Що таке BlockFi | Заробляйте відсотки на Bitcoin та Ethereum

У цій публікації ви дізнаєтеся, що таке BlockFi? Особливості, плюси та мінуси BlockFi (заробляйте відсотки на Bitcoin та Ethereum)

1. Що таке BlockFi?

BlockFi — це криптовалютна біржа, яка пропонує безпечний спосіб купувати, продавати та торгувати криптовалютою в Інтернеті. Ця біржа також дозволяє багатим користувачам заробляти відсотки на криптоактивах і надає крипто-закріплені позики для всіх типів користувачів. Наразі BlockFi підтримує лише 16 криптовалют, що менше, ніж у більшості бірж.

BlockFi розроблено, щоб допомогти новим криптоінвесторам придбати біткойн та інші популярні криптовалюти за допомогою фіатної валюти. Хоча ця платформа пропонує базову торгівлю криптовалютами, вона не призначена для активних трейдерів і підтримує лише просту купівлю та продаж ринкових ордерів. Тим не менш, BlockFi пропонує інституційне інвестування з цілодобовою підтримкою, включаючи безбіржовий торговий стіл (OTC), а також можливість інвестувати в крипто-довірчий продукт.

Короткий огляд BlockFi

 • Доступно менше 20 криптовалют
 • Комісій за торгівлю немає, але є комісія за зняття коштів
 • Можливість позичати під заставу криптовалюти
 • Зберігайте монети в гаманці зберігання BlockFi або переміщуйте їх у свій власний гаманець
 • Мінімальна сума торгівлі $20
 • Подайте заявку на отримання винагородної кредитної картки

Перш ніж вирушити у світ криптовалюти на будь-якій платформі, важливо розглянути переваги та потенційні недоліки. Ось як співвідносяться плюси і мінуси BlockFi.
 

ПлюсиМінуси
Торгуйте криптовалютою миттєво без комісій або щомісячних комісійНемає опції зберігання чи спільного рахунку
Отримайте конкурентоспроможну процентну ставку на криптовалютних холдингахЗняття відсотків на рахунок обмежено щомісяця за типом криптовалюти
Подайте заявку на позику з криптовалютою або кредитну картку з винагородою за криптовалютуКомісія за зняття стягується залежно від типу криптовалюти
Базується в США та регулюєтьсяПроцентний рахунок APY і процентні ставки за позикою можуть змінюватися щотижня
Немає вимог до мінімального балансу та обмежень балансуНемає страхового покриття FDIC для депозитів

Хто повинен використовувати BlockFi?

Початківці та досвідчені трейдери знайдуть привабливі функції та послуги в BlockFi, який базується в США. Визначні переваги включають хорошу підтримку по телефону, маржинальне кредитування та послугу VIP-портфеля під назвою BlockFi Personalized Yield для тих, хто має принаймні 3 мільйони доларів США криптоактивів. на платформі. (Будь-який клієнт із криптовалютними активами в розмірі 500 000 доларів США вважатиметься заможною особою і матиме право на призначення менеджера зі зв’язків із їхнім обліковим записом.)

Прозора структура комісії BlockFi є бажаною функцією, враховуючи тупі ціни серед кількох конкурентів. Гаманець BlockFi дозволяє легко керувати вашою цифровою валютою з платформи, а кредитна картка BlockFi з винагородою за криптовалюту допомагає зміцнити ваш рахунок у цифровій валюті.

Усім, хто перебуває в США і торгує підбірним вибором криптовалют, які доступні на платформі, повинні сподобатися чіткі ціни та хороший набір функцій BlockFi. Але якщо ви клієнт із США, який зацікавлений у торгівлі більш ніж десятком криптовалют, доступних на платформі, вам доведеться шукати в іншому місці.

Платформа продовжує підтримувати процентний рахунок BlockFi (BIA), що приносить відсотки. Однак через рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) від лютого 2022 року цей обліковий запис наразі закритий для нових користувачів.

Злом даних завжди викликає занепокоєння. У 2020 році в BlockFi було порушено систему безпеки, коли SIM-карту співробітника було скомпрометовано. Компанія відповіла додатковими заходами безпеки, а також найняла нового начальника служби безпеки.

In general, cryptocurrency investments should only be made by those who understand and can accept the inherent risks involved.

How BlockFi works

BlockFi is a cryptocurrency exchange and wallet that serves individuals and businesses worldwide. It offers an interest-earning account, portfolio-backed loans, and fee-free trading.

As with many of the best cryptocurrency exchanges, you can fund your account with USD, crypto, or stablecoins.

 • BlockFi Interest Account

На цьому відсотковому рахунку зберігаються монети, які ви внесли або придбали на біржі. Він працює так само, як традиційний ощадний або інвестиційний рахунок. Одна велика відмінність полягає в тому, що гроші, які ви поклали на банківський рахунок, будуть захищені до 250 000 доларів США від банкрутства через страхування FDIC. Аналогічно, будь-які гроші на брокерському рахунку будуть захищені страхуванням SIPC. Але якщо ви вкладаєте свої заощадження на процентний рахунок BlockFi, ви не маєте цього захисту.

Ви обмежуєтесь одним виведенням криптовалют і одним виведенням стейблкоіна на місяць. Після цього ви сплачуватимете комісію за кожне зняття коштів. Ви можете здійснювати автоматичні перекази на будь-який банківський рахунок, підключений до Plaid, компанії, яка дозволяє програмам безпечно передавати дані до та з вашого банку.

Ви також можете створити бізнес або корпоративний обліковий запис. Він функціонує так само, як індивідуальний обліковий запис BlockFi Interest, але знаходиться в імені організації. Це вимагає додаткової документації та більш тривалого процесу перевірки. Після того, як ви подасте заявку, член команди BlockFi з дотримання вимог зв’яжеться з вами, щоб допомогти з рештою процесу реєстрації.

Він сплачує такі відсотки:

 • Bitcoin (до 2,5 BTC): 6%
 • Біткоїни (більше 2,5 BTC): 3%
 • Ethereum: 5,25%
 • ПОСИЛАННЯ: 5,5%
 • PAX Gold: 5%
 • Litecoin: 6,5%
 • Стандартні пакети: 8,6%
 • USDt: 9,3%
 • USDC, GUSD і BUSD: 8,6%

Відсотки починають нараховуватися наступного дня після депозиту та нараховуються щомісяця.

BlockFi виплачує відсотки, позичаючи активи інституційним та корпоративним позичальникам з високим рівнем застави. Він зберігає резерви, тому може фінансувати ваші зняття коштів, у трастовій компанії Нью-Йорка, Gemini та інших третіх сторін.

Процентний рахунок BlockFi доступний для клієнтів у більшості країн і в усіх штатах США, крім Нью-Йорка.

 • Торгівля BlockFi

Використовуйте кошти зі свого відсоткового рахунку BlockFi для покупки криптовалюти на біржі BlockFi без комісії. Ви матимете щоденні ліміти торгівлі залежно від розміру вашого облікового запису та активності.

Щоб здійснити торгівлю, просто увійдіть у свій обліковий запис BlockFi, введіть суму купівлі або продажу та валюти та авторизуйте торгівлю. Ви можете здійснити одноразову торгівлю або автоматизувати торгівлю, щоб вона повторювалася щодня, щотижня або щомісяця.

Коли ви купуєте криптовалюту на біржі, вона потрапляє на ваш процентний рахунок і відразу починає отримувати відсотки.

 • Кредити під криптовалюту

Використовуйте позику BlockFi, як особисту позику, для фінансування великих покупок, рефінансування боргу або внесення авансового внеску на будинок.

Ви повинні використовувати криптоактиви для забезпечення позики із співвідношенням позики та вартості (LTV) щонайменше 50% (це означає, що ваше забезпечення коштує щонайменше половину вашої заборгованості). Ви можете позичати в доларах США, GUSD або USDC; і надати заставу в біткойнах, Ethereum або Litecoin.

Ви сплатите 2% комісію за отримання кредиту та сплатите відсотки від 4,5% до 9,75%, залежно від вашого LTV.

Докладніше: Що таке Мессарі | Як користуватися Messari | Агрегатор криптоданих

2. Особливості BlockFi

Тип продуктуКриптовалютні ощадні рахунки, позики та торгівля
Мінімальний депозит$0
Вимоги до мінімального балансуЖодного
Процентна ставка по депозитахДо 7,00%
Плата за технічне обслуговуванняЖодного
Комісія за депозитМінімальна комісія 10 доларів за вхідні дроти
Комісія за зняття коштів
 • BTC: 0,00075 BTC
 • LTC: 0,001 LTC
 • Стейблкоіни: 50 доларів США
 • ETH: 0,015 ETH
 • ПОСИЛАННЯ: 2 ПОСИЛАННЯ
 • PAXG: 0,035 PAXG
 • UNI: 2,5 UNI
 • BAT: 60 BAT

BTC, LTC і стейблкоіни можна виводити один раз на місяць безкоштовно

Ліміти на зняття коштів5000 доларів США за зняття переказу
Мінімум зняття коштів
 • 0,003 BTC
 • 0,056 ETH
Інтеграція ACHТак, підключатиметься до будь-якого банку, який використовує Plaid (близько 9600 банків США)
Швидкість передачі1-5 робочих днів
СтрахуванняСтрахування цифрових активів, надане Gemini, захищає від втрати криптовалюти через порушення безпеки, шахрайські перекази або крадіжку співробітників.
Безпека
 • Більшість активів зберігається в холодильних камерах
 • Усі сервери зберігання "гарячого гаманця" мають рейтинг безпеки FIPS 140-2, рівень 3 або вище.
 • Відповідає вимогам безпеки SOC 2 типу 1
Доступність мобільного додаткаiOS і Android
Номер телефону служби підтримки клієнтів1-646-779–9688
Електронна адреса служби підтримки клієнтівsupport@blockfi.com
АкціїДо 250 доларів

3. Що вони пропонують?

BlockFi дозволяє вам заробляти відсотки на вашій криптовалюті, а також брати під неї кредити в доларах США. Ви також можете торгувати криптовалютами на BlockFi. Наразі вони пропонують обмежену кількість криптовалют для торгівлі, до яких входять BTC, ETH, LTC, USDC і GUSD.

Гаманець BlockFi

За допомогою нещодавно запущеного гаманця BlockFi користувачі можуть купувати, продавати, торгувати та зберігати криптовалюти та стейблкоіни. Ви також можете використовувати гаманець для зберігання криптовалютних винагород, які ви заробляєте з кредитної картки BlockFi Rewards.

Просто знайте, що ви не отримаєте жодних відсотків за активи, які зберігаються в гаманці BlockFi. Щоб заробляти відсотки, ваші токени повинні зберігатися в обліковому записі BlockFi.

Крипто позики

BlockFi дозволяє вам позичати долари США під ваші монети на депозиті. Мінімальна сума позики становить 10 000 доларів США. Відношення LTV (позика до вартості) становить 50%. Це означає, що 50% ваших монет потрібно буде внести як заставу.

Монети, які можна використовувати, включають BTC, ETH або LTC. Термін кредитування 12 місяців, відсоткова ставка становить 4,5%. Також може стягуватися плата за вихід.

Оскільки криптовалюти дуже нестабільні, ви можете швидко вийти за межі 50% LTV. Коли LTV досягне 70% (це називається тригерною подією), BlockFi надішле сповіщення про те, що ви повинні внести більше застави, щоб повернути LTV до 50%.

BlockFi Bitcoin винагороджує кредитну картку Visa

BlockFi запустила кредитну картку Visa з Bitcoin Rewards. Подібно до кредитних карток із поверненням готівки, BlockFi Visa принесе вам винагороду в біткойнах!

На карті встановлено ставку винагороди 1,5% у біткойнах за всі покупки картки без щорічної комісії. Крім того, ви отримаєте 3,5% назад у біткойнах протягом перших трьох місяців користування карткою. Це досить приємна угода, яка випереджає більшість інших продуктів біткойн-винагород.

Докладніше: Керівництво з маржинальної торгувати криптовалютами

Відсотковий рахунок BlockFi (BIA)

Примітка:  «Процентний рахунок BlockFI (BIA) більше не пропонується новим клієнтам, які є громадянами США або особами, які перебувають у Сполучених Штатах. Існуючі клієнти, які є громадянами США або перебувають у Сполучених Штатах, не зможуть передати нові активи своїм BIA. BIA не були зареєстровані відповідно до Закону про цінні папери 1933 року і не можуть пропонуватися або продаватися в Сполучених Штатах, особам США, за рахунок або на користь особи США або в будь-якій юрисдикції, де така пропозиція була б заборонена».

Процентний рахунок називається процентним рахунком BlockFi. Ви можете заробляти відсотки на BTC, ETH, LTC, USDC, GUSD і PAX. Мінімальний залишок не потрібен.

Цей обліковий запис доступний лише для осіб, які не є громадянами США, і пропонується через дочірню компанію BlockFi International (Бермуди).

Комісія BlockFi

BlockFi є унікальним серед криптобірж, оскільки сама компанія виступає маркет-мейкером для всіх транзакцій. Як наслідок, на платформі немає комісій за купівлю або продаж криптовалюти.

Однак платформа стягує комісію за зняття коштів. Користувачі отримують один безкоштовний зняття на місяць біткойн, лайткоін та певні стейблкоіни, які підтримуються на BlockFi. При подальшому виведенні цих криптовалют стягується комісія, яку ми вказали в таблиці нижче. Крім того, деякі підтримувані монети не отримують безкоштовного щомісячного виведення.

Існує невеликий розрив між цінами купівлі (попиту) і продажу (bid), запропонованими на біржі. Спред зазвичай становить 1%, але він може змінюватися в залежності від ліквідності монети.

Розклад зборів BlockFi
КриптоЛіміт зняття коштівКомісія за зняття коштів
біткойн (BTC)100 BTC за семиденний період0,00075 BTC *
Litecoin (LTC)10 000 LTC за семиденний період0,001 LTC *
Binance USD (BUSD)
Dai (DAI)
Gemini (GUSD)
Paxos Standard (PAX)
Tether (USDT)
Монета USD (USDC)
1 000 000 за семиденний період50 доларів США *
Ethereum (ETH)5000 ETH за семиденний період0,015 ETH
Chainlink (LINK)65 000 LINK за ​​семиденний період2 ПОСИЛАННЯ
Pax Gold (PAXG)500 PAXG за семиденний період0,035 PAXG
Uniswap (UNI)5500 UNI за семиденний період2.5 UNI
Основний маркер уваги (BAT)2 000 000 BAT за семиденний період60 БАТ
*Користувачі отримують один безкоштовний виведення на місяць; комісія, що стягується за кожне наступне зняття в тому ж місяці.

Комісія за позику BlockFi

Маржинальні позики стягують комісію за надання 2%. Позичальники мають право позичати до 50% вартості свого рахунку, при цьому маржові ставки базуються на відношенні позики до вартості (LTV), які починаються з 4,5% і максимальні від 9,75%.

Наприклад, ставка LTV 20% коштуватиме 4,75% відсотка за кредитом, тоді як 50% LTV спричинить ставку 9,75%.

Ставки за кредитами з криптовалютою
Ставка LTVПроцентна ставкаПлата за вихід
50%9,75%2%
35%7,90%2%
20%4,50%2%

Безпека BlockFi

BlockFi керує кастодіальним гаманцем. Коли ви надсилаєте долари США на BlockFi, вони конвертуються в ту саму суму, що і в стейблкоіні, пов’язаному з доларом США. Насправді ваш стейблкойн — це те, чим ви обмінюєтеся, коли купуєте інші криптовалюти за допомогою облікового запису BlockFi. 

Ваші активи на платформі фактично утримуються регульованим зберігачем, у тому числі Gemini, який є партнером BlockFi. BlockFi рекламує своє партнерство Gemini як приклад того, як його координація з іншими провідними криптокомпаніями дає користувачам більший захист і безпеку. BlockFi також пропонує заходи безпеки, наприклад, дозволяє налаштувати свій обліковий запис для виведення коштів лише на затверджені адреси гаманця. Це зменшує ймовірність того, що хтось, зламавши ваш обліковий запис, зможе вивести кошти з вашого гаманця на адресу, не внесену в білий список. Крім того, BlockFi пропонує двофакторну аутентифікацію.

Ваші гроші не зберігаються на депозитних рахунках готівкою; його обмінюють на стейблкоіни, тому фактично не зберігаються як готівка. Тому ви не матимете доступу до страхування Федеральної корпорації зі страхування депозитів (FDIC) або корпорації із захисту інвесторів у цінні папери (SIPC). FDIC — це державна установа, яка страхує депозити та здійснює нагляд за фінансовими установами для захисту прав споживачів, з метою підтримки довіри суспільства та стабільності фінансової системи США. SIPC є неприбутковою організацією, метою якої є відновлення цінних паперів інвесторів і готівкових коштів у разі банкрутства брокерської фірми. 

4. Як відкрити обліковий запис за допомогою BlockFi

Відвідайте веб-сайт: ☞ https://blockfi.com/

Ви можете зареєструвати обліковий запис BlockFi онлайн. Вам потрібно буде вказати своє ім’я та адресу електронної пошти та створити пароль. Вам також потрібно буде підтвердити, що вам виповнилося принаймні 18 років.

Після підтвердження електронної пошти вам потрібно буде надати BlockFi додаткову інформацію, зокрема:

 • Адреса
 • Номер соціального страхування
 • Джерело доходу
 • Дата народження

Ви також повинні завантажити дійсне посвідчення особи з фотографією разом із селфі. Все це використовується для підтвердження вашої особи. Після завершення цього кроку ви можете поповнити свій рахунок і почати торгувати.

Поповнити рахунок можна, прив’язавши зовнішній банківський рахунок або інший криптовалютний гаманець і запланувавши переказ.

5. Часті запитання

Чи можна довіряти BlockFi?

BlockFi пропонує вам спосіб купувати, продавати та торгувати криптовалютою, але активи не захищені FDIC або SIPC. Активи в BlockFi зберігаються у надійних зберігачів, у тому числі у Gemini. BlockFi пропонує деякі заходи безпеки, наприклад, дозволяє призначати конкретні адреси гаманця для виведення та двофакторну аутентифікацію. Відбувся злом BlockFi за допомогою заміни SIM-карти, але BlockFi каже, що кошти не були втрачені, і що хакер не мав успіху в спробах отримати доступ до активів клієнта.

Чи можете ви втратити гроші на BlockFi?

Як і у випадку з будь-якими інвестиціями, якщо ви купуєте криптовалюту на BlockFi і ціна впаде, ви можете втратити гроші. Крім того, оскільки ваш обліковий запис BlockFi не захищений FDIC або SIPC, ви можете втратити гроші, якщо компанія припинить свою діяльність.

Чи є BlockFi кредитною карткою?

BlockFi — це платформа, яка пропонує споживачам можливість купувати, продавати та торгувати криптовалютами. Він також пропонує цифровий гаманець і видає кредитну картку Visa, яка отримує винагороду в криптовалюті.

Найпопулярніші біржі для торгівлі токенами. Дотримуйтесь інструкцій і заробляйте необмежену кількість грошей

BinanceFTXPoloniexBitfinexHuobiMXCByBitGate.io

Висновок

Якщо ви шукаєте платформу, яка дозволяє торгувати криптовалютою, заробляти відсотки на криптовалютних активах, подавати заявку на отримання кредитної картки або використовувати свою цифрову валюту як заставу для позики, BlockFi відзначає всі ці поля.

What is GEEK

Buddha Community

Jack Shaw

Jack Shaw

1672986240

A Curated List Of Awesome Ethereum Ressources

A curated list of awesome Ethereum Ressources. Inspired by awesome-go.

Contributing

Please take a quick gander at the contribution guidelines first. Thanks to all contributors; you rock!

If you see a link or project here that is no longer maintained or is not a good fit, please submit a pull request to improve this file. Thank you!


Basic {#basic}

What is Ethereum? {#what-is-ethereum}

Bitcoin 2.0? a world computer? a smart contracts platform?

Papers {#papers}

If you feel like going to the source

Roadmap {#roadmap}

 • Timeline - Expected timeline - Post from Mars 2015.
  • Olympic - 0: Olympic.
  • Frontier - 1: Frontier.
  • Homestead - 2: Homestead <----- HERE WE ARE.
  • Metropolis - 3: Metropolis - "when we finally officially release a relatively full-featured user interface for non-technical users of Ethereum"
  • Serenity - 4: Serenity - Switching the network from Proof of Work to Proof of Stake ( Casper). end of 2016?.

Branding / Logo {#branding}

Crowfunding {#crowfunding}

Remembering a time where the price of Ether was 2000 ETH per BTC

Foundation {#foundation}

The Ethereum Foundation’s mission is to promote and support research, development and education to bring decentralized protocols and tools to the world that empower developers to produce next generation decentralized applications (DAPPs), and together build a more globally accessible, more free and more trustworthy Internet.

 • Website - The Ethereum foundation Page.

Clients {#clients}

Implementations of the Ethereum protocol.

The Ethereum network {#network}

Network Stat {#network-stats}

Need information about a block, a current difficulty, the network hashrate?

 • Ethstats - See latest data of the Ethereum Network.

Blockhain Explorer {#blockchain-explorer}

Mainnet

Testnet

Ether {#ether}

Ether is the name of the currency used within Ethereum

Info {#ether-info}

SPOILER: There are about 77 million ethers in existence and every new block (an average of 15 seconds) creates 5 new ether.

Exchanges {#exchanges}

Where you can trade ethers - Remember: if you don't control the private you don't really control the ethers

Faucets {#faucets}

Free Ether? don't have big expectation :)

Mainnet

Testnet

Wallets {#wallets}

To store your ethers

 • Mist - Mist - Official wallet with integrated full node.
 • Jaxx - By KryptoKit, Wallets that unify the Bitcoin and Ethereum experience accross Devices.
 • Myetherwallet - Open Source JavaScript Client-Side Ether Wallet.
 • Icebox - Lightwallet-powered cold storage solution..

Mining {#mining}

let's make the network work! and earn some ethers!

How to {#mining-hoe-to}

Mining pools {#mining-pools}

Fell alone? join a pool

Smart Contract languages {#smart-contracts-languages}

Solidity

Solidity, the JavaScript-like language

Serpent

Serpent, the Python-like language

LLL

LLL, the Lisp-like languagee

DAPP {#dapp}

Tutorials {#tutorials}

IDE {#ide}

Others awesome things & concepts {#others}

Casper {#casper}

 • Casper - Casper - Proof of Work (PoW) for Serenity.
 • Research - ethereum/research

Whisper {#whisper}

an upcoming P2P messaging protocol that will be integrated into the EtherBrowser.

 • Whisper Wiki Wiki article about Whisper ( December 2014)-
 • Whisper ? - What is Whisper and what is it used for?.

Swarm {#swarm}

 • Swarm - Swarm for Storage .

web3-j {#web3-j}

Ethereum compatible JavaScript API which implements the Generic JSON RPC spec.

Gas {#gas}

Gas is the fundamental network cost unit and is paid for exclusively in ether.

 • Gas Doc - Gas and transaction costs from the Ethereum Documentation.
 • What is Gas? - What is the “Gas” in Ethereum? -Post from CryptoCompare.
 • Cost calculator - Calculate the cost of conducting a transaction or executing a contract on Ethereum.

Projects using Ethereum {#projects}

Big ones

 • Augur - Prediction Market.
 • Slock.it - Rent, sell or share anything - without middlemen.
 • Digix - Transparent asset tracking of LBMA GOLD with blockchain technology 2.0.

Lists of projects

Companies {#companies}

Community {#community}

Social {#social}

Skype {#skype}

Main Skype Channels

 • Ethereum - Ethereum: the main channel, bridged to IRC #ethereum.
 • Ethereum-dev - Ethereum-dev: the developer's channel, bridged to IRC #ethereum-dev.

Speciality Skype Channels

Regional Skype Channels

 • London - London General: London-based Etherians.
 • Italia - Italia: Italian Etherians.
 • Romania - Romania: Romanian Etherians.
 • Russia - Russia - Russian Etherians (Russian language).

Gitter channels

IRC channels (Freenode)

 • Go-Ethereum -
  • #ethereum: for general discussion
  • #ethereum-dev: for development specific questions and discussions
  • ##ethereum: for offtopic and banter
  • #ethereum-mining: for mining only conversations
  • #ethereum-markets: for discussions about markets

Meetups {#meetups}

Events {#events}

Devcon

Stay up to date! {#up-to-date}

Newsletter {#newsletter}

Podcast {#podcast}

Contributing

Your contributions are always welcome! Please take a look at the contribution guidelines first.

I would keep some pull requests open if I'm not sure whether the content are awesome, you could vote for them by leaving a comment that contains +1.

To be added

 • Jobs
 • Courses

Download details:

Author: lampGit
Source code: https://github.com/lampGit/awesome-ethereum

#ethereum 

Bitcoin & Ethereum MOST SHOCKING Analysis (Truth REVEALED in July 2021)

NOTE TO SELF: Today is NOT Sunday. In this video, we analyze what is going to happen in the Bitcoin & Ethereum markets between now and July 2021. While there could be an equilibrium coming for BTC, crypto hodlers must stand strong. I repeat: DO NOT SELL YOUR BITCOIN OR ETHEREUM.

When it comes to Bitcoin and Ethereum trading, we are seeing a reversal in volume. We are being bombarded with negative crypto news, and when it’s positive, it’s cautiously optimistic at best. Stay tuned for my latest BTC and ETH predictions.
📺 The video in this post was made by BitBoy Crypto
The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=o35sJTP_-gE
🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
☞ **-----CLICK HERE-----**⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#bitcoin #blockchain #ethereum #bitcoin & ethereum most shocking analysis #bitcoin & ethereum most shocking analysis (truth revealed in july 2021) #bitcoin & ethereum

Best Bitcoin Advice to Become WEALTHY (Billionaires Buy Ethereum 2021)

Today we look at the confusing messages in crypto media. We will be talking about dishonesty in the media and crypto in general. I reveal a meeting with someone I had last night that made me more bullish than EVER on buying Ethereum and buying Bitcoin.

Billionaires are getting more and more interested in buying Ethereum and Bitcoin. They are trying to control the financial system and get everyone else to sell. Is this all connected to the confusing and ever-changing narratives in crypto media?
📺 The video in this post was made by BitBoy Crypto
The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=F_qkF_gSzv4
🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
☞ **-----CLICK HERE-----**⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#bitcoin #blockchain #best bitcoin #billionaires buy ethereum 2021 #ethereum #best bitcoin advice to become wealthy (billionaires buy ethereum 2021)

Crypto News: Greatest 2021 Dip (Best Bitcoin & Ethereum Stacking Strategy). DO NOT MISS!!!

In today’s video, we will discuss a Bitcoin and Ethereum accumulation strategy for when the Bitcoin price drops. We will share some of the info we have been given about crypto moves being made behind the scenes with top cryptocurrencies and altcoins. We’ll also discuss other top trending crypto news.

0:00 Intro
4:32 Market Watch
15:55 Bitcoin Chart
26:51 Ethereum Chart
32:28 Pipeline Ransom
41:48 Behind the Curtain
47:54 Mr. Wonderful Loves BTC
56:36 Orange Man
1:03:49 Sovereign ETH
1:06:58 Americas on BTC
1:11:44 Zoom Out

📺 The video in this post was made by BitBoy Crypto
The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=1I62ylKb4ss
🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
☞ **-----CLICK HERE-----**⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#bitcoin #blockchain #crypto news #ethereum #best bitcoin & ethereum stacking strategy #crypto news: greatest 2021 dip (best bitcoin & ethereum stacking strategy)

Greatest Bitcoin News: Facebook, Tesla, Google on Solana (Ethereum, Cardano, & Crypto)

In today’s video, we will discuss BREAKING Bitcoin news about El Salvador airdropping Bitcoin to all of their citizens. How will this affect the Bitcoin Price? We’ll talk about other top crypto altcoins like Ethereum, Solana, Cardano and more!

📺 The video in this post was made by BitBoy Crypto
The origin of the article: https://www.youtube.com/watch?v=4BKP_ZDA1xU
🔺 DISCLAIMER: The article is for information sharing. The content of this video is solely the opinions of the speaker who is not a licensed financial advisor or registered investment advisor. Not investment advice or legal advice.
Cryptocurrency trading is VERY risky. Make sure you understand these risks and that you are responsible for what you do with your money
🔥 If you’re a beginner. I believe the article below will be useful to you ☞ What You Should Know Before Investing in Cryptocurrency - For Beginner
⭐ ⭐ ⭐The project is of interest to the community. Join to Get free ‘GEEK coin’ (GEEKCASH coin)!
☞ **-----CLICK HERE-----**⭐ ⭐ ⭐
Thanks for visiting and watching! Please don’t forget to leave a like, comment and share!

#bitcoin #blockchain #bitcoin news #ethereum #facebook, tesla, google on solana #greatest bitcoin news: facebook, tesla, google on solana (ethereum, cardano, & crypto to explode)