Ken Mueller

Ken Mueller

1654114740

Parimad krüpto krediit- ja deebetkaardid

Krüpto algusaegadel kasutasid omanikud P2P (peer-to-peer) tehinguteks tavaliselt selliseid valuutasid nagu Bitcoin. Nüüd muudavad krüptodeebet- ja krediitkaardid palju lihtsamaks krüptovaluutade konverteerimise fiatiks, et neid maksmiseks kasutada. Olenemata sellest, kas olete krüptoga uustulnuk või kauaaegne investor, krüptokaart aitab teil oma digitaalsele osalusele juurde pääseda ja seda kasutada.

Selles artiklis kirjeldatakse parimaid tarbijatele praegu saadaolevaid krüptokrediit- ja deebetkaarte, samuti kahte tulevast krüptokrediitkaarti. Samuti selgitatakse, kuidas saate otsustada, milline kaart on teie jaoks parim.

A. Mis on krüptokrediit- ja deebetkaardid?

Krüptokrediitkaart võimaldab teil kulutuste eest tasuda krüptovaluutat teenida, samas kui krüptodeebetkaart muudab krüptovaluuta fiatiks, kui sooritate ostu või kasutate sularahaautomaati.

Krüpto krediitkaardid?

Nagu tavaliste krediitkaartide puhul, hõlmab krüptokrediitkaartide kasutamine ka väljastajalt raha laenamist. Ostu sooritamisel annab kaardifirma vajalikud vahendid ja teie saldo suureneb. Nagu tavaliste kaartide puhul, võimaldavad krüpto-krediitkaardid omanikel oma ostude eest tasu teenida. Krüptokrediitkaarte eristab see, et hüved tulevad krüptovaluutana, mille väljastaja omanikule ostab.

Krüptokrediitkaardi kasutamise üks peamisi eeliseid on see, et see annab teile riskivaba võimaluse krüptovaluutat teenida lihtsalt igapäevaste ostude tegemisega. See teeb sellest suurepärase võimaluse kõhklevatele, riskikartlikele krüptomaailma uustulnukatele. Ainus märkimisväärne puudus on krüptoturgude volatiilsus, kuid vähemalt riskivad kaardiomanikud ainult oma hüvedega, mitte aga suurema säästuga.

Krüptodeebetkaardid?

Krüptodeebetkaart sarnaneb tavalise deebetkaardiga selle poolest, et selle omanik kasutab oma raha ostude sooritamiseks või sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks. Erinevalt tavalistest deebetkaartidest ammutab enamik krüptodeebetkaarte omaniku krüptovaluutakontodelt. See muudab need mugavaks viisiks teisendada krüptovaluutat fiati, mida saate kasutada tavaliste ostude tegemiseks. Teised krüptodeebetkaardid võimaldavad eellaadida fiati või digitaalseid valuutasid.

Lisaks krüpto konverteerimisele fiatiks võimaldavad krüptodeebetkaardid sageli vähendada välistehingute tasusid ja kulutada hõlpsalt raha mitmes valuutas. Võimalikud lõksud hõlmavad geograafilisi piiranguid ja maksustatavate sündmuste käivitamist krüptovaluuta kasutamisel.

Loe lisaks: Krüptodeebetkaardid | Krüptokaardid

B. Kuidas valida parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte

Kuigi krüptokaarte pole endiselt saadaval nii palju kui tavapäraseid krediit- ja deebetkaarte, ilmub igal aastal uusi võimalusi. Kui valikute arv suureneb, peavad tarbijad oma otsusele rohkem mõtlema. Enne kaardi valimist peaksite arvestama mõne põhiteguriga.

 • Saadaval olevate krüptovaluutade tüübid

Kõigepealt peate mõtlema kasutatava krüptovaluuta tüübile. Mõned krüptokrediitkaardid võimaldavad teil teenida preemiaid ainult teatud krüptovaluutas ja mõned krüptodeebetkaardid saavad ühendada ainult teatud krüptovaluutakontodega. Kui olete krüptomaailmas uus ja te ei hooli sellest, millist valuutat lõpuks kasutate, ei tohiks see probleem olla. Teisest küljest, kui teil on juba valitud valuuta, peate leidma kaardi, mis võimaldab teil seda kasutada.

 • Pakutud preemiad

Parimate krüptokrediitkaartide võrdlemisel peaksite kaaluma iga kaardi pakutavaid hüvesid. Üldiselt võimaldab kõrgem preemiamäär teil teenida rohkem krüptovaluutat. Mõned kaardid pakuvad kindlat tasu igat tüüpi ostude jaoks, samas kui teised pakuvad teatud kategooriatesse kuuluvate toodete ja teenuste ostmisel kõrgemaid hindu. Kui juhtute, et kulutate konkreetses piirkonnas palju raha, võiksite otsida kaarti, mis teid teie harjumuste eest tasuks.

 • Tasud

Kuigi parimad krüptokrediitkaardid on üldiselt taskukohased, peaksite arvestama teatud tasudega. Mõned kaardid võtavad aastamaksu, teised aga täiesti tasuta. Välismaised tehingutasud on levinud, kuid kaarte võib leida ka ilma nendeta, mis on eriti hea mõte siis, kui reisite sageli välismaale. Samuti peaksite tähelepanu pöörama krüptovaluuta müügitasudele, mis on tüütud tasud, mis ilmnevad iga kord, kui müüte krüptorahas teenitud preemiaid.

 • Kasutuslihtsus

Paljude kasutajate jaoks on krüptokrediit- või deebetkaardi omamise põhieesmärk krüpto-fiati konversioonide optimeerimine. Vaevalt, et teie Bitcoini deebetkaart kasulikuks osutub, kui see ei võimalda teil krüpto kiiresti ja lihtsalt fiatiks teisendada. Kahjuks kasutavad mõned väljaandjad eksperimentaalseid meetodeid, mis ajavad kaardiomanikud segadusse ja muudavad konverteerimise keeruliseks. Seda tüüpi väljastajaid vältides saate tagada, et saate kaardi, mis vastab tõeliselt teie krüptovajadustele.

 • Kättesaadavus

Krüptokaart on kasulik ainult siis, kui saate seda ka reaalselt kasutada. Krüptomaailm areneb kiiresti ja tundub, et iga kuu toob kaasa uued reeglid. Selles dünaamilises keskkonnas vajate kaarti, mis on praegu teie eelistatud asukohas kasutatav. Nii saate tagada pideva juurdepääsu oma digitaalsetele varadele.

C. Parimad krüptokrediitkaardid

Kuna krüptovaluutad koguvad populaarsust, suureneb saadaolevate krüptokrediitkaartide arv pidevalt. See tähendab, et tarbijad peavad enne valiku tegemist olema eriti tähelepanelikud. Siin on kuus praegu turul olevat parimat krüptokrediitkaarti. Kuigi igal inimesel on oma vajadused ja ootused ning ta peaks kaardi vastavalt valima, ei saa te valesti minna, valides mõne selle lühikese loendi kaardi.

1. Mastercard Nexus

Nexo Mastercard on üks parimaid krüptokrediitkaarte kõigile, kes soovivad krüptovaluutas suuri laene võtta. Saate kaarti kasutada kuni 2 miljoni dollari väärtuses laenude jaoks, kui teie praegused krüptoosalused tagavad rahastamise.

Isegi kui te ei ole huvitatud suuremahulistest laenudest, on Nexo Mastercard endiselt ahvatlev valik. Üks peamisi eeliseid on saadavus, kuna kaarti saab kasutada kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Samuti võite teenida 2% preemiat, mis on konkurentsivõimeline määr, millega paljud kaardiomanikud on rahul. Seotud nutitelefoni rakendus muudab kaardi uskumatult kasutajasõbralikuks, võimaldades teil hõlpsasti märguandeid määrata, PIN-koodi muuta ja kaardi külmutada, kui see on kadunud või varastatud.

2. Venmo viisa

Kui teil on juba Venmo rakendus, siis on Venmo Visa krediitkaarti lihtne ja mugav kasutada. Saate sünkroonida Bitcoini krediitkaardi otse rakendusega, muutes ostude jälgimise ja preemiate jälgimise lihtsaks. Kaart ise on sünkroonimise hõlbustamiseks kohandatud spetsiaalse QR-koodiga.

Ilma aastamaksuta ja kuni 3% soodustustega kaart on rahaliselt soodne. Nende hüvede krüptodeks teisendamine võimaldab teil oma digitaalset rahakotti nuumata ilma liigset riski võtmata. Rahalise tasuvuse ja mugavuse kombinatsioon teeb sellest turul ühe parima krüpto-Visa kaardi.

3. Gemini Mastercard

Gemini Mastercardi selge preemiastruktuur ja laialdane ühilduvus muudavad selle üheks parimaks saadaolevaks krüptokrediitkaardiks. Kaardiomanikud saavad 3% tagasi kõikidelt iga-aastastelt söögikohtadelt kuni 3000 dollarini aastas, 2% toidukaupadelt ja 1% kõikidelt muudelt ostudelt. Need preemiad makstakse automaatselt välja Bitcoinis või mõnes muus 50 kaardiga ühilduvas krüptovaluutas.

Gemini Mastercard on kasutatav kõikjal, mis aktsepteerib Mastercardi. Kasutajasõbralik rakendus muudab tehingute jälgimise ja konto haldamise lihtsaks. Aastatasu puudub, kuid tehingutasud jäävad vahemikku 0,5–4%. Täpne tasu sõltub teie konkreetsest kaardist.

4. Täiendage Bitcoin Rewards Visa allkirjakaarti

See Bitcoini krediitkaart pakub algajatele lihtsat viisi krüptomaailma sisenemiseks. Selle tingimused on lihtsad ja sisenemisbarjäär on tühine. Isegi kui teil on ainult õiglane krediit, peaksite saama peaaegu kohe eelkinnituse. Sealt teenite kõikidelt ostudelt 1,5% protsenti, makstes otse Bitcoinis. Samuti saate 200-dollarise boonuse, kui kulutate kaardile 500 dollarit ja sooritate kolm järjestikust makset.

Selle krüpto-Visa kaardi üks oluline negatiivne külg on see, et see ei võimalda kaardiomanikel Bitcoini üle kanda, mis võib eriti tõenäoliselt häirida kogenud krüptoentusiaste. Samas on Upgrade Bitcoin Rewards Card üks parimaid krüptokrediitkaarte algajatele ja keskmise krediidivõimega inimestele.

5. BlockFi Rewards Visa Signature Card

See krüpto-Visa kaart on pikka aega olnud lemmik nii algajate kui ka krüptohuviliste seas. Püsivate krüptopreemiate ja äärmiselt helde tutvustuspakkumise kombinatsioon muudab BlockFi Rewards Visa Signature Cardi üheks parimaks krüptokaardiks turul. Esimese kolme kuu jooksul pärast BlockFi Rewards Visa Signature Cardi saamist võite teenida kuni 100 dollarit. krüpto 3,5% preemiaga kõikidelt ostudelt. Kui see sissejuhatav periood on läbi, teenite 1,5% oma esimeselt 50 000 dollarilt ja 2% järgmistelt kulutustelt, mis kõik makstakse krüptodes. Teil on ka pidev juurdepääs Visa Signature Concierge'i teenusele , mis on loodud reiside broneerimiseks ja tegevuste planeerimiseks.

6. SoFi Mastercard

Korralike tasumäärade, laialdase kasutatavuse ja ainulaadsete hüvede komplektiga väärib SoFi Mastercard oma kohta kõigis parimate krüptokrediitkaartide loendis. 1–2% rahatagasi pakkumine muudab kaardi suurepäraseks võimaluseks oma sääste suurendada. Samuti saate oma krediidi kulukuse määra vähendada, kui tasute aasta jooksul õigeaegselt makseid.

Bitcoini krediitkaarti saate kasutada kogu Mastercardi võrgus, mis annab teile paindlikkuse enamiku ostude sooritamiseks ilma probleemideta. Aastatasu pole ning saate hõlpsalt oma kontot hallata ja preemiaid lunastada SoFi rakenduse kaudu. Täiendavad hüved hõlmavad tasuta mobiiltelefonikindlustust ning allahindlusi Lyfti, Boxed™-i ja teiste populaarsete kaubamärkidega.

D. Parimad krüptodeebetkaardid

Kuigi krüptokrediitkaardid sobivad suurepäraselt krüptovaluuta teenimiseks rahatagastuspreemiate kujul, on krüptodeebetkaardid parem valik inimestele, kes soovivad kasutada juba omavat krüptovaluutat. Kuna turul on nii palju fantastilisi kaarte, pole kunagi olnud lihtsam krüpto konverteerida fiatiks ja kasutada seda igapäevaste ostude jaoks. Siin on 12 parimat turul olevat krüptodeebetkaarti, millest igaühel on oma soodsate omaduste komplekt.

7. Crypto.com viisa

Kui otsite krüptodeebetkaarti, millesse hambaid sisse tõmmata, on see üks parimaid kaarte, mida kaaluda. Crypto.com Visa on maailma esimene tasuta metallist ja krüptoga seotud deebetkaart. Ilma tasudeta, arusaadava täiendusmudeliga, mis muudab teie kontole Bitcoini ja muude digitaalsete valuutadega laadimise lihtsaks, ning agressiivse turunduskampaaniaga, millesse on kaasatud näiteks Lebron James ja Matt Damon, on lihtne mõista, miks paljud investorid on seda. Kui olete valuuta laadinud, saate selle kohe kulutada või välja võtta kõikjal, kus Visa aktsepteeritakse.

Kaart pakub omanikele hüvitisi sellistelt tellimusteenustelt nagu Netflix, Amazon Prime ja Spotify. Kas kavatsete puhkusele sõita? Külastage kindlasti Crypto.com lennujaama salongi. Lisaks krüptovaluuta kulutamise lihtsamaks tegemise ilmselgele eelisele muudavad need soodustused Crypto.com Visa kaardi üheks parimaks saadaolevaks krüptodeebetkaardiks.

8. Coinbase Visa

See on üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kes juba kasutavad Coinbase'i, üht maailma tähtsaimat krüptovahetust. Kaarti saate kasutada kõikjal Visa võrgu piires ning ostud ja väljamaksed tehakse otse teie Coinbase'i kontolt. Krüptohüved on samuti märkimisväärsed, kuna kaardiomanikud saavad krüptoraha Bitcoini puhul 1% ja XLM-i puhul 4% määraga. Märkimisväärsed tehingutasud on selle konkreetse Bitcoini deebetkaardi ainus negatiivne külg. Krüptoraha likvideerimistasu on ligi 2,5%, rahvusvahelise tehingu tasu aga 2%. Samuti on olemas 2500-dollarine kululimiit ja 1000-dollarine väljamakse limiit, kusjuures nende toetuste ületamise eest määratakse 1% trahv. Enamik eksperte peab siiski Coinbase'i viisatkaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte digitaalsete valuutade regulaarseks kasutamiseks.

9. eToro rahakaart

eToro Money kaart on Bitcoini deebetkaart, mis on loodud eToro Money kontoga kaasas käimiseks . Kontot saate kasutada krüptovaluutade haldamiseks igapäevaste ostude eest tasumisel. Konto või kaardiga ei kaasne aastatasusid, kuid peate maksma sularahaautomaaditasud ja muud tehingutasud.

Krüptohuvilised saavad eTorot kasutada tervikliku kauplemisplatvormina. Kiirülekanded võimaldavad teil kauplemisplatvormilt raha teenida, et oma kontole varusid lisada. Seejärel saate kaarti kasutada ostude sooritamiseks kõikjal maailmas. Seotud rakendus võimaldab teil samal ajal oma tehinguid jälgida ja isegi pangaülekandeid teha.

10. Pühkige Visa

Swipe Visa kaarti peetakse laialdaselt üheks parimaks krüptodeebetkaardiks krüptovaluuta regulaarseks kasutamiseks igapäevaste ostude tegemisel. See on saadaval neljal erineval tasemel, millest igaühel on erinevad nõuded ja mis pakub ainulaadset tasumäära. Kõige lihtsamal kaardil on ühekordne tasu 25 dollarit, kuid see pakub ainult 1% raha tagasi Bitcoini kujul. Kõrgemad tasemed pakuvad kuni 4% preemiat, kuid kaardi omamiseks peate panustama krüptovaluutasse.

Kaardiomanikud saavad teenida lisatasusid, panustades rohkem valuutat või kulutades Binance Chaini või Ethereumi SXP -märke. Samuti teenite lisatasusid teatud kaubamärkide, sealhulgas Netflixi, Amazon Primei ja Airbnb kaudu tehtud ostude eest. Välistehingu tasu on 2%, kuid see kehtib ainult madalama taseme kaartidele.

11. TenX viisa

Kuigi kättesaadavus on endiselt suur probleem, on see krüpto-Visa kaart üks parimaid krüptodeebetkaarte tarbijatele, kes soovivad lihtsat viisi oma digitaalse valuuta kulutamiseks. See võimaldab teil Visa võrgus koheselt kulutada Etherit, Bitcoini ja Litecoine. Kaarti saab kasutada ka sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks.

TenX Visa on Bitcoini ettemakstud kaart. Seotud rakendus iOS-i ja Androidi jaoks muudab kaardi krüptoga laadimise lihtsaks. Selle krüpto-Visa kaardi suurimaks probleemiks on endiselt piiratud saadavus. Praeguse seisuga on kaart saadaval ainult kolmes riigis ja see jääb Ameerika Ühendriikide tarbijatele kättesaamatuks. Kus iganes see saadaval on, peetakse seda aga üheks parimaks krüptodeebetkaardiks.

12. Wirexi viisa

Wirex Visa kaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte rahvusvahelisteks tehinguteks . Rahvusvahelised sularahaautomaatidest väljavõtmised on täiesti tasuta ja saate kaarti kasutada enam kui 80 miljoni ülemaailmse müüja juures. See on krüpto-Visa kaart, mis ühildub enam kui 150 erineva valuutaga, mida iga maailmarändur vajab.

Wirex pakub kaardiomanikele preemiaid Wirex Cryptoback™ teenuse kaudu. Kuigi aastatasu pole, võtab 2,5% tehingutasu teie kogupreemiast väikese osa. Mis puudutab mugavust, siis seotud rakendusega on lihtne eelarve seada, jälgida kulutusi ja saada hoiatusi.

13. Krüptograafiline viisa

Crypterium on ettevõte, mis pakub tarbijatele krüptorahakotti ning Crypterium Visa kaart muudab ostjate krüptorahadele juurdepääsu ja nende kasutamise lihtsaks. See on ettemakstud krüpto-Visa kaart ja see muudab krüpto fiatiks muutmise nii lihtsaks kui võimalik. See on vaieldamatult üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kellel juba on Crypteriumi rahakott, ja see on suurepärane valik ka algajatele, kes soovivad saada korraga krüptodeebetkaarti ja krüptorahakotti.

See on eriti mugav Bitcoini deebetkaart. Saate oma uue kaardi digitaalse versiooni kätte saada mõne minutiga. Kaart ühendatakse Apple Payga ja saate iga kuu Fiatist välja võtta kuni 2976 dollarit.

14. Binance Visa

Binance on üks suurimaid krüptovaluutabörse maailmas ning Binance crypto Visa kaart annab omanikele pideva ligipääsu digitaalsetele fondidele. Kuigi see pole Ameerika Ühendriikides saadaval, on see globaalsete tarbijate jaoks endiselt üks parimaid krüptodeebetkaarte. Kui olete kaardi saanud, saab seda kasutada rahvusvaheliselt ning madalate kulutasude ja helde väljamakselimiitide kombinatsioon muudab selle kasutajasõbralikuks valikuks.

See krüpto-Visa kaart töötab ainult siis, kui see on lingitud Binance'i kontoga. Kui teil on juba konto ja asute väljaspool Ameerika Ühendriike, on see tõenäoliselt teie jaoks ideaalne Bitcoini deebetkaart.

15. BitPay Mastercard

See Bitcoini deebetkaart pole mitte ainult üks parimaid tänapäeval saadaolevaid krüptodeebetkaarte, vaid see on seotud ka krüptotööstuse eriti maineka mängijaga. Alates 2011. aastast on BitPay aidanud kauplejatel oma Bitcoinist maksimumi võtta. BitPay Mastercard , mis töötab koos BitPay rahakotiga, aitab omanikel oma Bitcoini osalust igapäevaelus kasutada.

Kaardi eest tuleb tasuda ühekordne 10 dollari suurune tasu ja see on saadaval kogu Ameerika Ühendriikides. Kuutasusid pole ja rohkem Bitcoini kaardile laadimine on täiesti tasuta. Kuigi kaart ei paku hüvesid, on see suurepärane võimalus lihtsate kulutuste tegemiseks. Pidage meeles, et BitPay Mastercard on ainult Bitcoini deebetkaart ja seda ei saa kasutada koos teiste krüptovaluutadega.

16. Nuri Mastercard

See on üks parimaid Euroopa turul saadaolevaid krüptodeebetkaarte. Selle eristab see, et see on varustatud krüptosõbraliku pangakontoga, mis annab kaardiomanikele lihtsa võimaluse kogu oma krüptoportfelli hallata. Tasuta rahvusvahelised sularahaautomaadist väljavõtmised võimaldavad omanikel krüpto kiiresti ja lihtsalt eurodeks konverteerida.

Kuigi Nuri Mastercardi kasutatakse sageli Bitcoini deebetkaardina, toetab see ka Etherit. Seotud pangakonto võimaldab kasutajatel krüptovarasid salvestada ja isegi intressi teenida. Kui soovite, et teie krüptovarad toimiksid rohkem kui tavalised säästud, võib see olla teie jaoks üks parimaid krüptodeebetkaarte.

17. Club Swan Mastercard

See on suurepärane krüptodeebetkaart nii algajatele kui ka kogenud krüptoinvestoritele. Kuigi 129-dollarine algtasu on suurem kui enamikul Bitcoini deebetkaartidel ja 35-dollarine kuutasu on ebatavaliselt kõrge, võivad Club Swan Mastercardi eelised hüvitada kõrged sisenemiskulud.

Club Swani uksehoidja teenus aitab omanikel broneerida reise, tellida tooteid ja hoolitseda meeletute haldusülesannete eest. Rahatagastuspreemiad võivad tõusta uskumatult 20%ni, võimaldades mõnel omanikul tasuda suure osa kulutatud summast. Kaarti saab kasutada ka kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Kui otsite kõrgema astme Bitcoini krediit- või deebetkaarti, mis tõesti pakuks suurepärast teenust, on see kaart tõenäoliselt teie jaoks.

18. Voyager Mastercard

Nagu paljud krüptovaluutabörsid, otsustas ka Voyager hiljuti pakkuda klientidele krüptodeebetkaarti. Erinevalt enamikust deebetkaartidest pakub Voyager Mastercard olulisi rahatagastushüvesid. Kaardiomanikud saavad kaardiga tehtud ostudelt kuni 3% tagasi. Seda tüüpi tasu määr oleks muljetavaldav isegi Bitcoini krediitkaardi puhul ja deebetkaardi puhul on see praktiliselt ennekuulmatu.

Voyager Mastercardi eest aastamaksu ei võeta ja teil on juurdepääs sularahaautomaatidele kogu maailmas. Saate hallata oma kaarte hõlpsasti kasutatava rakendusega ning saate konto- ja marsruutimisnumbreid sujuvaks ülekannete tegemiseks. Kõigile, kellel on Voyageri konto, on Voyager Mastercard kahtlemata üks parimaid saadaolevaid krüptodeebetkaarte.

Tulevased krüptokaardid

Kuna krüptovaluutad liiguvad üha enam peavoolu, kasvab saadaolevate krüptokaartide stabiilne pidevalt. Kuigi on oluline teada saada parimaid praegu olemasolevaid krüpto krediit- ja deebetkaarte, on ka mõistlik hoida kõrv maa peal ja õppida tulevaste väljaannete kohta nii palju kui võimalik.

Need kaks Bitcoini krediitkaarti on peagi saadaval ja võiksite kaaluda ühe neist lisamist oma rahakotti.

19. Celsiuse krediitkaart

Celsius on pikka aega olnud detsentraliseeritud rahanduse maailmas liider ja krüptoentusiastid on juba kuid oodanud ettevõtte uue Bitcoini krediitkaardi väljaandmist. See töötab krüpto-Visa kaardina, mida saab kasutada ostude tegemiseks ja sularahaautomaadist väljavõtmiseks kõikjal Visa võrgu piires.

See Bitcoini krediitkaart seab esikohale paindlikkuse. Kaardiomanikud saavad maksta oma arveid stabiilsete müntide, fiati või kaardi enda krüptopreemiatega. Celsius loobub ka aastamaksudest, sularahaautomaatide tasudest ja isegi hilinenud maksete trahvidest. Celsiuse krediitkaart ilmub eeldatavasti millalgi 2022. aastal ja praegu on potentsiaalsete kaardiomanike jaoks ootenimekiri.

20. SOOLA krediitkaart

Krüptomaailmas populaarne laenufirma SALT plaanib nüüd turule tuua ühe parima krüptokrediitkaardi turule. Sarnaselt teiste maailma tuntuimate krüptokrediitkaartidega pakub SALT krediitkaart ostude eest tasu krüptovaluutat. Erinevalt olemasolevatest võimalustest võimaldab SALT-kaart kaardiomanikel kasutada krüptovarasid krediidivormina. See asetab selle parimate krüptokrediitkaartide hulka kõigile, kellel on märkimisväärsed digitaalsed vahendid ja kes soovivad kõrgemat krediidilimiiti.

Kuigi väljalaskekuupäeva pole määratud, registreeruvad krüptoentusiastid juba hulgaliselt kaardi ootenimekirja. Kui otsite Bitcoini krediitkaarti, mis muudab teie krüptovarad krediidiks, võiksite kaaluda oma nime lisamist SALT-loendisse.

Kunagi pole olnud paremat aega Bitcoini krediit- või deebetkaardi väljavõtmiseks. Saadaolevate kaartide valik kasvab pidevalt ja iga valikuga kaasneb ainulaadne väärtuslike hüvede komplekt. Nüüd, kui olete õppinud tundma mõningaid parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte turul, peaksite olema valmis tegema oma lõpliku valiku.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

What is GEEK

Buddha Community

Ken Mueller

Ken Mueller

1654114740

Parimad krüpto krediit- ja deebetkaardid

Krüpto algusaegadel kasutasid omanikud P2P (peer-to-peer) tehinguteks tavaliselt selliseid valuutasid nagu Bitcoin. Nüüd muudavad krüptodeebet- ja krediitkaardid palju lihtsamaks krüptovaluutade konverteerimise fiatiks, et neid maksmiseks kasutada. Olenemata sellest, kas olete krüptoga uustulnuk või kauaaegne investor, krüptokaart aitab teil oma digitaalsele osalusele juurde pääseda ja seda kasutada.

Selles artiklis kirjeldatakse parimaid tarbijatele praegu saadaolevaid krüptokrediit- ja deebetkaarte, samuti kahte tulevast krüptokrediitkaarti. Samuti selgitatakse, kuidas saate otsustada, milline kaart on teie jaoks parim.

A. Mis on krüptokrediit- ja deebetkaardid?

Krüptokrediitkaart võimaldab teil kulutuste eest tasuda krüptovaluutat teenida, samas kui krüptodeebetkaart muudab krüptovaluuta fiatiks, kui sooritate ostu või kasutate sularahaautomaati.

Krüpto krediitkaardid?

Nagu tavaliste krediitkaartide puhul, hõlmab krüptokrediitkaartide kasutamine ka väljastajalt raha laenamist. Ostu sooritamisel annab kaardifirma vajalikud vahendid ja teie saldo suureneb. Nagu tavaliste kaartide puhul, võimaldavad krüpto-krediitkaardid omanikel oma ostude eest tasu teenida. Krüptokrediitkaarte eristab see, et hüved tulevad krüptovaluutana, mille väljastaja omanikule ostab.

Krüptokrediitkaardi kasutamise üks peamisi eeliseid on see, et see annab teile riskivaba võimaluse krüptovaluutat teenida lihtsalt igapäevaste ostude tegemisega. See teeb sellest suurepärase võimaluse kõhklevatele, riskikartlikele krüptomaailma uustulnukatele. Ainus märkimisväärne puudus on krüptoturgude volatiilsus, kuid vähemalt riskivad kaardiomanikud ainult oma hüvedega, mitte aga suurema säästuga.

Krüptodeebetkaardid?

Krüptodeebetkaart sarnaneb tavalise deebetkaardiga selle poolest, et selle omanik kasutab oma raha ostude sooritamiseks või sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks. Erinevalt tavalistest deebetkaartidest ammutab enamik krüptodeebetkaarte omaniku krüptovaluutakontodelt. See muudab need mugavaks viisiks teisendada krüptovaluutat fiati, mida saate kasutada tavaliste ostude tegemiseks. Teised krüptodeebetkaardid võimaldavad eellaadida fiati või digitaalseid valuutasid.

Lisaks krüpto konverteerimisele fiatiks võimaldavad krüptodeebetkaardid sageli vähendada välistehingute tasusid ja kulutada hõlpsalt raha mitmes valuutas. Võimalikud lõksud hõlmavad geograafilisi piiranguid ja maksustatavate sündmuste käivitamist krüptovaluuta kasutamisel.

Loe lisaks: Krüptodeebetkaardid | Krüptokaardid

B. Kuidas valida parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte

Kuigi krüptokaarte pole endiselt saadaval nii palju kui tavapäraseid krediit- ja deebetkaarte, ilmub igal aastal uusi võimalusi. Kui valikute arv suureneb, peavad tarbijad oma otsusele rohkem mõtlema. Enne kaardi valimist peaksite arvestama mõne põhiteguriga.

 • Saadaval olevate krüptovaluutade tüübid

Kõigepealt peate mõtlema kasutatava krüptovaluuta tüübile. Mõned krüptokrediitkaardid võimaldavad teil teenida preemiaid ainult teatud krüptovaluutas ja mõned krüptodeebetkaardid saavad ühendada ainult teatud krüptovaluutakontodega. Kui olete krüptomaailmas uus ja te ei hooli sellest, millist valuutat lõpuks kasutate, ei tohiks see probleem olla. Teisest küljest, kui teil on juba valitud valuuta, peate leidma kaardi, mis võimaldab teil seda kasutada.

 • Pakutud preemiad

Parimate krüptokrediitkaartide võrdlemisel peaksite kaaluma iga kaardi pakutavaid hüvesid. Üldiselt võimaldab kõrgem preemiamäär teil teenida rohkem krüptovaluutat. Mõned kaardid pakuvad kindlat tasu igat tüüpi ostude jaoks, samas kui teised pakuvad teatud kategooriatesse kuuluvate toodete ja teenuste ostmisel kõrgemaid hindu. Kui juhtute, et kulutate konkreetses piirkonnas palju raha, võiksite otsida kaarti, mis teid teie harjumuste eest tasuks.

 • Tasud

Kuigi parimad krüptokrediitkaardid on üldiselt taskukohased, peaksite arvestama teatud tasudega. Mõned kaardid võtavad aastamaksu, teised aga täiesti tasuta. Välismaised tehingutasud on levinud, kuid kaarte võib leida ka ilma nendeta, mis on eriti hea mõte siis, kui reisite sageli välismaale. Samuti peaksite tähelepanu pöörama krüptovaluuta müügitasudele, mis on tüütud tasud, mis ilmnevad iga kord, kui müüte krüptorahas teenitud preemiaid.

 • Kasutuslihtsus

Paljude kasutajate jaoks on krüptokrediit- või deebetkaardi omamise põhieesmärk krüpto-fiati konversioonide optimeerimine. Vaevalt, et teie Bitcoini deebetkaart kasulikuks osutub, kui see ei võimalda teil krüpto kiiresti ja lihtsalt fiatiks teisendada. Kahjuks kasutavad mõned väljaandjad eksperimentaalseid meetodeid, mis ajavad kaardiomanikud segadusse ja muudavad konverteerimise keeruliseks. Seda tüüpi väljastajaid vältides saate tagada, et saate kaardi, mis vastab tõeliselt teie krüptovajadustele.

 • Kättesaadavus

Krüptokaart on kasulik ainult siis, kui saate seda ka reaalselt kasutada. Krüptomaailm areneb kiiresti ja tundub, et iga kuu toob kaasa uued reeglid. Selles dünaamilises keskkonnas vajate kaarti, mis on praegu teie eelistatud asukohas kasutatav. Nii saate tagada pideva juurdepääsu oma digitaalsetele varadele.

C. Parimad krüptokrediitkaardid

Kuna krüptovaluutad koguvad populaarsust, suureneb saadaolevate krüptokrediitkaartide arv pidevalt. See tähendab, et tarbijad peavad enne valiku tegemist olema eriti tähelepanelikud. Siin on kuus praegu turul olevat parimat krüptokrediitkaarti. Kuigi igal inimesel on oma vajadused ja ootused ning ta peaks kaardi vastavalt valima, ei saa te valesti minna, valides mõne selle lühikese loendi kaardi.

1. Mastercard Nexus

Nexo Mastercard on üks parimaid krüptokrediitkaarte kõigile, kes soovivad krüptovaluutas suuri laene võtta. Saate kaarti kasutada kuni 2 miljoni dollari väärtuses laenude jaoks, kui teie praegused krüptoosalused tagavad rahastamise.

Isegi kui te ei ole huvitatud suuremahulistest laenudest, on Nexo Mastercard endiselt ahvatlev valik. Üks peamisi eeliseid on saadavus, kuna kaarti saab kasutada kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Samuti võite teenida 2% preemiat, mis on konkurentsivõimeline määr, millega paljud kaardiomanikud on rahul. Seotud nutitelefoni rakendus muudab kaardi uskumatult kasutajasõbralikuks, võimaldades teil hõlpsasti märguandeid määrata, PIN-koodi muuta ja kaardi külmutada, kui see on kadunud või varastatud.

2. Venmo viisa

Kui teil on juba Venmo rakendus, siis on Venmo Visa krediitkaarti lihtne ja mugav kasutada. Saate sünkroonida Bitcoini krediitkaardi otse rakendusega, muutes ostude jälgimise ja preemiate jälgimise lihtsaks. Kaart ise on sünkroonimise hõlbustamiseks kohandatud spetsiaalse QR-koodiga.

Ilma aastamaksuta ja kuni 3% soodustustega kaart on rahaliselt soodne. Nende hüvede krüptodeks teisendamine võimaldab teil oma digitaalset rahakotti nuumata ilma liigset riski võtmata. Rahalise tasuvuse ja mugavuse kombinatsioon teeb sellest turul ühe parima krüpto-Visa kaardi.

3. Gemini Mastercard

Gemini Mastercardi selge preemiastruktuur ja laialdane ühilduvus muudavad selle üheks parimaks saadaolevaks krüptokrediitkaardiks. Kaardiomanikud saavad 3% tagasi kõikidelt iga-aastastelt söögikohtadelt kuni 3000 dollarini aastas, 2% toidukaupadelt ja 1% kõikidelt muudelt ostudelt. Need preemiad makstakse automaatselt välja Bitcoinis või mõnes muus 50 kaardiga ühilduvas krüptovaluutas.

Gemini Mastercard on kasutatav kõikjal, mis aktsepteerib Mastercardi. Kasutajasõbralik rakendus muudab tehingute jälgimise ja konto haldamise lihtsaks. Aastatasu puudub, kuid tehingutasud jäävad vahemikku 0,5–4%. Täpne tasu sõltub teie konkreetsest kaardist.

4. Täiendage Bitcoin Rewards Visa allkirjakaarti

See Bitcoini krediitkaart pakub algajatele lihtsat viisi krüptomaailma sisenemiseks. Selle tingimused on lihtsad ja sisenemisbarjäär on tühine. Isegi kui teil on ainult õiglane krediit, peaksite saama peaaegu kohe eelkinnituse. Sealt teenite kõikidelt ostudelt 1,5% protsenti, makstes otse Bitcoinis. Samuti saate 200-dollarise boonuse, kui kulutate kaardile 500 dollarit ja sooritate kolm järjestikust makset.

Selle krüpto-Visa kaardi üks oluline negatiivne külg on see, et see ei võimalda kaardiomanikel Bitcoini üle kanda, mis võib eriti tõenäoliselt häirida kogenud krüptoentusiaste. Samas on Upgrade Bitcoin Rewards Card üks parimaid krüptokrediitkaarte algajatele ja keskmise krediidivõimega inimestele.

5. BlockFi Rewards Visa Signature Card

See krüpto-Visa kaart on pikka aega olnud lemmik nii algajate kui ka krüptohuviliste seas. Püsivate krüptopreemiate ja äärmiselt helde tutvustuspakkumise kombinatsioon muudab BlockFi Rewards Visa Signature Cardi üheks parimaks krüptokaardiks turul. Esimese kolme kuu jooksul pärast BlockFi Rewards Visa Signature Cardi saamist võite teenida kuni 100 dollarit. krüpto 3,5% preemiaga kõikidelt ostudelt. Kui see sissejuhatav periood on läbi, teenite 1,5% oma esimeselt 50 000 dollarilt ja 2% järgmistelt kulutustelt, mis kõik makstakse krüptodes. Teil on ka pidev juurdepääs Visa Signature Concierge'i teenusele , mis on loodud reiside broneerimiseks ja tegevuste planeerimiseks.

6. SoFi Mastercard

Korralike tasumäärade, laialdase kasutatavuse ja ainulaadsete hüvede komplektiga väärib SoFi Mastercard oma kohta kõigis parimate krüptokrediitkaartide loendis. 1–2% rahatagasi pakkumine muudab kaardi suurepäraseks võimaluseks oma sääste suurendada. Samuti saate oma krediidi kulukuse määra vähendada, kui tasute aasta jooksul õigeaegselt makseid.

Bitcoini krediitkaarti saate kasutada kogu Mastercardi võrgus, mis annab teile paindlikkuse enamiku ostude sooritamiseks ilma probleemideta. Aastatasu pole ning saate hõlpsalt oma kontot hallata ja preemiaid lunastada SoFi rakenduse kaudu. Täiendavad hüved hõlmavad tasuta mobiiltelefonikindlustust ning allahindlusi Lyfti, Boxed™-i ja teiste populaarsete kaubamärkidega.

D. Parimad krüptodeebetkaardid

Kuigi krüptokrediitkaardid sobivad suurepäraselt krüptovaluuta teenimiseks rahatagastuspreemiate kujul, on krüptodeebetkaardid parem valik inimestele, kes soovivad kasutada juba omavat krüptovaluutat. Kuna turul on nii palju fantastilisi kaarte, pole kunagi olnud lihtsam krüpto konverteerida fiatiks ja kasutada seda igapäevaste ostude jaoks. Siin on 12 parimat turul olevat krüptodeebetkaarti, millest igaühel on oma soodsate omaduste komplekt.

7. Crypto.com viisa

Kui otsite krüptodeebetkaarti, millesse hambaid sisse tõmmata, on see üks parimaid kaarte, mida kaaluda. Crypto.com Visa on maailma esimene tasuta metallist ja krüptoga seotud deebetkaart. Ilma tasudeta, arusaadava täiendusmudeliga, mis muudab teie kontole Bitcoini ja muude digitaalsete valuutadega laadimise lihtsaks, ning agressiivse turunduskampaaniaga, millesse on kaasatud näiteks Lebron James ja Matt Damon, on lihtne mõista, miks paljud investorid on seda. Kui olete valuuta laadinud, saate selle kohe kulutada või välja võtta kõikjal, kus Visa aktsepteeritakse.

Kaart pakub omanikele hüvitisi sellistelt tellimusteenustelt nagu Netflix, Amazon Prime ja Spotify. Kas kavatsete puhkusele sõita? Külastage kindlasti Crypto.com lennujaama salongi. Lisaks krüptovaluuta kulutamise lihtsamaks tegemise ilmselgele eelisele muudavad need soodustused Crypto.com Visa kaardi üheks parimaks saadaolevaks krüptodeebetkaardiks.

8. Coinbase Visa

See on üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kes juba kasutavad Coinbase'i, üht maailma tähtsaimat krüptovahetust. Kaarti saate kasutada kõikjal Visa võrgu piires ning ostud ja väljamaksed tehakse otse teie Coinbase'i kontolt. Krüptohüved on samuti märkimisväärsed, kuna kaardiomanikud saavad krüptoraha Bitcoini puhul 1% ja XLM-i puhul 4% määraga. Märkimisväärsed tehingutasud on selle konkreetse Bitcoini deebetkaardi ainus negatiivne külg. Krüptoraha likvideerimistasu on ligi 2,5%, rahvusvahelise tehingu tasu aga 2%. Samuti on olemas 2500-dollarine kululimiit ja 1000-dollarine väljamakse limiit, kusjuures nende toetuste ületamise eest määratakse 1% trahv. Enamik eksperte peab siiski Coinbase'i viisatkaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte digitaalsete valuutade regulaarseks kasutamiseks.

9. eToro rahakaart

eToro Money kaart on Bitcoini deebetkaart, mis on loodud eToro Money kontoga kaasas käimiseks . Kontot saate kasutada krüptovaluutade haldamiseks igapäevaste ostude eest tasumisel. Konto või kaardiga ei kaasne aastatasusid, kuid peate maksma sularahaautomaaditasud ja muud tehingutasud.

Krüptohuvilised saavad eTorot kasutada tervikliku kauplemisplatvormina. Kiirülekanded võimaldavad teil kauplemisplatvormilt raha teenida, et oma kontole varusid lisada. Seejärel saate kaarti kasutada ostude sooritamiseks kõikjal maailmas. Seotud rakendus võimaldab teil samal ajal oma tehinguid jälgida ja isegi pangaülekandeid teha.

10. Pühkige Visa

Swipe Visa kaarti peetakse laialdaselt üheks parimaks krüptodeebetkaardiks krüptovaluuta regulaarseks kasutamiseks igapäevaste ostude tegemisel. See on saadaval neljal erineval tasemel, millest igaühel on erinevad nõuded ja mis pakub ainulaadset tasumäära. Kõige lihtsamal kaardil on ühekordne tasu 25 dollarit, kuid see pakub ainult 1% raha tagasi Bitcoini kujul. Kõrgemad tasemed pakuvad kuni 4% preemiat, kuid kaardi omamiseks peate panustama krüptovaluutasse.

Kaardiomanikud saavad teenida lisatasusid, panustades rohkem valuutat või kulutades Binance Chaini või Ethereumi SXP -märke. Samuti teenite lisatasusid teatud kaubamärkide, sealhulgas Netflixi, Amazon Primei ja Airbnb kaudu tehtud ostude eest. Välistehingu tasu on 2%, kuid see kehtib ainult madalama taseme kaartidele.

11. TenX viisa

Kuigi kättesaadavus on endiselt suur probleem, on see krüpto-Visa kaart üks parimaid krüptodeebetkaarte tarbijatele, kes soovivad lihtsat viisi oma digitaalse valuuta kulutamiseks. See võimaldab teil Visa võrgus koheselt kulutada Etherit, Bitcoini ja Litecoine. Kaarti saab kasutada ka sularahaautomaadist sularaha väljavõtmiseks.

TenX Visa on Bitcoini ettemakstud kaart. Seotud rakendus iOS-i ja Androidi jaoks muudab kaardi krüptoga laadimise lihtsaks. Selle krüpto-Visa kaardi suurimaks probleemiks on endiselt piiratud saadavus. Praeguse seisuga on kaart saadaval ainult kolmes riigis ja see jääb Ameerika Ühendriikide tarbijatele kättesaamatuks. Kus iganes see saadaval on, peetakse seda aga üheks parimaks krüptodeebetkaardiks.

12. Wirexi viisa

Wirex Visa kaart on üks parimaid krüptodeebetkaarte rahvusvahelisteks tehinguteks . Rahvusvahelised sularahaautomaatidest väljavõtmised on täiesti tasuta ja saate kaarti kasutada enam kui 80 miljoni ülemaailmse müüja juures. See on krüpto-Visa kaart, mis ühildub enam kui 150 erineva valuutaga, mida iga maailmarändur vajab.

Wirex pakub kaardiomanikele preemiaid Wirex Cryptoback™ teenuse kaudu. Kuigi aastatasu pole, võtab 2,5% tehingutasu teie kogupreemiast väikese osa. Mis puudutab mugavust, siis seotud rakendusega on lihtne eelarve seada, jälgida kulutusi ja saada hoiatusi.

13. Krüptograafiline viisa

Crypterium on ettevõte, mis pakub tarbijatele krüptorahakotti ning Crypterium Visa kaart muudab ostjate krüptorahadele juurdepääsu ja nende kasutamise lihtsaks. See on ettemakstud krüpto-Visa kaart ja see muudab krüpto fiatiks muutmise nii lihtsaks kui võimalik. See on vaieldamatult üks parimaid krüptodeebetkaarte kõigile, kellel juba on Crypteriumi rahakott, ja see on suurepärane valik ka algajatele, kes soovivad saada korraga krüptodeebetkaarti ja krüptorahakotti.

See on eriti mugav Bitcoini deebetkaart. Saate oma uue kaardi digitaalse versiooni kätte saada mõne minutiga. Kaart ühendatakse Apple Payga ja saate iga kuu Fiatist välja võtta kuni 2976 dollarit.

14. Binance Visa

Binance on üks suurimaid krüptovaluutabörse maailmas ning Binance crypto Visa kaart annab omanikele pideva ligipääsu digitaalsetele fondidele. Kuigi see pole Ameerika Ühendriikides saadaval, on see globaalsete tarbijate jaoks endiselt üks parimaid krüptodeebetkaarte. Kui olete kaardi saanud, saab seda kasutada rahvusvaheliselt ning madalate kulutasude ja helde väljamakselimiitide kombinatsioon muudab selle kasutajasõbralikuks valikuks.

See krüpto-Visa kaart töötab ainult siis, kui see on lingitud Binance'i kontoga. Kui teil on juba konto ja asute väljaspool Ameerika Ühendriike, on see tõenäoliselt teie jaoks ideaalne Bitcoini deebetkaart.

15. BitPay Mastercard

See Bitcoini deebetkaart pole mitte ainult üks parimaid tänapäeval saadaolevaid krüptodeebetkaarte, vaid see on seotud ka krüptotööstuse eriti maineka mängijaga. Alates 2011. aastast on BitPay aidanud kauplejatel oma Bitcoinist maksimumi võtta. BitPay Mastercard , mis töötab koos BitPay rahakotiga, aitab omanikel oma Bitcoini osalust igapäevaelus kasutada.

Kaardi eest tuleb tasuda ühekordne 10 dollari suurune tasu ja see on saadaval kogu Ameerika Ühendriikides. Kuutasusid pole ja rohkem Bitcoini kaardile laadimine on täiesti tasuta. Kuigi kaart ei paku hüvesid, on see suurepärane võimalus lihtsate kulutuste tegemiseks. Pidage meeles, et BitPay Mastercard on ainult Bitcoini deebetkaart ja seda ei saa kasutada koos teiste krüptovaluutadega.

16. Nuri Mastercard

See on üks parimaid Euroopa turul saadaolevaid krüptodeebetkaarte. Selle eristab see, et see on varustatud krüptosõbraliku pangakontoga, mis annab kaardiomanikele lihtsa võimaluse kogu oma krüptoportfelli hallata. Tasuta rahvusvahelised sularahaautomaadist väljavõtmised võimaldavad omanikel krüpto kiiresti ja lihtsalt eurodeks konverteerida.

Kuigi Nuri Mastercardi kasutatakse sageli Bitcoini deebetkaardina, toetab see ka Etherit. Seotud pangakonto võimaldab kasutajatel krüptovarasid salvestada ja isegi intressi teenida. Kui soovite, et teie krüptovarad toimiksid rohkem kui tavalised säästud, võib see olla teie jaoks üks parimaid krüptodeebetkaarte.

17. Club Swan Mastercard

See on suurepärane krüptodeebetkaart nii algajatele kui ka kogenud krüptoinvestoritele. Kuigi 129-dollarine algtasu on suurem kui enamikul Bitcoini deebetkaartidel ja 35-dollarine kuutasu on ebatavaliselt kõrge, võivad Club Swan Mastercardi eelised hüvitada kõrged sisenemiskulud.

Club Swani uksehoidja teenus aitab omanikel broneerida reise, tellida tooteid ja hoolitseda meeletute haldusülesannete eest. Rahatagastuspreemiad võivad tõusta uskumatult 20%ni, võimaldades mõnel omanikul tasuda suure osa kulutatud summast. Kaarti saab kasutada ka kõikjal, kus Mastercardi aktsepteeritakse. Kui otsite kõrgema astme Bitcoini krediit- või deebetkaarti, mis tõesti pakuks suurepärast teenust, on see kaart tõenäoliselt teie jaoks.

18. Voyager Mastercard

Nagu paljud krüptovaluutabörsid, otsustas ka Voyager hiljuti pakkuda klientidele krüptodeebetkaarti. Erinevalt enamikust deebetkaartidest pakub Voyager Mastercard olulisi rahatagastushüvesid. Kaardiomanikud saavad kaardiga tehtud ostudelt kuni 3% tagasi. Seda tüüpi tasu määr oleks muljetavaldav isegi Bitcoini krediitkaardi puhul ja deebetkaardi puhul on see praktiliselt ennekuulmatu.

Voyager Mastercardi eest aastamaksu ei võeta ja teil on juurdepääs sularahaautomaatidele kogu maailmas. Saate hallata oma kaarte hõlpsasti kasutatava rakendusega ning saate konto- ja marsruutimisnumbreid sujuvaks ülekannete tegemiseks. Kõigile, kellel on Voyageri konto, on Voyager Mastercard kahtlemata üks parimaid saadaolevaid krüptodeebetkaarte.

Tulevased krüptokaardid

Kuna krüptovaluutad liiguvad üha enam peavoolu, kasvab saadaolevate krüptokaartide stabiilne pidevalt. Kuigi on oluline teada saada parimaid praegu olemasolevaid krüpto krediit- ja deebetkaarte, on ka mõistlik hoida kõrv maa peal ja õppida tulevaste väljaannete kohta nii palju kui võimalik.

Need kaks Bitcoini krediitkaarti on peagi saadaval ja võiksite kaaluda ühe neist lisamist oma rahakotti.

19. Celsiuse krediitkaart

Celsius on pikka aega olnud detsentraliseeritud rahanduse maailmas liider ja krüptoentusiastid on juba kuid oodanud ettevõtte uue Bitcoini krediitkaardi väljaandmist. See töötab krüpto-Visa kaardina, mida saab kasutada ostude tegemiseks ja sularahaautomaadist väljavõtmiseks kõikjal Visa võrgu piires.

See Bitcoini krediitkaart seab esikohale paindlikkuse. Kaardiomanikud saavad maksta oma arveid stabiilsete müntide, fiati või kaardi enda krüptopreemiatega. Celsius loobub ka aastamaksudest, sularahaautomaatide tasudest ja isegi hilinenud maksete trahvidest. Celsiuse krediitkaart ilmub eeldatavasti millalgi 2022. aastal ja praegu on potentsiaalsete kaardiomanike jaoks ootenimekiri.

20. SOOLA krediitkaart

Krüptomaailmas populaarne laenufirma SALT plaanib nüüd turule tuua ühe parima krüptokrediitkaardi turule. Sarnaselt teiste maailma tuntuimate krüptokrediitkaartidega pakub SALT krediitkaart ostude eest tasu krüptovaluutat. Erinevalt olemasolevatest võimalustest võimaldab SALT-kaart kaardiomanikel kasutada krüptovarasid krediidivormina. See asetab selle parimate krüptokrediitkaartide hulka kõigile, kellel on märkimisväärsed digitaalsed vahendid ja kes soovivad kõrgemat krediidilimiiti.

Kuigi väljalaskekuupäeva pole määratud, registreeruvad krüptoentusiastid juba hulgaliselt kaardi ootenimekirja. Kui otsite Bitcoini krediitkaarti, mis muudab teie krüptovarad krediidiks, võiksite kaaluda oma nime lisamist SALT-loendisse.

Kunagi pole olnud paremat aega Bitcoini krediit- või deebetkaardi väljavõtmiseks. Saadaolevate kaartide valik kasvab pidevalt ja iga valikuga kaasneb ainulaadne väärtuslike hüvede komplekt. Nüüd, kui olete õppinud tundma mõningaid parimaid krüptokrediit- ja deebetkaarte turul, peaksite olema valmis tegema oma lõpliku valiku.

Token-müntidega kauplemise parimad börsid. Järgige juhiseid ja teenige piiramatult raha

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

Ken Mueller

Ken Mueller

1657010760

Parimad krüpto- ja NFT-turundusagentuurid

Sellest postitusest saate teada 10 parimat krüpto- ja NFT-turundusagentuuri. 

1. Mis on krüptoraha?

Krüptovaluuta (või krüpto) on digitaalse sularaha vorm, mis võimaldab inimestel väärtust digitaalses keskkonnas edastada.

Teil võib tekkida küsimus, mille poolest erineb selline süsteem PayPalist või teie telefonis olevast digitaalse panganduse rakendusest. Kindlasti näib, et need teenivad pealtnäha samu kasutusjuhtumeid – maksavad sõpradele, sooritavad ostusid teie lemmikveebisaidilt –, kuid kapoti all ei saaks need olla teistsugusemad.

1.1. Mis on mittevahetatavad märgid?

Mitteasendatavad märgid tähistavad digitaalseid varasid ja materiaalseid esemeid, mida saab digiteerida. NFT-sid on erinevates vormides, kuid tänapäeval on kõige silmapaistvamad pildifailid, kauplemiskaardid, videoklipid, kunstikogud, domeeninimed ja mängude lisandmoodulid. Krüptokunsti väärtus kasvab nende vähesuse tõttu pidevalt. Arendajad programmeerivad NFT platvormi nii, et korraga on saadaval vaid käputäis NFT varasid.

Mittevahetatavatel žetoonidel on erinevad omadused. NFT-d on:

Tuvastatav

Nutikad lepingud salvestavad identifitseerimisandmed NFT-desse. Tokeni integreeritud metaandmed näitavad asjakohast teavet, mis on nähtav ja salvestatud plokiahelasse. Nutikad lepingud sisaldavad andmeid, nagu omandiõiguse kinnitamine, üleandmine (kui see on kohaldatav), linke muudele digitaalvaradele, kasutustasud ja litsentsitasud.

ainulaadne

Spetsiifilised atribuudid seovad NFT-d autentsussertifikaatidega. Sellisena ei saa neid välja vahetada ega vahetada. Erinevalt vahetatavatest bitcoinidest on NFT-d ainulaadsed nii otseses kui ka ülekantud tähenduses.

Mittejagatav

Te ei saa NFT-d osadeks jagada, nagu te ei saa jagada kinopiletit kahe inimese vahel. NFT vara väärtus on korrelatsioonis tervikuna. Kui see tükkideks jagada, muutub see väärtusetuks ja lunastamatuks.

1.3. Mis eristab NFT-sid krüptovaluutadest?


Nii NFT-d kui ka krüptovaluutad kasutavad plokiahela tehnoloogiat ja järgivad sarnaseid standardeid. Seega loosivad nad tavaliselt samu mängijaid. NFT-dega kauplemine hõlmab sageli raha krüptograafiliste vormide kasutamist.

Nimi rõhutab nende kahe põhimõttelist erinevust. Krüptovaluuta on vahetatav ja sellel on sama väärtus kui teistel valuutadel. Dollar on dollar ja samamoodi on üks Bitcoin võrdne teisega. Seda seetõttu, et krüptoraha on ülekantav. Ja selle funktsiooni tõttu on see turvaline viis plokiahela tehingute sooritamiseks.

Kuid NFT-d on erinevad. Need paistavad silma, kuna nende väärtus ületab majanduse. Nagu igale teisele väärtuslikule esemele, omistavad krüptokunsti väärtusele need, kes peavad seda väärtuslikuks ja väärtuslikuks. 

Oletame, et olete jalgpallifänn ja soovite oma lemmikjalgpalluri Crypto Strikersi kauplemiskaarti. Vaatamata sellele, et Crypto Strikers 2018 FIFA World Cup kaubanduskaardid on kõik NFT-d, on need üksteisest erinevad. Kauplemiskaartide kunstiteos ja haruldus on erinev. Kaardi väärtus sõltub ka jalgpalluri silmapaistvusest selles. Kuid ka väärtus, mille te ostjana kauplemiskaardile panite, muudab selle tähtsust täielikult. Selles suhtes määrab jalgpalluri "väärtus" krüptokunsti väärtuse.

1.4. Kuidas saavad loojad NFT-de kaudu raha teenida?

NFT-d on pakkunud inimestele uusi võimalusi krüptokunsti erinevatele vormidele juurdepääsuks. Kunstnikud ja loojad loovad NFT-sid, kasutades digitaalseid esemeid, mis hõlmavad, kuid mitte ainult:

 • Kunstiteosed nagu maalid
 • Kogumisobjektid nagu mälestusesemed
 • Moekaubad, nagu disainertossud
 • Rullidele meeldivad spordi tipphetked
 • Mängu lisandmoodulid, nagu nahad ja virtuaalsed avatarid
 • Meelelahutuslikud osad, nagu muusika, GIF-id ja isegi säutsud

Kui olete looja, on NFT-dest kasu teenimiseks mitmel viisil, sealhulgas:

Oma kunsti loomine

Saate oma tööd turustada NFT-na, mis võib oluliselt suurendada selle rahalist väärtust. Kui teil on kogumisobjekte, saate need muuta ka NFT-varadeks. 

Kauplemine mittevahetatavate žetoonidega

NFT-sid saate kasumi saamiseks osta ja müüa. Sarnaselt reaalse kauplemisega nõuab see NFT-de valimisel põhjalikku uurimistööd, mis võivad potentsiaalselt teenida märkimisväärset tulu. 

NFT-põhiste mängukaupade kasutamine

Mängijad kulutavad terve varanduse mängusisestele tarvikutele, nagu nahad ja rüüstamiskastid. Mängusisesed NFT-d on tunduvalt uuenduslikumad, keerukamad ja interaktiivsemad kui digitaalsed kauplemiskaardid. Kui loote lahedaid avatare ja skine, saate neid mängijatele turustada. 

Investeerimine NFT-põhistesse ettevõtmistesse

Peate olema kursis statistika, müügi ja valdkonna trendidega. Praegu on mitu paljutõotavat projekti, mis näitavad krüptotööstuses olulisi edusamme. Neisse investeerimine võib olla kasulik.

2. Mis on NFT-turundus?

NFT müük ületas 2021. aasta esimeses kvartalis 2,5 miljardit dollarit. Brändid turustavad NFT varasid vasakul ja paremal ning saavad neist märkimisväärset kasu. NFT-turundus võimaldab loojatel ja ettevõtetel oma NFT-varasid tõhusalt reklaamida, et saada oma võrku rohkem tarbijaid ja investoreid.

Teie NFT turundusstrateegia tekitatud hüpe tase määrab teie krüptokunsti väärtuse. Saate oma töös kasutada viit erinevat NFT-turunduse tüüpi.

Sisuturundus

Peaaegu kõik suuremad plokiahela agentuurid kasutavad NFT reklaamimiseks sisuturundust. Sisuturundus seob agentuuri ja kliendi. See määrab täieliku tehnilise protsessi, mis on vajalik mitte ainult turunduse jaoks, vaid ka selleks, et mõista, kuidas agentuur teie vara täielikult reklaamib. See turundusstrateegia on ainulaadne, kuna see pakub teie töö kohta nii ärilisi kui ka tehnilisi andmeid. 

Sotsiaalmeedia turundus

Tänu oma märkimisväärsele töökindlusele on sotsiaalmeedia NFT-põhiste projektide abistamisel võrgustike eestvedaja. Sotsiaalmeedia gigandid, nagu Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ja TikTok, loovad NFT loojatele tohutuid kohti oma žetoonide müümiseks ja kaubamärgi kiireks laiendamiseks. Teie krüptokunstiga seotud edukas sotsiaalmeedias kasvab tavaliselt lumepallid suurepärasteks müükideks. 

Mõjutaja turundus

Mõjutajate turundus on uuenduslik strateegia, mille käigus sotsiaalmeedia mõjutajad reklaamivad NFT-d oma fännidele ja jälgijatele. Selle turunduskampaania edu tagamiseks tee koostööd erinevate sotsiaalsete kanalite kaudu tuntud mõjutajaga.

Bänneriturundus

Ettevõtted saavad erinevatel krüpto- ja NFT-veebisaitidel reklaamimiseks kasutada bännerturundust. Bänneri hind varieerub sõltuvalt domeeni haardest. 

Kogukonna turundus

Kogukonna turundus muudab foorumid nagu Discord ja Reddit loojate ja potentsiaalsete klientide suhtluskeskusteks. Kuna on olemas otsene suhtlusliin, saavad loojad päringutele kiiremini ja täpsemalt vastata. See turundusmeetod loob ka usaldust müüja ja pakkujate vahel.

3. Populaarseimad krüpto- ja NFT-turundusagentuurid

3.1. KrüptoPR

CryptoPR on juhtiv NFT turundusagentuur, mis pakub tänu oma kõrgelt kvalifitseeritud tööjõule konkurentsitult NFT reklaame. Suhtekorraldus, mõjutajaturundus, kaubamärgiprojektid ja sotsiaalmeediakampaaniad on vaid mõned nende pakutavatest teenustest. CryptoPR kirjeldab, kuidas nad kavatsevad teie NFT-kogudesse liiklust suunata, nii et isegi kui olete selles valdkonnas uus, ei lähe te selle käigus kaduma. Teie katvuse maksimeerimiseks sihib agentuur selgesõnaliselt ka teie demograafilist teavet.

Külastage aadressi https://cryptopr.com/

3.2. NeoReach

Neoreach on täisteenust pakkuv turundusagentuur, mis on spetsialiseerunud detsentraliseeritud projektidele, kaugmeeskondadele ja Web3-põhistele sihtmärkidele. Teades plokiahela põhipublikut ja tehnoloogiaid, pakub agentuur kõikehõlmavat turundusstrateegiat kontseptsioonist, tootmisest kuni teostuseni. Neoreach pakub ka esmaklassilisi tööriistu NFT vermimise ajakavade, käivitamiste, järelturu võimendustehnikate ja toe jaoks. Lisaks täiustab agentuur kampaania sisu, sihib uuesti vaatajaskonda ja käivitab mõjutajate profiilidelt tasulisi reklaame, et suurendada konversioone ja usaldusväärsust Facebookis, Instagramis, TikTokis, Snapchatis ja muudes suhtluskanalites.
 

Külastage: https://neoreach.com/

3.3. AppDupe 

AppDupe on pideval missioonil luua erakordseid NFT-sid, mis hõlmavad virtuaalseid ja materiaalseid varasid. Agentuur pakub kohandatud NFT-turundusteenuseid, et aidata teie NFT-del redelil üles ronida ja potentsiaalseid kliente sihtida. AppDupe'il on spetsiaalne turg, kus kasutajad saavad oma teoseid NFT-desse vermida. Agentuur pakub ka teenuseid loojatele, et enne kauplemisplatvormil noteerimist oma tööd plokiahela võrgus märgistada. AppDupe töötab välja teedrajavaid turundustavasid, et tõsta teie töö väärtust oskusliku spetsialistide meeskonna abiga.


 

Külastage: https://www.appdupe.com/

3.4. Blockchaini rakenduste tehas

Blockchain App Factory, mida peetakse üheks peamiseks NFT reklaamiagentuuriks, pakub enamat kui lihtsalt turundusteenuseid. Nende krüpto- ja NFT-ideede jaoks pakub ettevõte klientidele sujuvamat arendus-, tootmis- ja uurimistööd. Blockchain App Factory on viinud suure eduga lõpule arvukalt kodumaiseid ja rahvusvahelisi projekte. Agentuur pakub geniaalseid ideid, mis jõuavad tõhusalt teie sihtrühmani, et edendada teie brändi tipptasemel digitaalse turunduse kampaaniate kaudu.

Külastage: https://www.blockchainappfactory.com/

3.5. INORU 

INORU on juhtiv ülemaailmne NFT turundusagentuur . INORU parim omadus on väga kohandatud lahendused. INORU sai turuliidriks, rõhutades kolme põhielementi: innukas analüütiline lähenemine, mitmekanalilised toimingud ja otsene strateegia elluviimine. Agentuur analüüsib põhjalikult turgu ja pöörab teie edu tagamiseks suurt tähelepanu igale detailile.

Külastage: https://www.inoru.com/

3.6. Coinbound

Coinbound on suurepärane NFT reklaamiagentuur, mis suudab oma klientide varade ümber palju kõmu tekitada. Agentuuri mainekas positsioon tuleneb meeskonna ainulaadsest lähenemisest NFT kaubamärgi maine haldamisele ja parandamisele. Samuti ei tee haiget, et Coinboundil on tihedad suhted krüptotööstuse mõnede tippnimedega, nagu Cosmos ja ShapeShift.

Külastage: https://coinbound.io/

3.7. X10 agentuur

Forbes.com nimetas X10 Agency mainekaks ettevõtteks, mis on spetsialiseerunud Web3 ja NFT-de reklaamimisele. Agentuur X10 saab pidevalt tunnustusi oma tõestatud strateegiate, turu-uuringute ja rikete analüüsi eest. Meeskond näeb end teie NFT-projekti stardiplatvormina, mis aitab teil sihtrühmaga suhelda ja pikaajalisi eesmärke saavutada. X10 Agency tunnustab teie kaubamärki ka krüptoajakirjades, nagu TechCrunch ja Venture Beat.

Külastage: https://x10.agency/

3.8. Kuu strateegia

Lunar Strategy on juhtiv krüptoturundusagentuur, mis on spetsialiseerunud NFT kollektsioonide reklaamimise täiustatud meetoditele. Meeskond hindab teie konkurentsi, et teha kindlaks, mis töötab ja mis mitte, ning rakendab oma avastusi teie turundusplaanis edu saavutamiseks. Agentuuri "kuustrateegia" tagab teile kindla digitaalse kohaloleku, aidates teil seega luua krüptorahamaailmas tugevama kaubamärgi. 

Külastage: https://lunarstrategy.com/

3.9. Rahvahulga loomine

Crowdcreate on kõrgeima reitinguga NFT turundusagentuur, mis suudab teid ühendada mõne juhtiva NFT mõjutaja, mõtteliidrite ja investoriga. Lisaks NFT-le ja krüptoturundusele saavad nad aidata ka NFT-nõustamise, krüptoinvestorite turunduse, krüptomõjutajate turunduse ja Web3 turundusega.

Näiteks kui Cypherium tegi koostööd Crowdcreate'iga, õnnestus neil koguda selle märgi müügiks vaid viie kuuga rohkem kui 30 miljonit dollarit. Mõned märkimisväärsed investorid, keda nad Cypheriumile tutvustasid, on FBG Capitol, Bitcoin.com ja Multicoin Capitol.

külastage: https://crowdcreate.us/

3.10. Krüptoviirused

CryptoVirally pakub tippkvaliteediga "Ostmiseks valmis" turundusteenuseid, mis aitavad loojatel turunduslikud takistused oma teelt eemaldada. Agentuur kasutab teie NFT varade reklaamimiseks kogu maailmas avalike suhete ja bränditeadlikkuse leidlikkust. Paljud tipptasemel meediaväljaanded, sealhulgas Cointelegraph, on kasutanud CryptoVitallyt, et pakkuda erinevatele NFT-projektidele täielikku võtmed-kätte lahendust. CryptoVirally kasutab ka kaasaegseid turundustaktikaid, eriti mõjutajaid ja sotsiaalmeedia kanaleid.

külastage: https://cryptovirally.com/

3.11. Viiruslik rahvas

Viral Nation on rahvusvaheline digitaalse turunduse agentuur, mis on spetsialiseerunud mõjutajaturundusele, sisu loomisele, plokiahelale ja W3-le. Sotsiaalagentuuride grupp pakub ka mõjutajate talendijuhtimist, sotsiaalanalüüsi, sotsiaalmeedia strateegiaid, kampaaniaid ja levitamist. Agentuur toidab oma kliendi sotsiaalset ökosüsteemi terviklike lahenduste kaudu, mis integreerivad visiooni, talenti, meediat ja tehnoloogiat. Ettevõte pakub nii talentide esindamist kui ka loojate ja sportlaste-mõjutajate juhtimist. Nii et olenemata sellest, kas otsite silmapaistvat mõjutajat või väga kaasatud jälgijate kogukonda, võib Viral Nation aidata teil oma turunduseesmärke saavutada.

Mõjutajate turundusagentuurina viib Viral Nation looja karjääri uutesse kõrgustesse. Peaaegu kümneaastase kogemusega loojate partnerluses maailma juhtivate kaubamärkidega ja koostöös peamiste sotsiaalvõrgustikega pakub agentuur konkurentsitult suuri teadmisi ja pühendumust sisuloojate vaatajaskonna suurendamiseks, põnevate võimaluste uurimiseks ja paremate tingimuste läbirääkimiseks. Lisaks on Viral Nationil spordis tugev globaalne haare. Professionaalne esindatus, ekspertnõustamine, juriidiline ja vastavus, tehingud ja kinnitused, sisu loomine ja litsentsimine, reklaam, kaubad ja mälestusesemed on osa agentuuri sportlaste ja sporditurunduse teenustest.

Alates 2014. aastast on Viral Nation aidanud oma klientidel oma veebis kohalolekut suurendada. Mitmekordse auhinna saanud agentuur esindab nüüd erinevaid ettevõtteid, mõjutajaid, sotsiaalmeedia eksperte ja sisuloojaid. See teeb koostööd mõjutajatega, et luua kaubamärkide, toodete ja teenuste ülemaailmset hüpet. Viral Nation on teinud koostööd maailma kõige tuntumate kaubamärkidega, sealhulgas Coca-Cola, Aston Martin, Disney, ModCloth, Movado, Uber ja Anheuser-Busch.

külastage: https://www.viralnation.com/

NFT-dega on seotud ahelreaktsioon. Kuna krüpto alamhulk kogub rohkem haaret, teevad loojad keerukamaid ja keerukamaid märke. Samuti laiendavad arendajad NFT-rakendusi, näidates, et NFT-d on midagi enamat kui lihtsalt hüpe. Tööstus õitseb ja tõenäoliselt püsib ja areneb pikka aega.

Kuna üldsus on hakanud seda tähelepanelikult uurima, katsetavad paljud tööstused kampaaniaid, et end mängu kaasata. Kunstnikel ja loojatel on ka hetk muuta oma loomingut tulutoovaks NFT-varaks.

Krüptokunsti potentsiaali täielikuks ärakasutamiseks peavad loojad tegema koostööd maineka NFT turundusagentuuriga.

Lisateave: Parimad krüptovaluutade tsentraliseeritud börsid

Loodan, et see postitus aitab teid. Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega. Aitäh!

Ken Mueller

Ken Mueller

1656848460

Parimad ICO- ja krüptoturundusagentuurid | ICO turundusteenused

Sellest postitusest saate teada 20 parimat ICO- ja krüptoturundusagentuuri | ICO turundusteenused

1. Mis on esialgne mündipakkumine (ICO)?

Initial Coin Offering (ICO) on aidanud paljusid idufirmasid rahastamisega. ICO turundusagentuur annab neile maandatud idufirmadele tiivad, et nad saaksid kõrgele lennata, muutes oma ICO suureks eduks. ICO turundusagentuur aitab krüptovaluutapõhisel idufirmal rahastust hankida, reklaamides seda sotsiaalmeedia ja blogide kaudu. 

Krüptovaluuta turundusagentuurid on ICO turundusstrateegiate jaoks väga abiks. Nad töötavad välja õige sisu võrguühenduseta turunduse, sotsiaalmeedia turunduse, displeiturunduse, PR-teenuse ja paljude muude turundusstrateegiate jaoks. Blockchaini turundusagentuuridest on saanud üks nõutumaid agentuure plokiahela tehnoloogia vallas. Kui plaanite luua plokiahela tehnoloogiast ettevõtte, vaadake SoftwareWorldi loendit, et leida parimad ICO ja krüpto turundusagentuurid.

1.1. Kuidas valida parimaid ICO turundusagentuure?

 • KOGEMUS

"Kogemus teeb inimese täiuslikuks!" Loodan, et kõik teavad sellest. Ettevõtte stabiilsuse ja omaduste tundmine on 100% tõene ja autentne omadus. Kui otsite parimat ICO turundusagentuuri, peate kontrollima nende portfelli, juhtumiuuringuid ja klientide iseloomustusi. Samuti peaksite mõtlema sellele, kuidas ettevõte läheneb märgimüügile. Nende funktsioonide abil saate hõlpsalt aimu ettevõtte toimimisest.

 • TURUNDUSTEENUSED:

Teie eesmärk on leida oma ICO jaoks parim krüptoturunduse agentuur ja ma olen väga kindel, et teil pole ICO turunduse kontrollnimekirjast täielikku ettekujutust, kuid arvan, et teil peab see olema. Enne parima ICO-turundusettevõtte valimist peaksite teadma, milliseid teenuseid teie turundusagentuur pakub, ja mõtlema uuesti läbi, kas samad strateegiad on ICO-turunduse jaoks endiselt tõhusad. Otsige üles turundusagentuuri võimalused ja veenduge, et nad suudavad teie ICO-d oma strateegiatega edukaks muuta.

 • EELARVE

Eelarve on kõige olulisem funktsioon ICO kampaania jaoks õigete ressursside valimiseks. ICO turul ei ole mingit tüüpi stabiilsust; tööstusest leiate erinevaid pakette ja erinevat tüüpi turundusmooduleid. Enamik ettevõtteid pakub ICO turundusteenuste täispakette ja teised töötavad tunnipõhiselt. ICO-turundus nõuab vaatajaskonnale parema mõju avaldamiseks tõesti suurt eelarvet, nii et peaksite arvestama ka oma eelarvega tõhusate ICO-turundusteenuste jaoks.

 • TÄIELIK FUNKTSIOON

Me juba rääkisime turu stabiilsusest ja see on täiesti ebastabiilne turg. Krüptoturg hõlmab igapäevaselt palju värskendusi ja see on tõesti kiire keskkond turundajatele ja investoritele. See asi mõjutab tõesti teie märgi müüki. Nii et enne õige ICO turundusettevõtte valimist peate kontrollima teenusepakkuja ettevõtte paindlikkust. Valige alati ainult need ressursid, kes saavad end selles kiires tempos tööstuses hõlpsasti muuta.

 • KÕIK ÜHES ​​FUNKTSIOON:

Kui kavatsete ICO raha koguda, peate teadma kõiki funktsioone. See on tõesti suur maailm ja nõuab tõesti nii palju asju, et teie ICO oleks edukas. Peate pingutama veebisaidi kujundamise ja arendamise, krüptovaluuta arendamise, turunduse, juriidiliste protsesside, dokumentide ettevalmistamise, platvormide arendamise ja paljude muude asjadega. Vähesed ettevõtted pakuvad oma klientidele A–Z-teenuseid, kuid vähesed neist pakuvad ainult mõnda funktsiooni ja muid töid pakuvad nende partnerettevõtted, kes on spetsialiseerunud teisele valdkonnale. Seega peaksite mõtlema ka sellele, et teie turunduspartner on ühe poe lahendused või tal on teised partnerid, kes teie heaks töötavad.

 • PÕHJALIK ARUTELU:

Kui kavatsete valida mis tahes krüptovaluuta turundusagentuuri, peate nendega arutama. Kvaliteetne arutelu aitab teil luua oma ICO-dest tervikliku pildi. Selle funktsiooni abil saate hõlpsasti teada turundusettevõtte lähenemisviisist. Samuti saate aimu nende tööstiilist, teenuste funktsioonist ja brändingu aspektist.

 • RISTKONTROLLI VÕIMALUSED:

Kui soovite oma tulevase krüptoturundusagentuuri osas end mugavamaks muuta, peate tegema ristkontrolli nende eelmiste ja olemasolevate klientidega. Saate hõlpsasti aimu sellest, kuidas neil läks või kuidas nad oma klientidega äri ajavad. See on lihtsaim ja praktilisem viis oma ICO-turunduse jaoks parima teenusepakkuja hankimiseks.

 • TURUNDUSAGENTUURI RESSURSIDE LOETELU:

Seal on nii palju loendiallikaid, mis pakuvad parimaid ICO turundusagentuure; seda tüüpi uurimisallikatest leiate tuntud ja populaarseid valikuid. Nendest uuringutest saate hõlpsasti täieliku idee. Loendiressurssidest leiate palju ettevõtteid ja agentuure ning nad pakuvad ka nende turundusettevõtete kohta olulist teavet. Nii saate hõlpsalt aru, milline ettevõte on teie ICO käivitamisel tulusam.

 • HINNE JA ÜLEVAADE FUNKTSIOONID:

Otsides laitmatuid turundusagentuure, on see valik minu arvates lihtsaim viis oma ICO jaoks suurepärase turundusettevõtte leidmiseks. On palju veebisaite, mis pakuvad investorite ülevaateid ja hinnanguid; see aitab teil leida oma ICO jaoks parima. Samuti saate vaadata Google'i arvustusi ja muid populaarseimaid arvustuste ja hinnangute allikaid, et leida turundusettevõtte uskumatust.

1.2. Milliseid ICO turundusstrateegiaid peaksite oma ICO turundusettevõtetes kaaluma?

Ideaalse vastuse ja lahenduse saamiseks küsige alati endalt ja teistelt. Peaksite oma turunduspartneritelt küsima, milliseid teenuseid nad oma turunduspakettides põhiliselt pakuvad. Siin näitan teile mõnda peamist ja parimat turundusstrateegiat.

 • VALGE KIRJA ARENG

See on ICO Marketingi esimene ja peamine funktsioon. Lihtsalt küsige oma turunduspartnerilt, milliseid strateegiaid nad pakuvad, et luua muljetavaldav ja sisukas valge raamat. Valge raamat on põhimõtteliselt allikas, mis sisaldab kõiki teie projekti üksikasju. Saate oma muljetavaldavat kontseptsiooni, planeeringut, juriidilisi asju ja muid vajalikke üksikasju oma investorile lihtsalt läbi valge paberi näidata. Saate hõlpsasti kirjeldada kogu oma infrastruktuuri ja kavatsusi oma investoritele. Seega on see teie tulevastele investoritele justkui täielik juhend teie ICO kohta.

 • VEEBILEHE DISAIN JA ARENDUS:

See kõik puudutab virtuaalset maailma ja kui soovite tõesti oma vaatajaskonnale tõhusat muljet jätta, on autentne veebisait teile sobivaim lahendus. Peate looma muljetavaldava kasutajaliidese ja UX-iga vapustava veebisaidi. Küsige lihtsalt oma turundusettevõttelt, kuidas nad saaksid teie ICO veebisaiti täiustada ja kasutada seda parima sihtlehena raha kogumise suurendamiseks.

 • SEO FUNKTSIOON:

ICO-turundus erineb vaikselt traditsioonilisest turundusest, kuid nõuab siiski teie veebisaidi jaoks SEO aspekti. Kui soovite tõesti oma veebisaiti otsingumootoris orgaaniliselt täiustada, on SEO teile kui turundajale parim meedium. Nii et lihtsalt küsige oma ICO teenusepakkujatelt, kuidas nad on SEO mõistes tõhusad ja arusaadavad. Saate hõlpsasti luua oma veebisaidile uue kõrguse, tehes lehesiseseid ja -väliseid SEO strateegiaid ning see kajastub kindlasti ka otsingumootoris.

 • SOTSIAALMEEDIA:

Kõige levinum termin Interneti-turunduses ja ma arvan, et kõik teavad seda, kuid sotsiaalmeedia mõiste on veidi muutunud, kui arvestada ICO turundusstrateegiatega. Teil on vaja tugevat kohalolekut juhtivatel sotsiaalmeedia platvormidel. Küsige lihtsalt oma ICO konsultatsioonifirmalt, kui täiuslikud nad sellega on. Linkedin, Twitter, Reddit, Facebook, Bitcointalk, Telegram, Quora ja Steemit on mõned juhtivad sotsiaalmeedia platvormid ning need platvormid aitavad teil kindlasti oma ICO-d edukaks muuta. Nende sotsiaalmeediaplatvormide kaudu saate hõlpsalt publikuni jõuda ja publikut tekitada.

 • MÕJUTURUNDUS:

Küsige oma plokiahela turundusagentuurilt nende mõjutajaturunduse oskuste kohta; neid turundusettevõtteid seostatakse krüptomaailma mõjutajaga ja mõnel juhul tuntakse neid mõjutajana, nii et selle funktsiooni abil saate hõlpsalt luua suure mõju ja meelitada oma publikut. See strateegia on teie ICO rahakogumiskampaania jaoks suurepärane.

 • ICO LOETELU SAIDID:

Seal on mõned juhtivad saidid ja võite leida end ICO maailmast. Need saidid pakuvad ICO-loendi funktsiooni, mille abil saate hõlpsalt oma ICO-d eelseisva või käimasoleva ICO-na loetleda. Nendel saitidel on palju külastajaid ja see muudab teie ICO hõlpsasti teie vaatajaskonna seas populaarsemaks. Küsige lihtsalt oma ICO turundusettevõttelt, kui tõhusalt on neil teie ICO-d ICO-de veebisaitidel loetletud.

 • PR- JA MEEDIA VÄLJATÖÖ:

Kas soovite tõesti oma ICO jaoks tõhusat turundust, nii et küsige lihtsalt oma ICO turundusagentuuridelt suhtekorraldus- ja meediateenuste kohta. Kui soovite oma vaatajaskonnaga ühendust luua ja neid investoriteks muuta, peate nendega suhtlemise kaudu looma avaliku suhte. Tõhusate PR-teenuste abil saate neile hõlpsasti oma ICO-d tutvustada. ICO maailmas on mõned juhtivad veebisaidid, mis pakuvad kvaliteetseid pressiteate teenuseid. Kui soovite kiiret ja parimat tulemust, peate kontrollima nende esmaklassilisi viise. Kvaliteetsete PR-teenuste abil saate hõlpsalt oma publikus tõhusat suminat tekitada. Seega pidage alati oma turundusettevõtet parimaks plokiahela PR-agentuuriks.

 • TASUTA JA TASULINE TURUNDUSVAHEND:

Peate teadma selle tasuta ja tasulise turundusmeediumi kohta. Küsige lihtsalt oma ICO turundusagentuurilt, milliseid tasulisi lahendusi ja kiirteid nad turul kõmu tekitamiseks kasutavad. Tavaliselt pakuvad Facebooki grupid, LinkedIn Grupid, Twitter, Reddit, Quora, Telegram, Slack, Discord profiili loomise ja arendamise funktsioone. Saate hõlpsasti investoreid haarata, kasutades neid tasuta, kuid kui soovite korraldada nendel saitidel tasulist kampaaniat, et saada oma ICO jaoks müügivihjeid, sobib see ka teie jaoks suurepäraselt. Kui räägime muudest tasulistest meediumitest, on Google'i reklaamid parim viis displeiturunduseks. Tasuliseks turundusmeediumiks saate valida ka muid spetsialiseerunud krüptoreklaamide võrgustikke.

 • EM-ILITURUNDUS

Tõhusa esitluse kirjutamine ja meiliturunduse tegemine ei ole lihtne töö. See nõuab tõesti nii palju teadmisi, nii et küsige selle kohta oma ICO turundusteenuse pakkujalt. Saate hõlpsasti sihtida oma vaatajaskonda ja nendega ühendust võtta parimate meiliturundusteenuste kaudu.

 • ICO BOUNTY KAMPAANIAD:

ICO pearahakampaaniad on tõesti suurepärane võimalus publiku seas kõmu tekitamiseks. Siin saate pakkuda üksikisikutele tasuta münte teatud ülesannete täitmiseks, nagu veebisaidi vigade otsimine, sotsiaalmeedias reklaamimine, krüptoraha kogukondades reklaamimine, ajaveebi kirjutamine ja mitut tüüpi ülesanded. . Selle funktsiooni kohta võite küsida oma ICO turundusagentuurilt.

 • KRÜPTO SÜNDMUSED:

Krüptoüritused on parim vahend oma ICO jaoks huvitatud investori leidmiseks. Küsige lihtsalt oma ICO turunduspartnerilt, et nad saaksid teie ICO jaoks krüptoüritusi korraldada. Sama strateegiaga saate hõlpsalt edasi liikuda. See on tõeliselt mõttekas ja kõige tõhusam meedium turul kõmu tekitamiseks.

2. Populaarsete ICO- ja krüptoturundusagentuuride loend

2.1. Bitcoini turundusmeeskond – Aitame teie krüptoprojekti

Iirimaal Dublinis asutatud Bitcoin Marketing Team on juhtiv krüptoturundusettevõte, mida juhib kirg plokiahela tehnoloogia vastu. Kokkuvõttes on Bitcoini turundusmeeskonnal üle viie aastakümne pikkune tehnoloogiakogemus, millest viis kulutati plokiahela ettevõtete heaks töötamisele. Bitcoin Marketing Team on üks vanimaid krüptoturundusagentuure Euroopas, millel on edukate krüptovaluutakampaaniate juhtimine alates 2014. aastast. Kümne märgipakkumise kaudu on ettevõte aidanud koguda üle 110 miljoni dollari.

Bitcoini turundusmeeskond on teie valik, kui otsite kogenud meeskonda oma ICO turunduse, SEO, reklaami, suhtekorralduse ja suhtluse haldamiseks. Integreeritud turunduskampaania ja andmepõhise lähenemisviisiga viivad nad teid plokiahela ruumis eduni.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud: 2014 Riik: Iirimaa

Seotud ICO-dega: LocalCoinSwap, Salt Lending, Playkey, Knowledge.io, Aventus, RepuX, Leverj

2.2. Belkin Marketing – ICO turundus on õigesti tehtud.

Belkin Marketing asutati 2007. aastal Californias. Ettevõte on aidanud plokiahelas ja digitaalturunduses üle 96 kaubamärgi, et koguda ICO-sid 220 miljonit dollarit. Security Token Offerings (STO), DeFi Marketing ja Initial Exchange Offerings (IEO) on ettevõtte peamised krüptovaluutateenused.

Ettevõte tegeleb kõigega alates auditeerimisest, loetlemisest, turvamärkide loomisest, suhtekorraldusest ja kommunikatsioonist, seaduste järgimisest, kogukonna haldamisest ja paljust muust. Tänu sellele saavad krüpto- ja plokiahela kaubamärgid Belkiniga koostööd teha, muretsemata oma juriidiliste ja turunduslike vajaduste pärast. Etherecash, Humaniq ja Auditchain on mõned Belkin Marketingiga seotud kaubamärgid.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud: 2007 Riik: Hongkong

Seotud ICO-dega: Auditchain, etherecash, Humaniq, Neurogress, QuickX Protocol, TrustLogics

2.3. Thomas Ray Co – Aitame teie krüptoprojekti

Thomas Ray Co on New Yorgis asuv ICO turundusettevõte ja nõustamisettevõte. Nad toetavad varajase faasi idufirmasid ja ettevõtjaid oma kaubamärkide kasvatamisel. Nad on teinud koostööd Saint New Yorki Maison Mkt. Tootmispõhiste kampaaniate juurutamise kaudu on nende meeskond silmapaistev nii uute kui ka väljakujunenud plokiahela ettevõtmiste järjepideva jõudluse pakkumisega.

Thomas Ray Co on esile tõstetud tippväljaannetes kui tippagentuur, mis loob tugevaid platvorme ennetava turunduse, SEO, sotsiaalmeedia strateegia ja e-turunduse kaudu.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud: ei leitud Riik: USA

Seotud ICO-dega: ei leitud

2.4. PANONY – teie Blockchain Insider ja nõustaja

2018. aastal asutatud PANONY on plokiahela- ja krüptoäridele mõeldud nõuandja. Selle asutajad Allyssa Tsai ja TongTong Bee on mõlemad alla 30-aastased Forbes Asia. Lisaks sellele, et PANONY peakontor asub Hiinas, teostab ta enamikku oma tegevustest Lõuna-Koreast, Suur-Hiinast ja Ameerika Ühendriikidest.

Lisaks bounty-kampaaniatele ja airdropsile hõlmavad nende krüptoturundusteenused meediasuhteid, suhtlust ja kogukonna nõustamist. Nad haldavad ka auhinnatud plokiahela uusi saite nimega PANews. Need sisaldavad 2800 põhjalikku originaalartiklit, millel on hämmastav sisu ja praktiline ülevaade. Mõned nende portfelli silmapaistvad kliendid on muu hulgas Decus, BitMain, CoinBurp.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud: 2018 Riik: Hongkong

Seotud ICO-dega: ei leitud

2.5. Market Me Good – muudame head ideed nähtavaks

Turundus pole naljaasi, eriti Uberi krüptovaluutade ja plokiahela konkurentsis. Kuid Market Me Good on turunduse osas teisel tasemel. Nad on üks parimaid ICO turundusagentuure maailmas. Nad on spetsialiseerunud sissetulevale plokiahela turundusele.

Alates meiliturunduse müügivihjete kasvatamisest kuni kampaaniate haldamise ja loomiseni – Market Me Good pakub nominaalhinnaga kõike, mis muudab teie plokiahela turunduse üliedukaks!

Ettevõtte suurus : 1 – 10 Töötajaid Asutatud : Ei leitud Riik : Eesti

Seotud ICO-dega: ei leitud

2.6. NinjaPromo – Blockchain Sphere'i parim loominguline digitaalse turunduse ja sisutootmise agentuur

2017. aastal asutatud NinjaPromo on juhtiv New Yorgis asuv ICO turundusettevõte, millel on esindused üle maailma. NinjaPromo on plokiahelapõhiste ettevõtete sotsiaalmeedia turunduse ja suhtekorralduse liider. Nad on aidanud enam kui 18 plokiahela brändil ülikonkurentsivõimelises krüptomaailmas hoogu juurde saada muljetavaldava sisutootmise, avalike suhete, reklaamile maksmise ja mõjutajaturunduse kaudu. Nende teised populaarsed ICO-turundusteenused hõlmavad turundusstrateegia väljatöötamist, suhtekorraldust ja mõjutajaid, e-posti turundust, UI/UX-i, veebisaidi kujundust, haldamist, videote loomist, brändingut jne.

Investeeringute kogumise raames on nad aidanud koguda 150 miljonit dollarit. NinjaPromoga töötades võite olla kindel, et teie ICO, NFT, STO või DeFi kampaaniat hallatakse sujuvalt. Nende märkimisväärsete klientide hulka kuuluvad muu hulgas Bitforex, TechX, Iqoniq, IronFX.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud:2017 Riik: USA

Seotud ICO-dega: Bitforex, IQONIQ, Okex, Unibright, Ceek, Prantsuse Blockchain Federation, HYCON, Tozex, Paypolitan, Polka Ventures, DAO Ventures, DCTDAO, Pollo, Workquest, Coinmerce, Castweet, Contentos, IronX, Vertex.

2.7. Blockwiz – krüptoturundus on õigesti tehtud

Blockwizi asutas 2019. aastal Dev Sharma. Kuna tal oli raske leida agentuuri, mida saaks usaldada, otsustas Dev asutada oma. Varem töötas ta juhtivatel kohtadel mõnes suurimas krüptovaluutaettevõttes, nagu OKEx ja Paxful. Asutamisest alates on agentuur töötanud üle 150 eduka krüptoprojekti kallal.

Praegu on neil 70-liikmeline täiskohaga meeskond, sealhulgas kasvuhäkkerid, loovkirjanikud, disainerid ja strateegid, kes aitavad teil saavutada kiire kasvu eesmärke. Tugeval Blockwizil on 100 miljonit YouTube'i vaatamist, 10 miljonit jälgijat Twitteris ja viis miljonit kogukonna sõnumit.

Nende krüptoturundusteenuste hulka kuuluvad mõjutajaturundus, kogukonna loomine, brändihaldus ja strateegianõustamine. Agentuuri usaldavad ülemaailmsed krüptobrändid nagu Bybit, CoinDCX, Delta ja Vauld.

Ettevõtte suurus: 51–100 töötajat Asutatud: 2020 Riik: Kanada

Seotud ICO-dega: Sugarbounce ($TIP), Delta ($DETO), Lithium Finance ($LITH), GGDapp (GGTK)

2.8. Otsitud – kompleksi tegemine lihtsaks

Searched on Londonis asuv eraettevõte. Agentuuri eesmärk on ületada lõhe veebiarenduse otsingu ja sisuturunduse vahel kogu Londonis. 2017. aastal ettevõtjate grupi poolt asutatud Searched on spetsialiseerunud plokiahela ja ICO turundusele.

Nende põhiliste krüptoturunduse teenuste hulka kuuluvad brändilugude jutustamine, otsingumootori optimeerimine, sisuturundus, suhtekorraldus, sotsiaalmeedia kogukonna haldamine ja turvamärgi pakkumine. Nad on töötanud mõne silmapaistva kaubamärgiga, sealhulgas Xace, BlockFI ja Clearstake.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud: 2017 Riik: Ühendkuningriik

Seotud ICO-dega: Trippki

2.9. RAKENDUS – oleme teie märgimüügi ja kohandatud plokiahela konsultandid.

2010. aastal asutatud Applicature on USA-s asuv bitcoinide turundusagentuur. Need aitavad nii idufirmasid kui ka ettevõtte plokiahela brände, mis on Applicature'i parim asi. Alustavad kaubamärgid saavad oma tooteid investoritele tutvustada, kuna paljud neist järgivad agentuuri või teevad sellega koostööd. Applicature on ka EMP liige ja tal on Silicon Valleys oma plokiahela kogukond.

Nad pakuvad mitmesuguseid plokiahela turundusteenuseid, sealhulgas sotsiaalmeedia turundust, kogukonna loomist, PR-kampaaniaid, mõjutajaturundust ja sisuturundust. Need, kes on huvitatud plokiahela kaubamärkidega roadshowde tegemisest, saavad töötada ka Applicature'iga. Eduka minimaalse investeeringuga 3 000 000 dollarit saab agentuur aidata tuua valitud projektid Aasia 100 parima investori hulka Hongkongis, Soulis ja Singapuris. Applicature on edukalt kogunud üle 330 miljoni müntide pakkumise 15 kliendile. Nende märkimisväärsete klientide hulka kuuluvad SLOGN, Orocrpyt ja DarICO.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud:2010 Riik: Ameerika Ühendriigid

Seotud ICO-dega: Acorn Collective, Budbo, Clout, Codex, CrowdWiz, DreamTeam, Mosaic, Terawatt, VARcrypt

2.10. AmaZix – maailma juhtiv kogukonnahalduse ja kaasamise ettevõte

2013. aastal Hongkongis asutatud AmaZix on üks maailma juhtivaid märgiturundusagentuure ja nõustamisfirmasid. Plokiahela ja krüptoraha idufirmadele pakub AmaZix mitmesuguseid plokiahela teenuseid, sealhulgas kaubamärgi loomist, suhtekorraldust, kogukonna haldamist, juriidilist nõustamist ja inimressursse. Nende põhirõhk on kogukonna haldamisel. Üle viieaastase kogemusega suhete edendamisel on AmaZix ekspert kogukondades usalduse suurendamisel ja jälgijate lojaalsuse tagamisel.

Lisaks on neil 291 miljonit mõjutajat ja 1500+ plokiahela professionaali. Üle 530 kliendi on neile oma plokiahela projektid usaldanud. Ettevõtte silmapaistvamate klientide hulka kuuluvad Ambrosus, Arcona ja BitNation.

Ettevõtte suurus: 51–200 töötajat Asutatud:2017 Riik: Hongkong

Seotud ICO-dega: WePower, Ambrosus, Arcona, Attrace, BABB, Banca, Bancor, BANKEX, bitJob, Bitnation, Blockshipping GSCP, Bloom, BotChain, Cardstack, ClinTex, Codex, CoinMetro, Cool Cousin, Countinghouse Fund, Crerent. , CyberTrust, DatabrokerDAO, Dataeum, Datawallet, DAV, DREAM, ELIGMA, EQUI, EtherSportz, Evident Proof, fännide juhitud jalgpalliliiga, Flixxo, FortKnoxster, Giftcoin, Giftz.io, Global REIT, GoChain, Helbiz, Indorse, Havven, Indorse JoyToken, KickCity, Maecenas, Multiversum, On.Live, Pareto, PayPro, Isikuandmete demokraatia, Po.et, Project Shivom, Restart Energy, Smart Containers, Stox, XYO võrk, Zap Store

2.11. Peamised erinevused – 360° lähenemine ICO turundusele

KEY Difference Media on täiskomplektne ICO turundusagentuur, millel on 15-aastane kogemus sisuturunduses. Alates 2013. aastast on agentuur olnud plokiahelaruumis suur tegija ja teinud koostööd kõige varasemate bitcoini kasutusele võtnud mängufirmadega.

Nad on aidanud müüa enam kui 550 miljonit märgi. Ettevõte, mida juhib tegevjuht Karnika E. Yashwant , pakub plokiahela põhiteenuseid, nagu sisuturundus, mõjutajaturundus, suhtekorraldus, nõustamine ja meedia ostmine. Kõik KDM-i kliendid saavad meediumipaigutusi esmaklassilistes krüptomeediumiväljaannetes ilma pika ootamiseta. Nende tipppartnerite hulka kuuluvad CoinTelegraph, Bitcoin Talk, nimekirjad jne.

Ettevõtte suurus: 250–500 töötajat Asutatud: 2007 Riik: USA

Seotud ICO-dega: Auditchain, EarthCycle, etherecash, Healthureum, Ink Protocol, MetaHash, Neurogress, PolySwarm, QuickX Protocol, TravelBlock, TrustLogics

2.12. Lunar Strategy – Krüpto- ja NFT-le spetsialiseerunud turundusagentuur

 Krüpto on praegu üks kuumimaid turge. Sellega kaasneb aga väljakutseid esitav osa, milleks on kõrge konkurents. Seetõttu on enamikul krüptobrändidel sageli keeruline konkurentidest eristuda ilma käe ja jala eest maksmata. Kuid hea uudis on see, et Kuu strateegia võib aidata! Krüptoturundusagentuur aitab krüptobrändidel oma krüptoteenuseid turustada, kasutades selleks võrratuid digitaalseid turundusstrateegiaid, mis aitavad brändidel domineerida Google SERP-is ja võtta publiku meelest esikoha.

Lunar Strategy meeskonnaga töötamise üks parimaid eeliseid on nende fikseeritud eelarvega teenused. See tähendab, et krüptobrändid ei pea muretsema eelarvete ja turunduskulude kõikumise pärast. Mõned selle silmapaistvad krüptoteenused hõlmavad Google'i, Instagrami, FB tasulisi reklaame, sotsiaalmeedia haldamist, suhtekorraldust ja mõjutajate turundust ja palju muud. Üldiselt on Lunar Strategy suurepärane koht krüptoturundusteenuste saamiseks.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud: 2019 Riik: Portugal

Seotud ICO-dega: Gamestarter, Dark Frontiers ja Oasis Network

 

2.13. Coinbound – krüptoturunduse agentuur

Eduka krüpto- ja ICO-turunduskampaaniate kogemusega Coinbound on juhtiv krüptoturundusagentuur, mis asutati 2018. aastal. Agentuuri juhina on Tyler Daniel Smith tuntud krüptoturundaja, kes on tuntud oma krüptoturundusega seotud taskuhäälingusaadete poolest.

Coinbound pakub krüptoturundusteenuseid, sealhulgas sotsiaalmeedia haldamist, PPC-kampaaniaid, mõjutajaturundust, SEO-d ja SEM-i. Agentuuri kliendid on pärast edukaid SEO kampaaniaid ja sotsiaalmeedia kampaaniaid näinud orgaanilise liikluse kasvu 60 protsenti. Lisaks on see koduks suurimale krüpto- ja plokiahelatööstuse sisuloojate, uudistesaitide ja mõjutajate võrgustikule. Mõned silmapaistvad kliendid on eToro, ShapeShift jne.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud: 2018 Riik: Ameerika Ühendriigid

Seotud ICO-dega: eToro, OKEx, Coinmine, ShapeShift, Apollo, CoinStats

2.14. AroundB – juhtiv PR-, turundus- ja üritusteagentuur plokiahela, krüpto- ja fintech-tööstuses.

Alates asutamisest 2016. aastal on AroundB korraldanud suurüritusi üle maailma, et edendada krüptorahade, plokiahelate ja uuenduslike tehnoloogiate kasvu ja arengut. Üle 9-aastase kogemusega on nad käivitanud mitmeid projekte alates kontseptsioonist kuni küpsuseni. Lisaks on agentuur edukalt korraldanud üle 50 ürituse enam kui 15 riigis.

Saate kasutada nende teadmisi krüptovaluuta- ja fintech-tööstuses, et leida õige sihtrühm ja jõukad investorid. Nende krüptoturunduse teenused hõlmavad suhtekorraldust, turundust, nõustamist ja ürituste korraldamist, nagu VIP-kohtumised investoritega, tooteesitlused jne. AroundB silmapaistvate klientide hulgas on Nafter, Bonuz ja Space Seven.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud:2016 Riik: Ukraina

2.15. daPixel – aitame teil krüptoprojekti skaleerida

Olgu selleks ühenduste arendamine, spetsiaalse tasulise reklaamikampaania läbiviimine või sisustrateegia väljatöötamine – daPixel on krüptoturunduses oma nime teinud. Agentuur tegeleb krüptoareenide erinevate kihtidega, sealhulgas metaverse, krüptomündid ja NFT-d ning omab märkimisväärset kogemust krüptobrändide õigele teele juhtimisel.

Praegu pakuvad nad laia valikut krüptoturundusteenuseid, nagu tasulised reklaamid, nagu Google, Instagram, Twitter, FB reklaamid, sotsiaalmeedia haldamine ja kogukonna loomine jne. Üks daPixeliga töötamise parimaid eeliseid on see, et kõik nende teenused algavad 30-minutilise tasuta konsultatsioonikõnega. See kõne on ülioluline punkt, sest see aitab krüptobrändidel otsustada oma prioriteedid ja mõistab ka seda, kas daPixel sobib nende kaubamärgiga.

Ettevõtte suurus: 2–10 töötajat Asutatud: 2019 Riik: Portugal

2.17. Flexe.io – krüptoturundus ja PR

Venemaal Moskvas asuv Flexe.io on juhtiv bitcoinide turundusagentuur. Agentuuri põhiülesanne on pakkuda plokiahela ja Fintechi idufirmadele kvaliteetseid turundusteenuseid kuluefektiivsel ja kuluefektiivsel viisil. Lisaks juurdepääsule enam kui 150 meediapartnerile, sealhulgas tippväljaannetele nagu Forbes, Bloomberg, Yahoo! Ettevõtja, Flexe.io on miili võrra ees kõigist teistest krüptoturundusagentuuridest. Ettevõtte põhiliste krüptoturunduse teenuste hulka kuuluvad muu hulgas airdrop-turundus, mõjutajaturundus, Google Ads, PR ja IEC-turundus.

Flexe.io on aidanud üle 50 krüpto ja fintech kaubamärgid teenida miljoneid dollareid edukate kampaaniate kaudu, omades enam kui kolme aastat kogemust ja 35 krüptoentusiasti. RAMP DeFi, EdgeCoin, ApeSwap ja ApeSwap on ühed silmapaistvad kliendid.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud:2018 Riik: Venemaa Föderatsioon

Seotud ICO-dega: NewsCrypto.io, Nucleus Vision, Pascal, Bytenext, Bonfi, 8PAY, MOSS, DEXFIN, BONFI, Holder Finance, DEFIQA, VEROX, YFDFI.FINANCE, BANKAERO, Monart, MEGATECH, Impulse Ven, INFINITY STIEAKING , RAMP DEFI, Yield Bank, CAIZCOIN, COOK, Ecocelium, BTCRUBY, DAILYCOIN, Plethori, AlgoVest, Koinal, Cops Finance, QoinIQ, CoinMarketManager, DeFiScale, DAN, ENVFinance, DRAGONBITE, Propetit, DOGEMONONd SafeSpace, StarterPad, Blocklabs Capital Management, Earniom, ILUS Coin, NTFhistory, PolkaSyndicate, WaterDeFi, Passive Income, Tupan, Xbtc, Cumrocketcrypto, Starky rahandus, Panther-token, Spacegrime, Apeswap.finance. 100xCoin, Burency Global, Mute, Savetheworld Health, xxxNifty, Bonfiretoken, Deswap, Portus Network, Ulti Arena, Livemoment, Dogeback, Tem Coin, Moonrise Coin

2.18. Priority Token – teie värav edukale ICO-le

Priority Token on Ühendkuningriigis asuv omataoline ICO turundusagentuur. Erinevalt teistest ICO turundusettevõtetest keskendub Priority Token ühtsetele lahendustele. Kuigi agentuuri peakorter asub Londonis, on sellel ka filiaalid Singapuris, Moskvas ja Dubais. Nende kohandatud kogukonnahaldus muudab hõlpsa juurdepääsu turgudele, nagu Korea, Jaapan ja Hiina, mida on kohalike keelte tõttu muidu raske sihtida. Ettevõte on pälvinud tähelepanu ka oma roadshow'dega, mis asuvad silmapaistvalt Lähis-Idas, Aasias ja Ühendkuningriigis.

Seevastu Priority Token jääb alla ühel kõige olulisemal plokiahela turul, Ameerika Ühendriikides. Agentuuril on USA turul piiratud arv tegevusi ja tal on vähe turust arusaamist. Kui soovite jõuda enamiku USA vaatajaskonnani, on parem valida sellest loendist mõni muu ICO turundusagentuur.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud:2017 Riik: Singapur

Seotud ICO-dega: BehaviourExchange, Bitminer Factory, BitRewards, DiscoveryIoT, Eternal Trusts, Faceter, IPStock, Loyakk, METOKEN, ModulTrade, Online.io, Playkey, Saifu, SKYFchain, TraXion, Triggmine

2.19. Crowdcreate – KOGUKONNA HALDUS- JA KASVUAGENTUUR nr 1

Crowdcreate on NFT ja krüpto turunduse agentuur, mis asutati aastal 2017. Crowdcreate'il on üks suurimaid krüptomõjutajate ja mõtteliidrite kogukondi. Lisaks on neil mitmeid tööstusharusid, mis võimaldavad neil ilmuda paljudel konkurentsivõimelistel saitidel, nagu CoinDesk ja CoinTelegraph, ilma, et oleks vaja palju ooteaega.

Peale Ethereumi, Bitcoini, Binance'i ja Solana koostab Crowdcreate sageli ka paljusid täiendavaid krüptovaluutasid ja toetab neid. Mõned populaarsed kaubamärgid, mida nad on kasvatanud, on Valora, The Sandbox ja The Pastel Network.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud:2014 Riik: Ameerika Ühendriigid

Seotud ICO-dega: Acebusters, BaaSid, Bancor, Bezant, BGX, BitClave, CGCX, EOS, Edasine võrk, Galaxy eSolutions, Lendingblock, Loopring, Open Platform, Pally, PopChest, Profede, RewardMob, Status, Tap Project, TenX, Vantage Token , ZILLA

2.20. crynet – andmepõhine täisteenus ICO turundus

2016. aastal asutatud ja Tšehhis asuv crynet on Euroopas populaarne krüptoturundusagentuur. Nende põhiteenuste hulka kuuluvad meedia ostmine, investorsuhted, strateegia ja tootmine. Lisaks on crynetil juurdepääs enam kui 100 usaldusväärsele meediat ostvale tarnijale, mille reklaami- ja PR-hinnad on kokku lepitud.

crynet on suutnud aidata klientidel koguda rohkem kui 350 miljonit dollarit sümboolsete pakkumistena. 2017. aastal aitas crynet SwissBorgi ICO-l koguda esimesel päeval 10 miljonit dollarit. Nende teine ​​klient, HOQU, mis on esimene detsentraliseeritud turundusplatvorm, mis toob kaupmehed ja ostjad kokku ilma maakleriteta. Üldiselt võivad plokiahela kaubamärgid, mis vajavad abi ICO-turunduses, ICO-järgses abis ja STO-turunduses, edukate kampaaniate jaoks koos krõbedaga töötada.

Ettevõtte suurus : 11–50 töötajat Asutatud : 2016 Riik : Praha

Seotud ICO-d: Arcona, ATFS Project, BetterBetting, DUCATUR, Earth Token. Energy Token, Fabric Token, HOQU, Loci Coin, Patron, Playkey, Reason, SophiaTX, Sp8de, Spectre, SwissBorg, SwissRealCoin, The Divi Project, Tradingene, Ubcoin Market

2.21. Sparkpr – KUJUNDAME UUSI NARRATIIVE BRÄNDIDE MUUDMISEKS

Sparkpri, mille peakontor asub San Franciscos, asutasid 1999. aastal Donna Burke ja Chris Hempet. Viimased 20 aastat on agentuur töötanud suurte Silicon Valley ja tehnoloogiabrändidega. Nende meeskond aitas kaasa VA Linuxi IPO juhtimisele 1999. aastal.

Nende põhilised krüptoturunduse teenused hõlmavad kriisijuhtimist, klientide hankimist, bränditeadlikkust, mõttejuhtimist ja toote käivitamise tuge. Sparkpr on turule toonud üle 1000 tehnoloogiabrändi ja saavutanud enam kui 17 miljardi dollari väärtuses väljumisi erinevate klientidega, alates Fortune 500 ettevõtetest kuni alustavate ettevõteteni. Nende tuntud klientide hulgas on Simple Token, kus Sparkpr töötas koos kaubamärgiga, et luua võrgus sotsiaalne kogukond juba maast madalast ja viia bränditeadlikkus uuele tasemele.

Ettevõtte suurus: 51–200 töötajat Asutatud: 1999 Riik: Ameerika Ühendriigid

Seotud ICO-dega: Blockchain Capital, BLOCKv, Civic, CoinDash, Compcoin, FunFair, SENSE, Simple Token

2.22. MarketAcross – kaubamärkide ühendamine inimestega

 MarketAcross, mis asutati 2014. aastal, on üks juhtivaid ICO turundusettevõtteid, mis asub Ramat Ganis, Iisraelis. Ettevõte on spetsialiseerunud liikluse suunamisele sisuturunduse kaudu. Nad tegelevad paljude sisuturunduskampaaniatega, sealhulgas sisu loomise ja võimendamisega.

MarketAcross on tulemuspõhine agentuur. See teeb sellest ühe haruldastest ICO turundusettevõtetest, kes sel viisil tegutseb. Seetõttu määratakse makse tulemuste, mitte kindla summa järgi. Seetõttu on see üks parimaid ICO turundusagentuure, kellega koostööd teha. Te ei maksa neile, kui nad tulemusi ei anna! Võimendades oma ulatuslikku valdkonna mõjutajate võrgustikku, aitavad nad plokiahela ettevõtetel vaimude kirjutamise, videote tootmise ja intervjuude kaudu konkurentidest silma paista. DreamTeam, Vertex ja Papyrus on nende märkimisväärsed kliendid.

Ettevõtte suurus: 11–50 töötajat Asutatud: 2013 Riik: Iisrael

Seotud ICO-dega: Agrello, Attrace, BlockEx, blockhive, Cardstack, CEEK, Confideal, Cool Cousin, COTI, CPROP, DAOstack, Datum, Decentraland, DMarket, dock.io, DreamTeam, Endor, Everex, Firmo, Flixxo, Fusion Protokoll, Gimli, Gladius, Hacken, Homelend, Horizon State, Indorse, Invox Finance, IOTW, Jincor, JUR, Kind Ads System, LAToken, Legolas Exchange, Matchpool, MEDIA Protocol, modum, NEO, Ponder, qiibee, Qtum, REMME, Sandblock, Senno, ShareRing, Sharpe Capital, Shping, signaalid, Skycoin, Soma, ThinkCoin, Wings, Zeex

2.23. Ambisafe – ICO lahenduste pakkuja ja ülemaailmne plokiahela teenuste ettevõte

Ambisafe on juhtiv ICO turundusagentuur, mis on spetsialiseerunud Ethereumi-põhistele finantsinstrumentidele. Lisaks pakub Ambisafe valge märgistusega tarkvaratooteid plokiahelatööstusele. Põhilised plokiahela teenused hõlmavad põhipangandust, plokiahela tarkvara ja Ethereumi tehnoloogiat.

Parity Walleti häkkimise ajal aitasid nad raha säästa ja tuvastasid probleeme tippbörsidega. Ambisafe'i 40-aastane kogemus plokiahelas ja 50 aastat USA finantsturul teevad sellest teadmiste kullakaevanduse. Nad on aidanud plokiahela kaubamärkidel koguda esialgsete mündipakkumiste kaudu rohkem kui 100 miljonit dollarit. Chronobank.io, Polybius ja Propy on ühed silmapaistvamad kliendid.

Ettevõtte suurus: 51–200 töötajat Asutatud: 2015 Riik: USA

Seotud ICO-dega: Armor Ceramics, Astronaut, BitBoost, ChronoBank, Cryptaur, ESR Wallet, FLUX Token Sale, Hacken, iBuildApp, Inspeer, MARK.SPACE, MicroMoney, Polybius, Propy, Raison, Refereum, SEMMEs, SEMMEs Unibright, WorldCore

Need on maailmatasemel ICO turundusagentuurid ja need on ICO-tööstuses väga populaarsed ning nende abil saate oma ICO-d hõlpsalt edukaks muuta.

Loe lisaks: Parimad krüptovaluutade tsentraliseeritud börsid

Täname, et lugesite!

Ken Mueller

Ken Mueller

1657353540

YouTube'i parimad krüpto mõjutajad, keda peate jälgima

Selles postituses näete YouTube'i 23 parimat krüptomõjutajat, keda peate jälgima

Olete lõpuks otsustanud alustada oma krüptovaluutakauplemiskarjääri ja mõtlete juba sellele, kuidas kavatsete oma miljoneid kulutada. Pole kahtlust, et krüptovaluuta on investorite jaoks põnev turg, kuid kahjuks ei juhtu edu nii lihtsalt.

Paljudele investoritele meeldib krüptovaluutaga kaubelda, kuna see on äärmiselt muutlik vara. Kui suudate turu õigesti ajastada, võib krüptoga kauplemine anda teile palju suuremat tulu kui traditsioonilised investeeringud.

Tõsiselt võib krüptovaluutaga kauplemine olla riskantne äri. Jah, see on tõsi – mõned inimesed on teeninud palju raha. Mõned inimesed on aga ka palju raha kaotanud.

Neile teist, kes on huvitatud krüptovaluutaga kauplemisest õppimisest, aitan teil alustada. See algajate juhend näitab teile kõike, mida peate teadma.

Krüptomõjutajad on inimesed, kellel on sotsiaalmeedias suur jälgijaskond ja kelle sisu keskendub krüptovaluutade, mitteasendatavate žetoonide (NFT-de) või muude plokiahela projektide reklaamimisele. Krüptomõjutajaid on tuhandeid, kuid vaid vähesed on legitiimsed ja usaldusväärsed. Enda kaitsmiseks peaksite enne krüptomõjutajasse investeerimist uurima.

pilt: riigimees

Üks võimalus uurimistöö tegemiseks on vaadata mõjutajate tulemusi, mis hõlmavad nende jälgijate arvu, kuude arvu, mil nad on krüptovaluutatrende jälginud, ja tehingute tegemise täpsuse taset. Teine võimalus teada saada, kas keegi on hea krüptomõjutaja, on lugeda, mida ta krüptovaluutadega seotud sotsiaalmeedia gruppides kirjutab.

Krüptovaluutateemalised YouTube'i kanalid on suurepärased võimalused selle ettevõtmise kohta õppimiseks ja head viisid plokiahela trendidega kursis hoidmiseks. Krüpto-YouTube'i kasutajad loovad nüüd mitmekesist sisu alates kauplemisstrateegiatest kuni plokiahela valdkonna liidri intervjuudeni. Krüptomõjutajad on olnud ka turundajatele suurepärased partnerid oma valuutade, NFT-de, rakenduste ja muude krüptoga seotud ettevõtete reklaamimisel.

Selles loendis oleme kogunud 23 parimat krüpto-YouTube'i kasutajat tellijate arvu järgi kogu maailmas. Need mõjutajad on end krüptovaluutade valdkonnas usaldusväärseks tõestanud. Võite valida, kas õppida neilt või teha nendega koostööd oma krüptoga seotud ettevõtmises. Vaatame üle.

Lisateavet: ☞  Enne investeerimist uurige krüptovaluutat 5 põhisammul

1. Kontorinurk

Tellijaid : 2 060 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Coin Bureau loob sisu, mis sukeldub sügavamale kui teie traditsiooniline krüptoinvesteerimisanalüüs. Tema videod käsitlevad ettevõtte ajalugu, tooterakendusi ja altcoinide tegelikke tagajärgi ning ühendavad selle krüptosse investeerimise õppetundidega.

Coin Bureau taga on Mike Jenkins. Oma kanalil edastab ta oma vaatajaskonnale harivaid ja informatiivseid plokiahela videoid. Coin Bureau pakub teavet mitmesuguste krüptovaluutade kohta, nagu Cardano, Polkadot, Solana, Ethereum ja palju muud.

Tema hästi kursis olev selgitus ja täielik krüptovalikute nimekiri on muutnud selle kanali 2022. aastal oodatuimaks YouTube'i krüptokanaliks.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CoinBureau/featured

2. BitBoy krüpto

Tellijaid : 1 450 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

BitBoy Crypto AKA Ben Armstrong on YouTube'i suurim krüptokanal. Ta postitab värskeimad uudised ja vaated krüptoturu kohta ning kauplemisnipid, mida saate suure tulu saamiseks ja märkimisväärsete kahjude piiramiseks rakendada. Ta on tegutsenud alates 2012. aastast.

Ben Armstrong otsustas minna "täiskohaga krüptotööle" ning suunata kogu oma aja ja energia krüptokogukonna haarde laiendamisele 2018. aastal ning seejärel luua BitBoy krüpto YouTube'i kanali.

BitBoy Crypto on muutunud üheks tunnustatumaks uudisteallikaks Bitcoini ja teiste krüptovaluutade viimaste uuenduste jaoks. BitBoy Crypto on koht, kust inimesed saavad värskeimaid krüptouudiseid, projektiülevaateid ja krüptovaluutaga kauplemise nõuandeid. Inimesed saavad tema kanalil ka õppida erinevate altcoinide, ajalooliste Bitcoini tsüklite kohta ja saada uusimaid Ethereumi uudiseid.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/channel/UCjemQfjaXAzA-95RKoy9n_g/videos

3. Altcoin Daily

Abonendid : 1 230 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Altcoin Dailyt juhivad vennad Aaron ja Austin Arnold. AltCoin Daily kanal on loodud uudiste, turuanalüüsi, hariduse, perspektiivi ja arvamuste allikaks. Aaron ja Austin Arnold on selged Bitcoini fundamentalistid ja kasutavad altcoiniga kauplemist oma Bitcoini virna koostamiseks.

Nad postitavad oma YouTube'i kanalile igapäevaseid kajastusi krüptoversiooni viimastest uudistest ja aeg-ajalt intervjuusid krüptokogukonna prominentsete liikmetega.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/AltcoinDaily/videos

4. Brian Jung

Tellijaid : 1 171 000

Teemad : krüptovaluuta, NFT-d, Altcoinid, kauplemine 

Brian Jung saavutas 2015. aastal finantsmõjutajate ruumis märgi, õpetades noortele investoritele ärijuhtimist, krediidi- ja isikliku vara haldamist. Ta on edukas ettevõtja, kes on edukalt avanud selliseid ettevõtteid nagu The Credit Society.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/BrianJungy/videos

5. JRNY krüpto

Tellijaid : 661 000

Teemad : krüptovaluuta, NFT-d, Altcoinid, kauplemine 

JRNY Crypto alustas oma kanalit 2017. aastal ja tõusis kiiresti tuntuks uute altcoini investeeringute usaldusväärse allikana. Ta tõi populaarsuse sellistele müntidele nagu Sparkpoint ja Uniswap

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/JRNYCrypto/videos

6. CryptosRU-d 

Tellijaid : 641 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs, krüptouudisedCryptosRUs, tuntud ka kui George, on krüptoruumis tegutsenud alates 2013. aastast. Algul alustas ta oma teadmiste jagamist Quoras küsimustele vastates, kuid on hiljem otsustanud luua oma YouTube'i videod, mis selgitavad krüptoverssi oskusteavet 2017. aastal. Oma kontol arutleb ta sageli värskeimate krüptoga seotud uudiste üle ja analüüsib graafikuid.

Hiljuti andis ta välja oma NFT nimega I am George , andes välja 1000 ainulaadset tükki, mis on nüüd saadaval.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptosRUs/videos

7. Ellio Trades Crypto

Tellijaid : 587 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Ellio Trades Crypto hästi esitletud videod ja altcoinide üksikasjalik analüüs on olnud tema kanali kiire kasvu peamised tõukejõud. Ellio kipub keskenduma väikese kapitalisatsiooniga krüptovaluutadele, millel on kõrgem riski-tasu profiil. Ellio esitleb oma kanali kaudu oma põhjalikult uuritud videoid, mis toovad turule kindlaid näidendeid.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

8. Data Dash

Tellijaid : 587 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Data Dashi kirjeldatakse kõige paremini kui ühtset teenust algajatele, kes soovivad krüptovaluutasse investeerida. Tema informatiivne sisu hõlmab andmeanalüüsi turusuundumuste kohta, aga ka narratiive väljamurdvate ettevõtete kohta. Tema sõnum hype ignoreerimise ja ettevõtete tervikliku hindamise kohta muudab kauplemise uutele tulijatele lihtsaks.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/DataDash/videos

9. Crypto Banter

Tellijaid : 572 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs

Crypto Banter on YouTube'i kanal, mis pakub oma vaatajaskonnale sageli otseülekannet, uudiseid, harivat Bitcoini, Defi, NFT-d, plokiahelat ja muud krüptovaluutaga seotud sisu. Crypto Banteri meeskond on intervjueerinud suurimaid tööstuse külalisi, miljardäre, mõtteliidreid ja professionaalseid kauplejaid.

Kanali eesmärk on tagada, et nende publik oleks õppimiseks näpud pulsil. Nad tahavad, et nende vaatajad teeksid parimaid tehinguid ja investeerimisotsuseid ning saaksid osa sellest kiiresti kasvavast kogukonnast.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptoBanterGroup/videos

10. Kuu

Tellijaid : 560 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Carl Eric Martin on The Moon YouTube'i kanali taga. Carl Martin on tuntud YouTuber, Bitcoini pooldaja ja krüptovaluuta analüütik. Tema kanalit peetakse üheks parimaks YouTube'i kanaliks Bitcoini ja krüptovaluutade vallas. Tema kanal tegi ta tuntuks ka krüptovaluutade vallas nii võrgus kui ka väljaspool seda.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/TheMoonCarl/videos

11. Ivan tehnikast

Tellijaid : 494 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Selle kanali taga on Ivan Liljeqvist – Rootsi tarkvaraarendaja ja YouTube'i tehnoloogiategelane. Ivan käsitleb krüpto- ja plokiahelaruumi makroteemasid.

Ivani kanal on YouTube'is jõudnud enam kui 494 000 tellijani. Ta leidis Bitcoini pärast seda, kui sõber andis talle vihje digitaalsele valuutale. Sel ajal oli Bitcoin pulliturul, ulatudes 30–1000 dollarini.

Pärast seda, kui tema Ethereumi video levis levis, hakkas ta rohkem sisu looma, kuid loob seda ikkagi ainult vabal ajal. 2017. aasta lõpus võttis Ivan sisuloomet tõsiselt, et saaks äri üles ehitada. Sellest ajast saadik on teda kutsutud esinema mitmetel krüptoprojektide kõnelustel.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/IvanonTech/videos

12. Lark Davis

Tellijaid : 488 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel


Lark Davis, ühe selle sensatsioonilise YouTube'i krüptokanali võõrustaja ja asutaja, on edukalt esitlenud oma videoid kerges maitses. Larki lõbus stiil kasutab huumorit, et süstida elu tema artikuleeritud analüüsidesse tehniliste segaduste ja plokiahela lahenduste kohta.

Lark Davis on Uus-Meremaal asuv krüpto sensatsioon ja tema YouTube'i kanal pakub head segu teadmisi ja soovitusi. Ta aitab oma publikul õppida kauplema, teenima passiivset sissetulekut ja saada tasu Bitcoinis. Lark pakub ka põhjalikke küsimusi ja vastuseid krüptovaldkonna tipptegijatega, poliitilisi postitusi turusuundumuste kohta ja krüptovaluutauudiseid.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/TheCryptoLark/videos

13. Anthony Pompliano

Tellijaid : 385 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs


Anthony Pompliano või rohkem tuntud kui Pomp on Ameerika ettevõtja, investor ja Pomp Podcasti saatejuht. Oma YouTube'i kanalil postitab ta kõige sagedamini oma intervjuusid krüptoruumi suurimate nimedega. Samuti loob ta videoid oma isiklikest arvamustest viimaste uudiste ja suundumuste kohta, keskendudes eelkõige rahandusele ja tehnoloogiale.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/AnthonyPompliano/videos

14. Crypto Capital Venture

Tellijaid : 326 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs

Dan Gambardello on Crypto Capital Venture'i asutaja. Dan on investor ja tehniline värbaja plokiahela ja krüpto idufirmade maailmas. Ta usub, et Bitcoin on tema krüptovaluutade juurde. Bitcoin on selle kõige taga innovatsioon ja see on tõesti innovatsioon omaette.

Oma YouTube'i kanalil Crypto Capital Venture jälgib ta peamiselt Bitcoini hinda, kuid vaatab ka BTC uudiseid. Tema kanal koosneb Bitcoini hinnaanalüüsist. Ta kajastab ka Bitcoini uudiseid ja krüptouudiseid. Paljud tema vaatajaskonnad tulevad tema kanalile neid turge jälgima.

Gambardello mainis, et tänu tema YouTube'i kanali ja Cardano osalusfondide edule koos nende delegaatoritega ühendas CCV edu kõik selle üheks missiooniks: armastada ja teenida.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptoCapitalVenture/featured

15. Andreas Antonopolous

Tellijaid : 314 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs

Andreas M. Antonopoulos, selle YouTube'i kanali taga, on üks populaarsemaid nimesid krüptomaailmas. Andrease kanal võlub vaatajaid peaettekannete ja kõnedega, mis paljastavad tema vaate valdkonna kõigist aspektidest alates trendidest kuni märkideni.

Andreas suudab oma analüüsis jääda väga neutraalseks. See YouTube'i kanal pakub ka mõningaid silmapaistvaid arutelusid ja arutelusid teiste asutajate ja visionääridega, enamasti seoses Ethereumi ja Bitcoiniga.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/aantonop/videos

16. Chico krüpto

Tellijaid : 311 000

Teemad : krüptokaubandus, diagrammide analüüs

Chico Crypto Tyler Swope on ennekõike paadunud krüptovaluutade investor. Tema sisu on mitmekesine – videod, artiklid ja heliepisoodid keskenduvad sellele, kuidas oma krüptoportfelli mitmekesistada ja kasvatada. Olles esimest korda investeerinud 2013. aasta lõpus, on Tyler varane kasutuselevõtja, kellel on kogemused ja tehnika. Ta laadib üles iga päev, nii et olge kursis!

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/ChicoCrypto/videos

17. Poks

Tellijaid : 268 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahelBox Mining on krüptoga seotud YouTube'i kanal, mis edastab iganädalasi päringute voogu, mis sisaldab kõiki plokiahela tööstuse uusimaid uudiseid. Michael Gu, selle YouTube'i kanali taga, püüab krüptotööstust reformida.

Michael Gu mitmesuguse sisu tõttu on Box Mining teeninud palju tellijaid, kes häälestuvad tema videoid vaatama. Gu keskendub suure hulga intervjuude abil näitamisele, kuidas plokiahela lahendused saavad tulevikumaailma kujundada.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/Boxmining/videos

18. CryptoLove

Tellijaid : 268 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Olen Randall, Bitcoini ja krüptovaluutade entusiast aastast 2017, umbes samal ajal, kui selle kanali käivitasin. Sellel kanalil jagan oma seisukohti Bitcoini, altcoinide ja üldise krüptoturu kohta, eesmärgiga levitada tulusaid teadmisi. Loodetavasti saame tee peal veidi naerda, sest nagu öeldakse: „Kui see pole lõbus, siis mis mõtet sellel on.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptoLove/videos

19. CryptoBusy

Tellijaid : 211 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, plokiahel

Kui teile meeldib turul mängida, peate tutvuma CryptoBusyga. CryptoBusy on tõusev ja tulija, alustas 2017. aastal. Nad on lühikese aja jooksul plahvatuslikult kasvanud tänu riskantsele, kuid väga tulutoovale altcoinide analüüsile. Nad ostavad sageli langusi ja müüvad hüppeliselt, keskendudes kasumlikkusele ja pikaajalisele kasumile.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptoBusy/videos

20. Hashoshi

Tellijaid : 168 000

Teemad : krüptokauplemine, diagrammide analüüs, Bitcoin, Altcoin

Hashoshi kanali eesmärk on tasuta haridus ja üldsuse plokiahela kasutuselevõtt. Tema teave hõlmab küberturvalisust, seadmete kaitset ja parimaid altcoini valikuid neile, kes soovivad investeerida. Tema sisu hõlmab paljusid teemasid ja tehnikaid, kuidas muuta teie krüptovaluutas viibimise aeg võimalikult mugavaks.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/Hashoshi4/videos

21. CryptoRevolution

Tellijaid : 138 000

Teemad : krüptokaubandus, Bitcoin, Altcoin

CryptoRevolution on krüptomõjutajate ruumi mängija, kes keskendub päevakauplemisele ja lühiajalistele kasumitele. Ta teeb varakult hinnakõnesid ja läheb sageli oma ebatavalise kauplemisstiiliga vastuollu. Kogenud kauplejatel on lõbus õppida kogenud kauplejalt, kellel on riskivalmidus.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/CryptoRevolutionChannel/videos

22. Toon Vays

Tellijaid : 121 000

Streamer: krüptokauplemine, diagrammide analüüs

Tone Vays on üks esimesi krüptomõjutajaid YouTube'is. Tone alustas oma karjääri Bear Stearnsis ja JP Morganis, kuid 2014. aastal pöördus ta krüpto poole ja liitus teadlasena Cointelegraphiga.

Tone on tõeline Bitcoini maksimalist – uskudes Bitcoini kui originaalsesse ja parimasse krüptovaluutasse. Tony kanal on kasulik krüptokaubanduse ja diagrammide analüüsi tundmaõppimisel.

Enne Bitcoini avastamist on Tone Wall Streetil töötanud 10 aastat. Sellest ajast peale on ta oma YouTube'i kanalil inimesi selle ainulaadse finantstehnoloogia tähtsusest õpetanud.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

23. Scott Melker

Tellijaid : 120 000

Streamer: krüptokauplemine, diagrammide analüüs, Bitcoin


Scott Melker on krüpto-YouTuber ja saate "The Wolf of All Street" taskuhäälingusaatejuht. Oma kanalil vestleb ta Bitcoini ja kauplemise maailma suurimate nimedega. Lisaks krüptoga seotud uudistele ja probleemidele süveneb ta ka rahanduse, muusika ja kunsti ruumi. Tema videod on täis nõuandeid Bitcoini kohta algajatele ja sügavaid selgitusi krüptoinvesteeringute kohta.

Jälgi kanalit: https://www.youtube.com/c/tonevays/videos

KOKKUVÕTE

Oluline on märkida, et krüptoraha maailmas on palju mõjutajaid ja neid saab liigitada mitmel erineval viisil. Kuidas me neid krüptomõjutajaid järjestame

1.) Eakaaslaste punktiarvestus. Küsime ekspertidelt ja korraldame uuringuid, küsides teistelt mõjutajatelt, asutajatelt ja investoritelt, kes on nende nimekirja tipus.

2.) Kvaliteetne sisu. Kui hea on sisu, mida need mõjutajad loovad?

3.) Abonentide kasvumäär. Kiiremini kasvav jälgijaskond näitab suuremat mõju. Tellijate arv ei ole nii oluline kui see, kui kiiresti mõjutaja kasvab.

4.) Kogukonna kaasamine. Meie sobivuse valem sisaldab selliseid mõõdikuid nagu keskmine vaatamiste arv, orgaanilised mainimised teistelt platvormidelt ja kanalitelt ning vaatajaskonna säilitamine.

5.) Kommentaarid. Hea mõjutaja äratundmine on kaasatud jälgija, kes postitab ehtsaid kommentaare, mis pole loodud robotite või rämpsposti poolt.

Need mõjutajad on spetsialiseerunud plokiahelale, diagrammide analüüsile, krüptouudistele ja krüptokaubandusele. Neid krüpto-YouTube'i kasutajaid järgivad paljud usaldusväärse teabe, kvaliteetse sisu ja ausate loojatena. Olenemata sellest, kas olete alles alustamas või investeerite krüptosse elamiseks, on teie jaoks kanal.

Loe lisaks: Twitteri parimad krüptomõjutajad, keda peate jälgima

LAHTIÜTLEMINE: postituses olev teave ei ole finantsnõuanne, see on mõeldud AINULT ÜLDTEAVE EESMÄRGIKS. Krüptovaluutaga kauplemine on VÄGA riskantne. Veenduge, et mõistate neid riske ja vastutate selle eest, mida oma rahaga teete.

Täname, et lugesite! Ärge unustage jätta like, kommenteerida ja jagada seda teistega.

Dylan North

Dylan North

1607717100

Text To Speech output Using JavaScript

In this video we will see how to develop a simple speech output program using JavaScript. There is a textbox where the user write the text or paste the paragraph. This application can be used to read the newspaper and the books also. This video Tutorial is perfect for those who wants the coding stuffs for the real world project.

Source Code: https://github.com/akkySrivastava/speech-output

Subscribe : https://www.youtube.com/channel/UCuWWt9HYtUp4VTcQvBzq12Q

#ja #javascript