parim?

See oleneb inimesest. Keegi, kes soovib alustada krüptomarginaaliga kauplemist võimalikult väikese riskiga, võib pidada Bitcoini parimaks mündiks, kuna selle volatiilsus on teiste müntidega võrreldes väiksem (märkus: see on endiselt suur volatiilsus ). Teised võivad pidada väiksemaid münte parimateks, kuna need võivad pakkuda suuremat tulu lühema aja jooksul.

Kas ma peaksin krüptoga kauplema marginaaliga?

Kui saate aru, kuidas marginaal toimib, peaksite krüptokauplema marginaaliga.

Vastasel juhul ei tohiks krüptosid nagu Bitcoin marginaaliga osta/müüa. Isegi kui see on võimalik, ei tohiks seda teha, kuna see kauplemisstrateegia ei ole jätkusuutlik ja eriti neile, kes marginaalist aru ei saa.

Kuidas leida marginaali pakkuvaid krüptokaubandusbörse?

Nii et see on kõik meie käest sellest ulatuslikust juhendist, mis käsitleb praegu turul saadaolevaid parimaid krüptomarginaaliga kauplemisplatvorme.

Kuid mul on mõned tarkusesõnad algajatele krüptoinvestoritele:

Kui teile ei meeldi krüpto metsik volatiilsus, ärge kaubelge bitcoinidega ega ühegi krüptovaluutaga ning ärge isegi mõelge finantsvõimendusele.

Ma ei ütle seda selleks, et teid hirmutada, vaid hoiatada, sest olen näinud paljusid inimesi, kes kaotavad suuri summasid raha bitcoinide/krüptovaluutade marginaaliga kauplemisel.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Järeldus

Paljud võivad olla kuulnud, et krüptomarginaalitehingud on kiireim viis palju raha teenida, kuid lubage mul öelda, et see on ka kiireim viis oma raha kaotada, kui seda ei tehta õigesti.

Krüptomarginaaliga kauplemist kasutavad sageli professionaalsed kauplejad. Kaasatud finantsvõimendus võib põhjustada turu liialdatud liikumisi, mida nimetatakse "pikaks pigistuseks" või "lühikeseks pigistuseks", kus äkiline hinnaliikumine võib käivitada likvideerimise ja põhjustada suuremat volatiilsust. Seda juhtub sageli krüptoturgudel, mis kauplevad enamiku traditsiooniliste turgudega võrreldes väga nõrgalt.

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

What is GEEK

Buddha Community

Ken Mueller

Ken Mueller

1654071480

Marginaalikaubanduse krüpto juhend

Krüptovaluutadega kauplemine on riskantne, kuid finantsvõimendusega kauplemine on veelgi ohtlikum.

Sellepärast peaksite enne krüptokaubandusse asumist kaks korda mõtlema ja kolm korda järele mõtlema, enne kui lubate krüptovaluutade marginaali või finantsvõimendusega kauplemist.

Paljud teist võidakse meelitada krüptokauplemisse tänu sõpradelt kuuldud lugudele ja selle kohta, kuidas nad mõne nädalaga 1000 dollarit 10 000 dollariks muutsid!

Kuid teiselt poolt unustavad nad teile öelda, kui palju riske nad on seda tüüpi tulude saavutamiseks võtnud ja millised on selle negatiivsed küljed…

Seetõttu proovime selles juhendis mõista krüptovaluutadega kauplemise võimendust, sellega kaasnevaid riske ja seda, kuidas see õige kasutamise korral võiks aidata teil saavutada investeerimiseesmärke.

1. Mis on marginaaliga kauplemise krüptovaluuta?

Krüpto marginaaliga kauplemine hõlmab börsilt raha laenamist ja selle kasutamist tehingu tegemiseks. Marginaaliga kauplemist nimetatakse ka finantsvõimendusega kauplemiseks, kuna see hõlmab kauplejaid, kes suurendavad oma tehinguid rohkem kui olemasoleva kapitaliga, millega nad peavad töötama.

Siin on näide: kujutage ette, et kaupleja avab Bitcoini pika positsiooni 100 dollari eest ja hind tõuseb 10%. Kaupleja teeniks 10 dollarit kasumit (tasudeta).

Kui sama kaupleja teeks sama tehingu, kasutades 5-kordset finantsvõimendust, oleks tema kasum 50 dollarit (10 x 5 = 50).

Mõned investorid, kes kasutavad krüptomarginaaliga kauplemist, kasutavad 10x, 50x või isegi 100x finantsvõimendust. See võib potentsiaalset kasu suurendada, kuid sellega kaasneb ka palju suurem risk.

2. Kuidas Margin Trading Crypto töötab?

Krüptomarginaaliga kauplemine hõlmab raha laenamist suuremate või rohkemate tehingute tegemiseks. Kuid oluline tegur, mida meeles pidada, on nn likvideerimishind. Kui turg jõuab likvideerimishinnani, sulgeb börs automaatselt positsiooni. Seda tehakse selleks, et kauplejad kaotaksid ainult oma raha, mitte aga raha, mis neile välja laenati.

Kui kaupletakse ainult omavahenditega, on vara pika positsiooni likvideerimishind null. Kuid finantsvõimenduse suurenemisega tõuseb likvideerimishind lähemale hinnale, millega kaupleja ostab.

Investorid saavad kasutada marginaalilaenu, et luua kas pikki või lühikesi positsioone (jah, Bitcoini on võimalik lühikeseks teha), võimaldades kasumit teenida olenemata sellest, millises suunas turg liigub.

Näiteks oletame, et ühe Bitcoini (BTC) hind on 10 000 dollarit. Kaupleja soovib teha Bitcoini marginaalkauplemist ja loob pika positsiooni, ostes ühe Bitcoini kahekordse võimendusega. See tähendab, et nad oleksid kulutanud 10 000 dollarit ja laenanud täiendavalt 10 000 dollarit positsiooni jaoks, mille väärtus on 20 000 dollarit enne tasusid ja intresse.

Sel juhul oleks likvideerimishind veidi üle 5000 dollari. Kui see tase on saavutatud, kaotaks kaupleja kogu oma investeeringu, millele lisanduvad intressid ja tasud.

Siin on põhjus: 10 000 dollari väärtuses BTC ostmine eeldab tavaliselt hinna langemist nulli, et kaupleja kaotaks kogu oma positsiooni. Kuid kahekordse võimendusega on panus kahekordistunud. Kaupleja on suurendanud oma potentsiaalset kasumit või kahjumit kahekordse esialgse investeeringu võrra. Seega, kui hind langeb 50%, kaotavad nad 100% sellest, mida nad investeerisid (50 x 2 = 100).

Täpne likvideerimishind selles näites oleks ostuhinnast veidi kõrgem kui 50% madalam, kuna osa positsiooni avamise kuludest sisaldab tasusid ja intresse.

Lisatagatise nõuete ja likvideerimise mõistmine

Kui laenate börsilt raha Bitcoini marginaaliga kauplemiseks, hoiab kapitali pakkuv börs oma riski vähendamiseks paigas mitmeid kontrolle. Kui avate tehingu ja turg liigub teie vastu, võib juhtuda, et börs küsib teie positsiooni kindlustamiseks lisatagatist või positsiooni sundsulgemiseks.

Kui see juhtub, tabab teie börs teid tõenäoliselt nn lisatagatise nõudega. Lisatagatise nõue toimub siis, kui vara väärtus marginaalikaubanduses langeb alla teatud punkti. Marginaalikaubandust rahastav börs küsib kauplejalt oma riski vähendamiseks rohkem raha. Enamik börse teavitab kauplejaid meili teel, kuid oluline on oma marginaalitaset aktiivselt jälgida.

Kui positsiooni marginaalitase muutub liiga ebakindlaks, sulgeb börs tõenäoliselt positsiooni – seda nimetatakse marginaali likvideerimistasemeks ehk likvideerimishinnaks. Likvideerimine toimub siis, kui börs sulgeb automaatselt positsiooni, tagamaks, et ainsaks kaotatud kapitaliks on positsiooni avanud kaupleja deponeeritud kapital.

Oletame, et kaupleja avab 2:1 pika positsiooni, kui Bitcoini hind on 10 000 dollarit. Positsiooni maksumus on 10 000 dollarit, kuid kaupleja on börsilt laenanud veel 10 000 dollarit. Positsiooni likvideerimishind on seega 5000 dollarit — selle hinnataseme juures on kaupleja kaotanud oma esialgse 10 000-dollarise tagatise ja on seega börsi poolt likvideeritud.

Näiteks 10-kordse võimendusega positsiooni likvideerimiseks on vaja vaid 10% liigutust (100 / 10 = 10). 10% liikumine võib krüptoturgudel toimuda tundide või isegi minutite jooksul.

Kus saate tagatisel krüptoga kaubelda?

On mitmeid krüptobörse, mis võimaldavad kauplejatel kaubelda marginaaliga, sealhulgas:

•   FTX

•   BitMEX

•   Binance Futures

•   Phemex

•   Huobi Futures

•   Bybit

•   KuCoini futuurid

Need börsid pakuvad finantsvõimendust 10x kuni 125x. Finantsvõimenduse kasutamisega kauplemine on riskantne igal turul ja mida rohkem finantsvõimendust kasutatakse, seda suurem on risk. Marginaaliga kauplemine krüptoturgudel on äärmise volatiilsuse tõttu veelgi riskantsem.

Millised on krüptomarginaaliga kauplemise tasud?

Krüptomarginaaliga kauplemisega kaasnevad kaks kulu:

1. Positsiooni avamise tasud

2. Müntide laenamise intress

Intressimäär, mida nimetatakse "rahastamismääraks", on võrdne ja sõltub paljudest teguritest, nagu praegune preemia vara hetke- ja futuurihinna vahel. Tavaliselt arvutatakse see määr iga tunni järel uuesti.

Kes laenab tagatisvaraga kauplejatele ja miks nad tegelevad krüptode marginaaliga kauplemisega?

Marginaaliga kauplejad tegelevad marginaalikaubandusega, et maksimeerida oma kasumit vähese raha/krüptorahaga.

Teisest küljest on enamik marginaalikauplejaid veterankauplejad, kes mõistavad turu dünaamikat ja toetavad oma tehnilist analüüsi. (Ma tean, et on ka algajaid, sellest lähemalt hiljem!!)

See muidugi ei tähenda, et nad ei saaks valesti minna, ja nad teevad seda ka!!

Maaklerid või inimesed, kes soovivad oma krüptovaluuta või Bitcoini osalusega teenida lisatulu, laenavad tavaliselt nendele marginaalikauplejatele kindla tasu või intressimäära eest.

Nii et kui tagatiskaupleja portfell toimib hästi, saavad need laenuandjad oma laenude eest lubatud tasu või intressimäära.

Teisest küljest, kui portfell toimib halvasti, suletakse positsioon automaatselt ja ülejäänud vahendid koos intressiga tagastatakse laenuandjale.

Nüüd tean, et mõned teist võivad küsida, kuidas see automaatselt juhtub ja kes sulgeb positsiooni, et vähendada laenuandja edasisi kahjusid?

Noh, siin on spetsiaalsed marginaaliga kauplemise krüptovaluutabörsid, mille olin eespool loetletud.

3. Krüptovaluutaga kauplemise plussid ja miinused

Nagu iga investeerimisstrateegiaga, on ka krüptomarginaaliga kauplemisel positiivseid ja negatiivseid külgi. See diagramm kaardistab need.

Plussid

Miinused

Võimalus saada lühikese aja jooksul suurt kasumitÄärmiselt kõrge risk – ja igasugune volatiilsuse tõus suurendab riski veelgi
Võimaldab kauplejatel luua suuremaid positsioone väiksema kapitaligaKauplejatel on võimalik väga kiiresti kaotada suuri summasid. Volatiilsuse korral võidakse tehingud likvideerida kahjumiga, enne kui kauplejad jõuavad reageerida
Võib pakkuda võimalust väikeste turukäikude ajal võitvate tehingute tegemiseksNõuab turu peaaegu ideaalset ajastust
Võimaldab kauplejatel hoida börsil vähem krüptorahaKaupleja peab positsioonilt väljuma, kui see on kasumlik, kuna turu liikumised võimenduvad finantsvõimendusega. Kogenematud kauplejad võtavad finantsvõimendusega kaubeldes tõenäoliselt suuri kahjusid.

Riskijuhtimine ja krüptovaluuta marginaaliga kauplemine

Marginaaliga kauplemine on väga kõrge riskiga. Mida suurem on volatiilsus ja mida rohkem finantsvõimendust kasutatakse, seda suurem on risk, kuna suureneb tõenäosus, et kaupleja saab oma positsioonist "välja puhuda" (likvideerimishinna saavutamisel).

See muudab krüptomarginaaliga kauplemise üheks riskantsemaks ettevõtmiseks, mida investor võib ette võtta.

Püüdes seda riski maandada, maandavad paljud kauplejad oma panuseid, avades vastandlikke positsioone. See on levinud viis investeerimisriski juhtimiseks.

Näiteks kui kellelgi on palju Bitcoini, peetakse seda pikaks positsiooniks. Üks võimalus hinnalanguse volatiilsuse vastu maandamiseks võib olla finantsvõimendusega lühike positsioon. Nii tõuseb Bitcoini hinna languse korral lühikese positsiooni väärtus ja investor võib osa oma kahjudest tagasi saada.

KKK

Kas krüptomarginaaliga kauplemine on kasumlik?

Kui see toimib, võib krüpto marginaaliga kauplemine olla väga tulus. Kui pikk positsioon algatatakse vahetult enne hinnatõusu, võivad kauplejad teha oma esialgse investeeringu mitu korda. Muidugi, kui krüptovaluutaturud on väga kõikuvad, võib sama lihtsalt juhtuda ka vastupidine. Lühikese ajaga saab realiseerida suuri kahjusid.

Milline münt on marginaaliga kauplemiseks parim?

See oleneb inimesest. Keegi, kes soovib alustada krüptomarginaaliga kauplemist võimalikult väikese riskiga, võib pidada Bitcoini parimaks mündiks, kuna selle volatiilsus on teiste müntidega võrreldes väiksem (märkus: see on endiselt suur volatiilsus ). Teised võivad pidada väiksemaid münte parimateks, kuna need võivad pakkuda suuremat tulu lühema aja jooksul.

Kas ma peaksin krüptoga kauplema marginaaliga?

Kui saate aru, kuidas marginaal toimib, peaksite krüptokauplema marginaaliga.

Vastasel juhul ei tohiks krüptosid nagu Bitcoin marginaaliga osta/müüa. Isegi kui see on võimalik, ei tohiks seda teha, kuna see kauplemisstrateegia ei ole jätkusuutlik ja eriti neile, kes marginaalist aru ei saa.

Kuidas leida marginaali pakkuvaid krüptokaubandusbörse?

Nii et see on kõik meie käest sellest ulatuslikust juhendist, mis käsitleb praegu turul saadaolevaid parimaid krüptomarginaaliga kauplemisplatvorme.

Kuid mul on mõned tarkusesõnad algajatele krüptoinvestoritele:

Kui teile ei meeldi krüpto metsik volatiilsus, ärge kaubelge bitcoinidega ega ühegi krüptovaluutaga ning ärge isegi mõelge finantsvõimendusele.

Ma ei ütle seda selleks, et teid hirmutada, vaid hoiatada, sest olen näinud paljusid inimesi, kes kaotavad suuri summasid raha bitcoinide/krüptovaluutade marginaaliga kauplemisel.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Järeldus

Paljud võivad olla kuulnud, et krüptomarginaalitehingud on kiireim viis palju raha teenida, kuid lubage mul öelda, et see on ka kiireim viis oma raha kaotada, kui seda ei tehta õigesti.

Krüptomarginaaliga kauplemist kasutavad sageli professionaalsed kauplejad. Kaasatud finantsvõimendus võib põhjustada turu liialdatud liikumisi, mida nimetatakse "pikaks pigistuseks" või "lühikeseks pigistuseks", kus äkiline hinnaliikumine võib käivitada likvideerimise ja põhjustada suuremat volatiilsust. Seda juhtub sageli krüptoturgudel, mis kauplevad enamiku traditsiooniliste turgudega võrreldes väga nõrgalt.

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

Ken Mueller

Ken Mueller

1642390020

Mis on krüpto nutikad lepinguauditid?

Sellest postitusest saate teada, mis on krüpto arukas lepinguaudit? Kuidas läbi viia arukaid lepingute auditeid?

Plokiahela tehnoloogia on kahtlemata muutnud revolutsiooni paljudes tööstusharudes. Paljude tuntud plokiahela rakenduste häkid ja ärakasutamine on aga tekitanud märkimisväärseid tagasilööke plokiahela pikaajalises kasvus. Noh, plokiahel oli põhimõtteliselt keskendunud optimaalse turvalisuse taseme pakkumisele, kas pole? Kui vaatate Ethereumi plokiahela võrku, on sellel turvalisuse tagamiseks tohutu arvutusvõimsus. Plokiahela võrgud võivad aga olla turvalised, samas kui neis töötavad rakendused ei pruugi olla ootuspäraselt turvalised. 

Plokiahela rakendused kasutavad plokiahelaga suhtlemiseks nutikaid lepinguid ja nutikatel lepingutel on sügavad turvaaukud. See on koht, kus vajate nutikat lepinguauditit. Teil võib tekkida küsimus nutika lepingu auditeerimise määratluse ja selle jaoks vajalike ressursside üle. Järgmine arutelu pakub teile nutika lepingu auditeerimise üksikasjalikku juhendit koos selle määratluse, tüüpide ja protsesside ülevaatega. 

Mis on nutikad lepingud?

Enne arukate lepingute auditeerimise leidmist tutvuge lühidalt nutikate lepingutega. Nutikad lepingud on arvutipõhised tehinguprotokollid, mis on kohandatud lepingutingimuste täitmiseks. Peamiselt on nutikad lepingud kohandatud tavapäraste lepingutingimustega tegelemiseks, vähendades samas juhuslikke erandeid ja vahendajate kaasamist. 

Praegu teenindavad nutikad lepingud laia valikut kasutusjuhtumeid, nagu tarneahela juhtimine, ICO-d ja valijate hääletamine. Niisiis, kus on probleem? Nii nagu iga teinegi tarkvara, on nutikatel lepingutel ka turvaauke. Seetõttu on nutika lepingu audit vajalik tagamaks, et nutikatel lepingutel pole turvaprobleeme. Samal ajal tagab audit ka selle, et nutikad lepingud on optimeeritud ideaalse jõudluse tagamiseks. 

Targa lepingute auditi määratlus

Nutika lepingu auditeerimise protsessi mõistmise peamine aspekt on selle määratlus. Nutika lepingu auditiprotsess keskendub nutika lepingu tingimuste sõlmimiseks kasutatava koodi kontrollimisele. Sellise auditi abil saaksid nutikate lepingute arendajad hõlpsasti tuvastada haavatavused ja vead enne nutikate lepingute kasutuselevõttu. 

Üldjuhul viivad kolmanda osapoole ettevõtted läbi nutikaid lepinguauditeid, et tagada koodi põhjalik ülevaatus. Teisest küljest saavad ettevõtted valida auditi läbiviimiseks professionaalsed nutikad lepingulised audiitorid. 

Enne nutika lepingu juurutamist on üsna oluline koodi põhjalikult testida. Miks? Kui olete nutilepingu plokiahelasse kirjutanud, on koodi võimatu muuta. Nutikate lepingute juurutamine ilma korralike audititeta võib põhjustada ebasoodsaid asjaolusid, näiteks lahknevusi lepingu soovitud täitmises. Samal ajal võivad ebaadekvaatsed auditiprotsessid kaasa tuua ka selliseid riske nagu isikuandmete kaotsiminek või andmete vargus. 

Loe lisaks: Nutikad lepingud plokiahelas ja kuidas see töötab | Lihtsalt seletatud

Nutikate lepingute auditite tähtsus

Pärast vastuse leidmist küsimusele "Mis on nutikas lepinguaudit?" selle olulisust on mõistlik otsida. Turvalisus on praegusel ajal nutikate lepingute rakendamisel üks hirmuäratavamaid probleeme. Ebaefektiivsuse, turvaprobleemide ja väärkäitumisega seotud mured võivad plokiahela võrgus nutikate lepingute rakendamisel kaasa tuua äärmiselt suuri lisakulusid.

Ettevõtted on mures nutika lepingu rakendamise pärast, arvestades selle pöördumatut olemust. Lisaks on teil oht kaotada kogu leping ja sellega seotud vara nutikate lepingute turvaaukude tõttu. Seetõttu muutub nutikas lepinguaudit praegusel ajal oluliseks nõudeks järgmistel põhjustel.

 • Koodi parem optimeerimine
 • Nutikate lepingute parem jõudlus
 • Suurem rahakottide turvalisus
 • Turvalisus häkkimisrünnakute vastu

Seega võite selgelt märgata, et arukad lepingute auditid võivad olla palju kasulikud 

 • Detsentraliseeritud rakenduste tooteomanikud
 • Üksikisikud, kes peavad võitma investorite, sidusrühmade, panustajate ja muu usalduse
 • ICO startupide loojad ja korraldajad
 • Nutikad lepingute arendajad

Kuna nutika lepingu turvalisuse jaoks on nii palju olulisi eeliseid, on oluline välja selgitada, kuidas nutikat lepingut koheselt auditeerida. Nutikate lepingute auditeerimise oskused võivad aidata ettevõtetel olla kaitstud selliste märkimisväärsete turvarünnete eest nagu

 • Taassisenemise rünnak
 • Rünnaku ümberkorraldamine
 • Lühiaadressi rünnak
 • Üle- ja allavoolud
 • Kordusrünnak

Targa lepingute auditeerimise alused

Ehkki olete hakanud mõtlema nutika lepingu auditi maksumuse üle, on oluline kõigepealt mõista põhitõdesid. Niisiis, milline saab olema arukate lepingute auditite põhistruktuur? Nutikate lepingute auditite struktuuri üks esimesi fookusvaldkondi peab viitama levinud probleemidele, nagu taassisenemisvead, kompileerimisvead ja virnaprobleemid. Teine tähelepanuväärne valdkond, millele nutikate lepingute auditites keskenduda, viitab nutika lepingu hostiplatvormil tuvastatud vigadele ja turvaprobleemidele. Lisaks peaksid nutika lepingu audiitorid keskenduma ka nutika lepingu katkestustestimisele, simuleerides erinevaid lepinguvastaseid rünnakuid.

Nüüd, kui teate arukate lepingute auditite põhitõdesid, peaksite teadma auditeerimisprotsesside tüüpe. Nutikate lepingute auditeerimine jaguneb laias laastus käsitsi koodiülevaatuseks ja automaatseks koodianalüüsiks. Nutikate lepingute käsitsi koodiülevaatus keskendub meeskonnale, kes hindab iga koodirida, et tuvastada võimalikud kompileerimise, turvalisuse ja taassisenemisega seotud probleemid.

Kõige tähtsam on see, et koodi käsitsi ülevaatamine paneks rohkem rõhku turvaaukude tuvastamisele. Teisest küljest pakub nutika lepinguauditi automaatne koodianalüüs märkimisväärset aja kokkuhoiu eelist. Lisaks võimaldab automaatne nutika lepingu koodi testimine turvaaukude kiiremaks tuvastamiseks täiustatud ja kõikehõlmavat läbitungimistesti. 

Nutikate lepingute auditite töö

Kuigi saate avastada erinevaid võimalikke lähenemisviise nutikaks lepingute auditeerimiseks erinevate tööriistade kaudu, on oluline teada, kuidas audit toimib. Nutikate lepingute auditeerimine hõlmab plokiahela rakenduste nutikate lepingute põhjalikku hindamist. Audit keskendub disainiprobleemide, turvahaavatavuste ja koodivigade parandamisele. Professionaalsed nutikad lepingulised audiitorid pakuvad teile üldiselt üksikasjalikku auditite tegevuskava, mis aitab teil protsessi paremini mõista. Siin on mõned parimad tavad, mille leiate nutikate lepingute auditite ideaalsest töövoost. 

Spetsifikatsioonileping

Nutikate lepingute auditeerimise protsessis on kõige olulisem tegur nutikate lepingute spetsifikatsiooni osas kokkuleppe saavutamisele. Nutika lepingu spetsifikatsioon ja muu seotud dokumentatsioon annavad selge selgituse projekti arhitektuuri, ehitusprotsessi ja disainivalikute kohta. Üldjuhul leiate spetsifikatsiooni, mis on dokumenteeritud projekti README failist. 

Oluline on märkida, et valged paberid ja dokumendistringid võivad olla usaldusväärsed tööriistad konkreetsete koodiosade selgitamiseks. Kuid need ei asenda hästi dokumenteeritud spetsifikatsiooni. Spetsifikatsiooni puudumine jätaks audiitoritel aimu koodi soovitud ja tegelikust toimimisest. Seetõttu algab nutika lepingu auditeerimise esimene etapp projekti täielikust spetsifikatsioonist. 

Selles etapis otsivad audiitorid ka koodi "külmutamise" aega, mis tähendaks koodi lõpuleviimist. Koodi külmutamise etapis peab nutika lepingu kood olema viimase mustandi etapis. Arendajad peavad olema teinud kõik võimalikud, et tuvastada koodis esinevad kõrvalekalded või soovimatud tegurid. 

Projekti spetsifikatsioon sisaldaks ka lõplikku kohustuste räsi, mis tagab, et audiitorid ja arendajad on auditeeritava koodi osas üksmeelel. Arendajad peavad tagama, et kõik muudatused, mis jäävad kaugemale koodi külmutamise punktist, ei kuulu auditi alla. 

Testimisprotsess

Viivituseta saate otse nutika lepingu auditeerimise testimisprotsessi juurde minna. Tegelikult on testimine üks olulisi tegureid, mis maksimeerib nutika lepingu auditi kulusid. Testimine pakub ka lihtsaid ja lihtsaid viise vigade tuvastamiseks. Võite kasutada erinevaid valikuid, nagu üksusetestid üksikute funktsioonide sihtimiseks või integratsioonitestid, mis keskenduvad suurema koodiga seotud probleemidele. 

Täiustatud testimisulatus võib aidata vähendada lihtsalt kõrvaldatavate vigade arvu. Lisaks aitavad testid tagada ka arendajate kinnitust nutika lepinguprojekti soovitud funktsionaalsuse ja toimivuse kohta. Lisaks pakuvad testid nutikate lepinguaudiitorite mitteametlikku dokumentatsiooni, et pakkuda neile täiendavat teavet projekti eeldatavate funktsioonide kohta. 

Testimise auditi kõige hõlpsamini rakendatav etapp keskenduks testkomplekti käivitamisele. Kui kood läbib enamiku testidest, pole tõenäoline, et leiate ilmseid probleeme. Teisest küljest, kui kood testides ebaõnnestub, konsulteerivad audiitorid arendajatega ja uurivad, kas nad teadsid ebaõnnestunud testidest. Kui ebaõnnestunud testide arv on tunduvalt suurem, on mõistlik auditiprotsess peatada ja koodibaasi kriitilisi muudatusi teha enne edasiminekut.

Teine oluline aspekt, mis on seotud nutikate lepingute auditikulude testimisega, on liini katvus. Audiitorid peavad üle vaatama testrea katvuse, kontrollides testides hinnatava koodi hulka. Testi täiustatud katvus võib hõlmata täiendavaid testitud funktsioone, mis toob kaasa piiratud, tundmatute haavatavuste ja probleemide võimalused. Paljud kvaliteedi tagamise spetsialistid vaatavad 100% liini katvust. Siiski töötab 85–90% iga lepingu liini katvusest paljude projektide puhul kenasti. 

Automatiseeritud analüüs 

Kui olete testimisprotsessiga lõpetanud, liigute tõenäoliselt nutika lepingu auditi analüüsifaasi. Nõudlus turvaliste nutikate lepingukoodide järele on viimasel ajal märkimisväärselt kasvanud. Seetõttu kasvab märkimisväärselt ka vajadus automaatse veatuvastustarkvara järele. 

Paljud sümboolsed täitmistööriistad järgivad kujundust, mis keskendub üldistele haavatavustele, mida saate Solidity nutikatest lepingutest avastada. Automatiseeritud analüüsitööriistad võivad hinnata programmi, et määrata kindlaks sisendid, mis käivitavad programmi iga osa täitmise. Nutika lepinguauditi automaatsed analüüsitööriistad aitavad auditiprotsessi sujuvamaks muuta, parandades koodis üldiste probleemide tuvastamise lihtsust. 

Samal ajal võivad need hõlbustada ka vabanemist inimaudiitorist sõltumisest, tagades samal ajal lühema tööaja. Automatiseeritud analüüs võimaldab audiitoritel suunata oma jõupingutused uutele ja keerukatele haavatavustele. 

Kuigi automaatne analüüs võib nutika lepingu auditi kulusid kindlasti sujuvamaks muuta, on Solidity automatiseeritud analüüsitööriistad praegu väljatöötamise algusjärgus. Seega kulub nutikate lepingute auditite jaoks soovitud täiuslikkuse saavutamiseks palju aega.

Lisaks ei ole automatiseeritud analüüsitööriistad teadlikud konkreetse koodilõigu kirjutamise kontekstist. Selle tulemusel võivad sellised tööriistad sageli teatada valepositiivsetest tulemustest koos probleemide ebaõige väitega. Sel hetkel peaksite iga tuvastatud haavatavuse puhul kasutama käsitsi analüüsi. 

Käsitsi analüüs

Nutikate lepingute auditite automatiseeritud analüüsivahenditel on palju eeliseid. Need võivad aidata hõlpsasti tuvastada levinud nutikate lepingute haavatavusi. Teisest küljest ei mõista nad arukate lepingute arendajate kavatsusi. Seetõttu on käsitsi kontrollimine vajalik nõue, et parandada võimalike nutikate lepingukoodide haavatavuste tuvastamist. 

Kogenud auditeerimismeeskond hindab spetsifikatsiooni projekti toimivuse kinnitamiseks vastavalt soovitud funktsioonidele. Targa lepingu audiitorid saavad oma tähelepanekute põhjal pakkuda nutika lepingu projektimeeskonnale usaldusväärseid parendussoovitusi.

Auditiaruanne

Nutika lepingu auditi viimane samm on auditiaruande koostamine. Audiitorid peaksid koostama üksikasjaliku auditiaruande pärast testide, automatiseeritud analüüsi ja käsitsi analüüsi protsesside läbimist. Kõige tähtsam on see, et auditimeeskond ja projektimeeskond peaksid maha istuma, et aruande järeldusi arutada. Arutelu võib aidata projektimeeskonnal auditimeeskonna soovituste kõrval mõista probleeme ja nutikate lepingute nõrkusi. 

ETHEREUMI NUTILEPINGU TESTIMISEKS TESTIMISEKS NÄITED KÜBERTURVAPÜNDE TÜÜPIDE KOHTA:

 • Taassisenemise rünnak
 • Üle- ja allavoolud
 • Rünnaku ümberkorraldamine
 • Kordusrünnak
 • Lühiaadressi rünnak

Kui olete algaja. Usun, et allolev artikkel on teile kasulik ☞  Mida peaksite teadma enne krüptovaluutasse investeerimist – algajatele

NUTIKAS LEPINGU TÄITMISE KINNITAMINE

Enne selle avaldamist on oluline tagada, et teie nutikas leping oleks jõudlusele optimeeritud. Iga nutika lepingu toimimine on otseselt seotud koodi kvaliteediga.

Just sel põhjusel peaksid kõik arukate lepingute auditid hõlmama toimivuse valideerimist. Halvasti optimeeritud lepingute täitmine maksab ka rohkem, nagu ma hiljem selgitan.

Valideerimine hõlmab koodi kontrollimist vigade suhtes, mis võivad mingil viisil aeglustada või mõjutada lepingu muid aspekte.

Lihtsaim koht tulemuslikkuse ülevaatuse läbiviimisel alustamiseks on ametlik kontroll, et näha, kas leping täidetakse viisil, mis täidab kõiki kokkuleppeid, mille mõlemad pooled lepingu sõlmimisel otsustasid.

Näiteks tarneahelapõhise nutika lepingu puhul võib see leping olla midagi nii lihtsat, et üks osapool kinnitab kauba kohaletoimetamise, mis käivitab seejärel makse vabastamise krüptožetoonide või krüptovaluuta kujul. nagu ETH või Bitcoin jne.

Esimese sammuna tuleb kontrollida, kas defi (detsentraliseeritud finantseerimise) leping suudab pärast kauba tarne registreerimist automaatselt makse algatada.

Järgmisena testitakse lepingut muutujate suhtes. Kuna lepingu "käivitusi" ja nendest tulenevaid toiminguid võib olla väga palju, on oluline, et lepingut testitaks, et veenduda, kas see on võimeline käsitlema kõiki võimalikke variatsioone, mida sellelt küsida.

Seetõttu hõlmab osa jõudluse valideerimisest ka nutika lepingu survetestimist muutujate suhtes, mis võivad tuleneda sellest, kuidas seda reaalses maailmas rakendatakse.

Selle näiteks võib olla ükskõik milline lepingu sõlmimise kolmas osapool, muudatused täitmistingimustes, muudatused lepingu lõpuleviimise toimingutes pärast selle aktiveerimist ja isegi see, kuidas leping reageerib vaidlustele, mis tulenevad ühest või mõlemast. poolte arvates, et lepingu tingimusi ei ole nõuetekohaselt täidetud.

Uskuge või mitte, kuid üks korduvamaid jõudlusega seotud probleeme tuleneb sellest, et arendajad ei mõista lepingu kogu ulatust.

Lihtne arusaamatus lepingu täpsetest kirjeldustest toob peaaegu kindlasti kaasa vigu selle toimimises.

Võimalike vigade või möödalaskmiste testimine enne nutika lepingu aktiveerimist aitab vähendada juhtumeid, kus lepingud toimivad sobimatult või ei anna kõiki soovitud tulemusi.

NUTIKAS LEPINGU OPTIMEERIMINE GAASIANALÜÜSI LÄBI

Nutikate lepingute sõlmimise kulude katmiseks peavad sellised platvormid nagu Ethereum Project laadima gaasi eetri kujul. Gaasihinnad sõltuvad nutika lepingu keerukusest.

Selles näites varieeruvad need vastavalt operatsioonikoodide arvule, mida Ethereumi plokiahela virtuaalmasin peab täitma. Selgema pildi saamiseks, kui palju teie nutika lepingu ülalpidamine maksab.

Enne nutika lepingu kodeerimist peaks teil olema hea ettekujutus konkreetse lepingu toimimisega seotud gaasikuludest.

Ethereumi kollase paberi hinnagraafikut kasutades   on võimalik koostada üsna täpne hinnang oma nutika lepingu gaasikulude kohta.

Kui teil on see hinnang, saate seda arvu kasutada, et näha, kas teie nutikas leping vajab optimeerimist.

Tehes ühe nutika lepingu tehingu ja seejärel võrdledes teilt võetud gaasikulusid teie esialgse kalkulatsiooniga, saate selge ülevaate sellest, kui optimeeritud teie leping tegelikult on.

NUTIKAS LEPINGU HAVATATAVUSE IDENTIFITSEERIMINE

Tõenäoliselt pole kunagi olnud tarkvara, mis ei sisaldanud vigu ega mingit haavatavust. Arukad lepingud pole kahjuks teistsugused.

Artiklis juhitakse tähelepanu sellele, et meeskond lõi tööriista pärast seda, kui häkker leidis The DAO organisatsiooni käivitatud nutikas lepingus haavatavuse.

See häkker suutis seejärel nende ICO-lt varastada ilmatu 50 miljonit dollarit. See joonis annab aimu probleemi tohutust suurusest ja toob välja, miks on põhjaliku nutika lepingu turvaauditi läbiviimine nii hädavajalik.

Õnneks avaldas uurimisrühm Oyente lähtekoodi juba 2016. aastal Githubis. Kuna see on avatud lähtekoodiga, on selle allalaadimine igale arendajale tasuta.

Kuigi see tööriist on nüüdseks suures osas aegunud ja sellega on probleeme ka uuemate haavatavusohtude tuvastamisega, on see siiski väärtuslik tööriist, mis aitab arendajatel tuvastada paljusid plokiahela turvanõrkusi.

Teine teadlaste rühm töötas hiljuti välja veelgi arenenuma tööriista nimega Maian. See tööriist on eriti kasulik lepingute haavatavuste otsimisel, mis võimaldaksid häkkeritel rahakotist raha varastada.

Kahjuks on Maiani meeskond otsustanud tarkvara mitte välja anda, kuna on oht, et ründajad kasutavad seda rünnatavate haavatavate lepingute tuvastamiseks.  

Lõpetuseks on üsna selge, et nutikas lepinguaudit võib olla paljulubav tööriist arukate lepingute funktsionaalsuse parandamiseks. See, mis tundus peaaegu läbimatu, sisaldas mõningaid turvaauke. Nutika lepingu auditi maksumus võib olenevalt kasutatavast platvormist või tööriistast oluliselt erineda. 

Nutikate lepingute auditite tõhusust mõjutavad ka paljud teised tegurid, näiteks suhtlus projektimeeskonna ja auditimeeskonna vahel. Ettevõtted peaksid aga töötama selle nimel, et teha kindlaks arukate lepingute auditeerimisega seotud väljakutsed, et parandada nende tõhusust arukate lepingute võimendamisel. Lisateavet arukate lepingute kohta ja selle kohta, kuidas saate arukate lepingute auditeerimisest kohe kasu saada!

Täname, et lugesite!

Ken Mueller

Ken Mueller

1643055600

Pilvekaevandamise kasutamine krüpto teenimiseks?

Selles postituses vaatleme lähemalt, mis on pilvekaevandamine ja kuidas see toimib ning millised on selle eelised ja puudused.

Pilvekaevandamine on praktiline viis krüptovaluuta teenimiseks, rentides arvutusvõimsust kolmandate osapoolte allikatest.

Aastakümneid tagasi hoidsid kõik suuremad arvutitarkvarafirmad keldrid täis arvuteid, mis krõbistasid nii päeval kui öösel. Spordisaalide suurused ruumid oleks pühendatud serveritele, mis hoiavad valgust põlemas.

See kõik muutus pilvandmetöötluse ajastul. Selle asemel, et ohverdada hinnalist maa-alust kinnisvara, hakkasid tarkvarafirmad rentima arvutusvõimsust ladudest, mis olid täis mujal majutatud võimsaid masinaid.

Pilvekaevandamine toob sama põhimõtte – arvutustöö sisseostmine – krüptoraha kaevandamisesse, võimsate arvutite käitamise protsessi, mis kaevandavad selliseid münte nagu bitcoin, litecoin ja dogecoin. Selle asemel, et osta kalleid arvuteid, et neid münte ise kaevandada, võite rentida spetsialiseerunud kaevandaja arvutusvõimsust kõikjal maailmas asuvalt pilvekaevandusettevõttelt.

Veelgi enam, kui maksate pilvekaevandusteenuste eest, rendite osa suure arvutusvõimsusega kogumist, mis tähendab, et alistate tõenäolisemalt teisi vähem võimsaid bitcoini kaevureid, kes võidukat räsi genereerivad. mis teenib neile bitcoine.

Pilvekaevandamine kehtib ainult töötõendamise süsteemide puhul, nagu Bitcoin ja algne Ethereumi plokiahel, mis kaevandavad uusi krüptovaluutasid puhta arvutusliku jõuga.

Pilvekaevandamine ei kehti panuse tõestamise süsteemidele, mis võimaldavad võrgu sees mitme müntide lukustajatel osaleda uute plokkide valideerimises ja teenida vastutasuks äsja vermitud krüptovaluutat. Kuid paljud panustavad teenused, nagu Ethereum 2.0, Solana ja EOS, võimaldavad teil oma münte delegeerida teistele valideerijatele, et teenida kasumikärbe, mis on funktsionaalselt sarnane pilvekaevandamisega.

Mis on pilvekaevandamine?

Pilvekaevandamine on krüptovaluutade genereerimise protsess, kasutades kolmandalt osapoolelt (pilvekaevandamise teenusepakkuja) renditud arvutusvõimsust. Iga kaevandaja osaleb tegelikult "kaevandusfarmis" (kaugandmekeskus, mis on pühendatud krüptokaevandamisele), ostes teenusepakkujalt teatud koguse "räsivõimsust". Vastutasuks annab teenusepakkuja neile juurdepääsu preemiatele, mis on proportsionaalsed kaevandajate ostetud räsivõimsusega. 

Kuna kaevandamine toimub pilve kaudu, ei pea kaevurid muretsema arvutiseadmete hoolduse, müra, soojuse ega energiaarvete pärast. Pärast usaldusväärse pilvekaevandusteenuse pakkuja leidmist peavad kaevurid valima ainult sõlmitava lepingu tüübi ja soovitud kestuse. Nad peavad tegema ettemakse kas fiat-valuutas või digitaalses valuutas, misjärel varustab teenusepakkuja neile kõike, mida nad operatsiooniks vajavad. 

Üldjuhul saavad kaevurid valida lepingute vahel 500 ja 1000 gigahašiga sekundis, kestusega kuni üks aasta. (Üks GH/s = 1 miljard räsi sekundis.) Siiski võivad mõned pakkujad pakkuda lühiajalisi pilvekaevandamise lepinguid, 6-kuulisi või isegi 24-kuulisi lepinguid.

Mis on Bitcoini pilvekaevandamine?

Bitcoini kaevandamine on vaevarikas ja hõlmab nappide tasu eest kulukaid kaevandusseadmeid. Bitcoini pilvekaevandusteenused on alternatiiviks, et kõik saaksid alustada bitcoini kaevandamist ilma kallite seadmete või tehniliste teadmisteta. Nii nagu iga pilvekaevandamine, on kontseptsioon lihtne, hõlmates ainult jagatud töötlemisvõimsusega kaugandmekeskust – räsivõimsust.

Kuigi bitcoini pilvekaevandamise investeeringutasuvus (ROI) on vaieldamatult rahuldust pakkuv. Kuid kõik sõltub esialgsetest kuludest ja bitcoini hinna hindamisest sel hetkel. Kuna laenate arvutusvõimsust tehniliselt pilvekaevandusteenuse pakkujalt, võivad gh/s või th/s hind ja teenustasud olla teie tegeliku ROI määramisel olulised.

Võrreldes GPU kaevandamisega, mis maksab 2000–8000 dollarit tipptasemel seadme eest, võib pilvekaevandamine säästa palju probleeme suurte elektriarvete, müra ja kuumuse eest. Selleks, et istuda maha ja vaadata, kuidas auhindu saabub, on vaja vaid osta soovitud räsivõimsus ja leppida soovitud investeerimisperioodiga. Pilvekaevandamine on aga nagu iga teinegi investeerimisvorm; sellega kaasneb alati ebakindlus ja risk. Enne investeerimist tehke alati oma hoolsuskohustus. 

Kuidas pilvekaevandamine töötab?

Pilvekaevandamise mudeleid on kahte tüüpi: 

 • Host Mining : kaevurid ostavad või rendivad kaevandusfarmides kaevandusplatvorme ning maksavad nende seadistamise ja hoolduse eest. See mudel vähendab elektrile juurdepääsuga seotud kulusid. Lisaks, kuna kaevuritel on platvormide üle suurem kontroll, saavad nad genereeritud räsivõimsuse kaevandusbasseinidesse ümber suunata. Lisaks on kaevuritel täielik kontroll genereeritud preemiate üle.
 • Räsivõimsuse rentimine : kaevurid rendivad osa kaevandusfarmi genereeritavast räsivõimsusest. Sisuliselt liituvad nad pilvekaevandusettevõtte pakutava plaaniga, et saada osa kaevandusfarmi kasumist. Kaevurid ei pea maksma seadistus- ega hooldustasusid ning kaevandamise tasusid jagatakse sõltuvalt räsivõimsuse osast, mida iga kaevandaja kontrollib.

Kuidas kaevandusbasseinid töötavad?

Kõik kaevanduskogumis osalejad jagavad oma arvutusressursse, et suurendada krüptovaluuta plokiahelas ploki genereerimise tõenäosust – selleks on vaja lahendada keerulisi krüptograafilisi mõistatusi. Kui osalejatel see õnnestub, saavad nad tasu, tavaliselt nende kaevandatud krüptovaluuta kujul. Nende saadav summa sõltub nende töötlemisvõimsuse või töö osakaalust kogu kogumi suhtes.

Kaevanduspreemiate jagamine

Kõikidel kaevandusbasseinidel on oma raskusaste, mis tavaliselt jääb 1 ja kaevandatava krüptovaluuta raskusastme vahele. Kui kaevandaja loob ploki, mille raskusaste on kaevandamisbasseini raskusastme ja krüptovaluuta raskusastme vahel, käsitletakse seda plokki aktsiana. Enamik kaevanduskogumeid jagab tavaliselt osalejate vahel kaevandamispreemiaid, võttes aluseks PPS-i (Pay-per-Share) mudeli. 

Samuti on basseine, mis võivad kehtestada piiranguid makstavatele aktsiamääradele. Nendes kogumites kasutatakse selliseid mudeleid nagu võrdsustatud jagatud maksimaalne aktsiatasu ja jagatud maksimummakse aktsia kohta.

Mis aitab kaasa pilvekaevandamise ideele? 

Entusiasm krüptovaluutade kaevandamiseks on endiselt tugev, kuigi kaevandamise raskused on tõusuteel. Võib olla kaevureid, kes eelistavad hostitud kaevandusseadmeid, mitte seda omavad. Siiski on palju põhjuseid, mis tekitavad pilvekaevandamise idee.

Siin on mõned võimalikud põhjused.

Nõuded võrgu räsivõimsusele

Krüptovaluutaalgoritmide keerukus oli tõusnud, samas kui hüved olid muutunud väiksemaks (näiteks 6,25 bitcoini ploki kohta, mida tänapäeval kaevandatakse, võrreldes 50 bitcoini ploki kohta 2009. aastal). Kaevandustegevuse omanikud mõistsid, et konkurentsivõime säilitamiseks on vaja rohkem arvutusvõimsust. See viis kaevandusbasseinide ideeni, mis ühendab kõigi kaevandustegevuses osalejate räsivõimsuse.

Kaevandusmüntide piiratud pakkumine

Turule tuleb vaid etteantud arv konkreetse krüptovaluuta münte (Bitcoini puhul 21 miljonit münti). Koos vahetuskursi tõusu väljavaadetega on see toonud kaasa mitmeid uuendusi krüptokaevandamise ruumis. Pilvekaevandamine on tegelikult kaevandusbasseinide areng.

Ahvatlev kaevandustulu

Pilvekaevandamise tõusu teine ​​põhjus on kaevurite võimalikud võimalused teenida kaevandustegevuses osaledes atraktiivseid tasusid. Pilvekaevandusettevõtted kipuvad pakkuma heldeid väljamakseid, et meelitada kliente/investoreid osalema.

Kaevandusplatvormide revolutsioon

Krüptokaevandamise algusaegadel viidi kogu protsess läbi keskmises koduarvutis. Hiljem hakkasid kaevurid rajama kaevandusseadmeid, kombineerides GPU-kaarte, mis osutusid keerukate matemaatiliste võrrandite lahendamisel (nt Bitcoini turvalise räsialgoritm-256) palju tõhusamaks kui tavalised protsessorid. GPU-d suurendasid Bitcoini võrgu räsivõimsust, kuid muutsid ka SHA-256 algoritmi lahendamise palju keerulisemaks.

Veidi hiljem toodi turule rakendusspetsiifilised integraallülituse (ASIC) kaevandusseadmed, mis muutsid GPU-d kiiresti vananenuks. Need suure võimsusega spetsiaalselt ehitatud kiibid olid aga hinnaga, mida keskmine kaevandaja ei saanud endale lubada. Bitcoini võrgu räsivõimsus kasvas veelgi - nagu ka SHA-256 algoritmi raskused. Tavalise protsessoriga kaevandamine muutus kasutajatel peaaegu võimatuks, samal ajal kui nende elektrikulud tõusid hüppeliselt. 

ASIC-platvormid muutsid krüptokaevandamise sektori kohaks, mis oli mõeldud peamiselt suurtele tegijatele. Ja siin astusid sisse kaevandusbasseinid: nende eesmärk oli võimaldada kõigil kaevandustegevuses oma võimaluste piires osaleda ja vahetada tavaliste preemiate vastu. Need preemiad on tavaliselt proportsionaalsed iga basseinis osaleja annetatud räsivõimsusega. 

Peagi mõistsid andmekeskuse operaatorid, et suur hulk inimesi ei osalenud kaevandusbasseinides, kuna neil polnud kaevandusplatvormi. Nii hakati basseinis välja rentima räsivõimsust, millest sündis pilvekaevandamise kontseptsioon.

Kuidas alustada krüptovaluutade pilvekaevandamist

Pilvekaevandamisega alustamine ei nõua seadistamist, mida teeb tavaline krüptoraha kaevandamine. Te ei pea ostma spetsiaalset riistvara, seda kuskil hoidma ega elektriarveid maksma.

Selle asemel peate valima eduka kaevandusbasseini, rentima sellelt riistvara ja ootama, kuni kaevandusbassein raha teenib. Samuti peate valima krüptovaluuta. Bitcoin, ethereum ja dogecoin sisaldavad MiningPoolStats.com andmetel suurimaid kaevandusbasseine.

Antpool, Poolin, f2pool ja Slush Pool on ühed suurimad jaetarbijaid teenindavad bitcoinide kaevandamise basseinid. Foundry Digital on suur Põhja-Ameerika kaevandusbassein, mis teenindab institutsionaalseid investoreid.

Pilvekaevandamise teenusega alustamiseks peate tegema järgmist.

Valige pilvekaevanduse pakkuja ja münt, mida soovite kaevandada.

Registreerige konto.

Iga sait on veidi erinev; tasud erinevad, nagu ka pakutavad teenused ja kaevurid.

Antpoolis, kaevanduskogumis, mis moodustab umbes 15% bitcoini hashratest, alustamiseks peate looma konto, alla laadima spetsiaalse kaevandamise konfiguratsioonitarkvara ja valima kaevandaja. Sait võimaldab sorteerida kaevandusmasinaid tõhususe ja kasumlikkuse järgi. Saate rentida kaevureid ja teenida perioodiliselt väljamakseid selles valuutas, mida kaevandate.

Bitcoini kaevandusbasseinid (Miningpoolstats.stream) (https://miningpoolstats.stream/bitcoin)

Kas pilvekaevandamine on tulus?

Jah, see võib olla. Sellega kaasnevad esialgsed kulud – peate nende kaevurite rentimise eest maksma ja kaevandusbasseinid võivad ka teie kasumit kärpida –, kuid see võib olla kasulik.

Teie kasum sõltub basseinides kasutatavate kaevurite võimsusest – uuemate kaevurite näitajad on paremad kui vanematel mudelitel ja toovad tõenäoliselt suuremat tulu – ja turu olukorrast. Näiteks kui otsustate oma bitcoini hoida, selle asemel et müüa seda tavalise raha (nt USA dollari) eest, jääte bitcoini hinnaga kokku puutuma.

Erinevad mündid kujutavad endast erinevaid valuutariske. Näiteks Antpoolis maksab bitcoin iga terahashi kohta 0,2900 dollarit, samas kui ethereum maksab 0,3044 dollarit. Need väikesed erinevused võivad süveneda, kui rentite suurema räsivõimsusega kaevureid.

Kas pilvekaevandamine on riskantne?

Pilvekaevandamine on riskantne, kuna usaldate krüptovaluutat kaevandades kellelegi teisele, ilma et oleksite kunagi kontrollinud, kas neile kuulub bitcoini kaevandamiseks vajalik riistvara või mis iganes te valite.

Paljud petturlikud pilvekaevandusteenused väidavad, et kaevandavad bitcoine teie nimel, kuid imevad selle asemel lihtsalt teie raha. USDminer on üks paljudest näidetest. Sageli tegutsevad nad täiesti anonüümselt, mistõttu on võimatu teada, kes platvormi haldab, ja lubavad lühikese aja jooksul väga kõrget tulumäära. Muud punased lipud hõlmavad järgmist:

Õigekirjavead veebisaidil.

Anonüümsed iseloomustused, mis näitavad inimeste näopilte.

Ettevõtte vale aadress või selle täielik puudumine.

Tuntud kaevandusbasseinide järgimine vähendab seda riski oluliselt.

Nagu mainitud, sõltute ka turu tervisest. Bitcoin ja teised kaevandatavad krüptovaluutad on väga muutlikud – see tähendab, et nende hinnad võivad lühikese aja jooksul dramaatiliselt muutuda. See ohustab teie investeeritud kapitali, kuna kõik kaevandamisest teenitud mündid võivad hinnas kukkuda.

Pilvekaevandamisega kaasneb ka suur regulatiivne risk. Näiteks Hiinas majutati varem suur hulk pilvekaevureid, kuna riik pakkus odavat elektrit ja märgadel aastaaegadel kasutas tööstus ka rohelist energiat. Kuid 2021. aasta kevadel võttis Hiina oma krüptoraha kaevandamise tööstuse maha ja sundis kaevureid poe sulgema või mujale kolima. See tähendas, et kõik, kes rentivad Hiina basseinidest pilvekaevureid, kaotasid sissetuleku.

Ka teised riigid võiksid keelata krüptoraha kaevandamise. Protsess nõuab tohutul hulgal energiat, millest osa saadakse fossiilkütuste põletamisest, ja käputäis valitsusi peavad seda keskkonnale nuhtluseks.

Siiski väärib märkimist, et need riskid on palju väiksemad nende inimeste jaoks, kes kaevandust varjutavad, kui siis, kui ostaksite kaevandusmasinad ise. Spetsiaalne riistvara võib olla väga kallis, rääkimata kaevandamisega seotud jooksmis- ja hoolduskuludest. Riistvara, mille ostsite krüptovaluuta kaevandamiseks, ei pruugi olla kohutavalt palju väärt, kui majanduskrahh kaotaks nõudluse kaevandamise järele.

Pilvekaevandamine vs riistvara kaevandamine

Pilvekaevandamise puhul on kaevurid tegelikult kaevandustegevuses investorid ja ainus, mida nad tagavad, on raha. Pilvekaevandusettevõte haldab kaevandusplatvormidest koosnevat kaevandusfarmi ja võimaldab kaevuritel kas osta või rentida osa farmi räsivõimsusest.

Paljudel juhtudel on pakkuja investeerinud tipptasemel riistvarasse, ehitades kaevandusfarmi odavama elektri ja jahedama kliimaga kohta. Nii hoitakse talupidamise üldkulud kontrolli all. Kaevurid ei pea kogu protsessi jooksul millegi eest hoolitsema ja nad ootavad ainult talu kasumi kärpimist. 

Riistvaralise kaevandamise puhul omavad kaevurid oma kaevandusplatvormi ja nad peavad otsustama, kas kaevandada üksi või liituda kaevandusbasseiniga ja panustada selle arvutusvõimsusse, vastutasuks osa tulust. Nad peavad kandma hoolt kõigi riistvara hooldamise ja uuendamisega seotud kulude eest ning omama alati usaldusväärset Interneti-ühendust.

Kuidas kaevurid pilvekaevandamisest kasu saavad?

Kulutõhusus

Pilvekaevandamine kipub kaevurite jaoks olema väga kuluefektiivne. Nad ei pea ise kaevandusseadmete eest maksma, neid pidevalt uuendades ning paigaldus- ega seadistamiskulusid ei kaasne. Ainus riistvara, mida nad vajavad, on tahvelarvuti või nutitelefon, et kontrollida oma operatsiooni hüvesid.

See välistab muret selle pärast, kas nad suudavad müüa füüsilist varustust, kui kaevandamine pole enam kasumlik. 

Kaevurid ei pea muretsema ka elektriarvete, müra ega kaevandusplatvormide tekitatud soojuse pärast.

Tehnoloogiline tugi

Pilvekaevandamine ei nõua spetsiifilisi teadmisi protokollide, krüptovaluutade ega kaevandusseadmete kohta. Kaevurid peavad avama vaid teenusepakkuja juures konto ja maksma tasu, mis sõltub räsivõimsuse suurusest, mida nad soovivad osta. Kõik preemiad kantakse otse sellele kontole.

Hooldus puudub

Teine eelis on see, et kaevurid ei pea muretsema seadmete hoolduse pärast (tagades seadme tööks parima keskkonna), sest selle eest hoolitseb pilvekaevandusettevõte. Ettevõtted kasutavad tavaliselt jahutustorne ja muid seadmeid, et tagada oma kaevandusfarmides hea õhutamine, vältides sellega riistvara kokkuvarisemist.

Pilvekaevandamise teenusepakkuja võib aga kaevandajatelt nõuda seadmete hooldustasu.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceBittrexPoloniexBitfinexHuobiMXCProBITCoinbase

Pilvekaevandamisega seotud riskid

Esiteks, kuna kaevuritel ei ole arvutiseadmeid, pole neil selle üle kontrolli. See tähendab, et nad ei saa seda müüa. 

Teiseks on pilvekaevanduslepingute tasuvus väga erinev ja see pole garanteeritud. Isegi kui kaevurid leiavad usaldusväärse teenusepakkuja ja sõlmivad selle ettevõttega lepingu, tähendab see lihtsalt, et viimane osutab kokkulepitud aja jooksul täpselt reklaamitud teenuseid ja räsimäärasid. See ei garanteeri, et see teenib kaevurite jaoks kasumit. Lisaks saab teenitud kasumit kärpida tasudega, mida kaevurid võivad lepingu kehtivuse ajal teenusepakkujale maksta – lisaks ettemaksusummale. 

Kolmandaks on pilvekaevandusruum küps petturliku käitumise juhtudeks. Kaevurid võivad teenusepakkujale ette maksta ega saa vastutasuks tasu või lubatud tasu ei pruugi olla ootuspärane. Samuti võivad pakkujad avaldada oma kaevandusfarmi üksikasju, kuid mitte tegelikke fotosid ega muid kinnitusi, mis võivad viidata kelmusele. Usaldusväärsed pilvekaevandusettevõtted avaldavad alati teabe ja tegelikud fotod oma andmekeskustest ning mõnel juhul esitavad isegi tõendid elektriarvete kohta. 

Kui näib, et pakkuja pakub müügiks piiramatul hulgal räsivõimsust, võib see olla ka pettus – kuna ühelgi pilvekaevandusettevõttel pole tegelikult piiramatut arvutusvõimsust. 

Usaldusväärse teenusepakkuja leidmine võib olla keeruline. Kaevurid peavad alati jälgima oma hoolsuskohustust seoses konkreetse ettevõttega, enne kui sellega ühendust võtavad. 

Lõpuks võib esineda olukordi, kus pakkuja võib kaevandamise peatada – näiteks kui kaevandatava krüptovaluuta vahetuskurss jõuab teatud tasemeni. Seega peavad kaevurid pöörama suurt tähelepanu teenusepakkuja tingimustele, mis on seotud "lepinguliste hoiatustega".

Paljud eksperdid usuvad, et pilvekaevandamine oma eeliste ja võimalustega on krüptokaevandamise tulevik. Praegu on see aga pettuste ja kelmuste levikuga väljakutseid pakkuv sektor. See tähendab, et kaevurid peavad enne konkreetse ettevõtte tehnoloogiasse investeerimist põhjalikult uurima.

Tänan teid lugemise eest!

Ken Mueller

Ken Mueller

1654114740

Parimad krüpto krediit- ja deebetkaardid

Krüpto algusaegadel kasutasid omanikud P2P (peer-to-peer) tehinguteks tavaliselt selliseid valuutasid nagu Bitcoin. Nüüd muudavad krüptodeebet- ja krediitkaardid palju lihtsamaks krüptovaluutade konverteerimise fiatiks, et neid maksmiseks kasutada. Olenemata sellest, kas olete krüptoga uustulnuk või kauaaegne investor, krüptokaart aitab teil oma digitaalsele osalusele juurde pääseda ja seda kasutada.

Selles artiklis kirjeldatakse parimaid tarbijatele praegu saadaolevaid krüptokrediit- ja deebetkaarte, samuti kahte tulevast krüptokrediitkaarti. Samuti selgitatakse, kuidas saate otsustada, milline kaart on teie jaoks parim.

A. Mis on krüptokrediit- ja deebetkaardid?

Krüptokrediitkaart võimaldab teil kulutuste eest tasuda krüptovaluutat teenida, samas kui krüptodeebetkaart muudab krüptovaluuta fiatiks, kui sooritate ostu või kasutate sularahaautomaati.

Krüpto krediitkaardid?

Nagu tavaliste krediitkaartide puhul, hõlmab krüptokrediitkaartide kasutamine ka väljastajalt raha laenamist. Ostu sooritamisel annab kaardifirma vajalikud vahendid ja teie saldo suureneb. Nagu tavaliste kaartide puhul, võimaldavad krüpto-krediitkaardid omanikel oma ostude eest tasu teenida. Krüptokrediitkaarte eristab see, et hüved tulevad krüptovaluutana, mille väljastaja omanikule ostab.

Krüptokrediitkaardi kasutamise üks peamisi eeliseid on see, et see annab teile riskivaba võimaluse krüptovaluutat teenida lihtsalt igapäevaste ostude tegemisega. See teeb sellest suurepärase võimaluse kõhklevatele, riskikartlikele krüptomaailma uustulnukatele. Ainus märkimisväärne puudus on krüptoturgude volatiilsus, kuid vähemalt riskivad kaardiomanikud ainult oma hüvedega, mitte aga suurema säästuga.

Krüptodeebetkaardid?

Krüptodeebetkaart sarnaneb tavalise deebetkaardiga selle poolest, et selle omanik kasutab oma raha ostude sooritamiseks või sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks. Erinevalt tavalistest deebetkaartidest ammutab enamik krüptodeebetkaarte omaniku krüptovaluutakontodelt. See muudab need mugavaks viisiks teisendada krüptovaluutat fiati, mida saate kasutada tavaliste ostude tegemiseks. Teised krüptodeebetkaardid võimaldavad eellaadida fiati või digitaalseid valuutasid.

Lisaks krüpto konverteerimisele fiatiks võimaldavad krüptodeebetkaardid sageli vähendada välistehingute tasusid ja kulutada hõlpsalt raha mitmes valuutas. Võimalikud lõksud hõlmavad geograafilisi piiranguid ja maksustatavate sündmuste käivitamist krüptovaluuta kasutamisel.

Loe lisaks: Krüptodeebetkaardid | Krüptokaardid

B. Kuidas valida parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte

Kuigi krüptokaarte pole endiselt saadaval nii palju kui tavapäraseid krediit- ja deebetkaarte, ilmub igal aastal uusi võimalusi. Kui valikute arv suureneb, peavad tarbijad oma otsusele rohkem mõtlema. Enne kaardi valimist peaksite arvestama mõne põhiteguriga.

 • Saadaval olevate krüptovaluutade tüübid

Kõigepealt peate mõtlema kasutatava krüptovaluuta tüübile. Mõned krüptokrediitkaardid võimaldavad teil teenida preemiaid ainult teatud krüptovaluutas ja mõned krüptodeebetkaardid saavad ühendada ainult teatud krüptovaluutakontodega. Kui olete krüptomaailmas uus ja te ei hooli sellest, millist valuutat lõpuks kasutate, ei tohiks see probleem olla. Teisest küljest, kui teil on juba valitud valuuta, peate leidma kaardi, mis võimaldab teil seda kasutada.

 • Pakutud preemiad

Parimate krüptokrediitkaartide võrdlemisel peaksite kaaluma iga kaardi pakutavaid hüvesid. Üldiselt võimaldab kõrgem preemiamäär teil teenida rohkem krüptovaluutat. Mõned kaardid pakuvad kindlat tasu igat tüüpi ostude jaoks, samas kui teised pakuvad teatud kategooriatesse kuuluvate toodete ja teenuste ostmisel kõrgemaid hindu. Kui juhtute, et kulutate konkreetses piirkonnas palju raha, võiksite otsida kaarti, mis teid teie harjumuste eest tasuks.

 • Tasud

Kuigi parimad krüptokrediitkaardid on üldiselt taskukohased, peaksite arvestama teatud tasudega. Mõned kaardid võtavad aastamaksu, teised aga täiesti tasuta. Välismaised tehingutasud on levinud, kuid kaarte võib leida ka ilma nendeta, mis on eriti hea mõte siis, kui reisite sageli välismaale. Samuti peaksite tähelepanu pöörama krüptovaluuta müügitasudele, mis on tüütud tasud, mis ilmnevad iga kord, kui müüte krüptorahas teenitud preemiaid.

 • Kasutuslihtsus

Paljude kasutajate jaoks on krüptokrediit- või deebetkaardi omamise põhieesmärk krüpto-fiati konversioonide optimeerimine. Vaevalt, et teie Bitcoini deebetkaart kasulikuks osutub, kui see ei võimalda teil krüpto kiiresti ja lihtsalt fiatiks teisendada. Kahjuks kasutavad mõned väljaandjad eksperimentaalseid meetodeid, mis ajavad kaardiomanikud segadusse ja muudavad konverteerimise keeruliseks. Seda tüüpi väljastajaid vältides saate tagada, et saate kaardi, mis vastab tõeliselt teie krüptovajadustele.

 • Kättesaadavus

Krüptokaart on kasulik ainult siis, kui saate seda ka reaalselt kasutada. Krüptomaailm areneb kiiresti ja tundub, et iga kuu toob kaasa uued reeglid. Selles dünaamilises keskkonnas vajate kaarti, mis on praegu teie eelistatud asukohas kasutatav. Nii saate tagada pideva juurdepääsu oma digitaalsetele varadele.

C. Parimad krüptokrediitkaardid

Kuna krüptovaluutad koguvad populaarsust, suureneb saadaolevate krüptokrediitkaartide arv pidevalt. See tähendab, et tarbijad peavad enne valiku tegemist olema eriti tähelepanelikud. Siin on kuus praegu turul olevat parimat krüptokrediitkaarti. Kuigi igal inimesel on oma vajadused ja ootused ning ta peaks kaardi vastavalt valima, ei saa te valesti minna, valides mõne selle lühikese loendi kaardi.

1. Mastercard Nexus

Nexo Mastercard on üks parimaid krüptokrediitkaarte kõigile, kes soovivad krüptovaluutas suuri laene võtta. Saate kaarti kasutada kuni 2 miljoni dollari väärtuses laenude jaoks, kui teie praegused krüptoosalused tagavad rahastamise.

Isegi kui te ei ole huvitatud suuremahulistest laenudest, on Nexo Mastercard endiselt ahvatlev valik. Üks peamisi eeliseid on saadavus, kuna kaarti saab kasutada kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Samuti võite teenida 2% preemiat, mis on konkurentsivõimeline määr, millega paljud kaardiomanikud on rahul. Seotud nutitelefoni rakendus muudab kaardi uskumatult kasutajasõbralikuks, võimaldades teil hõlpsasti märguandeid määrata, PIN-koodi muuta ja kaardi külmutada, kui see on kadunud või varastatud.

2. Venmo viisa

Kui teil on juba Venmo rakendus, siis on Venmo Visa krediitkaarti lihtne ja mugav kasutada. Saate sünkroonida Bitcoini krediitkaardi otse rakendusega, muutes ostude jälgimise ja preemiate jälgimise lihtsaks. Kaart ise on sünkroonimise hõlbustamiseks kohandatud spetsiaalse QR-koodiga.

Ilma aastamaksuta ja kuni 3% soodustustega kaart on rahaliselt soodne. Nende hüvede krüptodeks teisendamine võimaldab teil oma digitaalset rahakotti nuumata ilma liigset riski võtmata. Rahalise tasuvuse ja mugavuse kombinatsioon teeb sellest turul ühe parima krüpto-Visa kaardi.

3. Gemini Mastercard

Gemini Mastercardi selge preemiastruktuur ja laialdane ühilduvus muudavad selle üheks parimaks saadaolevaks krüptokrediitkaardiks. Kaardiomanikud saavad 3% tagasi kõikidelt iga-aastastelt söögikohtadelt kuni 3000 dollarini aastas, 2% toidukaupadelt ja 1% kõikidelt muudelt ostudelt. Need preemiad makstakse automaatselt välja Bitcoinis või mõnes muus 50 kaardiga ühilduvas krüptovaluutas.

Gemini Mastercard on kasutatav kõikjal, mis aktsepteerib Mastercardi. Kasutajasõbralik rakendus muudab tehingute jälgimise ja konto haldamise lihtsaks. Aastatasu puudub, kuid tehingutasud jäävad vahemikku 0,5–4%. Täpne tasu sõltub teie konkreetsest kaardist.

4. Täiendage Bitcoin Rewards Visa allkirjakaarti

See Bitcoini krediitkaart pakub algajatele lihtsat viisi krüptomaailma sisenemiseks. Selle tingimused on lihtsad ja sisenemisbarjäär on tühine. Isegi kui teil on ainult õiglane krediit, peaksite saama peaaegu kohe eelkinnituse. Sealt teenite kõikidelt ostudelt 1,5% protsenti, makstes otse Bitcoinis. Samuti saate 200-dollarise boonuse, kui kulutate kaardile 500 dollarit ja sooritate kolm järjestikust makset.

Selle krüpto-Visa kaardi üks oluline negatiivne külg on see, et see ei võimalda kaardiomanikel Bitcoini üle kanda, mis võib eriti tõenäoliselt häirida kogenud krüptoentusiaste. Samas on Upgrade Bitcoin Rewards Card üks parimaid krüptokrediitkaarte algajatele ja keskmise krediidivõimega inimestele.

5. BlockFi Rewards Visa Signature Card

See krüpto-Visa kaart on pikka aega olnud lemmik nii algajate kui ka krüptohuviliste seas. Püsivate krüptopreemiate ja äärmiselt helde tutvustuspakkumise kombinatsioon muudab BlockFi Rewards Visa Signature Cardi üheks parimaks krüptokaardiks turul. Esimese kolme kuu jooksul pärast BlockFi Rewards Visa Signature Cardi saamist võite teenida kuni 100 dollarit. krüpto 3,5% preemiaga kõikidelt ostudelt. Kui see sissejuhatav periood on läbi, teenite 1,5% oma esimeselt 50 000 dollarilt ja 2% järgmistelt kulutustelt, mis kõik makstakse krüptodes. Teil on ka pidev juurdepääs Visa Signature Concierge'i teenusele , mis on loodud reiside broneerimiseks ja tegevuste planeerimiseks.

6. SoFi Mastercard

Korralike tasumäärade, laialdase kasutatavuse ja ainulaadsete hüvede komplektiga väärib SoFi Mastercard oma kohta kõigis parimate krüptokrediitkaartide loendis. 1–2% rahatagasi pakkumine muudab kaardi suurepäraseks võimaluseks oma sääste suurendada. Samuti saate oma krediidi kulukuse määra vähendada, kui tasute aasta jooksul õigeaegselt makseid.

Bitcoini krediitkaarti saate kasutada kogu Mastercardi võrgus, mis annab teile paindlikkuse enamiku ostude sooritamiseks ilma probleemideta. Aastatasu pole ning saate hõlpsalt oma kontot hallata ja preemiaid lunastada SoFi rakenduse kaudu. Täiendavad hüved hõlmavad tasuta mobiiltelefonikindlustust ning allahindlusi Lyfti, Boxed™-i ja teiste populaarsete kaubamärkidega.

D. Parimad krüptodeebetkaardid

Kuigi krüptokrediitkaardid sobivad suurepäraselt krüptovaluuta teenimiseks rahatagastuspreemiate kujul, on krüptodeebetkaardid parem valik inimestele, kes soovivad kasutada juba omavat krüptovaluutat. Kuna turul on nii palju fantastilisi kaarte, pole kunagi olnud lihtsam krüpto konverteerida fiatiks ja kasutada seda igapäevaste ostude jaoks. Siin on 12 parimat turul olevat krüptodeebetkaarti, millest igaühel on oma soodsate omaduste komplekt.

7. Crypto.com viisa

Kui otsite krüptodeebetkaarti, millesse hambaid sisse tõmmata, on see üks parimaid kaarte, mida kaaluda. Crypto.com Visa on maailma esimene tasuta metallist ja krüptoga seotud deebetkaart. Ilma tasudeta, arusaadava täiendusmudeliga, mis muudab teie kontole Bitcoini ja muude digitaalsete valuutadega laadimise lihtsaks, ning agressiivse turunduskampaaniaga, millesse on kaasatud näiteks Lebron James ja Matt Damon, on lihtne mõista, miks paljud investorid on seda. Kui olete valuuta laadinud, saate selle kohe kulutada või välja võtta kõikjal, kus Visa aktsepteeritakse.

Kaart pakub omanikele hüvitisi sellistelt tellimusteenustelt nagu Netflix, Amazon Prime ja Spotify. Kas kavatsete puhkusele sõita? Külastage kindlasti Crypto.com lennujaama salongi. Lisaks krüptovaluuta kulutamise lihtsamaks tegemise ilmselgele eelisele muudavad need soodustused Crypto.com Visa kaardi üheks parimaks saadaolevaks krüptodeebetkaardiks.

8. Coinbase Visa

See on üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kes juba kasutavad Coinbase'i, üht maailma tähtsaimat krüptovahetust. Kaarti saate kasutada kõikjal Visa võrgu piires ning ostud ja väljamaksed tehakse otse teie Coinbase'i kontolt. Krüptohüved on samuti märkimisväärsed, kuna kaardiomanikud saavad krüptoraha Bitcoini puhul 1% ja XLM-i puhul 4% määraga. Märkimisväärsed tehingutasud on selle konkreetse Bitcoini deebetkaardi ainus negatiivne külg. Krüptoraha likvideerimistasu on ligi 2,5%, rahvusvahelise tehingu tasu aga 2%. Samuti on olemas 2500-dollarine kululimiit ja 1000-dollarine väljamakse limiit, kusjuures nende toetuste ületamise eest määratakse 1% trahv. Enamik eksperte peab siiski Coinbase'i viisatkaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte digitaalsete valuutade regulaarseks kasutamiseks.

9. eToro rahakaart

eToro Money kaart on Bitcoini deebetkaart, mis on loodud eToro Money kontoga kaasas käimiseks . Kontot saate kasutada krüptovaluutade haldamiseks igapäevaste ostude eest tasumisel. Konto või kaardiga ei kaasne aastatasusid, kuid peate maksma sularahaautomaaditasud ja muud tehingutasud.

Krüptohuvilised saavad eTorot kasutada tervikliku kauplemisplatvormina. Kiirülekanded võimaldavad teil kauplemisplatvormilt raha teenida, et oma kontole varusid lisada. Seejärel saate kaarti kasutada ostude sooritamiseks kõikjal maailmas. Seotud rakendus võimaldab teil samal ajal oma tehinguid jälgida ja isegi pangaülekandeid teha.

10. Pühkige Visa

Swipe Visa kaarti peetakse laialdaselt üheks parimaks krüptodeebetkaardiks krüptovaluuta regulaarseks kasutamiseks igapäevaste ostude tegemisel. See on saadaval neljal erineval tasemel, millest igaühel on erinevad nõuded ja mis pakub ainulaadset tasumäära. Kõige lihtsamal kaardil on ühekordne tasu 25 dollarit, kuid see pakub ainult 1% raha tagasi Bitcoini kujul. Kõrgemad tasemed pakuvad kuni 4% preemiat, kuid kaardi omamiseks peate panustama krüptovaluutasse.

Kaardiomanikud saavad teenida lisatasusid, panustades rohkem valuutat või kulutades Binance Chaini või Ethereumi SXP -märke. Samuti teenite lisatasusid teatud kaubamärkide, sealhulgas Netflixi, Amazon Primei ja Airbnb kaudu tehtud ostude eest. Välistehingu tasu on 2%, kuid see kehtib ainult madalama taseme kaartidele.

11. TenX viisa

Kuigi kättesaadavus on endiselt suur probleem, on see krüpto-Visa kaart üks parimaid krüptodeebetkaarte tarbijatele, kes soovivad lihtsat viisi oma digitaalse valuuta kulutamiseks. See võimaldab teil Visa võrgus koheselt kulutada Etherit, Bitcoini ja Litecoine. Kaarti saab kasutada ka sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks.

TenX Visa on Bitcoini ettemakstud kaart. Seotud rakendus iOS-i ja Androidi jaoks muudab kaardi krüptoga laadimise lihtsaks. Selle krüpto-Visa kaardi suurimaks probleemiks on endiselt piiratud saadavus. Praeguse seisuga on kaart saadaval ainult kolmes riigis ja see jääb Ameerika Ühendriikide tarbijatele kättesaamatuks. Kus iganes see saadaval on, peetakse seda aga üheks parimaks krüptodeebetkaardiks.

12. Wirexi viisa

Wirex Visa kaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte rahvusvahelisteks tehinguteks . Rahvusvahelised sularahaautomaatidest väljavõtmised on täiesti tasuta ja saate kaarti kasutada enam kui 80 miljoni ülemaailmse müüja juures. See on krüpto-Visa kaart, mis ühildub enam kui 150 erineva valuutaga, mida iga maailmarändur vajab.

Wirex pakub kaardiomanikele preemiaid Wirex Cryptoback™ teenuse kaudu. Kuigi aastatasu pole, võtab 2,5% tehingutasu teie kogupreemiast väikese osa. Mis puudutab mugavust, siis seotud rakendusega on lihtne eelarve seada, jälgida kulutusi ja saada hoiatusi.

13. Krüptograafiline viisa

Crypterium on ettevõte, mis pakub tarbijatele krüptorahakotti ning Crypterium Visa kaart muudab ostjate krüptorahadele juurdepääsu ja nende kasutamise lihtsaks. See on ettemakstud krüpto-Visa kaart ja see muudab krüpto fiatiks muutmise nii lihtsaks kui võimalik. See on vaieldamatult üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kellel juba on Crypteriumi rahakott, ja see on suurepärane valik ka algajatele, kes soovivad saada korraga krüptodeebetkaarti ja krüptorahakotti.

See on eriti mugav Bitcoini deebetkaart. Saate oma uue kaardi digitaalse versiooni kätte saada mõne minutiga. Kaart ühendatakse Apple Payga ja saate iga kuu Fiatist välja võtta kuni 2976 dollarit.

14. Binance Visa

Binance on üks suurimaid krüptovaluutabörse maailmas ning Binance crypto Visa kaart annab omanikele pideva ligipääsu digitaalsetele fondidele. Kuigi see pole Ameerika Ühendriikides saadaval, on see globaalsete tarbijate jaoks endiselt üks parimaid krüptodeebetkaarte. Kui olete kaardi saanud, saab seda kasutada rahvusvaheliselt ning madalate kulutasude ja helde väljamakselimiitide kombinatsioon muudab selle kasutajasõbralikuks valikuks.

See krüpto-Visa kaart töötab ainult siis, kui see on lingitud Binance'i kontoga. Kui teil on juba konto ja asute väljaspool Ameerika Ühendriike, on see tõenäoliselt teie jaoks ideaalne Bitcoini deebetkaart.

15. BitPay Mastercard

See Bitcoini deebetkaart pole mitte ainult üks parimaid tänapäeval saadaolevaid krüptodeebetkaarte, vaid see on seotud ka krüptotööstuse eriti maineka mängijaga. Alates 2011. aastast on BitPay aidanud kauplejatel oma Bitcoinist maksimumi võtta. BitPay Mastercard , mis töötab koos BitPay rahakotiga, aitab omanikel oma Bitcoini osalust igapäevaelus kasutada.

Kaardi eest tuleb tasuda ühekordne 10 dollari suurune tasu ja see on saadaval kogu Ameerika Ühendriikides. Kuutasusid pole ja rohkem Bitcoini kaardile laadimine on täiesti tasuta. Kuigi kaart ei paku hüvesid, on see suurepärane võimalus lihtsate kulutuste tegemiseks. Pidage meeles, et BitPay Mastercard on ainult Bitcoini deebetkaart ja seda ei saa kasutada koos teiste krüptovaluutadega.

16. Nuri Mastercard

See on üks parimaid Euroopa turul saadaolevaid krüptodeebetkaarte. Selle eristab see, et see on varustatud krüptosõbraliku pangakontoga, mis annab kaardiomanikele lihtsa võimaluse kogu oma krüptoportfelli hallata. Tasuta rahvusvahelised sularahaautomaadist väljavõtmised võimaldavad omanikel krüpto kiiresti ja lihtsalt eurodeks konverteerida.

Kuigi Nuri Mastercardi kasutatakse sageli Bitcoini deebetkaardina, toetab see ka Etherit. Seotud pangakonto võimaldab kasutajatel krüptovarasid salvestada ja isegi intressi teenida. Kui soovite, et teie krüptovarad toimiksid rohkem kui tavalised säästud, võib see olla teie jaoks üks parimaid krüptodeebetkaarte.

17. Club Swan Mastercard

See on suurepärane krüptodeebetkaart nii algajatele kui ka kogenud krüptoinvestoritele. Kuigi 129-dollarine algtasu on suurem kui enamikul Bitcoini deebetkaartidel ja 35-dollarine kuutasu on ebatavaliselt kõrge, võivad Club Swan Mastercardi eelised hüvitada kõrged sisenemiskulud.

Club Swani uksehoidja teenus aitab omanikel broneerida reise, tellida tooteid ja hoolitseda meeletute haldusülesannete eest. Rahatagastuspreemiad võivad tõusta uskumatult 20%ni, võimaldades mõnel omanikul tasuda suure osa kulutatud summast. Kaarti saab kasutada ka kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Kui otsite kõrgema astme Bitcoini krediit- või deebetkaarti, mis tõesti pakuks suurepärast teenust, on see kaart tõenäoliselt teie jaoks.

18. Voyager Mastercard

Nagu paljud krüptovaluutabörsid, otsustas ka Voyager hiljuti pakkuda klientidele krüptodeebetkaarti. Erinevalt enamikust deebetkaartidest pakub Voyager Mastercard olulisi rahatagastushüvesid. Kaardiomanikud saavad kaardiga tehtud ostudelt kuni 3% tagasi. Seda tüüpi tasu määr oleks muljetavaldav isegi Bitcoini krediitkaardi puhul ja deebetkaardi puhul on see praktiliselt ennekuulmatu.

Voyager Mastercardi eest aastamaksu ei võeta ja teil on juurdepääs sularahaautomaatidele kogu maailmas. Saate hallata oma kaarte hõlpsasti kasutatava rakendusega ning saate konto- ja marsruutimisnumbreid sujuvaks ülekannete tegemiseks. Kõigile, kellel on Voyageri konto, on Voyager Mastercard kahtlemata üks parimaid saadaolevaid krüptodeebetkaarte.

Tulevased krüptokaardid

Kuna krüptovaluutad liiguvad üha enam peavoolu, kasvab saadaolevate krüptokaartide stabiilne pidevalt. Kuigi on oluline teada saada parimaid praegu olemasolevaid krüpto krediit- ja deebetkaarte, on ka mõistlik hoida kõrv maa peal ja õppida tulevaste väljaannete kohta nii palju kui võimalik.

Need kaks Bitcoini krediitkaarti on peagi saadaval ja võiksite kaaluda ühe neist lisamist oma rahakotti.

19. Celsiuse krediitkaart

Celsius on pikka aega olnud detsentraliseeritud rahanduse maailmas liider ja krüptoentusiastid on juba kuid oodanud ettevõtte uue Bitcoini krediitkaardi väljaandmist. See töötab krüpto-Visa kaardina, mida saab kasutada ostude tegemiseks ja sularahaautomaadist väljavõtmiseks kõikjal Visa võrgu piires.

See Bitcoini krediitkaart seab esikohale paindlikkuse. Kaardiomanikud saavad maksta oma arveid stabiilsete müntide, fiati või kaardi enda krüptopreemiatega. Celsius loobub ka aastamaksudest, sularahaautomaatide tasudest ja isegi hilinenud maksete trahvidest. Celsiuse krediitkaart ilmub eeldatavasti millalgi 2022. aastal ja praegu on potentsiaalsete kaardiomanike jaoks ootenimekiri.

20. SOOLA krediitkaart

Krüptomaailmas populaarne laenufirma SALT plaanib nüüd turule tuua ühe parima krüptokrediitkaardi turule. Sarnaselt teiste maailma tuntuimate krüptokrediitkaartidega pakub SALT krediitkaart ostude eest tasu krüptovaluutat. Erinevalt olemasolevatest võimalustest võimaldab SALT-kaart kaardiomanikel kasutada krüptovarasid krediidivormina. See asetab selle parimate krüptokrediitkaartide hulka kõigile, kellel on märkimisväärsed digitaalsed vahendid ja kes soovivad kõrgemat krediidilimiiti.

Kuigi väljalaskekuupäeva pole määratud, registreeruvad krüptoentusiastid juba hulgaliselt kaardi ootenimekirja. Kui otsite Bitcoini krediitkaarti, mis muudab teie krüptovarad krediidiks, võiksite kaaluda oma nime lisamist SALT-loendisse.

Kunagi pole olnud paremat aega Bitcoini krediit- või deebetkaardi väljavõtmiseks. Saadaolevate kaartide valik kasvab pidevalt ja iga valikuga kaasneb ainulaadne väärtuslike hüvede komplekt. Nüüd, kui olete õppinud tundma mõningaid parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte turul, peaksite olema valmis tegema oma lõpliku valiku.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

Ken Mueller

Ken Mueller

1659123600

Mis on IntoTheBlock | Krüpto Andmete analüüs

Paljudele investoritele meeldib krüptovaluutaga kaubelda, kuna see on äärmiselt muutlik vara. Kui suudate turu õigesti ajastada, võib krüptoga kauplemine anda teile palju suuremat tulu kui traditsioonilised investeeringud.

Tõsiselt võib krüptovaluutaga kauplemine olla riskantne äri. Jah, see on tõsi – mõned inimesed on teeninud palju raha. Mõned inimesed on aga ka palju raha kaotanud. Selle peamiseks põhjuseks on teadmiste puudumine.

Krüptovaluuta andmete analüüs

Tehniline analüüs võib mõne inimese jaoks olla liiga keeruline ja seetõttu on olemas fundamentaalne analüüs. Mõlemad analüüsimeetodid on olulised, kuid fundamentaalse analüüsi abil saavad inimesed oma krüptovarad hõlpsalt kätte.

Fundamentaalne analüüs hindab vara sisemist väärtust, tuginedes andmetele ja analüüsides tegureid, mis võivad selle hinda tulevikus mõjutada.

Fundamentaalne analüüs ütleb teile, millist krüptovara osta. Tehniline analüüs ütleb teile, mis hinnaga osta.

Mõlemad on võrdselt olulised, kuid vähesed ei tea näitajaid, mida on vaja põhjaliku analüüsiga heade järelduste tegemiseks. 

IntoTheBlock on tänapäeval üks populaarsemaid fundamentaalanalüüsi platvorme. Sellest artiklist saate teada, mis on IntoTheBlock, kuidas IntoTheBlocki kasutada (pakkub parimate krüptovarade jaoks reaalajas suunavaid ennustusi)

1. Mis on IntoTheBlock

IntoTheBlock on andmeteaduse ettevõte, mis rakendab tehisintellekti alal tipptasemel teadusuuringuid, et pakkuda krüptoturule rakendatavat luureandmeid. IntoTheBlocki terviklik lähenemisviis hõlmab krüptovarasid neljast peamisest vaatenurgast. Need sukelduvad hetke- ja tuletisinstrumentidega kauplemise andmetesse, samuti turu sentimenti mis tahes krüptovara suhtes.

IntoTheBlock on analüütiline platvorm, mis annab kasutajatele turust 360-kraadise ülevaate, eesmärgiga pakkuda investoritele kogu asjakohast teavet ja teavet krüptovarade ja turu kohta.

Sellel platvormil saavad kasutajad uurida laia valikut indikaatoreid, mis kasutavad ahelasiseseid andmekogumeid, et paljastada enam kui 500 krüptovara põhianalüüs.

Lisaks kasutatakse tehisintellekti hinnasuundade prognoosimiseks, kui kasutajad kauplevad parimate krüptovaradega. Need süvaõppetehnikad võivad aidata avastada intelligentseid signaale ja teadmisi krüptoruumi kohta.

IntoTheBlock aitab kasutajatel tutvuda nii tsentraliseeritud börsides toimivate süstemaatiliste strateegiatega kui ka tärkava deFi ruumi ökosüsteemiga ja määratud DeFi protokollidega.

Kasutajad saavad hõlpsasti võrrelda hetke-, tuletisinstrumentide ja kauplemisandmeid ning Telegrami ja Twitteri turu sentimentide analüüsi, sealhulgas arendajate kogukonna kaasamise mõõdikuid ja krüptovaraga seotud kõige asjakohasemate uudiste analüüsi.

FUNKTSIOONID

 • Las robotid muudavad teid krüptotarkvara targemaks – meie masinõppe algoritmid ühendavad sadu tegureid, et koguda teie krüptovarade portfelli kohta ainulaadset teavet.
 • Loodud masinate poolt, mõistavad inimesed – IntoTheBlock pakub krüptovarade kohta teavet, millest saavad aru kõik, mitte ainult kogenud kauplejad.
 • Teate hinda ja kõike muud – IntoTheBlock loob krüptovarast tervikliku ülevaate, analüüsides sadu ahelasiseseid ja -väliseid tegureid.
 • Iga päev saame targemaks – IntoTheBlock toodab regulaarselt uusi teadmisi ja näitajaid, mis paljastavad krüptoturgude kohta uut teavet.

Kuidas registreeruda teenuses IntoTheBlock

Kõigi IntoTheBlocki funktsioonide kasutamiseks peate looma konto.

 1. Minge aadressile https://www.intotheblock.com/
 2. Klõpsake paremas ülanurgas nuppu Registreeru
 3. Valige IntoTheBlock ja oodake, kuni leht laaditakse
 4. Järgmisel lehel klõpsake ülemisel navigeerimisribal nuppu Registreeru
 5. Täitke vorm oma nime, e-posti aadressi ja parooliga
 6. Lugege kasutustingimusi ja privaatsusteavet
 7. Klõpsake nuppu Loo konto.
 8. Lõpetage registreerimine teie meilile saadetud kinnituslingiga.


Teil on 7 päeva pärast tasuta prooviperiood!

2. IntoTheBlocki head omadused

IntoTheBlocki ülevaate käigus leidsime palju funktsioone ja tõstame esile platvormi funktsioonid ja aitame teil sellega alustada.

2.1. Hinnaennustused

IntoTheBlocki hinnaennustused annavad teile teada, kuhu krüptohinnad eeldatavasti liiguvad. Masinõpet kasutades pakuvad IntoTheBlocki mudelid suunaennustusi parimate krüptovarade eeldatava keskmise tunnihinna kohta. 

Hetkel on IntoTheBlockil ennustavad mudelid Bitcoini, Ethereumi, Litecoini, Bitcoin Cashi ja Dashi jaoks.

 • Toetab tipptasemel andmeteadus: sügaval õppimisel põhinevad ennustavad mudelid, mis on koostatud juhtivate ülikoolide ja tehnoloogiaettevõtete uusimate uuringute põhjal.
 • Erinevatel turuandmetel põhinevad ennustavad signaalid: Mudeleid koolitatakse kohapeal, plokiahela ja tuletisinstrumentide andmekogumites.
 • Robustsus ja täpsus: mudeleid testitakse järeltestimise teel ja neid koolitatakse korrapäraselt ümber suurte andmekogumitega, et tagada kõrge täpsus ja kohaneda uute turutingimustega.
 • Läbipaistvus: ajaloolised tulemused avaldatakse, et kasutajad saaksid aru edu/ebaõnnestumise määrast.

Näide: Bitcoini (BTC) hinnaennustus


2.2. Plokiahela analüüs :

IntoTheBlock pakub 360-kraadise ülevaate krüptoturgudest. Avastage indikaatoreid, mis kasutavad ahelasiseseid andmekogumeid, et avaldada enam kui 1000 krüptovara põhianalüüsid.

 Avastage indikaatoreid, mis kasutavad ahelasiseseid andmekogumeid, et avaldada enam kui 500 krüptovara põhianalüüsid.

 • Kasumlikkuse analüüs: saate aru, kuidas rahakotid teenivad/kaotavad raha vastavalt krüptovara soetamise kuludele, et ennetada võimalikke tugi- ja vastupanupunkte.
 • Aadressid ja tehingunäitajad: analüüsige krüptovara kasvu ja hoogu vastavalt selle kasutuselevõtu ja aktiivsuse tasemele.
 • Börsivood: hinnakõikumiste prognoosimiseks mõõtke aktiivsuse taset parimatesse tsentraliseeritud börsidesse ja sealt välja.
 • Investoriprofiili analüüs: saate aru krüptovara omanike koosseisust kontsentratsiooni ja hoidmisperioodi osas.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

2.3. Turuanalüüs

Krüptovarade ahelavälised aktiivsusnäitajad. Võrrelge mis tahes krüptovara hetke- ja tuletisinstrumentidega kauplemise andmeid ning turutunnet.

Börsi hetkeanalüüs : tellimusraamatu taseme näitajad turu parimate börside võrdlemiseks.

Tuletisväärtpaberite ülevaated : rohkem kui 32 tuletisinstrumentide börsi mõõdikud, nagu avatud intressimäär, maht ja alaliste vahetustehingute ja futuuride alus.

Sotsiaalne: masinõppel põhinev sentimentide analüüs Telegrami ja Twitteri jaoks, arendajate kogukonna kaasamise mõõdikud ja krüptovaraga seotud kõige asjakohasemate uudiste analüüs.

2.4. Defi Analytics

Kõige põhjalikum DeFi Analyticsi komplekt

Üksikute DeFi projektide üksikasjalik analüüs: saate vaadata DeFi müntide ja žetoonide näitajaid ja mõõdikuid. 

Ülevaade DeFi ruumi kõige olulisematest segmentidest: turutaseme mõõdikud laenude, DEX-ide, võrgu ja muude DeFi ökosüsteemi segmentide kohta.


Interaktiivsed tööriistad: püsivate kahjumite kalkulaatorid teatud DEX-ide jaoks ja muud tööriistad DeFi investoritele.

2.5. Kapitaliturgude ülevaade

IntoTheBlock Capital Market Insights pakub üle 80 analüüsi, mis võrdleb Bitcoini ja Ethereumi traditsioonilise kapitalituruga. Saate turge filtreerida järgmiselt.

 • Indeksid: ida, lääne või krüptoga seotud.
 • Aktsiad: tehnika, rahandus, energeetika, krüptoga seotud.
 • ETF-id: tehnoloogia, rahandus, energeetika.
 • Kaubad: väärismetallid, tööstuslikud metallid, energia.

Kapitaliturgude ülevaade.

Varade võrdlemiseks on saadaval ka 7 näitajat, mis on:

 • Hinna toimivus: see indikaator võrdleb hinnakõikumisi Bitcoini, Ethereumi ja valitud kapitaliturgude varade vahel.
 • Korrelatsioonimaatriks: korrelatsioonimaatriks annab kiire ülevaate krüptohindade ja traditsiooniliste varade statistilisest seosest praegusel hetkel.
 • Ajalooline korrelatsioon: ajaloolise korrelatsiooni indikaator jälgib krüpto- ja traditsiooniliste varade hinna korrelatsioonikordajat aja jooksul.
 • Sharpe'i suhe: Sharpe'i suhe on traditsioonilises rahanduses üks enim kasutatavaid mõõdikuid riski-tulu näitajate hindamiseks.
 • Sortino suhe: Sortino suhe on traditsioonilises rahanduses veel üks laialdaselt kasutatav mõõdik riski-tulu näitajate hindamiseks.
 • Volatiilsus: see indikaator mõõdab krüpto- ja traditsiooniliste varade jooksvat 30-päevast volatiilsust aja jooksul
 • Keskmine päevasisese liikumise mõõdik: keskmine päevasisese liikumise mõõdik näitab volatiilsust teisest vaatenurgast. Kuvades nii krüpto- kui ka traditsiooniliste varade keskmist liikumist, saavad kasutajad jälgida, kuidas nende tootlus on valitud aja jooksul muutunud.

2.6. Tutvuge kõigi näitajatega

Kõige põhjalikum täiustatud ketisiseste ja tuletisandmete kogu erinevate varade kohta (1000+ vara)

Praeguse hinnaga raha teenivad omanikud: see näitab, kui suur protsent seda krüptovara omavatest aadressidest teenib praeguse turuhinna juures kasumit (rahas), läheb kasumit (rahaga) ja kaotab raha (rahast välja).

Suuromanike koondumine: see koondab vaalade (aadressid, mis omavad üle 1% pakkumisest) ja investorite (aadressid, mille osalus jääb vahemikku 0,1–1%) protsentuaalsest ringlusest.

Hinnakorrelatsioon Bitcoiniga: 30-päevane statistiline korrelatsioon Bitcoini hinna ja konkreetse krüptovara vahel.

Omanike koosseis hoidmise aja järgi: see mõõdik näitab krüptovara omandilise kuuluvuse jaotust hoidmise aja järgi. Kõik seda vara hoidvad aadressid on klassifitseeritud kas Hodleriks (hoides seda krüptokontot üle aasta), Cruiseriks (hoides kauem kui kuu, kuid vähem kui aasta) või kauplejaks (hoides vähem kui kuu).

Tehingud, mis on suuremad kui 100 000 dollarit: IntoTheBlocki suurte tehingute näitajate põhjal näitab see mõõdik üle 100 000 USA dollari suuruste tehingute kogumahtu (igaüks), samuti seda summat ületavate tehingute arvu viimase 7 päeva jooksul.

Tehingute demograafia: Ida ja lääne indikaatori põhjal näitab see tehingute protsenti, mis toimusid idapoolsetel kauplemisaegadel (10:00–10:00 UTC) võrreldes lääne kauplemisaegadega (10:00–22:00 UTC) viimase 14 päeva jooksul. .

Börside kogumaht: see mõõdik koondab viimase 7 päeva jooksul parimatele tsentraliseeritud börsidele deponeeritud krüptovara kogumahu, tuginedes IntoTheBlocki sissevoolu mahule.

Börside koguväljavool: see indikaator näitab IntoTheBlocki väljavoolu mahu põhjal viimase 7 päeva jooksul parimatelt tsentraliseeritud börsidelt välja võetud krüptovara kogusummat.

Telegrami liikmete muutus: see jälgib iganädalast muutust krüptovara ametliku Telegrami grupi liikmete arvus.

Kokkuvõte: kokkuvõte, mis näitab turu meeleolu, mis tuleneb valitud näitajate koondamisest.

Funktsioonis The Money: IntoTheBlocki In/Out of the Money indikaatori abil saame hinnata rahas olevate žetoonide mahtu või konkreetse krüptovara kasumit antud hinnatasemel. See mudel järgib raha pakkumise kogumahus 7 päeva libisevat keskmist ja võrdleb seda eelmise päeva väärtusega.

Kontsentratsioon: kontsentratsioonisignaal mõõdab igapäevaseid muutusi vaalade positsioonides, aadressides, mis omavad üle 1% ringlevast pakkumisest, ja investorite aadresse, mis omavad 0,1% kuni 1% pakkumisest. Kui vaalad ja investorid lisavad oma positsioone, on see üldiselt tõusuteel, kuigi konkreetsed läved on krüptovarati erinevad.

Suured tehingud: IntoTheBlocki suurte tehingute mõõdiku põhjal analüüsib see signaal üle 100 000 dollari suuruste tehingute arvu muutusi ning toimib institutsionaalsete investorite ja suure netoväärtusega üksikisikute tegevuse puhvernäitajana. Mudelit optimeeritakse, jälgides 21-päevase eksponentsiaalse libiseva keskmise (EMA) ja 30-päevase EMA konvergentsi/lahknemist suurte tehingute puhul.

Võrgu netokasv: see signaal mõõdab konkreetse krüptovara aadresside koguarvu muutust. Täpsemalt jälgib see kõikumisi eelmise nädala koguaadresside suhtes, optimeerides iga vara olemusele tõusvaid või langevaid lävesid.

Nutikas hind: see signaal on tellimusraamatu keskmise hinna variatsioon, kus pakkumis- ja müügihindu kaalutakse nende pöördmahtudega. Teisisõnu korrutab nutika hinna signaal pakkumise hinna ja müügimahuga, liidab selle müügihinna ja pakkumise mahuga ning jagab selle kõik pakkumise ja müügi koondmahuga.

Pakkumise ja küsimise mahu tasakaalustamatus: see signaal mõõdab muutusi pakkumishinna ja müügihinna mahu erinevuses.

Futuurituru hoog: see on mitme muutujaga mudel, mis analüüsib futuuride mahu kõikumisi ja avatud huvi seoses hinnamuutustega. Signaal põhineb traditsiooniliste turgude uuringutel, kus üldiselt toimuvat mahu suurenemist ja avatud huvi koos hinnamuutusega tõlgendatakse praeguse trendi bullish valideerimisena. Signaal analüüsib kõiki võimalikke stsenaariume nende kolme muutuja variatsioonides ja määrab igale toetatud krüptovarale konkreetse tõusu/languse läve.

Globaalne raha sisse/välja: GIOM (Global In/Out of the Money) liigitab aadressid selle alusel, kas nad teenivad (rahast), teenivad kasumit (rahaga) või kaotavad raha (rahast välja) oma positsioonid jooksva hinnaga. IntoTheBlock arvutab aadressi keskmise maksumuse kaalutud keskmise hinna alusel, millega ta ostis või sai aadressil hetkel hoitavaid žetoone. IntoTheBlock kategoriseerib aadressid ja märgid vastavalt, et saada koondvaade konkreetse krüptovara kasumlikkusest.

In/Out of the Money Around Price: indikaator In/Out of the Money Around Price (IOMAP) on GIOM-i suurendatud versioon, mis hõlmab kõige asjakohasemaid klastreid 15% piires praegusest hinnast mõlemas suunas. Seda tehes tuvastab IOMAP peamised ostu- ja müügivaldkonnad, mis peaksid toimima toe ja vastupanuna.

Ajalooline raha sisse/välja: Ajalooline raha sisse-/väljaminek (HIOM) näitab omanike kasumi muutumist aja jooksul. See näitab nende aadresside protsenti, mis oleksid teatud ajahetkel müünud ​​raha teeninud või raha kaotanud.

Tasuvushind: tasuvushinna indikaator vaatleb realiseeritud kasumit ja kahjumit, mis põhinevad ahelasisestel andmetel aadresside kohta, kus praegu krüptovara hoitakse. Lisades iga aadressi kõigi müükide dollariväärtuse ja lahutades sellest kõigi ostude dollariväärtuse, klassifitseerib IntoTheBlock aadressid, mis on teeninud kasumit ja need, mis on realiseerinud kahjumit. See on vastupidine In/Out of the Money näitajatele, mis vaatlevad realiseerimata kasumit/kahjumit.

Ajalooline tasuvushind: ajaloolise tasuvushinna indikaator jälgib realiseeritud kasumi ja kahjumiga aadresside arvu ning selle muutumist ajas.

Suurte tehingute arv: IntoTheBlock märgistab suurte tehingutena need, mille puhul kanti üle 100 000 USD-st suurem summa. Sel juhul koondab suurte tehingute arvu indikaator tehingute koguarvu, mille väärtus oli suurem kui 100 000 dollarit.

Suurte tehingute maht: IntoTheBlock märgistab suurte tehingutena need, mille puhul kanti üle 100 000 USD-st suurem summa. Sel juhul mõõdab suurte tehingute mahu indikaator selliste tehingutega ülekantud koondsummat krüptoterminites.

Suurte tehingute maht USD-des: IntoTheBlock märgistab suurte tehingutena need, mille puhul kanti üle 100 000 USD-st suurem summa. Sel juhul mõõdab suurte tehingute maht USD-des selliste tehingutega ülekantud dollarite koondsummat.

Bulls and Bears: Bulls and Bears indikaator jälgib aadresside arvu, mis ostsid või müüsid rohkem kui 1% antud päeval kaubeldavast kogumahust. IntoTheBlock liigitab need, kes ostsid üle 1% kogumahust, pullideks ja need, kes müüsid üle 1% karudeks.

Hind: hinnaindikaator jälgib krüptovara keskmist hinda antud päeval parimate börside seas. Selguse mõttes on keskmine hind arvutatud sulgemishinnana pluss avamishind üle kahe.

Keskmine tehingu suurus: keskmise tehingu suuruse indikaator mõõdab krüptovara keskmist tehinguväärtust mis tahes päeval. See mõõdik arvutatakse dollarites, võttes iga ketisiseste tehingute ajatemplid ja korrutades selle vara selleaegse hinnaga, seejärel summeerides dollari koguväärtuse ja jagades selle tehingute koguarvuga. Lisaks saab seda näidata ka krüptoterminites.

Keskmine saldo ($): keskmine saldo ($) indikaator arvutab keskmise väärtuse, mida aadress teatud krüptovara jaoks hoiab. IntoTheBlock mõõdab seda, jagades turukapitali selle krüptovara hoidvate aadresside koguarvuga. Teisisõnu, see välistab aadressid, mille saldo on null, et saada ahela keskmine osalus.

Volatiilsus: volatiilsuse indikaator mõõdab konkreetse krüptovara hinnakõikumisi 30 või 60 päeva jooksul. See arvutatakse perioodi päevase tootluse standardhälbena ja kõikumise aastaseks muutmisena. Kuna krüptoturud on 24/7, võtab aastastamisvalem arvesse 365 päeva (erinevalt aktsiaturgudel üldiselt saadaval olevast 252 kauplemispäevast).

Korrelatsioon BTC-ga: indikaator Correlation to BTC mõõdab hinnakorrelatsiooni krüptovara hinna ja Bitcoini hinna vahel. Statistikas tuntakse seda korrelatsioonikordaja (r) nime all ja IntoTheBlockis kasutame kõige tavalisemat Pearsoni korrelatsiooni meetodit, mis on lineaarses regressioonis kahe muutuja vahelise statistilise seose tuvastamiseks.

3. Kas IntoTheBlock on tasuta?

IntoTheBlock pakub freemium-teenust, kus teil on lubatud platvormi kasutada ilma eelnevalt maksmata.

Kõigile funktsioonidele juurdepääsu saamiseks peaksid kasutajad aga maksma 10 dollarit kuus või säästma 17%, kui nad otsustavad aasta eest maksta. Tellimus on saadaval fiati või krüptovormingus

 • Ainulaadsed teadmised paremate investeerimisotsuste tegemiseks.
 • 50+ signaali ja indikaatorit enam kui 800 krüptovara jaoks
 • Pidevalt kasvav intelligentne ökosüsteem masinõppe esimese
  lähenemisviisiga ahelasiseseks ja andmete vahetamiseks

Kas Intotheblock on rakendus?

IntoTheBlockil pole rakendust, mida saaksite oma mobiilseadmesse või sülearvutisse installida, kuid neil on veebirakendus. Nende platvormile juurdepääsuks kasutage Chrome'i või mõnda muud Interneti-brauserit.

4. IntoTheBlocki plussid ja miinused

Plussid.

 • Madala hinnaga liitumisleping.
 • 900+ toetatud münti ja žetoone.
 • krüptovarade võrdlemine traditsiooniliste varadega.
 • elavad hinnad.

Miinused.

 • Tasuta paketti pole.

☞ Külastage: https://www.intotheblock.com/

Järeldus

Fundamentaalne analüüs on krüptoruumis väga oluline. Teid huvipakkuvat krüptovara mõjutada võivate tegurite mõistmine juhiks teie otsuseid pikas perspektiivis ja IntoTheBlock on tänapäeval üks peamisi fundamentaalanalüüsi platvorme.

Loe lähemalt: Mis on DappRadar | Kuidas DappRadar kasutada | Maailma Dapp Store

Loodetavasti aitab see artikkel teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!