Jak zacząć medytować i co nam to daje

Jak zacząć z medytacją i czym ona właściwie jest jest? Medytacja to temat z którym spotkał się każdy kto słucha i czyta o rozwoju osobistym. Na naszym kanale mówiliśmy o nim już w lutym - wtedy właśnie Marcin przedstawiał wam kluczowe zasady wyrabiania stabilnego nawyku właśnie na przykładzie medytacji.

Dzisiaj czas na drugą część ekipy Przeprogramowanych - Przemek dzieli się jego spojrzeniem na ten wciąż jeszcze kontrowersyjny temat i prezentuje technikę, dzięki której pominięcie codziennej sesji będzie trudniejsze niż zwykle.

#javascript #developer

What is GEEK

Buddha Community

Jak zacząć medytować i co nam to daje

Jak zacząć medytować i co nam to daje

Jak zacząć z medytacją i czym ona właściwie jest jest? Medytacja to temat z którym spotkał się każdy kto słucha i czyta o rozwoju osobistym. Na naszym kanale mówiliśmy o nim już w lutym - wtedy właśnie Marcin przedstawiał wam kluczowe zasady wyrabiania stabilnego nawyku właśnie na przykładzie medytacji.

Dzisiaj czas na drugą część ekipy Przeprogramowanych - Przemek dzieli się jego spojrzeniem na ten wciąż jeszcze kontrowersyjny temat i prezentuje technikę, dzięki której pominięcie codziennej sesji będzie trudniejsze niż zwykle.

#javascript #developer

Modesto Bailey

Modesto Bailey

1591096140

Angular, React, Vue and Co.

Web Development is exciting nowadays! We get new innovative technologies on a regular basis. While this is awesome it can also be overwhelming, especially when you have to maintain a product for the long term.

Web Components and Micro Apps provide a remedy for this dilemma. They allow for decomposing a big solution into small self-contained parts that can be maintained by different teams using the best technology for the requirements in question. Come to this session and find out how this idea helps with writing applications that can evolve over a decade and more.

#angular #web development #react #vue #co.

Ambert Lency

Ambert Lency

1653577680

Co je Dex GURU | Co je DexGURU | Jak používat Dex GURU

V tomto příspěvku se dozvíte, co je Dex GURU, jak používat Dex GURU?

1. Co je Dex Guru?

Dex Guru je nedepozitní krypto obchodní a analytická platforma vytvořená s ohledem na moderní obchodníky. Kombinuje analýzu blockchainu a obchodní schopnosti. To znamená, že můžete obchodovat, analyzovat a sledovat různé kryptoměny na stejné platformě.

Můžete analyzovat a porovnávat pohyby různých kryptoměn se všemi druhy různých ukazatelů. Vše, co najdete na dashboardu moderního obchodníka s cennými papíry, najdete na Dex Guru.

Vývojáři Dex Guru odvedli se svou platformou opravdu dobrou práci, je neuvěřitelně uživatelsky přívětivá s úžasným uživatelským zážitkem a rozhraním.

Ambicí DexGuru je vyvinout se v terminál, kterému důvěřuje několik obchodníků, jako je Bloomberg Terminal – gadget, který používá nejbohatší člověk na planetě najednou, Warren Buffet, k transakcím a získávání jeho informací a faktů. Ale přístupem bude vyvinout se v oddaný terminál pro tržiště DeFi v jakémkoli řetězci.

Pokud jste pokročilý obchodník, určitě si zamilujete jejich pokročilé grafy v reálném čase s historickými daty. Kromě toho můžete kreslit trendové čáry, používat pravítka a v podstatě cokoli, co můžete dělat s pokročilými nástroji pro analýzu akciového trhu.

2. Klíčové vlastnosti Dex Guru

Zde jsou tři klíčové vlastnosti, které odlišují Dex Guru od přímých konkurentů:

Intuitivní a pro začátečníky přátelské rozhraní

Přestože Dex Guru obsahuje množství užitečných informací , které se ve výchozím zobrazení zdají být nepřehledné, pokud si prohlédnete některé z jeho přímých konkurentů, uvědomíte si, že rozhraní Dex Guru je tak intuitivní, jak přicházejí. 

Další vylepšení intuitivnosti však nejsou možná, protože by se tím otupil obsah a uživatelé by nakonec měli horší zážitek.

Spousta dostupných informací

Obchodní platforma Dex Guru je nabitá informacemi o řetězci. Nemluvíme zde o spekulativních věcech – mluvíme o spolehlivých informacích, které jsou téměř okamžité a jsou doručeny přímo na vaši obrazovku.

Ani úplní začátečníci nebudou potřebovat příliš mnoho času, aby se náležitě přizpůsobili množství dostupných informací a procesům interakce s chytrými kontrakty na veřejných řetězcích. Zkušení obchodníci ocení každý jeho kousek a udělají maximum pro to, aby přišli na to, jak ze všech těch dat vytěžit maximum.

Náklady v reálném čase a mnohem přesnější.

Protože informace a fakta na těchto internetových stránkách budou brát v úvahu běžnou hodnotu tokenů na centralizovaných burzách (CEX), jako je Binance, i když je prodejní cena nelikvidní.

Pokud tedy tokeny, do kterých investujete, nejsou kótovány na burzách CEX nebo poměr prodejních cen tokenů, do kterých chcete investovat, v různých fondech kvůli obrovským variacím, je zcela pravděpodobné, že budete záviset na okamžitých informacích na DexGuru. mnohem přesnější investice nebo možnosti obchodování s aktuálními informacemi v rozmezí od 10 do 18 sekund.

Rychlý růst

Obchody rozpoznaly pokročilé funkce Dex Guru a zaplavují brány. Měsíc co měsíc popularita Dex Guru stále roste. Ještě jsme nedosáhli exponenciálních čísel, ale nedivil bych se, kdyby se to stalo do konce roku.

Podpora peněženky

V současné době Dex Guru podporuje většinu (ale ne všechny) populární peněženky. To zahrnuje:

 • Trezor & Ledger (oba přes MetaMask)
 • MetaMask
 • WalletConnect (který zahrnuje všechny peněženky podporované WalletConnect, jako je crypto.com Defi peněženka)
 • TrustWallet

Mnoho krypto obchodních platforem nepodporuje mnoho možností peněženky. Dex Guru podporuje velkou většinu oblíbených peněženek, zejména s WalletConnect, kterou můžete použít k zahrnutí dalších peněženek.

Samozřejmě můžete použít Dex Guru k analýze bez připojení peněženky, ale přišli byste o mnoho funkcí, které můžete získat, pouze pokud připojíte svou peněženku:

 • Nákup a prodej tokenů přímo na platformě
 • Upozornění na cenu a upozornění
 • Přidávání tokenů do seznamu oblíbených

Bezpečnostní

Dex Guru je nevazební platforma. To znamená, že vaše kryptoměny máte vždy pod kontrolou.

Funguje to stejně jako většina ostatních decentralizovaných aplikací, Dex Guru může zobrazit pouze zůstatek a aktivitu vaší peněženky, kterou Dex Guru používá k zobrazení vašich obchodů.

Díky tomu je Dex Guru neuvěřitelně bezpečný . I kdyby jejich platforma byla nějak hacknuta, jejich uživatelé by nebyli v nebezpečí, protože hackeři by nebyli schopni ukrást zůstatek od uživatelů Dex Guru.

Poplatky

Kromě poplatků za plyn při obchodování, kterým se stejně nevyhnete, se při používání Dex Guru neplatí žádné poplatky.

Ve skutečnosti Dex Guru běží výhradně na dary a možná nějaké sponzorské dohody. Bez ohledu na to uživatelé Dex Guru neplatí za používání platformy vůbec žádné poplatky.

Platforma je v podstatě zdarma a každý ji může používat k výzkumu, sledování, porovnávání a obchodování kryptoměn bez jakýchkoli poplatků.

3. Jak používat Dex GURU

3.1. Připojte svou peněženku

Některé z našich funkcí jsou dostupné pouze po připojení peněženky. Po jeho připojení si budete moci ukládat své oblíbené tokeny a měnit nastavení DexGuru.

DexGuru je plně nezávislá platforma, takže aktiva ve vaší peněžence máte vždy pod kontrolou.

Na ploše

Peněženky prohlížeče, jako je Metamask

Klikněte na ikonu peněženky v pravém horním rohu

Vyberte Metamask

K ověření používáme žádosti o podpis. Jeho podpisem prokazujete, že máte k adrese soukromý klíč.

Vše připraveno:

WalletConnect

Poznámka: Chcete-li používat WalletConect, musíte zakázat nebo odstranit rozšíření MetaMask v prohlížeči na počítači, protože způsobuje konflikty s jinými poskytovateli peněženek. Další možností je použití anonymního režimu.

Klikněte na ikonu peněženky v pravém horním rohu

Vyberte Walletconnect

Naskenujte QR kód z obrazovky pomocí peněženky kompatibilní s WalletConnect a potvrďte požadavek na podpis. Jeho podpisem prokazujete, že máte k adrese soukromý klíč.Vše připraveno:Na mobilu

V telefonu musíte mít nainstalovanou aplikaci web3 peněženka. Přejděte do aplikace peněženky a vyhledejte tam prohlížeč. Nyní přejděte na dex.guru

Klikněte na ikonu peněženky v pravém horním rohu

Klikněte na Metamask nebo Trustwallet

Vše připraveno:

TrustWallet. Změnit síť

 3.​2. Nákup a prodej tokenů

1. Nejprve musíte připojit peněženku.

2. Ujistěte se, že vaše peněženka používá správnou síť. V pravém horním rohu vedle ikony peněženky vidíte, ke které síti jste připojeni.

DexGuru usnadňuje identifikaci tokenů z různých sítí. Kolem ikony žetonu používáme barevné kroužky. V níže uvedeném příkladu je token Binance Smart Chain zabalen do oranžového kruhu. Pro vaše pohodlí se web3 peněženky, které jsou připojeny, zobrazují ve stejné barvě jako kruhy kolem konkrétních sítí.

Poznámka: Aktiva z různých sítí nelze vzájemně obchodovat. Nemůžete například vyměnit UNI(ERC20 token na Ethereu) za CAKE (BEP20 token na BSC). Mnoho tokenů založených na Ethereu má však fixované verze na BSC, například ETH-BSC na snímku obrazovky výše.

3. Je čas obchodovat. Chcete-li koupit/prodat konkrétní token, musíte jej nejprve vybrat v oblasti Výběr trhu.

U obou možností nákupu a prodeje můžete zadat pouze množství aktiv, které budou odebrány z vaší peněženky – množství tokenů (coinů), které obdržíte po obchodu, se vypočítá automaticky.

Můžete změnit, jaký druh digitálního aktiva používáte k nákupu konkrétního tokenu (ten, který jste vybrali v oblasti Výběr trhu ) a změnit digitální aktivum, které obdržíte při prodeji konkrétního tokenu.

Pokud je to poprvé, co provádíte transakci s konkrétním tokenem, budete muset dokončit transakci schválení tokenu. Tlačítko Schválit/Prodat stačí stisknout pouze jednou.

Jakmile ve své peněžence schválíte limit útraty tokenu, počkejte na vyskakovací okno Potvrzení výměny. Pokud mince nebo token nepotřebuje schválení z vaší peněženky, zobrazí se vám vyskakovací okno Potvrzení swapu hned po stisknutí tlačítka Koupit/Prodat.

Uvnitř vyskakovacího okna Potvrzení swapu můžete změnit cenový skluz, tip na DexGuru a vybrat cenu GAS. Jakmile budete připraveni, klikněte na tlačítko „Potvrdit“. Pokud nekliknete na tlačítko „Potvrdit“ během prvních 90 sekund, vyskakovací okno se automaticky zavře a budeme muset vaši nabídku aktualizovat.

Po stisknutí tlačítka „Potvrdit“ bude zahájena swapová transakce ve vaší peněžence. Jakmile to schválíte, není cesty zpět. V tuto chvíli nemůže nikdo zrušit transakci.

3.3. Povolit upozornění na cenu

Chcete-li povolit upozornění pro token, potřebujete:

1. Připojte svou web3 peněženku.

2. Přidejte tokeny do oblíbených.

Stisknutím srdíčka přidáte žeton do oblíbených.

3. Přejděte do Nastavení.

4. Povolte přepínač oznámení.

5. Nastavte požadovaný práh v procentech.

V příkladu pod prahem je nastavena hodnota 10 %, což znamená, že když se cena tokenu změní o více než 10 %, obdržíte upozornění push. Limit, který nastavíte, bude platit pro všechny tokeny ve vašich oblíbených.

6. Uložte změny.

Poznámka: Pokud používáte prohlížeč Brave, budete muset v části Rozšířená nastavení povolit „Použít služby Google pro zasílání zpráv push“, aby oznámení fungovala.

3.4. Zkontrolujte zůstatek v Peněžence

Všechny transakce a akce s vaší peněženkou na blockchainu se zaznamenávají; můžete je zkontrolovat pomocí jednoho z níže uvedených průzkumníků blockchainu.

Etherscan je Block Explorer pro Ethereum Network. BscScan je Block Explorer pro Binance Smart Chain. Polygonscan pro síť polygonů. SnowTrace pro Avalanche Network. FTMScan pro síť Fantom. ArbiScan pro síť Arbitrum. Optimistická síť Ethereum Etherscan for Optimism Network. Celo Explorer pro síť CELO.

Pokud ve své peněžence nevidíte aktiva, je dobré zkontrolovat adresu vaší peněženky v průzkumníku blockchainu. Použijte Etherscan pro transakce Ethereum, BscScan pro transakce Binance Smart Chain a tak dále. 

Zkopírujte si veřejnou adresu své peněženky a vyhledejte ji v blockchainovém průzkumníku.Po zadání veřejné adresy uvidíte svůj zůstatek ETH nebo BNB v nativní hodnotě. Uvidíte také všechny aktuální transakce, které se staly s vaší peněženkou. Pro zobrazení Expanded Token Holdings klikněte na tlačítko vedle hodnoty vašich vlastních tokenů.Peněženky jako MetaMask zobrazují omezený seznam standardních zůstatků tokenů, ale nezobrazují aktuální zůstatky pro vlastní tokeny. Vlastní token musíte do peněženky přidat ručně. Vše, co potřebujete, je adresa smlouvy o tokenu, kterou najdete na Etherscan pro tokeny ERC-20 a BscScan pro tokeny BEP-20. 

Přejděte do svého Token Holdings, najděte token, který chcete přidat do peněženky, a stiskněte jej. Zkopírujte adresu smlouvy. Budete si ho muset přidat do peněženky.Pokud používáte MetaMask, přejděte na svá aktiva, přejděte dolů a stiskněte „Přidat token“

Stiskněte „Vlastní token“. Ujistěte se, že jste připojeni ke správné síti (ETH nebo BSC).Nyní vložte adresu smlouvy o tokenu. Symbol tokenu a přesná desetinná místa budou vyplněna automaticky.

 

Závěr

Dex Guru je skvělá platforma pro začátečníky i pokročilé obchodníky s kryptoměnami, kteří chtějí porovnávat a sledovat různé kryptoměny v reálném čase a používat svá historická data k vyvozování vlastních závěrů.

Jejich platforma je neuvěřitelně bezpečná a není vězeňská, takže nehrozí, že se někdo nabourá a ztratí zůstatek v peněžence. Kromě toho je jednou z nejlepších věcí na Dex Guru to, že běží výhradně na darech a nemá absolutně žádné poplatky. Při obchodování s krypto na jejich platformě nepřijdete o nic ze svého zůstatku na poplatcích.

Navštivte web ☞  https://dex.guru/

Nejlepší burzy pro obchodování s tokeny a coiny. Postupujte podle pokynů a vydělávejte neomezené peníze

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.ioCoinbase

Doufám, že vám tento příspěvek pomůže. Nezapomeňte zanechat like, komentář a sdílet to s ostatními. Děkuji!

Co to jest Dex GURU | Co to jest DexGURU | Jak używać Dex GURU

W tym poście dowiesz się, co to jest Dex GURU, Jak korzystać z Dex GURU?

1. Co to jest Dex Guru?

Dex Guru to platforma do handlu i analizy Crypto, która nie jest powiernicza, stworzona z myślą o nowoczesnych traderach. Łączy w sobie analitykę blockchain i możliwości handlowe. Oznacza to, że możesz handlować, analizować i śledzić różne kryptowaluty na tej samej platformie.

Możesz analizować i porównywać ruchy różnych kryptowalut z różnymi wskaźnikami. Wszystko, co można znaleźć na desce rozdzielczej nowoczesnego maklera giełdowego, znajdziesz na Dex Guru.

Programiści Dex Guru wykonali naprawdę dobrą robotę ze swoją platformą, jest niesamowicie przyjazna dla użytkownika z niesamowitym interfejsem użytkownika i interfejsem.

Ambicją DexGuru jest przekształcenie się w terminal, któremu zaufało wielu traderów, takich jak Bloomberg Terminal – gadżet używany przez najbogatszego faceta na świecie jednorazowo, Warrena Buffeta, do przeprowadzania transakcji i zdobywania jego informacji i faktów. Ale podejście będzie polegać na przekształceniu się w dedykowany terminal dla rynku DeFi w dowolnej sieci.

Jeśli jesteś zaawansowanym traderem, z pewnością pokochasz ich zaawansowane wykresy w czasie rzeczywistym z danymi historycznymi. Ponadto możesz rysować linie trendów, używać linijek i w zasadzie wszystkiego, co możesz zrobić za pomocą zaawansowanych narzędzi do analizy giełdowej.

2. Kluczowe cechy Dex Guru

Oto trzy kluczowe cechy, które odróżniają Dex Guru od bezpośrednich konkurentów:

Intuicyjny i przyjazny dla początkujących interfejs

Mimo że Dex Guru zawiera mnóstwo przydatnych informacji , które wydają się być zagracone w domyślnym widoku, jeśli przyjrzysz się niektórym z jego bezpośrednich konkurentów, zdasz sobie sprawę, że interfejs Dex Guru jest tak intuicyjny, jak się wydaje. 

Dalsze ulepszenia intuicyjności nie są jednak możliwe, ponieważ osłabiłyby treść, a użytkownicy mieliby gorsze wrażenia.

Mnóstwo dostępnych informacji

Platforma handlowa Dex Guru jest pełna informacji o łańcuchu. Nie mówimy tutaj o spekulacjach – mówimy o wiarygodnych informacjach, które są niemal natychmiastowe i dostarczane prosto na ekran.

Nawet zupełnie początkujący nie będą potrzebować zbyt wiele czasu, aby odpowiednio dostosować się do ilości dostępnych informacji i procesów interakcji z inteligentnymi kontraktami w publicznych sieciach. Doświadczeni traderzy docenią to wszystko i dołożą wszelkich starań, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać wszystkie te dane.

Koszty w czasie rzeczywistym i dużo bardziej precyzyjne.

Ponieważ informacje i fakty na tych stronach internetowych będą uwzględniać wspólną wartość tokenów na scentralizowanych giełdach (CEX), takich jak Binance, nawet jeśli cena sprzedaży jest niepłynna.

Dlatego też, jeśli tokeny, w które inwestujesz, nie są notowane na giełdach CEX lub stosunek ceny sprzedaży tokenów, w które chcesz zainwestować w wyróżniających się pulach, ze względu na ogromną zmienność, jest całkowicie prawdopodobne, że będziesz polegać na natychmiastowych informacjach na DexGuru, aby dokonać o wiele bardziej precyzyjne inwestycje lub opcje handlu z aktualnymi informacjami w zakresie od dziesięciu do 18 sekund.

Szybki wzrost

Transakcje rozpoznały zaawansowane funkcje Dex Guru i zalewają bramy. Z miesiąca na miesiąc popularność Dex Guru rośnie. Nie osiągnęliśmy jeszcze liczb wykładniczych, ale nie zdziwiłbym się, gdyby stało się to pod koniec roku.

Obsługa portfela

W tej chwili Dex Guru obsługuje większość (ale nie wszystkie) popularne portfele. To zawiera:

 • Trezor i Ledger (oba przez MetaMask)
 • Metamaska
 • WalletConnect (obejmujący wszystkie portfele obsługiwane przez WalletConnect, takie jak portfel crypto.com Defi)
 • TrustPortfel

Wiele platform handlowych Crypto nie obsługuje wielu opcji portfela. Dex Guru obsługuje zdecydowaną większość popularnych portfeli, zwłaszcza z WalletConnect, którego możesz użyć do dołączenia innych portfeli.

Oczywiście możesz użyć Dex Guru do analizy bez podłączania portfela, ale stracisz wiele funkcji, które możesz uzyskać tylko po podłączeniu portfela:

 • Kupowanie i sprzedawanie tokenów bezpośrednio na platformie
 • Alerty cenowe i powiadomienia
 • Dodawanie tokenów do listy ulubionych

Bezpieczeństwo

Dex Guru to platforma bez nadzoru. Oznacza to, że Twoje kryptowaluty są zawsze pod Twoją kontrolą.

Działa tak, jak większość innych zdecentralizowanych aplikacji, Dex Guru może tylko przeglądać saldo Twojego portfela i aktywność, których Dex Guru używa do pokazywania Twoich transakcji.

To sprawia, że ​​Dex Guru jest niesamowicie bezpieczny . Nawet gdyby ich platforma została w jakiś sposób zhakowana, ich użytkownicy nie byliby w niebezpieczeństwie, ponieważ hakerzy nie byliby w stanie ukraść równowagi użytkownikom Dex Guru.

Opłaty

Oprócz opłat za gaz podczas handlu, których i tak nie da się uniknąć, nie ma żadnych opłat za korzystanie z Dex Guru.

W rzeczywistości Dex Guru działa wyłącznie z darowizn i prawdopodobnie niektórych umów sponsorskich. Niezależnie od tego użytkownicy Dex Guru nie płacą żadnych opłat za korzystanie z platformy.

Zasadniczo platforma jest darmowa i każdy może jej używać do badania, śledzenia, porównywania i handlu Crypto bez żadnych opłat.

3. Jak używać Dex GURU

3.1. Połącz swój portfel

Niektóre z naszych funkcji są dostępne dopiero po podłączeniu portfela. Po podłączeniu będziesz mógł zapisać swoje ulubione tokeny i zmienić ustawienia DexGuru.

DexGuru jest platformą w pełni nieobjętą ochroną, więc aktywa w Twoim portfelu są zawsze pod Twoją kontrolą.

Na pulpicie

Portfele przeglądarek, takie jak Metamask

Kliknij ikonę portfela w prawym górnym rogu

Wybierz metamaskę

Do uwierzytelniania używamy żądań podpisu. Podpisując go, udowadniasz, że posiadasz klucz prywatny do adresu.

Wszystko gotowe:

PortfelPołącz

Uwaga: Aby korzystać z WalletConect, musisz wyłączyć lub usunąć rozszerzenie MetaMask w przeglądarce na komputerze, ponieważ powoduje ono konflikty z innymi dostawcami portfeli. Inną opcją jest użycie trybu incognito.

Kliknij ikonę portfela w prawym górnym rogu

Wybierz Walletconnect

Zeskanuj kod QR z ekranu za pomocą portfela zgodnego z WalletConnect i potwierdź prośbę o podpis. Podpisując go, udowadniasz, że posiadasz klucz prywatny do adresu.

Wszystko gotowe:

Na komórce

Musisz mieć zainstalowaną aplikację portfela web3 w telefonie. Przejdź do aplikacji portfela i poszukaj tam przeglądarki. Teraz przejdź do dex.guru

Kliknij ikonę portfela w prawym górnym rogu

Kliknij Metamaskę lub Trustwallet

Wszystko gotowe:

Zaufaj portfelowi. Zmień sieć

 

3.​2. Kupowanie i sprzedawanie tokenów

1. Po pierwsze, musisz podłączyć portfel.

2. Upewnij się, że Twój portfel korzysta z właściwej sieci. Możesz zobaczyć, z jaką siecią jesteś połączony w prawym górnym rogu obok ikony portfela.

DexGuru ułatwia identyfikację tokenów z różnych sieci. Wokół ikony tokena używamy kolorowych kółek. W poniższym przykładzie token Binance Smart Chain jest zawinięty w pomarańczowe kółko. Dla Twojej wygody portfele web3, które są połączone, są wyświetlane w tym samym kolorze, co okręgi wokół określonych sieci.

Uwaga: nie można wymieniać między sobą zasobów z różnych sieci. Na przykład nie możesz handlować UNI (token ERC20 na Ethereum) na CAKE (token BEP20 na BSC). Jednak wiele tokenów opartych na Ethereum ma ustalone wersje na BSC, na przykład ETH-BSC na powyższym zrzucie ekranu.

3. Czas na handel. Aby kupić/sprzedać konkretny token, musisz najpierw wybrać go w obszarze wyboru rynku.

W przypadku opcji kupna i sprzedaży możesz wprowadzić tylko ilość aktywów, które zostaną pobrane z twojego portfela — ilość tokenów (monet), które otrzymasz po transakcji, zostanie automatycznie obliczona.

Możesz zmienić rodzaj zasobu cyfrowego, którego używasz do zakupu określonego tokena (ten, który wybrałeś w obszarze Selektor rynku ) i zmienić zasób cyfrowy, który otrzymujesz po sprzedaży konkretnego tokena.

Jeśli po raz pierwszy dokonujesz transakcji z określonym tokenem, będziesz musiał zakończyć transakcję zatwierdzenia tokena. Wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk Zatwierdź/Sprzedaj.

Po zatwierdzeniu limitu wydatków tokenów w portfelu poczekaj na wyskakujące okienko Potwierdzenie wymiany. Jeśli moneta lub token nie wymagają zatwierdzenia z Twojego portfela, zaraz po naciśnięciu przycisku Kup/Sprzedaj zostanie wyświetlone wyskakujące okienko Potwierdzenie wymiany.

W wyskakującym okienku Swap Confirmation możesz zmienić poślizg cenowy, napisać do DexGuru i wybrać cenę GAS. Kliknij przycisk „Potwierdź”, gdy będziesz gotowy. Jeśli nie klikniesz przycisku „Potwierdź” w ciągu pierwszych 90 sekund, wyskakujące okienko zostanie automatycznie zamknięte, a my będziemy musieli odświeżyć Twoją wycenę.

Po wciśnięciu przycisku „Potwierdź”, transakcja wymiany w Twoim portfelu zostanie zainicjowana. Kiedy to zatwierdzisz, nie ma odwrotu. W tym momencie nikt nie może anulować transakcji.

3.3. Włącz alerty cenowe

Aby włączyć powiadomienia dla tokena, potrzebujesz:

1. Podłącz swój portfel web3.

2. Dodaj tokeny do swoich Ulubionych.

Naciśnij przycisk w kształcie serca, aby dodać token do ulubionych.

3. Przejdź do Ustawień.

4. Włącz przełącznik powiadomień.

5. Ustaw żądany próg w procentach.

W poniższym przykładzie próg jest ustawiony na 10%, co oznacza, że ​​gdy cena tokena zmieni się o więcej niż 10%, otrzymasz powiadomienie push. Ustawiony przez Ciebie próg będzie miał zastosowanie do wszystkich tokenów w Twoich Ulubionych.

6. Zapisz zmiany.

Uwaga: jeśli korzystasz z przeglądarki Brave, musisz włączyć opcję „Użyj usług Google do przesyłania wiadomości Push” w sekcji Ustawienia zaawansowane, aby powiadomienia działały.

3.4. Sprawdź saldo w Portfelu

Wszystkie transakcje i działania z Twoim portfelem na blockchain są rejestrowane; możesz je sprawdzić za pomocą jednego z poniższych eksploratorów blockchain.

​Etherscan to Eksplorator Bloków dla sieci Ethereum. BscScan to Eksplorator Bloków dla Binance Smart Chain. Polygonscan dla sieci wielokątów. SnowTrace dla sieci lawinowej. FTMScan dla sieci Fantom. ArbiScan dla sieci Arbitrum. Optymistyczny Ethereum Etherscan dla sieci optymizmu. Celo Explorer dla sieci CELO.

Jeśli nie widzisz zasobów w swoim portfelu, dobrym pomysłem jest sprawdzenie adresu portfela w eksploratorze blockchain. Użyj Etherscan dla transakcji Ethereum, BscScan dla transakcji Binance Smart Chain i tak dalej. 

Skopiuj adres publiczny swojego portfela i wyszukaj go w eksploratorze łańcucha bloków.

Po wprowadzeniu adresu publicznego zobaczysz saldo ETH lub BNB w wartości natywnej. Zobaczysz również wszystkie aktualne transakcje, które miały miejsce w Twoim portfelu. Aby wyświetlić rozszerzone zasoby tokenów, kliknij przycisk obok wartości niestandardowych tokenów.

Portfele, takie jak MetaMask, wyświetlają ograniczoną listę standardowych sald tokenów, ale nie wyświetlają bieżących sald tokenów niestandardowych. Musisz ręcznie dodać niestandardowy token do swojego portfela. Wszystko czego potrzebujesz to adres kontraktu tokenów, który możesz znaleźć na Etherscan dla tokenów ERC-20 i BscScan dla tokenów BEP-20. 

Przejdź do swoich Token Holdings, znajdź token, który chcesz dodać do swojego portfela, i naciśnij go. Skopiuj adres umowy. Musisz go dodać do swojego portfela.

Jeśli używasz MetaMask, przejdź do swoich zasobów, przewiń w dół i naciśnij „Dodaj token”

Naciśnij „Niestandardowy token”. Upewnij się, że jesteś podłączony do właściwej sieci (ETH lub BSC).

Teraz wklej adres kontraktu tokena. Symbol tokena i ułamki dziesiętne dokładności zostaną wypełnione automatycznie.

 

Wniosek

Dex Guru to świetna platforma zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów kryptowalut, którzy chcą porównywać i śledzić różne kryptowaluty w czasie rzeczywistym, a także wykorzystywać swoje dane historyczne do wyciągania własnych wniosków.

Ich platforma jest niesamowicie bezpieczna i nie podlega ochronie, więc nie ma ryzyka zhakowania i utraty salda portfela. Co więcej, jedną z najlepszych rzeczy w Dex Guru jest to, że działa wyłącznie na darowizny i nie ma absolutnie żadnych opłat. Nie stracisz żadnego salda na opłatach podczas handlu Crypto na ich platformie.

Odwiedź stronę ☞  https://dex.guru/

🔺ZASTRZEŻENIE: Informacje zawarte w poście nie stanowią porady finansowej, są przeznaczone WYŁĄCZNIE DO CELÓW INFORMACYJNYCH OGÓLNYCH. Handel kryptowalutą jest BARDZO ryzykowny. Upewnij się, że rozumiesz te zagrożenia i że jesteś odpowiedzialny za to, co robisz ze swoimi pieniędzmi.

🔥 Jeśli jesteś początkującym. Wierzę, że poniższy artykuł będzie dla Ciebie przydatny ☞  Zbadaj kryptowalutę przed zainwestowaniem w 5 podstawowych krokach

Mam nadzieję, że ten post Ci pomoże. Nie zapomnij zostawić polubienia, skomentować i podzielić się nim z innymi. Dziękuję Ci!

WordPress Co-Founder Matt Mullenweg Is Not a Fan of JAMstack

To Mullenweg’s point, it is debatable whether most websites or blogs need to have their entire sites pre-rendered and delivered across a CDN every time a new page is published. And as a long-time blogger myself, it does remind me of Movable Type — which I eventually migrated away from (to go to WordPress), partly because of slow build times.

With that said, there is a big difference between an old Movable Type website from 2005 and a JAMstack site now. Despite the word “static” being used a lot in JAMstack, these websites can be very dynamic. Indeed, one of the advantages of JAMstack is that developers can more easily integrate APIs and serverless functions into their site.

#wordpress #co-founder #jamstack