Derrick Jons

1654343542

Jak ręcznie przekonwertować plik PST na plik MBOX na komputerach Mac?

Dowiedzmy się teraz, jak przekonwertować pliki PST programu Outlook do formatu MBOX. Najpierw poinformuj nas o plikach PST programu Outlook.

Plik PST to osobista tabela pamięci obsługiwana przez firmę Microsoft. Pliki PST przechowują informacje, takie jak e-mail, kontakty, zadania i tematy. Jednak niektórzy ludzie chcą konwertować pliki PST na MBOX. Poinformuj nas najpierw, dlaczego użytkownik ma tendencję do konwertowania plików PST programu Outlook do formatu MBOX.

POBIERZ TERAZ NA MAC
POBIERZ TERAZ W WINDOWS

Dlaczego użytkownicy muszą konwertować pliki PST?

Użytkownicy mają tendencję do konwertowania plików PST programu Outlook, które znajdują się poniżej;

• Użytkownicy muszą zakupić licencjonowaną wersję MS Outlook, która jest zbyt droga dla wielu użytkowników. Dlatego klienci szukają dostępnego bezpłatnego klienta poczty e-mail.
• Naprawianie uszkodzonych plików PST z powodu awarii serwera lub z innych powodów jest procesem czasochłonnym.
• Podczas migracji biznesowej aplikacji poczty e-mail z systemu Windows do systemu Mac OS należy wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Przyjrzyjmy się teraz procedurze konwersji plików MBOX do formatu Outlook PST

Jak ręcznie przekonwertować pliki Outlook PST

Jeśli użytkownik chce ręcznie przekonwertować pliki Outlook PST do formatu MBOX, musi wykonać poniższe kroki;

Krok 1 – Najpierw otwórz aplikację MS Outlook
Krok 2- Teraz przejdź do menu Plik
Krok 3 – Otwórz kreatora importu/eksportu i wybierz opcję importu/eksportu.
Krok 4- Następnie kliknij opcję „Importuj z innego programu lub pliku”, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy opcję „Dalej”.
Krok 5- Następnie wybierz „Plik folderu osobistego (.pst)”, a następnie ponownie kliknij przycisk „Dalej”.
Krok 6- Aby zlokalizować lub zapisać przekonwertowany plik PST, kliknij opcję Przeglądaj i wybierz ścieżkę, w której chcesz zapisać przekonwertowany plik PST.
Krok 7- Teraz kliknij Dalej, a następnie naciśnij przycisk „Zakończ”.

Podczas korzystania z tych kroków użytkownik napotyka wiele komplikacji podczas wykonywania czynności ręcznych. Sprawdźmy te kroki.

Wady metody ręcznej

Metoda ręczna ma następujące wady.

• Ta metoda jest skomplikowana dla użytkowników nietechnicznych.
• Konwersja z PST do MBOX zajmuje dużo czasu.
• Pomijanie kroku to poważny problem.
• Bardzo prawdopodobne jest wystąpienie utraty i uszkodzenia danych.

Zautomatyzowana metoda konwersji plików PST do MBOX

Jeśli metoda ręczna nie działa, istnieje najlepszy i najłatwiejszy sposób, w jaki użytkownik może wybrać konwersję plików Outlook PST do formatu MBOX. Użyj tej aplikacji konwertera PST na MBOX.

Kroki, które użytkownik musi wykonać, aby przekonwertować pliki Outlook PST do formatu MBOX, są podane poniżej:

Krok 1- Zainstaluj PST do MBOX Migrator dla komputerów Mac w swoim systemie, a następnie uruchom aplikację
Krok 2 Wybierz pliki PST, które chcesz przenieść.
Krok 3 – Teraz przejrzyj te pliki
Krok 4- Dodaj lokalizację do zapisywania migrowanych plików PST
Krok 5- Teraz wystarczy kliknąć przycisk „Konwertuj teraz”

Te kroki mogą być wygodnie zapewnione przez narzędzie. Natychmiastowa konwersja plików Outlook PST odbywa się za pomocą tego niesamowitego narzędzia.

Dlaczego wybiera to narzędzie

Użytkownik musi wybrać tę zaawansowaną aplikację PST to MBOX Converter, aby uzyskać niezawodną konwersję plików PST programu Outlook, ponieważ narzędzie udostępnia różne funkcje. Funkcje te obejmują:

Batch Convert PST to MBOX: - To narzędzie do konwersji plików PST na MBOX z łatwością konwertuje wszystkie pliki PST programu Outlook do formatu MBOX. Narzędzie może konwertować wszystkie informacje PST programu Outlook, w tym skrzynki odbiorcze, wersje robocze i wysłane elementy, do formatu pliku .mbox. Narzędzie z łatwością konwertuje pliki PST do formatu MBOX.

Hierarchia folderów jest zachowana: - Konwerter programu Outlook na MBOX pomaga w łatwej konwersji plików PST do formatu MBOX. Wszystkie pliki są zapisywane w oryginalnym pliku pst. Narzędzie utrzymuje hierarchię plików bez zmian.

Skanowanie plików: - Podczas konwersji plików Outlook PST do formatu MBOX nie dochodzi do utraty lub uszkodzenia danych. Korzystając z tego narzędzia, narzędzie utrzymuje integralność plików.

Łatwy w użyciu interfejs oprogramowania: - Jest to łatwe w obsłudze oprogramowanie zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i biznesowych. Z narzędzia może korzystać nawet początkujący użytkownik. Dostępne są proste opcje i świetny graficzny interfejs użytkownika, zapewniający niezawodną konwersję plików PST. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może przeprowadzić konwersję plików PST do formatu MBOX.

Zachowana jest również integralność danych: - Wszystkie właściwości wiadomości e-mail pozostają niezmienione podczas całego zadania konwersji. Narzędzie zachowuje również oryginalność plików. Istnieje n szans na utratę danych podczas konwersji plików Outlook PST do formatu MBOX.

Zgodne narzędzie: - Kompatybilność narzędzia jest zaawansowana, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z tego narzędzia w dowolnym systemie operacyjnym Mac i Windows. W dowolnej wersji systemu Mac i Windows użytkownicy mogą korzystać z tego narzędzia.

Podsumowując

Użytkownik musi wypróbować to niesamowite narzędzie do łatwej konwersji plików Outlook PST do formatu MBOX. Jeśli użytkownicy chcą dowiedzieć się więcej o narzędziu, muszą wypróbować wersję demonstracyjną narzędzia. ta wersja demo jest dostępna za darmo. Pobierz tę aplikację już teraz!

What is GEEK

Buddha Community

Jak ręcznie przekonwertować plik PST na plik MBOX na komputerach Mac?

joe biden

1617946972

Konwerter MBOX do PST - Darmowy MBOX na PST do Konwersja pliku MBOX do Outlook PST

Pobierz MBOX do konwertera PST i przekonwertuj pliki MBOX na format PST. Dzięki tej aplikacji pliki są konwertowane z dużą prędkością bez żadnych problemów. Aby dowiedzieć się o aplikacji, użytkownik może zainstalować wersję demonstracyjną tej aplikacji i dowiedzieć się o aplikacji i jej działaniu. Dzięki dużej szybkości zgodności aplikacja konwertuje wszystkie pliki MBOX do formatu PST.

Przycisk pobierania

Dowiedz się o działaniu aplikacji

Ta zaawansowana aplikacja działa w określonej kolejności, aby konwertować pliki MBOX do formatu PST. Dlatego poniżej przedstawiamy kilka punktów, które mówią o aplikacji i sprawdzają, czy spełnia ona wszystkie oczekiwania użytkownika.

 • Użytkownicy mogą w płynny sposób zbiorczo konwertować pliki MBOX.
 • Dzięki lokalizacji określonej przez użytkownika dane są szybko konwertowane.
 • Aplikacja zapewnia bezpośrednią konwersję.
 • W zaawansowany sposób odbywa się proces konwersji.
 • Aplikacja zapewnia szybką konwersję za pomocą jednego kliknięcia
 • Aplikacja działa na dowolnej aplikacji Windows, w tym XP lub Vista.
 • Wszystkie pliki e-mail MBOX są konwertowane w tym inteligentnym konwerterze.
 • Aplikacja zapisuje plik lokalnie.
 • Dlatego aplikacja obsługuje te zaawansowane funkcje, które wspierają działanie oprogramowania w sposób zaawansowany.

Jak przekonwertować pliki MBOX na PST?

Użytkownicy mogą konwertować plik w kilku krokach bez pomocy technicznej. Wykonaj następujące kroki, aby przekonwertować plik MBOX do formatu PST programu Outlook:

Krok 1 - Pobierz konwerter MBOX na PST
Krok 2 - Uruchom konwerter
Krok 3 - Wybierz pliki MBOX, które chcesz przekonwertować
Krok 4 - Teraz wybierz typ, który chcesz wyeksportować pliki.
Krok 5 - Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać plik
Krok 6 - Na koniec kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Konwertuj teraz”.

Te kroki może wykonać każdy początkujący użytkownik.

Niektóre z atrybutów tego inteligentnego konwertera

Omówmy inteligentne funkcje tego konwertera podane poniżej:

1. Konwertuj dowolne pliki MBOX
To narzędzie konwertuje pliki MBOX dowolnego typu z Thunderbirda do Apple Mail. To jest zaawansowany konwerter.
2. Masowa konwersja plików MBOX
Użytkownicy mogą konwertować dowolną ilość plików danych bez żadnych przeszkód. Konwersja przebiega bez względu na rozmiar pliku MBOX.
3. Konwertowane są tylko wybrane pliki
Pliki wybrane przez użytkownika są konwertowane z plików MBOX do formatu PST programu Outlook. Przekonwertowane wyniki są zgodne z oczekiwaniami użytkowników.
4. Indywidualna lokalizacja
Użytkownik może zapisać plik w dowolnym miejscu, w którym chce go zapisać. Konwertowane dane są zapisywane w odpowiednim miejscu.
5. Dobra kompatybilność
Użytkownik zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs, który pomaga użytkownikowi bezproblemowo konwertować pliki.
6. Doskonała dokładność
Wynik dostarczony przez aplikację jest w 100% dokładny. Jakość wyniku pozostaje bez zarzutu.

Wniosek

Aplikacja daje wszystkie odpowiednie wyniki po konwersji. Dzięki dużej szybkości zgodności zadanie konwersji jest przetwarzane przez aplikację bez żadnego błędu. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną konwertera MBOX na PST, aby zobaczyć, jak działa.

#konwerter mbox na pst #mbox do eksportera pst #eksportuj mbox do pst #przekonwertować mbox na pst #importuj mbox do pst #mbox do importera pst

joe biden

1622042594

Konwertować pliki MBOX do formatu programu Outlook za pomocą MBOX na PST Converter?

Wybierz inteligentny sposób konwersji plików MBOX do formatu Outlook, pobierając Datavare Konwerter MBOX na PST. Konwerter jest odpowiedni do konwersji wszystkich zadań sprzed niedawna. Ta aplikacja ma kilka niesamowitych funkcji i zalet, które mogą ułatwić proces konwersji. Oprogramowanie jest bardzo zaawansowane, aby wykonywać wszystkie zadania konwersji w sposób bezbłędny i bez żadnych przeszkód. Poza tym nie ma potrzeby instalowania żadnego konkretnego systemu Windows, aby zainstalować tę aplikację, aplikacja jest dobrze przystosowana do pracy w dowolnej wersji systemu Windows, od najnowszej do najstarszej

Ponadto każdy użytkownik może korzystać z aplikacji bez względu na swoje doświadczenie. Nawet początkujący użytkownik może wygodnie korzystać z aplikacji dzięki przyjaznemu interfejsowi GUI. Aplikacja ma tendencję do masowej konwersji wszystkich plików MBOX za pomocą zaledwie kilku kliknięć bez żadnych zakłóceń. Aplikacja działa płynnie w każdej wersji systemu Windows. Po prostu skanuje wprowadzone pliki MBOX, aby sprawdzić, czy konwersja jest bezpieczna lub nie jest uszkodzona. Po prostu wykonuje wszystkie swoje zadania płynnie i skutecznie.

Kroki konwersji

Aby wykonać zadanie konwersji, użytkownik musi wykonać niektóre kroki. Te kroki może łatwo wykonać każdy początkujący użytkownik. Wykonajmy następujące kroki:

Krok 1 - Pobierz aplikację
Krok 2 - Uruchom aplikację w systemie operacyjnym Windows
Krok 3 - Teraz wybierz pliki MBOX, które chcesz przekonwertować
Krok 4 - Następnie wybierz format, w którym chcesz przekonwertować pliki MBOX
Krok 5 - Na koniec wybierz miejsce docelowe, w którym chcesz zapisać przekonwertowane pliki MBOX.
Krok 6 - Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”, aby zakończyć konwersję
Za pomocą tych kilku prostych od pięciu do sześciu kroków zadanie konwersji zostanie zakończone płynnie i nastąpi konwersja bez wysiłku.

Funkcje konwertera

Konwerter posiada kilka funkcji, które sprawiają, że warto z niego korzystać wszyscy użytkownicy. Dowiemy się o niektórych z tych funkcji.

Konwertuj tylko pliki MBOX
Aplikacja konwertuje tylko pliki MBOX do formatu PST programu Outlook. Skanuje tylko pliki MBOX zapisane w Thunderbirdzie lub Macu.

Konwersja zbiorcza
Teraz użytkownicy mają możliwość konwersji pojedynczego pliku MBOX lub wielu plików MBOX z dużą prędkością. Aplikacja w pełni obsługuje masową konwersję danych. Nawet jeśli użytkownik umieści wiele plików MBOX do konwersji, aplikacja sprawnie przekonwertuje jego dane.

Selektywna konwersja plików MBOX
Tylko pliki MBOX wybrane przez użytkowników są konwertowane tylko przez aplikację. Użytkownicy mają możliwość konwersji pojedynczego pliku MBOX lub mogą konwertować wiele plików MBOX. Aplikacja zawsze będzie obsługiwać selektywną konwersję plików.
Ponadto użytkownicy mają możliwość wyszukiwania plików, które chcieli
przekonwertować.

Indywidualne oszczędzanie
Użytkownicy mają możliwość zapisania przekonwertowanych plików MBOX w dowolnym miejscu, w którym chcą zapisać w swoim systemie lokalnym. Aplikacja zapewnia pełne uprawnienia do zapisywania przekonwertowanych danych. Użytkownicy mogą zapisać przekonwertowane pliki MBOX w zapisanym folderze lub mogą utworzyć nowy folder.

Wysoka prędkość kompatybilności
Aplikacja działa płynnie w dowolnym systemie operacyjnym Windows, dzięki czemu zapewnia dużą szybkość zgodności. Obsługuje dowolną wersję pliku programu Outlook od wersji 2019 do 2003. Użytkownicy mogą zapisać nazwę folderu zgodnie z własnym wyborem.

Dobra celność
Dzięki masowej konwersji plików MBOX aplikacja zapewnia dobrą dokładność przekonwertowanych plików MBOX. Aplikacja bezbłędnie konwertuje wszystkie pliki MBOX ze 100% dokładnością. Wszystkie składniki aplikacji są odzyskiwane przez aplikację.

Ostatnie słowa

Pobierz bezpłatną wersję próbną aplikacji i potwierdź więcej o aplikacji. Zapewnia użytkownikom doskonały interfejs GUI, dzięki czemu każdy użytkownik może bez przeszkód korzystać z aplikacji.

Wersja demonstracyjna aplikacji umożliwia konwersję kilku Plik MBOX do PST ale w celu nieograniczonej konwersji można kupić licencjonowaną wersję aplikacji.

#mbox #konwerter mbox na pst #mbox do eksportera pst #importuj mbox do pst #przekonwertować mbox na pst #konwersja mbox do pst

Konwerter PST do MBOX - Konwersja plik PST na MBOX dla Thunderbirda i Apple Mail

Konwertuj pliki Outlook PST na pliki Apple Mail MBOX za pomocą konwertera PST na MBOX. Ten konwerter umożliwia szybki dostęp do plików programu Outlook. Aplikacja zapewnia również wiele korzyści podczas konwersji plików programu Outlook. Ponadto aplikacja zapewnia bezbłędną konwersję nawet wtedy, gdy użytkownicy wybiorą zbyt wiele plików PST programu Outlook o dowolnym rozmiarze do konwersji. Możesz niezawodnie używać tej niesamowitej aplikacji w dowolnej wersji systemu Windows. Aplikacja zapewnia wynik z dużą szybkością i 100% dokładnością bez żadnych zobowiązań ani problemów. Szybkość aplikacji nie zależy również od rozmiaru ani liczby plików PST.

Możesz pobrać wersję demonstracyjną tej aplikacji, ta wersja demonstracyjna jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników. Bez żadnych problemów aplikacja zapewnia szybko przekonwertowane pliki PST. Co więcej, ten niesamowity konwerter PST na MBOX jest profesjonalnie testowany na różnych platformach, aby sprawdzić, czy jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby użytkowników. Użyj tej aplikacji do konwersji plików PST programu Outlook do plików Apple Mail MBOX, ponieważ zapewnia ona najlepszy wynik konwersji.

Kroki, aby przekonwertować pliki programu Outlook

Tylko w kilku krokach konwerter PST na MBOX konwertuje pliki Outlooka do Apple Mail, te kroki są łatwe do wykonania. Przejdźmy teraz do tych kroków:

Krok 1 - Pobierz aplikację na swój system operacyjny Windows.
Krok 2 - Uruchom aplikację.
Krok 3 - Wybiera pliki, które chcesz przekonwertować.
Krok 4 - Dodaj nazwę użytkownika i hasło do konta Apple Mail.
Krok 5 - Wybierz folder lub utwórz nowy folder do zapisywania przekonwertowanych danych.
Krok 6 - Kliknij przycisk Rozpocznij przesyłanie.

Dzięki tym 6 prostym krokom konwersja plików PST programu Outlook do formatu Apple Mail MBOX będzie bardzo łatwa. Nawet osoba bez zaplecza technicznego może łatwo lub prosto przeprowadzić ten proces konwersji.

Funkcje konwertera PST na MBOX

Outlook to Apple Mail Converter ma kilka funkcji, które sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wartościowych konwerterów. Pomóżmy niektórym funkcjom konwertera PST na MBOX:

Tylko konwersja PST na MBOX
Konwerter PST na MBOX konwertuje tylko pliki PST programu Outlook do plików Apple Mail MBOX. Aplikacja obsługuje dowolną wersję plików programu Outlook.

Konkretna konwersja
Pliki, które wybierzesz, są jedynymi, które są konwertowane przez aplikację, żadne inne pliki nie są wybierane do procesu konwersji. Dlatego aplikacja obsługuje określony proces konwersji.

Podgląd wybranych plików
Aplikacja umożliwia podgląd plików. Jednak podgląd tylko wybranych plików można wyświetlić tylko w aplikacji. Dzieje się tak, aby żaden użytkownik nie napotkał problemu.

Indywidualne oszczędzanie
Użytkownicy mogą wybrać miejsce, w którym chcą zapisać przekonwertowane pliki. Dlatego zapis dostosowywania jest wykonywany przez aplikację.

Nawrócenie zależy od ciebie
Tylko wybrane pliki są jedynymi konwertowanymi przez aplikację, żadne inne pliki nie są konwertowane. Ponadto Twoje dane pozostają bez zmian.

Bezpieczeństwo i ochrona
Ta profesjonalnie przetestowana aplikacja zapewnia pełne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Aplikacja nie powoduje utraty ani uszkodzenia danych.

Zdanie ostateczne

Pobierz Datavare konwerter PST na MBOX do konwersji plików Outlook PST do Apple Mail MBOX, aplikacja jest bezpieczna i zabezpiecza wszystkie Twoje dane bez żadnych strat. Ponadto możesz pobrać aplikację w dowolnej wersji systemu Windows. Wszystkie pliki programu Outlook są konwertowane przez aplikację.

Przed zakupem wersji licencjonowanej należy wypróbować wersję demonstracyjną aplikacji, aby lepiej ją zrozumieć. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem, możesz skontaktować się z numerem infolinii klienta. Ten numer infolinii jest dostępny w każdej chwili. Ponadto wersja demo zapewnia tylko kilka plików do konwersji, aby przekonwertować nieograniczoną liczbę plików, musisz kupić licencjonowaną wersję aplikacji.

Więcej informacji:- https://www.datavare.com/pl/konwerter-pst-do-mbox.html

#konwerter pst na mbox #pst do eksportera mbox #importuj pst do mbox #eksportuj pst do mbox #przekonwertować pst na mbox

Cash jons

1614246541

Download MBOX to PST Converter for Mac » Convert MBOX to PST Accurately

Wonderful MBOX to PST transformation expresses that you frequently don’t hear in a similar sentence. Getting an ideal MBOX to PST Converter resembles a slippery dream. Numerous clients are ordinary giving a shot to locate the most ideal approach to accomplish this fantasy. Lamentably, the greater part of the apparatuses that guarantee you to help in accomplishing that fantasy is simply fabrications. They neglect to convey their guarantees, consequently, bringing about a deficient and degenerate Converter measure.

MBOX to PST Conversion with Easy and Accurate

To accomplish this fantasy, you’ll need a transformation arrangement that has the capacity of assuming the difficulties of the advanced email data sets. The transformation arrangement is sponsored by the privileged mechanical progressions. Try not to stress it is a lot more straightforward than it sounds. Also, this article will help you discover one such arrangement. Peruse on and rethink the manner in which you take on your information movement measure.

Mail Extractor Pro: The Tool That’ll Help You Achieve that Dream

The fast advancement in the mechanical world has influenced the interaction of information relocation decidedly. It has Converted the manner in which you approach the way toward moving your information. Outsider programming arrangement appeared because of this very turn of events and is presently the most prescribed answer for convert the Mbox file to pst. Your job is to locate the best outsider converter there is and you are set.

Mail Extractor Pro from MBOX to PST Converter for Mac Software is the best outsider converter apparatus undoubtedly. Suggested by top specialists and easygoing clients the same, the instrument has the correct equilibrium of the relative multitude of fundamental highlights less the intricacy that typically comes free with the apparatus. It is vigorous, exact, precise yet still exceptionally simple to utilize.

Convert Everything including the Unicode Data

What is a transformation interaction that isn’t exact? A fiasco. The fundamental assignment of your converter instrument is to Converter over your information data with exactness and accuracy. You are indeed changing your information starting with one arrangement over then onto the next. Thus, you can’t agree to a transformation arrangement with less exactness.

You can pass judgment on the exactness of any converter device by its capacity to deal with complex Unicode information present in the information documents. Unicode information is perplexing in nature as it is not encoded like your typical text-based information. In this way, it is somewhat difficult to Converter over and numerous converter instruments neglect to manage them.

This converter device causes you to convert everything present in your information document including the Unicode information, giving you an ideal MBOX to PST transformation.

Interface assists a ton with the cycle

The interface is the media of correspondence of any product application. Simpler it is to utilize; simpler it will be for you to make yourself clear to the application.

With this converter device, you get free streaming astutely planned interface. It doesn’t have any perplexing and pointless highlights in plain view that may befuddle you. It just shows the highlights needed to take care of business. It even furnishes you with guidelines to assist you with your Mac MBOX to PST Converter measure.

Download the MBOX to PST converter for Mac free preliminary variant of the device now.

#mbox to pst converter for mac #mac mbox to pst converter #mac mbox to pst #mbox to pst

joe biden

1615787193

Kонвертер MBOX в PST - Бесплатный MBOX в PST для конвертации файла MBOX в файл PST

Descargue el MBOX al convertidor PST y convierta los archivos MBOX al formato PST. Con esta aplicación, los archivos se convierten a gran velocidad sin ningún problema. Para conocer la aplicación el usuario puede instalar la versión demo de esta aplicación y así conocer la aplicación y su funcionamiento. Con una alta velocidad de compatibilidad, la aplicación convierte todos los archivos MBOX en formato PST.

Conozca el funcionamiento de la aplicación.

Esta aplicación avanzada funciona en un orden específico para convertir los archivos MBOX a formato PST. Por lo tanto, a continuación se muestran algunos de los puntos que hablan sobre la aplicación y ver si la aplicación cumple con todas las expectativas del usuario.

 • Los usuarios pueden convertir archivos MBOX a granel y sin problemas.
 • Con la ubicación especificada por el usuario, los datos se convierten rápidamente.
 • La aplicación proporciona una conversión directa.
 • De forma avanzada, se realiza el proceso de conversión.
 • La aplicación proporciona una conversión rápida con solo un clic.
 • La aplicación funciona en cualquier aplicación de Windows, incluidos XP o Vista.
 • Cualquier archivo MBOX de correo electrónico se convierte en este convertidor inteligente.
 • La aplicación guarda el archivo localmente.

Por lo tanto, la aplicación ofrece estas funciones avanzadas que permiten que el software funcione de manera avanzada.

¿Cómo convertir archivos MBOX a PST?

Los usuarios pueden convertir el archivo en unos pocos pasos sin asistencia técnica. Siga estos pasos para convertir su archivo MBOX al formato PST de Outlook:

Paso 1: descargue el convertidor MBOX a PST
Paso 2- Inicie el convertidor
Paso 3- Seleccione los archivos MBOX que desea convertir
Paso 4- Ahora, elija el tipo que desea exportar los archivos.
Paso 5- Elija la ubicación donde desea guardar el archivo
Paso 6- Finalmente, haga clic derecho en el botón “Convertir ahora”.

Estos pasos pueden ser realizados por cualquier usuario novato.

Algunos de los atributos de este convertidor inteligente

Analicemos las funciones inteligentes de este convertidor que se indican a continuación:

 1. Convierta cualquier archivo MBOX

Esta herramienta convierte archivos MBOX de cualquier tipo desde Thunderbird a Apple Mail. Este es un convertidor avanzado.

 1. Conversión masiva de archivos MBOX

Los usuarios pueden convertir cualquier cantidad de archivos de datos sin ningún obstáculo. No importa cuál sea el tamaño del archivo MBOX, la conversión procede.

 1. Solo se convierten los archivos seleccionados

Los archivos que selecciona el usuario se convierten de archivos MBOX al formato PST de Outlook. Los resultados convertidos son los deseados por los usuarios.

 1. Ubicación personalizada

El usuario puede guardar el archivo en cualquier ubicación donde el usuario quiera guardarlo. En una ubicación adecuada, se guardan los datos convertidos.

 1. Buena compatibilidad

El usuario proporciona una interfaz fácil de usar que ayuda al usuario a convertir los archivos sin problemas y sin ningún obstáculo.

 1. Excelente precisión

El resultado proporcionado por la aplicación es 100% exacto. La calidad del resultado sigue siendo impecable.

Conclusión

La aplicación da todos los resultados adecuados después de la conversión. Con una alta velocidad de compatibilidad, la tarea de conversión es procesada por la aplicación sin ningún error. Descargue la versión de demostración gratuita del convertidor MBOX a PST para ver si funciona.

Más información:- https://www.datavare.com/ru/конвертер-mbox-в-pst.html

#конвертер mbox в pst #mbox в импортер pst #преобразование mbox в pst #mbox в экспортер pst #конвертировать mbox в pst #импортировать mbox в pst