Ken Mueller

Ken Mueller

1642346340

Mis on IGO (esialgne mängupakkumine) krüptos?

Sellest postitusest saame teada, mis on IGO (esialgne mängupakkumine) krüptos ja kuidas selles osaleda? 

IGOd korraldatakse tavaliselt käivitusplatvormi platvormide kaudu. Tavaliselt nõuab käivitusplatvormide kaudu investeerimine, et osalejad lukustavad platvormi algse märgi teatud ajaks. Olenevalt projektist saavad osalejad varakult juurdepääsu mängu žetoonidele või NFT-dele. Mõnel juhul saab IGO-delt omandatud žetoonide ja NFT-dega kaubelda väljaspool mängude ökosüsteemi detsentraliseeritud börsidel ja NFT-turgudel.

Mis on esialgne mängupakkumine (IGO)?

Initial Game Offering (IGO) käivitusplatvormid on krüptomaailma uusim trend ja kontseptsioon sarnaneb esialgse mündipakkumisega (ICO). Ainus erinevus seisneb selles, et IGO-des majutab platvorm mänguprojekte, mis põhinevad NFT-del või žetoonidel kui mängusisese valuuta ja preemiad. 

Investorid saavad investeerida oma raha IGO käivitusplatvormide pakutavatesse mänguprojektidesse ja oodata märkimisväärset ROI-d, kui see mänguprojekt käivitatakse suurematel krüptobörsidel või saavutab populaarsuse üha suurenevas mänguringkonnas.

Seoses plokiahela mängude tõusuga on IGO-dest saamas krüptoruumi järgmine suur asi. Mängudel nagu Axie Infinity (AXS), CryptoBlades (SKILL) ja Alien Worlds (TLM) on tuhandeid igapäevaseid aktiivseid kasutajaid. Axie Infinity juhib praegu gruppi, mille müügitulu on 2021. aastal üle 1,1 miljardi USA dollari.

Tänu sellele tohutule populaarsusele on ilmunud mitu IGO käivitusplaati, sealhulgas Gamefi (GAFI), Enjinstarter (ENJINSTARTER), Gamestarter (GAME), Seedify.fund (SFUND) ja teised. 

GameFi on üks esimesi käivitusplaate, millel on mängu esialgsete pakkumiste (IGO) kontseptsioon. Praegu on GameFi platvormil kaks IGO-d, nimelt $KABY Pool ja Deathroad IGO. Mõlemad mängud pakuvad oma esialgseid žetoone mängijatele, kes saavad need kas salvestada ja oodata, kuni hind tõuseb, või kasutada märke oma plokiahela mängule orienteeritud kogemuse täiustamiseks.

Enjinstarter on veel üks IGO käivitusplaat, mis pakub ainulaadseid projekte ja funktsioone, mis hõlmavad saagifarme , NFT-põhiseid platvorme ja DeFi platvorme. Projekt on üles ehitatud Enjini Jumpnetile, mis on platvorm mänguarendajatele kogukondade loomiseks ja turunduskampaaniate läbiviimiseks mänguprojektide hoogustamiseks.

IGO-de pakkumise põhieesmärk on pakkuda varajast juurdepääsu mänguvaradele, mida varajased investorid saavad kasutada ja oodata tulevikus märkimisväärset investeeringutasuvust. 

IGO-d võivad tunduda hea investeering, kuid enne kui investeerite mis tahes IGO platvormi või projekti, mis on selle esialgses mängupakkumise (IGO) faasis, tuleks kaaluda mõnda asja:

 • Vaadake algsete žetoonide omaniku eeliseid. Kontrollige hüvede protsenti ja võrrelge neid teiste IGO-dega.
 • Kontrollige, kas IGO käivitusplaat tagab garanteeritud jaotuse. See võib maksta rohkem kui IGO käivitusplatvormid, mis kasutavad loteriimehhanismi; sel juhul aga jaotamine ei ole garanteeritud.
 • Hinnake platvormil pakutavate aktiivsete IGOde ROI-d. Heade projektide ajalooga käivitusplatvorm annab tõenäoliselt suurema tulu enamiku tulevaste projektide puhul.
 • Kontrollige käivitusaluse hoidja väärtust, mis toimib mis tahes IGO käivitusaluse jõudluse mõõdikuna. Kõrge omanikuväärtus võrdub kõrgema sümboolse väärtusega, mis tähendab, et sellesse IGO-sse investeerimine võib osutuda kasulikuks.
 • Kontrollige IGO käivitusplaadi märgi genereerimise sündmuste arvu. Suurem arv sündmusi tähendab, et platvorm püüab korraldada kvaliteetseid algatusi, et tõsta oma üldist väärtust.

Kuidas IGO töötab?

Initial Game Offering (IGO) on meetod plokiahela mänguprojektide jaoks kapitali kaasamiseks. See sarnaneb esialgse mündipakkumisega (ICO), kuid peale krüptovaluuta žetoonide saavad IGO osalejad varakult juurdepääsu mängusisestele varadele, toetades samal ajal mängu varajast arengut. IGO pakutavate varade hulka kuuluvad sageli mõistatuskastid, tegelased, nahad, tarvikud, relvad ja muud esemed. Enamikul juhtudel on need NFT-d, mis on vajalikud mängule juurdepääsuks või mängimiseks.

Praegu on turul mitmeid IGO käivitusplaate, sealhulgas Binance NFT , BSCPad, TrustSwap ja EnjinStarter. Erinevatel käivitusalustel on IGO jaoks erinevad seadistused, kuid tavaliselt nõuavad investorid osalemiseks käivitusplatvormi platvormi algse märgi ostmist. Võtke näiteks Binance NFT IGOd, investoritel peab oma Binance Walletis olema teatud kogus BNB-d, et osaleda.

Pärast vajalike žetoonide omandamist peavad osalejad need teatud perioodiks basseini lukustama. Sõltuvalt jaotusalgoritmist saavad nad seejärel projekti märgi või NFT-d vastavalt lukustatud žetoonide arvule. 

Binance NFT kasutab preemia võitjate valimiseks liitumismehhanismi, et kõik osalejad saaksid IGO-lt NFT-varasid võrdselt kätte. Mõnikord peavad osalejad ostetud mängumärki või NFT-sid mõnda aega hoidma või panustama, enne kui nad saavad sellega turul kaubelda.

Erinevused IGO, ICO, IEO ja IDO vahel

Krüptomaailmas on mitmeid raha kogumise meetodeid. Mõned populaarsemad on esialgne mündipakkumine (ICO), esialgne vahetuspakkumine (IEO) ja esialgne DEX-pakkumine (IDO). Need kõik on sarnased ühisrahastamise meetodid, kuid nende toimimises on teatud erinevusi.

Müntide esialgne pakkumine (ICO)

Initial Coin Offering (ICO) oli esimene krüptoraha kogumise meetod. See võimaldab plokiahelal põhinevatel projektimeeskondadel koguda raha krüptovaluutade kasutamise kaudu. ICO meetodit kasutas Ethereum juba 2014. aastal ja see oli kuni 2018. aasta alguseni väga populaarne ühisrahastusvahend. ICO üritused võivad pakkuda tõhusat viisi projektidele rahalise toetuse saamiseks varases arendusetapis. 

Esialgne vahetuspakkumine (IEO)

Peamine erinevus esialgse vahetuspakkumise (IEO) ja teiste pakkumiste vahel on see, et IEO-d ei hosti projekti meeskond otse, vaid krüptovaluutavahetuse raames. Partnerlus mainekate krüptobörsidega võib olla kasulik nii projektis kui ka IEO-s osalejatele. Enamikul juhtudel peavad projektid enne vahetusse viimist läbima range ülevaatuse. IEO taga olev projektimeeskond saab ka suurendada oma ulatust kogu börsi kasutajabaasi ulatuses. Binance Launchpad on IEO platvormi populaarne näide.

Dexi esialgne pakkumine (IDO)

Initial Dex Offering (IDO) on ICO, mida majutatakse detsentraliseeritud börsil (DEX). IDO-d loodi selleks, et kõrvaldada ICO ja IEO mudelite puudused. Näiteks kuna projekti žetoon käivitatakse DEX-is, maksab projektide loendisse viimine üldiselt vähem kui IEO-ga. IDO-d pakuvad ka viivitamatut märkide likviidsust, mis tähendab, et märgid saab loetleda peaaegu kohe pärast IDO lõpetamist.

Kuna aga IDO-d tegutsevad DEXE-dega, ei läbi nad alati ranget hoolsusprotsessi. See võib suurendada üldist riski, kuna mõned IDO projektid võivad olla madalama kvaliteediga või küsitava mainega. Ettevaatlik tuleks olla ka vaipade tõmbamisega, kuna paljud IDO-d osutusid petuprojektideks, mis jooksid investorite raha eest ära.

Näpunäiteid IGOs ​​osalemiseks

Nagu iga investeeringu puhul, pole mingit garantiid, et IGOd toovad kasumlikku tulu. Enne mis tahes IGO-le pühendumist peaksite alati DYOR tegema ja kaaluma võimalikke riske.

Näiteks saate vaadata mänguprojekti veebisaiti või sotsiaalmeediat, et näha, kas see sisaldab selget plaani või arengukava. Samuti saate näha, kas projekti toetavad usaldusväärsed investorid või partnerid.

IGO risk

Sellega kaasnevad ka riskid. Üks riske on see, et mäng ei hakka käima. Arendajatel on suurepärased plaanid, kuid mäng ei tööta korralikult või inimesed lihtsalt ei mängi seda.

Ja muidugi on ka võimalik, et tegemist on pettusega, mängu taga seisjad koguvad mõne toreda jutuga palju raha ja siis kaovad. Varem juhtus seda ICO-dega palju kordi. Kuigi kunagi ei saa täpselt öelda, kas investeering IGO kaudu tasub end ära, saab end riskide eest kaitsta nii palju kui võimalik. Seda saate teha, kui uurite hoolikalt projekti ja seda, kuidas IGO on korraldatud.

Siin on mõned asjad, mida IGO puhul meeles pidada

Käivitusplaat on IGO edu jaoks väga oluline. Kas siin on palju projekte, mis ühisrahastuses oma eesmärki saavutavad? Kui pika ajaga suutis projekt seda saavutada?

See, kas teie investeering end ära tasub, oleneb muidugi suuresti sellest, kuidas projekt on kokku pandud. Kas tal on näiteks hea tegevuskava koos selge teekaardiga?

Kes on mängu taga? Kas nad on välja töötanud mitu projekti ja kas nad on kogenud mängijad, kes teavad, millest nad räägivad?

Oluline on ka kogukond. Kui juba on suur seltskond inimesi, kes mõtlevad kaasa ja ootavad põnevusega mängu käivitamist, on sellel suurem võimalus õnnestuda.

Kes on projekti investorid ja partnerid? On suurepärane, kui projektil on investorite ja partnerite seas suuri nimesid. Need on tuntud fondid, ingelinvestorid, platvormid ja ettevõtted, kes samuti kinnitavad oma seotust.

7 viisi IGO platvormide analüüsimiseks

Krüptomängud tõmbavad kogu maailma inimeste tähelepanu

Värskeima Blockchain Game Reporti kohaselt näitas plokiahela mängude sektor tööstuses nähtavamat jalajälge, kuna ruum kasvas ainulaadsete aktiivsete rahakottide osas 121%, jõudes enam kui 804 000 unikaalse kasutajani. Pildil on näha, kuidas krüptomängud on alates 2021. aastast ületanud DeFi ja NFT tähelepanu.

Kas kujutate ette Axie Infinity avastamist selle algusaegadel? Jah, me otsime järgmisi varajases staadiumis krüptoprojekte, enne kui need levivad, ja laseme teil neid algusest peale ära kasutada. 

Praegu keskendume esmase mängupakkumise (IGO) ja esialgse DEX-pakkumise (IDO) käivitusplatvormidele, nii et kui te ei soovi neid ainulaadseid võimalusi kasutamata jätta, jätkake lugemist.

1: käivitusplaadi hoidmise nõuded või tasemed

See on oluline, kuna see mõjutab IGO-s osalemise kulusid ja ostmiseks saadaolevate žetoonide arvu.

Launchpadi hoidmise nõudeid on kahte tüüpi.

 1. Fikseeritud märk – IGO-s osalemiseks peab teil olema teatud arv žetoone
 2. Mitmetasandiline käivituspult – tasandite süsteem põhineb hoitavate žetoonide arvul. Kui teil on rohkem žetoone, suureneb žetoonide arv, mida saate osta.

Näiteks Polkastarteris näete saadaolevaid projekte jaotises „Esiletõstetud basseinid”. Just nagu alloleval pildil:

Kui olete projekti lehel, näete jaotises „Puuri üksikasjad” kõiki käivitusplaadi hoidmise nõudeid.

2: eraldamise tüüp

Osalejad, kes lukustavad oma käivitusplaadi algsed märgid, valitakse loteriimehhanismi kaudu loterii või IGO käivitusalustes. Sel juhul mängib rolli õnn.

Teisest küljest pakuvad mõned IGO stardiplatvormid garanteeritud jaotust. Nendel käivitusplatvormidel osalemise hind on üldiselt kõrgem kui loterii IGO-del.

3: omaniku eelised

IGO-s osalejad peavad märgi eraldamises osalemiseks lukustama oma IGO käivituspuldi algmärgid.

Kui mõned IGO stardiplatvormid pakuvad kasutajatele loteriipileteid märkide lukustamiseks, siis teised pakuvad nii loteriipileteid kui ka võimalust panustada.

See tähendab, et kuigi kasutajate märgid on lukus, saavad osalejad neist kasu saada.

4: platvormi ROI

Juba töötavate IGO süsteemide investeeringutasuvuse (ROI) hindamine on kriitilise tähtsusega. Siin on mõned parimad platvormid:

Allikas: Cryptorank

See annab meile üldise ettekujutuse sellest, millist tulu meie investeeringud võiksid tuua.

5: kogutud vahendid ja märgi genereerimise sündmuste arv

On ülioluline teada, kui palju IGO käivitusplatvormi platvorm on tõstnud ja kui palju žetoonide genereerimise üritusi on seal selle aja jooksul peetud.

See on ülioluline statistika, et teha kindlaks, kas platvorm toob kaasa kvaliteetseid algatusi IGO liikmete ligimeelitamiseks ega ole teeseldud.

6: omaniku väärtus – ROI *Fund Raise/Tokeni genereerimise sündmuse arv

Käivitusplaadi hoidja väärtus on jõudlusmõõdik, mida kasutatakse selle hindamiseks. Mida suurem on hoidja väärtus, seda tulusamad IGOd on käivitusplatvormil.

Teisest küljest on oluline öelda, et kui käivitusalusel on kõrge märgi väärtus, tähendab see, et sellel on kõrge omanikuväärtus võrreldes selle märgi turukapitali suurusega. Siin on pilt, mis võtab selle mõõdiku kokku erinevatel IDO platvormidel:

7: Märkimisväärsed mängu IGOd

Soovitame teil sellel lehel vaadata kahte asja:

 1. Vaadake üle eelmised IGOd. Milline on olnud nende edukuse tase?
 2. Millised on tulevased valitsustevahelised organisatsioonid (IGO)? Kas nad tõesti väärivad teie osalemist?

Nagu näete, eristavad meie üksikasjalikult kirjeldatud 7 kriteeriumi heade või hämmastavate projektide leidmist, mis annavad teile suurepäraseid tulemusi. Kui te neid rakendate, oleme kindlad, et saate kiiresti professionaalseks krüptomängude investoriks!

Kuidas Binance NFT-s IGO-s osaleda?

Saate osaleda Binance NFT IGO-des, et hankida eksklusiivseid mängusiseseid varasid ja NFT kollektsioone paljudest mänguprojektidest.

☞  REGISTREERU BINANCE'IS

Binance NFT võtab kasutusele ainulaadse liitumismehhanismi, et tagada kõigile kasutajatele võrdne võimalus IGO-des osaleda. Lõplik NFT jaotus põhineb täielikult avalikul ja kontrollitaval valikualgoritmil.

1. Logige sisse oma Binance'i kontole ja minge Binance NFT kodulehele. Klõpsake IGO projekti bänneril, milles soovite osaleda.

2. Teid suunatakse tellimislehele, kus näete kõiki projekti üksikasju. Osalemiseks kvalifitseerumiseks peate säilitama minimaalse BNB osaluse.

3. Binance IGO-l on neli faasi: ettevalmistamine, tellimine, arvutamine ja levitamine. 

IGOd pakuvad mänguarendajatele uuenduslikku viisi oma projektide rahastamiseks plokiahela tehnoloogia abil. Kuigi IGOd võivad olla investoritele hea viis mänguprojektide varajases staadiumis toetamiseks, on nendega ka märkimisväärne finantsrisk. Enne oma rahaliste vahenditega riskimist peaksite alati läbi viima hoolsuskohustuse.

What is GEEK

Buddha Community

Ken Mueller

Ken Mueller

1642346340

Mis on IGO (esialgne mängupakkumine) krüptos?

Sellest postitusest saame teada, mis on IGO (esialgne mängupakkumine) krüptos ja kuidas selles osaleda? 

IGOd korraldatakse tavaliselt käivitusplatvormi platvormide kaudu. Tavaliselt nõuab käivitusplatvormide kaudu investeerimine, et osalejad lukustavad platvormi algse märgi teatud ajaks. Olenevalt projektist saavad osalejad varakult juurdepääsu mängu žetoonidele või NFT-dele. Mõnel juhul saab IGO-delt omandatud žetoonide ja NFT-dega kaubelda väljaspool mängude ökosüsteemi detsentraliseeritud börsidel ja NFT-turgudel.

Mis on esialgne mängupakkumine (IGO)?

Initial Game Offering (IGO) käivitusplatvormid on krüptomaailma uusim trend ja kontseptsioon sarnaneb esialgse mündipakkumisega (ICO). Ainus erinevus seisneb selles, et IGO-des majutab platvorm mänguprojekte, mis põhinevad NFT-del või žetoonidel kui mängusisese valuuta ja preemiad. 

Investorid saavad investeerida oma raha IGO käivitusplatvormide pakutavatesse mänguprojektidesse ja oodata märkimisväärset ROI-d, kui see mänguprojekt käivitatakse suurematel krüptobörsidel või saavutab populaarsuse üha suurenevas mänguringkonnas.

Seoses plokiahela mängude tõusuga on IGO-dest saamas krüptoruumi järgmine suur asi. Mängudel nagu Axie Infinity (AXS), CryptoBlades (SKILL) ja Alien Worlds (TLM) on tuhandeid igapäevaseid aktiivseid kasutajaid. Axie Infinity juhib praegu gruppi, mille müügitulu on 2021. aastal üle 1,1 miljardi USA dollari.

Tänu sellele tohutule populaarsusele on ilmunud mitu IGO käivitusplaati, sealhulgas Gamefi (GAFI), Enjinstarter (ENJINSTARTER), Gamestarter (GAME), Seedify.fund (SFUND) ja teised. 

GameFi on üks esimesi käivitusplaate, millel on mängu esialgsete pakkumiste (IGO) kontseptsioon. Praegu on GameFi platvormil kaks IGO-d, nimelt $KABY Pool ja Deathroad IGO. Mõlemad mängud pakuvad oma esialgseid žetoone mängijatele, kes saavad need kas salvestada ja oodata, kuni hind tõuseb, või kasutada märke oma plokiahela mängule orienteeritud kogemuse täiustamiseks.

Enjinstarter on veel üks IGO käivitusplaat, mis pakub ainulaadseid projekte ja funktsioone, mis hõlmavad saagifarme , NFT-põhiseid platvorme ja DeFi platvorme. Projekt on üles ehitatud Enjini Jumpnetile, mis on platvorm mänguarendajatele kogukondade loomiseks ja turunduskampaaniate läbiviimiseks mänguprojektide hoogustamiseks.

IGO-de pakkumise põhieesmärk on pakkuda varajast juurdepääsu mänguvaradele, mida varajased investorid saavad kasutada ja oodata tulevikus märkimisväärset investeeringutasuvust. 

IGO-d võivad tunduda hea investeering, kuid enne kui investeerite mis tahes IGO platvormi või projekti, mis on selle esialgses mängupakkumise (IGO) faasis, tuleks kaaluda mõnda asja:

 • Vaadake algsete žetoonide omaniku eeliseid. Kontrollige hüvede protsenti ja võrrelge neid teiste IGO-dega.
 • Kontrollige, kas IGO käivitusplaat tagab garanteeritud jaotuse. See võib maksta rohkem kui IGO käivitusplatvormid, mis kasutavad loteriimehhanismi; sel juhul aga jaotamine ei ole garanteeritud.
 • Hinnake platvormil pakutavate aktiivsete IGOde ROI-d. Heade projektide ajalooga käivitusplatvorm annab tõenäoliselt suurema tulu enamiku tulevaste projektide puhul.
 • Kontrollige käivitusaluse hoidja väärtust, mis toimib mis tahes IGO käivitusaluse jõudluse mõõdikuna. Kõrge omanikuväärtus võrdub kõrgema sümboolse väärtusega, mis tähendab, et sellesse IGO-sse investeerimine võib osutuda kasulikuks.
 • Kontrollige IGO käivitusplaadi märgi genereerimise sündmuste arvu. Suurem arv sündmusi tähendab, et platvorm püüab korraldada kvaliteetseid algatusi, et tõsta oma üldist väärtust.

Kuidas IGO töötab?

Initial Game Offering (IGO) on meetod plokiahela mänguprojektide jaoks kapitali kaasamiseks. See sarnaneb esialgse mündipakkumisega (ICO), kuid peale krüptovaluuta žetoonide saavad IGO osalejad varakult juurdepääsu mängusisestele varadele, toetades samal ajal mängu varajast arengut. IGO pakutavate varade hulka kuuluvad sageli mõistatuskastid, tegelased, nahad, tarvikud, relvad ja muud esemed. Enamikul juhtudel on need NFT-d, mis on vajalikud mängule juurdepääsuks või mängimiseks.

Praegu on turul mitmeid IGO käivitusplaate, sealhulgas Binance NFT , BSCPad, TrustSwap ja EnjinStarter. Erinevatel käivitusalustel on IGO jaoks erinevad seadistused, kuid tavaliselt nõuavad investorid osalemiseks käivitusplatvormi platvormi algse märgi ostmist. Võtke näiteks Binance NFT IGOd, investoritel peab oma Binance Walletis olema teatud kogus BNB-d, et osaleda.

Pärast vajalike žetoonide omandamist peavad osalejad need teatud perioodiks basseini lukustama. Sõltuvalt jaotusalgoritmist saavad nad seejärel projekti märgi või NFT-d vastavalt lukustatud žetoonide arvule. 

Binance NFT kasutab preemia võitjate valimiseks liitumismehhanismi, et kõik osalejad saaksid IGO-lt NFT-varasid võrdselt kätte. Mõnikord peavad osalejad ostetud mängumärki või NFT-sid mõnda aega hoidma või panustama, enne kui nad saavad sellega turul kaubelda.

Erinevused IGO, ICO, IEO ja IDO vahel

Krüptomaailmas on mitmeid raha kogumise meetodeid. Mõned populaarsemad on esialgne mündipakkumine (ICO), esialgne vahetuspakkumine (IEO) ja esialgne DEX-pakkumine (IDO). Need kõik on sarnased ühisrahastamise meetodid, kuid nende toimimises on teatud erinevusi.

Müntide esialgne pakkumine (ICO)

Initial Coin Offering (ICO) oli esimene krüptoraha kogumise meetod. See võimaldab plokiahelal põhinevatel projektimeeskondadel koguda raha krüptovaluutade kasutamise kaudu. ICO meetodit kasutas Ethereum juba 2014. aastal ja see oli kuni 2018. aasta alguseni väga populaarne ühisrahastusvahend. ICO üritused võivad pakkuda tõhusat viisi projektidele rahalise toetuse saamiseks varases arendusetapis. 

Esialgne vahetuspakkumine (IEO)

Peamine erinevus esialgse vahetuspakkumise (IEO) ja teiste pakkumiste vahel on see, et IEO-d ei hosti projekti meeskond otse, vaid krüptovaluutavahetuse raames. Partnerlus mainekate krüptobörsidega võib olla kasulik nii projektis kui ka IEO-s osalejatele. Enamikul juhtudel peavad projektid enne vahetusse viimist läbima range ülevaatuse. IEO taga olev projektimeeskond saab ka suurendada oma ulatust kogu börsi kasutajabaasi ulatuses. Binance Launchpad on IEO platvormi populaarne näide.

Dexi esialgne pakkumine (IDO)

Initial Dex Offering (IDO) on ICO, mida majutatakse detsentraliseeritud börsil (DEX). IDO-d loodi selleks, et kõrvaldada ICO ja IEO mudelite puudused. Näiteks kuna projekti žetoon käivitatakse DEX-is, maksab projektide loendisse viimine üldiselt vähem kui IEO-ga. IDO-d pakuvad ka viivitamatut märkide likviidsust, mis tähendab, et märgid saab loetleda peaaegu kohe pärast IDO lõpetamist.

Kuna aga IDO-d tegutsevad DEXE-dega, ei läbi nad alati ranget hoolsusprotsessi. See võib suurendada üldist riski, kuna mõned IDO projektid võivad olla madalama kvaliteediga või küsitava mainega. Ettevaatlik tuleks olla ka vaipade tõmbamisega, kuna paljud IDO-d osutusid petuprojektideks, mis jooksid investorite raha eest ära.

Näpunäiteid IGOs ​​osalemiseks

Nagu iga investeeringu puhul, pole mingit garantiid, et IGOd toovad kasumlikku tulu. Enne mis tahes IGO-le pühendumist peaksite alati DYOR tegema ja kaaluma võimalikke riske.

Näiteks saate vaadata mänguprojekti veebisaiti või sotsiaalmeediat, et näha, kas see sisaldab selget plaani või arengukava. Samuti saate näha, kas projekti toetavad usaldusväärsed investorid või partnerid.

IGO risk

Sellega kaasnevad ka riskid. Üks riske on see, et mäng ei hakka käima. Arendajatel on suurepärased plaanid, kuid mäng ei tööta korralikult või inimesed lihtsalt ei mängi seda.

Ja muidugi on ka võimalik, et tegemist on pettusega, mängu taga seisjad koguvad mõne toreda jutuga palju raha ja siis kaovad. Varem juhtus seda ICO-dega palju kordi. Kuigi kunagi ei saa täpselt öelda, kas investeering IGO kaudu tasub end ära, saab end riskide eest kaitsta nii palju kui võimalik. Seda saate teha, kui uurite hoolikalt projekti ja seda, kuidas IGO on korraldatud.

Siin on mõned asjad, mida IGO puhul meeles pidada

Käivitusplaat on IGO edu jaoks väga oluline. Kas siin on palju projekte, mis ühisrahastuses oma eesmärki saavutavad? Kui pika ajaga suutis projekt seda saavutada?

See, kas teie investeering end ära tasub, oleneb muidugi suuresti sellest, kuidas projekt on kokku pandud. Kas tal on näiteks hea tegevuskava koos selge teekaardiga?

Kes on mängu taga? Kas nad on välja töötanud mitu projekti ja kas nad on kogenud mängijad, kes teavad, millest nad räägivad?

Oluline on ka kogukond. Kui juba on suur seltskond inimesi, kes mõtlevad kaasa ja ootavad põnevusega mängu käivitamist, on sellel suurem võimalus õnnestuda.

Kes on projekti investorid ja partnerid? On suurepärane, kui projektil on investorite ja partnerite seas suuri nimesid. Need on tuntud fondid, ingelinvestorid, platvormid ja ettevõtted, kes samuti kinnitavad oma seotust.

7 viisi IGO platvormide analüüsimiseks

Krüptomängud tõmbavad kogu maailma inimeste tähelepanu

Värskeima Blockchain Game Reporti kohaselt näitas plokiahela mängude sektor tööstuses nähtavamat jalajälge, kuna ruum kasvas ainulaadsete aktiivsete rahakottide osas 121%, jõudes enam kui 804 000 unikaalse kasutajani. Pildil on näha, kuidas krüptomängud on alates 2021. aastast ületanud DeFi ja NFT tähelepanu.

Kas kujutate ette Axie Infinity avastamist selle algusaegadel? Jah, me otsime järgmisi varajases staadiumis krüptoprojekte, enne kui need levivad, ja laseme teil neid algusest peale ära kasutada. 

Praegu keskendume esmase mängupakkumise (IGO) ja esialgse DEX-pakkumise (IDO) käivitusplatvormidele, nii et kui te ei soovi neid ainulaadseid võimalusi kasutamata jätta, jätkake lugemist.

1: käivitusplaadi hoidmise nõuded või tasemed

See on oluline, kuna see mõjutab IGO-s osalemise kulusid ja ostmiseks saadaolevate žetoonide arvu.

Launchpadi hoidmise nõudeid on kahte tüüpi.

 1. Fikseeritud märk – IGO-s osalemiseks peab teil olema teatud arv žetoone
 2. Mitmetasandiline käivituspult – tasandite süsteem põhineb hoitavate žetoonide arvul. Kui teil on rohkem žetoone, suureneb žetoonide arv, mida saate osta.

Näiteks Polkastarteris näete saadaolevaid projekte jaotises „Esiletõstetud basseinid”. Just nagu alloleval pildil:

Kui olete projekti lehel, näete jaotises „Puuri üksikasjad” kõiki käivitusplaadi hoidmise nõudeid.

2: eraldamise tüüp

Osalejad, kes lukustavad oma käivitusplaadi algsed märgid, valitakse loteriimehhanismi kaudu loterii või IGO käivitusalustes. Sel juhul mängib rolli õnn.

Teisest küljest pakuvad mõned IGO stardiplatvormid garanteeritud jaotust. Nendel käivitusplatvormidel osalemise hind on üldiselt kõrgem kui loterii IGO-del.

3: omaniku eelised

IGO-s osalejad peavad märgi eraldamises osalemiseks lukustama oma IGO käivituspuldi algmärgid.

Kui mõned IGO stardiplatvormid pakuvad kasutajatele loteriipileteid märkide lukustamiseks, siis teised pakuvad nii loteriipileteid kui ka võimalust panustada.

See tähendab, et kuigi kasutajate märgid on lukus, saavad osalejad neist kasu saada.

4: platvormi ROI

Juba töötavate IGO süsteemide investeeringutasuvuse (ROI) hindamine on kriitilise tähtsusega. Siin on mõned parimad platvormid:

Allikas: Cryptorank

See annab meile üldise ettekujutuse sellest, millist tulu meie investeeringud võiksid tuua.

5: kogutud vahendid ja märgi genereerimise sündmuste arv

On ülioluline teada, kui palju IGO käivitusplatvormi platvorm on tõstnud ja kui palju žetoonide genereerimise üritusi on seal selle aja jooksul peetud.

See on ülioluline statistika, et teha kindlaks, kas platvorm toob kaasa kvaliteetseid algatusi IGO liikmete ligimeelitamiseks ega ole teeseldud.

6: omaniku väärtus – ROI *Fund Raise/Tokeni genereerimise sündmuse arv

Käivitusplaadi hoidja väärtus on jõudlusmõõdik, mida kasutatakse selle hindamiseks. Mida suurem on hoidja väärtus, seda tulusamad IGOd on käivitusplatvormil.

Teisest küljest on oluline öelda, et kui käivitusalusel on kõrge märgi väärtus, tähendab see, et sellel on kõrge omanikuväärtus võrreldes selle märgi turukapitali suurusega. Siin on pilt, mis võtab selle mõõdiku kokku erinevatel IDO platvormidel:

7: Märkimisväärsed mängu IGOd

Soovitame teil sellel lehel vaadata kahte asja:

 1. Vaadake üle eelmised IGOd. Milline on olnud nende edukuse tase?
 2. Millised on tulevased valitsustevahelised organisatsioonid (IGO)? Kas nad tõesti väärivad teie osalemist?

Nagu näete, eristavad meie üksikasjalikult kirjeldatud 7 kriteeriumi heade või hämmastavate projektide leidmist, mis annavad teile suurepäraseid tulemusi. Kui te neid rakendate, oleme kindlad, et saate kiiresti professionaalseks krüptomängude investoriks!

Kuidas Binance NFT-s IGO-s osaleda?

Saate osaleda Binance NFT IGO-des, et hankida eksklusiivseid mängusiseseid varasid ja NFT kollektsioone paljudest mänguprojektidest.

☞  REGISTREERU BINANCE'IS

Binance NFT võtab kasutusele ainulaadse liitumismehhanismi, et tagada kõigile kasutajatele võrdne võimalus IGO-des osaleda. Lõplik NFT jaotus põhineb täielikult avalikul ja kontrollitaval valikualgoritmil.

1. Logige sisse oma Binance'i kontole ja minge Binance NFT kodulehele. Klõpsake IGO projekti bänneril, milles soovite osaleda.

2. Teid suunatakse tellimislehele, kus näete kõiki projekti üksikasju. Osalemiseks kvalifitseerumiseks peate säilitama minimaalse BNB osaluse.

3. Binance IGO-l on neli faasi: ettevalmistamine, tellimine, arvutamine ja levitamine. 

IGOd pakuvad mänguarendajatele uuenduslikku viisi oma projektide rahastamiseks plokiahela tehnoloogia abil. Kuigi IGOd võivad olla investoritele hea viis mänguprojektide varajases staadiumis toetamiseks, on nendega ka märkimisväärne finantsrisk. Enne oma rahaliste vahenditega riskimist peaksite alati läbi viima hoolsuskohustuse.

What is Themis (MIS) | What is Themis token | What is MIS token

Themis Protocol?

Themis provides a whole set of technical solutions, which mainly focuses on random number oracle, in-chain asset price oracle, computational oracle and other application scenes, including mortgage assets becoming the provider of data, identification verification, preventing attack algorithm, verifiable random function VRF, arbitration protocol and other modules, which constitute a set of complete Themis-Protocol.

Data provider

 • Data providers need to ledge Themis native token to acquire the qualification for participation. They are mainly responsible for providing various data, such as verifiable random number and in-chain asset price. If untrustworthy data are provided, token will be confiscated as the rewards for verifiers and arbitration nodes. For correct data, data providers will acquire mining rewards. The more pledge, the more rewards.

Data verifier

 • Data verifiers need to pledge Themis native token to acquire the qualification for participation. They are mainly responsible for providing various data to data providers for verification and questioning, and providing new data. Such process can be conducted repeatedly that the data provided by data verifiers can be verified and questioned again and again. For correct data, data verifiers will also acquire mining rewards.

Arbitration node

 • Arbitration nodes conduct arbitration and form final results for the question proposed by data verifiers. If the data provided by data provider in any round are untrustworthy, the native token pledged by such provider shall be eliminated and confiscated as the reward for verifiers and arbitration nodes.

Random number oracle

 • Random numbers are mostly applied in social public service, lottery
 • activities, gambling products, decentralized games etc. Just, fair and
 • effective random number mechanism of Themis can ensure the
 • randomness of products, avoid attack, and allow users to participate in
 • fair and transparent environment.

Offer for assets

 • Themis supports the offer for multi-asset price, and can be
 • applied to various Defi products, such as decentralized
 • transaction, self-settled mortgage loan, and products of futures
 • and options.

Verifiable hashrate

 • With computations exceeding the upper limit of in-chain service fee,
 • consuming a lot of computation time, and limited in-chain storage
 • capacity, Themis may put the computation and the computational data
 • out of the chain, and conduct checking computation and recall by recall
 • mechanism by verifiable mechanism, so as to solve these problems.

MIS Pledge quotation

Notes on Pledge Mining:

1. Please first download the metamask browser plug-in and backup the private key, mnemonic words and other information.

2. After installing the metamask plug-in, when users enter this page, metamask will be automatically started. Users need to log in and authorize DAPP and metamask to link

3. Users shall ensure enough MIS and eth in the metamask account (mainly used as service charge) before pledge4. Before the pledge, users shall ensure that the token authorization of the pledge contract has been carried out on the metamask account before pledge mining

5. Users click the pledge mining button to input the pledge quantity and other relevant information. Click confirm to carry out pledge mining

6. The extraction of the pledge mining needs to wait for 9600 blocks. The extraction will return both the users pledged MIS and mined MIS to the metamask account at the same time

7. Before the extraction of pledge mining, the user cannot carry out the next mining. If users want to pledge mining for many times, they can establish multiple accounts through metamask and use multiple accounts for pledge operation

How and Where to Buy Themis (MIS)?

MIS has been listed on a number of crypto exchanges, unlike other main cryptocurrencies, it cannot be directly purchased with fiats money. However, You can still easily buy this coin by first buying Bitcoin, ETH, USDT from any large exchanges and then transfer to the exchange that offers to trade this coin, in this guide article we will walk you through in detail the steps to buy MIS

You will have to first buy one of the major cryptocurrencies, usually either Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT)…

We will use Binance Exchange here as it is one of the largest crypto exchanges that accept fiat deposits.

Binance is a popular cryptocurrency exchange which was started in China but then moved their headquarters to the crypto-friendly Island of Malta in the EU. Binance is popular for its crypto to crypto exchange services. Binance exploded onto the scene in the mania of 2017 and has since gone on to become the top crypto exchange in the world.

Once you finished the KYC process. You will be asked to add a payment method. Here you can either choose to provide a credit/debit card or use a bank transfer, and buy one of the major cryptocurrencies, usually either Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT)

SIGN UP ON BINANCE

Step by Step Guide : What is Binance | How to Create an account on Binance (Updated 2021)

Next step - Transfer your cryptos to an Altcoin Exchange

Since MIS is an altcoin we need to transfer our coins to an exchange that MIS can be traded. Below is a list of exchanges that offers to trade MIS in various market pairs, head to their websites and register for an account.

Once finished you will then need to make a BTC/ETH/USDT deposit to the exchange from Binance depending on the available market pairs. After the deposit is confirmed you may then purchase MIS from the exchange.

Exchange: Uniswap (V2), HBTC, CoinTiger, and Hotbit

Apart from the exchange(s) above, there are a few popular crypto exchanges where they have decent daily trading volumes and a huge user base. This will ensure you will be able to sell your coins at any time and the fees will usually be lower. It is suggested that you also register on these exchanges since once MIS gets listed there it will attract a large amount of trading volumes from the users there, that means you will be having some great trading opportunities!

Top exchanges for token-coin trading. Follow instructions and make unlimited money

BinanceBittrexPoloniexBitfinexHuobiMXCProBITGate.ioCoinbase

Would you like to earn MIS right now! ☞ CLICK HERE

Looking for more information…

☞ Website
☞ Announcement
☞ Explorer
☞ Source Code
☞ Social Channel
Message Board
☞ Documentation
☞ Coinmarketcap

Thank for visiting and reading this article! I’m highly appreciate your actions! Please share if you liked it!

#bitcoin #themis #mis

saks gupta

1621414260

Best MIS Training institute in Delhi | MIS Training Course in Delhi

Are you looking for the best mis training institute in Delhi?/NCR? KVCH Noida is one of the best mis training institute in noida with 100% placement support. Accredited curriculum, top faculty, network with domain experts.You will get deep knowledge in this course.Well-Equipped & 24*7 Library, Highly Qualified Experts.
Apply for Training. Enroll For Demo Class.:-

For more query please visit: -
Phone number: - +91-9510860860
Email: training@kvch.in
Visit Us:- https://kvch.in/best-mis-data-analysis-in-excel-training

#mis

Markus zusak

Markus zusak

1653892199

IGO Launchpad Development

IGO Launchpad will be a fantastic business platform once it is accessible. This platform allows games to be published with the goal of generating long-term revenue.

Check: https://bit.ly/3PTg8Bt

#igo #igolaunchpad #initialgameoffering #game #nft #nftgame #nftgames #gamelaunchpad #blockchains #blockchain #crypto #cryptocurrency #cryptocurrencies